Torebki DAN-A czy ktoś ma? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-28, 12:24   #1
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001

Torebki DAN-A czy ktoś ma?


Witajcie
Mam problem z kupnem torebki. Nie umiem zdecydować się na odcień Wiem że to trochę ruletka, że zdjęcia prezentowane na stronie "przekłamują" kolor . Dlatego ciekawi mnie czy któraś z Was kupowała torebki od tego producenta ? I jak było z odcieniami skóry ?
http://www.skorzana.com/pol_m_Torebki-Damskie-121.html

Szukałam pomocnego wątku , jeśli jednak taki istnieje proszę o wskazanie
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 17:53   #2
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Torebki DAN-A czy ktoś ma?

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam problem z kupnem torebki. Nie umiem zdecydować się na odcień Wiem że to trochę ruletka, że zdjęcia prezentowane na stronie "przekłamują" kolor . Dlatego ciekawi mnie czy któraś z Was kupowała torebki od tego producenta ? I jak było z odcieniami skóry ?
http://www.skorzana.com/pol_m_Torebki-Damskie-121.html

Szukałam pomocnego wątku , jeśli jednak taki istnieje proszę o wskazanie
Mam dwie torebki tej firmy, kupowane zresztą właśnie na zalinkowanej przez ciebie stronie.
Jedna to czarna teczka ze skóry eko - czerń jak czerń, myślę że tu nie ma co się rozpisywać -> http://www.skorzana.com/product-pol-...znej-D179.html

Druga to mini shopper ze skóry naturalnej -> http://www.skorzana.com/product-pol-...AN-A-T105.html Mam czerwoną która jest sporo jaśniejsza niż na zdjęciu (przynajmniej na moim monitorze widzę tu taką klasyczną, szkarłatną czerwień). Kolor na żywo mnie zaskoczył, bo spodziewałam się takiego jak na zdjęciu, jednak okazał się jaśniejszy, coś ala jasna strażacka czerwień.

A który model cię interesuje i w jakim kolorze?

Dodam jeszcze, że torebki są rewelacyjnej jakości, sam sklep również mogę polecić - rzadko trafiam na tak profesjonalne podejście do klienta.
Tylko widzę, że ceny poszły w górę, teczkę kupowałam za 89zł a shopperka za 159
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 19:20   #3
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Torebki DAN-A czy ktoś ma?

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Mam dwie torebki tej firmy, kupowane zresztą właśnie na zalinkowanej przez ciebie stronie.
Jedna to czarna teczka ze skóry eko - czerń jak czerń, myślę że tu nie ma co się rozpisywać -> http://www.skorzana.com/product-pol-...znej-D179.html

Druga to mini shopper ze skóry naturalnej -> http://www.skorzana.com/product-pol-...AN-A-T105.html Mam czerwoną która jest sporo jaśniejsza niż na zdjęciu (przynajmniej na moim monitorze widzę tu taką klasyczną, szkarłatną czerwień). Kolor na żywo mnie zaskoczył, bo spodziewałam się takiego jak na zdjęciu, jednak okazał się jaśniejszy, coś ala jasna strażacka czerwień.

A który model cię interesuje i w jakim kolorze?

Dodam jeszcze, że torebki są rewelacyjnej jakości, sam sklep również mogę polecić - rzadko trafiam na tak profesjonalne podejście do klienta.
Tylko widzę, że ceny poszły w górę, teczkę kupowałam za 89zł a shopperka za 159



Witaj , super że jesteś Nie mogę się zdecydować co do koloru
w grę wchodzi koniakowy lub czekolada chcę nabyć ten model

http://www.skorzana.com/product-pol-...DAN-A-T16.html

Tyle że właśnie kolor ... Wymieniłam kilka wiadomości ze sklepem, dotyczących koloru ponieważ na tym zdjęciu kolor prezentuje się nieciekawie, na innych zdjęciach ten sam kolor prezentuje się inaczej.Komunikacja ze sklepem rewelacyjna, osoba sprzedająca starała się rozwiać moje wątpliwości dotyczące koloru podsyłając linka do toreb które w jak najbardziej realny sposób oddają barwę skóry.
Kolor koniakowy podobno prezentuje się w ten sposób :
http://www.skorzana.com/product-pol-...AN-A-T194.html

No i tu szok , trochę zbyt bordowy....Nie wiem sama myślałam że to będzie tak fajny głęboki ciemny brąz ...

Poprosiłam o podesłanie linka z kolorem czekoladowym (i przezornie na przyszłość bo czuję że będę stałą klientką camel) Kolor czekoladowy prezentuje się tak

http://www.skorzana.com/product-pol-...DAN-A-T50.html

No i zgłupiałam .... Nie umiem podjąć decyzji... Chciałabym aby kolor torby był uniwersalny (tylko nie czarny) .Gdyby ten koniak był takim hmm "szlachetnym" brązem to byłoby ok .

Oczywiście w miarę oglądania strony pojawiają się nowe typy do zakupu Gdyby wiadomo było jakie te kolory są w realu


A może któraś z wizażanek doradzi jaki kolor wybrać?

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-01-28 o 20:47
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-29, 13:22   #4
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Torebki DAN-A czy ktoś ma?

neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 10:27   #5
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Torebki DAN-A czy ktoś ma?

I jak, udało się coś wybrać?

Mnie się wydaje, że czekolada to będzie taki bardzo ciemny odcień brązu, coś a la gorzka czekolada właśnie.
Koniak będzie cieplejszym i nieco jaśniejszym brązem, coś a la kasztan.

A może jest u Ciebie jakiś sklepik no name sprzedający torebki tej firmy i mogłabyś zajrzeć do niego i na żywo obejrzeć kolory? Można np. napisać do producenta maila z prośbą o wykaz ich odbiorców hurtowych i detalicznych w okolicach Twojego miejsca zamieszkania
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 19:45   #6
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Torebki DAN-A czy ktoś ma?

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
I jak, udało się coś wybrać?

Mnie się wydaje, że czekolada to będzie taki bardzo ciemny odcień brązu, coś a la gorzka czekolada właśnie.
Koniak będzie cieplejszym i nieco jaśniejszym brązem, coś a la kasztan.

A może jest u Ciebie jakiś sklepik no name sprzedający torebki tej firmy i mogłabyś zajrzeć do niego i na żywo obejrzeć kolory? Można np. napisać do producenta maila z prośbą o wykaz ich odbiorców hurtowych i detalicznych w okolicach Twojego miejsca zamieszkania
Tak wybrałam czekoladę Niestety nie znalazłam żadnego sklepu który miałby torebki tej firmy szkoda bo ceny bardzo przystępne.Chodziła m po sklepach oglądałam torby ale jest tyle różnych odcieni brązu że szok
Ciekawa jestem tego koloru. Odnośnie tego koniaku miałam takie same odczucia jak i Ty. Wybrałam chłodny odcień , żeby pasował do ciuchów.
Na lato mam w planach zamówić jakąś jasną , oczywiście jak ta co przyjdzie będzie ok.
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-08, 11:13   #7
Mariah
Zakorzenienie
 
Avatar Mariah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 050
Dot.: Torebki DAN-A czy ktoś ma?

Opisz wrażenia jak torebka już przyjdzie
__________________
Każdego poranka dostajemy szansę na nowe życie i tylko od nas zależy, czy zaświeci słońce. Pomimo chmur - walcz, bo życie nie kończy się na kłopotach a słońce świeci ponad nimi.
Mariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-08, 11:43   #8
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Torebki DAN-A czy ktoś ma?

Cytat:
Napisane przez Mariah Pokaż wiadomość
Opisz wrażenia jak torebka już przyjdzie
Oki
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 13:59   #9
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Torebki DAN-A czy ktoś ma?

Torebka przyszła
Plusy
+ bardzo ładna dobrej jakości, skóra, lekki połysk
+kolor czekoladowy jest b elegancki i chyba dobrze że nie wzięłam koniaku, miałam ją nosić na co dzień a widzę że na bardziej eleganckie wyjście też będzie pasować.
+ bardzo solidnie wykonana
+ dużo przegródek , to nie jeden a wiele plusów ponieważ w torbach z sieciówek wszystko w środku się wala jak w worku.
+cena
+ bardzo szybka, miła i profesjonalna obsługa.
+ ach i jeszcze jeden + chyba jest ręcznie robiona .

Minusy
- ma klejony pasek , i przez to nie pachnie skórą tylko butaprenem, przez co poszła na wietrzenie na balkon Niestety również widać że pasek jest klejony bo widać klej
- pasek jest moim zdaniem zbyt wąski , nie wiem jak będzie wyglądał podczas używania, noszę dużo rzeczy w torebce i obawiam się że nie wytrzyma napięcia

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-02-11 o 14:01
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.