hip hop abs - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-10, 17:14   #31
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: hip hop abs

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam wczoraj. A Rockin' Body jak poszło?
A dobrze Męczące pozytywnie W ostatnim tygodniu to potrafiłam już robić program 2 dni na raz, bo program przewidziany na 1 dzień nie robił na mnie wrażenia

Yhm... a ja chyba nie umiem ćwiczyć hhabs nie umiem tak wygiąć bioder, jak te babeczki to robią. I przy tych ćwiczeniach na siedząco nie daję rady przez biodra (i chyba jestem do nich za słaba kondycyjnie jeszcze)
buuuuuuuuuuu
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:28   #32
megusiia
Zakorzenienie
 
Avatar megusiia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 5 882
GG do megusiia Send a message via Skype™ to megusiia
Dot.: hip hop abs

Dziewczyny a jak ja mam to cwiczyc w jakiej kolejnosci skoro mam filmiki:
Hip.Hop.Abs.Fat.Burning.C ardio
Hip.Hop.Abs.Hips.Buns.and .Thighs
Hip.Hop.Abs.Last.Minute
Hip.Hop.Abs.Total.Body.Bu rn1
Hip.Hop.Abs.Total.Body.Bu rn.2

???

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Jestem po pierwszym dniu , czy zostal ktos tu na watku kto to cwiczy?
__________________
Walcze od nowa ... dzis stan sie lepsza wersja wczorajszej siebie
megusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-08, 07:50   #33
kamilon
Rozeznanie
 
Avatar kamilon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 657
GG do kamilon
Dot.: hip hop abs

Megusia- ja prawdopodobnie dzisiaj zaczynam lub jutro (moje filmiki sa w trakcie sciaganie i mam dopiero 40% wiec zobacze).

czy te cwiczenia daly ci juz jakies efekty?


__________________
65- 63,3- 62,3- 61,3- 59,9- 59,3- 58,0----> 52

cel I: 55kg

mż-wr
kamilon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 22:30   #34
kamilon
Rozeznanie
 
Avatar kamilon
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 657
GG do kamilon
Dot.: hip hop abs

dzisiaj zrobilam 1 dzien i naweet sie zbytnio nie zmeczylam.
moze jutro i pojutrze cos mi wiecej zmeczenia to da.
niestety mam jeszcze problemy ze skoordynowaniem sie z nimi bo oni po chwili tak zapierdzielaja... jak sie uczylam HH to przynajmniej kroki ktos liczyl i po 5 minutach juz bylo wszystko zapamieta a tu lipa ;d
ale mam dzieje ze to kwestia przyzwyczajenia/ treningu.

ktos jeszcze to cwiczy?
__________________
65- 63,3- 62,3- 61,3- 59,9- 59,3- 58,0----> 52

cel I: 55kg

mż-wr
kamilon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-17, 13:58   #35
katarina145
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 30
Dot.: hip hop abs

czesc ja od nowego roku mam zacząć ćwiczyć hha ale nie wiem czy dają one jakieś efekty?? napiszcie coś o tym jeśli skończyłyście już cały program. mam nadzieję że dostanę jakąś odpowiedź. pozdrawiam
katarina145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 19:15   #36
misiae5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: hip hop abs

Przeszłam cały ten trening jakieś 2 lata temu wierzcie mi efekty są i to spore ale nie po 4 tygodniach tylko jakiś miesiąc puźniej wszystko sie ustabilizowało jeżeli na poczatku przybędzie na wadze nie ma się co stresować to normalne mi pomogły i to bardzo po miesiącu coś tam jeszcze próbowalam cwiczyc ale sie rozleniwłiam minely dwa lata do wagi z przed ćwicxzeń nie wróciłam teraz znowu zaczęłam dla lepszego samopoczucia najgorszy był 1wszy tydzień bo mi sie nie bardzo chciało ale jak już poszło to z górki co do zakwasów pojawia się ale dopiero gdzieś w 3, 4 tygodniu powodzenia acha i na żadnej specjalnej diecie nie byłam po prostu więcej się ruszałam a schudłam dobre parę kilo
misiae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 09:56   #37
katarina145
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 30
Dot.: hip hop abs

misiae5 dzięki za odpowiedź nie wiem czemu ale jakoś nie mogę załapać tych ruchów nie potrafię się wczuć w te ćwiczenia. ale skoro mówisz że efekty są to spróbuje jeszcze raz
katarina145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 19:51   #38
misiae5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: hip hop abs

Sama na początku strasznie kaleczyłam ale jakoś tak samo przyszło i razem z nim robie nie wspomne o wrażeniu że padne wszystko przechodzi chyba oraganizm sie przyzwyczaja oczywiscie nie wywijam tak brzuchem jak ta laska w FBC ale jakosik tak po swojemu grunt że pomaga
misiae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 18:59   #39
katarina145
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 30
Dot.: hip hop abs

od poniedziałku zaczęłam ćwiczyć jeszcze raz insanity i hip hop abs hha to niby takie nic a zmęczyłam się jak cholerka... nie wiem czy dobrze robie ale staram sie napinać jak najczęściej brzuch, żeby tylko nim pracować ale nie zawsze mi to wychodzi i często robię po swojemu te wszystkie ruchy bo nie mogę tego jeszcze ogarnąć pewnie wyglądam komicznie jak to ćwiczę ale co tam....
katarina145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-12, 18:31   #40
misiae5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: hip hop abs

takie nic ach też tak myślałam dopóki nie doszło do 2go tygodnia co wiecej sie ćwiczy a o 3cim to nawet nie wspomnę d... mnie tak bolala chodzic nie mogłam
misiae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 04:07   #41
Panadol
Raczkowanie
 
Avatar Panadol
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 99
Dot.: hip hop abs

Zaczelam wlasnie od poniedzialu HHAbs rownolegle z drugim miesiacem Insanity. I mam pytanie, czy gdy mam Fat Burning Cardio/Ab Sculpt to robie te dwa filmiki po prostu jeden po drugim? I skad wiecie kiedy robic Ab Sculpt, a kiedy Ab Sculpt 2? (O_o) W rozpisce w ogole nie ma filmikow z '2'. Nie wiem, ja chyba jakas nierozgarnieta jestem
Panadol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-22, 13:19   #42
katarina145
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 30
Dot.: hip hop abs

cześć tak ćwiczy się je jeden po drugim nie mam ani w filmikach ani w rozpisce czegoś takiego jak "abs sculpt 2" posiadam tylko abs sculpt.
katarina145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 13:53   #43
Panadol
Raczkowanie
 
Avatar Panadol
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 99
Dot.: hip hop abs

Cytat:
Napisane przez katarina145 Pokaż wiadomość
cześć tak ćwiczy się je jeden po drugim nie mam ani w filmikach ani w rozpisce czegoś takiego jak "abs sculpt 2" posiadam tylko abs sculpt.
Dziekuje za odpowiedz! (: Tylko ja wlasnie mam filmiki nie tylko ABS Sculpt level 2, ale tez np. Fat Burning Cardio level 2

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Znalazlam: "Po pierwszych 4 tygodniach przeskakuje się na level 2 tam jest już bardziej intensywnie." Czytalam wczesniej ten post i przeoczylam akurat to zdanie Czyli rozumiem, ze np. wszystkie Fat Burning Cardio zastepuje sie Fat Burning Cardio 2 (: Zrobie to juz teraz, bo nastepny miesiac chce zaczac Rockin' Body ((:
Panadol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 13:59   #44
katarina145
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 30
Dot.: hip hop abs

a gdzie znalazłaś level 2 tych ćwiczeń??? bo ja znalazłam tylko 1 część
katarina145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-23, 14:14   #45
Panadol
Raczkowanie
 
Avatar Panadol
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 99
Dot.: hip hop abs

Sciagnelam wszystko razem z torrenta, nawet nie zdajac sobie sprawy czy jest tam ten level 2 czy nie ma.
Panadol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 22:29   #46
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: hip hop abs

Ćwiczy to ktoś jeszcze?
Ja w ten weekend zapoznałam się z 'intro' i od jutra lecę z programem i szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać, bo fajna zabawa się zapowiada
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 00:16   #47
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: hip hop abs

Ja chcę zacząć od jutra
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:29   #48
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: hip hop abs

I jak wrażenia po pierwszym dniu?
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 17:08   #49
megi533
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 569
Dot.: hip hop abs

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Ćwiczy to ktoś jeszcze?
Ja w ten weekend zapoznałam się z 'intro' i od jutra lecę z programem i szczerze mówiąc, nie mogę się doczekać, bo fajna zabawa się zapowiada

I jak wrażenia?? ćwiczyłaś wczesniej z nami Turbo Fire jak można hip hop abs do tego odnieść??W intensywności chyba nieco lżejsze? Kiedys odpaliłam sobie pierwszy filmik po jakis cwiczeniach ale jakos juz nie miałam siły i wyłączyłam. A jak twoje wrażenia?
megi533 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-30, 19:19   #50
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: hip hop abs

Cytat:
Napisane przez megi533 Pokaż wiadomość
I jak wrażenia?? ćwiczyłaś wczesniej z nami Turbo Fire jak można hip hop abs do tego odnieść??W intensywności chyba nieco lżejsze? Kiedys odpaliłam sobie pierwszy filmik po jakis cwiczeniach ale jakos juz nie miałam siły i wyłączyłam. A jak twoje wrażenia?
Chyba nareszcie trafiłam na idealne ćwiczenia dla mnie Świetnie się bawię, filmiki są krótkie, więc nie ma problemu z mobilizacją, jedyna wada to to, że jest ich mało, więc program jest trochę monotonny.

Hmm, w porównaniu do Turbo Fire... Wiesz, filmiki są zdecydowanie mniej intensywne, ale cały czas trzeba pilnować, żeby robić tuck, który znasz z TF. Shaun mówi dodatkowo, żeby cały czas trzymać mięśnie spięte, ale jeszcze nie doszłam do tego etapu, mam słabą koordynację i nie ogarniam na raz tuckować, trzymać napięcia i przebierać nogami Ogólnie, kończę trochę spocona, ale na pewno mniej niż po TF. No i mięśnie brzucha czuuć...
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 18:01   #51
misiae5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: hip hop abs

Cytat:
Napisane przez krtek_ Pokaż wiadomość
Chyba nareszcie trafiłam na idealne ćwiczenia dla mnie Świetnie się bawię, filmiki są krótkie, więc nie ma problemu z mobilizacją, jedyna wada to to, że jest ich mało, więc program jest trochę monotonny.
no i jak ćwiczysz jeszcze??? sama nie wiem czy zacząć to a potem INSANITY czy może turbo fire masakra tak się rozpuściłam a brzuchol co raz większy mi się robi jak zobaczyłam fotki z wakacji to załamka
misiae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 18:56   #52
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: hip hop abs

Cytat:
Napisane przez misiae5 Pokaż wiadomość
no i jak ćwiczysz jeszcze??? sama nie wiem czy zacząć to a potem INSANITY czy może turbo fire masakra tak się rozpuściłam a brzuchol co raz większy mi się robi jak zobaczyłam fotki z wakacji to załamka
ćwiczę, ale czy są wyniki, to nie wiem, bo nie mierzę się przed końcem. ale przypuszczam, że szału nie będzie, po drugim stopniu pewnie będzie lepiej.

no nie wiem, ogólnie co kto lubi, w hip hop abs Shaun stawia, żebyś się dobrze bawiła (a mięśnie pracowały ), a w tf raczej jest nacisk na dawanie z siebie wszystkiego i osiąganie jak najlepszych wyników. insanity nie ćwiczyłam, ale raczej nastawienie jest takie jak w tf.
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 21:15   #53
misiae5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: hip hop abs

tzn ja juz raz przeszłam ale tylko level 1 hha wtedy 2go jeszcze nie było wprawdzie nie mierzyłam się wcześniej ale tak zyrając w lusterko to ladnie ciałko sie wysmukliło ale teraz z ciałka zrobiło się cielsko musze cos z tym zrobic więc postanowiłam że przejde level 1 i 2 a potem jak już trochę się rozruszam to wtedy to Insanity jak dam jeszcze rade
misiae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 21:21   #54
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: hip hop abs

Cytat:
Napisane przez misiae5 Pokaż wiadomość
tzn ja juz raz przeszłam ale tylko level 1 hha wtedy 2go jeszcze nie było wprawdzie nie mierzyłam się wcześniej ale tak zyrając w lusterko to ladnie ciałko sie wysmukliło ale teraz z ciałka zrobiło się cielsko musze cos z tym zrobic więc postanowiłam że przejde level 1 i 2 a potem jak już trochę się rozruszam to wtedy to Insanity jak dam jeszcze rade
o, no to elegancko, jak zaczniesz ćwiczyć, to może nareszcie uda nam się rozruszać ten wątek wyniki,a raczej ich brak mogą też u mnie wynikać z braku diety, a właściwie z anty diety, jaką teraz 'stosuję' ale od września dieta plus Shaun dbający o mój brzuch i będzie pięknie
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-17, 21:21   #55
misiae5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 39
Dot.: hip hop abs

eeee no ja też bez diety ot tak poprostu powiedzmy że ograniczam się w całym mym dotychczasowym życiu przeszłam 2 diety obie skonczyły sie tak samo; tuleniem do muszli jedna kapuściana ech 6 dni trwała i był tylko jeden odruch jak w sobote o poranku spojrzałam na tą zupę ledwo co do klopa dobiegłam ajajajaj ale mnie mąż zjechał no ale schudłam 5 kilo aczkolwiek mam taki wstręt do tej zupy 2ga ma wspaniała dieta to była z cyklu jedziemy na owocach przez kilka dni co by przeczyścic organizm no i przeczyściło i to nie mal odrazu na śniadanie owoce a koło południa już się ściskałam z klopem i to na różne sposoby na tym zakończyłam me dietowe doświadczenie stwierdzając iż mój organizm ich nie lubi więc nie bede go katować poza tym dieta oznacza zrezygnowanie na stałe z kilku dobroci a tego cóz nie potrafie zrobić wyznaje zasade że wszystko można byle z wolna i ostrożna Ostatnio same ćwiczenia załatwiły sprawę wiec tym razem mam nadzieję że też tak będzie nawet rozpiske sobie zrobiłam i zakreślam dni cwiczeń już aż 3 jeszcze sciagam wersje HIP HOP ABS DANCE PARTY i tak gdzieś na pół roku mam ćwiczeń a ćwiczeń wymierzyłam sie wyważyłam nawet fotke brzusia zrobiłam i zobaczymy puki co 7me poty sie ze mnie leją więc coś tam to moje skakanie chyba daje

ech no i rzeczywiście te jego oczy... mam wrażenie że on mówi tylko do mnie

Edytowane przez misiae5
Czas edycji: 2011-08-17 o 21:23
misiae5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 12:17   #56
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: hip hop abs

Cytat:
Napisane przez misiae5 Pokaż wiadomość
eeee no ja też bez diety ot tak poprostu powiedzmy że ograniczam się w całym mym dotychczasowym życiu przeszłam 2 diety obie skonczyły sie tak samo; tuleniem do muszli jedna kapuściana ech 6 dni trwała i był tylko jeden odruch jak w sobote o poranku spojrzałam na tą zupę ledwo co do klopa dobiegłam ajajajaj ale mnie mąż zjechał no ale schudłam 5 kilo aczkolwiek mam taki wstręt do tej zupy 2ga ma wspaniała dieta to była z cyklu jedziemy na owocach przez kilka dni co by przeczyścic organizm no i przeczyściło i to nie mal odrazu na śniadanie owoce a koło południa już się ściskałam z klopem i to na różne sposoby na tym zakończyłam me dietowe doświadczenie stwierdzając iż mój organizm ich nie lubi więc nie bede go katować poza tym dieta oznacza zrezygnowanie na stałe z kilku dobroci a tego cóz nie potrafie zrobić wyznaje zasade że wszystko można byle z wolna i ostrożna Ostatnio same ćwiczenia załatwiły sprawę wiec tym razem mam nadzieję że też tak będzie nawet rozpiske sobie zrobiłam i zakreślam dni cwiczeń już aż 3 jeszcze sciagam wersje HIP HOP ABS DANCE PARTY i tak gdzieś na pół roku mam ćwiczeń a ćwiczeń wymierzyłam sie wyważyłam nawet fotke brzusia zrobiłam i zobaczymy puki co 7me poty sie ze mnie leją więc coś tam to moje skakanie chyba daje

ech no i rzeczywiście te jego oczy... mam wrażenie że on mówi tylko do mnie
Nie no, mówiąc 'dieta' miałam na myśli zdrowe odżywianie, a nie takie wynalazki ;p Nigdy ich nie próbowałam i nie zamierzam ;p
A na mnie Shaun nie działa kompletnie jako facet Raz, że z wyglądu nie mój typ, a dwa, że z zachowania mi się wydaje taki... ciepły ;p

Zostały mi tylko dwa dni do końca programu Później odpuszczam HHA i zaczynam standardowy zestaw aeroby + siłowe + dieta. Wrócę do drugiej części, kiedy będę już trochę mniej otłuszczona
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 12:34   #57
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: hip hop abs

I jak efekty?
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-18, 12:49   #58
krtek_
Zadomowienie
 
Avatar krtek_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 680
Dot.: hip hop abs

Pomierzę się i poważę w poniedziałek, ale wątpię, żeby było się czym chwalić. Nie zauważam wielkiej różnicy.
__________________

Give thanks for unknown blessings already on their way.

2012: 55

2013: 13
tu piszę o przeczytanych książkach
krtek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 15:34   #59
prqemila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Grajewo
Wiadomości: 8
GG do prqemila
Dot.: hip hop abs

Witam.
Postanowiłam odświeżyć temat, gdyż też chcę się wziąć za te ćwiczenia. Ciepły okres się skończył, nie ma imprez, więc czas dla siebie. Trzeba zrzucić to, co przybyło hehe.
Jak Wam idzie?
Kiedyś ćwiczyłam P90X, ale z braku mobilizacji szybko odpuściłam sobie.
prqemila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 12:15   #60
klada
Zakorzenienie
 
Avatar klada
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 16 740
Dot.: hip hop abs

I ja się przyłączam, właśnie ściągam
__________________
Języki!
Angielski B1/B2
Francuski A1
Hiszpański A1


Włosomaniaczka


klada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-27 17:24:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.