Reserved/Paprocki...Katowice? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-28, 22:55   #1
kasiek@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 104

Reserved/Paprocki...Katowice?


Kochane wizażanki...wiecie może czy w sklepach Reserved jest jeszcze kolekcja paprocki&Brzozowski? Czy może to już stare dzieje?W kwietniu upatrzyłam sobie na stonce sukienkę no i chciałabym ją kupić ale słyszałam, że podobno nie ma tej kolekcji w Katowicach. Wg stroni jest ona w Silesia City Center, ale koleżanki mi mówiły, że nic tam nie ma.
Zakochałam się w szarej sukience z dekoltem w szpic z takimi jakby bufiastymi rękawami przed ramię (ok. 200zł). Chciałam ją kupić na wesele przyjaciół. A jeszcze nie miałam czasu się tam przejechać od kwietnia! (dziecko, studia,dom itd). Czujecie to... od kwietnia nie byłam na zakupach ciuszkowych ;(.
Byłyście ostatnio w Reserved? Bardzo lubię ten sklep no i zazwyczaj jak tam czegoś nie kupię to już nigdzie.
kasiek@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 21:49   #2
magdalencja1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 225
Dot.: Reserved/Paprocki...Katowice?

nie wiem jak to jets w Katowicach, ale w Łodzi Manufakturze z 4 dni temu była ta kolekcja Mniej więcej orientuje się o jaką sukienke CI chodzi i musze CI powiedzieć, że była taka, ale w rozmiarze L i M. Pozdrawiam
magdalencja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:29.