kosmetyki mineralne Lucy Minerals - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-16, 19:59   #631
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Po trzecim podejściu do Lucy stwierdzam że nie dla ona, bo mnie niestety zapycha... Podejście numer jeden wraz z frakcją (też pierwszy raz), zapchało, odstawiam oba i wracam do EDM. Podejście numer dwa jak nieeleganckie elementy wystroju zeszły, tym razem samodzielnie i znowu zapchało. Podejście numer trzy ze wczoraj - nawet bez kremu, coby mieć pewność że to Lucy. I zapchało. A zapowiadało się tak pięknie...
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:21   #632
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez gabipati Pokaż wiadomość
Cathy jesteś wielkim odkrywcą minerałowym.
Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
pomalowałam sie lucynka ..
jestem w szoku
moja paskudna morda (przepraszam za wyrazenie) wyglada bosko.. kocham ten podkład kocham kocham kochaam
Cathy dzieki CI gdyby nie twoja rezenzja meczyłabym sie z edm
dziewczyny, cieszę się ogromnie, że Lucy Wam przypadło do gustu równie mocno jak mi
Ulga ogromna, że nie mam Waszych wydanych pieniążków na sumieniu


A ja właśnie przed chwilą dostałam maila od Annie w sprawie witaminy C (rano wysłałam jej kolejne zapytanie, tym razem dołączając pytanie, czy mogę podkładu Lucy z witaminą C używać razem z serum z peptydami miedzi (bo wszędzie krzyczą, żeby nie łączyć ich z wit. C)

Wklejam odpowiedź:

"Hi Cathy!

Sorry that it has taken me so long to get back to you. I've been really busy getting out orders! :0)


Here's some information from my supplier about the L- ascorbic acid (Vitamin C) ~


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~


Description: Active form of vitamin C as it occurs naturally. Purity 99.4 %, pH 3 (0.5 % solution). White powder, ultrafine, odorless. Easily soluble in water & alcohol.

INCI Name: L-ascorbic acid.

Properties: Potent anti-oxidant (protects skin from oxidative damages e.g. by sun rays), anti-aging effects (improves skin elasticity by enhanced collagen production, avoids hyperpigmentation incl. age spots, anti-inflammatory & soothing effects.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~


It is stable in the powdered form unless the powder is exposed to air or sunlight. Also when it is mixed with water it will begin to lose its potency. That's why there are some products (such as Philosophy) available where you mix a small amount of Vitamin C powder with a serum right before you use it.


I decided to use the L -Ascorbic Acid as a companion to the Coffeeberry, because of the synergistic effects of using the two antioxidants together. I use 1% of each and 2% allantoin in my formula. I feel that when it is applied to the skin in its powdered form, it is activated by the moisture in the skin. I think it has really helped the texture of my skin since using it.


The Coffeeberry Forte that I use is over 30 times more concentrated than regular Coffeeberry™ powder. I know that as a stand alone ingredient, Vitamin C needs to be used at a higher percentage in a skin care formula. But in the Mineral Foundation I didn't want to use too high of a percentage and affect the consistency. I think it just complements the Coffeeberry.


I think that since it is such a low percentage of Vitamin C and is buffered by the zinc oxide and allantoin, I can't see that it would hurt to use the regular formula Lucy Minerals with your copper peptide serum, but if you have any worries about it, that is why we have the Lucy Light Foundation available that doesn't have the antioxidants added.


The Vitamin C in my Lucy Minerals may oxidize if you opened up the container and sprinkled the minerals out on a plate and exposed them to the air. But kept in their container, they would have a long shelf life as long as you don't allow any water or moisture to get into the foundation


I hope this information is helpful.

And please don't worry about your English....it is excellent! (a bo napisałam, że przepraszam, jeżeli coś pokręciłam w tłumaczeniu o co mi chodzi z tymi reakcjami, witaminami, oksydowaniem itd )

Thanks so much for introducing Lucy Minerals to Poland.


Sincerely,

Annie
http://www.lucyminerals.com


"(w dowolnym i szybkim tłumaczeniu:
"Przepraszam, że zajęło mi tyle czasu odpisanie, ale jestem naprawdę zajęta wysyłką zamówień. Oto kilka informacji odnośnie witaminy C od mojego dostawcy:
Tu dane techniczne
Jest stabilna w sproszkowanej formie, chyba że zostanie wystawiona na działanie powietrza bądź promieni słonecznych. Również w przypadku zmieszania z wodą zaczyna tracić swoje właściwości. Dlatego też są dostępne produkty (takie jak Philosophy), w których sproszkowaną formę witaminy C mieszamy z serum tuż przed aplikacją.
Zdecydowałam się użyć witaminy C w towarzystwie
Coffeeberry z powodu efektu sygergicznego tych dwóch antyoksydantów (dla wyjaśnienia ode mnie - chodzi o silniejsze, lepsze działanie składników w połączeniu niż w przypadku samodzielnego zastosowania)
W swojej formule (oryginal) użyłam po 1% każdego z nich plus 2% alantoiny. Czuję, że kiedy aplikuję je na skórę w ich sproszkowanych formach, są one aktywowane przez wilgoć w niej się znajdującą. Myślę, że odkąd ich używam, moja skóra jest w lepszej kondycji.
Coffeeberry Forte, której używam, jest ponad 30 razy bardziej skoncentrowana niż zwykła sproszkowana postać
Coffeeberry™.
Zdaję sobie sprawę, iż witamina C jako składnik działający osobno, powinien być używany w znacznie większym stężeniu w produktach do pielęgnacji skóry. Jednakże w podkładzie mineralnym nie chciałam używać zbyt wysokiego stężenia, by tym samym nie zmieniać konsystencji podkładu. Myślę, iż jej działanie raczej uzupełnia działanie Coffeeberry.
Tak więc myślę, że tak niskie stężenie witaminy C a dodatkowo jej ... (i tu mam problem, bo z chemią zawsze na bakier lekko byłam osłabienie (czy też ustabilizowanie) przez tlenek cynku oraz alantoinę w oryginalnej formule podkładu Lucy Minerals, nie powinno kolidować z używaniem serum z peptydami miedzi. Oczywiście, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, dostępna jest jest również formuła Light, która pozbawiona jest dodatków w postaci antyoksydantów.
Witamina C w podkładzie Lucy Minerals może oksydować, jeżeli pudełeczko zostanie otwarte, proszek wysypany i wystawiony na działanie powietrza. Jednakże podkład przechowywany w pojemniczku, powinien zachować swoje właściwości tak długo, jak długo nie dostanie się do niego żadna forma wilgoci.
Mam nadzieję, że ta informacje okażą się przydatne.
I nie martw się o swój angielski. Jest doskonały (a ta uwaga to w związku z tym, że zadałam pytania dotyczące składników, ich działania, reakcji zachodzących itd, nie mając pojęcia jak to poprawnie nawet ująć po polsku i bałam się, że gdy przełożę to na angielski, to już nikt nie zrozumie, o co chodziło w moim pytaniu )
Dziękuję za przedstawienie marki Lucy Minerals Polsce ""


Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-03-18 o 23:03
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:21   #633
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

też mam już swoją paczuszkę

dokładnie potestuję jutro w dzień ale chyba mam za ciemne próbki

wziełam light medium i Bisque (będą na lato jak znalazł)

choinka za ciemne, od razu poszłam zamówić 4 jaśniejsze odcienie bo konsystencja super

użyłam tyle samo na 1 warstwę co EDM i okazuje się za dużo
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:53   #634
Atria_C
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 36
GG do Atria_C
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dajcie spokój, ja kompulsywnei zaglądam do skrzynki...

Ale po tym jak wepchnęli mi polecną przesyłkę od Adusiadu w szparę w drzwiach (! - oczywiście nikt nie potwierdził odbioru) to aż się boję co mogli zrobić z Lucy..
Atria_C jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 20:58   #635
AppleGirl
Rozeznanie
 
Avatar AppleGirl
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 911
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Minerałki przychodzą poleconym czy zwykłym listem?
Zamówiłam dziś próbki, już nie mogę się doczekać
AppleGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 21:02   #636
Nati_kk
Zakorzenienie
 
Avatar Nati_kk
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 5 921
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez AppleGirl Pokaż wiadomość
Minerałki przychodzą poleconym czy zwykłym listem?
Zamówiłam dziś próbki, już nie mogę się doczekać
Próbki Lucy zwykłym
__________________
Bo zawsze jest jakieś wyjście z sytuacji


Wymienię

Razem od 08.07.2009
Zaręczeni 17.09.2011
Ślubujemy 06.09.2014

Nati_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 22:42   #637
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Normalnie przestanę Was kochane czytać ! Zachęcona tymi ochami i achami, przyznaję bez bicia, skusiłam się i będę teraz czekać i czekać.
Już myślałam, że odkryłam swój ideał (Meow) więc oby Lucy był strzałem w 10tkę bo kasa mi ulatuje .
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 23:30   #638
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A ja wciaz czekam i czekam .

Moze jutro beda . Po waszych opisach az mnie skreca z ciekawosci jakie beda Lucynki.
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 07:10   #639
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja mam teraz problem.. z bigiem :P bo jaki ja kolor zamowie!!

---------- Dopisano o 08:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:10 ----------

a nie ukrywam ze musze miec ten podkład
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 07:45   #640
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals



posmarowałam się dziś jednak Lucy

mogłabym mieć ton jaśniejszy (zamówiłam już ) ale musiałam, musiałam potestować

nałożyłam na sam krem Humektan, bez primera nawet
ii łał

idealnie się wtopił, w ogóle go nie widać ale jest bo kryje i ujednolica skórę idealnie!
nakładałam znacznie mniej niż EDM na 1 warstwę

ciekawa jestem jak wytrwa cały dzień i jak róż się na nim sprawuje
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 07:53   #641
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Też zamówiłam próbki
Przez te" ochy" nie mogę się juz doczekac kiedy przyjdą
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 07:56   #642
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Też zamówiłam próbki
Przez te" ochy" nie mogę się juz doczekac kiedy przyjdą
No ja juz tez mam taka ochote na te mineraly, ze az mnie skręca Moze za tydzien dostane jak się uwiną Nie pamietam juz jakie wzielam odcienie, ale tylko 3
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 07:58   #643
olapa
Przyczajenie
 
Avatar olapa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ach wy kusicielki! Oczywiście też zamówiłam Lucynkę i teraz czekam zniecierpliwiona. Oby podpasowały kolorki...
olapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 08:00   #644
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

mnie też skręca jak czytam te wszystkie pochwały.muszę mieć to cudo.
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 08:16   #645
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja mysle nad tymi najciemniejszymi kolorami... cacao np ale to raczej nie w bigu
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 11:14   #646
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

ja od prawie tygodnia się maziam i mogę powiedzieć że to fajny podkład bo go nie widać, ładnie się stapia i wygładza cerę ale u mnie nic nie kryje no może "nic" to przesada, ale niestety ślady po wypryskach tylko trochę rozjaśnione tak że nie widać że sinoczerwone w rzeczywistości są. ale ja nie wierzę raczej w podkład co mi to zakryje
myślę, że zamówię biga w przyszłości
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 11:31   #647
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Marchwkowe_Pole > ja tez mam wrazenie, ze ten podklad slabo kryje... Szczerze mowiac, to nie wydaje mi sie, ze mocniej niz EDM intensive... Dziwne, bo wszystkie dziewczyny sa wlasnie pod wrazeniem krycia
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 11:40   #648
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
Marchwkowe_Pole > ja tez mam wrazenie, ze ten podklad slabo kryje... Szczerze mowiac, to nie wydaje mi sie, ze mocniej niz EDM intensive... Dziwne, bo wszystkie dziewczyny sa wlasnie pod wrazeniem krycia
ale przecież w bibliotece kolorystycznej pisałaś, że formuła intensive z EDM to jedyna z wielu przetestowanych przez Ciebie (Cover Me EGM, FC Blusche) która zapewnia Ci wystarczające krycie. Więc jeżeli Lucy nie kryje mniej (a tak wynika z Twojego postu), to chyba kryje wystarczająco?

wg mnie Lucy kryje zdecydowanie dobrze (oczywiście, nie jest to korektor, tylko podkład)

No i pamiętajmy o tym, że każda skóra jest inna - nie ma kosmetyku, który dla wszystkich jest numerem 1. Po prostu nie ma (ja dzisiaj testowałam wychwalany na wielu formach podkład Adorned with Grace i niestety, jutro wracam do Lucy )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 11:48   #649
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Moim zdaniem krycie też takie sobie. Wedle opisu Annie na stronce poczatkowo wysypałam minimalną ilośc podkładu, nałozyłam i niestety krycie praktycznie żadne. Musiałam nalozyc druga warstwe, i dopiero wtedy lekko przyćmiło moje blizny. No nie ukrywam, mam co ukrywać Ale z drugiej strony faktycznie bardzo ładnie stopił sie ze skórą, wygląda zdrowo i koloryt jest wyrównany. Do naturalnego makijażu całkiem przyzwoicie. Dzisiaj uzywałam Kabukiego, jutro poloze FT moze krycie wyjdzie troche lepiej. Moze to tez kwestia formuły, na razie testuje original. Co do porównań... w moim przypadku Luśka nie kryje lepiej niż edm int. ale z pewnością leży dużo lepiej. U mnie tez jest efekt idealnego stopienia ze skórą. w ogóle nie widac ze mam podkład na twarzy... Moze jeszcze znajde patent na lepsze krycie, chciałabym bo zapowiada się dobrze
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 11:55   #650
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Dla mnie Lucy kryje dużo lepiej niż EDM intensive przy dużo mniejszej warstwie nałożonej nawet.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 11:55   #651
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Ja pisząc o kryciu mam na myśli zdolność Lucyny do ogólnie pojętego bardzo szybkiego ujednolicenia skóry. Tzn - jedna warstwa powoduje, że skóra wygląda na pozbawioną nierówności kolorystycznych, plam, naczynek itp, ale nie likwiduje mocniej zaczerwienionych (i np lekko wypukłych) punktów. Takie faktycznie nie znikają i trzeba je traktować indywidualnie korektorem.

Po prostu skóra po jednej warstwie Lucy zaczyna nadawać się z grubsza "do ludzi", u mnie z Edm to niewykonalne, tym bardziej, ze po edm czasem miałam efekt skóry staruszki - taką ściągniętą skórę na policzkach, która poddawała się mimice twarzy tworząc taką siateczkę(?) wyglądało to fatalnie. Do tego efekt edm jest jednak matowy a przy Lucy skóra wydaje się zdrowa i jędrniejsza, jakoś inaczej odbija światło czy co...

Tylko muszę opanowac błyszczenie na filtrze
Apsik, Monik@ a co robicie szczególnego dla odwodnionej cery w sferze pozamineralnej?
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:06   #652
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Czekam na moje zamówienie złożone 8 marca. Chyba nie muszę pisać, że nie mogę się doczekać
Zamówiłam:
podkłady:
- oryginalna formuła- Fair, Light, Besquit
- formuła control oil - Besquit
- formuła light - Light

finishing powdewer:
- formuła Light
- formuła oli control with Silica

róż
- Mate Sedona.

Już wiem, że powinnam domówić Pale Olive. Dzięki Waszym zdjęciom stwierdzam, że on jest najbardziej zbliżony do EDM-owego Perfectu.

Jedyne obawy jakie mam to, czy będę mogła używać LM na filtr?
Nie mogę sobie pozwolić na odpuszczenie filtra, bez niego zaraz pojawiają mi się przebarwienia na twarzy

Dziękuję wszystkim osobom za zdjęcia i opinie na temat LM
są bardzo cenne
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:10   #653
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Czeka jeszcze któraś z Was na przesyłkę z okolic 28marca? Bo ja czekam i czekam... wiem, że jestem nudna i ciągle "czekam" no ale czekam bo mi zależy
W pierwszym zamówieniu wzięłam tylko próbkę Cream, w drugim Cream i Pale Olive w różnych formułach.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:10   #654
boziaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 33
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez agneiw Pokaż wiadomość
Marchwkowe_Pole > ja tez mam wrazenie, ze ten podklad slabo kryje... Szczerze mowiac, to nie wydaje mi sie, ze mocniej niz EDM intensive... Dziwne, bo wszystkie dziewczyny sa wlasnie pod wrazeniem krycia
no nie wszystkie
na mojej buzi Lucy kryje podobnie do EDM intensive
dla mnie to krycie wystarczajace jest, wiec nie narzekam
po prostu nie ma specjalnej różnicy (dot. stopnia krycia, bo poza tym podkłady się różnią)
boziaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:11   #655
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Dla mnie Lucy kryje dużo lepiej niż EDM intensive przy dużo mniejszej warstwie nałożonej nawet.
zgadzam się
dla mnie kryje podobnie lub nawet ciut lepiej
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:12   #656
moodlishka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: z innej bajki
Wiadomości: 213
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Mam mam mam

Zaraz testowanie
__________________
Ironia życia leży w tym, że żyję się je do przodu, a rozumie do tyłu.
moodlishka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:17   #657
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Dla mnie Lucy kryje dużo lepiej niż EDM intensive przy dużo mniejszej warstwie nałożonej nawet.
o to to
u mnie niewielka ilość lucy kryje podobnie jak większa ilośc edm i na dodatek lucy nie jest widoczna na skórze tak jak edm.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:24   #658
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Astro, Agabil, jak nakładacie Lucy? Jakim pędzlem i czy na sucho czy mokro?
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:29   #659
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

A ja teraz nakladam na bardzo lekki krem (wit.B z LB) i cala nadmierna kremowosc zniknela. Nawet rozcieram porzadnie, chociaz zarzekalam sie, ze tego nie zrobie! Lucyna mnie zaskakuje z kazdym dniem bardziej... Jedynie troche za jasny zaczal mi sie Cream wydawac, nie wiem czy na lato nie bede musiala nabyc Creamy Bisque.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 12:39   #660
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: kosmetyki mineralne Lucy Minerals

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Astro, Agabil, jak nakładacie Lucy? Jakim pędzlem i czy na sucho czy mokro?
na lekki krem, bez primera. Aplikuję na sucho flat topem, najpierw lekko stempluję a potem rozcieram robiac kółeczka. To pierwszy i na razie jedyny podkład mineralny którego na koniec nie spryskuję wodą termalną czy hydrolatem bo sam z siebie pięknie się wtapia w skórę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-12 00:45:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:32.