Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy. - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy może mi coś pomóc??
tipsy 114 19,45%
silna wola 397 67,75%
płyn 31 5,29%
-- 44 7,51%
Głosujący: 586. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-07, 10:58   #1681
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Poczytam o olejowaniu
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 18:30   #1682
Adrianna007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja jeszcze nie weszłam w te olejowanie - na razie przed snem kremem Nivea nakladam duza warstwe i wsmarowuje w te skórki. Ale po obgryzaniu moje paznokcie nie chcą się zaokrąglić, są takie proste;/ A wyglądają na duże (ze względu na dużą część białego;/) Takie wachlarze mi sie porobily.. Np tutaj to tylko na małym palcu mi się zaokrągliło, zaś np wskazujący to taka decha..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150808_18_24_59_Pro.jpg (53,5 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150808_18_25_44_Pro.jpg (63,8 KB, 42 załadowań)
Adrianna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 19:38   #1683
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja od wczoraj olejek rycynowy dwa trzy razy dziennie.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

Adrianna007 ile już dni z ta niveą?
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 21:46   #1684
Adrianna007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Na razie tydzień. Walczę z tym bo ja nienawidzę wszelkich kremów;/ Nie używam. Nawet podkładu nie używam bo mam ładną cerę - a szybko łapie słońce więc jest lekko rumiana.
Zawsze obcinałam te skórki (oczywiscie czasami bez krwii sie nie obylo) - moglam to robic nawet 2x w tygodniu. A teraz jakos tak ciezko sie odzwyczaic. Chociaz na pewno sa mniej widoczne niz jak nie stosowalam kremu..
Adrianna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-08, 23:59   #1685
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Adrianna007 Pokaż wiadomość
Na razie tydzień. Walczę z tym bo ja nienawidzę wszelkich kremów;/ Nie używam. Nawet podkładu nie używam bo mam ładną cerę - a szybko łapie słońce więc jest lekko rumiana.
Zawsze obcinałam te skórki (oczywiscie czasami bez krwii sie nie obylo) - moglam to robic nawet 2x w tygodniu. A teraz jakos tak ciezko sie odzwyczaic. Chociaz na pewno sa mniej widoczne niz jak nie stosowalam kremu..
ten krem po jakimś czasie jeszcze bardziej wysuszy ci skórki. Nivea ma szajsowy skład. w ogóle kremy lubią wysuszać. najlepiej nawilżać olejami. jojoba jest super. i olej avocado. oczywiście NIERAFINOWANE i czyste w 100%. i skórek się nie wycina (bo przez to narastają szybciej i są grubsze, twardsze i można sobie macierz paznokcia uszkodzić i mieć potem pofalowaną płytkę). najlepiej odsuwać je ale nie na sucho tylko np. po kąpieli gdy są wilgotne i rozmiękczone brzegiem ręcznika lub drewnianym patyczkiem przeznaczonym do tego. możesz także moczyć dłonie w podgrzanej oliwie z oliwek z kroplami cytryny z 15-20 minut i po tym odsunąć (a takie moczenie 1-2 razy w tygodniu też wpływa na wzmocnienie paznokci i ich rozjaśnienie).
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 08:14   #1686
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;52351540]ten krem po jakimś czasie jeszcze bardziej wysuszy ci skórki. Nivea ma szajsowy skład. w ogóle kremy lubią wysuszać. najlepiej nawilżać olejami. jojoba jest super. i olej avocado. oczywiście NIERAFINOWANE i czyste w 100%. i skórek się nie wycina (bo przez to narastają szybciej i są grubsze, twardsze i można sobie macierz paznokcia uszkodzić i mieć potem pofalowaną płytkę). najlepiej odsuwać je ale nie na sucho tylko np. po kąpieli gdy są wilgotne i rozmiękczone brzegiem ręcznika lub drewnianym patyczkiem przeznaczonym do tego. możesz także moczyć dłonie w podgrzanej oliwie z oliwek z kroplami cytryny z 15-20 minut i po tym odsunąć (a takie moczenie 1-2 razy w tygodniu też wpływa na wzmocnienie paznokci i ich rozjaśnienie).[/QUOTE]
Jeszcze raz przeczytam, że oleje nawilżają, to coś mnie strzeli
Oleje NIE nawilżają, nie mają takich właściwości, koniec kropka. Kremy nawilżają, bo mają po temu składniki.

Adrianna - jak najbardziej stosuj na skórki krem jeśli Ci to pasuje, tym bardziej jeśli piszesz, że i tak nie sprawia Ci to wielkiej przyjemności. Z czasem może się przełamiesz
Skórki na razie będą niesforne, bo porzuciłaś dotychczasową pielęgnację (wycinanie), koniecznie zamień to na odsuwanie kopytkiem/patyczkiem i jakiś fajny płyn do skórek (mój ostatni hit to klik - działa rewelacyjnie i nie przesusza), a te skórki, które najbardziej będą odstawały po takim zabiegu wytnij delikatne cążkami - nie ma co się ich bać, to nie narzędzie mordu.
Odnośnie kształtu i prostego tunelu - piłujesz boki? To może rozprostowywać tunel, choć po zdjęciach widzę, że wcale nie jest źle
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 08:34   #1687
gwolska
Przyczajenie
 
Avatar gwolska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Obgryzanie paznokci to nawyk, z którym należy po prostu walczyć. Tutaj dobrym sposobem jest tzw.silna wola bycia piękną. Atrakcyjna kobieta to również jej paznokcie, które w duże mierze są wizytówką.Tipsy i akryl są niewątpliwie dobrym sposobem, ale wiele kobiet z różnych przyczyn nie może sobie pozwolić na ten luksus. Tak, jak z wieloma nawykami czy nałogami należy walczyć silną wolą i desperacją.
__________________
dziekuje:Grażyna
gwolska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-09, 10:17   #1688
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Rycynowy nie u każdego da efekt (off top nam się już robi )
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 17:58   #1689
Adrianna007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja ich wgl nie piłowałam ani żadnego kształtu im nie nadawałam - takie są odkąd zaczęły rosnąć i kształt mają taki jak się starły po prostu gdy cokolwiek robiłam.. Wiec ja nie ruszałam tego tunelu - nie umiem nadac ksztaltu paznokciom, ostatnio gdy mialam zelowe tak mi kobieta je zrobila ze kupilam 4x grube pilniki i dopiero po 3h moglam na nie spokojnie patrzec..
Ja to z olejkiem zacznę przygodę we wrześniu, bo dopiero wtedy wrócę z włoch..
Adrianna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 21:22   #1690
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Adrianna007 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie weszłam w te olejowanie - na razie przed snem kremem Nivea nakladam duza warstwe i wsmarowuje w te skórki. Ale po obgryzaniu moje paznokcie nie chcą się zaokrąglić, są takie proste;/ A wyglądają na duże (ze względu na dużą część białego;/) Takie wachlarze mi sie porobily.. Np tutaj to tylko na małym palcu mi się zaokrągliło, zaś np wskazujący to taka decha..
Cytat:
Napisane przez Adrianna007 Pokaż wiadomość
Ja ich wgl nie piłowałam ani żadnego kształtu im nie nadawałam - takie są odkąd zaczęły rosnąć i kształt mają taki jak się starły po prostu gdy cokolwiek robiłam.. Wiec ja nie ruszałam tego tunelu - nie umiem nadac ksztaltu paznokciom, ostatnio gdy mialam zelowe tak mi kobieta je zrobila ze kupilam 4x grube pilniki i dopiero po 3h moglam na nie spokojnie patrzec..
Ja to z olejkiem zacznę przygodę we wrześniu, bo dopiero wtedy wrócę z włoch..
W takim razie czas najwyższy zacząć nadawać paznokciom kształt
Możesz pójść w dwie strony - ostre kwadraty albo owale.
Ostre kwadraty to znaczy takie z wolnym brzegiem spiłowanym prostopadle do boku paznokcia, bez żadnych zaokrągleń, jak masz teraz. Taki zdefiniowany kształt pomaga uformować się tunelowi, ale przy kwadratach to będzie trwało trochę czasu, może nawet trochę dużo

Ja radziłabym Ci spiłować w owale, czyli jeszcze bardziej zaokrąglić boki paznokcia, by tworzyły półkola To jest naprawdę dobre wyjście przy rozszerzających się paznokciach i, moim zdaniem, są łatwiejsze w utrzymaniu, szczególnie, jeśli niedawno przestałaś obgryzać.

Na początku piłuj w miarę delikatnie, nie musisz nadawać im kształt docelowego za pierwszym razem, a bardzo łatwo jest przesadzić.
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 22:08   #1691
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Adrianna007 Pokaż wiadomość
Ja ich wgl nie piłowałam ani żadnego kształtu im nie nadawałam - takie są odkąd zaczęły rosnąć i kształt mają taki jak się starły po prostu gdy cokolwiek robiłam.. Wiec ja nie ruszałam tego tunelu - nie umiem nadac ksztaltu paznokciom, ostatnio gdy mialam zelowe tak mi kobieta je zrobila ze kupilam 4x grube pilniki i dopiero po 3h moglam na nie spokojnie patrzec..
Ja to z olejkiem zacznę przygodę we wrześniu, bo dopiero wtedy wrócę z włoch..
We wloszech dużo latwiej o oliwe z oliwek i olejek arganowy
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-10, 09:14   #1692
Adrianna007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Szczerze mówiąc to myślałam o tym, żeby pójsc do kosmetyczki by nadała mi kształt.. Bo właśnie pooglądałam te zdjęcia owalnych paznokcie w internecie i nie mam pojecia jak zaczac. Boje sie ze z jednej strony spiłuje za mocno i bedzie trzeba strasznie skrócic paznokiec..

Tak, ale czy taka oliwa jadalna to też się nadaje to olejowania?
Adrianna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 09:25   #1693
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Adrianna007 Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to myślałam o tym, żeby pójsc do kosmetyczki by nadała mi kształt.. Bo właśnie pooglądałam te zdjęcia owalnych paznokcie w internecie i nie mam pojecia jak zaczac. Boje sie ze z jednej strony spiłuje za mocno i bedzie trzeba strasznie skrócic paznokiec..

Tak, ale czy taka oliwa jadalna to też się nadaje to olejowania?
I tak za każdym razem będziesz latała do kosmetyczki? Właśnie dlatego napisałam, byś piłowała powoli - po kilka pociągnięć pilnikiem z jednego i drugiego boku, to nie jest fizyka kwantowa i łatwo się tego nauczyć No ale jak bardzo chcesz, to przecież nikt Ci nie zabroni

Każdy się nada.
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 10:13   #1694
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Tutoriale są w sieci jak piłować paznokcie w migdałki poszukaj sobie na yt i na blogach
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-10, 11:20   #1695
Adrianna007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

O jeju, Cudowne jesteście
To ja zrobie zdjęcia w tym momencie paznokci, zacznę olejować i je troszeczke zaokrąglę i za miesiąc postaram sie wstawic efekty
Adrianna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 15:25   #1696
Adrianna007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Witajcie! Miesiąc mnie nie było i tak jak obiecałam pokazuje swoje cuda. Pierwszy raz w życiu mam taką długość na dłoniach, więc ciężko było się przyzwyczaić. Wskazującego u prawej ręki złamałam odkręcając kran z wodą..
Ja osobiście stosowałam olej (raz w tygodniu - nienawidzę tego, bo nic nie mogę zrobić, na noc nie mogłam się z tym położyć bo rękawiczki mi zlatywały i miałam całą pościel w oliwie..
A PRZEDE WSZYSTKIM regenerum (y) za 15,99 - fantastyczne cudo. Myślałam, żeby skórki ostatni raz wyciąć przed zastosowaniem tego regenerum, ale nie - nie zrobiłam tego, smarowałam od razu. Chyba w 2,5 tygodnia zużyłam pierwsze cale opakowanie Ale smarowałam non stop. Zadowolona jestem okropnie. Po regenerum, płytka jest lśniąca a skórki no ja mam wrazenie jakby same uciekały.
Troszkę nadałam kształt. Kciuków nie wstawiam, bo nie mogę ogarnąć jak zrobić im zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150906_15_07_04_Pro.jpg (58,6 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20150906_15_07_38_Pro.jpg (61,4 KB, 29 załadowań)
Adrianna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 17:53   #1697
Miawka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: miasto portowe
Wiadomości: 7
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Pewnego dnia, jak mialam 13 lat, 1. styczen zadbalam o moje obgryzione pazury i powiedzialam: nigdy wiecej. I do dzisaij po 20 latach nie mialam nawrotu. Czasami silna wola wystarczy, jestesmy silniejsi niz sie nam wydaje.
A pazury po czasie dojda do siebie, beda ladniej wygladac.
Miawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 20:01   #1698
biedroneczka05
Raczkowanie
 
Avatar biedroneczka05
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 335
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Witam ja tez przez wiele lat jako dziecko i nastolatka obgryzalam paznokcie.zadne gorzkie pazurki i inne cuda nie pomogly mi w wlace z tym nalogiem.w pozniejszym obgryzanie nie bylo tak intensywne ale bylo.az pewnego razu powiedzialam sobie : chcesz miec ladne paznokcie o koniec z obgryzaniem. I faktycznie zakonczylam. Zapuscilam paznokcie nadalam ksztalt migdalka , niektorzy mysleli ze sa sztuczne Czasem zdaza sie ze zlamia mi sie (niestety aktialnie musialy zostac skrocone ,wlasnie dlatego ze zlamal mi sie jeden i niestety pozostale tez musialy byc skrocone) ale odrosna wiec dbam o nie caly czas ,czy krotsze czy dluzsze
biedroneczka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 20:50   #1699
anulka 1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 6
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Siemanko, za 3 dni miną 2 miesiące od nieobgryzania, od tego czasu ani razu nie obgryzłam i to jest dla mnie mega walka. Poradźcie mi co mogę stosować, żeby moje paznokcie były mocniejsze (używam tylko odżywkę) oraz żeby doprowadzić skórki do ładu, wycinać je czy odsuwać, czym smarować? W ogóle co sądzicie o tych pazurkach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-11-07 19.56.02.jpg (170,6 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-11-07 19.56.21.jpg (108,7 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-11-07 19.56.37.jpg (143,2 KB, 25 załadowań)
anulka 1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-07, 22:47   #1700
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anulka 1234 Pokaż wiadomość
Siemanko, za 3 dni miną 2 miesiące od nieobgryzania, od tego czasu ani razu nie obgryzłam i to jest dla mnie mega walka. Poradźcie mi co mogę stosować, żeby moje paznokcie były mocniejsze (używam tylko odżywkę) oraz żeby doprowadzić skórki do ładu, wycinać je czy odsuwać, czym smarować? W ogóle co sądzicie o tych pazurkach?
Jakie śliczne. Zazdroszczę ze takie białe moje sa ciut żółte. Olejki wcieraj mi pomógł olejek rycynowy i serum evree
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 20:45   #1701
biedroneczka05
Raczkowanie
 
Avatar biedroneczka05
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 335
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez anulka 1234 Pokaż wiadomość
Siemanko, za 3 dni miną 2 miesiące od nieobgryzania, od tego czasu ani razu nie obgryzłam i to jest dla mnie mega walka. Poradźcie mi co mogę stosować, żeby moje paznokcie były mocniejsze (używam tylko odżywkę) oraz żeby doprowadzić skórki do ładu, wycinać je czy odsuwać, czym smarować? W ogóle co sądzicie o tych pazurkach?
Powiem ci na moim przykladzie ja skorki odsuwam za pomocna drewnianego patyczka, po uzyciu preparatu zmiekczajcego skorki. A potem jest pilnikowanie warto poczytac o tym ,sa tez filmiki na yt. U mnie metoda pilnikowania spradza sie o wiele lepiej niz wycinanie.
biedroneczka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 00:39   #1702
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Chce przedłuzyć paznokcie na akrylu mam z tym problem obgryzanie paznokci nie kontroluje tego.. to mój jedyny najwiekszy nałóg .. jaką odzywke mozecie polecić? , stosowałam Eveline z ,libiotica , Fm gruop nic nie pomogło ... znalazłam Alessandro odżywkę Express Nail Hardener. Jaka opinia?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 20:26   #1703
lopilili
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 170
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja dzisiaj kupiłam to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-paznokci.html i używam na gołe paznokcie
lopilili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 15:55   #1704
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Jest tutaj jeszcze ktos? Kto dolacza? Przychodze z moimi paskudnie obgryzionymi paznokciami! Chcialabym tipsy - ale jakie? Zelowe/akrylowe? Prosze o pomoc!
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 14:19   #1705
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;55194951]Jest tutaj jeszcze ktos? Kto dolacza? Przychodze z moimi paskudnie obgryzionymi paznokciami! Chcialabym tipsy - ale jakie? Zelowe/akrylowe? Prosze o pomoc![/QUOTE]

Ja ogryzałam, od Września 2015 już nie, ale pamiętam dokładnie tamten czas, nie idzie się zapomnieć bo nie można już do tego wracać jak się podejmie decyzję o zaprzestaniu ogryzania.
Polecam ci żelowe na tipsie, tipsa ci kosmetyczka przyklei i to już dobry krok do zaprzestania ogryzania przez 1 miesiąc. Bo nie będziesz przecież chciała gryźć plastikowego tipsa.
Można położyć lakier hybrydowy na tipsa, to się podobno długo trzyma.
Ja przestałam ogryzać nie z tipsami, a malowałam na początku odżywką i wcierałam oleje naturalne, potem jak podrosły zaczełam malować lakierami w kolorze beżu, bo na jasnych kolorach nie widać tak nierównych paznokci jak na ciemnych, teraz maluje wszystkimi kolorami, nawet mam w zbiorach czarny, i jak mam ładny kształt, nic nie połamane to i całkiem ciemnymi maluję, a dopiero luty, paznokcie szybko rosną, dobrze że się tak genialnie regenerują. Wcale paznokcie nie mam zdeformowane, kto mnie nie zna nie pomyśli że kiedykolwiek ogryzałam.
Urosną ci, okiem mrugniesz i będą.
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 16:37   #1706
biedroneczka05
Raczkowanie
 
Avatar biedroneczka05
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 335
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Polecam poczytac kilka artykulow na temat obgryzania, jakie moga byc skutki. Oczywiscie jesli ktos nalogowo obgryza,potem paznokiec moze juz nie odrosnac i pozostaja resztki paznokcia. Bardzo to brzydko wyglada. Mam nawet takie osoby wsrod bliskich ktore maja taki problem. Z samego widoku odechciewa sie obgryzac
biedroneczka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-10, 18:08   #1707
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Ja ogryzałam, od Września 2015 już nie, ale pamiętam dokładnie tamten czas, nie idzie się zapomnieć bo nie można już do tego wracać jak się podejmie decyzję o zaprzestaniu ogryzania.
Polecam ci żelowe na tipsie, tipsa ci kosmetyczka przyklei i to już dobry krok do zaprzestania ogryzania przez 1 miesiąc. Bo nie będziesz przecież chciała gryźć plastikowego tipsa.
Można położyć lakier hybrydowy na tipsa, to się podobno długo trzyma.
Ja przestałam ogryzać nie z tipsami, a malowałam na początku odżywką i wcierałam oleje naturalne, potem jak podrosły zaczełam malować lakierami w kolorze beżu, bo na jasnych kolorach nie widać tak nierównych paznokci jak na ciemnych, teraz maluje wszystkimi kolorami, nawet mam w zbiorach czarny, i jak mam ładny kształt, nic nie połamane to i całkiem ciemnymi maluję, a dopiero luty, paznokcie szybko rosną, dobrze że się tak genialnie regenerują. Wcale paznokcie nie mam zdeformowane, kto mnie nie zna nie pomyśli że kiedykolwiek ogryzałam.
Urosną ci, okiem mrugniesz i będą.
Dziekuje za tak dlugi i pokrzepiajacy post Mysle, ze zdecyduje sie na te paznokcie zelowe! Mozesz wstawic zdjecie swoich paznokci? Ile lat obgryzalas? Ja obgryzam od jakos 3/4 roku zycia, takze juz 25 lat obgryzania mam za soba. Rosna mi jednak dalej...

W sumie jeszcze nie slyszalam, zeby komus przestaly calkowicie rosnac Ktos chyba hardcorowo do kosci musial obgryzac, matkoooo :O
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 14:26   #1708
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;55490536]Dziekuje za tak dlugi i pokrzepiajacy post Mysle, ze zdecyduje sie na te paznokcie zelowe! Mozesz wstawic zdjecie swoich paznokci? Ile lat obgryzalas? Ja obgryzam od jakos 3/4 roku zycia, takze juz 25 lat obgryzania mam za soba. Rosna mi jednak dalej...

W sumie jeszcze nie slyszalam, zeby komus przestaly calkowicie rosnac Ktos chyba hardcorowo do kosci musial obgryzac, matkoooo :O[/QUOTE]

Moja lewa dłoń, paznokcie były już piłowane wiele razy, rosną szybko, pomalowane były prawie 3 dni temu lakierem essence a kropki zrobiłam sondą lakierem miyo, nie są zbyt długie bo skróciłam, ale opuszki są zakryte, a po zmyciu lakieru są twarde.
Czasem się o coś się zahaczy paznokciem i można uszczerbać ale zaraz odrasta.
Maluję sobie sama, mam mnóstwo lakierów, pędzelki cienkie do malowania i sondy, suche hologramy i brokaty - warto nie ogryzać.
Całe dłonie wyglądają smuklej z paznokciami.
Mam suchą skórę na rękach, ale to tak zawsze w zimie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00806.jpg (103,3 KB, 30 załadowań)
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 22:09   #1709
ktfab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 93
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Witaj ja też miałam problem z paznokciami, zelowe paznokcie pomogly glownie przez ich twardosc wiec uwazam ze to dobry pomysl
ktfab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 16:31   #1710
dorusss90
Zakorzenienie
 
Avatar dorusss90
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 765
Dot.: Obgryzanie paznokci - jak z nim walczyć? Zbiorczy.

Ja obgryzałam przez dobrych kilkanaście lat i teraz mam efekt...brzydkie paznokcie, płaskie i w dodatku z białymi plamkami...dermatolog powiedziała, że nie ma na to ratunku, jedni to mają a drudzy nie i tyle ;/ niedługo ślub i zastanawiam się jak je pomalować i co zrobić żeby wyglądały w miarę ładnie...
__________________

dorusss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-13 13:00:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:52.