Rock-punkrock - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-02, 16:07   #31
martucha_1
Raczkowanie
 
Avatar martucha_1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Rock-punkrock

.

Edytowane przez martucha_1
Czas edycji: 2008-10-15 o 16:34
martucha_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:04   #32
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Rock-punkrock

Eh... może nie wyraziłam się dość jasno. Mi nie chodzi o róż jako kolor, tylko chodzi mi o styl ubioru - powiedzmy ala Doda, białe kozaczki, non stop buty na szpilkach, kuse spodniczki, jaskrawe kolory, mega tapeta. I nie chodzi o pojedynczą spódniczkę mini czy 1 szpilki w szafie. wyobraź sobie dziewczynę, która cały czas się tak ubiera, jak Barbie - mowi sie tzw. "klon" - czy pomyslisz o takiej dziewczynie, że słucha rocka? TEORETYCZNIE jest to możliwe, ale w praktyce nie, no chyba że są jakieś pojedyncze wyjątki. Jak już wspomniałam, rock to nie tylko muzyka, ale ideologia, która odrzuca kicz. Dlatego te dziewczyny, które słuchają rocka NAPRAWDĘ, tzn czują go, nie ubiorą się w wyżej opisanym stylu. A znam takie panny, które wyglądają jak klon mandaryny, ale w towarzystwie mówią, że słuchają rocka i metalu, p oto żeby się popisać przed innymi. Dlatego wyraziłam swoje zdanie, nie jest ono bezpodstawne, bo czerpię z własnego doświadczenia - trochę ludzi w życiu już widziałam. Mam nadzieję, że teraz wyraziłam się jaśniej
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:10   #33
martucha_1
Raczkowanie
 
Avatar martucha_1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Rock-punkrock

.

Edytowane przez martucha_1
Czas edycji: 2008-10-15 o 16:33
martucha_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 19:28   #34
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Eh... może nie wyraziłam się dość jasno. Mi nie chodzi o róż jako kolor, tylko chodzi mi o styl ubioru - powiedzmy ala Doda, białe kozaczki, non stop buty na szpilkach, kuse spodniczki, jaskrawe kolory, mega tapeta. I nie chodzi o pojedynczą spódniczkę mini czy 1 szpilki w szafie. wyobraź sobie dziewczynę, która cały czas się tak ubiera, jak Barbie - mowi sie tzw. "klon" - czy pomyslisz o takiej dziewczynie, że słucha rocka? TEORETYCZNIE jest to możliwe, ale w praktyce nie, no chyba że są jakieś pojedyncze wyjątki. Jak już wspomniałam, rock to nie tylko muzyka, ale ideologia, która odrzuca kicz. Dlatego te dziewczyny, które słuchają rocka NAPRAWDĘ, tzn czują go, nie ubiorą się w wyżej opisanym stylu. A znam takie panny, które wyglądają jak klon mandaryny, ale w towarzystwie mówią, że słuchają rocka i metalu, p oto żeby się popisać przed innymi. Dlatego wyraziłam swoje zdanie, nie jest ono bezpodstawne, bo czerpię z własnego doświadczenia - trochę ludzi w życiu już widziałam. Mam nadzieję, że teraz wyraziłam się jaśniej
Czyżbym dostrzegła naszą Paris w awatarze?

Heh, nie mogłam się powstrzymać. Nie znoszę generalizowania, nawet jeśli ktoś twierdzi, że jakieś zjawisko ma miejsce w 99%. Według mnie tego typu stwierdzenie stanowi pewnego rodzaju "obronę", w razie gdyby ktoś miał nam zarzucić szufladkowanie.

Są sytuacje, w których dość łatwo jest wyrazić siebie poprzez strój, jednak w pewnym momencie niektórych rzeczy po prostu zakładać "nie wypada". Sama uwielbiam Rocka, jednak nie manifestuje tego całemu światu, ponieważ samodzielnie potrafię przeanalizować sens tej muzyki i nie potrzebuję do tego konkretnego rodzaju ubrań.

Żeby nie było Nie mam nic przeciwko osobom, które własnie w ten sposób się ubierają. Jeśli dobrze się w tym czują, ich sprawa. Nie podoba mi się jedynie robienie z tego wielkiego halo, jakby było się kimś dużo lepszym od "szarej masy" (czy też różowej, jak kto woli)
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 20:06   #35
ewelisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 152
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Eh... może nie wyraziłam się dość jasno. Mi nie chodzi o róż jako kolor, tylko chodzi mi o styl ubioru - powiedzmy ala Doda, białe kozaczki, non stop buty na szpilkach, kuse spodniczki, jaskrawe kolory, mega tapeta. I nie chodzi o pojedynczą spódniczkę mini czy 1 szpilki w szafie. wyobraź sobie dziewczynę, która cały czas się tak ubiera, jak Barbie - mowi sie tzw. "klon" - czy pomyslisz o takiej dziewczynie, że słucha rocka? TEORETYCZNIE jest to możliwe, ale w praktyce nie, no chyba że są jakieś pojedyncze wyjątki. Jak już wspomniałam, rock to nie tylko muzyka, ale ideologia, która odrzuca kicz. Dlatego te dziewczyny, które słuchają rocka NAPRAWDĘ, tzn czują go, nie ubiorą się w wyżej opisanym stylu. A znam takie panny, które wyglądają jak klon mandaryny, ale w towarzystwie mówią, że słuchają rocka i metalu, p oto żeby się popisać przed innymi. Dlatego wyraziłam swoje zdanie, nie jest ono bezpodstawne, bo czerpię z własnego doświadczenia - trochę ludzi w życiu już widziałam. Mam nadzieję, że teraz wyraziłam się jaśniej

taaaa, tylko że niektórzy nie czują potrzeby propagowania swojego stylu ubiorem

po za tym ja słuchając metalu, mogę chodzić nawet w różowych spódniczkach i szczerze mówiąc nie bardzo mi to przeszkadza.
ewelisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 21:23   #36
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez vretka Pokaż wiadomość
Czyżbym dostrzegła naszą Paris w awatarze?

Heh, nie mogłam się powstrzymać. Nie znoszę generalizowania, nawet jeśli ktoś twierdzi, że jakieś zjawisko ma miejsce w 99%. Według mnie tego typu stwierdzenie stanowi pewnego rodzaju "obronę", w razie gdyby ktoś miał nam zarzucić szufladkowanie.

Są sytuacje, w których dość łatwo jest wyrazić siebie poprzez strój, jednak w pewnym momencie niektórych rzeczy po prostu zakładać "nie wypada". Sama uwielbiam Rocka, jednak nie manifestuje tego całemu światu, ponieważ samodzielnie potrafię przeanalizować sens tej muzyki i nie potrzebuję do tego konkretnego rodzaju ubrań.

Żeby nie było Nie mam nic przeciwko osobom, które własnie w ten sposób się ubierają. Jeśli dobrze się w tym czują, ich sprawa. Nie podoba mi się jedynie robienie z tego wielkiego halo, jakby było się kimś dużo lepszym od "szarej masy" (czy też różowej, jak kto woli)
Ach, tym sposobem oszczędziłaś mi stukania w klawiaturę- po prostu podpisuję się pod tym, pod każdym zdaniem.
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 22:35   #37
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez ewelisia_1
taaaa, tylko że niektórzy nie czują potrzeby propagowania swojego stylu ubiorem
Ale mi nie chodzi o to, żeby propagować swój styl ubiorem.

Cytat:
Napisane przez ewelisia_1
po za tym ja słuchając metalu, mogę chodzić nawet w różowych spódniczkach i szczerze mówiąc nie bardzo mi to przeszkadza.
Ale nie nosisz tych spódniczek, czy tam ubrań dla lalek. A jeśli nosisz to to jest chyba jakiś love metal czy inne takie "wymysły".

Mam wrażenie, że część z was, tych krytykujących moje wypowiedzi w tym wątku nie słucha rocka/metalu/punka. Jesli mam racje, to niestety pewnie w 100% nie zrozumiecie o co mi chodzi, bo nie czujecie klimatu takiej muzyki. Nie chodzi mi o noszenie koszulek z zespolami czy ubieranie sie na czarno, ale o NEGACJE KICZU.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-02, 22:55   #38
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 111
GG do vretka
Dot.: Rock-punkrock

Szczerze mówiąc, tak samo groteskowa i przerysowana wydaje mi się dziewczyna w stylu "Barbie", jak i trzynastolatka w wyciągniętym swetrze, z włosami "już nie tej świeżości" oraz oczami wymalowanymi w taki sposób, że wygląda jakby conajmniej tydzień nie spała. Jednak co ja tam wiem. "Trzynastolatka" w końcu czuje klimat i ma swój styl, natomiast jedyne co można powiedzieć o "Barbie" to to, że jest kiczowata

Przesadzam? Być może. Ale właśnie o to mi chodziło.
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 23:08   #39
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
AMam wrażenie, że część z was, tych krytykujących moje wypowiedzi w tym wątku nie słucha rocka/metalu/punka. Jesli mam racje, to niestety pewnie w 100% nie zrozumiecie o co mi chodzi, bo nie czujecie klimatu takiej muzyki. Nie chodzi mi o noszenie koszulek z zespolami czy ubieranie sie na czarno, ale o NEGACJE KICZU.
Niestety nie trafilas Ja po prostu mam w sobie duza doze tolerancji i daleko mi do oceniania kogos po tym jak wyglada. Z reszta pojecie kiczu tez jest wzgledne, dla mnie np wybitnie kiczowate sa te koszulki z zespolami...
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 23:13   #40
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że część z was, tych krytykujących moje wypowiedzi w tym wątku nie słucha rocka/metalu/punka. Jesli mam racje, to niestety pewnie w 100% nie zrozumiecie o co mi chodzi, bo nie czujecie klimatu takiej muzyki. Nie chodzi mi o noszenie koszulek z zespolami czy ubieranie sie na czarno, ale o NEGACJE KICZU.
Rozumiem o co Ci chodzi, ale nie rozumiem przekonania o Twojej racji, jako tej jedynej słusznej. Dla mnie rock, to muzyka łamiąca pewne bariery i tnąca stereotypy. Może ktoś właśnie ''słodkim'' ubiorem chce udowodnić, jak mylny bywa odbiór tejże osoby li i jedynie na podstawie wierzchniej warstwy. Bo rock nie szufladkuje. Daje pewną.. autonomię? Spójrz, jak różni ludzie przychodzą na koncerty. Ale "taka jest moja koncepcja, tak ja to widzę"
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 23:58   #41
pinku_pinku
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 440
Dot.: Rock-punkrock

hmm, słucham rocka (między innnymi), kicz lubię, co prawda nie w wydaniu tzw. "barbie" ale zawsze...
i co teraz? ;D
__________________
wczesniej wydawało mu się, ze jego umysł był jak zupa..
pinku_pinku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-03, 15:29   #42
ewelisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 152
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Ale nie nosisz tych spódniczek, czy tam ubrań dla lalek. A jeśli nosisz to to jest chyba jakiś love metal czy inne takie "wymysły".
No tak- nie noszę ubranek Barbie, ale przyznam jestem otwarta i w mojej szafie znajduje się się wszystko -od gotyckich, czarnych sukienek po krótkie różowe spódniczki
ewelisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 16:38   #43
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez pinku_pinku Pokaż wiadomość
hmm, słucham rocka (między innnymi), kicz lubię, co prawda nie w wydaniu tzw. "barbie" ale zawsze...
i co teraz? ;D
jak to co teraz? Jesteś osobą słuchającą rocka lubiącą kicz.


Moim zdaniem shockwaves nie chodzi tyle o ubiór co o bycie barbi, chodzenie w taki sposób jakby sie miało zaraz przerwócić, tylko po to żeby wszyscy widzieli jak to cudownie kręci sie pupą, mówienie JakiesH taKiesH dZiFFaczNe i pisanie również takim sposobem i właśnie z tymi cechami przeważnie łączy sie różowa spodniczka, buty na obcasie 10cm, stringi w pasie, bluzka wyglądająca tak jakby jej wcale nie było. Wątpie, żeby osoba która słucha rocka i rozumie przekaz była właśnie taką barbi. A teraz wszyscy naskakują na shocwaves i na wszystkich którzy mają podobne do niej zdanie ' o matko mam różową spódniczke i słucham rocka! Czy jestem barbi?' dajcie spokój.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155

Edytowane przez kas!a
Czas edycji: 2006-10-03 o 17:09
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 16:59   #44
ewelisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 152
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Chyba bym taką wyśmiała. Sama słucham rocka-punkrocka skejciarsko-amerykanskiego, ale tez klasycznego i brytyjskiego, nie ubieram sie na czarno i nie nosze zadnych wisiorów itp, ale w życiu nie założę różowej mini !! Bo to jednak się gryzie. Różowe spódniczki i kiczowe szpilki zostawmy dla fanek Dody i Mandaryny, bo dla mnie wielbicielka rocka w takich ciuchach nie byłaby wiarygodna.
To jedna z pierwszych wypowiedzi shockwaves- dla tych co nieuważnie czytali ten wątek. Wcześniej nie chodziło o styl Barbie ale o wiarygodność fanek rocka w różowych mini
ewelisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 17:08   #45
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
Moim zdaniem shockwaves nie chodzi tyle o ubiór co o bycie barbi, chodzenie w taki sposób jakby sie miało zaraz przerwócić, tylko po to żeby wszyscy widzieli jak to cudownie kręci sie pupą, mówienie JakiesH taKiesH dZiFFaczNe i pisanie również takim sposobem i właśnie z tymi cechami przeważnie łączy sie różowa spodniczka, buty na obcasie 10cm, stringi w pasie, bluzka wyglądająca tak jakby jej wcale nie było. Wątpie, żeby osoba która słucha rocka i rozumie przekaz była właśnie taką barbi. A teraz wszyscy naskakują na shocwaves i na wszystkich którzy mają podobne do niej zdanie ' o matko mam różową spódniczke i słucham rocka! Czy jestem barbi?' dajcie spokój.
Dla tych, którzy nieuważnie czytali mój post.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 18:23   #46
ewelisia_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 152
Dot.: Rock-punkrock

muzyka a subkultura to dwie różne rzeczy- nie mieszajmy tego zbytnio
ewelisia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 18:59   #47
wela11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 58
Dot.: Rock-punkrock

hahaha j i moj chlopak sluchamy rocka i metalu ...

moj chlopak szcegolne death,black itp. a wszyscy mowia ze wyglada jakby hiphoperem byl ;p mnei zas maja za techno fanke;p ble
wela11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 21:08   #48
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
jak to co teraz? Jesteś osobą słuchającą rocka lubiącą kicz.


Moim zdaniem shockwaves nie chodzi tyle o ubiór co o bycie barbi, chodzenie w taki sposób jakby sie miało zaraz przerwócić, tylko po to żeby wszyscy widzieli jak to cudownie kręci sie pupą, mówienie JakiesH taKiesH dZiFFaczNe i pisanie również takim sposobem i właśnie z tymi cechami przeważnie łączy sie różowa spodniczka, buty na obcasie 10cm, stringi w pasie, bluzka wyglądająca tak jakby jej wcale nie było. Wątpie, żeby osoba która słucha rocka i rozumie przekaz była właśnie taką barbi. A teraz wszyscy naskakują na shocwaves i na wszystkich którzy mają podobne do niej zdanie ' o matko mam różową spódniczke i słucham rocka! Czy jestem barbi?' dajcie spokój.
dzięki Kasiu, dokładnie chodziło mi o styl bycia Barbie. Bo osoby, które słuchają rocka, nie zachowują się jak takie dmuchane LaLkI. I nie chodzi o tę 1 spódniczkę różową... tylko w pewnym sensie sposób myślenia... Ok to moje zdanie juz wiecej nie mam sily tlumaczyc, ale ciesze sie ze ktoś mnie jednak rozumie
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-04, 17:44   #49
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez kas!a Pokaż wiadomość
jak to co teraz? Jesteś osobą słuchającą rocka lubiącą kicz.


Moim zdaniem shockwaves nie chodzi tyle o ubiór co o bycie barbi, chodzenie w taki sposób jakby sie miało zaraz przerwócić, tylko po to żeby wszyscy widzieli jak to cudownie kręci sie pupą, mówienie JakiesH taKiesH dZiFFaczNe i pisanie również takim sposobem i właśnie z tymi cechami przeważnie łączy sie różowa spodniczka, buty na obcasie 10cm, stringi w pasie, bluzka wyglądająca tak jakby jej wcale nie było. Wątpie, żeby osoba która słucha rocka i rozumie przekaz była właśnie taką barbi. A teraz wszyscy naskakują na shocwaves i na wszystkich którzy mają podobne do niej zdanie ' o matko mam różową spódniczke i słucham rocka! Czy jestem barbi?' dajcie spokój.
no bo taka jest prawda - właśnie z tymi cechami przeważnie łączy sie różowa spódniczka (...)

'' DZIEWCZYNA SŁUCHAJĄCA ROCKA MOŻE SIĘ UBIERAĆ W RÓŻOWE MINIÓWKI, SELEDYNOWE SZPILKI I BŁĘKITNĄ BLUZECZKĘ Z OGROMNYM DEKOLTEM. ''

Ja też bym taką dziewczyne wyśmiała dobrze że nie otaczam sie w środowisku punk-barbie
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-07, 09:31   #50
martucha_1
Raczkowanie
 
Avatar martucha_1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Rock-punkrock

.

Edytowane przez martucha_1
Czas edycji: 2008-10-15 o 16:33
martucha_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 11:04   #51
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez martucha_1 Pokaż wiadomość
I to właśnie świadczy o tym, że nie rozumiesz sensu słuchania muzyki.
wzajemnie ja powiedziałam co o tym sądze i tyle
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 11:11   #52
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Rock-punkrock

Martucha_1 a czytałaś posta Kasi

Wątpie, żeby osoba która słucha rocka i rozumie przekaz była właśnie taką barbi

Tak dla przypomnienia, no chyba że osoba która ma różową mini, słucha rocka i nie rozumie przekazu dlatego to takie zabawne
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 12:57   #53
schiz
Raczkowanie
 
Avatar schiz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 187
GG do schiz
Dot.: Rock-punkrock

Właściwie to muzyka nie okresla stylu ubierania się, ale może go tworzyć. Ja lubię rock, ale lubię też posłuchać czegoś takiego jak Sigur Rós, albo melancholijnych soundtracków z amelii czy też requiem for a dream.
I nie ma dla mnie określonego ubioru. To prawda jednak, że osoby które słuchają rocka nie ubierają się na różowo, nie noszą obcisłych krótkich miniówek i białych kozaczków, bo to dokładnie nie w ich stylu.
Ciekawe właśnie dlaczego tak jest?
Ja lubię koszulki czy też bluzki w paski, sweterki zawiązywane na biuście, koraliki, trampki lub ciemnego koloru adidasy, spodnie w krate lub granatowe dżinsy.
Lubię łączyć elegancki styl z bluzkami w paski czy też trampkami.
Nie kupuję rzeczy, które mi się nie podobają lub do mnie nie pasują. Moje zakupy są raczej przemyślane.
schiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 13:00   #54
martucha_1
Raczkowanie
 
Avatar martucha_1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Rock-punkrock

.

Edytowane przez martucha_1
Czas edycji: 2008-10-15 o 16:41
martucha_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 13:05   #55
schiz
Raczkowanie
 
Avatar schiz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 187
GG do schiz
Dot.: Rock-punkrock

a i wybaczcie, ale po co w ogóle ta dyskusja?
barbie pozostawmy samym sobie.
schiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 13:23   #56
kas!a
Zakorzenienie
 
Avatar kas!a
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 11 188
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez schiz Pokaż wiadomość
a i wybaczcie, ale po co w ogóle ta dyskusja?
barbie pozostawmy samym sobie.
Nawet nie wiem, kto tą dyskusje rozpoczął i szczerze mówiąc to nie ważne. Forum jest po to żeby dyskutować, więc nie rozumiem o co chodzi. To źle że rozmiawiamy?

Cytat:
Napisane przez martucha_1 Pokaż wiadomość
Tak, czytałam. Ale ja nie oceniam ludzi po ubiorze.
eh, i dalej nie rozumiesz? Piszesz, że czytałaś mój post, wątpie bo Twoje słowa chyba same zaprzeczają. Nie chodzi nam o te różowe kozaczki i mini niczym pasek do spodni! Chodzi o sposób bycia, mówienia, myślenia, wyznawane wartości. Nie będe Ci paluszkiem pokazywała o co mi chodzi i o czym mówie, bo dla mnie to już zaczyna być bez sensu.
__________________
I'd love to stay and chat, but you're a total bi*ch.

wymiana książek:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=774155
kas!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 13:29   #57
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Rock-punkrock

tak kas!a tak
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 13:31   #58
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez schiz Pokaż wiadomość
To prawda jednak, że osoby które słuchają rocka nie ubierają się na różowo, nie noszą obcisłych krótkich miniówek i białych kozaczków, bo to dokładnie nie w ich stylu.
No nareszcie ktoś to napisał oprucz mnie i Kas!
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 13:35   #59
quietly
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar quietly
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 879
GG do quietly
Dot.: Rock-punkrock

Cytat:
Napisane przez martucha_1 Pokaż wiadomość
Ja uważam, że (tak jak już ktoś napisał) kiczem są koszulki z nazwami zespołów. To jest jak publiczne demonstrowanie ludziom tego, czego słuchamy. Żenada. Ale tacy ludzie właśnie "najlepiej" rozumieją tę muzykę.
a ja nosze koszulki z moimi ulubionymi zespołami.
i co?
i nic.
i nie czuję, żebym manifestowała moje upodobania muzyczne.
nie przeszkadza mi, kiedy ktoś się tak ubiera - wręcz przeciwnie.

wiesz, martucha, jak na osobę, która domniemanie słucha ciężkiej muzyki, to masz dość... hm, dziwne (?) poglądy, inne niż większość "rockowców".
quietly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 14:21   #60
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Rock-punkrock

No dziewczyny, widzę, że nas coraz więcej

martucha_1 ja nie oceniam ludzi po ubiorze - tylko po prostu styl rock/punk wyklucza się ze stylem Barbie. One się wzajemnie gryzą i do siebie nie pasują. Dlatego ktoś, kto jest prawdziwym fanem rocka, nie ubiera się ala Barbie, a ktoś, kto jest "Barbie", nie słucha takiej muzyki... I to jest ta cała filozofia. ALe trzeba czuć konkretny klimat, żeby to zrozumieć.
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.