Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-20, 18:47   #871
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
taak , dziękuję

ja chcę książkę kulinarną

mam takie samo poczucie

o mamo jaka piękna

GlamKitty o ile nic nie grzebali w składzie, to odżywka do rzęs jest taka sama tylko ma inny aplikator, ale czy wygodniejszy do nanoszenia na brwi to nie wiem
Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Raczej nie pomoże Ja używam albo tego płynu albo Perwol i jakichś rewelacyjnych efektów to ja nie widzę, coś tam płowieją te ubrania, ale chyba i tak lepiej się trzyma kolor z tym płynem. Koloru to to na pewno nie przywróci płyn

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------



Jak wymieniłaś, gdzie, co to za akcja, czemu ja nic nie wiem

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------



Aplikator do brwi to taka gąbeczka jak w błyszczykach, ale mojej mamie nic to serum na brwi nie pomogło.
Dziekuje. Wlasnie sprawdzilam opinie na KWC i szoook. Odpuszczam sobie

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Ja wklejałam tę promo przed Tobą i też nikt nie zareagował, bo to żadna atrakcja - ceny takie jak w S, zniżka taka jak w S., jakieś 2 marne próbki do wyboru. Jedyne co to ta darmowa wysyłka - jak zamawiasz jedną rzecz, to wtedy się bardziej opłaca tam. Chyba, że zbierasz do Golda

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------



Ja wklejałam do kiedy, teraz już nie pamiętam, ale kojarzy mi się, że do końca grudnia

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------



Helenka też nie ma pędzelka - nie doczytałam do końca oczekiwań Ja lubię też Touche Eclat YSL, ale to chyba znają wszyscy
Sprawdzilam - do konca grudnia i darmowa dostawa Czyli jest szansa, ze zamowie sobie po swietach paletke Gwen
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 18:56   #872
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Niestety



To akcja Back2Mac, gdzie za 6 pustych opakować po kosmetykach MAC można wybrać sobie dowolną szminkę dostępną w regularnej sprzedaży
Aaaaa
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 19:08   #873
11misiu11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 303
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dzisiaj byłam na zakupach z siostrą i oczywiście jak zwykle za dużo kupiłam. I ledwo powstrzymałam się przed kupieniem Roberto Cavalli Nero Assoluto. Ale czuje że jutro się nie powstrzymam a mam już duzo perfum jak na mnie
11misiu11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 19:22   #874
201604131205
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 135
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Mam silne przeczucie graniczące z pewnością, że w kwestii pielęgnacji wiesz co robisz Przy najbliższej okazji zamierzam spapugować po Tobie to serum

Lada moment kończę retinol + C Norel (jest miłość!). Wtedy w kolejce mam Advanced Night Repair EL i Double Serum Clarinsa.
Powiesz mi co o nich myślisz?
Zapewne składników aktywnych mniej niż w tańszym Norel, ale nie byłabym sobą gdybym nie chciała liznąć legendy
Fajnie, papuguj, mam nadzieję że obie będziemy zadowolone
Serum ANR jest chwalone przez wielu lekarzy, ono ma za zadanie chyba główne regenerować naskórek- nie widziałam po nim efektów, moja skóra je całkiem zignorowała Clarinsa double serum nigdy nie miałam, oni robią milutkie w użyciu kosmetyki ale raczej nie mają one działania anti-aging.
201604131205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 19:25   #875
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
No tak ja nie dobijam do Golda, w UD jest dla mnie nadal drogo mimo kodu -20%, zresztą nie mam parcia na ich nową paletę Smoky, bo jest bardzo ciemna i nie nadaje się do makijaży dziennych. Chcę kupić jakąś nową paletę, ale kolory jakby były bardziej neutralne. Too Faced pożyczyłam przetestować od koleżanki i nie leżą mi za tę cenę. Niektóre kolory słabo się blendują.
Najchętniej skompletowałabym nową magnetyczną z Inglota, ale na ogół mają słabe zniżki. Może Douglas zrobi jakąś promo? Tyle że tam z kolei mają strasznie słaby wybór odcieni. Najwyżej przy okazji wyjazdu do Warszawy zahaczę o outlet Inglot w Piasecznie.
W Piasecznie mają jeszcze wkłady paski za 5 tylko jak nie jedziesz samochodem to ciężko Ci będzie zachaczyc bo to szmat drogi od centrum a na Puławskiej wieczne korki





Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam na zakupach z siostrą i oczywiście jak zwykle za dużo kupiłam. I ledwo powstrzymałam się przed kupieniem Roberto Cavalli Nero Assoluto. Ale czuje że jutro się nie powstrzymam a mam już duzo perfum jak na mnie
Mi się udało powstrzymać dzisiaj ciężej w English home było mają 50% zniżki na wszystko i ciężko było wyjść z jedną pościelą, co prawda większość mają bardzo babcina ale jest kilka cudownych
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 19:27   #876
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Aniyam- jak Twój mąż po skarpetkach??
Ja właśnie sobie zarzuciłam, chciałam namówić męża, ale mam do rozmiaru 42.. a on ma 45

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez 11misiu11 Pokaż wiadomość
Dzisiaj byłam na zakupach z siostrą i oczywiście jak zwykle za dużo kupiłam. I ledwo powstrzymałam się przed kupieniem Roberto Cavalli Nero Assoluto. Ale czuje że jutro się nie powstrzymam a mam już duzo perfum jak na mnie
Co sobie będziesz żałować święta są
Pakowałam dzisiaj prezenty... pół dnia, ile tego się nazbierało, ale "wypchałam" kilka moich zapasów co nie zmianie faktu, że mam zapas na cały 2016 rok
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 19:32   #877
nate
Rozeznanie
 
Avatar nate
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 848
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Dotarłam do domu i nadrobiłam weekend

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Tak

Wstawiam efekty. Trochę źle zrobiłam, bo przez czarną farbę zrobił mi się fioletowy zamiast różu. Za tydzień mi się wyplucze z końcówek resztki czerni to zrobię jeszcze raz sam róż

No i trochę nie równo, koniecznie do poprawki
I tak jest extra! Lubię takie kolorowe włoski, ale sobie bym chyba nie zrobiła

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nate a czym farbujesz włosy?ja pofarbowałam jakiś czas temu 8,42 i mam ciemne włosy

jak bylam nimi zainteresowana, to obejrzalam filmik jakiejs laski, ktora powiedziala, ze dobrze ze kupila biala choc podobala jej sie inna, poniewaz zamienne koncowki sa tylko biale i glupio by to wygladalo nie wiem jak to w praktyce wyglada i czy to prawda?

oby tym razem tez

a co jest w tym boxie?
Akurat dzisiaj farbowałam K8 (jasna miedź) z Palette, ale nie polecam Kolor wyszedł już taki wypłowiały, jak normalnie po ok. 2-3 tygodniach od farbowania Poprzednio też chyba robiłam którąś z farb Palette i kolor był bardzo fajny, trwały i ładnie, równo się wypłukiwał, ale nie mogę sobie przypomnieć, co to dokładnie było
nate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 19:43   #878
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez astray Pokaż wiadomość
Fajnie, papuguj, mam nadzieję że obie będziemy zadowolone
Serum ANR jest chwalone przez wielu lekarzy, ono ma za zadanie chyba główne regenerować naskórek- nie widziałam po nim efektów, moja skóra je całkiem zignorowała Clarinsa double serum nigdy nie miałam, oni robią milutkie w użyciu kosmetyki ale raczej nie mają one działania anti-aging.
Nie mam dużego ciśnienia na anti-aging. Już wizualne upiększenie mnie jara Nawilżenie, rozświetlenie, zwężenie porów - o, to byłoby to
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 20:18   #879
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Byłam dzisiaj w s. A nawet dwu. W jednej pani moja ulubiona, dostałam fajne próbki dla faceta i dla siebie miniaturkę reperto

Za to w drugiej s tragedia. Poprosiłam o miniaturę do zakupu (zestaw diora perfumy) ona ze nie maja poza chloe!ale nie da mi bo to do zakupow jednego konkretnego zapachu... no trudno, dostałam stały juz zestaw próbek, który mogę chyba zacząć handel.. ale to nic, poszłam do pakowania prezentów (w s bylo osobne stanowisko) i co? Ta sama baba. Najpierw chciała w torbę, to ja mowie, ze nie chcę (bo nie chce dawać drogiego prezentu w badziewnym opakowaniu), to zapanowała w papier tak brzydko, krzywo i niechlujnie, ze jutro im chyba zrobię jakąś awanturę albo coś... pięciolatki ładniej pakują prezenty
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 20:34   #880
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Gratuluje zakupow

Bylam w D - skusilam sie na swoja pierwsza szminke z Mac - wybralam Angel - ogladam teraz w domu i to naprawde piekny kolor - takiego juz dawno szukalam
Probka - oczywiscie Eris juz sie jej pozbylam
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2015-12-20 o 20:35
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 20:40   #881
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Gratuluje zakupow

Bylam w D - skusilam sie na swoja pierwsza szminke z Mac - wybralam Angel - ogladam teraz w domu i to naprawde piekny kolor - takiego juz dawno szukalam
Probka - oczywiscie Eris juz sie jej pozbylam
Teraz są święta i zależało mi na konkretnym zestawie ale na przyszłość będę mówiła "zrobię zakupy jak dostane próbki takie jak ja chce" a co "klient nasz pan" to niech będzie
A tak na serio to tyle razy nie dostałam należnego gratisu albo ani erisa że mnie to chyba w końcu nauczyło czegoś...
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 20:42   #882
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Aniyam- jak Twój mąż po skarpetkach??
Ja właśnie sobie zarzuciłam, chciałam namówić męża, ale mam do rozmiaru 42.. a on ma 45

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------



Co sobie będziesz żałować święta są
Pakowałam dzisiaj prezenty... pół dnia, ile tego się nazbierało, ale "wypchałam" kilka moich zapasów co nie zmianie faktu, że mam zapas na cały 2016 rok
Robilismy razem z mężem, ale jeszcze ani mi ani jemu nic nie schodzi, myślę, że jeszcze ze 2 dni poczekamy
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 20:49   #883
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Teraz są święta i zależało mi na konkretnym zestawie ale na przyszłość będę mówiła "zrobię zakupy jak dostane próbki takie jak ja chce" a co "klient nasz pan" to niech będzie
A tak na serio to tyle razy nie dostałam należnego gratisu albo ani erisa że mnie to chyba w końcu nauczyło czegoś...
Pani z Mac byla przemila, ale kolejka do kasy w D ogromna, bo bylam SCC nie chcialam kupowac w ciemno szminki przez neta, bo lubie poogladac na zywo, tym bardziej, ze to moja pierwsza szminka z Mac
Kupowanie w stacjonarkach przed Swietami to koszmar, ale przyjechal wujek z dziewczyna i chcieli jechac na zakupy do Silesii. Koniec koncow nie kupili nic, a ja szminke
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 20:51   #884
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Gdzie kupię Chanel 5 w dobrej cenie (nie tester)?
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 20:54   #885
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Gdzie kupię Chanel 5 w dobrej cenie (nie tester)?
Perfumerie internetowe - e-glamour, iperfumy, perfumeria.pl itp.. ja zawsze szukam na ceneo i potem sprawdzam cene za przesylke, bo czasami cena flakonu minimalnie sie rozni, ale przesylka potem nadrabia ja moja no 5 kupilam na Allegro, ale teraz bym sie juz bala ewentualnie zweryfikowani sprzedajacy - jest taki watek na perfumowym.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 20:56   #886
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Robilismy razem z mężem, ale jeszcze ani mi ani jemu nic nie schodzi, myślę, że jeszcze ze 2 dni poczekamy
A uswiadomilas juz męża co go czeka?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 20:58   #887
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cześć dziewczyny!
Miałyście może pomadki Clarins Rouge Eclat?Kusi mnie nude rose. Jak długo idzie zamówienie z Clarins?

A znacie może magnetyczne wiązanie sznurówek (clickslife)? Zamówiłam dziś dla młodego. Zobaczył w Tv i cały dzień mi truł. Mam nadzieję, że to nie bubel
Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w s. A nawet dwu. W jednej pani moja ulubiona, dostałam fajne próbki dla faceta i dla siebie miniaturkę reperto

Za to w drugiej s tragedia. Poprosiłam o miniaturę do zakupu (zestaw diora perfumy) ona ze nie maja poza chloe!ale nie da mi bo to do zakupow jednego konkretnego zapachu... no trudno, dostałam stały juz zestaw próbek, który mogę chyba zacząć handel.. ale to nic, poszłam do pakowania prezentów (w s bylo osobne stanowisko) i co? Ta sama baba. Najpierw chciała w torbę, to ja mowie, ze nie chcę (bo nie chce dawać drogiego prezentu w badziewnym opakowaniu), to zapanowała w papier tak brzydko, krzywo i niechlujnie, ze jutro im chyba zrobię jakąś awanturę albo coś... pięciolatki ładniej pakują prezenty
Też mam tą reperto, tylko korek mi utknął i za nic nie mogę go wyciągnąć.
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Gratuluje zakupow

Bylam w D - skusilam sie na swoja pierwsza szminke z Mac - wybralam Angel - ogladam teraz w domu i to naprawde piekny kolor - takiego juz dawno szukalam
Probka - oczywiscie Eris juz sie jej pozbylam
Mam Angel, ale bardzo wysusza mi usta. Jak Ci się kolor podoba, to podobna jest creme cup.

Lecę nadrabiać wątek
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 21:02   #888
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Gdzie kupię Chanel 5 w dobrej cenie (nie tester)?
Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Perfumerie internetowe - e-glamour, iperfumy, perfumeria.pl itp.. ja zawsze szukam na ceneo i potem sprawdzam cene za przesylke, bo czasami cena flakonu minimalnie sie rozni, ale przesylka potem nadrabia ja moja no 5 kupilam na Allegro, ale teraz bym sie juz bala ewentualnie zweryfikowani sprzedajacy - jest taki watek na perfumowym.
Dokładnie, teraz też bym się bała. Swego czasu też szukałam po stronach, ale w końcu wybuliłam swoje w Douglasie.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 21:03   #889
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Miałyście może pomadki Clarins Rouge Eclat?Kusi mnie nude rose. Jak długo idzie zamówienie z Clarins?

A znacie może magnetyczne wiązanie sznurówek (clickslife)? Zamówiłam dziś dla młodego. Zobaczył w Tv i cały dzień mi truł. Mam nadzieję, że to nie bubel

Też mam tą reperto, tylko korek mi utknął i za nic nie mogę go wyciągnąć.

Mam Angel, ale bardzo wysusza mi usta. Jak Ci się kolor podoba, to podobna jest creme cup.

Lecę nadrabiać wątek
Ja mam pomadkę Clarins z tej serii ale za wiele nie powiem o niej bo Użyłam może raz - zupełnie nie trafiłam z kolorem.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 21:20   #890
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Pani z Mac byla przemila, ale kolejka do kasy w D ogromna, bo bylam SCC nie chcialam kupowac w ciemno szminki przez neta, bo lubie poogladac na zywo, tym bardziej, ze to moja pierwsza szminka z Mac
Kupowanie w stacjonarkach przed Swietami to koszmar, ale przyjechal wujek z dziewczyna i chcieli jechac na zakupy do Silesii. Koniec koncow nie kupili nic, a ja szminke
Koszmar, ale koszmar największy to bylo to pakowanie... byłam taka zła, że aż czekolady musialam zjeść





Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Miałyście może pomadki Clarins Rouge Eclat?Kusi mnie nude rose. Jak długo idzie zamówienie z Clarins?

A znacie może magnetyczne wiązanie sznurówek (clickslife)? Zamówiłam dziś dla młodego. Zobaczył w Tv i cały dzień mi truł. Mam nadzieję, że to nie bubel

Też mam tą reperto, tylko korek mi utknął i za nic nie mogę go wyciągnąć.

Mam Angel, ale bardzo wysusza mi usta. Jak Ci się kolor podoba, to podobna jest creme cup.

Lecę nadrabiać wątek
I jak pachnie?

Powiedzcie mi gdzie mogę kupić miniaturki? Bo jest kilka zapachów które bym chciała ale nie zuzyje całych.
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 21:35   #891
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
...
Mam Angel, ale bardzo wysusza mi usta. Jak Ci się kolor podoba, to podobna jest creme cup.

Lecę nadrabiać wątek

Creme cup to tez Mac? A jakas podobna szminke do Angel od Mac, ale zeby byla trwala i nawilzajaca?




Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Koszmar, ale koszmar największy to bylo to pakowanie... byłam taka zła, że aż czekolady musialam zjeść



I jak pachnie?

Powiedzcie mi gdzie mogę kupić miniaturki? Bo jest kilka zapachów które bym chciała ale nie zuzyje całych.
Ja za duzo pakowania prezentow miec nie bede. Dom tez w wiekszosci ogarniety mamy, jutro albo pojutrze tylko choinki postawic i poprawic conieco
Ja miniaturki kiedys chcialam kupowac, ale to droga zabawa jest te co mialam to w gratisie dostawalam. Repetto tez mialam, ale juz wykonczylam
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 21:38   #892
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Creme cup to tez Mac? A jakas podobna szminke do Angel od Mac, ale zeby byla trwala i nawilzajaca?





Ja za duzo pakowania prezentow miec nie bede. Dom tez w wiekszosci ogarniety mamy, jutro albo pojutrze tylko choinki postawic i poprawic conieco
Ja miniaturki kiedys chcialam kupowac, ale to droga zabawa jest te co mialam to w gratisie dostawalam. Repetto tez mialam, ale juz wykonczylam
I jak pachnie? Bo mój jest chyba zatkany tak ze musze przebić dziurkę bo nic nie leci

Droga ok, ale gdzie szukać? Mi zalezy na kilku tylko to sie mogę poświęcić
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 21:39   #893
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Niestety ostatnio mam nawał pracy, i nie nadążam za wami . Do tego jestem przeziębiona, zatoki znowu mi dokuczają, ale już nawet nie idę do lekarza, bo pewnie jak zawsze dostanę antybiotyk, wolę sprawdzone sposoby.
W zdjęciach po kolei pokazuję co było w kalendarzu z Locci
Powątpiewam w zniżkę -25% w S

Zaczynając od góry, od lewej strony (zaczynając od dnia 12):
-mydełko jasmin&bergamotka 50 g (więc ta mniejsza, ale pełnowymiarowa wersja, nie widziałam ich jednak na stronie, chyba wycofali, pachnie przepięknie!)
-mleczko do ciała z masłem shea 35ml
-krem do stóp z masłem shea 10ml
-mleczko do ciała werbena 35ml
-jakieś karty, chyba do postawienia na stół
-krem do rąk migdał 10ml
-foremka do ciasteczek w kształcie gwiazdki
-balsam do ust z masłem shea 3ml
-żel pod prysznic werbena 35 ml (pachnie jak zielone misie haribo)
Super niespodzianki!
Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ależ mnie dużo omija, już tyle stron nowego wątku

rozchorowałam się na amen, jestem wściekła, bo jutro miałam się spotkać z dawno nie widzianymi znajomymi, musze odebrać przesyłkę, która umówiłam na odbiór osobisty, a na dziś już mam wykupiony bilet do teatru i szkoda by nie pójść

Mam problem z upominkiem dla mężczyzny, którego mało znam, a wywiad powiedział "szachy albo jakiś kosmetyk"... upominki robimy skromne, góra za 35zł więc pięknego zestawy szachów to mu nie sprawię. A "kosmetyk" to wiecie jak to jest... w prezencie to lubię dać kosmetyk jakiś taki fajny "ąę" jak już, przecież nie kupię zestawu Bonda , a za kwotę 35zł to nei wiem co ja kupię...

Ostatnio zakupowo oczywiście nie szalałam, bo i się już spłukałam w grudniu. Za to wczoraj kupiliśmy i ubraliśmy choinkę naszą pierwszą własną choinkę w naszym mieszkanku
Zdrówka życzę!
A dla kolegi rozejrzyj się za kremem w aptece. Może akurat coś w dobrej cenie będzie. W txmaxxie można czasem coś fajnego wyszukać. Albo na stoiskach typu toys4boys. Kupiłam kiedyś znajomemu świetne formy do lodu w kształcie sztucznej szczęki Na jarmarkach w marketach można trafić też na czekoladowe narzędzia. Ja raz kupiłam i czekolada była dobrej jakości, do tego tańsze niż na tej stronie: http://czekoladowywarsztat.pl/ Albo takie (choć moim zdaniem są dość drogie, biorąc pod uwagę wagę czekolady) http://chocolissimo.pl/do/item/3075-...estaw-narzedzi (kod na darmową dostawę: ADW01).

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ja mam pomadkę Clarins z tej serii ale za wiele nie powiem o niej bo Użyłam może raz - zupełnie nie trafiłam z kolorem.
Chyba ją zamówię. Strasznie mnie kusi
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 21:42   #894
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
I jak pachnie? Bo mój jest chyba zatkany tak ze musze przebić dziurkę bo nic nie leci

Droga ok, ale gdzie szukać? Mi zalezy na kilku tylko to sie mogę poświęcić
Tak, oprocz korka w tej miniaturce jest taki mini korek, bo z tym normalnym to to wycieka :p wyciagnij go tez
Slodki jest, nawet trwaly, moim zdaniem bardzo ladny zapach za nawet niewielkie pieniadze ( z tych tanszych dostepnych w S). Miniaturki to chyba tylko allegro zostaje, czasami widzialam tez na e-glamour i perfumeria.pl


---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Super niespodzianki!
...

Chyba ją zamówię. Strasznie mnie kusi
Bierz
__________________
2024: 18

2023: 62


Edytowane przez liv87
Czas edycji: 2015-12-20 o 21:44
liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 21:43   #895
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość

Mam Angel, ale bardzo wysusza mi usta. Jak Ci się kolor podoba, to podobna jest creme cup.
Mam Creme Cup i szczerze powiem, że niczego nie urywa na moich ustach brzydko się roluje, nie spodziewałam się cudów co do trwałości, bo to wykończenie cremesheen, ale 1h to słabizna plus za piękny kolor, ale gdybym drugi raz miała ją kupować, to chyba bym się nie zdecydowała
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 21:46   #896
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Koszmar, ale koszmar największy to bylo to pakowanie... byłam taka zła, że aż czekolady musialam zjeść
I jak pachnie?

Powiedzcie mi gdzie mogę kupić miniaturki? Bo jest kilka zapachów które bym chciała ale nie zuzyje całych.
Niestety nie wiem jak pachnie, bo ten korek utknął na dobre

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Creme cup to tez Mac? A jakas podobna szminke do Angel od Mac, ale zeby byla trwala i nawilzajaca?

Ja za duzo pakowania prezentow miec nie bede. Dom tez w wiekszosci ogarniety mamy, jutro albo pojutrze tylko choinki postawic i poprawic conieco
Ja miniaturki kiedys chcialam kupowac, ale to droga zabawa jest te co mialam to w gratisie dostawalam. Repetto tez mialam, ale juz wykonczylam
Tak to Mac. Zrobię Ci jutro zdjęcia creme cup z angelem. Nawilżającej i trwałej nie znam niestety. Może aniyam coś poleci?
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 21:48   #897
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Sprawdzałam czy jest już na Alledrogo paleta Gwen (nie ma) i trafiłam na kolejne znalezisko... Podróbyróżnią się od oryginałów w Sephorze, bo są produkowane na rynek amerykański Prawie 17tys. pozytywnych komentarzy, na aukcjach same podróbki No i firma niby z UK, żeby czasem podatku za masową sprzedaż szmelcu nie trzeba było płacić. Allegro powinno zrobić z tym porządek. Pamiętam, że 15lat temu jak ktoś miał za niskie ceny na All to blokowali my konto (podejrzenie, że sprzedaje podróbki), a teraz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1450647745611.jpg (71,8 KB, 47 załadowań)
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 21:48   #898
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Niestety nie wiem jak pachnie, bo ten korek utknął na dobre



Tak to Mac. Zrobię Ci jutro zdjęcia creme cup z angelem. Nawilżającej i trwałej nie znam niestety. Może aniyam coś poleci?
A te z serii mineralize nie są bardziej nawilżające? Mnie tam wszystkie z mac wyruszają ale kremowe i luster są niby nawilżające
Albo na to błyszczyk plushglass czy jak im tam taki nawilżający (uwaga klei się)
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 21:49   #899
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Mam Creme Cup i szczerze powiem, że niczego nie urywa na moich ustach brzydko się roluje, nie spodziewałam się cudów co do trwałości, bo to wykończenie cremesheen, ale 1h to słabizna plus za piękny kolor, ale gdybym drugi raz miała ją kupować, to chyba bym się nie zdecydowała
Ogladam wlasnie swatche na necie - ladny kolor tylko obawiam sie wlasnie, ze Mac mi jednak usta wysuszy
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 21:50   #900
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Ogladam wlasnie swatche na necie - ladny kolor tylko obawiam sie wlasnie, ze Mac mi jednak usta wysuszy
Mi wysusza każda od nich ale mnie wysusza większość pomadek
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.