Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-25, 16:03   #2671
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19568728]Dziewczyny, nie chce wyjsc na jakas zapatrzona w siebie idiotke i nawiedzona na punkcie wlasnego wygladu, wiec mam nadzieje, ze - jako, ze sie juz troche znamy - podejdziecie spokojnie do tego, co napisze.
Otoz, od jakiegos czasu juz mysle o ostrzyknieciu sobie czola botoksem. W pazdzierniku bede miala 24 urodziny. Na czole ma kilka poprzecznych bruzd. Mam mimike twarzy a'la Jim Carrey i potrafie kazda mine strzelic. Wiekszosc niestety mimowolnie. Moje czolo wciaz pracuje i zmarszczki sa widoczne. Non stop ruszam czolem i nawet podklad tam mi sie gromadzi .
W Polsce jest dosc sceptyczne podejscie do botoksu i niestety dosc wrogie. Zwlaszcza dla tych, ktore chca sobie botoks zrobic "za mlodu", stad moj wstep.
Czy ktoras z Was sie ostrzyknela.[/QUOTE]
mam 26 i to samo + już dość wyraźne pionowe zmarszczki między brwiami
poważnie rozważam ostrzykiwanie
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
ja sama czasem mam zapędy żeby sobie kiedyś trzasnąć botoksa - ale to raczej bliżej 45 jak już moje zmarszczki będą naprawde głębokie ( a pewnie będą bo jak na swój wiek mam dużo zmarszczek) - ale nie wcześniej;
w końcu botoks to jednak kwas; ja sie boje że jakoś sztywno będzie; i dziwnie;
i mój mąż powiedział że jak sie ostrzykam to sie ze mną rozwiedzie
a jest pewny, że zauważy różnicę
też byłam przekonana, że masz męża pilota -> james, skąd nam się to wzięło
Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
James, piona, ja mam 26 lat i tez zmarchy na czole

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19569254]Jesli chodzi o botoks to zapytanie Was zainspirowal ten watek. Jakas dziewczyna napisala, ze robila sobie zastrzyki po 25 urodzinach a wizazanki na nia naskoczyly. Ich konkluzja byla taka, ze:
a) za bardzo o siebie dba a narcyzm niezdrowy ,
b) jesli leniwa bo po co korzystac z botoksu jak mozna isc na diete, zrobic sobie maseczke i pobiegac .
ZAscianek i brak edukacji az bija po oczach. Jakby zmarszczki na czole mialo wyprostowac bieganie to bym sobie Ipaq'a kupila, co by sobie go na szyji powiesic i czytac wizaz w trakcie nieustanych biegow wokol bloku .[/QUOTE]
o plułam monitor
pewnie zapomniała jeszcze dodać, że można sobie wazeliną posmarować
Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość
dokładnie. Pisałam to samo wyżej. Celiakia, lub nietolerancja glutenu jest bardzo rzadko rozpoznawana u dorosłych, lekarze W OGOLE o tym nie mowia (zreszta co maja mowic, wiekszosc to banda niedouczonych, leniwych pionków - przepraszam, ale mam zle doswiadczenia). Tak wiec w celu zdiagnozowania nalezy wykonac kilka badan, pierwsze to chyba z krwi przeciwciala, pozniej pobranie wycinka jelita jesli sie okaze ze sa przeciwciala.
się zgadzam
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19569704]Zazdroszcze pieknej skory . Notabene myslalam, ze padne jak na watku podeslanym przeze mnie wyzej jakas dziewoja napisala, ze jej babcia ma chyba 80 lat i tylko kilka malych zmarszczek mimicznych a uzywala tylko kremu Nivea . Chyba ten krem pochlanial promieniowanie sloneczne .[/QUOTE]
James, moja babcia jest już blisko 87 urodzin i praktycznie nie ma zmarszczek - lekkie linie przy oczach + bruzdy nosowo-wargowe, które i tak wynikają bardziej z utraty jędrności
pielęgnacja - krem Ziaja nagietkowy
żeby spotęgować niesprawiedliwość tego świata -> nie ma też celulitu
Cytat:
Napisane przez jamestown
A co do brzucha to gastrolog jest jednym specjalista jaki mi "zostal". Przez kilka miesiecy meczyli mnie badaniami nerek az w koncu konkluzja, ze "to wada wrodzona, narazie niegrozna". Ogolnie juz ujmujac problem to czasami mi sie wydaje, ze niektorzy lekarze studiuja medycyne korespondencyjnie na uniwersytecie w Szczebrzeszynie. Czasami nawet mi rece opadaja a ja niewyczona medycznie .
niektórzy?!
na medycynę powinny być testy sprawdzające inteligencję i zdolność logicznego, analitycznego myślenia
na pamięć, to się każdy potrafi nauczyć
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19569941]Tak zrobie. Mam nadzieje, ze znajde kogos ogarnietego.

-----------------------------------------------------------
W calym LIMie/Lux Medzie we Wroclawiu na 8 miejsc (rozsianych po calym Wroclawiu) przyjmuje 1 (!!) gastrolog raz w tygodniu w jednym miejscu. Parodia.[/QUOTE]
a NFZecik nie łaska?
więcej gastrologów i może już w tym roku będziesz miała wizytę
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 16:03   #2672
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Jak mowa już o lekarzach- kiedyś pisałam, że mam jakiś taki mały "kanion" /wgniecenie na środku uda... Pokazałam to ostatnio koledze, który jest po fizjoterapii i mnie postraszył, że to źle wygląda i żebym na gwałt leciała do ortopedy Już mam jakieś czarne myśli i chore wyobrażenia jak się kładę spać.. Jutro chyba się zapiszę do rodzinnego

James w razie problemów przyjeżdzaj do Lublandii Mam tu znajomą panią prof. na oddziale gastrologii


plus zgadzam się z Arrachnee - wazelina dobra na wszystko !! I tańsza od botoksu Ciekawa jestem jak ja będę wyglądać ok. 30 bo też należę do osób a'la Jim Carrey, z b.plastyczną twarzą .. Pewnie za kilka lat będę cała w bruzdach
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-05-25 o 16:05
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 16:06   #2673
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19570367]Powiedz, ze to moja wina a Ty slaba wole masz .[/QUOTE]

ok
mam nadzieje, ze mi uwierzy bez problemu
no i bede sie tak tlumaczyc za kazdym razem jak cos kupie

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Jak mowa już o lekarzach- kiedyś pisałam, że mam jakiś taki mały "kanion" /wgniecenie na środku uda... Pokazałam to ostatnio koledze, który jest po fizjoterapii i mnie postraszył, że to źle wygląda i żebym na gwałt leciała do ortopedy Już mam jakieś czarne myśli i chore wyobrażenia jak się kładę spać.. Jutro chyba się zapiszę do rodzinnego

James w razie problemów przyjeżdzaj do Lublandii Mam tu znajomą panią prof. na oddziale gastrologii
kicia nie siej paniki!
mojej kolezance dysk wypadl, zrobila zdjecie i pokazala znajomej po fizyko wlasnie- ta ja nastraszyla, ze ma jakies pekniecia czy cos i w najlepszym wypadku kolnierz ortopedyczny! ta paniki, plakala ciagle i poszla zrobic dokladniejsze zdjecia (oczywiscie 400zl) i okazalo sie, ze ona ma takie od urodzenia i to nic sie nie dzieje- a ta ja tak nastraszyla
wiec trzeba isc do lekarza a nie sluchac tak innych
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 16:11   #2674
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

kicia nie siej paniki!
mojej kolezance dysk wypadl, zrobila zdjecie i pokazala znajomej po fizyko wlasnie- ta ja nastraszyla, ze ma jakies pekniecia czy cos i w najlepszym wypadku kolnierz ortopedyczny! ta paniki, plakala ciagle i poszla zrobic dokladniejsze zdjecia (oczywiscie 400zl) i okazalo sie, ze ona ma takie od urodzenia i to nic sie nie dzieje- a ta ja tak nastraszyla
wiec trzeba isc do lekarza a nie sluchac tak innych
Oby faktycznie to nie było nic groźnego.. Ost mam wrażenie, że "wgniot" się powiększa.. No, ale może to tylko moje paranoje

Dim, kiedy miałabyś mieć to nagranie do tefałena?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 16:25   #2675
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
a jest pewny, że zauważy różnicę
też byłam przekonana, że masz męża pilota -> james, skąd nam się to wzięło
no ja nie wiem
może stąd że faktycznie kiedyś pisałam że nie chce żeby leciał do Frankfurtu ( na szkolenie miał lecieć) i jakoś zakodowałyście że sam poprowadzi maszyne ?

myślę że by zauważył
malowałam kiedyś zbotoksowaną klientkę i właśnie mi opowiadała że chciała w sekrecie przed mężem i myślała że wróci do domu i był spokój - a powiedziała że po zabiegu wyglądała tak jakby się z bandą dresów mocno siłowała w ciemnej uliczce no i musiała się mężowi przyznać
no chyba żeby fundnąć sobie 2 tygodniowe wakacje w samotności i zacząć od zastrzyku
ale to u mnie akurat mało realne...
przynajmniej póki co

zresztą wiecie... ja jestem panikara zabiegowa...
pewnie bym i chciała ale sie never ever nie odważe
raz robiłam podejście do laserowej korekcji oczu ( bo mam mega wadę minus 6 ) - zbierałam się , zbierałam, napuściłam szefową w pracy która już 4 lata temu w końcu zrobiła i mega zadowolona, a ja co?? 4 lata minęły a ja sie dalej boje i dalej jestem ślepa na kret
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 16:42   #2676
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Oby faktycznie to nie było nic groźnego.. Ost mam wrażenie, że "wgniot" się powiększa.. No, ale może to tylko moje paranoje

Dim, kiedy miałabyś mieć to nagranie do tefałena?
napisze ci tak jak moja mama powiedziala mi kiedys jak zaczynasz sobie cos wkrecac to i to widzisz po jakims czasie- jak wydaje ci sie, ze masz cos z reka to podswiadomie cie ona boli- ja tak mialam z piersia

no niby mowila 1-2 czerwca
ale narazie nic nie bylo w tym temacie, kiedy przyjechac, ile trwa nagranie itd takze malo poinformowana jestem
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 16:46   #2677
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
myślę że by zauważył
malowałam kiedyś zbotoksowaną klientkę i właśnie mi opowiadała że chciała w sekrecie przed mężem i myślała że wróci do domu i był spokój - a powiedziała że po zabiegu wyglądała tak jakby się z bandą dresów mocno siłowała w ciemnej uliczce no i musiała się mężowi przyznać
no chyba żeby fundnąć sobie 2 tygodniowe wakacje w samotności i zacząć od zastrzyku
ale to u mnie akurat mało realne...
przynajmniej póki co

zresztą wiecie... ja jestem panikara zabiegowa...
pewnie bym i chciała ale sie never ever nie odważe
raz robiłam podejście do laserowej korekcji oczu ( bo mam mega wadę minus 6 ) - zbierałam się , zbierałam, napuściłam szefową w pracy która już 4 lata temu w końcu zrobiła i mega zadowolona, a ja co?? 4 lata minęły a ja sie dalej boje i dalej jestem ślepa na kret
Dokładnie- po botoksie skóra w miejscach wkłócia jest napuchnięta i dopiero po kilku dniach minimum zaczyna się wyglądać jak człowiek Także, żeby facet nie zauważył to trzeba by było zrobić sobie od niego tydzień przerwy

Mejkap, też jestem ślepym kretem! Mam -5 na obu oczach Myślałam kiedyś o korekcie, ale też się boję i wolę wywalać kasę na kolejne opakowania szkieł

Dim, informuj nas na bieżąco kiedy będzie nagranie i kiedy emisja w razie czego zaś co do wkręcania- doskonałym przykładem jest spóźniający się okres i znajdywanie sobie wszelkich możliwych objawów Łącznie z "brązową pręgą" na brzuchu (którą mają kobiety w zaawansowanej ciąży) w rzekomym pierwszym miesiącu/pierwszych tygodniach od "poczęcia"
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-05-25 o 16:49
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 16:53   #2678
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Dokładnie- po botoksie skóra w miejscach wkłócia jest napuchnięta i dopiero po kilku dniach minimum zaczyna się wyglądać jak człowiek Także, żeby facet nie zauważył to trzeba by było zrobić sobie od niego tydzień przerwy

Mejkap, też jestem ślepym kretem! Mam -5 na obu oczach Myślałam kiedyś o korekcie, ale też się boję i wolę wywalać kasę na kolejne opakowania szkieł

Dim, informuj nas na bieżąco kiedy będzie nagranie i kiedy emisja w razie czego zaś co do wkręcania- doskonałym przykładem jest spóźniający się okres i znajdywanie sobie wszelkich możliwych objawów Łącznie z "brązową pręgą" na brzuchu (którą mają kobiety w zaawansowanej ciąży) w rzekomym pierwszym miesiącu/pierwszych tygodniach od "poczęcia"

dokladnie!
normalnie cuda wtedy sie dzieje jak czlowiek zaczyna sobie cos wkrecac
no zobaczymy bo ogolnie nie jestem chetna na ten program od samego poczatku tylko zaczeli mnie namawiac wiec i stwierdzilam, ze no moze??? ale teraz juz mnie to denerwuje powoli
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 18:08   #2679
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X


ja mysle, ze dieta idealnie wygladzi zmarszczki, mozna tez poskakac na jednej nodze wokol dębu trzy razy w pełnię księżyca, ale koniecznie w kier przeciwnym do wskazówek zegara

u mnie zmarchy jak mam neutralną twarz - niewidoczne. tyle, że ja rzadko mam neutralną

dostalam wycene 2 szaf, ktorych znalam wymiar i 3600 za nie chca, co mnie cieszy niezmiernie, bo sie na 5. przygotowalam
we wtorek wpadaja robic pomiary i potem 3 tyg i mam szafy tylko jeszcze nie jestem pewna jak chce miec w srodku w tej w sypialni

co do gastrologa, to mialam gastroskopie 2x, bo u mnie niestety po mamusi - wszystkie stresy do zoladka
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 18:43   #2680
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość

a NFZecik nie łaska?
więcej gastrologów i może już w tym roku będziesz miała wizytę
Zarejestrowalam sie na najblizsze wolne miejsce, czyli 14 czerwca. Moze sie ktos wyrejestruje wiec bede probowac tez wczesniej.

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość

James w razie problemów przyjeżdzaj do Lublandii Mam tu znajomą panią prof. na oddziale gastrologii
Wpadne w odwiedziny .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość

ja mysle, ze dieta idealnie wygladzi zmarszczki, mozna tez poskakac na jednej nodze wokol dębu trzy razy w pełnię księżyca, ale koniecznie w kier przeciwnym do wskazówek zegara

u mnie zmarchy jak mam neutralną twarz - niewidoczne. tyle, że ja rzadko mam neutralną

dostalam wycene 2 szaf, ktorych znalam wymiar i 3600 za nie chca, co mnie cieszy niezmiernie, bo sie na 5. przygotowalam
we wtorek wpadaja robic pomiary i potem 3 tyg i mam szafy tylko jeszcze nie jestem pewna jak chce miec w srodku w tej w sypialni

co do gastrologa, to mialam gastroskopie 2x, bo u mnie niestety po mamusi - wszystkie stresy do zoladka
A kiedy parapetowa?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 19:07   #2681
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

parapety juz mam, wiec mozna wpadac
gorzej z innymi meblami na razie
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 21:34   #2682
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a przy okazji masz misję - jak Ci będą mejkapa robić to musisz obaczyć na czym pracują wizażystki w TVN i zrobisz to dla koleżanki której marzy sie etacik w takiej telewizji
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe mam nadzieje, ze mnie jakos ladnie wymaluje chociaz bylam pewna, jak widzialam niektore makijaze, ze nie pracuje taka wizazystka przy gosciach wszystkich....
ale dobrze, ze sa te powtorki itd bo jak sie zatne to bede mogla to powtorzyc albo to wytna
Nie wiem jakie wizażystki ma TVN ale pamietam jak oglądałam na Polsacie "Jak oni śpiewają" tylko po to aby podziwiać makijaże gwiazd a czasami były takie że szczęka mi opadała
Dim w razie czego pogonisz wizażystkę i sama sobie mejkapa walniesz


Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
A za mną to się nikt nie stęsknił, no. Za to ja za Wami -- owszem......
Sala trzymaj się kochana
Jezu ja w życiu nie miałam żadnej operacji i nie wyobrażam sobie tego
Wystarczy że przejeżdżam koło szpitala a już mi słabo
Nie wiem co zrobię jak już będę musiała tam iść, chyba się psychotropów nałykam albo przed wejściem dam sobie narkozę z zastrzeżeniem że mają mnie wybudzić dopiero na wyjściu, brrr


Cytat:
Napisane przez belcanto Pokaż wiadomość

co do botoksu... chcialam kiedys ostrzyknac sobie pewna czesc ciala... mianowicie pachy z powodu nadpotliwosci (nie wynikajacej z zadnej choroby), ale jakos boje sie troche :/ oczywiscie dermatolog polecala, prawie zadnych minusow, ale ja i tak nie mam odwagi.
Belcanto a próbowałas Etiaxilu?
Nadmierna potliwośc to zmora mojego nastoletniego życia (a w latach 90-tych nie było jeszcze takich wynalazków kosmetycznych ) wiec jak pojawił się Etiaxil to wychwalałam go pod niebiosa. W końcu mogłam pójśc do sklepu i kupić ciuch jaki mi się naprawdę podoba a nie taki na ktorym nie będzie widać plam


Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
James, moja babcia jest już blisko 87 urodzin i praktycznie nie ma zmarszczek - lekkie linie przy oczach + bruzdy nosowo-wargowe, które i tak wynikają bardziej z utraty jędrności
pielęgnacja - krem Ziaja nagietkowy
żeby spotęgować niesprawiedliwość tego świata -> nie ma też celulitu
Moja babcia ma gdzieś koło 80-tki a śmiga na rowerze że hej
Czasami mi wstyd że ona ma tyle energii a ja leżę wypompowana albo że byle przeziębienie mnie rozkłada na łopatki a ona po kilkunastu operacjach śmiga jak nastolatka


Dziewczyny dla wszystkich chorych duży buziak i dużo dużo zdrowia i siły
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 22:00   #2683
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie wizażystki ma TVN ale pamietam jak oglądałam na Polsacie "Jak oni śpiewają" tylko po to aby podziwiać makijaże gwiazd a czasami były takie że szczęka mi opadała
Dim w razie czego pogonisz wizażystkę i sama sobie mejkapa walniesz

Sala trzymaj się kochana
Jezu ja w życiu nie miałam żadnej operacji i nie wyobrażam sobie tego
Wystarczy że przejeżdżam koło szpitala a już mi słabo
Nie wiem co zrobię jak już będę musiała tam iść, chyba się psychotropów nałykam albo przed wejściem dam sobie narkozę z zastrzeżeniem że mają mnie wybudzić dopiero na wyjściu, brrr

Belcanto a próbowałas Etiaxilu?
Nadmierna potliwośc to zmora mojego nastoletniego życia (a w latach 90-tych nie było jeszcze takich wynalazków kosmetycznych ) wiec jak pojawił się Etiaxil to wychwalałam go pod niebiosa. W końcu mogłam pójśc do sklepu i kupić ciuch jaki mi się naprawdę podoba a nie taki na ktorym nie będzie widać plam

Moja babcia ma gdzieś koło 80-tki a śmiga na rowerze że hej
Czasami mi wstyd że ona ma tyle energii a ja leżę wypompowana albo że byle przeziębienie mnie rozkłada na łopatki a ona po kilkunastu operacjach śmiga jak nastolatka
Dziewczyny dla wszystkich chorych duży buziak i dużo dużo zdrowia i siły
hehe no zobaczymy jak pojdziemy narazie coraz bardziej sklaniam sie na siedzenie w domu niz zabawe w TVNie
heh to ja chce miec tyle energi co twoja babcia!

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
parapety juz mam, wiec mozna wpadac
gorzej z innymi meblami na razie
oj kusisz!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 22:20   #2684
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Dziewczyny, mam problem. Mialam plame na bialej koszuli. Chcac ja wywabic namoczylam koszule, posypalam proszkiem i zostawilam na noc (proszek Ariel; bialy z jakimis niebieskimi granulkami). Nastepnie koszula zostala wyprana w pralce. Patrze, a tam niebieskie plamy od granulek w miejscu, gdzie posypalam proszkiem. Po kolejnym praniu wciaz je widac . Plamy mojej nie ma a te kropeczki niebieskie od proszku zostaly. MAcie jakis pomysl?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 22:22   #2685
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19581132]Dziewczyny, mam problem. Mialam plame na bialej koszuli. Chcac ja wywabic namoczylam koszule, posypalam proszkiem i zostawilam na noc (proszek Ariel; bialy z jakimis niebieskimi granulkami). Koszula zostala wyprana w pralce. Patrze, a tam niebieskie plamy od granulek w miejscu, gdzie posypalam proszkiem. Po kolejnym praniu wciaz je widac . Plamy mojej nie ma a te kropeczki niebieskie od proszku zostaly. MAcie jakis pomysl?[/QUOTE]
ja tak mialam na jakiejs bluzce- wypralam recznie, dosc mocno tarlam i jakos zeszlo takze mozna probowac nie sadze, zeby od proszku zostaly niebieskie plamy- na zawsze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 23:29   #2686
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19568728]Dziewczyny, nie chce wyjsc na jakas zapatrzona w siebie idiotke i nawiedzona na punkcie wlasnego wygladu, wiec mam nadzieje, ze - jako, ze sie juz troche znamy - podejdziecie spokojnie do tego, co napisze.
Otoz, od jakiegos czasu juz mysle o ostrzyknieciu sobie czola botoksem. W pazdzierniku bede miala 24 urodziny. Na czole ma kilka poprzecznych bruzd. Mam mimike twarzy a'la Jim Carrey i potrafie kazda mine strzelic. Wiekszosc niestety mimowolnie. Moje czolo wciaz pracuje i zmarszczki sa widoczne. Non stop ruszam czolem i nawet podklad tam mi sie gromadzi .
W Polsce jest dosc sceptyczne podejscie do botoksu i niestety dosc wrogie. Zwlaszcza dla tych, ktore chca sobie botoks zrobic "za mlodu", stad moj wstep.
Czy ktoras z Was sie ostrzyknela.[/QUOTE]
ja bym chciała biust zrobić

a tak w ogóle to tż mi dzisiaj kupił kfc
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 00:30   #2687
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ja bym chciała biust zrobić

a tak w ogóle to tż mi dzisiaj kupił kfc
Zestaw czy cala restauracje?
---------------------------------------
Nie moge sprac plam z niebieskich granulek z proszku. Jakim debilem tzreba byc, zeby plame proszkiem zrobic ... NAwet plynem do mycia naczyn zaatakowalam i nic.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 00:50   #2688
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19583928]Zestaw czy cala restauracje?
---------------------------------------
Nie moge sprac plam z niebieskich granulek z proszku. Jakim debilem tzreba byc, zeby plame proszkiem zrobic ... NAwet plynem do mycia naczyn zaatakowalam i nic.[/QUOTE]

James, raczej co to za granulki, że zostawiają takie plamy...

Spróbuj może Ace - kup wersję do białego, usuwa nawet plamy z owoców, które nie chciały zejść po kilkunastu praniach (a stosowałam już wszystko). Do kolorów też jest super. Jest jednak wada - strasznie śmierdzi
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 01:10   #2689
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
James, raczej co to za granulki, że zostawiają takie plamy...

Spróbuj może Ace - kup wersję do białego, usuwa nawet plamy z owoców, które nie chciały zejść po kilkunastu praniach (a stosowałam już wszystko). Do kolorów też jest super. Jest jednak wada - strasznie śmierdzi
To Ariel (ta rozreklamowana wersja z 7-mioma enzymami). Wstukalam w google "plamy z proszku do prania" i okazuje sie, ze to to sie ludziom zdarza, ale tylko jesli namoczysz ubranie, posypiesz proszkiem i zostawisz. Probowalam juz plynem do mycia naczyn i soda oczyszczona. Nawet koszuli "maseczke" z Persilu w plynie zrobilam i nic. W pralce tez koszule pralam.
Wlasnie rozmyslam nad Ace i Vanishem.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-26, 01:13   #2690
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19584103]To Ariel (ta rozreklamowana wersja z 7-mioma enzymami). Wstukalam w google "plamy z proszku do prania" i okazuje sie, ze to to sie ludziom zdarza, ale tylko jesli namoczysz ubranie, posypiesz proszkiem i zostawisz. Probowalam juz plynem do mycia naczyn i soda oczyszczona. Nawet koszuli "maseczke" z Persilu w plynie zrobilam i nic. W pralce tez koszule pralam.
Wlasnie rozmyslam nad Ace i Vanishem.[/QUOTE]

No widzisz, nie jesteś debilem

Ja Vanish mam zawsze pod ręką ale czasem nie daje po prostu rady. Ktoś mi kiedyś polecił Ace i naprawdę działa cuda
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 08:27   #2691
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X


nie ma to jak proszek do prania robiacy plamy
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 12:54   #2692
króliczek
Zakorzenienie
 
Avatar króliczek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 9 813
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;19583928]Zestaw czy cala restauracje?
---------------------------------------
Nie moge sprac plam z niebieskich granulek z proszku. Jakim debilem tzreba byc, zeby plame proszkiem zrobic ... NAwet plynem do mycia naczyn zaatakowalam i nic.[/QUOTE]
tylko zestaw
a w ogóle, to się przyznał, że jak był młody to pracował w kfc
Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No widzisz, nie jesteś debilem

Ja Vanish mam zawsze pod ręką ale czasem nie daje po prostu rady. Ktoś mi kiedyś polecił Ace i naprawdę działa cuda
Redzik - króliś
króliczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:29   #2693
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Opi dotarly?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 13:52   #2694
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

do mnie jeszcze niet ale pewnie beda jutro
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 14:42   #2695
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
tylko zestaw
a w ogóle, to się przyznał, że jak był młody to pracował w kfc

Redzik - króliś


No popatrz, akurat w kfc pracował

Dziewczyny, wczoraj odebrałam szczotę dla psa ale dopiero dzisiaj jej użyłam. I..... Toż to istne cudo! Aż chce się czesać i czesać Nie szarpie, gładko sunie po włosach i tylko kilka włosków na szczotce zostało
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 15:02   #2696
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość


No popatrz, akurat w kfc pracował

Dziewczyny, wczoraj odebrałam szczotę dla psa ale dopiero dzisiaj jej użyłam. I..... Toż to istne cudo! Aż chce się czesać i czesać Nie szarpie, gładko sunie po włosach i tylko kilka włosków na szczotce zostało
az sie nie moge doczekac mojej!!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 17:00   #2697
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
az sie nie moge doczekac mojej!!
Słusznie

A zamówiłaś już chociaż? Moja szła tylko5 dni a nastawiałam sie na ten miesiąc wcześniej wspomniany, bo brałam ze strony producenta
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 17:17   #2698
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
Słusznie

A zamówiłaś już chociaż? Moja szła tylko5 dni a nastawiałam sie na ten miesiąc wcześniej wspomniany, bo brałam ze strony producenta
juz jakis czas temu w tamtym tygodniu jakos
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 17:36   #2699
RedShine
Zakorzenienie
 
Avatar RedShine
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 3 626
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
juz jakis czas temu w tamtym tygodniu jakos
To chyba wtedy jak wszystkie wpadłyśmy w szał
RedShine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-26, 17:36   #2700
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Zachwalacie tą szczotę dla konia, to chyba też zakupię Moje włosy po rozjaśnianiu są w ma-sa-kry-cznym stanie Ostatni raz byłam blondi... Jutro farbowanie na brąz, zobaczymy co z tego wyjdzie (oby nie rudy ).. Jak nie wyjdzie, to wezmę golarkę TŻta i się ostrzygę na zero Także trzymajcie kciuki jutro rano

Red pięknego królika dałaś na ava Sooo fluffy !
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.