Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-05, 10:50   #3151
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Mineraloholiczki prośba do żółtków i nie tylko...

Czy jest coś bardziej żółtego od Manx 3 (sam odcień jest ok, nie za ciemny, nie za jasny) ale nieco mniej żółtego (lub po prostu ciemniejszego) od Angory 2? Zastanawiałam się nad Angorą 3. - co myślicie?

Chartreux, Abyssinian, Korat - totalnie nie dla mnie są, Char. i Ab. za różowe, zaś Korat zbyt ziemisty. W Annabelle prawie idealny jest Light Golden (mógłby być jeszcze mniej ziemisty! bardziej żółty!) - i formuła matująca jest super, chociaż niestety mam wrażenie, że spowodowała lekkie przetłuszczenie mojej mieszanej cery z naprawdę niewielką tendencją do świecenia się

Liczę kochane na Waszą pomoc
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 09:57   #3152
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej, trochę podbiję wątek
Chciałam znów spróbować z minerałami od Meow, kiedyś zamówiłam próbki, ale z przyzwyczajenia skusiłam się na najjaśniejsze odcienie i niestety zawiało córą młynarza Teraz chcę zamówić kilka odcieni już na spokojnie i chciałam się przede wszystkim zapytać, w jaki stopień jasności celować (formuła FF):

- ideał kolorystyczny to Pine Nut z Amillie, niestety dla mnie zbyt mało kryjące są te proszki
- Golden Fairest z Annabelle też jest znośny, ale niestety dla mnie za ciemny - odcina mi się od szyi, na zimę na pewno będzie niedopasowany.

Zastanawiam się, czy lecieć w 1 czy 2? Z kolorów chcę postawić na Ocicat, Abyssinian i Korat.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 07:19   #3153
jestemann
Rozeznanie
 
Avatar jestemann
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 602
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny,

Mam do Was ogromną prośbę (jeżeli już takie pytanie się pojawiło, to z góry przepraszam! - możecie na mnie krzyczeć!).
Od wczoraj próbuję rozgryźć kolory itp. MEOW, ale mam coraz większy mętlik w głowie.

Używałam do tej pory Annabelle Minerals w odcieniu Golden Fair - który kolor MEOW jest zbliżonym odpowiednikiem? Z góry dziękuję za pomoc!
__________________
INSTAGRAM: http://instagram.com/anitaosmolska

Nowa torebka MICHAEL KORS ISADORE BLACK szuka domu
jestemann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 16:49   #3154
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez jestemann Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Mam do Was ogromną prośbę (jeżeli już takie pytanie się pojawiło, to z góry przepraszam! - możecie na mnie krzyczeć!).
Od wczoraj próbuję rozgryźć kolory itp. MEOW, ale mam coraz większy mętlik w głowie.

Używałam do tej pory Annabelle Minerals w odcieniu Golden Fair - który kolor MEOW jest zbliżonym odpowiednikiem? Z góry dziękuję za pomoc!
Abyssinian, ale Frisky jest ciut za jasny a Naughty trochę za ciemny Abyssinian nie ma zielonych podtonów co goldeny AM, ale ładnie dopasowuje się do twarzy.
Aktualnie golden fair jest dla mnie trochę za jasny, a Abyssinian 3 FF jest akurat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 13:19   #3155
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Hej, trochę podbiję wątek
Chciałam znów spróbować z minerałami od Meow, kiedyś zamówiłam próbki, ale z przyzwyczajenia skusiłam się na najjaśniejsze odcienie i niestety zawiało córą młynarza Teraz chcę zamówić kilka odcieni już na spokojnie i chciałam się przede wszystkim zapytać, w jaki stopień jasności celować (formuła FF):

- ideał kolorystyczny to Pine Nut z Amillie, niestety dla mnie zbyt mało kryjące są te proszki
- Golden Fairest z Annabelle też jest znośny, ale niestety dla mnie za ciemny - odcina mi się od szyi, na zimę na pewno będzie niedopasowany.

Zastanawiam się, czy lecieć w 1 czy 2? Z kolorów chcę postawić na Ocicat, Abyssinian i Korat.
Poziom 2.
Jeśli Golden Fairest dajesz radę nosić, to pewnie nie jest aż tak ciemny. Obstawiam zdecydowanie poziom 2 (dla mnie jest za jasny, tzn mam Manx i Angora w tej formule- próbki), Golden Fairest mam w formule matującej i kolor mi nie pasuje właściwie, jasność byłaby ok, ale ciemnieje na skórze w chwili nałożenia i sama nie wiem... Do tego źle mi się korektor na nim wtapia, z czym nie miałam zbytnio problemu przy innych podkładach (piszę o AM teraz).

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Abyssinian, ale Frisky jest ciut za jasny a Naughty trochę za ciemny Abyssinian nie ma zielonych podtonów co goldeny AM, ale ładnie dopasowuje się do twarzy.
Aktualnie golden fair jest dla mnie trochę za jasny, a Abyssinian 3 FF jest akurat

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Używasz Golden Fair i Abyssinian Frisky jest wg Ciebie tylko ciut za jasny? Testuję Fairest i poziom 2 mnie trochę wybiela (one nie ciemnieją ani trochę na skórze, co trochę jest złe, bo się jakby nie dopasowują), a do tego Abyssinian jest jaśniejszy od większości kolorów na poziomie 2 (a więc w tym miałabym białawą "maskę").
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 13:48   #3156
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Podbiję swoje pytanie

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Mineraloholiczki prośba do żółtków i nie tylko...

Czy jest coś bardziej żółtego od Manx 3 (sam odcień jest ok, nie za ciemny, nie za jasny) ale nieco mniej żółtego (lub po prostu ciemniejszego) od Angory 2? Zastanawiałam się nad Angorą 3. - co myślicie?

Chartreux, Abyssinian, Korat - totalnie nie dla mnie są, Char. i Ab. za różowe, zaś Korat zbyt ziemisty. W Annabelle prawie idealny jest Light Golden (mógłby być jeszcze mniej ziemisty! bardziej żółty!) - i formuła matująca jest super, chociaż niestety mam wrażenie, że spowodowała lekkie przetłuszczenie mojej mieszanej cery z naprawdę niewielką tendencją do świecenia się
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 06:40   #3157
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;48096924]
Używasz Golden Fair i Abyssinian Frisky jest wg Ciebie tylko ciut za jasny? Testuję Fairest i poziom 2 mnie trochę wybiela (one nie ciemnieją ani trochę na skórze, co trochę jest złe, bo się jakby nie dopasowują), a do tego Abyssinian jest jaśniejszy od większości kolorów na poziomie 2 (a więc w tym miałabym białawą "maskę").[/QUOTE]
Napisałam, że Golden Fair jest obecnie trochę za jasny, więc go nie używam
Frisky jest dla mnie za jasny w zimę, ale na mnie większość minerałów ociepla się i dopasowuje się do cery Ogólnie z czym ich nie użyje, to dobrze wyglądają

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2014-09-12 o 06:43
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-15, 15:52   #3158
Fatal Desire
Raczkowanie
 
Avatar Fatal Desire
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Witajcie forumowiczki
Zwracam się z prośbą o podpowiedzi dot. doboru podkładu. Przejrzałam sporo stron (niestety nie dam rady wszystkiego) i nie trafiłam na mój typ kolorystyczny.

Mam cerę zimną i jasną (a przynajmniej tak mi sie wydaję i tak słyszałam, ale nawet tego nie jestem już pewna). Jak dotąd używałam AM natural fairest, ale wydaje mi się zbyt bezowy na twarzy, lecz na dekolcie jest inny efekt i nie potrafię określić czy jest zbyt różowy, żółty czy po prostu zbyt ciemny...(beznadzieja).
Używałam też Rimmel light porcelain - podobne odczucia, jednak po rozprowadzeniu wydaje się być idealny (w każdym miejscu na skórze). http://fablesinfashion.com/wp-conten...fection-04.jpg

Może być to spowodowane przez rumień i trądzik (czerwone blizny, które długo nie schodzą).

Po raz pierwszy chcę zamówić próbki Meow i zastanawiałam się nad FF:
Chausie 0 i 1 (ale boje sie, że zbyt różowy)
I tu kieruję pytanie do Was, czego mogłabym spróbować jeszcze (w odniesieniu do AM i Rimmel)? Celuję w chłodne odcienie, ale nie chcę przesadzić tym Chausie.

Mogę dodać, że mam anemiczny wygląd (wszyscy potwierdzą )
Nie mam ani jednego zdjęcia, które by oddawało prawdziwość mojej cery :/ Wrzucę kilka, na każdym wygląda inaczej, ale wierzę, że mozna sobie wyobrazić jej prawdziwy wygląd (załączniki - drugie i trzecie zdjęcie obecnie)

tu Rimmel light porcelain na przedramieniu (bez i z fleszem):


Help
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201212303697.jpg (124,9 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg skora2.jpg (125,0 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaaaa.jpg (21,3 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez Fatal Desire
Czas edycji: 2014-09-15 o 17:17
Fatal Desire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 16:21   #3159
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Ten Chausie wygląda na dość różowy... Moim zdaniem masz neutralną karnację, twarz jest zaróżowiona na jednym zdjęciu, ale to moim zdaniem częste przy b. jasnej karnacji (sama taką mam).

Tutaj kilka swatchy znalazłam:
http://blog-lilit.blogspot.com/2014/...oundation.html


http://mmumaailm.blogspot.com/2012/0...ations-in.html

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2014-09-15 o 16:25
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-15, 16:42   #3160
Fatal Desire
Raczkowanie
 
Avatar Fatal Desire
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;48148746]Ten Chausie wygląda na dość różowy... Moim zdaniem masz neutralną karnację, twarz jest zaróżowiona na jednym zdjęciu, ale to moim zdaniem częste przy b. jasnej karnacji (sama taką mam).

Tutaj kilka swatchy znalazłam:
http://blog-lilit.blogspot.com/2014/...oundation.html


http://mmumaailm.blogspot.com/2012/0...ations-in.html[/QUOTE]

Faktycznie na jednych zdjęciach wygląda wręcz fioletowo, na drugich po prostu różowo.
To może Bengal albo sphynx? Siamese niby neutralny, ale na stronie wygląda strasznie żółto.

Edytowane przez Fatal Desire
Czas edycji: 2014-09-15 o 16:52
Fatal Desire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 06:32   #3161
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Fatal, przejrzyj sobie wątek, wrzuciłam tu nie tak dawno zdjęcie zestawiające próbki, jest ich tam sporo dla jasnej chłodnej cery. Chausie to niezły prosiak ;p. Też myślałam, że jestem bardzo blada, ale próbki 0 są wręcz kredowe, 1 bliskie kredzie. Nie bój się celować w 2, właśnie było lato

Masz zaróżowioną buzię nieco, ale resztę ciała już nie, rób swatche blisko szyi Kolory na stronie meow są przekłamane. Na Twoim miejscu celowałabym w Sphynx i Siamese, w 1 i 2.
Mam bengal pełnowymiarowe i to jest naprawdę ziemisty kolor, musiałam go sobie nieco ożywić

Edytowane przez katrintheevil
Czas edycji: 2014-09-16 o 08:44
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-16, 11:58   #3162
Fatal Desire
Raczkowanie
 
Avatar Fatal Desire
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Przeglądałam sporo zdjęć, ale wiadomo na każdej skórze kolory wyglądaja inaczej, na jednej różowo, zmiemiście na innej mniej lub wcale. Przeglądałam fotki dziweczyn noszących Chausie (równiez 0!) i wyglądały naturalnie i wcale nie biało. Dlatego ciężko to rozgryść.
Ale faktycznie postawię na Siamese i sphynx, ale chausie tez kusi, moze chociaz jedena probke zamowie z ciekawości.
O jasności też myślałam żeby jednak 1 i 2 próbować Naczytałam się sporo
Co do lata, nie opaliłam się kompletnie wcale (nie opalam się z wyboru ) - AM natural Fairest pasuje teraz, jak pasował mi zawsze (chyba ze byl wczesniej ciemniejszy, muszę uważniej się przyglądać). Aaach najwyżej też się pomęczę zanim coś do siebie dobiorę.

A polecacie jakiś korektor pod oczy z Meow dla mocnych cieni, typowo siny odcień?

PS. katrintheevil przejrzałam zdjecia które wstwilas jeszcze raz i powiem ci że 0 nie wyglądają wg mnie na super jasne ;D


wstawie tu link do AM. Fairest jest dla mnie ok (jasnosc), mam tez fair (za ciemny), a ligh uzywam czasem jako bronzera ;D wygląda naturalnie
http://wiolka94.blogspot.com/2012/12...-minerals.html

Edytowane przez Fatal Desire
Czas edycji: 2014-09-16 o 12:14
Fatal Desire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 12:20   #3163
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Fatal Desire Pokaż wiadomość
Przeglądałam sporo zdjęć, ale wiadomo na każdej skórze kolory wyglądaja inaczej, na jednej różowo, zmiemiście na innej mniej lub wcale. Przeglądałam fotki dziweczyn noszących Chausie (równiez 0!) i wyglądały naturalnie i wcale nie biało. Dlatego ciężko to rozgryść.
Ale faktycznie postawię na Siamese i sphynx, ale chausie tez kusi, moze chociaz jedena probke zamowie z ciekawości.
O jasności też myślałam żeby jednak 1 i 2 próbować Naczytałam się sporo
Co do lata, nie opaliłam się kompletnie wcale (nie opalam się z wyboru ) - AM natural Fairest pasuje teraz, jak pasował mi zawsze (chyba ze byl wczesniej ciemniejszy, muszę uważniej się przyglądać). Aaach najwyżej też się pomęczę zanim coś do siebie dobiorę.

A polecacie jakiś korektor pod oczy z Meow dla mocnych cieni, typowo siny odcień?

PS. katrintheevil przejrzałam zdjecia które wstwilas jeszcze raz i powiem ci że 0 nie wyglądają wg mnie na super jasne ;D


wstawie tu link do AM. Fairest jest dla mnie ok (jasnosc), mam tez fair (za ciemny), a ligh uzywam czasem jako bronzera ;D wygląda naturalnie
http://wiolka94.blogspot.com/2012/12...-minerals.html
Też chodzę z filtrem 50 codziennie, ale skóra i tak ciemnieje o pół tonu.

Powodzenia w poszukiwaniu, jak widać ja sporo próbek nakupiłam, a i tak nie do końca trafiłam i musiałam mieszać zawsze można ratować się pigmentami z kolorówki w razie skuchy.
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 12:21   #3164
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Fatal Desire Pokaż wiadomość
Przeglądałam sporo zdjęć, ale wiadomo na każdej skórze kolory wyglądaja inaczej, na jednej różowo, zmiemiście na innej mniej lub wcale. Przeglądałam fotki dziweczyn noszących Chausie (równiez 0!) i wyglądały naturalnie i wcale nie biało. Dlatego ciężko to rozgryść.
Ale faktycznie postawię na Siamese i sphynx, ale chausie tez kusi, moze chociaz jedena probke zamowie z ciekawości.
O jasności też myślałam żeby jednak 1 i 2 próbować Naczytałam się sporo
Co do lata, nie opaliłam się kompletnie wcale (nie opalam się z wyboru ) - AM natural Fairest pasuje teraz, jak pasował mi zawsze (chyba ze byl wczesniej ciemniejszy, muszę uważniej się przyglądać). Aaach najwyżej też się pomęczę zanim coś do siebie dobiorę.

A polecacie jakiś korektor pod oczy z Meow dla mocnych cieni, typowo siny odcień?

PS. katrintheevil przejrzałam zdjecia które wstwilas jeszcze raz i powiem ci że 0 nie wyglądają wg mnie na super jasne ;D


wstawie tu link do AM. Fairest jest dla mnie ok (jasnosc), mam tez fair (za ciemny), a ligh uzywam czasem jako bronzera ;D wygląda naturalnie
http://wiolka94.blogspot.com/2012/12...-minerals.html
Jeżeli dla Ciebie Fairest jest ok, to celuj w poziom 2. Ja mam teraz próbki 2 i są dla mnie akurat, a AM Golden Fairest jest dla mnie za ciemny.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 14:26   #3165
Fatal Desire
Raczkowanie
 
Avatar Fatal Desire
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziękuje, czyli jednak pozostanę przy 1 i 2. Myślę, że się już zdecydowałam Będę próbować do upadłego
Fatal Desire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 18:18   #3166
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Tak z własnych doświadczeń dorzucę jeszcze tylko, że jeśli nie jesteś pewna, czy jesteś dość "różowa", to nie bierz Chausie. Podobnie, jeśli nie jesteś przekonana do swojej bladości, nie ma sensu brać próbek poziomu 0
Akurat używam Chausie na poziomie 0, ale w moim wypadku nic innego nigdy w pełni nie pasowało, bo było za żółte i ciemne. A co do poziomu... z ciekawości zamówiłam próbki białego podkładu Meow, używam do rozjaśniania przy konturowaniu
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 20:21   #3167
Fatal Desire
Raczkowanie
 
Avatar Fatal Desire
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez moonandsunrise Pokaż wiadomość
Tak z własnych doświadczeń dorzucę jeszcze tylko, że jeśli nie jesteś pewna, czy jesteś dość "różowa", to nie bierz Chausie. Podobnie, jeśli nie jesteś przekonana do swojej bladości, nie ma sensu brać próbek poziomu 0
Akurat używam Chausie na poziomie 0, ale w moim wypadku nic innego nigdy w pełni nie pasowało, bo było za żółte i ciemne. A co do poziomu... z ciekawości zamówiłam próbki białego podkładu Meow, używam do rozjaśniania przy konturowaniu
właśnie czytalam jakis czas temu twoje posty i zainteresowało mnie, ze uzywasz Chausie 0.
Byłam przekonana o swojej bladosci i na początku z góry założyłam, że najzimniejszy i najjaśniejszy podkład będzie ok. Ale tyle jest zdań i informacji, że sama już nie wiem. Może faktycznie nie jestem aż tak chłodna To akurat może być prawda.
Ostatecznie przkonało mnie zdanie, że jeśli używałam AM Natural Fairest (który obecnie - po lecie jest wystarczająco jasny) jasność na poziomie 2 będzie ok. W końcu tak dyktuje doświadczenie.

Nie masz może zdjęć swojej cery/całej siebie, abym mogła zobaczyć jak blada i różowa musi byc cera aby nosić Chausie 0? Albo zdjęcia odpowiadające twojej urodzie A może próbkę na przedramieniu? haha

Zmieszałaś mnie kompletnie haha Nie zaprzeczę, widziałam może 2 razy w życiu osoby bielsze ode mnie, zawsze było to dla mnie zjawiskiem i zachwycałam się

Edytowane przez Fatal Desire
Czas edycji: 2014-09-16 o 20:25
Fatal Desire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 22:33   #3168
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Fatal Desire Pokaż wiadomość
właśnie czytalam jakis czas temu twoje posty i zainteresowało mnie, ze uzywasz Chausie 0.
Byłam przekonana o swojej bladosci i na początku z góry założyłam, że najzimniejszy i najjaśniejszy podkład będzie ok. Ale tyle jest zdań i informacji, że sama już nie wiem. Może faktycznie nie jestem aż tak chłodna To akurat może być prawda.
Ostatecznie przkonało mnie zdanie, że jeśli używałam AM Natural Fairest (który obecnie - po lecie jest wystarczająco jasny) jasność na poziomie 2 będzie ok. W końcu tak dyktuje doświadczenie.

Nie masz może zdjęć swojej cery/całej siebie, abym mogła zobaczyć jak blada i różowa musi byc cera aby nosić Chausie 0? Albo zdjęcia odpowiadające twojej urodzie A może próbkę na przedramieniu? haha

Zmieszałaś mnie kompletnie haha Nie zaprzeczę, widziałam może 2 razy w życiu osoby bielsze ode mnie, zawsze było to dla mnie zjawiskiem i zachwycałam się
Zawsze możesz wziąć próbkę i samej sprawdzić, który z podkładów najlepiej pasuje. Nie miałam styczności z podkładami AM, więc nie mogę się do tego odnieść, ale jeśli jakiś z drogeryjnych pasował, to 0 będzie za jasne.
Pytanie też jaki efekt chcesz osiągnąć. Ja tam lubię epatować swoją cerą topielicy, ale poziom 1 też byłby ok (przynajmniej z Chausie, bo inne już się odcinały), samo rozróżnienie tonów to też dość subtelna sprawa, od różowego podkładu nie wyglądasz od razu jak prosiak, więc bez obaw One nie są kompletnie kryjące, drobną różnicę jakoś można zniwelować.

Mogę wstawić swoje zdjęcie, co do nadgarstka, w sumie nie mam go z czym porównać, ale jeśli ci zależy, mogę je zrobić jutro. Na pierwszym zdjęciu mam tylko ten podkład, cienką warstwę, na drugim jest to grubsza warstwa, potraktowana pudrem transparentnym, jeśli dobrze pamiętam. Ale mimo wszystko szczerze polecam zamówić próbki i przekonać się na sobie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bladość.jpg (81,5 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bladość2.jpg (147,3 KB, 91 załadowań)

Edytowane przez moonandsunrise
Czas edycji: 2014-09-16 o 22:35
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-16, 23:11   #3169
Fatal Desire
Raczkowanie
 
Avatar Fatal Desire
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Oczywiście będę zamawiać próbki, tyle, ze chyba tylko mogę po 2 z każdego więc: albo 0 i 1 albo 1 i 2, tak?

Dokładnie, twoja cera wcale nie wygląda różowo. Myślę, że mam podobnie jasną, chociaż na drugim wyglądasz ciut bardziej blado (+soczewki? - wspaniałe)
Dziękuje za zdjęcia, czuję, że 1 będzie dla mnie ok chociaż nigdy nie wiadomo. Tak jak wspomniałam, muszę próbować, próbować,próbować...

PS. Blada twarz wygląda cudownie, jeżeli nie ma na niej niedoskonałości (jak twoja). Moja to już inna bajka.

Edytowane przez Fatal Desire
Czas edycji: 2014-09-16 o 23:17
Fatal Desire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-17, 20:59   #3170
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dlaczego tylko 2? Teraz dla eksperymentu wsadziłam do koszyka 3 próbki z jednego koloru i nic się nie stało... Chociaż może lepiej wziąć 1 i 2, jeśli jeden będzie za ciemny, to możesz śmiało brać 0, chociaż to na prawdę nie jest aż tak znaczna różnica, żeby w razie pomyłki podkład nie nadawał się do użytku.
Może spróbuj też Bengal? Chociaż patrząc na twoje zdjęcia Chausie rzeczywiście może być dobry.

Właśnie, którejś z podlinkowanych recenzji autorka stwierdziła, że Chausie jest fioletowy i ona nie wie, w jakich częściach świata ludzie mają takie twarze A to wszystko zależy od tonów, u jednych ten odcień uderzy w prosiaka, a inni po popularnych tutaj odcieniach wyglądają jak przy ostrej żółtaczce. Grunt to w ten odcień trafić.

Wyglądam bardziej blado, bo słońce było mocniejsze - nie chciałam tych zdjęć obrabiać, a lepszych nie mam. Pierwsze moim zdaniem najlepiej oddaje kolor, to drugie to tak pomocniczo (lepiej widać szyję).
Soczewki to colorvue lovely gray. Szczerze polecam, powiększają, a przy tym wyglądają dość naturalnie, ładnie stapiają się z oczami. Do tego są bardzo wygodne, spokojnie można je nosić cały dzień.
Dziękuję, niedawno jeszcze męczyłam się z okropnym trądzikiem Akurat od wielu osób słyszałam, że podkłady Meow mają dobry wpływ na stan cery, tym bardziej warto szukać czegoś dla siebie.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 07:17   #3171
damakaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Witam serdecznie,

Piszę z prośbą o dobranie podkładu. Przyznam, ze zawsze kupowałam Abissinian w formule Flawess. Lubię ten odcień, ale jednak jest dla mnie trochę za zółty - wolałabym bardziej beżowy. Może któraś z Was używa podkładu w okolicach tego odcienia i coś by poleciła.
__________________


Edytowane przez damakaro
Czas edycji: 2014-09-18 o 20:29
damakaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 09:57   #3172
Fatal Desire
Raczkowanie
 
Avatar Fatal Desire
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 48
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

moonandsunrise, usłyszałam, ze Bengal może być zbyć ziemisty i raczej się z tym zgadzam
Meow chcę zamówić (już to zrobiłam - są wspólne zakupy jeee) właśnie ze względu, że ma nie zapychać i świetnie nadaje się do cery z niedoskonałościami, przynajmniej ten mono kryjący.
Chausie zamówiłam z ciekawości (strasznie mnie kusiło by sprawdzić go na sobie), ale pokładam nadzieje w Siamese Zobaczymy
Fatal Desire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-18, 15:13   #3173
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Bengal według mnie jest bardzo ziemisty, mam próbkę i nawet nie nałożyłam na twarz jak zobaczyłam kolor
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 12:52   #3174
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez damakaro Pokaż wiadomość
Witam serdecznie,

Piszę z prośbą o dobranie podkładu. Przyznam, ze zawsze kupowałam Abissinian w formule Flawess. Lubię ten odcień, ale jednak jest dla mnie trochę za zółty - wolałabym bardziej beżowy. Może któraś z Was używa podkładu w okolicach tego odcienia i coś by poleciła.
Spróbuj Chartreux i Manx.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 13:46   #3175
damakaro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 64
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Lorri, bardzo dziękuję za podpowiedź
__________________

damakaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-19, 19:27   #3176
moonandsunrise
Raczkowanie
 
Avatar moonandsunrise
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 368
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Fatal Desire, Soph ok, nie upieram się, pamiętam tylko, że też zamawiałam jego próbki. Mój kontakt z nim ograniczył się do stwierdzenia, że to nie to.
moonandsunrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 07:12   #3177
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej, doradźcie mi proszę, w jaki kolor i poziom celować w MEOW, jeśli idealnie kolorystycznie pasuje mi Cream Beige z Amilie?
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-04, 10:26   #3178
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Poddaję się w poszukiwaniach idealnego odcienia z Meow. Manx 3 jest ok, ale nie aż tak żeby brać pełnowymiarówkę... Jeszcze Was zapytam o jedną rzecz. Czy któraś z Was jest w stanie porównać Meow do Earthnicity ? Jakość, wydajność mnie interesuje, jak formuła się sprawuje na buźce.

Kuszą mnie te Eartnicity bo jest -20%. No i mają ładniutki żółty kolorek - Honey Beige (chociaż i tak obawiam się że trochę za jasny byłby dla mnie.. ktoś ma doświadczenie z Honey Beige albo Natural Buff? ) - za jakiekolwiek opinie będę bardzo wdzięczna.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 12:51   #3179
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

sylvia_doll, pytałaś o żółty odcień z Meow - najżółtsza jest Angora.
Jeśli masz poziom 3, to Honey Beige nie powinno być za jasne, ale raczej będzie dla Ciebie trochę zbyt brzoskwiniowe.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 19:50   #3180
BothSides
Rozeznanie
 
Avatar BothSides
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 501
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

ja kupiłam abyssiana, ale trochę też za mało żółty więc dosypałąm nieco żółtego tlenku z kolorówki i jest idealny teraz.
Jednak nic nie zastąpi lucy minerals jeśli chodzi o krycie... Czy macie doświadczenia z korektorami meow? faktycznie dobrze kryją i dobrze wyglądają?
BothSides jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:37.