Chanel kolorówka część II - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-12, 15:39   #2791
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Generalnie specjalnego szału nie ma, ale jakoś ostatnio żaden tusz mnie tak do końca nie satysfakcjonuje - być może moje rzęsy są w na tyle lichej kondycji, że nie ma dla nich dobrego tuszu . Poza tym ja prawie zawsze maluję kreski eylinerem i przy okazji wypapram sobie nim rzęsy, przez co tusz już tak gładko ich nie chce pokryć.
High five sister .

Tez mnie moje rzesy draznia. Sa cienkie, krotkie i jest ich malo. Do tego sa bardzo miekkie. Ciezko je umalowac. Nawet jak uda mi sie to ladnie zrobic to szalu ni ma.
Za miesiac chce sobie zagescic jakas porzadna ciemna firana. Odpadnie, malowanie przynajmniej.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 16:42   #2792
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja mam , na all kupiłam 2 miniatury ok. miesiąc temu. Używam na przemian z innymi (Armanim ETK, który mi w ogóle nie podpasował, Lancome Doll Eyes i Hypnose Star). Na razie moge powiedzieć tyle, że dobrze pogrubia i rzęsy są zdecydowanie bardziej widoczne niż przy ww. tuszach. Podkręca średnio, dość dobrze wydłuża, trochę skleja, czasem i jakieś grudki zostawi. Generalnie specjalnego szału nie ma, ale jakoś ostatnio żaden tusz mnie tak do końca nie satysfakcjonuje - być może moje rzęsy są w na tyle lichej kondycji, że nie ma dla nich dobrego tuszu . Poza tym ja prawie zawsze maluję kreski eylinerem i przy okazji wypapram sobie nim rzęsy, przez co tusz już tak gładko ich nie chce pokryć.
Olu, a mogłabyś porównać Doll Eyes do Hypnose Star? Bo Doll Eyes to ostatnio mój ulubiony tusz i zastanawiam się, czy znowu sobie zrobić oczy laleczki, czy skusić się na ten nowy...

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak szukasz czegoś prawie białego, ale półmatowego to MAC'owy Beauty powder Forever Marilyn to coś w tym typie.
W ogóle to Chanel jakieś takie nietypowe kosmetyki zaczyna wypuszczać - tu biały róż (choć nie mam pewności co to tak naprawdę ), a wcześniej "brudny" Notorious, którego (mimo początkowych obaw przed efektem zombie) używam do konturowania i jako cień i w obu tych rolach fajnie się sprawdza.

Mój listonosz to straszna cholera, też co najwyżej drugie awizo zostawi, ale skargi na niego nie działają, już byłam się poskarżyć i od tego czasu jest jeszcze gorzej - złośliwy i zaparty wybitnie.
Może pisemko do kierownika poczty głównego urzędu pocztowego w mieście machnąć, żeby poszło od razu od góry? Ciężka sprawa.

Prześwietliłaś mnie, bo dokładnie Forever Marilyn miałam na myśli Nie załapałam się, to szukam jakiegoś dupa na wygenerowaną zachciankę.
A te "dziwne" kosmetyki bardzo mi się podobają i mnie frapują Są nieoczywiste i dają wiele możliwości niestandardowego korzystania, takie coś nowego pośród wielu podobnych rzeczy w mojej szufladzie. W ogóle już chyba zdziwaczałam i zepsułam się nadmiarem kosmetyków, bo tylko takie dziwaczne produkty mnie ostatnio pociągają
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 18:02   #2793
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39191127]High five sister .

Tez mnie moje rzesy draznia. Sa cienkie, krotkie i jest ich malo. Do tego sa bardzo miekkie. Ciezko je umalowac. Nawet jak uda mi sie to ladnie zrobic to szalu ni ma.
Za miesiac chce sobie zagescic jakas porzadna ciemna firana. Odpadnie, malowanie przynajmniej.[/QUOTE]
Moje rzęsy kiedyś ogólnie były w lepszej kondycji, wprawdzie dość cienkie, ale leciutko podkręcone (może to za dużo powiedziane, no ale nie proste ), nie za krótkie, nie za rzadkie. Wprawdzie generalnie to nigdy nie było nic specjalnego, ale po pomalowniu dobrym pogrubiającym tuszem nawet dobrze wyglądały. Teraz za to jakieś wyliniałe się zrobiły i żaden tusz nie pomaga . Zabiegu zagęszczenia się jednak boję, bo potem moje własne już całkiem mogą wylinieć . Aktualnie chodzi mi po głowie Revitalash i chyba na tą formę ratowania swoich niedobitków się zdecyduję .
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Olu, a mogłabyś porównać Doll Eyes do Hypnose Star? Bo Doll Eyes to ostatnio mój ulubiony tusz i zastanawiam się, czy znowu sobie zrobić oczy laleczki, czy skusić się na ten nowy...

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------


Może pisemko do kierownika poczty głównego urzędu pocztowego w mieście machnąć, żeby poszło od razu od góry? Ciężka sprawa.

Prześwietliłaś mnie, bo dokładnie Forever Marilyn miałam na myśli Nie załapałam się, to szukam jakiegoś dupa na wygenerowaną zachciankę.
A te "dziwne" kosmetyki bardzo mi się podobają i mnie frapują Są nieoczywiste i dają wiele możliwości niestandardowego korzystania, takie coś nowego pośród wielu podobnych rzeczy w mojej szufladzie. W ogóle już chyba zdziwaczałam i zepsułam się nadmiarem kosmetyków, bo tylko takie dziwaczne produkty mnie ostatnio pociągają
Jeśli lubisz Doll Eyes, to raczej nie "przechodziłabym" na Hypnose Star. On ma jakąś dziwną szczotkę i w sumie nawet nie wiem, jakie jest jego główne zadanie, bo wszystko robi ledwie przeciętnie - trochę pogrubia (ciut lepiej od Doll Eyes), trochę wydłuża, mało podkręca, za to bardziej skleja. Doll Eyes wg mnie ładniej rozczesuje i podkręca rzęsy. Wiadomo, że tusz na każdych rzęsach inaczej będzie wyglądał, ale akurat na moich o wiele lepiej sprawdza się Doll Eyes, rzęsy są bardziej dopracowane i eleganckie.

Forever Marilyn upolowałam stosunkowo niedawno na All (oczywiście przepłaciłam) i stwierdzam, że można bez niego żyć, ale z drugiej strony dla nietypowych zastosowań np. specyficznego rozświetlenia nie błyskiem czy drobinami, ale światłem, trudno mi znaleźć dla niego zastępcę , przynajmniej wśród posiadanych przeze mnie lub znanych mi kosmetyków.
No i też czuję ostatnio pociąg do takich dziwolągów kosmetycznych .

A z listonoszem to już nie walczę - staram się zawsze wiedzieć, kiedy coś zostało do mnie wysłane i sama pilnuję przesyłki. Nie ma rady, a poza tym szkoda mi energii i nerwów na pisanie skarg, które i tak pewnie nie poskutkują. Może się zmotywuję, jak mi bardziej nadepnie na odcisk .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 18:40   #2794
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Moje rzęsy kiedyś ogólnie były w lepszej kondycji, wprawdzie dość cienkie, ale leciutko podkręcone (może to za dużo powiedziane, no ale nie proste ), nie za krótkie, nie za rzadkie. Wprawdzie generalnie to nigdy nie było nic specjalnego, ale po pomalowniu dobrym pogrubiającym tuszem nawet dobrze wyglądały. Teraz za to jakieś wyliniałe się zrobiły i żaden tusz nie pomaga . Zabiegu zagęszczenia się jednak boję, bo potem moje własne już całkiem mogą wylinieć . Aktualnie chodzi mi po głowie Revitalash i chyba na tą formę ratowania swoich niedobitków się zdecyduję .

Jeśli lubisz Doll Eyes, to raczej nie "przechodziłabym" na Hypnose Star. On ma jakąś dziwną szczotkę i w sumie nawet nie wiem, jakie jest jego główne zadanie, bo wszystko robi ledwie przeciętnie - trochę pogrubia (ciut lepiej od Doll Eyes), trochę wydłuża, mało podkręca, za to bardziej skleja. Doll Eyes wg mnie ładniej rozczesuje i podkręca rzęsy. Wiadomo, że tusz na każdych rzęsach inaczej będzie wyglądał, ale akurat na moich o wiele lepiej sprawdza się Doll Eyes, rzęsy są bardziej dopracowane i eleganckie.
Mnie sie bardzo efekt spodobal na zdjeciach wizazanki, ktora sie tym zajmuje. Akurat z Wroclawia jest .
Co do wypadania i oslabienia to tez sie boje. Kurde, ale tak mi sie nie chce malowac tego, co mam, ze chyba sie odwaze...
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-12, 18:48   #2795
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39194801]Mnie sie bardzo efekt spodobal na zdjeciach wizazanki, ktora sie tym zajmuje. Akurat z Wroclawia jest .
Co do wypadania i oslabienia to tez sie boje. Kurde, ale tak mi sie nie chce malowac tego, co mam, ze chyba sie odwaze...[/QUOTE]
A pewnie, trzeba spróbować, jak dojarzałaś do tej decyzji i do tego masz kogoś zaufanego, kto wiadomo, że dobrze to zrobi, to warto zryzykować. W każdym razie trzymam kciuki za oczekiwane efekty .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 07:46   #2796
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ktoś juz miała/ma ten nowy tusz Chanela Le Volume De Chanel? Bo myślę nad miniatura
Ja mam Tusz jest świetny, mocno pogrubia, wydłuża i dobrze rozdziela rzęsy, efekt jest nawet lepszy od mojego dotychczas ulubionego tuszu Benefit They're Real. Używam też wersji fioletowej i niebieskiej, nigdy wcześniej nie było mi po drodze z kolorowymi tuszami, ale te prezentują się świetnie, na czarnych rzęsach kolory prezentują się subtelnie, ale co nieco widać - szczególnie na końcówkach, makijaż w danym kolorze jest jakby pogłębiony, ciekawszy Jeśli natomiast ktoś chce mieć wyraźny, kolorowy efekt to może się rozczarować, chyba, że ma jasne włoski...

W załączniku foto oka z tuszem w kolorze BLEU. Niestety nie widać efektu jaki nadaje sama maskara, ale wspomniany, niebieski kolor.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Chanel Le Volume Bleu.jpg (23,2 KB, 69 załadowań)
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 07:56   #2797
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dziś się wysmarowałam Le Volume de Chanel (rzęsy tym razem nie były upaprane eyelinerem , bo roztarłam tylko kreskę zrobioną kredką) i muszę powiedzieć, że wyszły piękne firany - wyraziste i pogrubione. Może to też kwestia tego, że tusz już odrobinkę podsechł .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 09:03   #2798
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Ja mam Tusz jest świetny, mocno pogrubia, wydłuża i dobrze rozdziela rzęsy, efekt jest nawet lepszy od mojego dotychczas ulubionego tuszu Benefit They're Real. Używam też wersji fioletowej i niebieskiej, nigdy wcześniej nie było mi po drodze z kolorowymi tuszami, ale te prezentują się świetnie, na czarnych rzęsach kolory prezentują się subtelnie, ale co nieco widać - szczególnie na końcówkach, makijaż w danym kolorze jest jakby pogłębiony, ciekawszy Jeśli natomiast ktoś chce mieć wyraźny, kolorowy efekt to może się rozczarować, chyba, że ma jasne włoski...

W załączniku foto oka z tuszem w kolorze BLEU. Niestety nie widać efektu jaki nadaje sama maskara, ale wspomniany, niebieski kolor.
Dzięki Nev, w takim razie cieszę się, ze kliknęłam w miniaturę. Jeśli ona się sprawdzi na moich rzęsach, to być może nabędę pełnowymiarówkę Aczkolwiek obecnie mam tusz, który spełnia wszystkie moje ostre wymogi, jednak nowości tuszowe pociągają mnie nieodmiennie i oprzeć im się nie mogę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 11:01   #2799
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziś się wysmarowałam Le Volume de Chanel (rzęsy tym razem nie były upaprane eyelinerem , bo roztarłam tylko kreskę zrobioną kredką) i muszę powiedzieć, że wyszły piękne firany - wyraziste i pogrubione. Może to też kwestia tego, że tusz już odrobinkę podsechł .

i to chciałam przeczytac

czekam na minature z all i na nowy tusz diora
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzięki Nev, w takim razie cieszę się, ze kliknęłam w miniaturę. Jeśli ona się sprawdzi na moich rzęsach, to być może nabędę pełnowymiarówkę Aczkolwiek obecnie mam tusz, który spełnia wszystkie moje ostre wymogi, jednak nowości tuszowe pociągają mnie nieodmiennie i oprzeć im się nie mogę
Sisotro

mnie tez tusze kręca, cienie, kredki, pomadki nie ale tusze oł jeee
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 12:28   #2800
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
i to chciałam przeczytac

czekam na minature z all i na nowy tusz diora


Sisotro

mnie tez tusze kręca, cienie, kredki, pomadki nie ale tusze oł jeee
no to Sister

No i Pani w S. obiecała mi odłożyć miniaturę chwalonego EL Sumptuous Extreme, jak będa mieli. Ale co z tego wyjdzie to zobaczymy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 12:42   #2801
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
no to Sister

No i Pani w S. obiecała mi odłożyć miniaturę chwalonego EL Sumptuous Extreme, jak będa mieli. Ale co z tego wyjdzie to zobaczymy
oślepłam nic nie widzę
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 13:41   #2802
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
oślepłam nic nie widzę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 14:15   #2803
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzięki Nev, w takim razie cieszę się, ze kliknęłam w miniaturę. Jeśli ona się sprawdzi na moich rzęsach, to być może nabędę pełnowymiarówkę Aczkolwiek obecnie mam tusz, który spełnia wszystkie moje ostre wymogi, jednak nowości tuszowe pociągają mnie nieodmiennie i oprzeć im się nie mogę
Jaki to? Lancome czy jakaś Helenka?

Ja jestem właśnie przed testem Hypnose Star, na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że cudne opakowanie
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 14:32   #2804
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Jaki to? Lancome czy jakaś Helenka?

Ja jestem właśnie przed testem Hypnose Star, na razie mogę powiedzieć tylko tyle, że cudne opakowanie
MAC-owy In Extreme Dimension

Testowałam Lancome Star - na poczatku wydawał mi sie ok, potem jednak juz nie. Generalnie taki sobie.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 14:38   #2805
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
MAC-owy In Extreme Dimension

Testowałam Lancome Star - na poczatku wydawał mi sie ok, potem jednak juz nie. Generalnie taki sobie.
To mnie zaskoczyłaś Dotąd tusze MACa nie były dla mnie najlepsze, ale skoro tak ten zachwalasz muszę sprawdzić
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 14:53   #2806
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
To mnie zaskoczyłaś Dotąd tusze MACa nie były dla mnie najlepsze, ale skoro tak ten zachwalasz muszę sprawdzić
Owszem, zgadzam się z Tobą w kwestii dotychczasowych tuszy MAC-a
Ale ten zaskoczył mnie samą - po prostu wymiata, mój aktualny numero uno Oczywiście, nie każdej pewnie spodoba sie tak samo jak mnie, ale niemniej moim zdaniem MAC wypuścił bombę tuszową
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:22   #2807
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

a żeby tak zgrabnie wrócić do tematu - moje chanelki przyszły
nie zebym od razu róż polubiła, ale tentation niezły jest!! Cięzko zrobić dobre zdjęcie, bo on się mieni w oczach z różu w czerwień - na lato będzie kapitalny, taka żaróweczka
drugi sobie spokojniejszy wzięłam, pearl drop - na grzeczniejsze okazje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3412.jpg (67,5 KB, 17 załadowań)
__________________

Edytowane przez moniq_c
Czas edycji: 2013-02-14 o 12:23
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 16:34   #2808
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

http://cafemakeup.com/2013/02/10/cha...es-and-review/

Wyglada jak delikatniejsza wersja tegorocznej limitowanki wiosennej.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 18:02   #2809
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

pokazywałam ten "sufit" parę stron temu - ale faktycznie bardzo podobne są do siebie, co za pomysł mieli żeby wypuścić je prawie że razem?? Bez sensu trochę...
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 20:47   #2810
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
pokazywałam ten "sufit" parę stron temu - ale faktycznie bardzo podobne są do siebie, co za pomysł mieli żeby wypuścić je prawie że razem?? Bez sensu trochę...
Z ceną tych pudrów też mieli "świetny" pomysł
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 23:23   #2811
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Moje rzęsy kiedyś ogólnie były w lepszej kondycji, wprawdzie dość cienkie, ale leciutko podkręcone (może to za dużo powiedziane, no ale nie proste ), nie za krótkie, nie za rzadkie. Wprawdzie generalnie to nigdy nie było nic specjalnego, ale po pomalowniu dobrym pogrubiającym tuszem nawet dobrze wyglądały. Teraz za to jakieś wyliniałe się zrobiły i żaden tusz nie pomaga . Zabiegu zagęszczenia się jednak boję, bo potem moje własne już całkiem mogą wylinieć . Aktualnie chodzi mi po głowie Revitalash i chyba na tą formę ratowania swoich niedobitków się zdecyduję .

Jeśli lubisz Doll Eyes, to raczej nie "przechodziłabym" na Hypnose Star. On ma jakąś dziwną szczotkę i w sumie nawet nie wiem, jakie jest jego główne zadanie, bo wszystko robi ledwie przeciętnie - trochę pogrubia (ciut lepiej od Doll Eyes), trochę wydłuża, mało podkręca, za to bardziej skleja. Doll Eyes wg mnie ładniej rozczesuje i podkręca rzęsy. Wiadomo, że tusz na każdych rzęsach inaczej będzie wyglądał, ale akurat na moich o wiele lepiej sprawdza się Doll Eyes, rzęsy są bardziej dopracowane i eleganckie.

Forever Marilyn upolowałam stosunkowo niedawno na All (oczywiście przepłaciłam) i stwierdzam, że można bez niego żyć, ale z drugiej strony dla nietypowych zastosowań np. specyficznego rozświetlenia nie błyskiem czy drobinami, ale światłem, trudno mi znaleźć dla niego zastępcę , przynajmniej wśród posiadanych przeze mnie lub znanych mi kosmetyków.
No i też czuję ostatnio pociąg do takich dziwolągów kosmetycznych .

A z listonoszem to już nie walczę - staram się zawsze wiedzieć, kiedy coś zostało do mnie wysłane i sama pilnuję przesyłki. Nie ma rady, a poza tym szkoda mi energii i nerwów na pisanie skarg, które i tak pewnie nie poskutkują. Może się zmotywuję, jak mi bardziej nadepnie na odcisk .
Dziękuję za wyczerpującą podpowiedź
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 09:29   #2812
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Z ceną tych pudrów też mieli "świetny" pomysł
widać chyba zarobić bardzo nie chcą bo kto sie skusi na takie koszmarnie drogie dwa prawie-bliźniaki ? Chyba tylko maniakalna zbieraczka jakaś
ufffff nie jest ze mną jeszcze tak źle
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 15:25   #2813
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
widać chyba zarobić bardzo nie chcą bo kto sie skusi na takie koszmarnie drogie dwa prawie-bliźniaki ?
Trojaczki . Zeszloroczny limitowany Pearl Glow wyglada podobnie .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:27   #2814
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Chanel kolorówka część II

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;39254023]Trojaczki . Zeszloroczny limitowany Pearl Glow wyglada podobnie .[/QUOTE]
To prawda Choć to też zależy od zdjęcia, bo widziałam i takie, na którym ten najnowszy "sufit" miał nieco inny odcień niż dwa pozostałe. A na żywo "sufitu" jeszcze nie widziałam
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 14:01   #2815
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Dot.: Chanel kolorówka część II

Dziewczyny, mam głupie pytanie
Czemu niektóre kosmetyki Chanel mają złote logo a inne białe?
Od czego to zależy? Od daty produkcji?
Zdecydowałam się w końcu na zakup słynnej bazy brązującej i poszukiwania zaczęłam od Allegro/Ebay i trochę zmyliło mnie to opakowanie.
Wszystkie moje Chanelki mają białe logo
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 14:21   #2816
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez charlotte89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam głupie pytanie
Czemu niektóre kosmetyki Chanel mają złote logo a inne białe?
Od czego to zależy? Od daty produkcji?
Zdecydowałam się w końcu na zakup słynnej bazy brązującej i poszukiwania zaczęłam od Allegro/Ebay i trochę zmyliło mnie to opakowanie.
Wszystkie moje Chanelki mają białe logo
Nie wiem czemu tak jest, ale mogę powiedzieć tyko tyle, że moja baza ma złote logo i niektóre inne produkty z kolorówki (np. Sable Rose) też takie mają .
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-20, 14:58   #2817
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

to może brązery mają złoto? Bo mój Sable Beige tez ma złote logo, baza z tego co pamiętam też takie miała, a całą resztę (puder, róże itp) mam z białym.
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 10:10   #2818
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Chanel kolorówka część II

Chanel mi przysłał info że takie coś wypuścili :
http://www.chanel.com/en_US/fragranc...&WT.mc_t=email

i tu parę słów:
http://www.lachanelphile.com/2013/02...el-collection/


z tego wszystkiego to tylko ten gorzki brąz w cieniach mi się podoba,
resztę spokojnie mogłabym odpuscić. Zresztą mam już podobny, więc chyba szału nie będzie
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 13:32   #2819
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Chanel kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Chanel mi przysłał info że takie coś wypuścili :
http://www.chanel.com/en_US/fragranc...&WT.mc_t=email

i tu parę słów:
http://www.lachanelphile.com/2013/02...el-collection/


z tego wszystkiego to tylko ten gorzki brąz w cieniach mi się podoba,
resztę spokojnie mogłabym odpuscić. Zresztą mam już podobny, więc chyba szału nie będzie
Bida.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-21, 19:12   #2820
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Chanel kolorówka część II

Kusi mnie tusz Le Volume De Chanel lub Guerlain, Cils d’Enfer, teraz nie wiem, który lepszy?
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-09 23:48:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:14.