Co z moja moralnoscia?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-22, 17:29   #31
d0lcevita
Zakorzenienie
 
Avatar d0lcevita
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 3 432
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez claudusiia Pokaż wiadomość
A poza tym nawet nie obchodzi mnie z iloma spal czy sypia.
w takim razie sugeruje zrobić sobie badania
__________________
"Wiem,że jak każda kobieta,mam więcej siły niż na to wygląda"
/Evita
d0lcevita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 18:55   #32
Memie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: EU
Wiadomości: 94
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez Gwiazdaa Pokaż wiadomość
A co jak wpadniesz z tym żonatym a on nie będzie chciał uznać ani dziecka ani ci pomóc?
Jak sobie poradzisz?

Prawda jest taka,że w życiu możesz liczyć tylko na siebie.
Twoje szczęście innych je.dzie że tak powiem...
No przeciez, w Irlandii siedzi. Chyba oczywiste co bedzie jak wpadnie: pierwszy samolot do Polski i siedziec tam dopoki nie urodzi, a potem znajomym w Irlandii sie cos powie; ze to siostry, ktora zginela w wypadku.

Nie zgodze sie ze w zyciu mozna liczyc tylko na siebie. To bardzo samotnie powiedziane. Nie mowiac juz ze za kazdym razem gdy myslalam ze juz moge liczyc tylko na siebie zawsze znajdowala sie jedna osoba, ktora mi bardzo pomogla. W zyciu jest bardzo milo znalezc kogos z kim mozna byc i na niego liczyc, ufac mu itd. Ale zonaty facet to nie ta osoba. I naprawde, nie obchodzi mnie jaka jest miedzy wami roznica wieku, bo moj pierwszy facet mial 29 gdy go poznalam, ja mialam wtedy 17. Bylismy para przez wiele lat, na koniec zostalam jego zona.

Cytat:
Napisane przez d0lcevita Pokaż wiadomość
w takim razie sugeruje zrobić sobie badania
tez to chcialam zaproponowac
Memie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 19:13   #33
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez claudusiia Pokaż wiadomość
Chetnie bym kogos pozanala, ale niestety Irlandczycy mnie specjalnie nie interesuja, chyba zbyt duza roznica kulturowa.
Rozumiem, że on jest innej narodowości?
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 20:26   #34
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Co z moja moralnoscia??

roznica kulturowa? pomiedzy Irlandia i Polska? smiesz zartowac
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 20:37   #35
belka90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 47
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Teksty w stylu "dziecko idź się poucz" są żałosne. Wydaje mi się, że macie jakiś problem ze sobą, z własną samooceną i chociaż na forum próbujecie poczuć się ważne. Macie możliwość kogoś zgnoić, dogadać mu, pouczyć =) Ktoś kto pisze takie rzeczy sam jest niedojrzały i co za tym idzie jest ostatnim kandydatem do pouczania innych. A co do tematu to jestem zdania, że to rzeczywiście nie najlepszy pomysł. Chociaż każdy skutek ma swoją przyczynę i zazwyczaj trzeba poznać osobę, jej przeszłość aby mówić o niej coś więcej. A tak ogólnie chciałabym uświadomić niektóre "wielkie panie z internetu", że nie mówi się źle o człowieku, jedynie o jego czynach. Pomoże wam to w dalszym życiu.
belka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 21:02   #36
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez belka90 Pokaż wiadomość
Teksty w stylu "dziecko idź się poucz" są żałosne. Wydaje mi się, że macie jakiś problem ze sobą, z własną samooceną i chociaż na forum próbujecie poczuć się ważne. Macie możliwość kogoś zgnoić, dogadać mu, pouczyć =) Ktoś kto pisze takie rzeczy sam jest niedojrzały i co za tym idzie jest ostatnim kandydatem do pouczania innych.
Nie, ktoś kto tak pisze nie ma zamiaru dokarmiać prowokatorki
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 21:28   #37
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Co z moja moralnoscia??

dziwne to wszystko...
kazdy jest inny, ale dziwi mnie, ze sypiasz z zonatym facetem i nie interesuje cie jaka krzywde wyrzadzasz tym nie tylko sobie, ale i drugiej kobiecie, ktora moze kocha go jak szalona, uwaza za osmy cud swiata a on ja tak w konia robi z Toba- chcialabys zeby Twoj facet Cie zdradzal?
ja wiem , ze ona pewnie nie wie i jak nie z Toba to z inna...ale jednak nie chcialabym sie przyczyniac do nieszczescia drugiej osoby- ale to moje zdanie i moze ja dziwna jestem

jednak lepiej uwazaj bo nie wiesz ile dziewczyn takich jak Ty mial i czy jest zdrowy....
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-22, 22:55   #38
orca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 16
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Kolejne jakies 12 letnie dziecko wypisujace bzdury . Brak spojnosci w tej bajce , vel 1 post = chce wrocic do chlopaka , nastepne = nigdy wiecej go nie zobaczy => TROLL
orca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-22, 23:01   #39
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Co z moja moralnoscia??

czy kiedys bylam w takiej sytuacji? nie, nie bylam.. w wieku 16 lat zdarzylo mi sie jedynie calowac ze swoim chlopakiem, ktory byl moim rowiesnikiem, a jak po 4 msc-ach naszego zwiazku dotknal moich piersi, to bylam maks zawstydzona Dziecko, slyszysz sie? Czytasz sie? w wieku 16 lat w ten sposob wchodzic w zycie.. pusto, oj pusto
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 00:33   #40
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez belka90 Pokaż wiadomość
Teksty w stylu "dziecko idź się poucz" są żałosne. Wydaje mi się, że macie jakiś problem ze sobą, z własną samooceną i chociaż na forum próbujecie poczuć się ważne. Macie możliwość kogoś zgnoić, dogadać mu, pouczyć =) Ktoś kto pisze takie rzeczy sam jest niedojrzały i co za tym idzie jest ostatnim kandydatem do pouczania innych. A co do tematu to jestem zdania, że to rzeczywiście nie najlepszy pomysł. Chociaż każdy skutek ma swoją przyczynę i zazwyczaj trzeba poznać osobę, jej przeszłość aby mówić o niej coś więcej. A tak ogólnie chciałabym uświadomić niektóre "wielkie panie z internetu", że nie mówi się źle o człowieku, jedynie o jego czynach. Pomoże wam to w dalszym życiu.
Jest jakaś myślowa niespójność w twojej wypowiedzi. Przecież tekst: "dziecko idź się poucz" nie zawiera w sobie oceny człowieka. Zawiera fakt - bo 16latka prawnie jest dzieckiem i radę odnośnie nauki. Gdzie tu widzisz mówienie źle o człowieku? O_o Z radą się zgadzam bo nauka chyba niewielu ludziom wyszła na złe z faktem stwierdzonym też bo ani wiekowo ani psychicznie autorka dorosła nie jest.
Poza tym założenie tematu na forum publicznym wiąże się też z publiczną oceną... rzucanie się "nie obrażajcie" nie "oceniajcie" ble ble jest dziwne - może lepiej porzucajmy się "nie zakładajcie głupich wątków"?

Co do problemu autorki - po 1 gdzie ty różnice kulturową między Irlandią a Polską widzisz? Chyba tylko w podejściu do prądu :P
po 2 - jak ci to nie przeszkadza i nie masz wyrzutów sumienia to na jakiego chcesz je wywoływać? To znaczy że coś ci w tym przeszkadza - coś ci nie pasuje, coś jest nie tak. Aleeee nieee - ty nie masz moralnych dylematów...
Próbujesz w ten sposób zwrócić na siebie uwagę rodziców? Przecież równie dobrze możesz sypiać bez zobowiązań z rówieśnikami. Jara cię wątek zdrady i tego że facet jest 14 lat starszy? No... zboczenia są różne.
Facet ma dobrze - szukał dziewczyny do towarzystwa i znalazł... i to nawet za darmo
Aaaa celem wątku było wysłuchanie podobnych historyjek? Eeee wątpie żeby się wiele takich znalazło...A jeśli się znajdzie to już dziś zaczynam kulać na bezludną wyspę żeby wyjechać z tego kraju absurdu.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 07:42   #41
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez claudusiia Pokaż wiadomość
Tak spotykamy sie tylko dla seksu... Zla droga do czego?? Nie chce nic przez to osiagnac, bo nawet za bardzo nie wiem czym On sie zajmuje...

Do nauki nie mam po co wracac, bo jak na system edukacji w Irlandii to z moja wiedza powinnam byc, co najmniej 2 klasy wyzej... A wyzej mnie nie dadza, bo nie znam za dobrze angielskiego ;(

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

A napisalam na tym forum wlasnie tylko dlatego, bo myslalam, ze uzyskam jakies fajnie odpowiedzi, ze moze ktoras opisze swoje przezycia. Spotkalam sie tylko i wylacznie z tekstem: ``Drogie dziecko, wracaj do ksiazek...``
To ucz się dziecko angielskiego, zamiast fantazjować (jeśli to wymysł) lub się ku...wić (jeśli to prawda).
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-23, 09:21   #42
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
Co do problemu autorki - po 1 gdzie ty różnice kulturową między Irlandią a Polską widzisz? Chyba tylko w podejściu do prądu :P
Nie przesadzajmy, pewne różnice są.
Chociaż oczywiście łatwiejsze do przebrnięcia niż pomiędzy Polską a Japonią.
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 09:51   #43
claudusiia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 27
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Widac, ze zadna z Was nie byla na dluzej w Irlandii, bo roznice sa... On jest Polakiem, takze jedyna roznica to wiek Liczylam sie z krytyka...
claudusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 09:56   #44
Madia
Zakorzenienie
 
Avatar Madia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 398
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Różnice kulturowe między Polakami w innych krajach??? Ale, że schaboszczaka i rosołu nie lubi??

Aaa...czaje...znaczy, że między wami różnicy nie ma... och Ale między Irlandczykami a PL tak...

Jakie to różnice?? (Z ciekawości pytam)
__________________



Zakręcona na punkcie zakręconego włosa od 22.02.2012

Edytowane przez Madia
Czas edycji: 2010-11-23 o 09:58
Madia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 12:31   #45
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez claudusiia Pokaż wiadomość
Widac, ze zadna z Was nie byla na dluzej w Irlandii, bo roznice sa... On jest Polakiem, takze jedyna roznica to wiek Liczylam sie z krytyka...
to chyba raczej ty nigdy w Iralandii nie bylas twierdzac, ze nie interesuja cie irlandczycy bo sa miedzy wami za duze roznice kulturowe ahhahaaha
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 17:38   #46
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Ten wątek to dla mnie jakaś porażka. 16 latka spragniona seksu, sypiająca ze "starym dziadem"...

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

A zabezpieczacie się chociaż?
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 17:53   #47
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Ty jesteś młoda i lepiej byś sobie życia nie spaprała na starcie, a koleś to żonaty gnojek... Ale jak Wam taki układ wzajemnie pasuje, to cóż... proponuję się zabezpieczać.
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 20:07   #48
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez belka90 Pokaż wiadomość
Teksty w stylu "dziecko idź się poucz" są żałosne. Wydaje mi się, że macie jakiś problem ze sobą, z własną samooceną i chociaż na forum próbujecie poczuć się ważne. A co napisać szesnastolatce, która daje d...py bo lubi i jedynym jej problemem moralnym jest to, że nie ma z tym problemów moralnych? Jest niedojrzała, nie potrafi właściwie ocenić swojej sytuacji, nawet nie czuje że się poniża. Lepiej by dla niej było, gdyby jednak wróciła do nauki angielskiego zamiast jeszcze bardziej pieprzyć sobie życie. No chyba że chce się wykreować na luksusową dziwkę, to najlepszy wiek, żeby zaczynać w tym zawodzie. Predyspozycje ma...a zawód przez parę lat daje niezłe dochody. Bez poczucia winy i moralności może to nawet polubić. Przynajmniej nie będzie czuła potrzeby plucia sobie w twarz. Macie możliwość kogoś zgnoić, dogadać mu, pouczyć =) Ktoś kto pisze takie rzeczy sam jest niedojrzały i co za tym idzie jest ostatnim kandydatem do pouczania innych. A co do tematu to jestem zdania, że to rzeczywiście nie najlepszy pomysł. Chociaż każdy skutek ma swoją przyczynę i zazwyczaj trzeba poznać osobę, jej przeszłość aby mówić o niej coś więcej. A tak ogólnie chciałabym uświadomić niektóre "wielkie panie z internetu", że nie mówi się źle o człowieku, jedynie o jego czynach. Pomoże wam to w dalszym życiu.
.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 22:50   #49
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez claudusiia Pokaż wiadomość
Widac, ze zadna z Was nie byla na dluzej w Irlandii, bo roznice sa... On jest Polakiem, takze jedyna roznica to wiek Liczylam sie z krytyka...
Dziękuję, byłam, nawet nie raz. Co prawda w republice i północnej niestety nie zdążyłam zwiedzić bo mi znajomi odradzali (swoją drogą znajomi - rodowici irole). Różnice oprócz paniki na widok przewodów elektrycznych to jeszcze wyjątkowo optymistyczne podejście do życia, uwielbienie ameryki(e czy to różnica?), tłustego jedzenia i siedzenia w pubie. Nic czego się nie da przeskoczyć jedna rozmową... właściwie w ogóle nie trzeba tego przeskakiwać(tylko ludzie są ciągle podejrzanie mili). Jesteś pewna że ty jesteś w irlandii? Albo że na pewno się z nimi dobrze dogadujesz?(w sensie językowym, bo to można różnie odczytać :P)

jeszcze żeby nie było offtopu popieram lachrymę choć z drugiej strony pomoc socjalna w irlandii jest bardzo dobra :P

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-11-23 o 22:52 Powód: literówka
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-25, 16:20   #50
33owieczka
Zadomowienie
 
Avatar 33owieczka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Jesli nie masz wyrzutow sumienia to pisanie na forum ich w tobie nie wzbudzi.
Jesli uwazasz to za nienormalne to tego nie rob.
Powtórzę, za mądrą osoba

Albo mamy tu trolla, albo dzieciaka, który chce się "pochwalic" swoją rozwiązłością sexualna, bo nie ma wokól koleżanek, którym mogłaby starszym facetem zaszpanować.
__________________

Wiem, że pisze długie posty, jednak skracając je w cytatach postaraj się nie zgubić sensu.
Przykład:
"Monika nie jest zwolennikiem kary śmierci"
Cytat
Cytat:
Monika jest zwolenikiem kary śmierci"

33owieczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 16:35   #51
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez claudusiia Pokaż wiadomość
Ma 30 lat Nigdy nie bede robic tego za kase, bo to wtedy faceci Ciebie wybieraja, a nie ty ich...
Aha Nikt nie każe Ci stać na ulicy przecież Postarasz się trochę, a staniesz się ekskluzywną panią do łóżka (nie wiem, że darmowy seks można nazywać prostytucją...)

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
16 latka spragniona seksu, sypiająca ze "starym dziadem"...

Bez przesady. Facet ma 30 lat. Ja mam 27, a wcale nie czuję się "starą babą"



Ps - ktoś już wspominał o pedofilu...


---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez 33owieczka Pokaż wiadomość
Albo mamy tu trolla, albo dzieciaka, który chce się "pochwalic" swoją rozwiązłością sexualna, bo nie ma wokól koleżanek, którym mogłaby starszym facetem zaszpanować.
Albo panna szuka kolejnego pana, bo tamten się jej nudzi (lub odwrotnie). To jakaś autoreklama?

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Cytat:
Napisane przez orca Pokaż wiadomość
vel 1 post = chce wrocic do chlopaka , nastepne = nigdy wiecej go nie zobaczy => TROLL
Może chce, ale nie może (w końcu póki co, jest pod "opieką" rodziców, więc nie bardzo może decydować o podróżach, itd. Chyba)... To jeszcze nie przesądza o trollowaniu...
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 17:37   #52
wersa
Raczkowanie
 
Avatar wersa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 85
GG do wersa
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Ale masz dziecko fantazję, najlepiej prysznicem ją rozładować w wannie
wersa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 18:12   #53
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Dobra, abstrahując już od tego czy to żart czy autorka mówi serio - Wasze gadanie o pedofilii jest co najmniej śmieszne. Przeciętna, zdrowo rozwijająca się 16 latka nie wygląda jak dziecko i nie jest nim pod względem seksualnym.

Po drugie, nie nazywałabym 30 letniego faceta "starym dziadem", to wciąż młody człowiek tylko, że 14 lat starszy od autorki (ale nie demonizujmy, niewiele starsze kobiety funkcjonują w takich związkach). Dziewczyna jest młoda i z jakichś przyczyn atrakcyjna dla tego mężczyzny, może tylko dlatego, że jest młoda, może jest też ładna - obojętne. O pedofilii mowy być nie może (chyba, że autorka dojrzewa z opóźnieniem). W każdym razie, mimo wszystko, nie ma tu mowy o "starym dziadzie" i "małej dziewczynce", jak niektóre to przedstawiają.

Jedyną rzeczą jaka może budzić jakąś wątpliwość moralną, jest, moim zdaniem, fakt, że ten mężczyzna zdradza swoją żonę i autorce to nie przeszkadza.
Biorąc jednak pod uwagę charakter relacji, brak emocjonalnego zaangażowania którejkolwiek ze stron oraz sposób w jaki doszło w ogóle do poznania się - śmiem twierdzić, że mężczyzna ten i tak i tak żonę by zdradzał, a autorka nie przyczynia się do rozpadu małżeństwa (nie zrobiła nic celowo, żeby do tego doprowadzić, ona co najwyżej jest "środkiem" jakiego sam facet, nikt inny, używa do zepsucia związku).
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 00:35   #54
niunia136
Raczkowanie
 
Avatar niunia136
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez claudusiia Pokaż wiadomość
Nie becze... Chce tylko wiedziec czy ktoras z was juz cos takiego przezyla

Mam nadzieje że żadna z wizazanek nie prowadziła tak rozwiązłego życia w wieku 16 lat jak Ty..Ja osobiście brzydziła bym się spojrzec w lustro gdybym czegoś takiego się dopuściła..
Może jestem zbyt szczera za co przepraszam ale to tylko moje zdanie na ten temat

---------- Dopisano o 01:35 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Cytat:
Napisane przez claudusiia Pokaż wiadomość
Wiem, ze dla niego nic nie znacze. On zreszta raczej tez za duzo dla mnie nie znaczy. Na kolejna `kochanke` (chociaz nie wiem czy tak moge siebie nazwac) raczej nie mialby czasu... A poza tym nawet nie obchodzi mnie z iloma spal czy sypia.

Nie brzydzisz sie jego?nie boisz sie chorob wenerycznych? nie sadze że jesteś jego jedyną kochanka..
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ea375be7bc.png

kochasz go i co dalej?
-będę z nim szczęśliwa
-nawet za 10 lat?
-za 10, 20, 50 a nawet za 100, już zawsze


Ta miłość od dawna wpisana jest
gdzieś w serc naszych treść
. `


niunia136 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 08:23   #55
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Ona się nie brzydzi, ona się chwali...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:06   #56
niunia136
Raczkowanie
 
Avatar niunia136
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ona się nie brzydzi, ona się chwali...

Nie będę się wiecej wypowiadać co myśle na temat tej chorej sytuacji
Dziewczyna moze kiedyś przejrzy na oczy ale może być za poźno,szkoda mi jej..
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ea375be7bc.png

kochasz go i co dalej?
-będę z nim szczęśliwa
-nawet za 10 lat?
-za 10, 20, 50 a nawet za 100, już zawsze


Ta miłość od dawna wpisana jest
gdzieś w serc naszych treść
. `


niunia136 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:31   #57
leila_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 89
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez niunia136 Pokaż wiadomość
Nie brzydzisz sie jego?nie boisz sie chorob wenerycznych? nie sadze że jesteś jego jedyną kochanka..
Co to ma do calej tej sytuacji? Takie pytanie mozna zadac w KAZDEJ sytuacji, rowniez gdyby jej facet mial lat 17 czy 18.
Spytalabys o to samo gdyby chodzilo o 20 latke i ot, uklad "friends with benefits"?
I od czego sa prezerwatywy?
leila_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:43   #58
niunia136
Raczkowanie
 
Avatar niunia136
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 435
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez leila_ Pokaż wiadomość
Co to ma do calej tej sytuacji? Takie pytanie mozna zadac w KAZDEJ sytuacji, rowniez gdyby jej facet mial lat 17 czy 18.
Spytalabys o to samo gdyby chodzilo o 20 latke i ot, uklad "friends with benefits"?
I od czego sa prezerwatywy?

Nie wnikam czy ich używa czy nie jednak cała ta sytuacja jest dla mnie obrzydliwa Podziwiam dziewczynę że w tak świadomy sposób rujnuje sobie zycie
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/ea375be7bc.png

kochasz go i co dalej?
-będę z nim szczęśliwa
-nawet za 10 lat?
-za 10, 20, 50 a nawet za 100, już zawsze


Ta miłość od dawna wpisana jest
gdzieś w serc naszych treść
. `


niunia136 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 14:55   #59
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez niunia136 Pokaż wiadomość
Nie wnikam czy ich używa czy nie jednak cała ta sytuacja jest dla mnie obrzydliwa Podziwiam dziewczynę że w tak świadomy sposób rujnuje sobie zycie
A co tu do podziwiania...
Współczuję.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:11   #60
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Co z moja moralnoscia??

Cytat:
Napisane przez claudusiia Pokaż wiadomość
Tak spotykamy sie tylko dla seksu... Zla droga do czego?? Nie chce nic przez to osiagnac, bo nawet za bardzo nie wiem czym On sie zajmuje...

Do nauki nie mam po co wracac, bo jak na system edukacji w Irlandii to z moja wiedza powinnam byc, co najmniej 2 klasy wyzej... A wyzej mnie nie dadza, bo nie znam za dobrze angielskiego ;(

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:16 ----------

A napisalam na tym forum wlasnie tylko dlatego, bo myslalam, ze uzyskam jakies fajnie odpowiedzi, ze moze ktoras opisze swoje przezycia. Spotkalam sie tylko i wylacznie z tekstem: ``Drogie dziecko, wracaj do ksiazek...``
tak kochanie,po co się uczyć,jak zawsze można zarabiać tyłkiem.
nie zapomnij mu powiedzieć,żeby zostawił ci banknoty na stoliku,bo przeciez trzeba zjeść i sie ubrać,a to kosztuje.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:16.