Tipsy... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 23:37   #61
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Tipsy...

Sądze, że całośc zasadza się na cenie- jak kupujecie bluzeczkę na pobliskim bazarku od Chińczyka i po dwóch praniach schodzi aplikacja, jesteście wsiekłe? Nie. bo dałyście za nia 10zeta. Jednak, gdybyście kupiły bluzeczkę za 100zł i sprałaby sie aplikacje- na 100% poleciałyście z reklamacją.
Za półdarmo- to się mało wymaga.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 23:54   #62
Magali
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 069
GG do Magali
Dot.: Tipsy...

Cytat:
Napisane przez Luka_ Pokaż wiadomość
Przede wszystkim to sam klientki nie widzą co noszą na pazurach. U mnie w szkole jedna laska miała ślub tydzień temu i paznokcie przedłużała jej właśnie koleżanka "po znajomości", dziewczyny i to były dopiero góry i doliny a jak się lepiej przyjrzało to i szczyty Pozalewane skórki...., OCHYDA żałuję że nie zrobiłam zdjęcia tego cuda, ale najlepsze jest to że jej się podobały takie hehe. Z ciekawości popytałam innych koleżanek jak im się podobają pazurki (zdjęcia pokazywałam z forum z wątku o pseudo stylistkach) i nie widziały nic dziwnego a niektóre nawet się podobały Więc jak dla mnie jak ktoś się nie zna i sobie robi takie "cudne" pazurska to i zachwycony będzie
Dlatego ja pokazuję klientkom zdjęcie pseudo i moich ostatnich (też nie idealnych) i pytam, które chcą Działa!
__________________
Moja galeria paznokci: KLIK

Mój pazurkowy blog: KLIK

Moja biżuteria: KLIK

Magali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.