przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kilogamów - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-26, 21:37   #31
niunka22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 216
GG do niunka22
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Ja to nie moge patrzec na swoj brzuch.....ach szkoda gadac
__________________
Start 12.01.2011r.
176cm

waga początkowa - 87kg
waga aktualna - 85,4kg

cel I - 80kg
cel II - 75kg
cel III - 70kg
cel ostateczny - 60kg
niunka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:39   #32
fruzia1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wieruszów
Wiadomości: 178
GG do fruzia1988 Send a message via Skype™ to fruzia1988
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Ja mykam ... Ide niunie położyć a pozniej sie poprzytulac z ukochanym. Pa Dziewczyny !
fruzia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:41   #33
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Cytat:
Napisane przez fruzia1988 Pokaż wiadomość
Ja mykam ... Ide niunie położyć a pozniej sie poprzytulac z ukochanym. Pa Dziewczyny !
w takim razie milych przytulanek
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:55   #34
niunka22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 216
GG do niunka22
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

dobranoc
__________________
Start 12.01.2011r.
176cm

waga początkowa - 87kg
waga aktualna - 85,4kg

cel I - 80kg
cel II - 75kg
cel III - 70kg
cel ostateczny - 60kg
niunka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 21:59   #35
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Cytat:
Napisane przez niunka22 Pokaż wiadomość
dobranoc
Dobranoc

Ja tez zaraz znikam, moge miec nieciekawa noc, Synus ma katar i od 20 obudził się z płaczem już trzy razy
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 22:34   #36
mloda0690
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Wink Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Czesc dziewczyny ja rowniez chętnie sie przyłaczeJestem mam 9 miesiecznej Inez mam 20 lat w tym roku 21W ciazy przytylam 25 kg i jak narazie zrzucilam tylko 10Niestety karmilam piersia tylko poltorej miesiac i potem zdrowe odrzywianie poszlo w kontMam problem ze zmobilizowaniem sie do diety i niesetety lubie podjadac,jesc duzo wieczorami i co najgorsze kocham cipsyMoim marzeniem jest schudnac 15-20 kg
Moze powiecie mi jak wy sie do tego odchudzania zabieracie??

Buzka pozdrawiam
mloda0690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 23:25   #37
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Witam nowe mamy na wątku. Dopisałam was do listy i proszę o uzupełnienie danych.

Dziewczyny nie kumam jak zrobić tą tabelkę. A jak wam się podoba to jak zrobiłam "po swojemu" w pierwszym wpisie? Może zostać?
No i proszę piszcie mi na PW brakujące dane do tabelki

A ja dziś miałam megapokusę po kolacji już byłam w kuchni i stałam nad lodówką a niej sałatka jarzynowa mojej mamusi, pierogi ruskie, pyszne szynki, serki, pączki, mniaaaam. Ale odeszłam i wziełam tylko wodę mineralną. Jednak nadal mnie korci.

Dziś ćwiczyłam tylko 20 minut brzuch bo mi się nie chciało dłużej ale rano dużo chodziłam po mieście więc zaliczam dzień do udanych. W czwartek wieczorem idę z siostrą na siłownię i śpie u rodziców z tego powodu bo z Mimi zostaną.

Miłej nocki i do jutra
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 07:54   #38
fruzia1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wieruszów
Wiadomości: 178
GG do fruzia1988 Send a message via Skype™ to fruzia1988
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Kochana ta tabelka jest świetna ! W końcu jestem oficjalnie dopisana do jakiegoś forum Bardzo mnie to cieszy. Buziaki dla Ciebie !
fruzia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 09:35   #39
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Tabelka super, Agnieszko!
Dzisiaj znowu ważę 20 dag mniej, bardzo motywuje mnie takie codzienne ważenie. Słyszałam że lepiej raz w tygodniu ale ja wolę codziennie. Przed chwilą zjadłam śniadanie - kanapkę z twarożkiem i ogórkiem, teraz popijam zieloną herbatę. Zaplanowałam sobie na dziś pilates i trochę rozciągania, postaram się wykonać plan w 100%, chociaż leń jestem straszny.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 09:49   #40
fruzia1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wieruszów
Wiadomości: 178
GG do fruzia1988 Send a message via Skype™ to fruzia1988
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Ja właśnie piję kawke, na śniadanko zjadłam resztki kanapek po mojej córci :P
Zaraz się biorę za sprzątanie a po sprzątaniu ćwiczę . Czytałam kiedyś, że 20 min sprzątanie wytwarza hormony szczęścia i pobudza organizm. Ja to moje dzisiejsze sprzątanie potraktuje jako rozgrzewke przed ćwiczeniami W koncu trzeba sie trochę namachać przy odkurzaniu i myciu podłogi, nie ?
fruzia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 09:55   #41
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Ha, nie zauważyłam żeby sprzątanie wyzwalało u mnie jakieś hormony szczęścia, chyba że już jest skończone i mogę sobie szczęśliwa (a jakże!) popatrzeć na czyściutkie mieszkanie, popijając przy tym kawkę Nie cierpię sprzątać, ale wcześnie rano wypucowałam na błysk łazienkę i jeszcze te sterty prania muszę opanować i doprowadzić salon do stanu używalności. Czyli odgruzować z zabawek. Czy wasze dzieci też tak rozwłóczą swoje rzeczy po całym domu? Mój dwie godziny po generalnych porządkach wygląda jakby tajfun po nim przeszedł.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 09:58   #42
Zelka_07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 424
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Witam również chciabym sie dołączyć do Was. Mam 26lat i 2 letnią córcie. w ciąży spasłam sie ostro ale zrzuciłam niecałe 30kg tylko dzięki karmieniu. W wakacje ważyłam już 66 przy 173cm wzrostu ale odkąd przestałam karmić waga wzrosła do 68 a po świątecznym łasuchowaniu do 71.5. teraz wróciłam do tych 68 i waga ani drgnie!!!! ćwicze codziennie 30-45min orbitrek i 20-30 twister. dietki ostatnio nie trzymałam i pewnie tu tkwi sekret. siedzimy (z córcią) w domu obie chore wiec nawet nie mam jak kupić dietetycznego żerełka. ale jak sie tylko podlecze biore sie ostro za dietke. MUSI SIE UDAĆ. waga wymażona to 59 ale jak dojde do 62 to już będzie szał. mam nadzieje żew mnie przygarniecie i kopniecie wiadomo gdzie dla motywacji ide wycierać nosek mojej chorowitce. pozdrawiam
Zelka_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:10   #43
fruzia1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wieruszów
Wiadomości: 178
GG do fruzia1988 Send a message via Skype™ to fruzia1988
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

A widzisz u nie jest inaczej.. Ja lubię sprzątać :P Nienawidzę za to prasowania !! Ale nie martw się, nie tylko u ciebie po niedługim czasie od sprzątania jest znów burdel i trzeba łazić i wszystko układać z powrotem na swoje miejsce... a najbardziej mnie wkurza wyciąganie wszystkich ubrań z szafek .... trzeba wszystko składać od nowa
Ok dziewczyny idę wieszać pranie, łapię za odkurzacz i mopa i jadę z tym koksem

Witaj Zelka_07 !
fruzia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 10:43   #44
jagoda2601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 15
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Witam
Od kilku dni przeglądam te forum o odchudzaniu ale jakoś nie mogłam sie odnależć wsród nastolatek walczacych ze swoja wagą. Zaczynały od odchudzania a kończyło się na zakupach ciuchów... Ale ten wasz watek jest w sam raz dla mnie. Jestem mamą 7 letniego chłopca i od poniedziałku 25.01.2010 postanowiłam zgubic zbędne kilogramy...
Przygarniecie mnie do siebie dziewczynki???
jagoda2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:03   #45
Zelka_07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 424
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

co do rozrzuconych zabawek....
ostatnio otwieram drzwi listonoszowi a on wielkie oczy i sie pyta : Czy tu tornado przeszło?
Nie to tylko mały tajfunik o olbrzymiej sile rażenia

ja sprzątanie zawsze traktuje jako rozgrzewke przed ćwiczonkami
Zelka_07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:04   #46
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Jasne witaj Jagoda

Ja włąsnie pożarłam owsianke Jelsi chodzi o burdel to u mnie masakra wsystkie zabawke wszedzie poza tym mala wyciaga sobie w komody ubrania i sie przebiera, a wczoraj wsio poukladam rowniutko ,ale coz taki moj los tylko sprztac i sprztac ;(
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 11:33   #47
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Witam nowe dziewczyny. Po poludniu dopiszę was do listy.

No u mnie tez zabawki po calym domu porozwalane ale to dlatego ze mam telewizjie w salonie i tam siedze a mala ze mna bo nie lubi sie bawic sama w drugim pokoju, wiec te zabawki tak codziennie wędrują.

Ja zjadlam na sniadanie 2 kanapki chleba razowego z wiesniakiem, salatą, ogorkiem i pomidorem + jajko na miękko i poł szklanki soku mulititamina.
Dzis w planach mam : pranie, szorowanie łazienki, mopowanie podlogi i odkurzanie dywanow (pol godziny intensywnego sprzątania to jakieś 200kcal mniej)

A teraz mam 5 minut relaksu przy kawce i ogloszeniach o pracę
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:44   #48
jagoda2601
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 15
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Dzięki za miłe przyjęcie ... wiedziałam ze na inne mamuski to zawsze można liczyć
Jeżeli chodzi o mnie to mam 27 lat (jeszcze), 177 cm wzrostu i waże w granicach 68-70 kg. Dokładniej napiszę po weekendzie jak bedę się ważyc u rodziców bo w domu ( na szczęscie nie mam wagi.) Chcę schudnąc do 62 kg. Byłoby wtedy idealnie ( 62- waga z przed ciąży)!Najbardziej chodzi mi o zgubienie oponki którą na własne życzenie wychodowałam przez ostatnie 2 lata (picie piwka wieczorami i objadanie sie na noc... pizza, zapiekaniki i inne pyszności )oraz wysmuklić uda. od poniedziałku tak się zawzięłam że sama jestem zdziwiona.
dziś zjadłam:
I sn- 2 kromki chleba ciemnego ze słonecznikkiem + kawa z mlekiem
II sn- kefir taki większy
o 14 bedzie sałatka z jajka i warzyw.
Postanowiłam nie stosować gotowej diety ale wymyślic własną tak żebym nie chodziła ciągle głodna i zła! A wię wzoruję się na diecie niełączenia ale trochę ja pod siebie zmodyfikowałam... zobaczymy z jakm skutkiem.
__________________
***Nastawiona na sukcess***
jagoda2601 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 12:56   #49
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

witam wszystkie mamy

podaje dokładniejsze dane do tabelki :
moje imię to Monika
wzrost- 163cm
waga początkowa - 96kg
waga aktualna - 85,3kg
cel - 70 kg lub mniej
i posiadam dwójke dzieci

rano na śniadanko zjadłam sałatkę z tuńczyka , a na obiadek planuje sobie brokuły + pierś + cacyki (serek naturalny +świeży ogórek+czosnek+przyprawy, uwielbiam to -służy mi to jako taki sosik do piersi POLECAM)

ogólnie to od paru dni sie nieważyłam .

powinniśmy dziewczyny ustalić sobie jeden dzień w tygodniu w którym bedziemy sie ważyć i podawać aktualną wagę. co proponujecie ????

miłego dnia wam życze - pozdrawiam
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 13:12   #50
fruzia1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wieruszów
Wiadomości: 178
GG do fruzia1988 Send a message via Skype™ to fruzia1988
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Ufff ... Ja już po ponad godzinnym treningu. Mięśnie mi jeszcze drżą. Ide wziąć szybki prysznic i biorę się za robienie obiadu.
fruzia1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 13:42   #51
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Cytat:
Napisane przez mona2007 Pokaż wiadomość
powinniśmy dziewczyny ustalić sobie jeden dzień w tygodniu w którym bedziemy sie ważyć i podawać aktualną wagę. co proponujecie ????

miłego dnia wam życze - pozdrawiam
Matka założycielka ustaliła piątek

Ja już po obiedzie i odkurzaniu. Wysłałam dziecko lulu i mam dwie godziny dla siebie, właśnie zmywam lakier z pazurów a potem relaks przy kawie i internecie, względnie jakiejś przyjemnej lekturze. No i ćwiczenia muszę jeszcze w te dwie godziny wcisnąć, bo przy Kubie poćwiczyć się nie da. Będzie wyszarpywał spode mnie matę, to nic że drugą ma do dyspozycji, ta mamusina i tak jest fajniejsza
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 16:06   #52
mloda0690
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Siemka Wszystkim

A ja sie dzisiaj cholernie nie wyspalamBo moje dziecko dalo mi popalic od rana

Ja dzisiaj zjadlam:
Na sniadanie 2 skibki chleba kawiorka z szynka z kurczat musztarda i cherbate owocowa potem 5 biszkoptów bo cora jadla a mnie taka ochota na slodkie wziela nom i niedawno obiad czyli kawalek miesa pieczonego i warzywa z patelni nom i szklanke coli

I juz dzisiaj mam zamiar na tym zakonczyc ewentualnie serek grani jak mnie przypili glod

Moje dane do tabelki to tak:
Nick:mloda0690
Imie: Agnieszka
Wiek:20
Wzrost: 172 cm
Dziecko: 1 córka
Waga poczatkowa: 77 kg
Waga obecna 77 kg
Cel: 60/58 kg
Ale od czasu porodu juz i tak poszlam 10 kilo w dol;p

A co do sprzatania to ja tego nie lubie i najgorzej jest mi sie z to zabrac bo jak juz zaczne i sie wkrece to jest okDzisiaj to tylko ogarnelam odkurzaczem nom i zrobilam warzywa na patelni:rolleye s:

Edytowane przez mloda0690
Czas edycji: 2010-01-27 o 16:08
mloda0690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 16:51   #53
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

hej mamy

jak mija wam dzionek, bo ja na pełnych obrotach, obiadek zaliczyłam taki jak opisywałam wcześniej, najdłam sie do syta i jak narazie żadnych grzeszków, ciągle popijam wodę , dzisiaj juz 2 litry mam wypite.

odebrałam juz córcie z przedszkola, a mój synek Kubuś ma popołudniowa drzemke w ramionach mojego tż, miły widok

jesli chodzi o cwiczenia to u mnie niestety ich nie ma, nie potrafie sie zmobilizować
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 17:08   #54
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

A mój syn zamiast dwóch godzin drzemki miał tylko jedną i wstał taki marudny że szok. Przyznam że padam już z nóg i liczę tylko godziny do 21. Na szczęście mąż już jest w domu więc mnie trochę odciąża.
Upiekłam po południu maślane ciasteczka (moi panowie uwielbiają) i skusiłam się na jedno. Oprócz tego banan i serek homogenizowany na podwieczorek, na kolację zrobię sałatkę jajeczną albo z tuńczyka, zobaczy się. Ćwiczeń niet:/ muszę się w końcu zmobilizować.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 17:36   #55
mona2007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: zachodnipomorskie
Wiadomości: 2 523
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

mniam maślane ciasteczka, cudny smak

juz dawno nie jadłam
__________________

CHCE CZUĆ SIĘ DOBRZE PATRZĄC NA SIEBIE, I CHCE ABY PATRZONO NA MNIE I WIDZIANO ATRAKCYJNĄ KOBIETE



a ja czekam, i czekam na niego





mona2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 19:20   #56
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Widzę dziewczyny ze wam sie cwiczyc nie chce no to bacik na zachęte. Ja za pół godzinki zaczynam codzienny rytuał .
Dziś miałabym udany dzień gdyby nie obiad . Zjadłam 15 pierogów ruskich . na początku tylko 6 ale zostało na 1 porcje a ze mają już 3 dni to bym musiała je wywalić bo tż nie chciał no i zjadłam masakra.
No a co do ruchu to ja dziś od 12.00 do 17.00 na nogach i bez jedzenia bo cały czas coć robiłam. Najpierw pomyłam naczynia, potem odkurzyłam kurze w salonie, potem posegregowałam Milenki zabawki (1/3 wywaliłam), potem wyszorowałam łazienkę i wc, potem wstawiłam pranie, potem przez godzinę robiłam obiad dla tż i Mili (kluski z sosem pomidorowym i pulpetami z mięsa mielonego), potem pomyłam naczynia po obiedzie, potem odkurzyłam całe mieszkanie i na koniec wywiesiłam pranie. Tz zajmował sie małą cały czas i oczom nie wierzył bo ja nigdy nie sprzątami mowi do mnie zebym zostawiła bo on jutro odkurzy a ja do niego "ale ja chce kalorie spalic"

No to teraz zabieram sie za dodawanie danych do tabelki

Acha i jak wam piatek na wazenie nie pasuje to piszcie, moze byc inny dzien

Edytowane przez AgaMili
Czas edycji: 2010-01-27 o 19:24
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 19:58   #57
yasirah
Raczkowanie
 
Avatar yasirah
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Cześć dziewczyny!
Czy ja też mogę się dołączyć?
Jestem mamą 20 miesięcznego Maksa i 5 miesięcznej Natalki
Niestety zostało mi po małej parę nadprogramowych kilogramów, które skupiły się zwłaszcza na biodrach i brzuchu,czyli w miejscach na punkcie których mam świra
Mam 160cm wzrostu i około (bo nie mam wagi niestety) 48kg. Chciałabym dojść do wagi sprzed ciąży, czyli ok 44kg. A przede wszystkim,zależy mi na poprawieniu estetyki ciała, bo wkurzają mnie te wałeczki beeeeee
Ćwicze na stepperku na przemian z brzuszkami i innymi normalnymi ćwiczeniami i mam nadzieję,że już w maju będę laseczka

A jeszcze dane do tabelki:
imie-Agnieszka
wiek-24
dzieci-2
wzrost-160
waga poczatkowa-48
waga aktualna-48
cel-44
__________________
"Serce obawia się cierpień (...). Powiedz mu, że strach przed cierpieniem, jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia."

Edytowane przez yasirah
Czas edycji: 2010-01-27 o 20:03
yasirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 20:04   #58
AgaMili
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 970
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Cytat:
Napisane przez yasirah Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Czy ja też mogę się dołączyć?
Jestem mamą 20 miesięcznego Maksa i 5 miesięcznej Natalki
Niestety zostało mi po małej parę nadprogramowych kilogramów, które skupiły się zwłaszcza na biodrach i brzuchu,czyli w miejscach na punkcie których mam świra
Mam 160cm wzrostu i około (bo nie mam wagi niestety) 48kg. Chciałabym dojść do wagi sprzed ciąży, czyli ok 44kg. A przede wszystkim,zależy mi na poprawieniu estetyki ciała, bo wkurzają mnie te wałeczki beeeeee
Ćwicze na stepperku na przemian z brzuszkami i innymi normalnymi ćwiczeniami i mam nadzieję,że już w maju będę laseczka
Ty chcesz wazyc 44 kg? Moja siostra ma 158cm i waży 62kg, teraz sie odchudza do 55kg. Moim zdaniem waga ponizej 50kg to choroba i nie wyobrazam sobie zebys miala jakies "wałeczki" przy tej wadze.
AgaMili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 20:10   #59
yasirah
Raczkowanie
 
Avatar yasirah
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 80
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Ojj wierz mi,że mam wałeczki. Jestem bardzo drobnej budowy, wiem,że 44 kg to podchodzi pod jakąś chorobę ale po mnie mojej wagi nie widać
__________________
"Serce obawia się cierpień (...). Powiedz mu, że strach przed cierpieniem, jest straszniejszy niż samo cierpienie. I że żadne serce nie cierpiało nigdy, gdy sięgało po swoje marzenia."
yasirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 20:59   #60
Bunny_82
Zadomowienie
 
Avatar Bunny_82
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 533
Dot.: przedwiosenne odchudzanie MAM-wszystkie mamy które chcą pozbyć się zbędnych kil

Czesc Dziewczyny!

Sporo naskrobałyście dziś, super Nie było mnie cały dzień ponieważ laptop był w naprawie, matryca padła
Dieta i cwiczenia ok, tylko samopoczucie gorzej, @ zbliża się i czuję się dosłownie tak:
Mąż ma przechlapane

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Witam nowe mamy na wątku. Dopisałam was do listy i proszę o uzupełnienie danych.

Dziewczyny nie kumam jak zrobić tą tabelkę. A jak wam się podoba to jak zrobiłam "po swojemu" w pierwszym wpisie? Może zostać?
No i proszę piszcie mi na PW brakujące dane do tabelki

(...)
Lista super, AgaMili świetna robota

Cytat:
Napisane przez fruzia1988 Pokaż wiadomość
Ja właśnie piję kawke, na śniadanko zjadłam resztki kanapek po mojej córci :P
Zaraz się biorę za sprzątanie a po sprzątaniu ćwiczę . Czytałam kiedyś, że 20 min sprzątanie wytwarza hormony szczęścia i pobudza organizm. Ja to moje dzisiejsze sprzątanie potraktuje jako rozgrzewke przed ćwiczeniami W koncu trzeba sie trochę namachać przy odkurzaniu i myciu podłogi, nie ?
Ja czasami po sprzątaniu faktycznie czuję się super i dostaje sporego powera, ale czasami nic mi się nie chce np. dziś, planowałam posprzatać łazienkę, zaszłam popatrzyłam i stwierdziłam, że lepiej jutro, bo i tak dziś Mąż jeszcze bardziej ją zabrudzi

Cytat:
Napisane przez AgaMili Pokaż wiadomość
Witam nowe dziewczyny. Po poludniu dopiszę was do listy.

No u mnie tez zabawki po calym domu porozwalane ale to dlatego ze mam telewizjie w salonie i tam siedze a mala ze mna bo nie lubi sie bawic sama w drugim pokoju, wiec te zabawki tak codziennie wędrują
.

Ja zjadlam na sniadanie 2 kanapki chleba razowego z wiesniakiem, salatą, ogorkiem i pomidorem + jajko na miękko i poł szklanki soku mulititamina.
Dzis w planach mam : pranie, szorowanie łazienki, mopowanie podlogi i odkurzanie dywanow (pol godziny intensywnego sprzątania to jakieś 200kcal mniej)

A teraz mam 5 minut relaksu przy kawce i ogloszeniach o pracę
u mnie jest podobnie

Cytat:
Napisane przez yasirah Pokaż wiadomość
Ojj wierz mi,że mam wałeczki. Jestem bardzo drobnej budowy, wiem,że 44 kg to podchodzi pod jakąś chorobę ale po mnie mojej wagi nie widać
44 kg
__________________


31.10.2008



Aniołek [*] 12.10.2011 - 16 tc

Bunny_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:18.