Mamy lutowe 2018 cz. 2 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-21, 13:58   #4981
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Jak wasze dzieci obracają się z brzucha na plecy ? Bo moja kładzie głowę , wkłada ręce na brzuch i tyłkiem się obkreca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jakoś tak, akurat fizjo widziała i mówi że prawidłowo tylko chyba rączki lekko ugiete jakby przed sobą. Jak się obraca na brzuch to też ładnie i nawet sama sobie rączkę wyciągnie jak się jej zawinie pod.
Ćwiczyłam z nią tak jak na prostujemy dzieciaki, bo moja fizjo robi podobnie.

Śpiiii....z wszystkich melodii padła przy starej suszarce. Cisza!
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:01   #4982
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Tak pytam z przewrotami bo pamiętam ze starszą to wyciągała ręce przed siebie , głowę miała w górze i głowa się przechylała na bok a ta tak śmiesznie dupka a ręce ma pod brzuchem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:02   #4983
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Klaudetka mam nadzieję, że chociaż u Ciebie dobrze z wynikami u mnie dramat. Leków nie biorę miesiąc, a wynik TSH z 0,15 na 0,01. Jeszcze dwóch badań nie zrobili, muszę iść jutro wyjaśniać

Niedobory sam w wyszły i masa przeciwciał..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:07   #4984
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

To teraz mogę pisac
Mała pięknie zniosła 40min w tram, myślałam że będzie spała a ona się bawił i gadała to jest kompletnie nie sypiające w środkach przemieszczania się dziecko, szkoda... Kiepsko mi idzie karmienie na zewnątrz, tzn małej nie pasuje pozycja bo w domu jej tak nigdy nie karmię i się kręci i popłakuje. Więc w sumie coś tam poje, ale na pewno normalnie jada dłużej.
Siedziałam w poczekalni od 9:30 godzinę aż przyszła lekarka i byłam 3. Wyszłam z gab 11:30, więc jak na nią to całkiem nieźle. TSH mam 1,3 czy jakoś tak pomacała i mówi, że raczej jeśli to zapalenie było to już jest ok. Mogę karmić jak chcę, dała skierowanie na MRI przysadki. Mam już chodzić do swojego endo, bo jak dla niej po porodzie jest w porządku, uf cieszę się bardzo!
Gdyby nie to, że bylo sakramencko upalnie był to bardzo udany wyjazd. Tylko moja marudka miała problem za zaśnięciem teraz. Tż biedny poszedł spać, bo po nocce się nawet nie kładł a wczoraj spał tylko 4h.
Acha i mówiła jeszcze, że ma koleżankę pediatrę i że bardzo zmieniło się podejście ojców do rodzicielstwa na plus że nawet przychodzą z córkami jak dostały pierwszy okres
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:08   #4985
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość






A o jakie informacje Ci chodzi? Picie ponad normę jest szkodliwe. Pije się zgodnie z pragnieniem, tylko nie każdy tak umie. Możesz w kalkulatorze internetowym wyliczyć ile powinnaś pic i tego pilnowac. Wtedy będziesz wiedziała czy pijesz za mało czy ok.


A ja totalnie nie wiem o co Wam chodzi z tymi programistami, normalni ludzie - tylko no ja tez z branży


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Jeśli chodzi o życie z programistą to u mnie wystarczą dwa słowa: ergonomia i algorytm. Wszystko da się zrobić ergonomiczniej i na wszystko jest algorytm. Tylko u niego to przechodzi w obsesję, a w połączeniu z całkowitym brakiem umiejętności przewidywania pewnych rzeczy i odczytywania niedoslowności robi się to trochę uciążliwe. Pakowanie, układ mieszkania, rozkładanie czegokolwiek gdziekolwiek... Pojechałam do rodziców na 3 dni, wracam, TŻ dumny, "zergonomizował rozmieszczenie rzeczy w szafkach w kuchni". Nie wiem ile mu to zajęło, ale podchodzę, otwieram i co? Najczęściej używane przeze mnie rzeczy ustawione najwyżej jak się da - ja 162 cm wzrostu. No nie pomyślał. Drugi przykład - narzekałam kiedyś, że kiepsko, bo nam się między bok narożnika w salonie a wyspę kuchenną coś tam nie zmieści. Wracam ze spaceru z małą, podłokietnik od narożnika odkręcony. Odsłonił przy szarej kanapie jakąś białą wewnątrzną płytę , widać gwinty, no ale teraz się zmieści, o co mi chodzi, on tego białego nawet nie zauważył. Wstaje rano i mówię, że mam ochotę na twarożek z rzodkiewką, idzie do sklepu po rzodkiewkę, przynosi torebkę rzodkiewki do wysiania. Zadowolony, bo zaraz na wejściu w Lidlu znalazł! Niedosłowności nie zrozumie ŻADNEJ, no totalnie nic a nic. Da się go kochać do szaleństwa, ale łatwo nie jest.


A co do wody, to ja piję mało, nawet 2 l nie wypijam, nie czuje potrzeby i muszę w siebie wmuszać, ale jak już wmuszę, to mam wrażenie, że mam wiecej pokarmu.

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość
Jak wasze dzieci obracają się z brzucha na plecy ? Bo moja kładzie głowę , wkłada ręce na brzuch i tyłkiem się obkreca
Moja kładzie się na bok, wyciąga ręce do góry i się turla.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30

Edytowane przez Heidi_
Czas edycji: 2018-06-21 o 14:11
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:10   #4986
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Hadise, jejuuu współczuję może jeszcze masz burzę...moja mówiła, że to może trwać, no i masz hashimoto. Aaa i opowiadała jak koleżanka jej córki nawymyślała, że wtedy się smaruje brzuch jodyna czy czymś. Jakaś wykształcona ęą i jakieś pierdoły stosuje. Masakra...

Małpka, przy tym wyciaganiu rączek to jest tak jakby mała się chciała na drugi bok kopsnąć, po prostu podnosi tą część ciała balansując nie wiem jak to opisać ale robi to prawidłowo

Heidi nie no, mój od serwerów to na szczęście tak nie mam

ps. Ja piję butelkę dziennie, fizjo kazała 3l żeby się też wszystko regenerowało/wypłukiwało

Edytowane przez klaudetka
Czas edycji: 2018-06-21 o 14:12
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:14   #4987
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Myślę, że nie czytają...albo uważają, że skoro producent pisze, że od urodzenia to można.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:23 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Ostatnio 4 kupiła mi mama za 35 zł- 64 szt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Mój TZ np: nie użyje zwykłego papieru toaletowego MUSI być mokry i nawilżany. Nie funkcjonuje bez kremu do rąk i pomadki ochronnej. Ma bzika na punkcie obcinania paznokci, obcina w swoje pudełeczko po mentosach, które opóźnia jak ma pokaźną zawartość

I zawsze (jak ktoś nie wie) czestuje mentosami



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę,że Twój też aparat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 14:18   #4988
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Hadise, ale czekaj...ja miałam TSH 0,012 i w ciągu 2 miesiecy mi się podniosło. Może jak Tobie teraz leci to się niedługo podniesie
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:20   #4989
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
Hadise, ale czekaj...ja miałam TSH 0,012 i w ciągu 2 miesiecy mi się podniosło. Może jak Tobie teraz leci to się niedługo podniesie
To u mnie po 2 miesiącach jest jeszcze niżej. Wcześniej miałam za wysokie i brałam leki, spadło i odstawilam i teoretycznie powinno pójść w górę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:24   #4990
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Dziewczyny, ratujcie. Jaki kupić inhalatot i ta maskę do niego? Musimy mieć inhalacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:27   #4991
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Każdy organizm jest inny. Widzisz mi tu dwa razy lecia krew jak z nosa tylko nie z nosa, a jakoś się to uspokoiło. Zobaczysz co powie endo, może jeszcze poczekać trzeba troszku

---------- Dopisano o 15:27 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Magda, ja kupiła sanity pro, ale czekam od miesiąca albo lepiej aż tż uruchomi. Takie ma zadanie, bo zawsze ja się zajmuje tym wszystkim ostatnio sobie przypomniał jak zobaczył go w szafie
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 14:28   #4992
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ratujcie. Jaki kupić inhalatot i ta maskę do niego? Musimy mieć inhalacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam Sanity pro, nie mam porównania do innych ale jest ok. Ma maskę dla dzieci, plus takie końcówki typowo do nosa i drugą do buzi. No i ma oddzielny irygator. Można regulować wielkość cząsteczek, więc trafiają tam gdzie chcemy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:29   #4993
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Kończymy wąteeeek kto odlicza?
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:39   #4994
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Pediatra wspomniała o Microlife neb 100


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:45   #4995
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez M a g d a l e n a Pokaż wiadomość
Pediatra wspomniała o Microlife neb 100


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
My mamy, głośny jak traktor, ale ciężko mi porównać do innych. Chociaż ja go używałam jak mała miała 5 tygodni, więc wkładałam ją do nosidełka, przystawiałam tą maseczkę dla dzieci, a ona się nawet specjalnie nie ruszała, nie wiem jak to by było teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:47   #4996
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Heidi_ Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o życie z programistą to u mnie wystarczą dwa słowa: ergonomia i algorytm. Wszystko da się zrobić ergonomiczniej i na wszystko jest algorytm. Tylko u niego to przechodzi w obsesję, a w połączeniu z całkowitym brakiem umiejętności przewidywania pewnych rzeczy i odczytywania niedoslowności robi się to trochę uciążliwe. Pakowanie, układ mieszkania, rozkładanie czegokolwiek gdziekolwiek... Pojechałam do rodziców na 3 dni, wracam, TŻ dumny, "zergonomizował rozmieszczenie rzeczy w szafkach w kuchni". Nie wiem ile mu to zajęło, ale podchodzę, otwieram i co? Najczęściej używane przeze mnie rzeczy ustawione najwyżej jak się da - ja 162 cm wzrostu. No nie pomyślał. Drugi przykład - narzekałam kiedyś, że kiepsko, bo nam się między bok narożnika w salonie a wyspę kuchenną coś tam nie zmieści. Wracam ze spaceru z małą, podłokietnik od narożnika odkręcony. Odsłonił przy szarej kanapie jakąś białą wewnątrzną płytę , widać gwinty, no ale teraz się zmieści, o co mi chodzi, on tego białego nawet nie zauważył. Wstaje rano i mówię, że mam ochotę na twarożek z rzodkiewką, idzie do sklepu po rzodkiewkę, przynosi torebkę rzodkiewki do wysiania. Zadowolony, bo zaraz na wejściu w Lidlu znalazł! Niedosłowności nie zrozumie ŻADNEJ, no totalnie nic a nic. Da się go kochać do szaleństwa, ale łatwo nie jest.


A co do wody, to ja piję mało, nawet 2 l nie wypijam, nie czuje potrzeby i muszę w siebie wmuszać, ale jak już wmuszę, to mam wrażenie, że mam wiecej pokarmu.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ej to brzmi jakby mial aspergera sory zboczenie zawodowe

Boze u nas dramat z drzemkami jak i u was, nie wiem co to na zmiane pogody czy co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:47   #4997
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Heidi_ Pokaż wiadomość
My mamy, głośny jak traktor, ale ciężko mi porównać do innych. Chociaż ja go używałam jak mała miała 5 tygodni, więc wkładałam ją do nosidełka, przystawiałam tą maseczkę dla dzieci, a ona się nawet specjalnie nie ruszała, nie wiem jak to by było teraz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Eee, to traktora nie chce w domu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 14:56   #4998
Heidi_
Rozeznanie
 
Avatar Heidi_
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 936
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Ej to brzmi jakby mial aspergera sory zboczenie zawodowe

Boze u nas dramat z drzemkami jak i u was, nie wiem co to na zmiane pogody czy co

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiem, też go o to podejrzewałam. Tylko innych objawów brak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
There's nothing so black as the inferno of the human mind.

Ćwiczenia z Jillian Michaels - 6/30
Heidi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 15:08   #4999
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

U dziecka jednej dalszej koleżanki podejrzewają autyzm, buu
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-21, 15:27   #5000
violl90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 130
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
U dziecka jednej dalszej koleżanki podejrzewają autyzm, buu
Kurczę oby szybko został objęty terapią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
violl90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 15:34   #5001
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Podobno działają, nie wiem bo aż tak się nei znamy, w przedszkolu Panie zauważyły.

Ale żeby nie smęcić to powiem, że moj mąż i gwiazda śpią w najlepsze mogłam też się walnąć wrrrr

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1243536

Link do kolejnej części ) ktos chce coś dopisać/wypisać z pierwszej strony to piszcie
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 15:47   #5002
violl90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 130
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
Podobno działają, nie wiem bo aż tak się nei znamy, w przedszkolu Panie zauważyły.

Ale żeby nie smęcić to powiem, że moj mąż i gwiazda śpią w najlepsze mogłam też się walnąć wrrrr

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1243536

Link do kolejnej części ) ktos chce coś dopisać/wypisać z pierwszej strony to piszcie
Jestem właśnie nauczycielem w przedszkolu, na tle grupy szybko się wyłapie nieprawidłowości. Jak działają to trzeba wierzyć, że będzie dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
violl90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 15:57   #5003
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Ooo to będziesz tu naszym lokalnym ekspertem

Prosimy o zamknięcie wątku
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-21, 21:23   #5004
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Heidi_ Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o życie z programistą to u mnie wystarczą dwa słowa: ergonomia i algorytm. Wszystko da się zrobić ergonomiczniej i na wszystko jest algorytm. Tylko u niego to przechodzi w obsesję, a w połączeniu z całkowitym brakiem umiejętności przewidywania pewnych rzeczy i odczytywania niedoslowności robi się to trochę uciążliwe. Pakowanie, układ mieszkania, rozkładanie czegokolwiek gdziekolwiek... Pojechałam do rodziców na 3 dni, wracam, TŻ dumny, "zergonomizował rozmieszczenie rzeczy w szafkach w kuchni". Nie wiem ile mu to zajęło, ale podchodzę, otwieram i co? Najczęściej używane przeze mnie rzeczy ustawione najwyżej jak się da - ja 162 cm wzrostu. No nie pomyślał. Drugi przykład - narzekałam kiedyś, że kiepsko, bo nam się między bok narożnika w salonie a wyspę kuchenną coś tam nie zmieści. Wracam ze spaceru z małą, podłokietnik od narożnika odkręcony. Odsłonił przy szarej kanapie jakąś białą wewnątrzną płytę , widać gwinty, no ale teraz się zmieści, o co mi chodzi, on tego białego nawet nie zauważył. Wstaje rano i mówię, że mam ochotę na twarożek z rzodkiewką, idzie do sklepu po rzodkiewkę, przynosi torebkę rzodkiewki do wysiania. Zadowolony, bo zaraz na wejściu w Lidlu znalazł! Niedosłowności nie zrozumie ŻADNEJ, no totalnie nic a nic. Da się go kochać do szaleństwa, ale łatwo nie jest.


A co do wody, to ja piję mało, nawet 2 l nie wypijam, nie czuje potrzeby i muszę w siebie wmuszać, ale jak już wmuszę, to mam wrażenie, że mam wiecej pokarmu.





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta rzodkiewką to mnie rozbawilas

To mój programista ale żadnych dziwactw nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-21 22:23:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.