Kosmetyki naturalne - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-28, 20:28   #1711
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Tutaj jest lista zapychajacych i podrazniajacych skladnikow(takze oleji).Skala od 0 do 5.
http://www.zerozits.com/Articles/printable.htm
Która kolumna oznacza zapychanie?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 20:55   #1712
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Która kolumna oznacza zapychanie?
Com-zapychanie
Irr-podraznianie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 21:05   #1713
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Kosmetyki naturalne

ale sie wkurzylam!

zamowilam glinke na biolander . com 2 dni temu, specjalnie wzielam wysylke za pobraniem bo liczylam ze wysla wczoraj i dzisiaj maksymalnie w piatek bedzie ona u mnie! a tu co? napisali mi ze z powdu przerwy swiatecznej paczka zostanie wyslania po 04.05 :/ normalnie smieszni sa, ze od srody robia juz sobie przerwe swiateczna gdzie swieto jest w niedziele, grrrrrrrrr.. gdybym wiedziala to zamowilabym gdzie indziej i chyba to zrobie, a tamtej paczki po prostu nie odbiore :/
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 06:46   #1714
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie filtrów.

A ja kurcze nie wiem co się dzieje.Zawsze nie miałam problemów z buzią,a teraz już 3 dzień coś mi wyskakuję;/-nawet nie wiem co to?pryszcze na pewno to nie są.Takie malutkie różowe kropki;/mam kilka na czole i w okolicach oka;/i nie wiem czy to efekt oczyszczania się skóry czy co?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 07:07   #1715
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Kosmetyki naturalne

Dziewczyny, jak wygląda przekarmienie skóry? Już miałam taką piękną skórę na twarzy, gładziutką i rozświetloną a tu nagle masakra
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 07:28   #1716
artemise
Raczkowanie
 
Avatar artemise
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 63
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
znacie jakies praktyczne zastosowanie olejku grejpfrutowego?

co do micela z Argile.. tam masa roznych chemicznych substancji, to znaczy ja dokladnie sie nie znam, jutro wrzuce tutaj sklad moze to moje widzi mi sie skoro ma Ecocert? zobaczycie same
Ostatnio pojawiło się trochę informacji odnośnie zastosowania olejku grapefruitowego w diecie odchudzającej. Musi być w tym spore źdźbło prawdy, bo jak wiadomo - owoc grapefruitu też w trakcie diety jest bardzo wskazany do jedzenia. Aromatyzacja tym olejkiem ma ograniczać apetyt. Ponadto wspomaga koncentrację, tak więc w pracy czy w trakcie nauki na pewno jest bardzo przydatny.
__________________
Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna" Oskar Wilde
artemise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 07:30   #1717
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Kosmetyki naturalne

A mnie ostatnio jak bolała głowa, a dokładniej z jednej strony (pewnie zatoki) to posmarowałam olejkiem z drzewa herbacianego (jak wiecie ja nie łykam tabletek) i pomogło.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 07:48   #1718
artemise
Raczkowanie
 
Avatar artemise
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 63
Dot.: Kosmetyki naturalne

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
A mnie ostatnio jak bolała głowa, a dokładniej z jednej strony (pewnie zatoki) to posmarowałam olejkiem z drzewa herbacianego (jak wiecie ja nie łykam tabletek) i pomogło.
Olejek herbaciany to cudenko w ogóle jest doskonały przy pryszczach, trądziku i tłustej skórze
__________________
Tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna" Oskar Wilde
artemise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 08:02   #1719
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Znalazlam o niektorych eterycznych olejach i ich reakcjach na slonce-tutaj wiecej:
http://energeticessentials.com/#/oil...ity/4541042314

Co do olejku z rozy to mnie nie zapycha-jest to moj ulubiony olej-ale kazda skora jest inna

Slyszalam ze b dobry do problemowej skory i nie zapychajacy jest olej z melona-(niestety b trudno go znalesc w stancjonarnym sklepie)
Dziękuję Czarny Elfiku! Ja dopiero zaczynam z olejami, a ponieważ słońce świeci ostro nie chciałabym popełnić olejowej gafy.
Z tym zapychaniem to chyba jednak sprawa indywidualna, bo to co ma na liście 4 czy 5 mnie nie zapchało więc chyba śmiało mogę brać to co ma 0 czy 2Tyle olejów mnie kusi a muszę im jakąś kolejkę ustawić O melonowym jeszcze nie słyszałam, nie czytałam, nie widziałam nawet w internetowym sklepie!

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie filtrów.

A ja kurcze nie wiem co się dzieje.Zawsze nie miałam problemów z buzią,a teraz już 3 dzień coś mi wyskakuję;/-nawet nie wiem co to?pryszcze na pewno to nie są.Takie malutkie różowe kropki;/mam kilka na czole i w okolicach oka;/i nie wiem czy to efekt oczyszczania się skóry czy co?
Też miałam jakiś czas temu takie malutkie różowe kropki pod okiem, gdy zaczęłam używać kremu MG. Nie wiem co to było, uczulenie?podrażnienie? Powinny zniknąć, moje zniknęły
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 08:42   #1720
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość

Też miałam jakiś czas temu takie malutkie różowe kropki pod okiem, gdy zaczęłam używać kremu MG. Nie wiem co to było, uczulenie?podrażnienie? Powinny zniknąć, moje zniknęły
Ja też używam kremu MG,ale już od ponad tygodnia,a kropki wyskoczyły mi po nocy z laverą aloesową
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 08:54   #1721
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja też używam kremu MG,ale już od ponad tygodnia,a kropki wyskoczyły mi po nocy z laverą aloesową
Może źle reagujesz na aloes? Chyba Korah kiedyś pisała że może podrażniać, ale nie jestem pewna. Mi to wyskoczyły na bank od MG, jakoś tak po kilku dniach stosowania, używałam wtedy tylko jej pod oczy. Może ktoś jeszcze się wypowie co do tych krosteczek i bardziej nas oświeci
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 10:00   #1722
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Może źle reagujesz na aloes? Chyba Korah kiedyś pisała że może podrażniać, ale nie jestem pewna. Mi to wyskoczyły na bank od MG, jakoś tak po kilku dniach stosowania, używałam wtedy tylko jej pod oczy. Może ktoś jeszcze się wypowie co do tych krosteczek i bardziej nas oświeci
Nie mam pojęcia czy to aloes.Muszę teraz bardziej uważać.Ja nigdy po tych syfiastych kosmetykach nic takiego nie miałam,a tu takie dobro by mnie tak podrażniło?chyba,że jak się pocieszam jest to efekt oczyszczania się po naturalnych kosmetykach
A chciałam logone aloesowa zamawiać to się na razie wstrzymam.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 10:05   #1723
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Kosmetyki naturalne

Mi takie dziwne, czerwone kropki wyskakują po produktach z różą. Nie są to krostki tylko takie podskórne, drobne, czerwone kropeczki.

Przestałam używać tych rzeczy. Myślicie, że to podrażnienie/uczulenie ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 10:57   #1724
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Mi takie dziwne, czerwone kropki wyskakują po produktach z różą. Nie są to krostki tylko takie podskórne, drobne, czerwone kropeczki.

Przestałam używać tych rzeczy. Myślicie, że to podrażnienie/uczulenie ?
No ja myślę że to podrażnienie/uczulenie? Bo dziwnie mi sądzić, że skóra pod oczami mi się "oczyszczała". Obstawiam też przekarmienie, bo wtedy gdy miałam te krostki (a były może 2 pod jednym okiem i jedna pod drugim) to używałam tłuściochów, dopiero później kupiłam lżejszy krem i poznikały. Wasze kremy są tłuste?ciężkie? Swoją drogą teraz też używam MG na zmianę z lekkim kremem i jest ok. Już od dawna jest ok. A jakby to było uczulenie to nie byłabym w stanie jej używać. To pewnie podrażnienie/przekarmienie, ale niech wypowie się ktoś z większą wiedzą.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 11:39   #1725
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
No ja myślę że to podrażnienie/uczulenie? Bo dziwnie mi sądzić, że skóra pod oczami mi się "oczyszczała". Obstawiam też przekarmienie, bo wtedy gdy miałam te krostki (a były może 2 pod jednym okiem i jedna pod drugim) to używałam tłuściochów, dopiero później kupiłam lżejszy krem i poznikały. Wasze kremy są tłuste?ciężkie? Swoją drogą teraz też używam MG na zmianę z lekkim kremem i jest ok. Już od dawna jest ok. A jakby to było uczulenie to nie byłabym w stanie jej używać. To pewnie podrażnienie/przekarmienie, ale niech wypowie się ktoś z większą wiedzą.
Hehe ja o tym nie pomyślałamczyli nie wiem co to-wypada na podrażnienie.

Dziewczyny ma któraś z was jakiś naturalny puder w kamieniu?patrzę na lavery,logony,AMB i te dwa pierwsze mają składy króciutkie,ale we wszystkich króluje talc i mika.Może inaczej bez talku i miki się nie da?
Proszę o relacje jeśli któraś z was je ma
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 17:16   #1726
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Kosmetyki naturalne

Czy wymieszanie kremu z filtrem z olejem bardzo go osłabi? Wie ktoś?Można tak?
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 17:54   #1727
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi w sprawie filtrów.

A ja kurcze nie wiem co się dzieje.Zawsze nie miałam problemów z buzią,a teraz już 3 dzień coś mi wyskakuję;/-nawet nie wiem co to?pryszcze na pewno to nie są.Takie malutkie różowe kropki;/mam kilka na czole i w okolicach oka;/i nie wiem czy to efekt oczyszczania się skóry czy co?
Oczyszczanie... wr! Boje sie tego efektu, jak narazie używam fajnego toniku z VICHY [w zasadzie probka, ale ja oszczednie dysponuje kosmetykami, wiec to 15 ml na miesiac pooonad bedzie!] i kremku nivea gestego [ough, nie wiedzialam ze ma paraffine! czy ona moze byc niekorzystna na skory buzi? w usa moj kuzynka uzywa nalogowo kremu nivea obfitymi porcjami i jest zadowolona jako, ze ja chroni i przed suchoscia i sloncem nibyyy. dlatego i ja sie przerzucilam i tylko w malych ilosciach antyoksydacyjny kremik z oriflame stosuje.] za taka pielegnacje nie wolno mnie chwalic wiem, ale juz leci do mnie hydrolat oczarowy itd z BU.
Kobiety, kobiety... móglby mi cos poradzic, w zwiazku z oczyszczaniem , specjalnie dla mnie zracji, ze za 3-4 dni dostane paczke z BU i nie wiem czy w perspektywie czekajacych mnie caly maj matur warto zaczac naturalna pielegnacje? tzn. co byscie nie powiedzialy to zaczne, bo juz troche 'naturalnie' dbam o siebie . wlosy i cialo w moim odczuciu na 90%.. tylko buzia obarczana wciaz nieznanymi, niewskazanymi substacjami. a nia dbac trzeba najbardziej, tom sie rozpisala.
nie zamowilam radykalnych produktow, na poczatek- hydrolat oczarowy, olejek myjacy pomaranczowy, kwas hialuronowy, maseczka acerola, olejek malinowy... jak podejrzewacie, ekspertki i nie ekspertki - czy doznam oczyszczania, czy bedzie intensywna zmiana, po jakim czasie poprawa ogolnego zadowolenia z buźki?




Cytat:
Napisane przez artemise Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

[/COLOR]
Olejek herbaciany to cudenko w ogóle jest doskonały przy pryszczach, trądziku i tłustej skórze
jaki polecasz konkretnie? ze sklepu zielarskiego czy doz-u - warto kupic?

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Może źle reagujesz na aloes? Chyba Korah kiedyś pisała że może podrażniać, ale nie jestem pewna. Mi to wyskoczyły na bank od MG, jakoś tak po kilku dniach stosowania, używałam wtedy tylko jej pod oczy. Może ktoś jeszcze się wypowie co do tych krosteczek i bardziej nas oświeci
mnie rowniez niegdys podraznil , w wieku chyba 14-15 lat, troszeczke ..

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2011-04-29 o 17:58
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 18:24   #1728
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
Oczyszczanie... wr! Boje sie tego efektu, jak narazie używam fajnego toniku z VICHY [w zasadzie probka, ale ja oszczednie dysponuje kosmetykami, wiec to 15 ml na miesiac pooonad bedzie!] i kremku nivea gestego [ough, nie wiedzialam ze ma paraffine! czy ona moze byc niekorzystna na skory buzi? w usa moj kuzynka uzywa nalogowo kremu nivea obfitymi porcjami i jest zadowolona jako, ze ja chroni i przed suchoscia i sloncem nibyyy. dlatego i ja sie przerzucilam i tylko w malych ilosciach antyoksydacyjny kremik z oriflame stosuje.] za taka pielegnacje nie wolno mnie chwalic wiem, ale juz leci do mnie hydrolat oczarowy itd z BU.
Kobiety, kobiety... móglby mi cos poradzic, w zwiazku z oczyszczaniem , specjalnie dla mnie zracji, ze za 3-4 dni dostane paczke z BU i nie wiem czy w perspektywie czekajacych mnie caly maj matur warto zaczac naturalna pielegnacje? tzn. co byscie nie powiedzialy to zaczne, bo juz troche 'naturalnie' dbam o siebie . wlosy i cialo w moim odczuciu na 90%.. tylko buzia obarczana wciaz nieznanymi, niewskazanymi substacjami. a nia dbac trzeba najbardziej, tom sie rozpisala.
nie zamowilam radykalnych produktow, na poczatek- hydrolat oczarowy, olejek myjacy pomaranczowy, kwas hialuronowy, maseczka acerola, olejek malinowy... jak podejrzewacie, ekspertki i nie ekspertki - czy doznam oczyszczania, czy bedzie intensywna zmiana, po jakim czasie poprawa ogolnego zadowolenia z buźki?





jaki polecasz konkretnie? ze sklepu zielarskiego czy doz-u - warto kupic?


mnie rowniez niegdys podraznil , w wieku chyba 14-15 lat, troszeczke ..
Różnie może być z tym oczyszczaniem. U mnie przez ok. 2 tyg. nic się nie działo, a teraz od kilku tyg. mam niestety problemy, chociaż moja cera nawet przy stosowaniu kremu bambino nie miała tendencji do zapychania. Wszystko zależy od cery, ale myślę, że jak zaczynać to tylko i wyłącznie od jednego kosmetyku. Wprowadzać nowości trzeba powoli. Ja niestety zbytnio się pospieszyłam i po tygodniu stosowania jednego kremu dołożyłam kapsułki Gal, minerały, hydrolat oczarowy, olejek myjący, glinkę itd. Przesadziłam konkretnie i teraz wracam do minimalizmu - krem Alterry na noc i na dzień oraz minerały. Już jest ociupinkę lepiej.
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 18:52   #1729
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Seige, serdeczne dzięki za rady.. skorzystam, tym bardziej, że jak widzisz zamówiłam cztery produkty..
Dalej czekam na więcej rad :C
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-29, 20:08   #1730
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki naturalne

ja teraz wygladam jak pryszczata nastolatka - a konkretnie to Lucy Minelkowa mnie tak urzadzila raczej ona..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 20:28   #1731
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja teraz wygladam jak pryszczata nastolatka - a konkretnie to Lucy Minelkowa mnie tak urzadzila raczej ona..
A co to ta Lucy?
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 20:51   #1732
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Kosmetyki naturalne

Lucy minerals podkłady mineralne . już ktoś wspominał że mogą zapchać... ja osobiście ich nie próbowałam,trochę się boję bo póki co cera całkiem niezła.
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 20:54   #1733
Rarrka90
Rozeznanie
 
Avatar Rarrka90
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 887
Dot.: Kosmetyki naturalne

a mnie chyba zapchał Mineralize Skinfinish z Mac i podrażnił hydrolat oczarowy
__________________
Rarrka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 20:57   #1734
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki naturalne

uuu aaaa .. no niestety.

ale po Lusi mialam tyle otwartych zaskornikow jak po zadnym innym.. ale nie mowie na 100% ze to ona, poki co na arzie nie ale jeszcze sprobuje bo odcien fajowy znalazlam

i chce napisac ze poki co Balm Balm mi nie pasuje - za tlusty na twarz, a jak smaruje usta to nic a nic nie pomaga
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 21:03   #1735
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki naturalne

Mnie okropnie zapchało blusche, na dodatek lekko podrażniło. Na lucy nie mam ochoty, bo wiele się naczytałam o niej, np. że jednego dnia wygląda idealnie, a innego wchodzi w pory, waży się itd.
Dzisiaj pierwszy raz użyłam podkładu edm z wymianki i jestem szalenie zadowolona. Wcześniej jakoś omijałam tę firmę, widocznie był to błąd.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 21:04   #1736
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Rarrka90 Pokaż wiadomość
a mnie chyba zapchał Mineralize Skinfinish z Mac i podrażnił hydrolat oczarowy
hydrolat oczarowy mnie bardzo wysuszał i ściągał, mimo że mam tłustą cerę.

Byłam dziś w sklepie który nazywa się "Naturique Kosmetyki Naturalne" Przejrzałam calutki asortyment, i wiecie ile było kosmetyków naprawdę naturalnych?


3! Krem, krem pod oczy i maseczka z Ava Eco Linea. Poza tym sam syf, kiła i mogiła. "Kosmetyki Naturalne" taaa
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 21:07   #1737
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez Rarrka90 Pokaż wiadomość
a mnie chyba zapchał Mineralize Skinfinish z Mac i podrażnił hydrolat oczarowy
nawet nie strasz , że oczarowy się nie sprawdził.. a z czymś go stosowałaś?
z kocanki to słyszałam, że może uczulić [niby na począąąku] dlatego wstzrzymlam sie z nim.

jeszcze nie zaczęłam tej naturalnej pielęgancji, na pewno będę wchodziła w nia małymi kroczkami jeśli chodzi o praktykę. wciąż negatywne recenzje z kosmetyków, skąd się to bierze? dziwię się, że nie tracicie wiary po takich niepowodzeniach. ja nie będę robić kilku podejść, podpasują .. albo nie
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 21:15   #1738
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki naturalne

ja uzywalam i oczarowego i z kocanki i bylo ok

teraz mam rozany i pieknie pachnie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 08:58   #1739
seige
Raczkowanie
 
Avatar seige
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, mazowieckie
Wiadomości: 132
Dot.: Kosmetyki naturalne

Czyli podkłady mineralne mogą zapychać... Macie może jakieś doświadczenia z podkładami Lumiere? Coś mnie zapycha i zupełnie nie wiem co to może być. Jak na razie zostawiłam do pielęgnacji jeden krem i właśnie minerały. Mam nadzieję, że to nie one, bo niesamowicie mi przypasowały
__________________
"Zło" ----->EKO

Zapuszczam włoski od 06.2011

1200-1500 kcal/dzień
68>67>66>65>64>63>62>61>60
seige jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 09:05   #1740
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez seige Pokaż wiadomość
Czyli podkłady mineralne mogą zapychać... Macie może jakieś doświadczenia z podkładami Lumiere? Coś mnie zapycha i zupełnie nie wiem co to może być. Jak na razie zostawiłam do pielęgnacji jeden krem i właśnie minerały. Mam nadzieję, że to nie one, bo niesamowicie mi przypasowały
Moga,niestety,wszystko zalezy od stezenia mineralow w mineralach I innych dodatkowych skladnikow.Na wizazu na forum mineralnym najbardziej zapychaja Lucy minerals takze nawet ich nie bralam pod uwage
Z lumiere zapychala mnie formula cashmere,a kocham formule FF.
A jaka formule testujesz?
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-09 09:32:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:13.