Nowe wcielenie m_ad ban stały mng - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-01, 20:30   #1
mng
BAN stały
 
Avatar mng
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 59

SPAMER vanillacafe


Pani vanillacafe w ponizej podanym watku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86100
POdaje link do aukcji niejakiej Panny anna_0011. Pani to to nikt inny jak Pani vanillacafe.
Watek ten zalozony zostal w celu rozreklamowania tejze aukcji. Pewnie w tymze celu pierwotnie powstalo rowneiz jej konto.

Dodam ze konto na Alegro Pani mady (to jej pierwszy nick) zostalo juz dawno zablokowane.

Uwazam ze powinniscie walczyc z tego typu spamami. Jesli ktos cchce zapytac o uwagi na temat danego przedmiotu moze przeciez wkleic zdjecie. Po co od razu zamieszczac link? z reguły własnie po to by cos zAREKLAMOWAC...
mng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 21:45   #2
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: SPAMER vanillacafe

Cytat:
Napisane przez mng
Pani vanillacafe w ponizej podanym watku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86100
POdaje link do aukcji niejakiej Panny anna_0011. Pani to to nikt inny jak Pani vanillacafe.
Watek ten zalozony zostal w celu rozreklamowania tejze aukcji. Pewnie w tymze celu pierwotnie powstalo rowneiz jej konto.


Uwazam ze powinniscie walczyc z tego typu spamami. Jesli ktos cchce zapytac o uwagi na temat danego przedmiotu moze przeciez wkleic zdjecie. Po co od razu zamieszczac link? z reguły własnie po to by cos zAREKLAMOWAC...
Prosze podaj, skad wiesz, ze to jej konto na allegro
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 22:06   #3
mng
BAN stały
 
Avatar mng
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 59
Dot.: SPAMER vanillacafe

To wynika zm oich informacji.
Sprawdz na allegro konta mada0011, anna_0011 a pozniej konto vanillacafe.

WSZYSTKIE ZABLOKOWANE!!! Bo należa do niej. Może skontaktuj sie z administracja allegro to podadza ci dowody, ze to sa jej konta.
mng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 22:24   #4
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: SPAMER vanillacafe

Cytat:
Napisane przez mng
To wynika zm oich informacji.
Sprawdz na allegro konta mada0011, anna_0011 a pozniej konto vanillacafe.

WSZYSTKIE ZABLOKOWANE!!! Bo należa do niej. Może skontaktuj sie z administracja allegro to podadza ci dowody, ze to sa jej konta.
Niestety nie mam zadnych dowodów, ze to jedna i ta sama osoba, to moga byc 3 rózna konta które sa zablokowane.

A wiec skoro nie mam dowodów prosze Admina lub SuperModa o decyzje co z tymi linkami na modzie
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-01, 22:27   #5
mng
BAN stały
 
Avatar mng
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 59
Dot.: SPAMER vanillacafe

Ja znam tą osobę i wiem, że to ona nie wiem jak ci mam to udowodnić bo to trudne. Tylko serwis Allegro może ci pomóc prtzekazując nr IP tej osoby (a ma stały) wówczas miałabyś dowód na łączność tych kont, i że korzystaz nich jedna osoba.
mng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 08:13   #6
VanillaCafe
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 032
Nowe wcielenie m_ad ban stały mng

Ode mnie tylko tyle, nie będę czytać jak ktoś mnie oczernia

mng to nowe wcielenie m_ad ban stały i wszystkich jej klonów

Dowody?

1) fotki z targowiska, co prawda zamazana twarza ale to ona
2) prześmiewczy i przemądrzały styl wypowiedzi charakterystyczny dla tej osoby
3) próbuje zjednać sobie użytkowniczki zwrotami "śliczne zdjecie w avatarku, to ty? " dodam, że to do Pani moderator która zamknęła jej wątek...
4) "Chodzi o zablokowanie dostepu do wizaz danego komputera? jest na to sposob, wystaczy system przeinstalowac.
A z drugiej stroiny, czy uwazasz ze to sprawiedliwe, kiedy z jednego komputeraz korzystaja 2 osoby (jak w przypadku opisanym powqyzej) jedna z nich zachowuej sie niestosownie i za tto otrzymuje blokade komupteraz. Co ma wowczas zrobic druga osoba, ktora z tego poowdu nie ma juz dostepu do wizazu? dlaczego ma ponosic konsekwencje tej pierwszej?
Troszke to niesprawiedliwe nie uważasz?" - czyżby miała jakieś problemy? Próbuje się dowiedzieć jak obejść zabezpieczenia wizażu
VanillaCafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 08:40   #7
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: SPAMER vanillacafe

Cytat:
Napisane przez mng
Ja znam tą osobę i wiem, że to ona nie wiem jak ci mam to udowodnić bo to trudne. Tylko serwis Allegro może ci pomóc prtzekazując nr IP tej osoby (a ma stały) wówczas miałabyś dowód na łączność tych kont, i że korzystaz nich jedna osoba.
Droga koleżanko MNG

Czytając tę wypowiedź:
Cytat:
Napisane przez mng
Chodzi o zablokowanie dostepu do wizaz danego komputera? jest na to sposob, wystaczy system przeinstalowac.
A z drugiej stroiny, czy uwazasz ze to sprawiedliwe, kiedy z jednego komputeraz korzystaja 2 osoby (jak w przypadku opisanym powqyzej) jedna z nich zachowuej sie niestosownie i za tto otrzymuje blokade komupteraz. Co ma wowczas zrobic druga osoba, ktora z tego poowdu nie ma juz dostepu do wizazu? dlaczego ma ponosic konsekwencje tej pierwszej?
Troszke to niesprawiedliwe nie uwazasz?
nabrałem pewności, że mam do czynienia z klonem osoby, o którą posądzasz VanillaCafe.

Ergo - odnawiam BAN stały i proszę o zainteresowanie się innymi forami.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-02, 09:21   #8
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 717
Dot.: Nowe wcielenie m_ad ban stały mng

Cytat:
4) "Chodzi o zablokowanie dostepu do wizaz danego komputera? jest na to sposob, wystaczy system przeinstalowac.
szkoda czasu, to zupelnie nic nie da
Cytat:
z jednego komputeraz korzystaja 2 osoby (jak w przypadku opisanym powqyzej) jedna z nich zachowuej sie niestosownie i za tto otrzymuje blokade komupteraz.
Nie, nie jest zupelnie tak, jedna z osob moze dostac bana, a druga moze normalnie korzystac z portalu, zalezy od rodzaju bana... ehhh

Nie moge wiecej napisac.

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 717 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:02.