yves rocher - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-07, 20:12   #1
kyo18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 174

yves rocher


Dostalam dzis pierwsza wysylkowa oferte yves rocher, wczesniej nigdy nie kupowalam ich kosmetyków przez co ich nie znam. chcialabym was prosic o polecenie mi dobrych kosmetykow godnych zakupu ? jakie kosmetyki oplaca sie kupowac? czy jest jakas roznica w cenach w ofercie wysylkowej a kupowaniem w sklepie? z gory dziekuje za wszelkie segestie
kyo18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-07, 20:20   #2
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: yves rocher

hm, trudno polecac bo wszystko rzecz gustu
co YR ma dobre to seria z retinolem, ta zielona - szczegolnie krem na noc i krem wielofunkcyjny (dzien, noc, oczy). Niezle sa plyny pod prysznic i do kapieli, szczegolnie seria pleasirs Nature. Kolorowka jest taka sobie - tusz z serii YRIA jest godzien polecenia i tabaczkowy (futerko kreta) cien Luminelle - jelsi ktos lubi makijaz naturalny.
Dla cer suchych lub dojrzalych niezla jest seria Serum Vegetale - szczegolnie Le Serum.
co do cen - trudno mi sie wypowiedziec jak jest w kraju, mieszkam w Niemczech i tutaj oferty wysylkowe sa czesto o 50% tansze niz w sklepie.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-08, 07:34   #3
spikowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 65
GG do spikowa
Re: yves rocher

Witam,musze powiedzieć,że ceny w ofercie wysyłkowej YR troche sie różnią.Na pewno bardziej sie opłaca zamawiać z oferty wysyłkowej,po pierwsze przeważnie jeżeli zamówisz na więcej niż np.50,59 lub 100zł to dostajesz jakiś prezent gratis.Przy zakupie powyżej100zł.nie płacisz kosztów przesyłki,to i tak niewiele bo 6.95zł.Czsum bywa też tak że jeżeli zamówisz w ciągu 10 dni od otrzymania oferty to dostajesz jeszcze jeden prezent.Ja mam już dwa zegarki,są super,nie jakaś kicha,pierwszy działał 1,5 roku dopóki nie siadła bateria.Prawie za każdym razem masz do wykorzystania zniżke na jaki chcesz produkt,wybierasz sobie jeden i przyklejasz znaczek np.2 w cenie 1, -30% lub 1 miniwoda toaletowa.Z oferty polecam do ciała:seria SPA ENERGIE VEGETALE(niezłe na cellulitis),AROMAPURE,nie lubie PATCH SYSTEM bo mam wrażenie że nie działa ani troszeczke.Do twarzy polecam serie BIO SPECIFIC,PURE CAMILLE,SOIN CLARIFANT.
spikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:10.