Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-25, 12:38   #1231
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hello_Moscow Pokaż wiadomość
Kocuraska- mnie na szczęście udalo się dostać dzis Kolesyon 12.22. Ale ogólnie tez jestem lekko podlamana pielegnacja i utrzymaniem blondy.
Na dzień dzisiejszy przeraza mnie wyplukany do zolci odcień i odrost, który strasznie widac po spięciu włosów w kucyk. Przyglądam sie wlosom i widzę, ze są naprawde bardzo zolte, jeszcze bardziej niż na zdjęciach czupryny, które wrzuciłam. Do jutra nie wytrzymam, dzis popołudniu zabieram sie za koloryzację.
12.22 zamówiłam na allegro.

Nie ma sensu nakładać londę jak nic nie robi, tylko mi to włosy wysuszy i potem koleston.

Poczekam na koleston spokojnie.
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 12:44   #1232
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hello_Moscow Pokaż wiadomość
A czy te blondy z Kolestonu tez tak płowieją? Uważasz, ze odświeżanie blondu co 3 tygodnie bedzie ok czy to przesada?
Troszkę się obawiam samodzielnej koloryzacji, ale mam nadzieję, ze moja ręka okaże się choc trochę wprawna.
Jak myślisz, dlaczego fryzjerka nie polozyla mi od razu jakiejś perly? Z chęci zarobku, braku umiejętności? A moze nie da sie tego zrobić przy drugim razie po rozjasnianiu?
Zamieszczam jeszcze jedno zdjęcie nieszczęsnego zoltka-czy 12.22 da radę to wybawić?
wiesz, może obawiała się, że dwa rozjaśniania i zaraz farba mogą Ci trochę wysuszyć włoski. ja bym położyła jakąś porządną maskę i nakładała zaraz, no ale...
jak miałam ostatnio koleston to nie płowiał praktycznie w ogóle, ale wiem, że co włos to obyczaj, niestety. nie bój się samodzielnej koloryzacji, nie taki diabeł straszny, jak go malują.
co do odświeżania- jestem zdania, że każdy kolor należy poprawiać co 3-4 tygodnie, pomijając czerwienie i rudości, które wymagają tego częściej. myślę jednak, że jak kolor wyjdzie dobrze to wtedy będziesz mogła robić już tylko odrosty i malaks na resztę (przeciągnąć na ostatni kwadrans).
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 13:03   #1233
sancza
Raczkowanie
 
Avatar sancza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Rozjaśnianie po dekoloryzacji

Witajcie!

Mam pytanie
Chciałam zejść z koloru ciemny brąz do średniego blondu
Wczoraj wieczorem zabrałam się za dekoloryzacje moich włosów
Kolor ściągnęło, odrosty zostały bez zmian (na zdjęciu ciemniejsze) teraz chciałabym zabrać się za rozjaśnienie ich a potem ponowną koloryzację już właściwego koloru.
Pytanie moje dotyczy teraz rozjaśniania
Jak nakładać rozjaśniacz na włosy aby w miarę regularnie je rozjaśniło, zastanawiam się jak złapie rozjaśniacz te rude zdekoloryzowane włosy a jak moje naturalne odrosty. Czy jak nałożę rozjaśniacz na całą głowę od razu równomiernie to czy jaśniejsza część zrobi się jaśniejsza o te 2-3 tony a ciemniejsza tak samo (co da mi efekt taki jak mam teraz- czyli ciemniejsze przy skórze i jaśniejsze ku dołowi- co wygląda całkiem ok, podoba mi się taki zabieg) czy może rozjaśniacz inaczej złapie odrosty a inaczej ten rudy odcień (nie chciałabym aby przy skórze wyszedł kolor jaśniejszy od reszty włosów) proszę o rady bo nie mam pojęcia jak reaguje rozjaśniacz na naturalnym włosu a jak na koloryzowanym-dekoloryzowanym.
Mam nadzieje, że rozumiecie o co mi chodzi proszę o porady

w załączniku foto jak aktualnie sprawa wygląda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 1(1).jpg (28,6 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie 2(1).jpg (39,4 KB, 13 załadowań)
sancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 14:33   #1234
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie po dekoloryzacji

po rozjaśniaczu rudość będzie bardzo jasna, albo zejdzie do żółtka. odrosty zaś mogą być tak jasne, że aż białe, dlatego najpierw zajęłabym się rudością.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 15:29   #1235
sancza
Raczkowanie
 
Avatar sancza
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 39
Dot.: Rozjaśnianie po dekoloryzacji

to dokładnie chciałam wiedzieć dziękuję za pomoc
sancza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 16:37   #1236
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie po dekoloryzacji

nie ma sprawy
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 21:03   #1237
hello_Moscow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Jeszcze parę minut i zmywam farbę... Albo mi się wydaje, albo widzę zieloną poświatę...
Właśnie wyszukałam jakąś informację, że na zbyt żółty odcień nie można kłaść perły, bo pojawi się zieleń ... I teraz się obawiam. :P
hello_Moscow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 21:10   #1238
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Nie, na złoto i żółć można kłaść tylko perłę by schłodzić- nie wolno pod żadnym pozorem kłaść srebra i popielu. Dziwne byłoby, żeby wyszła Ci zieleń, jeszcze się z tym przy perle nie spotkałam.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 21:13   #1239
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Nie, na złoto i żółć można kłaść tylko perłę by schłodzić- nie wolno pod żadnym pozorem kłaść srebra i popielu. Dziwne byłoby, żeby wyszła Ci zieleń, jeszcze się z tym przy perle nie spotkałam.
chcialam Cie zapytac, czy Wellaton 12/1 zlapie lepiej z woda 12% niz 9% ?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 21:14   #1240
hello_Moscow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Dziękuję, uspokoiłaś mnie bardzo.
Mam pootwierane różne blogi z poradami co do blondów i taką informację znalazłam: by ochłodzić złoto/żółć należy nałożyć perłę, jednak gdy włosy wydają nam się zbyt złote/żółte perła może wywołać zieleń.
I zawał gotowy.

Nałożyłam maskę na włosy. Już na mokro widzę, że nie jest tak żółto jak było ...

Edytowane przez hello_Moscow
Czas edycji: 2014-04-25 o 21:37
hello_Moscow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 21:52   #1241
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
chcialam Cie zapytac, czy Wellaton 12/1 zlapie lepiej z woda 12% niz 9% ?
na 12 złapie mocniej, ale trochę przesuszy kłaczki.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez hello_Moscow Pokaż wiadomość
Dziękuję, uspokoiłaś mnie bardzo.
Mam pootwierane różne blogi z poradami co do blondów i taką informację znalazłam: by ochłodzić złoto/żółć należy nałożyć perłę, jednak gdy włosy wydają nam się zbyt złote/żółte perła może wywołać zieleń.
I zawał gotowy.

Nałożyłam maskę na włosy. Już na mokro widzę, że nie jest tak żółto jak było ...
haha, ja tu muszę widzę czuwać, bo mi kiedyś ktoś zawału dostanie niepotrzebnie...
bardzo się cieszę, mam nadzieję, że fajnie wyszło. czekam na fotki jak włoski wyschną.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-25, 22:26   #1242
hello_Moscow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
na 12 złapie mocniej, ale trochę przesuszy kłaczki.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------



haha, ja tu muszę widzę czuwać, bo mi kiedyś ktoś zawału dostanie niepotrzebnie...
bardzo się cieszę, mam nadzieję, że fajnie wyszło. czekam na fotki jak włoski wyschną.
Dziękuję, że jesteś! Podsuszyłam trochę włoski i chodziłam z lustrem po domu, żeby zobaczyć je w różnym świetle ... w końcu nie widzę tej przerażającej żólci! Aż nie mogę uwierzyć. Wydaje mi się, że wyszedł dość naturalny kolor, jasny-słomkowy. Jutro przy świetle dziennym pyknę zdjęcia.
SceneQueene, jeśli mieszkasz w Wielkopolsce to zapraszam Cię na kawę i ciacho. Dziękuję baaardzo za pomoc.
hello_Moscow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 07:58   #1243
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
na 12 złapie mocniej, ale trochę przesuszy kłaczki.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------



haha, ja tu muszę widzę czuwać, bo mi kiedyś ktoś zawału dostanie niepotrzebnie...
bardzo się cieszę, mam nadzieję, że fajnie wyszło. czekam na fotki jak włoski wyschną.
bo probowalam nakladac 12/1 i polowe 12/0 z 12% mojej kolezance i wyszlo cieplo, ja mam jasniejsze wlosy i sprobowalabym 12/1 z 12%, bo sama rozjasniam wlosy, ale lamia sie, suche sa.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 08:45   #1244
hello_Moscow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Dziewczyny, poniżej zdjęcie mojej czupryny po Kolestonie 12.22. Nie jest to do konca to, o co mi chodziło, ale jestem zadowolona, ze pozbylam sie zoltka.
Jestem dzis w pracy, przed chwila byla u mnie klientka, która miała polozona farbę CeCe 10.23 - świetlisty bezowy blond z woda 9%.
myślicie, ze gdybym polozyla ja teraz na moje włosy, to wyszedlby ładny kolor bezowy, bez zielonej albo zoltej poświaty? W sumie nie slyszalam nic o farbach tej marki i moze lepszy byłby jakiś naturalny bezowy Koleston? A moze ten Kolorek, który mam sie troche wyplucze za dwa mycia i nie będzie taki mocno perlowy?
Ogolnie polecialabym dzis do fryzjerskiego... :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140426_002.jpg (82,2 KB, 30 załadowań)

Edytowane przez hello_Moscow
Czas edycji: 2014-04-26 o 09:04
hello_Moscow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 09:08   #1245
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Hej. Dziewczynki mam nadzieje ze mi cos podpowiedzcie a mianowicie mam balejaż schodzilam z ciemnego brazu w tej chwili doszlam do takiego koloru jak w zalaczniku i teraz mam dylemat czy jak poloze farbe np wellaton 10/0 to czy zlapie mi rowno i rozjasni i bedzie jednolity blond? co proponujecie czy moze siegnac po 12/0 ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6031.jpg (39,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6131.jpg (69,6 KB, 33 załadowań)
__________________
zapuszczam włoski Nie prostuję!
Nie suszę!
* skrzypowita
* seboradin
*drożdże
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 09:33   #1246
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ewe11 Pokaż wiadomość
Hej. Dziewczynki mam nadzieje ze mi cos podpowiedzcie a mianowicie mam balejaż schodzilam z ciemnego brazu w tej chwili doszlam do takiego koloru jak w zalaczniku i teraz mam dylemat czy jak poloze farbe np wellaton 10/0 to czy zlapie mi rowno i rozjasni i bedzie jednolity blond? co proponujecie czy moze siegnac po 12/0 ?
Po swoich krótkich doświadczeniach powiem, że raczej 10 Ci nie rozjaśni, co najwyżej wyjdzie rudawo/złoto... od razu lepiej 12 i bym chyba starała się omijać pasemka po rozjaśniaczu.

Ale to może niech inne dziewczyny się wypowiedzą.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez hello_Moscow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poniżej zdjęcie mojej czupryny po Kolestonie 12.22. Nie jest to do konca to, o co mi chodziło, ale jestem zadowolona, ze pozbylam sie zoltka.
Jestem dzis w pracy, przed chwila byla u mnie klientka, która miała polozona farbę CeCe 10.23 - świetlisty bezowy blond z woda 9%.
myślicie, ze gdybym polozyla ja teraz na moje włosy, to wyszedlby ładny kolor bezowy, bez zielonej albo zoltej poświaty? W sumie nie slyszalam nic o farbach tej marki i moze lepszy byłby jakiś naturalny bezowy Koleston? A moze ten Kolorek, który mam sie troche wyplucze za dwa mycia i nie będzie taki mocno perlowy?
Ogolnie polecialabym dzis do fryzjerskiego... :P
Kolor mi się nawet podoba po tej 12.22 ja czekam na swoją
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 09:57   #1247
hello_Moscow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kocuraska Pokaż wiadomość
Po swoich krótkich doświadczeniach powiem, że raczej 10 Ci nie rozjaśni, co najwyżej wyjdzie rudawo/złoto... od razu lepiej 12 i bym chyba starała się omijać pasemka po rozjaśniaczu.

Ale to może niech inne dziewczyny się wypowiedzą.

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------



Kolor mi się nawet podoba po tej 12.22 ja czekam na swoją
A zamowilas sobie 12.22? Ja zuzylam cala, bo duzo włosów mam. W miare odpowiada mi kolor, tylko, ze zaraz po odroscie na długość 10 cm na glowie jest taki mocno perlowy, a odrost ma inny odcień i to mnie troche wkurza. Moze zaczekam na SceneQueen, moze cos mi jeszcze poradzi i najwyżej w poniedziałek będę kombinowac. Ogólnie jestem w szoku, ze tak ładnie wybawila zolc.
jeszcze przed chwila dowiedziałam sie o farbie Loreal Creme 10.21-b.kasny perlowy blond. Świetnie wygladal na włosach. I juz mam mętlik w glowie.
Poniżej moja kita.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140426_008.jpg (139,8 KB, 18 załadowań)

Edytowane przez hello_Moscow
Czas edycji: 2014-04-26 o 10:44
hello_Moscow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 11:48   #1248
ewe11
Raczkowanie
 
Avatar ewe11
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 234
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

/ktoś jeszcze doradzi?
__________________
zapuszczam włoski Nie prostuję!
Nie suszę!
* skrzypowita
* seboradin
*drożdże
* wax
*olejek rycynowy
ewe11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 12:19   #1249
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hello_Moscow Pokaż wiadomość
Dziękuję, że jesteś! Podsuszyłam trochę włoski i chodziłam z lustrem po domu, żeby zobaczyć je w różnym świetle ... w końcu nie widzę tej przerażającej żólci! Aż nie mogę uwierzyć. Wydaje mi się, że wyszedł dość naturalny kolor, jasny-słomkowy. Jutro przy świetle dziennym pyknę zdjęcia.
SceneQueene, jeśli mieszkasz w Wielkopolsce to zapraszam Cię na kawę i ciacho. Dziękuję baaardzo za pomoc.
jeeeejku nawet nie wiesz jak to miło usłyszeć, że komuś coś ładnie wyszło za moją radą, baaaardzo się cieszę! jestem z kujawsko-pomorskiego, jak będę w okolicy to skorzystam

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
bo probowalam nakladac 12/1 i polowe 12/0 z 12% mojej kolezance i wyszlo cieplo, ja mam jasniejsze wlosy i sprobowalabym 12/1 z 12%, bo sama rozjasniam wlosy, ale lamia sie, suche sa.
oj kochana, nie ryzykowałabym wtedy na 12.

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez hello_Moscow Pokaż wiadomość
Dziewczyny, poniżej zdjęcie mojej czupryny po Kolestonie 12.22. Nie jest to do konca to, o co mi chodziło, ale jestem zadowolona, ze pozbylam sie zoltka.
Jestem dzis w pracy, przed chwila byla u mnie klientka, która miała polozona farbę CeCe 10.23 - świetlisty bezowy blond z woda 9%.
myślicie, ze gdybym polozyla ja teraz na moje włosy, to wyszedlby ładny kolor bezowy, bez zielonej albo zoltej poświaty? W sumie nie slyszalam nic o farbach tej marki i moze lepszy byłby jakiś naturalny bezowy Koleston? A moze ten Kolorek, który mam sie troche wyplucze za dwa mycia i nie będzie taki mocno perlowy?
Ogolnie polecialabym dzis do fryzjerskiego... :P
piękny kolorek masz mogłabyś położyć spokojnie .23, ale nie od razu dzień po innej farbie- dajże tym włoskom trochę odpocząć !

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez ewe11 Pokaż wiadomość
Hej. Dziewczynki mam nadzieje ze mi cos podpowiedzcie a mianowicie mam balejaż schodzilam z ciemnego brazu w tej chwili doszlam do takiego koloru jak w zalaczniku i teraz mam dylemat czy jak poloze farbe np wellaton 10/0 to czy zlapie mi rowno i rozjasni i bedzie jednolity blond? co proponujecie czy moze siegnac po 12/0 ?
masz ciężkie zadanie. ja bym wzięła 12, ale położyłabym ją najpierw na te ciemne części, zdecydowanie. równo Ci teraz tak jasna farbka nie chwyci.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-26, 12:34   #1250
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

widzę, ze jesteś tutaj bardzo pomocna osoba i chylę czoła.
położyłam jej te farbę tylko na odrost, żadnych malaksow itp ale wyszło jej ciepło, ponoć tak ten kolor wychodzi, a dopiero przy 3 cim farbowaniu się zrównuję i wychodzi bardzo jasna ta reszta, ale odrost zawsze cieply. moja siostra tak np ma.

ja farbuje rozjaśniaczem u fryzjera, rozjaśniaczem Joico, bardzo mi sie połamały włosy po ostatniej wizycie, a chciałabym mieć jasne. wiec czy mogłabyś mi polecić o ile takowy w ogole jest, rozjaśniacz który nie jest bardzo agresywny? i wtedy zmienię fryzjera. chyba, ze firma nie ma znaczenia?
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 16:05   #1251
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hello_Moscow Pokaż wiadomość
A zamowilas sobie 12.22? Ja zuzylam cala, bo duzo włosów mam. W miare odpowiada mi kolor, tylko, ze zaraz po odroscie na długość 10 cm na glowie jest taki mocno perlowy, a odrost ma inny odcień i to mnie troche wkurza. Moze zaczekam na SceneQueen, moze cos mi jeszcze poradzi i najwyżej w poniedziałek będę kombinowac. Ogólnie jestem w szoku, ze tak ładnie wybawila zolc.
jeszcze przed chwila dowiedziałam sie o farbie Loreal Creme 10.21-b.kasny perlowy blond. Świetnie wygladal na włosach. I juz mam mętlik w glowie.
Poniżej moja kita.
Tak właśnie 12.22 i chyba zacznę od końcówek nakładać bo tam są najciemniejsze.
Po niedzieli może będę już miała farbę.
Gdyby udało Ci się zrobić zdj z lampą to będę wdzięczna
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 16:21   #1252
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
widzę, ze jesteś tutaj bardzo pomocna osoba i chylę czoła.
położyłam jej te farbę tylko na odrost, żadnych malaksow itp ale wyszło jej ciepło, ponoć tak ten kolor wychodzi, a dopiero przy 3 cim farbowaniu się zrównuję i wychodzi bardzo jasna ta reszta, ale odrost zawsze cieply. moja siostra tak np ma.

ja farbuje rozjaśniaczem u fryzjera, rozjaśniaczem Joico, bardzo mi sie połamały włosy po ostatniej wizycie, a chciałabym mieć jasne. wiec czy mogłabyś mi polecić o ile takowy w ogole jest, rozjaśniacz który nie jest bardzo agresywny? i wtedy zmienię fryzjera. chyba, ze firma nie ma znaczenia?
dzięki, kochana generalnie każde włosy reagują inaczej- stąd różnice w odcieniach na ten przykład.
co do rozjaśniaczy, ja najbardziej lubię fryzjerskie- Vincent Ledier to mój faworyt. potem w porządku jest Elgon i Alfaparf. VL ma kilka rodzajów- są też łagodniejsze.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 16:28   #1253
hello_Moscow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

SceneQueene - toż ja prawdę mówię! Gdyby nie Ty i Twoje trafne rady, miałabym pewnie jakąś katastrofę na łepetynie.
Ogólnie z tyłu nie wyszło do końca równo-tzn. gdzieniegdzie widzę prześwity cieplejszych tonów. Tam w sumie nakładałam na końcu, więc to pewnie jest przyczyną? Najkrócej tam trzymałam. Co zrobić, żeby następnym razem zrównać kolor?
Na pewno zakupię te fryzjerskie wody.
I nie wiem czy zmienię kolor ... ten mi się zaczyna podobać.
Byłam dziś podciąć końcówki-fryzjerka zapytała (sama z siebie), cóż ta za piękny kolor na włosach mam, jak się nazywa itd. Później mama pochwaliła. Aż w końcu sama powoli dochodzę do wniosku, że jest super-taki naturalny jasny blond chyba.

Kocuraska - bardzo proszę, wstawiam zdjęcia z naświetlaniem (to chyba nie lampa) przy oknie, robione przed chwilą.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20140426_010 (1).jpg (119,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20140426_016.jpg (156,5 KB, 30 załadowań)
hello_Moscow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 16:42   #1254
kudliczek
Rozeznanie
 
Avatar kudliczek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 608
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
dzięki, kochana generalnie każde włosy reagują inaczej- stąd różnice w odcieniach na ten przykład.
co do rozjaśniaczy, ja najbardziej lubię fryzjerskie- Vincent Ledier to mój faworyt. potem w porządku jest Elgon i Alfaparf. VL ma kilka rodzajów- są też łagodniejsze.
ja jakos w necie czytam o Goldwell ze jest dobry, mialas stycznosc?
Alfapafr mialam robiony, ale nie satysfakcjonowal mnie kolor, robilam nim rok u fryzjera i poszlam do innego na Joico i po 3 wizytach kolor jest super, ale wlosy mi sie posypaly.
sama mysle o farbie Wellaton z 12/1, ale boje sie ze nie potrzebnie tylko namieszam sobie w kolorach na glowie a i tak wroce do rozjasniacza.
kudliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 17:06   #1255
Kocuraska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 59
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hello_Moscow Pokaż wiadomość
Kocuraska - bardzo proszę, wstawiam zdjęcia z naświetlaniem (to chyba nie lampa) przy oknie, robione przed chwilą.
super... czekam teraz niecierpliwie na farbę i jak pomaluje wkleję zdjęcia.
Kocuraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 17:10   #1256
hello_Moscow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 78
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Kocuraska Pokaż wiadomość
super... czekam teraz niecierpliwie na farbę i jak pomaluje wkleję zdjęcia.
Dzięki. Teraz ja w takim razie czekam z niecierpliwością na Twoje fotki.
hello_Moscow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 18:47   #1257
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Ja również potrzebuje porady. Miałam włosy w kolorze blond, dół popielaty jednak przy odroście (moim naturalnym 3/4 cm) pozostało trochę rudości po niewypłukanej szamponetce joanna ciemny blond, chciałam to wyrównać gołębim popielem, ale nie było go w sklepie i wzięłam szlachetną perłę :ściana: Włosy były już w ciepłym odcieniu na całej długości, odrost z okropnie ciepłą rudawą poświatą. Zapłakana pobiegłam po gołębi popiel: dół idealny, odrost nie ruszony... Wszystko robiłam na wodzie 3 tak jak zawsze. Jako, że wyglądałam koszmarnie zdecydowałam się na przyciemnienie włosów. Mam teraz włosy w kolorze ciemny blond, gdzie dół nadal jest popielaty, a w okolicach odrostu odbija się ta ciepła poświata co widać zwłaszcza przy zdjęciach z fleszem. Jak to teraz wyrównać? Zależy mi jedynie na poprawie odcienia, ale nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić...
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 18:54   #1258
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hello_Moscow Pokaż wiadomość
SceneQueene - toż ja prawdę mówię! Gdyby nie Ty i Twoje trafne rady, miałabym pewnie jakąś katastrofę na łepetynie.
Ogólnie z tyłu nie wyszło do końca równo-tzn. gdzieniegdzie widzę prześwity cieplejszych tonów. Tam w sumie nakładałam na końcu, więc to pewnie jest przyczyną? Najkrócej tam trzymałam. Co zrobić, żeby następnym razem zrównać kolor?
Na pewno zakupię te fryzjerskie wody.
I nie wiem czy zmienię kolor ... ten mi się zaczyna podobać.
Byłam dziś podciąć końcówki-fryzjerka zapytała (sama z siebie), cóż ta za piękny kolor na włosach mam, jak się nazywa itd. Później mama pochwaliła. Aż w końcu sama powoli dochodzę do wniosku, że jest super-taki naturalny jasny blond chyba.

Kocuraska - bardzo proszę, wstawiam zdjęcia z naświetlaniem (to chyba nie lampa) przy oknie, robione przed chwilą.
Haaa, no widzisz, to się bardzo, bardzo cieszę.
Następnym razem zacznij nakładanie od tych 'cieplejszych' miejsc i po kłopocie. Ja bym ten kolorek zostawiła, przepiękny jest!

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
ja jakos w necie czytam o Goldwell ze jest dobry, mialas stycznosc?
Alfapafr mialam robiony, ale nie satysfakcjonowal mnie kolor, robilam nim rok u fryzjera i poszlam do innego na Joico i po 3 wizytach kolor jest super, ale wlosy mi sie posypaly.
sama mysle o farbie Wellaton z 12/1, ale boje sie ze nie potrzebnie tylko namieszam sobie w kolorach na glowie a i tak wroce do rozjasniacza.
niestety- tego rozjaśniacza jeszcze nie używałam.
12/1 jest mocno popielata- jeśli masz na głowie choć trochę złota to jest takie ryzyko, że wyjdzie zielony. niemniej, jeśli miałaś już rozjaśniane włosy (nie ma sensu co miesiąc katować ich rozjaśniaczem, to metoda tylko na odrosty, na resztę powinien iść malaks) to jestem zdania, że farba rozjaśniająca sobie poradzi.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Ja również potrzebuje porady. Miałam włosy w kolorze blond, dół popielaty jednak przy odroście (moim naturalnym 3/4 cm) pozostało trochę rudości po niewypłukanej szamponetce joanna ciemny blond, chciałam to wyrównać gołębim popielem, ale nie było go w sklepie i wzięłam szlachetną perłę :ściana: Włosy były już w ciepłym odcieniu na całej długości, odrost z okropnie ciepłą rudawą poświatą. Zapłakana pobiegłam po gołębi popiel: dół idealny, odrost nie ruszony... Wszystko robiłam na wodzie 3 tak jak zawsze. Jako, że wyglądałam koszmarnie zdecydowałam się na przyciemnienie włosów. Mam teraz włosy w kolorze ciemny blond, gdzie dół nadal jest popielaty, a w okolicach odrostu odbija się ta ciepła poświata co widać zwłaszcza przy zdjęciach z fleszem. Jak to teraz wyrównać? Zależy mi jedynie na poprawie odcienia, ale nie mam zielonego pojęcia jak to zrobić...
chcesz się pozbyć popielu czy ciepłego odcienia? tak nakombinowałaś z tymi farbkami, że teraz pobawiłabym się raczej płukankami/szamponami do blondu.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2014-04-26 o 18:52
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 18:59   #1259
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Haaa, no widzisz, to się bardzo, bardzo cieszę.
Następnym razem zacznij nakładanie od tych 'cieplejszych' miejsc i po kłopocie. Ja bym ten kolorek zostawiła, przepiękny jest!

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------



niestety- tego rozjaśniacza jeszcze nie używałam.
12/1 jest mocno popielata- jeśli masz na głowie choć trochę złota to jest takie ryzyko, że wyjdzie zielony. niemniej, jeśli miałaś już rozjaśniane włosy (nie ma sensu co miesiąc katować ich rozjaśniaczem, to metoda tylko na odrosty, na resztę powinien iść malaks) to jestem zdania, że farba rozjaśniająca sobie poradzi.

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------



chcesz się pozbyć popielu czy ciepłego odcienia? tak nakombinowałaś z tymi farbkami, że teraz pobawiłabym się raczej płukankami/szamponami do blondu.
Ciepłego odcienia Myślisz? Ja nie chce bawić już się w farby szczerze mówiąc... Mam tego powoli dosyć
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-27, 12:35   #1260
mariuda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lipno.
Wiadomości: 33
Dot.: Rozjaśnianie włosów - wątek zbiorczy

Cześć c:

Chciałabym rozjaśnić sobie moje włosy na rudy odcień lub coś w ten deseń. Czy wyjdzie mi, jeśli rozjaśnię Delią? Nie całe włoski, tylko od wysokości uszu c: Dodam zdjęcie abyście zobaczyły mój obecny kolor c:

+ Czy ów rozjaśniacz, rozjaśni tak aby nie były żółte włosy, jak po Joannie? :c I ile bym musiała trzymać? Moje włosy są dość podatne na różnorakie zabiegi + Jak ostatnio rozjaśniałam Joanną same końcówki to były one zółte niczym żółtko oraz strasznie popalone ;c
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10175014_646895905383466_7585488703050358788_n.jpg (56,2 KB, 30 załadowań)
mariuda666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-08 07:53:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:20.