Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-12, 12:42   #61
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Fela, ja tez nie mam wiele znajomych tutaj. Niestety, ludzi poznaje sie przede wszystkim w szkole/na studiach i wtedy tworza sie grupy, ktore razem chodza na imprezy, wyjezdzaja itp. itd.
Z kolei, przynajmniej z tego, co ja widze, ze znajomymi z pracy jest inaczej - to sa pojedyncze osoby, ktore zreszta juz maja i tak swoje zycie, a ja jestem tak obok. nie umiem tego lepiej opisac, ale moze wiesz o co mi chodzi?

Zeby nie robic zupelnego offtopa, nie wiem czy o tym pisalam, ale kupilam z sentymentu ostatnio odzywke 3 minute miracle z Aussie i jestem z niej bardzo zadowolona, a pamietam ze jak uzywalam jej 3 lata temu to mi tylka nie urwala. Natomiast granatowa Alterra kiedys byla swietna, a teraz jest taka... meh. :/ szkoda, bo zapach
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 12:45   #62
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Umyłam włosy szamponem latte. Szampon zdecydowanie nie dla mnie. Zrobił mi z włosów niesamowitą szopę. Dobrze, że zabrałam do Tż-ta odżywkę LR. Jest cudna
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 13:16   #63
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Fela, ja tez nie mam wiele znajomych tutaj. Niestety, ludzi poznaje sie przede wszystkim w szkole/na studiach i wtedy tworza sie grupy, ktore razem chodza na imprezy, wyjezdzaja itp. itd.
Z kolei, przynajmniej z tego, co ja widze, ze znajomymi z pracy jest inaczej - to sa pojedyncze osoby, ktore zreszta juz maja i tak swoje zycie, a ja jestem tak obok. nie umiem tego lepiej opisac, ale moze wiesz o co mi chodzi?

Zeby nie robic zupelnego offtopa, nie wiem czy o tym pisalam, ale kupilam z sentymentu ostatnio odzywke 3 minute miracle z Aussie i jestem z niej bardzo zadowolona, a pamietam ze jak uzywalam jej 3 lata temu to mi tylka nie urwala. Natomiast granatowa Alterra kiedys byla swietna, a teraz jest taka... meh. :/ szkoda, bo zapach
Wiem o co chodzi, ja tak wlasnie mam z tymi moimi kolezankami. Jedna jest ode mnie 5 lat starsza, ma meza, on ma dzieci i lodke, ona ma konia, wiec zupelnie nie maja czasu na spotkania np. 2 razy w miesiacu. W pracy to jeszcze zupelnie inna para kaloszy. Jest dystans, bo jestem jedna z mlodszych (w zasadzie mniej wiecej w moim wieku sa jeszcze 2 dziewczyny) i to na dodatek z innego kraju. Poza praca nie spotykamy sie wcale, a w pracy tez do zadnego kolka plotkowego nie naleze, wiec jestem takim troche odludkiem. Ciesze sie, ze zabralam Tz do Pl na tydzien, spotkalam sie z wszystkimi moimi przyjaciolmi, wszystkich polubil i vice versa, wiec przynajmniej mam dowody na to, ze nie jestem aspoleczna. Ciesze sie, ze on ma wielu znajomych, bo zawsze jest milo gdzies razem wyskoczyc wieksza grupka. Jego kumple maja dziewczyny/zony, ale troche jeszcze za krotko je znam, nie mamy za duzo wspolnych tematow, zeby wyskoczyc z tekstem "moze wyskoczymy razem na kawke". Dzis idziemy na grilla do jego mamy, ktora ... zaproponowala kiedys, ze jak Tz wyjedzie na weekend, to ja moge do niej wpasc, "zrobimy sobie manicure, pogadamy i wyskoczymy na miasto"
Ciesze sie ze odpowiedzialas na moje pytanie, bardzo fajnie jest pogadac z kims, kto jest w podobnej sytuacji


Macie w Londynie Rossmana? Podejrzewam, ze z zakupami wlosomaniaczymi nie ma tam najmniejszego problemu. Hindusow tam pod dostatkiem, wiec pewnie wystarczy sie dobrze zapuscic My tutaj mamy siec sklepow "Asia mat", ktore sprzedaja glownie zywnosc z roznych zakatkow swiata. Kupilam tam moje oleje, vatike, henne widzialam, ale tylko czarna. Raz koles jak obczail, ze jestem z PL, to mi wyciagnal kartke z zamowieniami klientow, zebym sie dopisala. A na tej kartce po polsku "pierogi ruskie, kielbasa wiejska..."
Zaluje, ze nie kupilam sobie alterry granatowej, no ale miejsca w walizce mi zabraklo.

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;52056045]Umyłam włosy szamponem latte. Szampon zdecydowanie nie dla mnie. Zrobił mi z włosów niesamowitą szopę. Dobrze, że zabrałam do Tż-ta odżywkę LR. Jest cudna [/QUOTE]
Latte to pewnie ma jakies proteiny... Zostaw go u Tz, to zniknie

Zagonilam mojego do fryzjera w PL. Komunikacja przechodzila przeze mnie, czyli fryzjerka do mnie po polsku, a ja mu tlumaczylam. Tz ma krecone wlosy, takie leciusienko dluzsze na czubku. Fryzjerka zalecila mu stosowanie szamponu do wlosow kreconych, zeby sie szopa z przesuszu nie robila.. tja, tylko jak tu przekonac kogos, ktory uzywa pod prysznicem kosmetyku typu all in 1 i to najtanszego z mozliwych?
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 13:38   #64
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
[COLOR="Gray"]Latte to pewnie ma jakies proteiny... Zostaw go u Tz, to zniknie

Owszem, mleczne Najwidoczniej nie służą moim włosom. Tż mi szamponów nie podkrada bo ma tak wrażliwą skórę głowy, że może używać tylko jednego sprawdzonego szamponu
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 14:28   #65
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Ja wlasnie dzis lazilam w Londynie po sklepie z rzeczami tylko dla wlosow. Byly rozne oleje, ale na razie nic nie wzielam. Liczyłam, ze dostane Bhringraj, ale nie bylo.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 15:59   #66
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Felicja Pokaż wiadomość
Wiem o co chodzi, ja tak wlasnie mam z tymi moimi kolezankami. Jedna jest ode mnie 5 lat starsza, ma meza, on ma dzieci i lodke, ona ma konia, wiec zupelnie nie maja czasu na spotkania np. 2 razy w miesiacu. W pracy to jeszcze zupelnie inna para kaloszy. Jest dystans, bo jestem jedna z mlodszych (w zasadzie mniej wiecej w moim wieku sa jeszcze 2 dziewczyny) i to na dodatek z innego kraju. Poza praca nie spotykamy sie wcale, a w pracy tez do zadnego kolka plotkowego nie naleze, wiec jestem takim troche odludkiem. Ciesze sie, ze zabralam Tz do Pl na tydzien, spotkalam sie z wszystkimi moimi przyjaciolmi, wszystkich polubil i vice versa, wiec przynajmniej mam dowody na to, ze nie jestem aspoleczna. Ciesze sie, ze on ma wielu znajomych, bo zawsze jest milo gdzies razem wyskoczyc wieksza grupka. Jego kumple maja dziewczyny/zony, ale troche jeszcze za krotko je znam, nie mamy za duzo wspolnych tematow, zeby wyskoczyc z tekstem "moze wyskoczymy razem na kawke". Dzis idziemy na grilla do jego mamy, ktora ... zaproponowala kiedys, ze jak Tz wyjedzie na weekend, to ja moge do niej wpasc, "zrobimy sobie manicure, pogadamy i wyskoczymy na miasto"
Ciesze sie ze odpowiedzialas na moje pytanie, bardzo fajnie jest pogadac z kims, kto jest w podobnej sytuacji


Macie w Londynie Rossmana? Podejrzewam, ze z zakupami wlosomaniaczymi nie ma tam najmniejszego problemu. Hindusow tam pod dostatkiem, wiec pewnie wystarczy sie dobrze zapuscic My tutaj mamy siec sklepow "Asia mat", ktore sprzedaja glownie zywnosc z roznych zakatkow swiata. Kupilam tam moje oleje, vatike, henne widzialam, ale tylko czarna. Raz koles jak obczail, ze jestem z PL, to mi wyciagnal kartke z zamowieniami klientow, zebym sie dopisala. A na tej kartce po polsku "pierogi ruskie, kielbasa wiejska..."
Od dawna jestes za granica? Ja jestem od 3 lat i dopiero teraz jakos zaczyna sie to bardzo powoooooli ukladac. Mysle, ze trzeba czasu i sporo szczescia, bo, znowu - to nie LO, ludzie juz nie sa tak otwarci, sami nie "szukaja" znajomych. Do tego ja nie przepadam za moja branza, co sila rzeczy nie pomaga w zgraniu sie ludzmi z niej.

Fela, jakie dowody, ze nie jestes aspoleczna! To normalna sprawa, ze doroslej osobie, ktora wyjezdza trudno znalezc ludzi.
Chociaz fakt, ze ja czasami miewalam dolka i zastanawialamsie czy to nie ze mna cos jest nie tak. Np. z ludzmi w pracy dogaduje sie swietnie, ale jednak na tym sie to konczy. Zastanawialam sie czy nie mam "tego czegos" (czymkolwiek to by mialo byc), co powoduje, ze znajomych mam tylko w pracy. Doszlam do wniosku, ze nie, bo relacje ktore sie sprawdzaja w pracy, nie musza miec (i na ogol nie maja) prawa bytu poza nia.

U mnie z reszta problem istnieje w jakims stopniu od zawsze, bo szkole zmienialam wiele razy, przeprowadzalam sie do innego miasta itp. Niemniej jednak zawsze w okresie licealnym bylo duzo latwiej.

W kazdym razie nie jestes aspoleczna, nie mysl o tym nawet w ten sposob.


Nie mamy Rossmanna. Brakuje mi go troche, tak samo jak polskich kosmetykow (mozna zamowic z neta, ale to nie to co wybrac sie do Rossa/Hebe i pomacac ).
Poza tym kosmetykow pod dostatkiem, wybor spory, indyjskich bardzo duzy jesli sie przejdzie do odpowiedniego sklepu, chociaz ja raczej nie kupuje.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-12, 20:50   #67
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Od dawna jestes za granica? Ja jestem od 3 lat i dopiero teraz jakos zaczyna sie to bardzo powoooooli ukladac. Mysle, ze trzeba czasu i sporo szczescia, bo, znowu - to nie LO, ludzie juz nie sa tak otwarci, sami nie "szukaja" znajomych. Do tego ja nie przepadam za moja branza, co sila rzeczy nie pomaga w zgraniu sie ludzmi z niej.

Fela, jakie dowody, ze nie jestes aspoleczna! To normalna sprawa, ze doroslej osobie, ktora wyjezdza trudno znalezc ludzi.
Chociaz fakt, ze ja czasami miewalam dolka i zastanawialamsie czy to nie ze mna cos jest nie tak. Np. z ludzmi w pracy dogaduje sie swietnie, ale jednak na tym sie to konczy. Zastanawialam sie czy nie mam "tego czegos" (czymkolwiek to by mialo byc), co powoduje, ze znajomych mam tylko w pracy. Doszlam do wniosku, ze nie, bo relacje ktore sie sprawdzaja w pracy, nie musza miec (i na ogol nie maja) prawa bytu poza nia.

U mnie z reszta problem istnieje w jakims stopniu od zawsze, bo szkole zmienialam wiele razy, przeprowadzalam sie do innego miasta itp. Niemniej jednak zawsze w okresie licealnym bylo duzo latwiej.

W kazdym razie nie jestes aspoleczna, nie mysl o tym nawet w ten sposob.


Nie mamy Rossmanna. Brakuje mi go troche, tak samo jak polskich kosmetykow (mozna zamowic z neta, ale to nie to co wybrac sie do Rossa/Hebe i pomacac ).
Poza tym kosmetykow pod dostatkiem, wybor spory, indyjskich bardzo duzy jesli sie przejdzie do odpowiedniego sklepu, chociaz ja raczej nie kupuje.
Za 2 tyg mijaja dwa lata odkad wyjechalam. Wiesz, ja z ludzmi, z ktorymi pracuje nigdy sie nie lubialam. Mam dosc silny charakter, mowie co mysle i nigdy nie bylam pupilkiem ani dzieckiem korporacji, wiec w pl, w firmie miewalam przyjaciolki, ale w innych dzialach, niz moj. Dzis troche odetchnelam, bylam na grillu z rodzinka tzta, jutro idziemy do jego znajomych, mam randke z jego mama, umowilysmy sie na wspolne malowanie. Powinnam przezyc

Mam cos dziwne wlosy, umylam dovem, bo ten jeden mi zostal ... Musze zrobic polowanie na szampon tutaj, mam ochote wyprobowac jakis profesjonalny loreala. Tu kazdy jeden jest diabelnie drogi, wiec bez roznicy.
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 08:40   #68
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Dzis u mnie byla pierwsza noc z lopianowy.
Dzis mylam wlosy weganskim szamponem ale chce sie go jak najszybciej skonczy ...
Odzywka oil care. Musze przyznac ze fajna
A na koncowki dalam olejek loreala...

Wlosy cos mi sie znow sypac zaczynaja. Ciekawe czy nie od hormonow...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 12:31   #69
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

powiem Wam, ze kocham ta turystyczna suszarke z biedronki
bez wyrzutow sumienia moge je suszyc i daje czadu.

i milo zaskoczyl mnie szampon Isany 7 ziol - ladnie oczyscil mi skalp, ale na dlugosci wlosy nie skrzypialy a byly mile w dotyku

i sprawdzilam ze od nowego miejsca Tzta mam spory spacerek do dm
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 13:47   #70
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Ale czego sie nie robi dla zakupow

ja musze moje szampony pokonczyc bo za duzo ich...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 16:27   #71
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Dziewczyny czy forma przyjmowania suplementacji na zasadzie 3 tygodnie/tydzień przerwy lub 3 miesiące/miesiąc przerwy tyczy się wszystkich suplementów czy tylko picia drożdży?
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 16:30   #72
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy forma przyjmowania suplementacji na zasadzie 3 tygodnie/tydzień przerwy lub 3 miesiące/miesiąc przerwy tyczy się wszystkich suplementów czy tylko picia drożdży?
Wszystkich suplementów
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 16:38   #73
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Wszystkich suplementów
Dzięki za szybką odpowiedź
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 12:25   #74
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

kupilam ten Alpecin wiec jutro przed myciem naloze a jak bedzie ok to moze zobacze jak po myciu sie sprawdzi
nie pachnie tak intensywnie jak myslalam.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 20:13   #75
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

a ja znalazłam chyba pierwszego w życiu prawdziwego włosowego ulubieńca https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...ring-mask.html już dawno nic aż tak nie wygładzało mi włosów, ale bez robienia przyklapu, mam po niej mocno mięsiste włosy, miękkie, świetne
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-14, 22:29   #76
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Ja wrzucilam znow olejek lopianowy i ide spac
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-15, 23:03   #77
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

zaczelam dzi terape izo. Ciekawe, czy sie dorobie wypadania wlosow , oby nie!
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 09:51   #78
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Felka trzymam kciuki żeby nie leciały i ogólnie żebyś miała jak najmniej efektów ubocznych
a włosowo zawsze możesz coś działać zaradczo.

ja wczoraj miałam Alpecin na jakieś 4h przed myciem. i chyba przez tydzień tak będę go stosować sprawdzając jak mój skalp go przyjmie, a po tym tyg jak będzie ok to zobaczę jak codziennie zniesie
dupa tylko jestem, że nie wzięłam buteleczki z Rzepki

dziewczyny po baciku za cisze
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 10:13   #79
Felicja
Wtajemniczenie
 
Avatar Felicja
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 199
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Felka trzymam kciuki żeby nie leciały i ogólnie żebyś miała jak najmniej efektów ubocznych
a włosowo zawsze możesz coś działać zaradczo.

ja wczoraj miałam Alpecin na jakieś 4h przed myciem. i chyba przez tydzień tak będę go stosować sprawdzając jak mój skalp go przyjmie, a po tym tyg jak będzie ok to zobaczę jak codziennie zniesie
dupa tylko jestem, że nie wzięłam buteleczki z Rzepki

dziewczyny po baciku za cisze
Dziekuje Wlasnie czytam watek izotekowy i uzupelniam wiedze. Niestety dermatolog, do ktorego mnie skierowano jest z tych, ktorym sie wiecznie spieszy i nie maja czasu dla pacjenta, mimo ze przyszlam przed czasem. Wyglada na to, ze ma doswiadczenie z tym lekiem, ale no nie prowadzi dialogu z pacjentem. Zaczelam mu opowiadac czym sie leczylam, a ten stuka w komp i mowi, ze dostane cos o niebo lepszego, tu prosze na stoleczek, sam mi krew pobral, zapytal ile waze, czy w ciazy nie jestem lub czy nie planuje, kiedy ostatnio bralam tetralysal i sio kobieto, recepta elektroniczna, w aptece lek do odbioru, nastepny termin wtedy i wtedy, placisz gotowka czy karta?

A ten alpecin to co? wcierka kofeinowa?
__________________
Zapuszczam włosy
28cm (04.05.14), 30 (03.06.14) 31,5 (30.06.) 32 (30.07) 33,5 (30.08.), 35 (15.11.), 41 (4.04.15) 45 (29.09), 51 (05.16.)
cel: 31-35-40-45-50-.. osiagniety!

Denko 2016
suma: 0/157

Recrea 5%-28.09.
Felicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-16, 10:31   #80
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Jakoś nie mogę się wbić w temat
Kończę maść końska w zakola i olejek GP z papryczka chilli
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 11:42   #81
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Daisy ale tu ostatnio nie ma tematu zbyt

tak kofeinowa
Fela to tak slabo bo mojej kolezance babeczka powiedziala o wiekszosci ubicznych i jak sobie radzic, np polecala balsamy/masci na suchosc skory, ust, krople do oczu, wlasnie jakies szampony czy cos na wypadanie. ale jestem pewna.ze w watku sporo sie dowiesz
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 11:57   #82
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
Daisy ale tu ostatnio nie ma tematu zbyt

tak kofeinowa
Fela to tak slabo bo mojej kolezance babeczka powiedziala o wiekszosci ubicznych i jak sobie radzic, np polecala balsamy/masci na suchosc skory, ust, krople do oczu, wlasnie jakies szampony czy cos na wypadanie. ale jestem pewna.ze w watku sporo sie dowiesz
Właśnie piszecie o takich rzeczach ze nie wiem o co chodzi i się nie odzywam
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 11:58   #83
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Właśnie piszecie o takich rzeczach ze nie wiem o co chodzi i się nie odzywam
oj tam oj tam.

i jak ten GP oceniasz? bo ja ciagle mysle czy kupic.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:12   #84
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Cherry_Muffin Pokaż wiadomość
oj tam oj tam.

i jak ten GP oceniasz? bo ja ciagle mysle czy kupic.
Dobry na końcówki. Chce go już wykończyć ale pewnie kupie jeszcze na końcówki idealnie mi się nadal.
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 12:22   #85
Cherry_Muffin
nibyżona
 
Avatar Cherry_Muffin
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Mazury cud natury
Wiadomości: 20 302
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

na koncowki to ja mam milion serum
poza tym jedynie olej makadamia i ze slodkich orzechow nadawal mi na koncowki inne zaraz mi sie straczkowaly i wgl nawet jak uzywalam mikro kropelki
no moze jeszcze arganowy z werbena byl ok.
__________________
"...to był maj."
18.05.2011r. ♥
23.05.2015r. ∞
16.10.2017r. T ♥



Cherry_Muffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 13:02   #86
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

hej dziewczyny
ja wcieram Kaminomoto, coś się zaczyna w zakolach ruszać

poza tym ruszyłam z czytaniem i staram się wkręcić w jeżdżenie na rowerze, wczoraj zrobiłam trasę 30km, teraz planuję, gdzie dzisiaj pojechać
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 19:33   #87
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

A ja Was tylko czytam.. bo przy Was to ja ciemna masa jestem xD
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:00   #88
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
A ja Was tylko czytam.. bo przy Was to ja ciemna masa jestem xD
Mam tak samo
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 20:33   #89
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

dziewczyny mam do was pytanie, często się nad tym zastanawiam i nie wiem dlaczego jeszcze was o to nie zapytałam:
jak czesto używacie masek do włosów?? po każdym myciu?
u mnie to jest tak , że mam swój ulubiony zestaw masek i odzywek a używam tego, co akurat złapię. czasami wygląda to tak, że używam maski przez ok 2 tyg .
Może walnęłam właśnie jakąś gafę
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-16, 21:27   #90
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Zapuszczamy, wcieramy i o życiu rozmawiamy - część XIII porostomaniaczek!

Coś słabo idzie nam ta część wątku

Wypadanie nie wróciło, włosy od spinania już mnie nie "bolą" (wiecie o co chodzi) i wygląda na to, że skalp zadowolony. Gorzej za to z długością, widzę dużą różnicę odkąd przestałam systematycznie olejować przed myciem. Brakuje im dociążenia, są takie ...nijakie po prostu.
Wybieram się po jakiś olej jak sójka za morze, chyba od 2-3 miesięcy.


Angelina ja zmieniam maski, praktycznie co mycie to inna. Mówi się żeby odpowiadać na ich potrzeby ale serio coś w tym jest. Mam maski z proteinami, nawilżające czy emolientowe i dobieram coś czego potrzebują, bo jeśli uczepię się jednej, na początku jest fajnie a potem jakby przestawała działać. Inna sprawa, że po kilku użyciach proteinowej robi mi się siano na głowie, dlatego ta zawsze raz na kilka myć. Dobrze też mi się sprawdza mieszanie masek no i olejowanie na maskę/ odżywkę.

Felu oby było tylko lepiej

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Mam tak samo
to żadna tajemna wiedza, chwila moment i będziesz wiedziała wszystko co Cię interesuje.

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayira Pokaż wiadomość
A ja Was tylko czytam.. bo przy Was to ja ciemna masa jestem xD
O sorki, miałam cytować sandrek ale w sumie o to samo mi chodziło
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2015-07-16 o 21:23
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-26 10:58:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.