wolumetria - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-14, 19:01   #1
Mloda Lekarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4

wolumetria


Witam serdecznie
Jestem lekarzem, wybieram się 27 marca do Warszawy na kolejny z kursów z medycyny estetycznej, tym razem z wolumetrii.
Trzeba przyprowadzić ze sobą modelkę, która zapłaci tylko cenę kwasu hialuronowego, który będzie jej podany. Jest to 350 ml za ampułkę, podaną wedle życzenia: okolica jarzmowa (kości policzkowe), policzki, modelowanie żuchwy.
Jak wiadomo, w gabinecie medycyny estetycznej wolumetria kosztuje 2000 złotych, więc myślę, że cena jest bardzo korzystna. Kurs odbywa się pod opieką wykwalifikowanych lekarzy - szkoleniowców.
Odbyłam już kilka kursów z zakresu medycyny estetycznej, w tym z wypelniania zmarszczek kwasem hialuronowym, botoxu, mezoterapii igłowej i Regeneris. Od lekarzy prowadzących zawsze słyszałam, że mam 'dobrą rękę', także myślę, że warto.
Proszę o kontakt na prv lub email lekarz@autograf.pl

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:04 ----------

http://www.eclest.pl/tematy-terminy-...iul-warsztaty/

Edytowane przez Mloda Lekarka
Czas edycji: 2014-03-14 o 18:59
Mloda Lekarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-14 20:01:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:16.