Zielone w³osy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2012-04-23, 15:22   #241
violetove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Zielone w³osy !

Witam ponownie
Nie wiem dlaczego nie pojawi³a siê moja wiadomo¶æ, odpisa³am jeszcze tego samego wieczora.

Wiem, ¿e popiel to nie zieleñ. Ale ciep³y rozja¶niony kolor + popiel = zieleñ.
Nie chcê zniwelowaæ 0...
Zgodzê siê, ¿e czerwieñ by usunê³a zielony odcieñ, tylko ¿e ja mam ju¿ pewien odrost. Co by by³o po trzymaniu czerwonej farby 1-2 minut, nierównomierny kolor na ca³ych w³osach (bo odrost mam normalny) czy tylko zrównowa¿enie tej zieleni?

Do³±czam zdjêcie
Nie oddaje ono do koñca zielono¶ci, to zale¿y od ¶wiat³a.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-04-23 16.14.59.jpg (76,8 KB, 200 za³adowañ)

Edytowane przez violetove
Czas edycji: 2012-04-23 o 15:26
violetove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-23, 16:41   #242
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Zielone w³osy !

ja nie widze zieleni tylko ³adny popiel ale wiesz u mnie moze inaczej tez zdjêcie wygl±da na moim ekranie. hm, ja zniwelowa³em fajnie zieleñ ró¿ow± farb± (ch³odniejsza niz zwykla czerwien) joanna soczysta malina, rozrób 1/4 farby pomieszaj z szamponem i ma¼nij po wlosach , spieñ, po 1 min zmyj. zieleni nie powinno juz byc
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-24, 10:23   #243
violetove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Zielone w³osy !

Ta rada brzmi rozs±dnie Tak zrobiê, a tymczasem dociera do mnie przesy³ka z farbami Chantal Prosalon, odcieñ naturalny, i mam nadziejê ¿e ³adnie z³apie, i odrosty, i wszystko, ¿eby doj¶æ jako¶ do ³adu z tymi w³osami.
Tak to jest, pierwsze farbowanie - super extra, a pojawiaj± siê odrosty - i wszystko siê sypie.
Faktycznie w³osy ¼le nie wygl±daj± na tym zdjêciu, jednak prawda jest taka, ¿e ten mój popiel jest zdecydowanie za ch³odny, bardzo metaliczny. Nie pasuje do cery, oczu itd. Pora na zmiany
violetove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-28, 14:29   #244
violetove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Zielone w³osy !

Zadzia³a³o.
violetove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-28, 15:15   #245
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Zielone w³osy !

co k³ad³a¶?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-04-29, 10:27   #246
violetove
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Zielone w³osy !

Na razie szamponetkê z Palette, kolor Czerwieñ granatu.
Je¶li siê zmyjê, to kupiê trwa³± Joannê, t± soczyst± malinê
violetove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-11, 15:54   #247
Oosia
Raczkowanie
 
Avatar Oosia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Z komputera ;)
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Hej kobietki Mam taki problem, poniewa¿ 5 lat farbowa³am w³osy na platynowy blond. 3 miesi±ce temu zafarbowa³am jednak na czekoladowy br±z. Dopiero dzi¶ zauwa¿y³am, ¿e na zdjêciu z u¿yciem flashu w³osy maj± odcieñ... Zielony :| Za kilka dni planuje kolejne farbowanie tym samym kolorem. Czy tym razem nie bêdzie ju¿ zielonego, b±d¼ bêdzie mniejszy? Za którym razem kolor chwyci "w pe³ni"?
__________________
everyday I'm shufflin'
Oosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 16:14   #248
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

zanim zafarbowa³a¶ na ten kolor powinnaæ zrobiæ pigmentacjê.
inaczej bêdzie sie sp³ukiwal, za drugim razem powinien wyj¶æ cieplej wiêc mniejsze prawdopodobienstwo zieleni
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-11, 17:57   #249
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Jak mi wysz³y zielonkawe ostatnio to k³ad³am potem "naturê" i ju¿ zielone nie s±, a ju¿ tym bardziej po farbie z czerwonym pigmentem nie powinny Ci takie wyj¶æ. fryz5 jak zwykle ma racjê

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2012-05-11 o 18:00
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-11, 20:32   #250
Oosia
Raczkowanie
 
Avatar Oosia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Z komputera ;)
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

A jak d³ugo kolor mo¿e siê wyp³ukiwaæ? Teraz wyp³uka³ mi siê do jasnego br±zu Czy ogólnie br±zy maj± czerwony barwnik? Czy musia³abym u¿yæ jakiej¶ rudej?
__________________
everyday I'm shufflin'
Oosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-11, 20:59   #251
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

br±zy maj± to do siebie ze bardzo czêsto, aczkolwiek nie zawsze, wyplukuj± siê na rudo, zw³aszcza czekoladowe, mahoniowe, kasztany itp. wiêc takie kolory zakrywaj± zieleñ po³óz ¶mia³o jeszcze raz a jaki to odcieñ i farba?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-11, 22:33   #252
Oosia
Raczkowanie
 
Avatar Oosia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Z komputera ;)
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Syoss Mixing Colors - Mix Gorzkiej Czekolady i Toffi. Wiem, ¿e do farb syossa niektórzy maj± uprzedzenia, aczkolwiek ja by³am bardzo zawodolona
__________________
everyday I'm shufflin'
Oosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-11, 23:40   #253
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

hmm to we¼ cieplejszy odcieñ np mix karmelowo-nugatowy albo z podstawowej serii czekoladowy br±z albo kasztanowy br±z.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-13, 09:38   #254
Oosia
Raczkowanie
 
Avatar Oosia
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Z komputera ;)
Wiadomo¶ci: 221
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Niestety.. Najpierw muszê zu¿yæ te, które kupi³am "na zapas" aczkolwiek na pewno pos³ucham Twojej rady przy nastêpnych zakupach
__________________
everyday I'm shufflin'
Oosia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-31, 21:02   #255
jasmine_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 3
Unhappy Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

B³agam, pomó¿cie mi. Wczoraj by³am u fryzjerki, Mia³am mega jasny blond ale w³osy mi ostatnio bardzo wypadaj± wiêc postanowi³am ich ju¿ dodatkowo nie mêczyc rozja¶nianiem. Fryzjerka zaproponowa³a mi naturalny blond matrix (10), mia³ byc podobny do mojego naturalnego i mia³ to byc pierwszy krok do powrotu do moich w³asnych. Efekt - w³osy s± zieloniutkie! S± w bardzo z³ym stanie i jest ich bardzo ma³o (³ysienie androgenne), jak je teraz potraktujê farb± wyjd± mi do reszty, ale nie mogê chodzi w zielonych! Jutro idê do pracy, czy jest jakis domowy sposób ¿eby zadzia³ac? Koncentrat mo¿e pomóc? Czy je¶li nie pójdê tylko wezmê wolne to fryzjerka znowu walnie mi farbê na ca³o¶ci czy mo¿e zaproponowac jej ¿eby mi na³o¿y³a pasemka? Co mniej jej zniszczy? Czy w ogóle poszukac innej skoro ta nie potrafi przewidziec jaki farba da efekt na g³owie? Proszê, niech mi kto¶ pomo¿e, nie chcê miec zielonych w³osów ani byc ³ysa.
jasmine_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-05-31, 21:57   #256
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

spróbuj z koncentratem oraz maska z ¿o³tka, miodu i oleju to wyci±ga kolor
mozesz kupic szamponetkê z joanny czerwon± i na³ozyæ na JEDN¡ MINUTÊ i zmyæ.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-01, 08:11   #257
jasmine_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Dzieki wielkie, po³ozy³am koncentrat i umy³am nizoralem wieczorem i rano jeszcze raz. Jest troszke lepiej, zaczyna wychodzic spod spodu ten jasny kolor sprzed farbowania. Spróbujê jeszcze z t± mask±. Jeszcze raz dziêkujê
jasmine_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-06-24, 15:08   #258
201610111032
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 37 011
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Proszê o pomoc. Zachcia³o mi siê be¿owego blondu. W czwartek zafarbowa³am w³osy Joanna Professional Color 9.13 be¿owy bardzo jasny blond + 8.13 be¿owy jasny blond na wodzie 6%. W³osy wysz³y do¶æ ciemno. Pod spodem jest ok ale na wierzchu s± pasma szaro-zielone. Wrzucam zdjêcie robione w pomieszczeniu z lamp± zaraz po farbowaniu i wysuszeniu w³osów. W lutym rozja¶nia³am w³osy. Wysz³y mi kurczakowate. Od tamtego czasu farbowa³am je Joanna Naturia Color 212 Szlachetna Per³a oraz Ce-Ce 10 per³owy blond + Ce-Ce 10/01 extra ¶wietlisty popielaty blond na wodzie 9%. Wygl±dam teraz okropnie, a muszê chodziæ do pracy. Warto kupiæ czerwon± farbê i po³o¿yæ j± na 5-10 mln? Mo¿e macie jaki¶ inny pomys³? Nie chcê i¶æ do fryzjera, a mycie szamponem przeciw³upie¿owym te¿ nie wchodzi w grê. W³osy nie s± w dobrej kondycji, pusz± siê, s± matowe a szampon sprawi ¿e bêd± jeszcze w gorszej kondycji.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P6240133.jpg (41,6 KB, 154 za³adowañ)
201610111032 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-17, 16:06   #259
Just91
Przyczajenie
 
Avatar Just91
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 3
Efekt zielonych w³osów !!

Witam !

Mam problem z efektem zielonych w³osów. Z natury moje w³osy maj± kolor ciemny blond,ale ju¿ od dawien dawna farbuje je. Kiedy¶ by³ jasny blond, ale od oko³o roku farbuje je farb± L'Oreal w piance. (Mousse odcieñ ciemny blond). Na pocz±tku kolor by³ genialny. Po oko³o 3-4 tygodniach od farbowania robi³ siê lekko zielony i wtedy farbowa³am je ponownie. Od jakiego¶ czasu nawet dzieñ po farbowaniu w³osy robi± siê matowe i co gorsza ZIELONE !
Czy to czas najwy¿szy zmieniæ farbê ?

O w³osy dbam , od¿ywki, maski ,jedwab itd. Stosuje regularnie.

Pomocy ! Kto¶ mo¿e podpowie co mogê zrobiæ !

Chcia³abym je teraz nieco rozja¶niæ ( ja¶niejsz± farb± , nie rozja¶niaczem). Ale obawiam siê efektu jaki mo¿e wyj¶æ.
Just91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-17, 18:15   #260
Katrinnnn
Raczkowanie
 
Avatar Katrinnnn
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 393
Dot.: Efekt zielonych w³osów !!

Na Twoim miejscu od razu zmieni³abym farbê na inn± jakby mi siê zielonkawe zrobi³y
__________________
Zapraszam na mój kana³ na YOUTUBE

https://www.youtube.com/channel/UCCl..._as=subscriber

To dopiero pocz±tek, je¶li Ci siê spodoba zostaw ³apkê w górê i daj suba

Katrinnnn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-17, 18:41   #261
Lithiumae
Raczkowanie
 
Avatar Lithiumae
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: z daleka:)
Wiadomo¶ci: 186
Dot.: Efekt zielonych w³osów !!

Mam ten sam problem,tylko ze ja pofarbowalam dzis garnierem nutrisse creme odcien 80 jasny naturalny blond:/ wczesniej mialam rozjasniane od roku wlosy pasemkami i farbami np pallete c12
Lithiumae jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-19, 18:46   #262
zlosnica89
Raczkowanie
 
Avatar zlosnica89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Efekt zielonych w³osów !!

Nie wiem czy w dobrym w±tku o to zapytujê,ale...
Jak uzyskaæ zielone w³osy?
Z tego co widzê,po na³o¿eniu br±zu na rozja¶nione czêsto wychodzi zieleñ,na któr± wiêkszo¶æ siê skar¿y. A mnie siê w³a¶nie marzy kolor zgni³ej zieleni

Wiem,¿e s± tonery w wielu ciekawych kolorach,ale one szybko siê sp³ukuj±,a mnie chodzi o troszkê trwalszy kolor. Macie jakie¶ domowe sposoby uzyskania zieleni na g³owie?

Zaznaczê,¿e mam naturalnie br±zowe w³osy.
zlosnica89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-07-20, 10:55   #263
Just91
Przyczajenie
 
Avatar Just91
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Efekt zielonych w³osów !!

Ja chêtnie zamienie swoje zielone w³osy za Twoje br±zowe !
Ale tak na powa¿nie , w moim przypadku zielony efekt powsta³ kiedy na rozja¶nione w³osy (Farb± L'oreal Casting Creme Gloss ) po³o¿y³am farbê ciemny blond.

Efekt zielonych w³osów gwarantowany ! :p
Just91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-08, 17:13   #264
dev123
Rozeznanie
 
Avatar dev123
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 737
zielony odcieñ po farbwaniu na br±z, czym zafarbowaæ

Hej dziewczyny, w zesz³y poniedzia³ek by³am u fryzjerki ¿eby zafarbowaæ moje blond w³osy (rozja¶niane) na br±z, jednak w³osy pod s³once maj± zielony odcieñ! Aktualnie jestem po 2 myciach w³osów wiec kolor siê trochê spiera do blondu( nadal widaæ zielonkawy odcien).
No i tu pytanie jakim odcieniem pofrabowaæ ¿eby znów nie wysz³y mi jakie¶ niepo¿±dane odcienie? Czy farba Loreal Casting Creme Gloss nr.432 miodowy br±z bêdzie sie nadawaæ?
__________________

dev123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-18, 12:13   #265
calocairi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 6
pomocy! - zielone w³osy po farbowaniu

Witajcie!
Mam aktualnie ogromny problem z moimi niegdy¶ piêknymi w³osami.
Ale mo¿e od pocz±tku:
Mój naturalny kolor w³osów to odcieñ pomiêdzy ciemnym a jasnym blondem, ale bardziej zbli¿ony do ciemnego ni¿ do jasnego; by³ taki odk±d pamiêtam. Jednak niejednorazowe wakacje na po³udniu, (wp³yw ostrego s³oñca) oraz dzia³anie od¿ywek i szamponów do blond w³osów sprawi³y ¿e ich kolor stopniowo zacz±³ siê zmieniaæ - pojawi³y siê ja¶niejsze pasma.
Podczas której¶ zimy kolor zacz±³ schodziæ i pojawia³y siê ciemniejsze odrosty, które próbowa³am rozja¶niæ szamponetk±, a pó¼niej farb± b±d¼ rozja¶niaczem (najczê¶ciej syoss).
Niedawno stwierdzi³am, ¿e nie mogê ca³e ¿ycie farbowaæ i rozja¶niaæ w³osów, dodam te¿, ¿e s± d³ugie i szkoda mi ich, bo kiedy¶ by³y mocniejsze i gêstsze ni¿ po tych zabiegach domowych.
Uda³am siê wiêc w tym tygodniu do fryzjera maj±c na celu powrót do mojego naturalnego koloru. Efekt by³ szokuj±cy! Po ciep³ym, s³onecznym blondzie nie zosta³ ¿aden ¶lad, natomiast w³osy s± w kolorze dziwnie mysim, z zielonymi przeb³yskami.
Wróci³am do salonu z reklamacj±, panie powiedzia³y mi, ¿e min±³ zbyt krótki czas aby ingerowaæ ponownie w kolor mojej fryzury i radzi³y, aby zaczekaæ a¿ zgnity kolor sam siê wyp³ucze w czym niby pomóc mi ma szampon do w³osów br±zowych z henn± (timotei).
Jednak¿e ja nie mam ju¿ zamiaru pokazywaæ siê publicznie nosz±c na g³owie tak nieudane w³osy. Wola³abym ju¿ mieæ swój ja¶niejszy blond i poczekaæ na naturalne odrosty ni¿ byæ skazan± na zgnite, siwo zielone i ma³o ciekawe w³osy.
Co mam teraz zrobiæ? Pomó¿cie, dorad¼cie, proszê.
M.
calocairi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-18, 14:41   #266
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 2 249
Dot.: pomocy! - zielone w³osy po farbowaniu

panie daly popielay refleks na cieply kolor i stad zielen. niestety jest to czesto dosc trwala sytuacja ( na tyle, ze psyche meczy ;/ ). wiem bo mialam to samo gdy jako 15 latka rozjasniony blond pokrylam popielem. sprobowac mozesz jedynie farbami pro , ale to i tak potrwa. polecam watek o farbach profesjonalnych , tam dziewczyny wiedza sporo o usuwaniu refleksow, ja niestety juz nie pamietam jaki podton usunal mi ta zielen.
na przyszlosc cieply kolor porkywa sie natura ( czyli dla Ciebie dobry bylby 8N )
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Mo¿e siê zdarzyæ, ¿e urodzi³a¶ siê bez skrzyde³, ale najwa¿niejsze, ¿eby¶ nie przeszkadza³a im wyrosn±æ.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-21, 18:31   #267
calocairi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: pomocy! - zielone w³osy po farbowaniu

moje w³osy wcze¶niej: http://wd1.photoblog.pl/np1/201208/36/130630990.jpg
a teraz: http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...68935786_n.jpg

przecie¿ to jest jaka¶ tragedia.. pomó¿cie, jak pozbyæ siê tego szarego odcienia? rozja¶niæ je znów, czy nie jest to wskazane?
calocairi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-22, 20:53   #268
Lunawera
Raczkowanie
 
Avatar Lunawera
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 278
Dot.: pomocy! - zielone w³osy po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
panie daly popielay refleks na cieply kolor i stad zielen. niestety jest to czesto dosc trwala sytuacja ( na tyle, ze psyche meczy ;/ ). wiem bo mialam to samo gdy jako 15 latka rozjasniony blond pokrylam popielem. sprobowac mozesz jedynie farbami pro , ale to i tak potrwa. polecam watek o farbach profesjonalnych , tam dziewczyny wiedza sporo o usuwaniu refleksow, ja niestety juz nie pamietam jaki podton usunal mi ta zielen.
na przyszlosc cieply kolor porkywa sie natura ( czyli dla Ciebie dobry bylby 8N )
Oj nie zgodzê siê z Tob± - po moich licznych do¶wiadczeniach z w³osami wime jedno - na ciep³y blond nie mo¿na k³a¶æ ¿adnej natury (nie tylko mówiê o blondach ale i br±zach)!!!
Dziewczyny zapamiêtajcie to, poniewa¿ ja chcia³am stonowaæ ciep³y blond no i fryzjerka po³o¿y³a mi blond naturalny, co da³o w³a¶nie odcieñ zieleni - oj by³o ryku, a pozbyæ siê tego to dopiero by³y katusze.
Mog± pomóc jedynie farby z czerwonym pigmentem jak ju¿ kto¶ tutaj nie raz pisa³ s³usznie.
__________________
Nic dwa razy siê nie zdarza i nie zdarzy....



Lunawera jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-22, 22:13   #269
jasmine_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: pomocy! - zielone w³osy po farbowaniu

Cytat:
Napisane przez calocairi Poka¿ wiadomo¶æ
moje w³osy wcze¶niej: http://wd1.photoblog.pl/np1/201208/36/130630990.jpg
a teraz: http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...68935786_n.jpg

przecie¿ to jest jaka¶ tragedia.. pomó¿cie, jak pozbyæ siê tego szarego odcienia? rozja¶niæ je znów, czy nie jest to wskazane?
Nie farbuj, ja te¿ spanikowana pobieg³am do fryzjerki (innej ni¿ ta która zrobi³a ze mnie topielicê), ale na szczê¶cie zna³a siê na rzeczy i powiedzia³a ¿eby myc i czekac. My³am nizoralem ale jeszcze skuteczniejszy okaza³ siê szampon John Frieda sheer blonde jasny blond. Zawiera co prawda du¿o chemii ale ju¿ po pierwszym u¿yciu by³o lepiej a po tygodniu mia³am juz ³adny blond
jasmine_1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2012-08-23, 07:30   #270
calocairi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: pomocy! - zielone w³osy po farbowaniu

mi pomóg³ koncentrat pomidorowy, naprawdê! nie mia³am du¿o tej zieleni ale by³o to trochê nie³adne.. a teraz mam wreszcie blond o który mi chodzi³o przed farbowaniem. bêdê je jeszcze myæ szamponem do blondu, mo¿e kolor o¿ywi siê jeszcze bardziej.
calocairi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 14:49:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.