Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-15, 20:34   #4981
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki moich zbiorów, na początek ustowe
ile Ty tego masz ja może jutro porobię foty

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Dzisiaj robiłam porządek w szafie, trochę schudłam i miałam sporo za dużych rzeczy, ale fajny luzik się zrobił
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 20:36   #4982
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
eee, ja kocham Zalando w ostatnim czasie kupiłam tam mnóstwo rzeczy :P Torebkę i bluzę Korsa, kurtkę i bluzkę Teda Bakera, bluzki, buty:P Wreszcie jakiś porządny sklep z fajnymi markami i możliwością bezpłatnego zwrotu

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Kurczę a z tym napadem na kolekcję flaszek to tak serio? kurde, strach się bać.. kto by pomyślał
Kod poszedł na priv, pochwal się co to za kurtka

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ile Ty tego masz ja może jutro porobię foty

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Dzisiaj robiłam porządek w szafie, trochę schudłam i miałam sporo za dużych rzeczy, ale fajny luzik się zrobił
Koniecznie pochwal się swoimi skarbami
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 20:42   #4983
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Do kolorówki doszły mi 3 błyszczyki, i 4 podkłady mam, jakieś kosmetyki do brwi
Generalnie jestem z siebie dumna, bo od daaaawna nie kupiłam kolorówki Wszystko ładnie zużywam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-31 10.25.44.jpg (207,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-31 10.27.19.jpg (250,7 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-31 10.30.56.jpg (226,3 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-31 10.32.08.jpg (238,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-31 10.34.55.jpg (445,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-31 10.53.51.jpg (231,3 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-31 10.54.35.jpg (263,5 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-31 10.39.02.jpg (405,7 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20141119_144851.jpg (223,2 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3993.jpg (61,2 KB, 47 załadowań)
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 20:43   #4984
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Kod poszedł na priv, pochwal się co to za kurtka

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------



Koniecznie pochwal się swoimi skarbami

dziękuję jednak kod nie działa na przecenione
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 20:52   #4985
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
dziękuję jednak kod nie działa na przecenione
Uuuu szkoda

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Do kolorówki doszły mi 3 błyszczyki, i 4 podkłady mam, jakieś kosmetyki do brwi
Generalnie jestem z siebie dumna, bo od daaaawna nie kupiłam kolorówki Wszystko ładnie zużywam
Ładna kolekcja
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 21:11   #4986
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

A jest do dostania gdzieś w PL ?
mnie akurat koleżanka z Londka przywiozła, ale.... zdarzyło się że w TKMAXXie widziałam
polecam
Martusia no nieźle , ale szczerze to też myślałam że masz tego kartony hahahah

jednym zdaniem: Patrząc na Wasze kosmetyki uważam, ze mam skromną kolekcję, którą mogę uzupełniać jeszcze dłuuuuuugo - z pewnością będę rozgrzeszona hahahah

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

madzialenn ale Ty to wszystkie pobiłaś na głowę! Rany no kolekcja imponująca
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 21:13   #4987
Lethe69
Wtajemniczenie
 
Avatar Lethe69
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 091
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Piękne kolekcje dziewczyny
Zazdroszczę tych cudownych toaletek Ja niestety nie mam gdzie takowej wstawić A zdjęć nie mam kiedy zrobić... Szczerze...to już mi siły odchodzą przy dwójce dzieci... Czuję że nie wyrabiam jako matka...

Kupiłam=zamówiłam TV na neo24. Teraz czekam na dostawę. Mój były TŻ zabrał TV jak się wyprowadzał 9 miesięcy temu i zostaliśmy bez. Nie mówię że to niezbędnik życia ale ja nawet nie wiem co się na świecie dzieje, a synek okupuje mi komputer, gdy ogląda bajki. Więc zdecydowałam się na ten zakup - w końcu, bo zbierałam się strasznie długo.

Czy polecicie mi jaki macie uchwyt do TV by przymocować na ścianę? Może wrzucać linka. Będę mieć 40cali.


Miałam ostatnio kilka zamówień z różnych firm, z S, z P&R, z H&M i różne perypetie ale nie miałam czasu Wam popisać.
Ostatecznie napiszę (skoro już udało mi się usiąść do kompa i sklecić ten post) że wielki plus dla P&R, bo choć najpierw dostalam rozwalone pudełko od kremu i cholerka wie czy krem niemacany to przysłali kuriera z nową paką nowych produktów, zabrali stare zamówienie, a w nowej paczce znalazłam kilka gratisów w postaci mini peelingów/masła/balsamu/szamponu/oliwki dla dzieci tak po około 5ml każda więc miła rekompensata za nieprzyjemności.
Lethe69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 21:16   #4988
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Widziałyście już? http://www.bodyboom.pl/

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
jednym zdaniem: Patrząc na Wasze kosmetyki uważam, ze mam skromną kolekcję, którą mogę uzupełniać jeszcze dłuuuuuugo - z pewnością będę rozgrzeszona hahahah
Czuję się podobnie

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Piękne kolekcje dziewczyny
Zazdroszczę tych cudownych toaletek Ja niestety nie mam gdzie takowej wstawić A zdjęć nie mam kiedy zrobić... Szczerze...to już mi siły odchodzą przy dwójce dzieci... Czuję że nie wyrabiam jako matka...

Kupiłam=zamówiłam TV na neo24. Teraz czekam na dostawę. Mój były TŻ zabrał TV jak się wyprowadzał 9 miesięcy temu i zostaliśmy bez. Nie mówię że to niezbędnik życia ale ja nawet nie wiem co się na świecie dzieje, a synek okupuje mi komputer, gdy ogląda bajki. Więc zdecydowałam się na ten zakup - w końcu, bo zbierałam się strasznie długo.

Czy polecicie mi jaki macie uchwyt do TV by przymocować na ścianę? Może wrzucać linka. Będę mieć 40cali.


Miałam ostatnio kilka zamówień z różnych firm, z S, z P&R, z H&M i różne perypetie ale nie miałam czasu Wam popisać.
Ostatecznie napiszę (skoro już udało mi się usiąść do kompa i sklecić ten post) że wielki plus dla P&R, bo choć najpierw dostalam rozwalone pudełko od kremu i cholerka wie czy krem niemacany to przysłali kuriera z nową paką nowych produktów, zabrali stare zamówienie, a w nowej paczce znalazłam kilka gratisów w postaci mini peelingów/masła/balsamu/szamponu/oliwki dla dzieci tak po około 5ml każda więc miła rekompensata za nieprzyjemności.
Z tv nie pomogę, dużo wytrwałości w rodzicielstwie

I brawo dla Pat&Rub, ładnie postąpili.
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 21:29   #4989
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedyś któraś z was pytała o perfumy z akacja, na wspólnych zakupach jest rozbiórka ponoć jakiegoś akacjowego zapachu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=823133
Ja pytałam Na razie mi przeszło z akacją, uff. Chciałabym jakiś ładny zapach na lato, ale ostatnio nic mnie nie zachwyciło
Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Marzę o tej toaletce odkąd ją pierwszy raz ujrzałam, jak tylko kupimy nowe mieszkanie to od razu ją nabędę

Pięknie wszystko poukładane, ja kocham Guerlaina i mam taką kolekcję meteorytów, uwielbiam na nią patrzeć i podziwiać
Jeszcze doszła jedna puszka do tych ze zdjęcia.
Uwielbiam meteoryty Mam 4 puszki i dobrze się spisują, ale musiałam jednak zmodyfikować zawartość i prawie wszystkie różowe wyrzuciłam z 01 i 02, bo robiły mi świnkę na twarzy. Ciekawe czy na róż by się nadały albo na rozświetlacz, bo mam jeszcze trochę białych, odłożonych z 01

Świetne zbiory macie

Kurczę, za mało się udzielam, ale nie mam głowy ostatnio na mini zamówienia, chociaż potrzebuję bardzo pudełka z Sephory Wszystko przez to, że spłukałam się na Maca zniżkowego i teraz bieduję do końca miesiąca, ale nie żałuję, bo mi te zakupy wyjątkowo wyszły
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 21:40   #4990
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Piekne macie kolekcje!
apropo kolekcji, przerabiałam już wszystko! Teraz koncze z nałogiem perfumowym, a tutaj faza na sukienki:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=167
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=168
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 22:29   #4991
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Lethe69 Pokaż wiadomość
Piękne kolekcje dziewczyny
Zazdroszczę tych cudownych toaletek Ja niestety nie mam gdzie takowej wstawić A zdjęć nie mam kiedy zrobić... Szczerze...to już mi siły odchodzą przy dwójce dzieci... Czuję że nie wyrabiam jako matka...

Kupiłam=zamówiłam TV na neo24. Teraz czekam na dostawę. Mój były TŻ zabrał TV jak się wyprowadzał 9 miesięcy temu i zostaliśmy bez. Nie mówię że to niezbędnik życia ale ja nawet nie wiem co się na świecie dzieje, a synek okupuje mi komputer, gdy ogląda bajki. Więc zdecydowałam się na ten zakup - w końcu, bo zbierałam się strasznie długo.

Czy polecicie mi jaki macie uchwyt do TV by przymocować na ścianę? Może wrzucać linka. Będę mieć 40cali.


Miałam ostatnio kilka zamówień z różnych firm, z S, z P&R, z H&M i różne perypetie ale nie miałam czasu Wam popisać.
Ostatecznie napiszę (skoro już udało mi się usiąść do kompa i sklecić ten post) że wielki plus dla P&R, bo choć najpierw dostalam rozwalone pudełko od kremu i cholerka wie czy krem niemacany to przysłali kuriera z nową paką nowych produktów, zabrali stare zamówienie, a w nowej paczce znalazłam kilka gratisów w postaci mini peelingów/masła/balsamu/szamponu/oliwki dla dzieci tak po około 5ml każda więc miła rekompensata za nieprzyjemności.
Ja niestety z uchwytem nie pomogę, bo tv mam stojący Ale rozumiem Cię jeśli chodzi o zmęczenie opieką nad dziećmi. Trzymaj się kochana Pamiętaj, że wszystkie stany są tymczasowe i niedługo będzie lepiej
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-15, 22:47   #4992
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Oglądam minionki i ogarniam kolorowke, w porównaniu do was mam malo: )

Jestem zachwycona pylkami z yves rocher, dobrze ze udało mi się je kupić zanim je wycofają: )
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 23:01   #4993
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Piękne macie kolekcje, szczególnie toaletek zazdroszczę, super sprawa mieć wszystko poukładane w jednym miejscu.
Jak pomyślę ile kiedyś tego miałam to mnie złość ogarnia, 3/4 poszło do oddania lub wyrzucenia a i tak mam wrażenie, że za dużo kolorówki mam a mimo to nadal kusi kupować

Przy okazji chciałam Was zapytać jaka jest data ważności na kolorówkę Diora, dzisiaj sprawdzałam kody kupionych rzeczy z wyprzedaży i data produkcji to 2012 rok, a znalazłam dwie informacje o przydatności 3 oraz 5 lat i nie wiem, która jest poprawna.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 23:10   #4994
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Piękne macie kolekcje, szczególnie toaletek zazdroszczę, super sprawa mieć wszystko poukładane w jednym miejscu.
Jak pomyślę ile kiedyś tego miałam to mnie złość ogarnia, 3/4 poszło do oddania lub wyrzucenia a i tak mam wrażenie, że za dużo kolorówki mam a mimo to nadal kusi kupować

Przy okazji chciałam Was zapytać jaka jest data ważności na kolorówkę Diora, dzisiaj sprawdzałam kody kupionych rzeczy z wyprzedaży i data produkcji to 2012 rok, a znalazłam dwie informacje o przydatności 3 oraz 5 lat i nie wiem, która jest poprawna.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Wydaje mi się, że to zależy nie tyle od marki tylko rodzaju kosmetyku, tzn. prasowane cienie, puder w kamieniu będzie miał dłuższy termin przydatności, natomiast np. płynny podkład krótszy.
__________________
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 23:15   #4995
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ło matulu.. ale naskrobalyscie Juz odpowiadam i podziwiam!


Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Poziomko śliczna toaletka

Moja toaletka własnej roboty, trochę infantylnie ale mam pokój z corcia, wiec wiecie;-)

ja będę teraz kupować meble z biedronki wyjątkowo podoba mi się regal który będzie
Pieknie to wyglada!!!

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No to ja pokażę część mojej kolekcji miniaturek. Też infantylne porcelanowe ptaszki i sztuczne kwiatki.
Slicznie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Moja mamuśka też ma, nikogo do niej nie dopuszcza, takie dobro rodowe

Fajne te Wasze toaletki, ja mam wszystko wszędzie, tzn część w toaletce, część w koszyczkach w łazience, część w szufladach, wiec nie będę robić takich zdjęć, znalazłam kilka fotek ( robione z 2 tyg temu ) tego co mam rozłożone na stole i się zdenerwowałam, po co mi to wszystko?
Jak to po co? Zeby olsniewac wszystkich na okolo i poprawiac sobie humor codziennym makijazem Slicznie

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny niezłe kolekcję Never Ty jesteś najlepsza, u Ciebie wygląda jak w perfumerii w tych szufladach co mają na dole wszystko A to moja, na wierzchu tylko meteoryty i puder douglasowy, bo lubię mieć wszystko pochowane.
][/URL]
Aaaaaa cuuudownie wygladaja te meteoryty i puder z Douglasa jak kadr z jakiegos filmu

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
dziewczyny cudne macie te zbiory i rany jaki porządek

ja też wstawię swoje, ale błagam nie komentujcie mojego bałaganu plissssssssssssssss - po prostu sie nie spodziewałam, że będę mieć dzisiaj taką widownię w mojej łazience
ofkors to nie całe zapasy, pokazuję tylko to co jest w miarę poukładane
Super

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wstawiam fotki moich zbiorów, na początek ustowe
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Twarzowe
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
I oczowe wydawało mi się, że jest tego więcej :
Martusia, nie wiem czemu, ale myslalam, ze Ty to masz hurtownie hahahaha Wcale nie masz tego jakos powalajaco duzo Kolekcja jest przeboska Piekna, estetyczna Cuuudo!

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Marzę o tej toaletce odkąd ją pierwszy raz ujrzałam, jak tylko kupimy nowe mieszkanie to od razu ją nabędę

Pięknie wszystko poukładane, ja kocham Guerlaina i mam taką kolekcję meteorytów, uwielbiam na nią patrzeć i podziwiać
Jeszcze doszła jedna puszka do tych ze zdjęcia.
Dzieki Kochana tez o niej dlugo marzylam Aaaaaaa co za kolekcja Nomalnie orgazm dla oczu hahahaahahah

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Do kolorówki doszły mi 3 błyszczyki, i 4 podkłady mam, jakieś kosmetyki do brwi
Generalnie jestem z siebie dumna, bo od daaaawna nie kupiłam kolorówki Wszystko ładnie zużywam
Slicznie Takie wszystko przemyslane Cudowny zbior

Ehhh masakra, nie wierze, ze sa jakies po****y ktorzy moga napasc na wizazanke z powodu kolekcji perfum

Neeeever, ja chce zobaczyc twoja kolekcje A tu juz nie ma.. Blagam ukoj moja ciekawosc i wyslij mi na PW fotke Bardzo bym chciala zobaczyc


Dziewczyny.. testowalam dzisiaj ta baze meteorytowa z Guerlain i kurde... Nie wiem czy juz tak kocham wszystkie meteoryty i sie sugeruje, czy ona naprawde jest taka magiczna Pokochalam ja od pierwszego nalozenia A wiec tak:
Przy nakladaniu bardzo przyjemne uczucie nawilzenia, ukojenia i takiego orzezwienia jakby Nie czuc zadnego glupiego silikonu (wtedy mam wrazenie ze sie dusze, ze skora mi sie poci pod tym silikonem). Skora jest ladnie rozswietlona i baza szybko wchlania sie w buzie. Czytalam opinie, ze baza znika po nalozeniu podkladu, Absolutnie sie z tym nie zgodze. Ja po nalozeniu podkladu nadal ja widzialam. Skora wygladala bardzo zdrowo, Makijaz nalozylam o 12:00 i zmylam o 23:30 i byl w nienaruszonym stanie Naprawde, twarz nadal wygladala jakbym przed chwila ja umalowala. I dostalam dzisiaj wiele komplementow na temat mojej cery, wiele osob pytalo co mam na buzi ze tak zdrowo wyglada Wiec jak ktos inny to zauwaza to juz w ogole uwazam, ze produkt zdal egzamin na 6 Bo ja se moge cos widziec, ale zeby ktos takze to widzial, to juz WOW. Jednym slowem - polecam!
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-15, 23:53   #4996
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

xPoziomkax - ja testowałam ta bazę, dostałam kiedyś miniatury tej meteorytkowej i tej ze złotem, jednak puściłam w świat, nie widziałam nic.. ja ubolewam, że moj ukochany, najlepszy, najwspanialszy, najnajnaj podkład wycofali.. guerlain parure extreme.. mam jeszcze ostatnią flaszkę, tzn może z pół i oszczędzam jak mogę
Never, pokazuj swoje zbiory, też jestem ciekawa, chociaż pewnie dostane zawału i będę planowała jak Cię napaść będzie to lepsze niż napad na bank:P
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 06:37   #4997
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Marzę o tej toaletce odkąd ją pierwszy raz ujrzałam, jak tylko kupimy nowe mieszkanie to od razu ją nabędę

Pięknie wszystko poukładane, ja kocham Guerlaina i mam taką kolekcję meteorytów, uwielbiam na nią patrzeć i podziwiać
Jeszcze doszła jedna puszka do tych ze zdjęcia.
ale cuda

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ile Ty tego masz ja może jutro porobię foty

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Dzisiaj robiłam porządek w szafie, trochę schudłam i miałam sporo za dużych rzeczy, ale fajny luzik się zrobił
To teraz trzeba się wybrać na zakupki ciuchowe
Koniecznie zrób zdjęcia zbiorów

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
Do kolorówki doszły mi 3 błyszczyki, i 4 podkłady mam, jakieś kosmetyki do brwi
Generalnie jestem z siebie dumna, bo od daaaawna nie kupiłam kolorówki Wszystko ładnie zużywam
Niezły zbiorek

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna_Ruda Pokaż wiadomość
mnie akurat koleżanka z Londka przywiozła, ale.... zdarzyło się że w TKMAXXie widziałam
polecam
Martusia no nieźle , ale szczerze to też myślałam że masz tego kartony hahahah

jednym zdaniem: Patrząc na Wasze kosmetyki uważam, ze mam skromną kolekcję, którą mogę uzupełniać jeszcze dłuuuuuugo - z pewnością będę rozgrzeszona hahahah

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

madzialenn ale Ty to wszystkie pobiłaś na głowę! Rany no kolekcja imponująca
też myślałam, że jest tego więcej

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Martusia, nie wiem czemu, ale myslalam, ze Ty to masz hurtownie hahahaha Wcale nie masz tego jakos powalajaco duzo Kolekcja jest przeboska Piekna, estetyczna Cuuudo!

Po zebraniu wszystkiego w jedno miejsce okazało się, że wcale nie tak dużo - nie jest ze mną jeszcze tak źle

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Dziś rano z 7 razy się przebierałam no nie mam co na siebie włożyć muszę w weekend ruszyć na wyprz.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 06:50   #4998
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że to zależy nie tyle od marki tylko rodzaju kosmetyku, tzn. prasowane cienie, puder w kamieniu będzie miał dłuższy termin przydatności, natomiast np. płynny podkład krótszy.
Dziękuję za odpowiedź :róża: konkretnie chodzi mi o szminkę 05.2012 i paleta cieni 12.2012 nie wiem czy mam oddawać bo purchawy czy można spokojnie używać

Czy możecie polecić dobry płyn do demakijażu szczególnie przy wodoodpornym tuszu i jakąś piankę lub żel do mycia bez drobinek nie wyruszający buzi, miałam teraz EL Nutritious jest super ale chętnie spróbuję czegoś nowego

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 07:27   #4999
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
ale cuda

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------



To teraz trzeba się wybrać na zakupki ciuchowe
Koniecznie zrób zdjęcia zbiorów

---------- Dopisano o 07:29 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------



Niezły zbiorek

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:29 ----------



też myślałam, że jest tego więcej

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------




Po zebraniu wszystkiego w jedno miejsce okazało się, że wcale nie tak dużo - nie jest ze mną jeszcze tak źle

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Dziś rano z 7 razy się przebierałam no nie mam co na siebie włożyć muszę w weekend ruszyć na wyprz.
Hehe skąd ja to znam ja wczoraj nazykowałam 3 kupki dla mamy i kuzynki, ale to nie zmiania faktu, ze nie mam się w co ubrań, a ubrań cała szafa
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 07:28   #5000
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Hehe skąd ja to znam ja wczoraj nazykowałam 3 kupki dla mamy i kuzynki, ale to nie zmiania faktu, ze nie mam się w co ubrań, a ubrań cała szafa


Aaaaa, kopciuszkowe Melissy czemu one takie drogie...
http://www.spartoo.pl/Melissa-LADY-D...A-x1511301.php
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 07:34   #5001
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź :róża: konkretnie chodzi mi o szminkę 05.2012 i paleta cieni 12.2012 nie wiem czy mam oddawać bo purchawy czy można spokojnie używać

Czy możecie polecić dobry płyn do demakijażu szczególnie przy wodoodpornym tuszu i jakąś piankę lub żel do mycia bez drobinek nie wyruszający buzi, miałam teraz EL Nutritious jest super ale chętnie spróbuję czegoś nowego

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka
Cienie są i będą ok długo, zastanowiłabym się jednak nad szminką, kiedyś też kupiłam w D diorową na wyprzedazy i po jakimś czasie tak zaczęła śmierdzieć, że nie dało rady jej używać.

Kiedyś pracowałam kilka dni w Douglasie, zastępowałam siostrę, która hostessuje i dorabia.. Powiem Wam, że już NIGDY nie kupię nic na wyprzedaży u nich... Podczas pracy robiłam wszystko z wielką chęcią, bo kocham grzebać w kosmetykach, sklep się przygotowywał do wyprzedaży i wyobraźcie sobie, że pracownice wyciągały kosmetyki, które przeceniały już 6 razy... z ciekawości pospisywałam sobie kilka kodów i co to były za purchawy:m ur: Najgorsze jest to, że 'my', kobiety świadome, że jest coś takiego jak kalkulator datowy, sprawdzi i odda.. a kobiety starsze? aż strach myśleć co nakładają na buzie.
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 07:36   #5002
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

kolejna czesc watku, zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=823231
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-16, 07:38   #5003
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Hehe skąd ja to znam ja wczoraj nazykowałam 3 kupki dla mamy i kuzynki, ale to nie zmiania faktu, ze nie mam się w co ubrań, a ubrań cała szafa

naucz się kupować ubrania a nie będziesz miała problemu 'w co się ubrać'. Kiedyś przeczytałam jakiś mądry artykuł w gazecie, gdzie było napisane, że kupując każdą rzecz, wyobraź sobie z czym ją zestawisz i z czym będziesz nosić... Jeśli do zestawu brakuje Ci odpowiednich spodni, butów itp, to olej daną rzecz, bo będzie wisieć w szafie
Odkąd trzymam się tej zasady, mam mało ciuchów ale otwieram szafę i się ubieram, a nie myślę czy to pasuje do tego czy tamtego
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.