Filtry ochronne - ZBIORCZY - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-12, 21:36   #3211
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
spf 50 blokuje 99-98%, a moja skóra ciężko i wolno się opala (i zwykle na czerwono) więc jak widać ten 1-2% promieni nie wystarczyło dla widocznego efektu

Ale że co każdego inaczej? bo nie rozumiem
Ah takie buty.. rozumiem. Ale mogłaś zastosować przyspieszacz opalania, wtedy te przenikające 1-2% zdziałały by więcej. Dobrze myślę?
__________________
Chillout

Edytowane przez Tomaan
Czas edycji: 2010-06-12 o 21:41
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-12, 23:09   #3212
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Ah takie buty.. rozumiem. Ale mogłaś zastosować przyspieszacz opalania, wtedy te przenikające 1-2% zdziałały by więcej. Dobrze myślę?
Niom , mniej więcej poczytaj sobie więcej o filtrach także tu : http://www.laboratoriumurody.pl/foru...nty-uv,f3.html
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 08:27   #3213
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Trawa_cytrynowa Pokaż wiadomość
Dobrze rozumiem, że to zaskoczenie pozytywne?
...u mnie tak
jasne, że pozytywne po prostu bardziej spodziewałabym się spotkać jednorożca na swojej drodze niż kosmetyczkę propagującą filtry i do tego - całoroczne
Cytat:
Napisane przez Tomaan Pokaż wiadomość
Witam,

chciałem zapytać czy jest tu gdzieś na wizażu zdjęcie twarzy osoby, która stosuje filtry przez cały rok? Chciałbym zobaczyć "żywy" przykład.

Zależy mi na tym, ponieważ wciąż się zastanawiam nad stosowaniem filtrów cały rok i nie wiem czy nie będę miał bladej cery, na którą modę u Was tutaj zauważyłem

Moja siostra jest akobieca, mama nie wie czym jest filtr, nie mam żywego przykładu nigdzie, więc może znajdzie się jakieś anonimowe zdjęcie?
jeśli masz ciemną karnację to - nawet przy stosowaniu spf50+ - te 2-3% promieniowania uv dotrą do skóry i ją opalą, nawet najwyższy filtr to nie bloker czy jakaś nieprzepuszczalna tarcza.
ja stosuję od dawna filtry przez cały rok, spf 50+, bo mam bardzo jasną skórę i fotoalrgię; jeśli chodzi o zdjęcia to właśnie wczoraj zamieściłam swoje w wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=436563&page=11
(post 320), więc możesz zobaczyć taki przykład
dodam od siebie, że filtry w moim przypadku (abstrahując już od tego, że chronią mnie przed poparzeniem i uczuleniem) świetnie wpływają na stan skóry
moja siostra ma karnację Pocahontas, też stosuje filtry a i tak nie jest jakoś specjalnie blada
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 08:45   #3214
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Beata myslisz e ta Soraya jest dobra?Ale ja szukam teraz czegoś tonujacego
Obecnie testuję Iwostin 25+,30+ i 50+ .Ale mam tylko próbki i narazie najbardziej podszedł mi 50+ale na wakacje muszę mieć jednak cos tonującego.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 08:47   #3215
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

SzatAnko, a jest coś jeszcze tonującego oprócz Antka i Biodermy? No i jeszcze kompakty.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 08:57   #3216
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Beata myslisz e ta Soraya jest dobra?Ale ja szukam teraz czegoś tonujacego
Obecnie testuję Iwostin 25+,30+ i 50+ .Ale mam tylko próbki i narazie najbardziej podszedł mi 50+ale na wakacje muszę mieć jednak cos tonującego.
Te barwione kompletnie mi nie pasują...Miałam próbki i wrażenie, ze warstwę tynku sobie pacnęłam na twarz...
Co do Sorai...Dość łatwo ją nałożyć, nie bieli, ale jak już pisałam - błysk totalny, podkładu nałożyć nie mogę (albo nie umiem) , zmatowić trudno. Ale nieźle nawilża. Daję ją nie tylko na twarz. Czy chroni, odpowiem za jakiś czas...Ja jestem blada i piegowata nieco, chociaż na twarzy te piegi jeszcze dość jasne są. Wolę nie myśleć, co by się z nimi stalo bez filtra...
Iwostin używałam 50+. Był ok.
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 09:03   #3217
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Te barwione kompletnie mi nie pasują...Miałam próbki i wrażenie, ze warstwę tynku sobie pacnęłam na twarz...
Jak to, przecież tynk jest biały
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 09:28   #3218
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Beata myslisz e ta Soraya jest dobra?Ale ja szukam teraz czegoś tonujacego
Obecnie testuję Iwostin 25+,30+ i 50+ .Ale mam tylko próbki i narazie najbardziej podszedł mi 50+ale na wakacje muszę mieć jednak cos tonującego.
Gdzieś tu w wątku pojawiła się opinia, że Soraya zażółca ubrania (?), w każdym razie ktoś zasugerował, że w jakiś sposób barwi - i szczerze mówiąc nie zaprzeczę, bo po Sorayi mam ładniejszy, wyrównany koloryt, a ona sama nie jest specjalnie biała po wyciśnięciu z opakowania Kup, spróbuj, teraz jest w promocji w Rossmannie, za jakieś 17 zł, najwyżej zużyjesz do ciała (fajnie pielęgnuje i na prawdę chroni). Używam jej od kiedy zaczęło się takie słońce i nie opaliłam się, jak na razie mój nr 1. A co do Iwostinu 50+, nie wiem czy to dokładnie był krem, ale miałam go z próbki i byłam po nim biała jak ściana

Co do zdjęć osoby filtrującej się - kiedyś natknęłam się na zdjęcie Wizażanki Frantic bodajże, piękna cera

P.S. W SP -25% na Vichy i LRP.

Edytowane przez monik@_monik@
Czas edycji: 2010-06-13 o 09:30
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 10:19   #3219
sonetkrymski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A ja niedługo chyba zwątpie w filtry . Miałam Pharmaceris, który poleciła mi pani w aptece- zmasakrował mi twarz. Teraz kupiłam Sorayę 45 i po kilku dniach stosowania nie wyglądam lepiej niż po tym z Pharmaceris. Fakt, nie chodziłam czerwona (a muszę dodać, że cerę mam naczynkową i przy okazji mieszaną) ale stan mojej cery, która już wyglądała nieźle, drastycznie sie pogorszył
Chcę dać filtrom jeszcze jedną szansę ale nie chcę znowu w ciemno wyrzucać pieniędzy. Myślicie, że ten Iwostin http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...nna-SPF-40.htm mógłby sprawdzić się lepiej?
sonetkrymski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 10:26   #3220
Tomaan
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 429
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sonetkrymski Pokaż wiadomość
Myślicie, że ten Iwostin http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...nna-SPF-40.htm mógłby sprawdzić się lepiej?
Ja się nie znam ale skoro to ostatnia szansa to powinnaś ją dać chwalonemu tu najbardziej kremowi firmy Avene a nie tańszemu Iwostinowi.
__________________
Chillout
Tomaan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 10:27   #3221
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sonetkrymski Pokaż wiadomość
A ja niedługo chyba zwątpie w filtry . Miałam Pharmaceris, który poleciła mi pani w aptece- zmasakrował mi twarz. Teraz kupiłam Sorayę 45 i po kilku dniach stosowania nie wyglądam lepiej niż po tym z Pharmaceris. Fakt, nie chodziłam czerwona (a muszę dodać, że cerę mam naczynkową i przy okazji mieszaną) ale stan mojej cery, która już wyglądała nieźle, drastycznie sie pogorszył
Chcę dać filtrom jeszcze jedną szansę ale nie chcę znowu w ciemno wyrzucać pieniędzy. Myślicie, że ten Iwostin http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...nna-SPF-40.htm mógłby sprawdzić się lepiej?
W jaki sposób pogorszył ci się stan cery ? Zapchało ci pory ?

Co do Iwostinu - jak widzisz każdemu pasuje co innego, nikt ci nie będzie ręczył za to, że na tobie na 100% się sprawdzi
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-13, 10:32   #3222
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sonetkrymski Pokaż wiadomość
A ja niedługo chyba zwątpie w filtry . Miałam Pharmaceris, który poleciła mi pani w aptece- zmasakrował mi twarz. Teraz kupiłam Sorayę 45 i po kilku dniach stosowania nie wyglądam lepiej niż po tym z Pharmaceris. Fakt, nie chodziłam czerwona (a muszę dodać, że cerę mam naczynkową i przy okazji mieszaną) ale stan mojej cery, która już wyglądała nieźle, drastycznie sie pogorszył
Chcę dać filtrom jeszcze jedną szansę ale nie chcę znowu w ciemno wyrzucać pieniędzy. Myślicie, że ten Iwostin http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...nna-SPF-40.htm mógłby sprawdzić się lepiej?
Powiem Ci, że mi też nie podeszła tak chwalona na forum Lirenka, dla mnie to to jakieś takie lepiące i tłuste, generalnie ble... Natomisat filtry Iwostinu mi się podobały (miałam spf 50 i spf 30 do cery naczynkowej) ale myślę ze skoro to "ostatnia szansa" to moze spróbuj kosmetyków z wyższej półki? Bardzo fajne są filtry LPR (a obecnie w Superpharm jest promocja -25% na kosmetyki LPR)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 11:40   #3223
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sonetkrymski Pokaż wiadomość
A ja niedługo chyba zwątpie w filtry . Miałam Pharmaceris, który poleciła mi pani w aptece- zmasakrował mi twarz. Teraz kupiłam Sorayę 45 i po kilku dniach stosowania nie wyglądam lepiej niż po tym z Pharmaceris. Fakt, nie chodziłam czerwona (a muszę dodać, że cerę mam naczynkową i przy okazji mieszaną) ale stan mojej cery, która już wyglądała nieźle, drastycznie sie pogorszył
Chcę dać filtrom jeszcze jedną szansę ale nie chcę znowu w ciemno wyrzucać pieniędzy. Myślicie, że ten Iwostin http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...nna-SPF-40.htm mógłby sprawdzić się lepiej?
Roc Minesol-był chwalony w watku..I bywa na Allegro. Ja do swojego wróciłam po przerwie i jest ok. Chociaż teraz jednocześnie używam 3 filtrów, muszę coś wykończyć...

Co Soraya zrobiła Ci z twarzą?!?

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
Gdzieś tu w wątku pojawiła się opinia, że Soraya zażółca ubrania (?), w każdym razie ktoś zasugerował, że w jakiś sposób barwi - i szczerze mówiąc nie zaprzeczę, bo po Sorayi mam ładniejszy, wyrównany koloryt, a ona sama nie jest specjalnie biała po wyciśnięciu z opakowania

P.S. W SP -25% na Vichy iLRP.
Moja Soraya biała jest. Masz tę 45 do ciała?!?
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 11:53   #3224
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

odradzam sorayę- tzn. nie wiem, może ja mam tak wrażliwą cerę ale jak kładę ją na twarz to bardzo szczypie, na drugi dzień robią mi się pryszcze a ochrona średnia,bo ostatnio usłyszałam, że się opaliłam..

( mam 45 )
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 11:56   #3225
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ja mam wrazliwą a nic mnie nie piecze. Nawet ktoś mi kiedyś analizował skład na biochemii i jest łagodniejsza od Iwostinu.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 14:15   #3226
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
odradzam sorayę- tzn. nie wiem, może ja mam tak wrażliwą cerę ale jak kładę ją na twarz to bardzo szczypie, na drugi dzień robią mi się pryszcze a ochrona średnia,bo ostatnio usłyszałam, że się opaliłam..

( mam 45 )
Tez mam wrażliwą, ale jakoś na razie nie podrażnia. Na razie się z nią nie opaliłam...
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 14:15   #3227
Aubrey17
Raczkowanie
 
Avatar Aubrey17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Al-Iraq
Wiadomości: 45
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

dziewczyny ! przepraszam, że tak ni z gruchy ni z pietruchy, ale skończył mi się filtr ostatnio , więc udałam się do super-pharmy po new one ... ale nie było go tam ku mojemu zdziwieniu ani w żadnej innej aptece, którą później odwiedziłam. Filtr o jakim mowa to Bioderma akn mat 40 . Widziałam tylko 30 i 50 Nie produkują go już czy jak ?
Tylko on mi przypasował i pozostawiał piękny mat na twarzy i nie zapychał.
Może jakiś zamiennik ? ale jaki ? dodam , że teraz okres wakacyjny więc chciałabym sobie odpuścić wszelkie pudry , podkłady itd.
pozdrawiam
__________________
...
Szczecin Rock Festival <33

People who didn't need people needed people around to know that they were the kind of people who didn't need people.
-- (Terry Pratchett, Maskerade)
Aubrey17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-13, 21:38   #3228
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Beata2906 Pokaż wiadomość
Moja Soraya biała jest. Masz tę 45 do ciała?!?
Tak. Moim zdaniem to nie jest czysta biel Ale przyjrzę się jutro dokładnie.

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Ja mam wrazliwą a nic mnie nie piecze. Nawet ktoś mi kiedyś analizował skład na biochemii i jest łagodniejsza od Iwostinu.
Mnie też nic nie podrażnia, ale jak wlezie to to do oka, to nie ma zmiłuj - muszę zmyć.

Cytat:
Napisane przez Aubrey17 Pokaż wiadomość
Filtr o jakim mowa to Bioderma akn mat 40 . Widziałam tylko 30 i 50 Nie produkują go już czy jak ?
Tylko on mi przypasował i pozostawiał piękny mat na twarzy i nie zapychał.
Kojarzę coś, że któraś firma przemianowała SPF dostosowując go do standardów europejskich - być może była to Bioderma, nie pamiętam dokładnie
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 07:35   #3229
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Ineso prawie każda firma ma tonująceszkoda że Eucerin nie ma bo świetne ma kosmetyki

Beata dla mnie tonujące są super,moze dlatego że ja nie nakładam przepisowej ilości

Monik@ boję się błysku Sorayi.Muszę mieć na wakacje coś wygodnego bo jadę pod namiot.Nie mam jak się cackać z kremami itpchyba zostanę przy Biodermie,kupię albo znajdę gdzieś próbki i pomieszam jak w tamtym rokualbo wezme jakiś samoopalacz na noc a Pollenę Evę na dzień(tą na miejsca wrażliwe)
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-14, 08:33   #3230
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Bioderma SPF 40 to teraz SPF 30
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 09:23   #3231
Trawa_cytrynowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Legionowo/Warszawa
Wiadomości: 361
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monik@_monik@ Pokaż wiadomość
P.S. W SP -25% na Vichy i LRP.
W trzech SP byłam w poszukiwaniu Antka fluidu barwionego 50+ i nie dostałam W ogóle jakieś resztki mieli. Tylko w jednym był fluid 50+ zwykły(!)
__________________
Od czekania dusza rdzewieje.
C.R.Zafón
Trawa_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 10:37   #3232
Qrde Mol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Małe Zowsze ;)
Wiadomości: 26
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

A u mnie w aptekach prawie gdzie nie zajdę tam ugina się od filtrów. Seryjnie. Z tego co zauważyłam rządzą Antki - barwione i zwykłe. I nawet nie aż tak droga zabawa bo po 53 pln średnio. Chociaż jak pytałam ostatnio w przydomowej aptece o filtry Biodermy to Pani stwierdziła, że aż tak "wymyślnych" rzeczy to oni nie mają. Koniec końców po próbce Pharmaceris Sun Protect 30+ do cery wrażliwej zaryzykowałam pełnowymiarowym opakowaniem i póki co nie żałuję (odpukać żeby mnie nie zapchał). Nie bieli absolutnie, wchłania się dość szybko (nie do absolutnego matu, ale mi to nie przeszkadza, jest lekki glow) i póki co nic mi się na buzi nie zadziało.
__________________
no pasaran!
Qrde Mol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 11:01   #3233
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziewczyny czy któraś z Was wie czy w SP jest ta promocja LRP ,że przy zakupie produktu micelarny płyn gratis? czy to się tyczy też Antheliosów np Fluidu SPF 30?
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 13:05   #3234
gosiam28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 20
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

[QUOTE=monik@_monik@;19952 714]Gdzieś tu w wątku pojawiła się opinia, że Soraya zażółca ubrania (?), w każdym razie ktoś zasugerował, że w jakiś sposób barwi - i szczerze mówiąc nie zaprzeczę, bo po Sorayi mam ładniejszy, wyrównany koloryt, a ona sama nie jest specjalnie biała po wyciśnięciu z opakowania

Ja mam soraye 60 i ma ona kolor lekki róz
gosiam28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:11   #3235
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Dziwne ze jest 60.Gdzieś wyczytałam że już się takich oznaczeń nie stosuje.A tu niespodzianka
A Soraya ma tonujący filtr czy za duzo wymagam?

A moze któraś juz miała ten filtr http://www.allegro.pl/item1076899411...ny_okazja.html
__________________



Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2010-06-14 o 16:14
SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:20   #3236
sonetkrymski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
odradzam sorayę- tzn. nie wiem, może ja mam tak wrażliwą cerę ale jak kładę ją na twarz to bardzo szczypie, na drugi dzień robią mi się pryszcze a ochrona średnia,bo ostatnio usłyszałam, że się opaliłam..

( mam 45 )
no to bardzo podobna sytuacja do mojej. tylko, że u mnie pryszcze pojawiły się dopiero po 3 dniach stosowania i to też w miejscu, z którym nigdy w życiu nie miałam problemów- na czole.
sonetkrymski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 16:36   #3237
201608151053
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 832
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziwne ze jest 60.Gdzieś wyczytałam że już się takich oznaczeń nie stosuje.A tu niespodzianka
A Soraya ma tonujący filtr czy za duzo wymagam?

A moze któraś juz miała ten filtr http://www.allegro.pl/item1076899411...ny_okazja.html
Jeżeli to coś w stylu tego jest

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...e-z-SPF-50.htm

to odradzam Tego svr jakos kompletnie na twarz nie mogłam położyć. Ni to krem, ni kamień A może to moje anty-umiejętności makijażowe
201608151053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:27   #3238
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziwne ze jest 60.Gdzieś wyczytałam że już się takich oznaczeń nie stosuje.A tu niespodzianka
A Soraya ma tonujący filtr czy za duzo wymagam?

A moze któraś juz miała ten filtr http://www.allegro.pl/item1076899411...ny_okazja.html
ja widziałam spf 80
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:48   #3239
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Jeeej, w koncu dorwalam te Eve do miejsc wrazliwych.
To jest cudenko a nie filtr!! Mat absolutny, nawilza swietnie. Martwi mnie tylko czy wystarczajaco chroni, ale mysle, ze na takie dni jak dzis jest odpowiednia...

Narazie jestem w niej zakochana!
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 17:55   #3240
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
ja widziałam spf 80
To może jakaś mega stara wersja teraz już nie ma takich filtrów, są przepisy które ustalają takie rzeczy i najwyższy dopuszczalny faktor to chyba 50+
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:04.