Wielka prosba.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-25, 15:28   #1
ka1511
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 103
GG do ka1511

Wielka prosba..


Czesc Dziewczyny chcialam was prosic o mala rade dotyczaca mojej zmiany chcialabym w sobie cos zmienic tylko jeszcze nie wiem co.. Prosze pomozcie mi bo mam bardzo niska samoocene. Nie akceptuje swojego wygladu .. :/ i to jest glownie moj problem .. Prosze napiszcie mi co waszym zdaniem powinnam w sobie zmienic. Jak sie malowac?? Jaka fryzura waszym zdaniem do mnie pasowalaby? i Ogolnie jak powinnam sie ubierac itp..

dolaczam swoje fotki:
ka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 16:00   #2
ntl
Raczkowanie
 
Avatar ntl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 30
GG do ntl
Dot.: Wielka prosba..

Ojeej ale mi się BARDZO PODOBASZ!!! Masz ślicze usta i oczy!! No ale wiem jak to jest jak człowiek sobie cos 'wymyśli ' na swój temat Wydaje sie ze to jest nie do pokonania ale jak sytuacja sie zmieni to niemożna uwierzyć że kiedys myślało sie o sobie tak a nie inaczej. Jak dlamnie to jesteś fajna dziewczyna tylko jaszcze Ty musisz to dostrzec i będzie ok. A w blond jest Ci ładnie niewydaje mi sie zebys musiała zmieniac kolor
ntl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 16:38   #3
ka1511
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 103
GG do ka1511
Dot.: Wielka prosba..

Dziekuje bardzo widzisz ciezko mi sie przekonac o tym moze jak lekko zmienie cokolwiek w sobie bedzie lepiej ogolnie to chyba najwiekszym moim problemem sa pryszcze, wagry i przebarwienia skory na ustach mam lekko przyczerwieniona plame po zimnach ktore masowo na nich sie pojawily :/
ka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 23:23   #4
ntl
Raczkowanie
 
Avatar ntl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 30
GG do ntl
Dot.: Wielka prosba..

Ahhhhh przyszcze i wągry kto nie ma z tym problemu? nieliczni. Moja rada odnosnie poprawienia stanu skóry jest tak żeby nie słuchać rad. Karzdemu pomaga co innego , nie tsety zostaje tylko próbowac. Ale ja jestem przekonanan do łagodnych metod. Jeśli skóraa nie jest naprawde w b. kiepskim stanie to takie wyhamowanie z kosmetykami niejednokrotnie pomaga. Ja myje sie Dove albo zelem Sorayii potem tonik (ale nie zawsze) i krem nawilżający AA. Zreszta takie rzeczy naogół normują sie z wiekiem A zeby zamaskować niedoskonałosc dobry podkład i puderek , ale zumiarem. Życze powodzenia
ntl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 15:40   #5
Ulka17
Raczkowanie
 
Avatar Ulka17
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 279
Dot.: Wielka prosba..

jestes naprawde ladna dziewczyna a fryzurke masz suuuuuper bardzo mi sie podobasz na tym pierwszym foto musisz sie poprostu troszke dopracowac, proponowalabym podkreslic te piekne oczyska wiec moze jakis tusz a cienie to nie wiem jakie do niebieskich oczu (ale zaraz specjalistki sie pojawia i Ci podpowiedza ) a co do cery tez mam z nia maly problemik... krost nie mam ale wagry owszem... znalazlam sposob na wagry na wizazu: olejek pichtowy + petroleum. Dziewczyny bardzo sobie to chwala. A cena jest niewielka razem wychodzi cos kolo 12 zl Pzdr i buziakii
__________________
Wszyscy chcą kochać, choć nie przyznają się. Tak pięknie jak w kinie, jak we śnie...
Ulka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 18:21   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wielka prosba..

jesteś ładna, masz dziewczęcą urodę. Wyglądasz na Lato, proponowałabym delikatne i subtelne pastele
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 13_farben_sommer.jpg (10,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lato3.jpg (15,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lato145.jpg (26,5 KB, 4 załadowań)
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 10:38   #7
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: Wielka prosba..

Mi się podobasz Nie powinnaś robić żadnych radykalnych zmian I podpisuję się pod Agą (wyżej )
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-27, 11:51   #8
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Dot.: Wielka prosba..

Ja bym troszke zmieniła kolor włosków na mniej popielaty;-) Przynajmniej tak on wyglada na moim monitorze. Fryzurka jest ok;-) Dodałabytm nieco kolorków w makijazu;-)

pzdr sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 15:07   #9
ka1511
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 103
GG do ka1511
Dot.: Wielka prosba..

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi .. jestescie kochane

Ula toniku pichtowego uzywam od kilku dni i mam nadzieje ze zmniejszy ilosc moich pryszczy.. Chociaz mam sklonnosci do alergii i z drugiej strony boje sie ze dostane jakies potworne uczulenie

Aga Dziekuje bardzo za palety

Sam Co do koloru wlosow to palnuje go zmienic na ciemny blond jeszcze do konca nie jestem o tym przekonana, bo w sumie w popielatym blondzie tez nie jest tak zle ale jednak czuje sie lepiej w ciemnych wlosach. Zreszta niestety mam bardzo cienkie wlosy :/ boje sie ze przy nastepnym farbowaniu moge sie ich wogole pozbyc
ka1511 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:57.