rozszerzone naczynka na nogach !!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-30, 04:15   #151
thunrida
Przyczajenie
 
Avatar thunrida
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 8
GG do thunrida
Smile Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

czesc dziewczyny, rowniez mam kilka popekanych naczynek na nogach. Probowalam chyba juz wszytskich zeli, masci itd. Ale znalazlam w koncu odpwiednie kosmetyki. Sa to "Ava - krem na rozszerzone naczynka do nóg i ciała" oraz "FlosLek - Dr. Stopa, balsam do zmęczonych stóp i nóg". Sa to niedrogie kosmetyki, a dzialaja. Najpierw smaruje cale nogi dr stopa, po tym kremie jest super chlodek, nogi po calym dniu zmeczone od razu odpoczywaja, a potem smaruje w miejscach popekanych naczynek krem Ava. Oba kremy pachna cudnie, nie to co te inne na naczynka, smierdzace na maksa. Poza tym polykam 2 razy dziennie po 1 tabletce rutinoskorbin i codziennie po pracy trzymam 15 minut w gorze nogi. Powiem ze widze baaardzo duza poprawe po tych wszytskich moich rytuałach A jak calkiem nie zejda naczynka to sie wybieram na skleroterapie, ale narazie mam nadzieje, ze nie trzeba bedzie, ze to co robie da rade jak narazie jest na dobrej drodze. Pozdrawiam, jak cos wiecej chcecie wiedziec to pytajcie i powodzenia w walce!
__________________
Thunrida
thunrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 13:26   #152
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez ainoh7 Pokaż wiadomość
nie wiem czy droższe ja takie cos widziałam na allegro sprzedaja za 20 zł. olejek rózany we flakoniku
Oryginalny olejek(maleńka buteleczka) kosztuje ok.150 zł
LEW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-02, 16:33   #153
aklat
Rozeznanie
 
Avatar aklat
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 750
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

thunrida ja na razie zdecydowalam sie zmienic kuracje() na rutovit C do lykania i Venescin do smarowania, zobaczymy po jakims czasie czy to cos da,
ale venescin nie zrobil na mnie pozytywnego wrazenia, smierdzi jak klej i nogi sie po nim kleja przed dlugi czas, moze sprobuje inny o podobnym dzialaniu,
jesli i to nie pomoze sprobuje kosmetykow, ktore polecasz
aklat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 17:43   #154
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

odświeżam wątek. Ja też mam problemy z pękającymi naczynkami , pękają najwięcej na udach i przy stopach nie wiem co zrobic aby się ich pozbyc. Do tego mam cellulit więc nogi smaruję kremem antycellulitowym eveline mam nadzieję że on nie wpływa na zwiększenie pajączków ?
Jakie kremy polecacie ??
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 10:57   #155
małagorzata
Raczkowanie
 
Avatar małagorzata
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 116
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Czesc. Mam pytanie. Jak zapobiegać? Co robic zeby naczynka nie powstawaly? Walcze z cellilitem i rozstępami dlatego planuje masowanie skory codziennie rekawica sizalowa. Co robic zeby przez to mi nie pekaly naczynka na nogach?? Narazie nie mam tego problemu. Jakich masci uzywac? Czy wystrarczy tylko zarzywanie rutinoscorbinu? Czy sa odpowiednie masci i balsamy? Mam raczej srednia - mala sklonnosc do pekania naczynek
małagorzata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 22:44   #156
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez kkasiaaa Pokaż wiadomość
odświeżam wątek. Ja też mam problemy z pękającymi naczynkami , pękają najwięcej na udach i przy stopach nie wiem co zrobic aby się ich pozbyc. Do tego mam cellulit więc nogi smaruję kremem antycellulitowym eveline mam nadzieję że on nie wpływa na zwiększenie pajączków ?
Jakie kremy polecacie ??
podnoszę pytanie
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 09:38   #157
melkeag85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Popękane naczynka na nogach to moje prawdziwe przeklenstwo!!! nic nie pomaga, a ich stan sie pogarsza- robia sie sine i wyglada to paskudnie. Uzywam kremu ava i balsamu z pharmacerisa, ale poprawa jest minimalna. Mysle o zabiegu- skleroterapii lub laserze.. co polecacie?moglby sie wypowiedziec ktos majacy taki zabieg za soba: czy efekty sa długotrwałe?
melkeag85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 10:14   #158
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

UP
Jak to jest z balsami antycellulitowymi typu Eveline, AA oraz z samoopalaczami? Czy te z alkoholem beda draznic naczynka, czy nie powinno sie ich generalnie uzywac?
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 10:38   #159
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

ja też chętnie dowiem sie czy kosmetyki z serii antycellulitowej eveline można używac przy pękających naczynkach ?

Nie wiem co robic bo jednocześnie mam cellulit i pękają mi naczynka. Na cellulit stosuję koncentrat antycellulitowy a dzisiaj doszedł do mnie masażer ale nie wiem czy mogę go stosowac przy naczynkach na pajączki chcę kupic krem auriderm tylko nie wiem czy moge go stosowac jednocześnie z koncentratem ?? Nie wiem co robic

Zastanawiam się tez nad zabiegiem skleroterapii.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 00:27   #160
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Popekane naczynka na nogach; zylaki

witam.
ja mam DOPIERO 16 lat a już jakieś 2 lata temu zauwarzyłam u siebie na nogach popękane naczynka...strasznie sie z tym czuje. widziałam też,że moja mama ma ich mnóstwo więc to pewnie po niej odziedziczyłam...poza tym pale papierosy i często sie opalałam.. ale przynajmniej jak byłam opalona to nie rzucało sie to tak w oczy...teraz przyszła zima i ograniczam palenie i opalanie. co prawda kąpie sie zawsze w gorącej wodzie bo inaczej nie umiem. chciałabym coś z tym zrobić bo wstydze sie pokazać nogi...(jedyna ich wada to własnie te pajączki!) myślałam o zabiegu skoro nic innego nie pozwoli mi sie ich pozbyć..
tylko właśnie nie wiem ile takie coś kosztuje? no i gdzie wykonać zabieg dobrej jakości za przystępną cene?
prosze o pomoc.
i czy mogą występować później jakieś komplikacje??

z góry dziekuje za odpowiedź
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 12:16   #161
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Jezeli na nogach pekaja naczynka,pokazuja sie pajaczki to niestety trzeba unikac w kosmetykach skladnikow,ktore sa nieprzyjazne dla cer naczynkowych.Jednak nie wszystko jest regula bo trzeba spojrzec tez na sklad globalnie-czyli jak skladniki wplywaja na siebie,jakie jest ich przypuszczalne stezenie.
Na pewno nie jest wskazany alkohol denat w samej czolowce,propylene glycol bedac "penetratorem" tez nie zawsze jest mile widziany.Duza ilosc kofeiny w skladnikach wyszczuplajac-ujedrniajacych takze nie jest wskazana.

To tak w skrocie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 12:44   #162
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

czytałam że powinno się brac witaminę c wtedy naczynka aż tak sie nie pojawiają, tylko ile razy dziennie ?? Ja biorę rutinoscorbin 2 tabletki co rano czy to wystarczy ??
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-05, 15:01   #163
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Mnie moja dermatolog zalecała jedną tabletkę trzy razy dziennie.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 11:56   #164
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

I tak przez cale zycie? Ja sie zastanawiam nad 1 dziennie, bo i tak biore czesto rozne leki...
A moze zalozyc taki watek gdzie bylby wpisane tylko kosmetyki, ktore nadaja sie dla naczynkowcow, typu balsamy, antycellulity itp.?
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 15:20   #165
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

a nie ma takiego??
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 18:10   #166
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
I tak przez cale zycie? Ja sie zastanawiam nad 1 dziennie, bo i tak biore czesto rozne leki...
A moze zalozyc taki watek gdzie bylby wpisane tylko kosmetyki, ktore nadaja sie dla naczynkowcow, typu balsamy, antycellulity itp.?
Niestety ale tak,bo jezeli dany kosmetyk podraznia i zle wplywa na naczynka to kazda ilosc bedzie podrazniajaca.

Watek mialby sens,gdyby do kazdego ksoemtyku byla podana pelna nazwa oraz dane producenta-a nie wiem czy komus bedzie chcialo sie robic taki spis
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-06, 19:53   #167
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

nie czytalam cale watku i nie wiem czy byla juz o tym mowa , wybaczcie ale interesuje mnie czy peelingi moga wpynac na pojawienie sie naczynek na nogach? ostatnio szoruje sie jak glupia i coraz czesciej widze jakies pajaczki na nogach. slyszalam, ze jak na twarzy sie pojawiaja to powinno sie zrezygnowac z peelingow... i jeszcze jedno,-goraca kapiel, czy z tego tez trzeba zrezygnowac??
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 18:14   #168
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Watek mialby sens,gdyby do kazdego ksoemtyku byla podana pelna nazwa oraz dane producenta-a nie wiem czy komus bedzie chcialo sie robic taki spis
Rzeczywiscie byloby przy tym mnostwo pracy. Mam jeszcze 2 pytania

Jest taki krem na rozstepy i blizny Ava. Tutaj jest link: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-i-blizny.html
Nie ma niestety skladu, ale pani ktora sprzedaje go na allegro napisala mi ze kofeina jest na 15 miejscu i w skladzie jest Cetyl Alcohol. Czytalam w Internecie ze to skuteczny specyfik i czy kofeina na pozycji 15 + ten alkohol nie zrobi krzywdy naczynkom? (niestety calego skladu nie mam)

Skoro nie mozna uzywac peelingow to jak zluszczyc skore? Obecnie peelinguje sobie tylko pupe i kolana ale nalogowo uzywam samoopalaczy i musze jakos pozbywac sie jego nadmiaru.

Bardzo prosze o odpowiedz
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 23:35   #169
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez chocolate_brown Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie byloby przy tym mnostwo pracy. Mam jeszcze 2 pytania

Jest taki krem na rozstepy i blizny Ava. Tutaj jest link: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...-i-blizny.html
Nie ma niestety skladu, ale pani ktora sprzedaje go na allegro napisala mi ze kofeina jest na 15 miejscu i w skladzie jest Cetyl Alcohol. Czytalam w Internecie ze to skuteczny specyfik i czy kofeina na pozycji 15 + ten alkohol nie zrobi krzywdy naczynkom? (niestety calego skladu nie mam)

Skoro nie mozna uzywac peelingow to jak zluszczyc skore? Obecnie peelinguje sobie tylko pupe i kolana ale nalogowo uzywam samoopalaczy i musze jakos pozbywac sie jego nadmiaru.

Bardzo prosze o odpowiedz
Cetyl alcohol to jeden z emolientow,nie wszystko co ma w nazwie "alcohol"jest zle
Bez skladu INCI nie jestem w stanie NIC napisac a Pani z All moze podawac takie info,z ktorego niewiele wynika tymbardziej ze analiza skladu nie polega na policzeniu na jakiej pozycji znajduje sie dany skladnik.

Z peelingow wybieralabym te delikatne,drobnoziarniste o delikatnej masie scierajacej- niestety nalezy je ograniczyc-cos za cos
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 09:06   #170
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Dziekuje Ci bardzo
Poszperam jeszcze w Internecie, moze gdzies sie znajdzie sklad tego kremu chociaz jest malo popularny
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 14:22   #171
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

a ja mam pytanie co do tego cudka z avonu ono jest do nog prawda?czyli nie do stop....sa rowniez kosmetyki ale do twarzy wiec jakim specyfikiem potraktowac naczynka na ciele?mi akurat pekaja na nogach i na brzuchu,czasem na ramieniu lub w okolicy piersi,bywa,ze znikaja same
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 18:13   #172
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez thunrida Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny, rowniez mam kilka popekanych naczynek na nogach. Probowalam chyba juz wszytskich zeli, masci itd. Ale znalazlam w koncu odpwiednie kosmetyki. Sa to "Ava - krem na rozszerzone naczynka do nóg i ciała" oraz "FlosLek - Dr. Stopa, balsam do zmęczonych stóp i nóg". Sa to niedrogie kosmetyki, a dzialaja. Najpierw smaruje cale nogi dr stopa, po tym kremie jest super chlodek, nogi po calym dniu zmeczone od razu odpoczywaja, a potem smaruje w miejscach popekanych naczynek krem Ava. Oba kremy pachna cudnie, nie to co te inne na naczynka, smierdzace na maksa. Poza tym polykam 2 razy dziennie po 1 tabletce rutinoskorbin i codziennie po pracy trzymam 15 minut w gorze nogi. Powiem ze widze baaardzo duza poprawe po tych wszytskich moich rytuałach A jak calkiem nie zejda naczynka to sie wybieram na skleroterapie, ale narazie mam nadzieje, ze nie trzeba bedzie, ze to co robie da rade jak narazie jest na dobrej drodze. Pozdrawiam, jak cos wiecej chcecie wiedziec to pytajcie i powodzenia w walce!
cześć thunrida, pisałaś ,że używasz tego kremu ava na naczynka, też się nad nim zastanawiam od czasu jak napisałaś tego posta minęło kilka miesięcy, czy udało cię wyraźnie zredukować widoczność naczynek?
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 18:46   #173
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

i ja się przyłączam do pytania alunialunia.
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 21:35   #174
thunrida
Przyczajenie
 
Avatar thunrida
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 8
GG do thunrida
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

czesc alunialunia

Caly czas uzywam tego balsamu, ale nie tylko ze wzgledu na to, ze rozjasnia troche naczynka, ale tez przez to ze jest ogolnie dobry, skora nog jest gladka i w ogole. A jesli chodzi co o jego dzialanie przeciw naczynkom, to mozna zauwazyc zmniejszenie czerwonych nitek... ale ja nie wytrzymalam i poszlam na skleroterapie miesiac temu, a teraz czekam az wszytskie naczynka zniknal (moze to nawet potrwac do pol roku) ale juz sa o wiele mniej widoczne po zabiegu, a kremem smaruje nadal zapobiegawczo bo go lubie
__________________
Thunrida
thunrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-14, 21:46   #175
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Cytat:
Napisane przez thunrida Pokaż wiadomość
czesc alunialunia

Caly czas uzywam tego balsamu, ale nie tylko ze wzgledu na to, ze rozjasnia troche naczynka, ale tez przez to ze jest ogolnie dobry, skora nog jest gladka i w ogole. A jesli chodzi co o jego dzialanie przeciw naczynkom, to mozna zauwazyc zmniejszenie czerwonych nitek... ale ja nie wytrzymalam i poszlam na skleroterapie miesiac temu, a teraz czekam az wszytskie naczynka zniknal (moze to nawet potrwac do pol roku) ale juz sa o wiele mniej widoczne po zabiegu, a kremem smaruje nadal zapobiegawczo bo go lubie
dzięki z odpowiedź ja byłam na zamykaniu naczynek laserem prawie rok temu, ale nie wszystkie zniknęły całkowicie, niektóre stały się cieńsze i bledsze,dlatego myślałam, że może krem je zlikwiduje , bo są w sumie mało widoczne, ale ja jestem już na tym punkcie chyba przewrażliwiona, a ile koszt. Cię zabieg skleroterapii? jeżeli można zapytać i czy dużo naczynek miałaś w ten sposób "usuwanych"?
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 10:12   #176
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Dziewczyny piszecie ze byłyście na skleroterapii a mnie ten teamt bardzo interesuje bo też chcę iśc. Wczoraj dzwoniłam do salonu kosmetycznego i tam mi powiedziano że wpierw mam się umówic na wizytę wstępną podczas której sprawdzą czy się nadaje do tego zabiegu, natomiast jak zadzwoniłam do salonu dermatologii i medycyny estetycznej to tam od razu bez rzqadnego problemu chceli mnie wpisac na zabieg , jak zapytałam czy wpierw nie powinnam przyjsc aby sprawdzic czy wogóle się nadaje to usłyszałam ze nie. I teraz nie wiem co robic Oczywiście nie ukrywam ze najchętniej zapisałabym się na termin do tego gabinetu dermatologii bo szybciej termin. co myślicie o tym ? czy wy robiłyście jakieś badania przed zabiegiem ?? I wogóle czy ten zabieg boli ?? I jeżeli to nie tajemnica napiszcie mi ile was to kosztowało ??
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 16:14   #177
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

ja jednak zdecyduję się na zamykanie naczynek laserem, jest ich niewiele zabieg wyniesie 200zł i w końcu będę miała spokój jak mam wcierać balsamy i czekać miesiące na efekty...a lato za pasem...ja jestem jednak zbyt niecierpliwa, zresztą chyba żaden krem nie usunie całkowicie naczynek...nie ma się co oszukiwać
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-15, 22:49   #178
thunrida
Przyczajenie
 
Avatar thunrida
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 8
GG do thunrida
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Ja mialam robiony zabieg skleroterapii na dwoch nogach. Na udach mialam naczynka popekane, a pod kolanami z tylu zyly widoczne. W Polsce moja siostra robila to za 200 zlotych, bo ja nie robilam w Polsce, a zaplacilam 250 $. Jeszcze zyly dokonca i naczynka nie zniknely, ale sa o wiele mniej widoczne. A co do tego kremu Ava napewno niezaszkodzi a moze pomoc, wiec warto smarowac Zreszta sama sobie poczytaj opinie o nim, duzo osob mowi ze dziala, wiec chyba tak jest :


http://esentia.pl/Ava_na_rozszerzone...ala_p29970.htm
__________________
Thunrida
thunrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 08:51   #179
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

Thunrida a u kogo robiłaś ten zabieg ?? Tzn jaki specjalista ?? Wiem ze moze to zrobic dermatolog naczyniowy, chirurg i kosmetyczka. Kosmetyczka to raczej mi się wydaje że zamyka pajączki bo to jednak kosmetyka, u mnie własnie oprócz pajączków są pojedyncze widoczne żyłki a od jakiegoś miesiaca strasznie mi widac żyłe i to bardzo długą bo ciągnie się od samej góry uda a kończy pod kolanem i to mnie przeraża i przez to nie wiem do kogo się zgłosic czy do kosmetyczki czy dermatologa.
Thunrida czy robiłaś jakieś badania wcześniej , czy po prostu poszłaś bez jakichkolwiek badań i wizyty wstępnej ??

Zauważyłam że jak rano wstaję to pajączki są słabo widoczne ale już po południu "nabierają koloru" robią się czerwono-sine
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 10:17   #180
kkasiaaa
Zadomowienie
 
Avatar kkasiaaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 697
Dot.: rozszerzone naczynka na nogach !!!

jeszcze jedno : czy po zabiegu musiałyście nosi specjalne rajstopy uciskające ??
__________________
Kasia z dziećmi :
Julia 11 lat
Oliwia 7 lat
Lena 5 lat
kkasiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-19 22:13:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:47.