Wyrolować problem, czyli dermaroller - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-18, 14:01   #211
ewelss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 11
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witam!

Strasznie chciałabym pozbyć się rozstępów po ciąży... Po przeczytaniu tego tematu pojawiła się nadzieja, że jest to możliwe Mam obawy jeżeli chodzi o to urządzenie, ale może warto spróbować,
1. czy któraś z Was widzi poprawę wyglądu "pociążowego" brzuszka?
2. jakie urządzenie polecacie?
3. co najlepiej jest stosować pod to urządzenie i zaraz po nim, aby skóra na brzuchu odzyskała jędrność i zminimalizowała widoczność rozstępów?
4. czy igły długości 1 mm byłyby wystarczające na początek?

Dziękuję za odpowiedzi

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2011-11-26 o 16:48 Powód: Usunięcie linku do aukcji
ewelss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 13:06   #212
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Derma roller DTS jest podobno najlepszy. Na rozstępy najlepiej użyć dłuższych igieł. Ja planuję zamówić z igłami 2mm albo nawet 2,5. Im głębiej będziesz się "masować", tym lepsze efekty. Po rollowaniu najlepiej zrobić miksa sobie, np. z żelu hialuronowego, centelli, wit. C. Zależy
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-19, 22:57   #213
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Co po rolce - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=123

Pod rolke mozna - http://mazidla.com/receptariusz/85/3...zajow-cer.html
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 12:11   #214
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Dziewczyny,pomozcie.
Wczoraj katowalam sie po raz drugi i juz bardziej zdecydowanie. Geba przestala byc czerwona po jakis 2h. Za to dzisiaj po porannych ablucjach i nasmarowaniu sie mazidlami znow zaczela piec i sie zaczerwienila na jakies pol godziny. W dodatku wyskoczylo mi kilka krostek. Nie wiem, cos robie zle? Odkazilam rolke w spirytusie i oplukalam woda. Twarz i rece umylam woda z mydlem. Mozliwe, zeby to byla wina tego, co nakladam na paszcze?
W sumie zauwazylam, ze ostatnio w ogole mam troszke czegos w rodzaju wysypki tudziez krostek, mozliwe ze to po zmianie mazidla, moze olej z orzechow wloskich mi nie sluzy,a wprowadzenie go pod skore pogorszylo sprawe? Co tym myslisz, bardziej doswiadczone kolezanki? A moze za malo dezynfekcji? Moze twarz tez powinnam
przetrzec spirytem? Powiem szczerze, ze nie wygladam super ekstra, wyskoczylo mi troche pryszczy, nie sa to jakies straszne diody, ale i tak nie wygladam zbyt wyjsciowo.
Dodam, ze zanim wsadze lapy do pojemnika z mazidlem, tez zawsze myje rece
Co robie zle?


Aha, pod rolke dalam olej z orzecha wloskiego + ceramidy + kwas alfa-liponowy. Jakies 20 minut po C ultra fine + HA 1,5%. A po nastepnej godzinie frakcje sojowa + ceramidy. Geba najbardziej piekla zaraz po rolce i po soi z ceramidami :/
Wiem, ze pod rolke nastepnym razem dam eliksir mlodosci, a po wit C, ale myslalam, ze frakcja i ceramidy zlagodza mi paszcze,a tu takie cos.
Najbardziej dobijaja mnie te krostki, ktore pojawily sie w nocy i teraz rosna w sile

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2011-10-22 o 12:22
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 13:20   #215
aeja
Przyczajenie
 
Avatar aeja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Witajcie!
Mam bardzo cienką skórę pod oczami, prześwitują przez nią naczynia krwionośne przez co moje oczy są podkrążone. Czy jest sens używać dermarollera aby 'pogrubić' skórę na tych obszarach? Wystarczy jedynie nakłuwanie czy muszę dodatkowo stosować w tym celu jakieś mazidła?
Jaką długość igieł polecacie na takie zabiegi?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Under-Eye-Dark-Circles.jpg (7,5 KB, 77 załadowań)
aeja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 16:02   #216
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Na pewno nie wiecej, niz 0,5 mm. No i podejrzewam, ze nie zaszkodziloby nalozenie kilku specyfikow, sadze, ze takich samych, jak na cala twarz, czyli olejek + q10+ wit A + E + C. Ale moze niech sie wypowie ktos z wiekszym stazem, ja dopiero zaczynam.
A tak na marginesie, to czy Ty nie jestes za mloda na takie drastyczne dzialania?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-30, 07:36   #217
xsenia35
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 198
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

czy używał ktoś pod rolkę pseudobotulinę? Znalazłąm na allegro cuś takiego i pisza, ze można pod rolkę.
xsenia35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 15:57   #218
malami34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 65
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Diziewczyny czy po rolce mogą sie spłycić bruzdy koło nosa? Dobijają mnie , taką mam urodę - moja mama szybko je miała, siostra ma takie a ja muszę się ich pozbyć bo ich nie cierpię.
malami34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 20:38   #219
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

wydaje mi się, że tak, tylko ostrożnie zresztą... z rolką zawsze trzeba ostrożnie

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez xsenia35 Pokaż wiadomość
czy używał ktoś pod rolkę pseudobotulinę? Znalazłąm na allegro cuś takiego i pisza, ze można pod rolkę.
niby można: pseudobotulinę ( neuropeptyd redukujący zmarszczki mimiczne ),
która działa analogicznie do botoxu
( substancji wstrzykiwanej w okolice zmarszczek mimicznych ).
Aplikowana na skórę dociera do głębszych warstw
i hamuje przekazywanie impulsów nerwowych do mięśni
zapobiegając ich skurczom.
Powoduje to rozluźnienie i odprężenie mięśni twarzy
co w efekcie prowadzi do
wygładzenia zmarszczek mimicznych.
Uzyskujemy również silne nawilżenie i ujędrnienie skóry.

Edytowane przez gunia17
Czas edycji: 2011-11-05 o 20:39
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 20:22   #220
kasabian5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Jestem nowa, więc witam Od miesiąca posiadam rolkę, ale dopiero tydzień temu się rollowałam. Mam 1,5 mm i mam zamiar używać jej na rozstępy, które mam dosłownie wszędzie. Mam ogromny problem z dezynfekcją, piszę na różnych forach, ale nikt dokładnie nie chce mi wyjaśnić jak to jest. Proszę o pomoc, bo jestem zupełnie zielona...Napiszę jak to zrobiłam za pierwszym razem: umyłam rolkę pod gorącą wodą, spryskałam octeniseptem(ale on chyba nie nadaje się do dezynfekcji rolki), potem spryskałam nim skórę i rollowałam. Po zabiegu znów umyłam rolkę i spryskałam, zostawiłam do wyschnięcia i schowałam do opakowania. I dobrze tak czy źle? Chyba to się nie nadaje do dezynfekcji igieł, musi to być chyba jakiś alkohol czy coś takiego, no nie wiem. Czytałam też, że zostawiają zanurzoną rolkę na ileś tam godz w jakimś alkoholu, ale nikt nie napisał co to było. Inni ją jedynie spryskiwali i też nie wiem czym. Jest coś takiego, jeśli tak mogę prosić nazwę? Moim kolejnym problemem jest chyba nieszczelne opakowanie, to gdzie była rolka. Jak ją zakupiłam niby było całe, jednak jak otworzyłam był tam jakiś brudek, może nie brudek taka kropeczka na ściance, ale niby zamknięta była, ale kiedy ją tak sobie otwierałam i oglądałam, to chyba coś złamałam. Nie wiem, kurcze załączam zdjęcie, żeby było widać o co chodzi. I dalej moje pytanie: mogę posmarować skórę witaminą e w płynie po rollowaniu? Nie podrażni skóry? Sorry za tyle pytań, przeczytałabym cały wątek, ale mam naukę(matura pfff....), więc tak pytam na szybko, bo rolka leży na dnie szafy i czeka.. Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdj_4106319deb2d74c3bda064317f12ed23.jpg (31,8 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdj_e18001a546f81d615e747caa017d7fb2.jpg (29,6 KB, 57 załadowań)
kasabian5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 20:41   #221
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

odkażać możesz borasolem np. kupisz w aptece : ) a radzę serio przejrzeć wątek, jeśli nie chcesz pogorszyć stanu skóry. Pod rolke tak naprawdę możesz stosować wiele rzeczy, zależy. kilka stron wcześniej było o tym, co jest dobre na rozstępy ; )

Edytowane przez gunia17
Czas edycji: 2011-11-06 o 20:42
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-06, 23:46   #222
kasabian5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Czyli ten octenisept na co stosować? Na skórę jedynie? A o co chodzi z tym pogorszeniem stanu skóry, chodzi o ten nowotwór? Jezu boję się, ale te rozstępy mam straszne i naprawdę chwytam się każdej deski ratunku i ten dermaroller wydawał się być nadzieją....Przeczytałam cały wątek i dalej nie wiem czy działa na rozstępy, mam nadzieję, że tak. Czytam też forum LU, ale czasu mam tak mało. Nie wiem, będę próbować, raz na 3 tygodni chyba będzie dobrze. Life sucks ...
kasabian5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 09:48   #223
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

są tak naprawdę różne środki do odkażania. Borasol jest polecany. hehe o nowotworze to kiedyś powiedział jakiś doktor, ale nie wiadomo, czy to prawda.
Pogorszyć można, np. przez przebarwienia, miejscowe zakażenie itd. Trzeba uważać. nie jesteś sama, spokojnie ; )
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 22:34   #224
kasabian5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja znalazłam takie coś: http://kuracjeantyaging.pl/product.php?id_product=804 Jest w kategorii preparatów używanych do rollowania, czyli mogę taki zamówić? I jak już to pryskać rolkę czy zanurzać? Bo ja czytałam o borasolu i to na skórę raczej jest, nic o dezynfekcji nim nie jest napisane, ale nie wiem.
kasabian5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:06   #225
sweetnusia
Raczkowanie
 
Avatar sweetnusia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 47
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Jesli chodzi o octanisept to sluzy on jedynie do odkazenia skory przeed zabiegiem(UWAGA nie przecierac po rolowaniu bo juz takie pomysly tu niektore dziewczyny miały) Jesli chodzi o rolke to koniecznie trezba ja pryskać płynami do dezynfekcji narzedzi medycznych. Wiadomo ze nikt w domu nie posiada autoklawu zreszta te plastikowe czesci pewnie by tego nie wytrzymaly ale taki plyn w zupelnosci wystarczy.. Mozna go kupic w sklepach medycznych typu cezal i chyba w aptece tez.. podobnie jak octanisept. Sam spirytus nie wystarczy Ceikawa jestem jak radza sobie z tym kosmetyczki w zakladach. Mam nadzieje ze do kazdego klienta maja osobna rolke... bo to tak jakby lekarz uzywal tej samej igly do kilku pacjentów
sweetnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:35   #226
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

czyli do odkażenia sprzętu znajdę coś w aptece? jak powiem o co mi chodzi, to kobiety będą wiedziały? czy możecie coś polecić ?
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 21:01   #227
kasabian5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

O Boże a ja też pryskałam octeniseptem rolkę, bo gdzieś ktoś pisał, że on ją tym pryska!! I dołączam się do pytania, czy w aptece można coś takiego kupić? Jak nie to jestem zdana jedynie na internet. I jeszcze jedno pytanie, wczoraj rollowałam się po 23 i do tego czasu mam czerwoną skórę, która trochę piecze i są czerwone kropki. Czy to normalne, bo czytałam, że zaczerwienienie utrzymuje się do godz po rollowaniu, a to już cały dzień zleciał. Coraz bardziej martwię się o to, że mam dziadową rolkę, jakąś chińską podróbę, chociaż wygląda na oryginał...
kasabian5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 09:48   #228
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Spokojnie, ja po drugim rolowaniu mialam obolala twarz jeszcze caly nastepny dzien. Teraz juz jest ok, burak tak do 2h po, a nastepnego dnia lekka opuchlizna.
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 15:31   #229
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

na allegro zamawialyście rolki?
DTSy?
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-13, 15:34   #230
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja na Allegro, ale nie DTSa
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 16:30   #231
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez kasabian5 Pokaż wiadomość
O Boże a ja też pryskałam octeniseptem rolkę, bo gdzieś ktoś pisał, że on ją tym pryska!! I dołączam się do pytania, czy w aptece można coś takiego kupić? Jak nie to jestem zdana jedynie na internet. I jeszcze jedno pytanie, wczoraj rollowałam się po 23 i do tego czasu mam czerwoną skórę, która trochę piecze i są czerwone kropki. Czy to normalne, bo czytałam, że zaczerwienienie utrzymuje się do godz po rollowaniu, a to już cały dzień zleciał. Coraz bardziej martwię się o to, że mam dziadową rolkę, jakąś chińską podróbę, chociaż wygląda na oryginał...
Octenisept kupisz w aptece 50ml za okolo 25 zl
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-13, 16:56   #232
kasabian5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja octenisept mam, chodziło mi o % jakieś czyli alkohol albo coś takiego. Ja swojego też zamówiłam na allegro, mam zgts tego złotego, podobno najtrwalszy. A jak tam ten dts, bo myślę ze będzie moim następnym
kasabian5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 11:22   #233
gunia17
Raczkowanie
 
Avatar gunia17
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 281
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja na Allegro, ale nie DTSa
a jakiego? i na buzie czy ciało? jak długie igiełki? :P
gunia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 11:27   #234
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja mam DNS, 0,5mm na twarz. Tchorz ze mnie, na pierwszy raz balam sie wieksze igly kupic Jestem chyba po 5 zabiegach i jestem zadowolona, bo nawet moj TZ zauwaza efekty, a to juz cos
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 12:00   #235
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ja mam DNS, 0,5mm na twarz. Tchorz ze mnie, na pierwszy raz balam sie wieksze igly kupic Jestem chyba po 5 zabiegach i jestem zadowolona, bo nawet moj TZ zauwaza efekty, a to juz cos
Wiecie, ze przez Wasze coraz nowsze pomysły zbankrutuje?
Widzialam po raz pierwszy Derma Roller w ofercie naturalisa. Cena za DNS tam to 182 zl, zdjęcie w dobrej jakości wyeksponowało wszelkie igiełki - i powiedziałam sobie - nie ! Depilacja jest już straszna, a to musi bolec jak diabli Później szperając na blogu Cathy, znów natknęłam sie na rolkę.. Ot tak wpisalam na allegro i jestem mile zaskoczona cenami - od 40-140zl, to już na prawdę miły przedział cenowy 0,5mm działa na 'wszystko' i mi sie wydaje osobiście przyjazne ;] Chciałam od razu kupic dwie rolki, żeby sprezentować mamie na gwiazdkę chociaż chyba będę musiała ja gonić z ta makabrycznie wyglądającą rolka zeby dala sie nią potraktować
Pytanie; czy warto kupowac na allegro? Rozumiem ze na naturalisie wyśrubowana cena moze wynikać z tego ze mieli niegdyś 'monopol' na te wyroby, albo wlasnie z tego ze to dobry, oryginalny produkt, a nie jakis chinski bubel na allegro [chinczyk sprytny - wszytsko umie zrobic, nawet toksyczne zabawki dla dzieci ... wiec za Derma Roller podziękuję ).
Wiele z Was zakupiło na allegro - czy mozecie mi kogos polecic? wszytskie komentarze u sprzedającego 99% pozytywów :P wolalabym usłyszeć - jak Wasze odczucia, czy wszystko goi sie w miarę prawidłowo, jak bolesność ( tu wyprofilowanie igiełek ma znaczenie) , czy rolka nie budzi wątpliwości.
Ciekawi mnie to o tyle - ze wszystkie wyglądają identycznie, niby ten sam producent a np. opakowania inne, napis na rolce - inny, jedno zdjecie tego samego produktu z napisem na rolce, inne bez.. ? tez rolek identycznych jest masę, ale rzekomo innego producenta - które są dobre?

Z góry dziękuję za odp
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 18:20   #236
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

No dobra, to moze ja sie wypowiem, chociaz staz mam krotki
Sprzedajacego Ci nie polece, bo to moja pierwsza rolka i nie mam porownania.
Napisze, jak to wszystko u mnie wyglada. Igielki mam 0,5mm.
Do tej pory rolkowalam sie 6 razy, raz w tygodniu. Czy boli? To sprawa indywidualna, przyjemne to to nie jest, ale wytrzymac sie da. Najbardziej boli czolo i nos. Co do gojenia, to raz mialam wysyp pryszczy, ale to za drugim razem, zmienilam mazidlo, zaczelam dezyfekowac twarz przed zabiegiem i jest OK. Krwi nie ma, czasem trafi sie malenki krwawy punkcik, jak po ukluciu igla albo i nie. Szybciutko sie goi i znika. Facjata czerwona przez jakies 2h, na nastepny dzien troszke spuchnieta, ale jak ktos sie nie przyjrzy to nie zauwazy
Z moja rokla jak na razie jest w porzadku, nic nie skrzypi, nic nie peklo ani sie nie wygielo.
Co do rolek, to podobno dobre sa te fioletowe, ale ja kupilam inna, bo bylo mi szkoda kasy na pierwszy raz, bo nie mialam pewnosci, czy w ogole podolam
Efekty sa zadowalajace, wiec jak mnie boli, to powtarzam sobie jak mantre, ze przeciez WARTO
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 16:43   #237
wolfshade
Raczkowanie
 
Avatar wolfshade
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 171
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
No dobra, to moze ja sie wypowiem, chociaz staz mam krotki
(...)
Efekty sa zadowalajace, wiec jak mnie boli, to powtarzam sobie jak mantre, ze przeciez WARTO
dziękuję za odpowiedz
Ja wlasnie boje sie tych opowiesci o wyginajacych sie, tracących igiełki (zostaja w skorze! ) rolkach, które ponoć sa obecne na allegro. Wlasnie tez szalec cenowo nie chce - spodobają mi sie , zainwestuje w cos lepszego, a moze byc tak, ze rzuce tym w kąt Nie mam tez pojecia jak to bedzie znosic moja cera Dlatego rozważam zakup na allegro, ciekawe ze rolki ktore tam widzę w 'prawdziwych' sklepach sa 2-3 razy droższe, dlatego trochę sie obawiam do gwiazdki mam jeszcze trochę czasu na namyślenie się
wolfshade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 10:02   #238
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

wiesz co, jakos nie chce mi sie wierzyc w to, ze igla zostaje w skorze. Przeciez moja zaglebia sie w naskorek o 0,5mm, czyli ulamek calej dlugosci. Jak sie dobrze zastanowic, to jak mocno musialaby sie zahaczyc, zeby tam zostac?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 11:34   #239
Krotochwila
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: za górami za lasami
Wiadomości: 443
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja mam roller kupiony w sklepie naturaliakosmetyki, rolluje się dosyć rzadko z raz na miesiąc bo strasznie boli. Wczoraj się wzięłam w garść i tak se wyrollowałam czoło że aż byłam pokrwawiona, ale dziś wyglądam zupełnie normalnie, nie jestem ani czerwona ani spuchnięta, zagoiło mi się zupełnie.
Ja widzę poprawę na czole gdzie mam zmarszczki poprzeczne i chyba są trochę płytsze .
Natomiast nie wiem czy to coś daje na bruzdy okołnosowe mam głębokie ale chyba roller tego nie poprawi.

Czy można gdzieś bez recepty kupić maść znieczulającą ?
Krotochwila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-28, 15:56   #240
malami34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 65
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Ja jestem trochę rozczarowana - nakupiłam różnych specyfików pod rolkę, po rolce, dobrej jakości dermoroller, roluje się regularnie ale niestety żadnej poprawy nie widzę. A powiem więcej - mam jakby więvej zmarszczek pod oczami. Wyszła taka lekko widzialna siateczka . Hmmm, nie wiem co z tym fantem zrobić.
malami34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-15 14:10:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.