Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-14, 19:04   #4951
nhung
Zadomowienie
 
Avatar nhung
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 197
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Nhung, powiem Ci, że nawet, jeśli miałabym ciemną skórę to akceptowałabym ją, bo każda z nas tutaj nie robi nic na siłę ale pielęgnuje swoje naturalne piękno Jestem pewna, że ze swoją egzotyczną urodą jesteś piękna i to jest najważniejsze! A niestety, robienie przeciwko naturze zawsze jest szkodliwe, tak jak spalanie się na solarium daje straszne efekty tak katowanie skóry kwasami i mocno kryjącymi jasnymi podkładami też nie jest dobrym pomysłem. Ale rozumiem, w młodym wieku akceptowanie siebie to jest bardzo trudna sprawa, to chyba po prostu niemożliwe i aż sprzeczne z prawami dorastania
Ale czy ja wiem, czy to jest aż takie przeciwko naturze? Bo tak jak Wy, chciałabym się chronić przed działaniem promieni słonecznych : ) I jak któraś z Was się jednak opali, to próbuje jakoś hmm "usunąć" tą opaleniznę, prawda? Ja chcę właśnie pozbyć się długotrwałej opalenizny, a nie zmienić na siłę zakodowaną ciemną karnację. Bo wiem, że mogę mieć jasną skórę, to nie jest niemożliwe. Ze mną nie jest jak z hindusami, murzynami - ja urodziłam się z białą skórą...

Edytowane przez nhung
Czas edycji: 2008-12-14 o 19:06
nhung jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 19:15   #4952
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Ale czy ja wiem, czy to jest aż takie przeciwko naturze? Bo tak jak Wy, chciałabym się chronić przed działaniem promieni słonecznych : ) I jak któraś z Was się jednak opali, to próbuje jakoś hmm "usunąć" tą opaleniznę, prawda? Ja chcę właśnie pozbyć się długotrwałej opalenizny, a nie zmienić na siłę zakodowaną ciemną karnację. Bo wiem, że mogę mieć jasną skórę, to nie jest niemożliwe. Ze mną nie jest jak z hindusami, murzynami - ja urodziłam się z białą skórą...
Skoro filtry Ci nie pomagają trudno jest mi sobie wyobrazić, żeby udało Ci się utrzymać efekt jasnej skóry, jeśli uda Ci się do niej dojść. Z wiekiem skóra się zmienia, kiedy miałam 2 lata ludzie zaczepiali moich rodziców na ulicy dopytując, czy jestem mulatką. Musiałabyś się chyba przerzucić na nocny tryb życia skoro tak błyskawicznie się opalasz. Ja wysmarowana RAZ filtrem z wysokim faktorem, spędzając cały dzień w ruchu, rozebrana - na plaży, nad morzem wróciłam do domu nieopalona. Nie wiem, może skóra ściemniała mi o ton, ale nikt tego nie zauważył. Na pierwszym miejscu praktyczność. Gdybym dla utrzymania jasnej skóry miała się tak strasznie poświęcać olałabym to dawno. Właśnie dlatego, że było to niewygodne - olałam kremy brązujące. Smarowanie się codziennie lub co drugi dzień było dla mnie katorgą, bo jestem niesystematyczna, a efekt nie wyglądał naturalnie. Widzę, że jesteś uparta i będziesz kombinować pomimo wszystko - rozumiem Cię, robiłam dokładnie to samo ale w drugą stronę. Na szczęście szybko się zmęczyłam.
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:44   #4953
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
wtedy jeszcze się opalałam, więc jakąś tam opaleniznę miałam, ale nie zeszła od nivejki
opalenizja nie zejdzie od kremu nivea, schodzi wraz z naturalnym procesem złuszczania się naskórka.
nhung -cóż poradzić oprócz filtrów? Kapelusz z szerokim rondem i chronienie się w cieniu
ew. zawsze możesz zapytać dermatologa, nie zaszkodzi!

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2008-12-14 o 20:50
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 20:45   #4954
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
wtedy jeszcze się opalałam, więc jakąś tam opaleniznę miałam, ale nie zeszła od nivejki
No zejść, to nie zejdzie - takich cudów nie ma

Moja tylko lekko przyblakła...takie w każdym razie odniosłam wrażenie. No ale wiadomo - nie jest to jakieś "panaceum" Może akurat na moją cerę podziałało.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 21:24   #4955
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez nhung Pokaż wiadomość
Ale czy ja wiem, czy to jest aż takie przeciwko naturze? Bo tak jak Wy, chciałabym się chronić przed działaniem promieni słonecznych : ) I jak któraś z Was się jednak opali, to próbuje jakoś hmm "usunąć" tą opaleniznę, prawda? Ja chcę właśnie pozbyć się długotrwałej opalenizny, a nie zmienić na siłę zakodowaną ciemną karnację. Bo wiem, że mogę mieć jasną skórę, to nie jest niemożliwe. Ze mną nie jest jak z hindusami, murzynami - ja urodziłam się z białą skórą...
Tulipanna ma rację, skoro masz bladą skórę tylko wtedy, gdy przebywasz pół roku w całkowitej ciemności to się jakby "nie liczy" Widocznie masz taką skórę, bezwzględnie wyłapuje słońce nawet przy wysokich filtrach czyli to tak, jakbyś miała naturalnie ciemną. Kochana, nie ma co kopać się z koniem, bo można sobie tylko zaszkodzić.

Ja np. urodziłam się blondynką, wyglądałam jak mała Skandynawka, a potem mi włosy ściemniały do średniego blondu, jasnego brązu. Z wiekiem wiele potrafi się zmienić.

Osobiście się nie opalam, nie lubię przebywać na słońcu, stosuję filtry i przez to jestem jasna cały rok, a te maseczki niby wybielające mają służyć wyrównaniu koloru skóry, który nie jest do końca jednolity przez trądzik i alergię
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 11:01   #4956
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

pozwolicie że dołączę się do Was

zawsze miałam jasną skórę. na tyle jasną, że większość firm kosmetycznych (przynajmniej tych ze sredniej połki) nie produkuje nawet podkładu, który by mi pasował. wszystkie są jakieś takie różowe, albo żółte, nawet jak buzia mi się trochę opali, to twarz wymazana podkładem wygląda przy białej szyi jak maska.

nawet lubię ten swój kolorek-nauczyłam się już parskać smiechem jak jakaś znajoma tanorektyczka mówi że wyglądam na chorą... chociaż słoneczko lubię, to niemożliwością jest żebym się ładnie opaliła... najpierw spiekam się na czerwono, potem wszystko błyskawicznie znika (zostają mi tylko opalone łapki-wiadomo-dużo częściej eksponowane na słońcu-ale i tak w porównaniu z innymi jestem dużo bledsza.

nie mam oczywiście nic przeciwko opalonym dziewczynom, ale już te "spieczone" i wiecznie "dopiekające się" uważam za niespełna rozumu...

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
... a te maseczki niby wybielające mają służyć wyrównaniu koloru skóry, który nie jest do końca jednolity przez trądzik i alergię

więc mówisz że pomagają? hm... chyba spróbuję... twarz mam zawsze o ton ciemniejszą niż szyję, a ja bym chciała taką porcelankę...
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 11:07   #4957
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;1008800 7]pozwolicie że dołączę się do Was

zawsze miałam jasną skórę. na tyle jasną, że większość firm kosmetycznych (przynajmniej tych ze sredniej połki) nie produkuje nawet podkładu, który by mi pasował. wszystkie są jakieś takie różowe, albo żółte, nawet jak buzia mi się trochę opali, to twarz wymazana podkładem wygląda przy białej szyi jak maska.

nawet lubię ten swój kolorek-nauczyłam się już parskać smiechem jak jakaś znajoma tanorektyczka mówi że wyglądam na chorą... chociaż słoneczko lubię, to niemożliwością jest żebym się ładnie opaliła... najpierw spiekam się na czerwono, potem wszystko błyskawicznie znika (zostają mi tylko opalone łapki-wiadomo-dużo częściej eksponowane na słońcu-ale i tak w porównaniu z innymi jestem dużo bledsza.

nie mam oczywiście nic przeciwko opalonym dziewczynom, ale już te "spieczone" i wiecznie "dopiekające się" uważam za niespełna rozumu...




więc mówisz że pomagają? hm... chyba spróbuję... twarz mam zawsze o ton ciemniejszą niż szyję, a ja bym chciała taką porcelankę...[/QUOTE]
Witamy Ja mam taki "problem", że o ile twarz mam białą, bez odcienia żółtego czy różowego, tak resztę ciała mam albo w lekko żółtym odcieniu, jak np. szyję, lub lekko zaróżowioną, jak ręce. Nie wyobrażam sobie jednak kąpać się w ogórkach lub wysmarować się od stóp do głów aspiryną

Co to Twojej cery, to wiadomo, jednym takie specyfiki pomagają, inni nie widzą różnicy, kogoś może uczulić... Ale, oczywiście, spróbuj, może okaże się któraś metoda idealna dla Ciebie
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 11:22   #4958
FilifionkaB
Rozeznanie
 
Avatar FilifionkaB
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

ja miałam kiedyś manie rozjaśniania swojej cery, którą z natury też mam blada. Wyniki niby ok, bo byłam blada ale skóra przez to wszystko była zaczerwieniona co mnie przyciemniało - a ja nie wiedziałam dlaczego.
Teraz od pewnego czasu, z różnych powodów dałam sobie z tym spokój - mam inne problemy na głowie. Oczywiscie dbam o skórę, filtruje się na noc atrederm przeciwzmarszczkowo i oliwka salicylowa pkus effaclar sciągające pory i musze przyznać ze moja twarz jest idealnie blada, piękna bez zaczerwień i podrażnien. Fakt czasem lekki zarumienią mi się policzki, ale mam cere naczynkową wiec to normalne. Zafarbowałam się jakis czas temu na rudawy odcień i moja mleczna skóra i rude kudły wyglądały tak- jakbym z natury była rudzielcem.

Dlatego po latach walki o jaśniejsza skórę stwierdzam, że nie warto. Mam wreszcie taką alabastrową jak chciałam, bez żadnych dziwnym maseczek, mikstur i wyrzeczeń
FilifionkaB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 12:33   #4959
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 759
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Witamy Ja mam taki "problem", że o ile twarz mam białą, bez odcienia żółtego czy różowego, tak resztę ciała mam albo w lekko żółtym odcieniu, jak np. szyję, lub lekko zaróżowioną, jak ręce. Nie wyobrażam sobie jednak kąpać się w ogórkach lub wysmarować się od stóp do głów aspiryną

Co to Twojej cery, to wiadomo, jednym takie specyfiki pomagają, inni nie widzą różnicy, kogoś może uczulić... Ale, oczywiście, spróbuj, może okaże się któraś metoda idealna dla Ciebie
moja skóra też jest gdzieniegdzie lekko żółtawa, a przynajmniej ma taką tonację/poświatę (jakieś śladowe odcienie zostały po letnim słoneczku).

o aspirynce pomyślałam, bo ten mój kolor też się częściowo łączy z alergią i trądzikiem-oby tylko to mnie nie uczulilo-liczę na wyrównanie. a jak przy okazji wybieli, to się nie pogniewam.

a od ogórka mnie np buzia swędzi i czerwona się robie
41606c31298bccbf4cae52b7859efbfee487d7f9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 17:29   #4960
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;1008895 4]moja skóra też jest gdzieniegdzie lekko żółtawa, a przynajmniej ma taką tonację/poświatę (jakieś śladowe odcienie zostały po letnim słoneczku).

o aspirynce pomyślałam, bo ten mój kolor też się częściowo łączy z alergią i trądzikiem-oby tylko to mnie nie uczulilo-liczę na wyrównanie. a jak przy okazji wybieli, to się nie pogniewam.

a od ogórka mnie np buzia swędzi i czerwona się robie [/quote]

Jest ładny wątek na wizażu o maseczce aspirynowej, tam można szukać inspiracji Myślę, że warto spróbować.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 17:48   #4961
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Może mnie ktoś uświadomić czy Personal Match Avonu kolor Nude jest jaśniejszy od Nude z podkładu rozświetlająco - antystresowego?
Integral jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 18:04   #4962
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
Może mnie ktoś uświadomić czy Personal Match Avonu kolor Nude jest jaśniejszy od Nude z podkładu rozświetlająco - antystresowego?
Wow, nawet nie wiedziałam, że Avon teraz takie cuda robi... A nie lepiej zamówić sobie próbki? Jestem (a raczej byłam) konsultantką to wiem, że można za jakieś 2 zł kupić sobie kilka małych saszetek, sprawdzisz i kolor i reakcję cery na te podkłady Bo jednak widzenie kolorów i ich odcień na skórze jest indywidualny.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:05   #4963
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

a co sądzicie o bladej cerze (takiej wybitnie - jak u Dity von Teese -taką mam, identyczną) plus czerwona szminka na dzień ;> myslicie,ze to dobrze wygląda
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:23   #4964
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 424
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Wow, nawet nie wiedziałam, że Avon teraz takie cuda robi... A nie lepiej zamówić sobie próbki? Jestem (a raczej byłam) konsultantką to wiem, że można za jakieś 2 zł kupić sobie kilka małych saszetek, sprawdzisz i kolor i reakcję cery na te podkłady Bo jednak widzenie kolorów i ich odcień na skórze jest indywidualny.


No właśnie ostatnio testowałam ten antystresowy i przydalby mi sie troche jasniejszy. A ostatnio na próbki czekałam miesiąc. Kończy mi sie podkład i chciałabym cos już zamówić.
Integral jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:24   #4965
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Vampirzyca - Na dzień, do szkoły czy pracy trochę nie wypada... Ogólnie to zestawienie bardzo mi się podoba
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 19:51   #4966
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

To w sumie zależy jak się tą szminkę nałoży. Ja gdzieś widziałam jak jakiś wizażysta na dzień polecał nakładac czerwoną szminke palcem, tak lekko wklepywać i rozetrzeć delikatnie. Sama zaczełam stosować ten myk i sprawdza się świetnie. Mam czerwone usta w dzień, a nie wyglądam jak wampirzyca
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 20:17   #4967
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
a co sądzicie o bladej cerze (takiej wybitnie - jak u Dity von Teese -taką mam, identyczną) plus czerwona szminka na dzień ;> myslicie,ze to dobrze wygląda
Ogólnie to tylko zazdrościć cery Ale na co dzień takie zestawienie może być trochę zbyt agresywne, oczywiście to nie jest regułą, w końcu nie wiemy, jaką masz urodę. Może lekko koloryzujący błyszczyk będzie ok. A ze szminką to poeksperymentuj z odcieniami, może mocnoceglasty, malinowy, czystoczerwony.

Cytat:
Napisane przez Integral Pokaż wiadomość
No właśnie ostatnio testowałam ten antystresowy i przydalby mi sie troche jasniejszy. A ostatnio na próbki czekałam miesiąc. Kończy mi sie podkład i chciałabym cos już zamówić.
Rozumiem, że długo czekałaś, ale to chyba lepiej, niż kupić całą tubkę i odłożyć na półkę, ja już mam całe cmentarzysko za ciemnych pudrów i podkładów, cała rodzina i znajome obdarowane tym po uszy a u mnie dalej zalega Podobno z Oriflame są też jasne podkłady, tak Kicia pisała, u nich też można próbki zamówić. A jeśli Ci się spieszy to może spróbuj w jakiejś drogerii przetestować np. Revlona, chociaż trochę droższy jest, ale możesz ciapnąć się testerkiem, iść na zewnątrz sprawdzić, jak wygląda w świetle dziennym a potem albo kupić w sklepie, albo poszukać w necie.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 20:21   #4968
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Podkłady Oriflame są o wiele jaśniejsze niż te z Avonu.
Ostatnio zamówiłam podkład Ideal Shade Light Beige Avonu , który w katalogu wydawał się jaśniutki z odrobiną żółci,a w rzeczywistości jest strasznie ciemny
Revlon Ivory jest póki co najlepszy
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 21:15   #4969
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

quote=[iustitia10095679]Ogólnie to tylko zazdrościć cery Ale na co dzień takie zestawienie może być trochę zbyt agresywne, oczywiście to nie jest regułą, w końcu nie wiemy, jaką masz urodę. Może lekko koloryzujący błyszczyk będzie ok. A ze szminką to poeksperymentuj z odcieniami, może mocnoceglasty, malinowy, czystoczerwony.


dzieki, ale ja bym sobie nie zazdrościła. ta moja bladość, mimo, że ją kocham i wielebię ( jako wielbicielka stylu retro) czasami daje mi się we znaki. bo ogólnie ja się w ogole nie wybielam po prostu mam tak idelanie dobrany podkład i puder, że są odcieniem jak moja druga skóra. a wszyscy ludzie myślą, iż się wybielam i nie wierza, ze jestem AŻ taka blada. czasami wręcz widze jak ludzie dziwnie na mnie patrzą, albo nawet i się ze mnie śmieją z tego, że ejstem tak niezykle biała. ludzie z bliższego otoczenia przywyczajeni, ale chodzi mi o obce osoby, spotkane na ulicy, w autobusie czy nawe na korytaru szkolnym. i czasami to mam taka załamkę, jak widzę, że dziewczyny o normalnym przecietnym odcieniu skóry patrza na mnie jak na kosmitkę i obgadują moją bladość, mimo iż same mają nadwage, pryszcze albo po prostu są niezaciekawe. ae z nich nikt nie będzie się śmiał, bo pryszcze czy nadwaga to jest normalna sprawa. a taki odcień skóry to rzecz niespotykana. i czasami ajk to widze to mi sie przykro robi ;( i mi cięzko jest z tym, ale trwam przy swoim unikając opalania się.

Edytowane przez VampIrzyca
Czas edycji: 2008-12-15 o 21:17
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 21:38   #4970
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Vampirzyco a jakich używasz podkładów/pudrów do swojej białej cery ?
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 21:46   #4971
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Podkłady Oriflame są o wiele jaśniejsze niż te z Avonu.
Ostatnio zamówiłam podkład Ideal Shade Light Beige Avonu , który w katalogu wydawał się jaśniutki z odrobiną żółci,a w rzeczywistości jest strasznie ciemny
Revlon Ivory jest póki co najlepszy
To Ty mnie Kiciu zachęciłaś do wypróbowania Oriflame i Revlonu Póki co, jeszcze ie mam ani jednego, ani drugiego, czekam niecierpliwie

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
quote=[iustitia10095679]Ogólnie to tylko zazdrościć cery Ale na co dzień takie zestawienie może być trochę zbyt agresywne, oczywiście to nie jest regułą, w końcu nie wiemy, jaką masz urodę. Może lekko koloryzujący błyszczyk będzie ok. A ze szminką to poeksperymentuj z odcieniami, może mocnoceglasty, malinowy, czystoczerwony.


dzieki, ale ja bym sobie nie zazdrościła. ta moja bladość, mimo, że ją kocham i wielebię ( jako wielbicielka stylu retro) czasami daje mi się we znaki. bo ogólnie ja się w ogole nie wybielam po prostu mam tak idelanie dobrany podkład i puder, że są odcieniem jak moja druga skóra. a wszyscy ludzie myślą, iż się wybielam i nie wierza, ze jestem AŻ taka blada. czasami wręcz widze jak ludzie dziwnie na mnie patrzą, albo nawet i się ze mnie śmieją z tego, że ejstem tak niezykle biała. ludzie z bliższego otoczenia przywyczajeni, ale chodzi mi o obce osoby, spotkane na ulicy, w autobusie czy nawe na korytaru szkolnym. i czasami to mam taka załamkę, jak widzę, że dziewczyny o normalnym przecietnym odcieniu skóry patrza na mnie jak na kosmitkę i obgadują moją bladość, mimo iż same mają nadwage, pryszcze albo po prostu są niezaciekawe. ae z nich nikt nie będzie się śmiał, bo pryszcze czy nadwaga to jest normalna sprawa. a taki odcień skóry to rzecz niespotykana. i czasami ajk to widze to mi sie przykro robi ;( i mi cięzko jest z tym, ale trwam przy swoim unikając opalania się.
Kochana, Ty się ludźmi nie przejmuj, co Ci szkodzi że jakiś wielbiciel czy wielbicielka smażenia się przez całe wakacje i zatrzaskiwania w solarce na długie godziny popatrzy się krzywo? Noś swą bladość z dumą, spalić się może każdy ale nieliczni zostali obdarowani piękną porcelanową twarzą wklejałaś może kiedyś jakieś zdjęcia czy się tego wystrzegasz? Bo jestem ciekawa Twojego kolorku i stylu
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:04   #4972
VampIrzyca
Zadomowienie
 
Avatar VampIrzyca
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 770
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

iustitia jutro poszukam jakis fajnych zdjęć to wkleję.
a co do podkładów i pudrów to ja używam z MAC - a, a tam jak wiadomo dobierają kolor indywidualnie i mają świetny wybór kolorystyczny. szkoda, że w Polsce mają tak mało sklepów. wadą podkładu jest niestety nietrwałość i spływanie po kilku godz., ale kolorek jest idealny.
VampIrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 22:15   #4973
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez VampIrzyca Pokaż wiadomość
iustitia jutro poszukam jakis fajnych zdjęć to wkleję.
a co do podkładów i pudrów to ja używam z MAC - a, a tam jak wiadomo dobierają kolor indywidualnie i mają świetny wybór kolorystyczny. szkoda, że w Polsce mają tak mało sklepów. wadą podkładu jest niestety nietrwałość i spływanie po kilku godz., ale kolorek jest idealny.
Dzięki bardzo Ojj MAC? Za drogi chyba jak dla mnie, chociaż ich sklep mam 5 minut spacerkiem od domu
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 17:02   #4974
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

W kwestii pudrów:

Dzisiaj miałam okazję przetestować puder IsaDora i okazał się wprost genialny! O wiele lepiej się w nim moja cera prezentowała (Maybelline jest faktycznie ciemniejszy). Niestety cena 60zł mnie skutecznie zniechęciła

Kupiłam zatem o 20zł tańszy puder Bourjois i jestem bardzo zadowolona - świetnie kryje
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 16:43   #4975
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A ja kupiłam sobie ten puder Constance Carroll, kiedyś go używałam, ale potem nie mogłam dostać, teraz mnie Kicia zmobilizowała do poszukania i mam to moje cudo Same ochy i achy, ja nie wiem, jak mogłam sobie odpuścić szukanie go, bo to jednak najlepszy puder jaki miałam
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 20:55   #4976
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

No ale ten puder nie ma zbyt pozytywnych opinii.. ale podobno całkiem jasny jest
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 21:39   #4977
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Delave Pokaż wiadomość
No ale ten puder nie ma zbyt pozytywnych opinii.. ale podobno całkiem jasny jest
Nie wiem, czemu Tzn. wiesz, każdemu odpowiada co innego. Dla mnie nie ma lepszego specyfiku, na wszystkich podkładach się świetnie trzyma, chociaż ja unikam nakładania go gąbką, wolę pędzlem, wszystko robię ostrożnie i jest super


Ach dostałam dziś mojego Revlona i chyba się zakocham Jutro nasz pierwszy dzień razem
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-19, 21:58   #4978
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ach dostałam dziś mojego Revlona i chyba się zakocham Jutro nasz pierwszy dzień razem

a którego? Colorstaya? i jak on się ma kolorystycznie do tego pudru CC?
__________________

Edytowane przez adrijah
Czas edycji: 2008-12-20 o 14:04
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 12:00   #4979
szarlotka18
Raczkowanie
 
Avatar szarlotka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Centralna wielkopolska raczej:D
Wiadomości: 398
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny, ratunku, szukam podkładu, ktory podkresli moja cere a nie zrobi z niej brazowej maski
Polecicie cos?
__________________
"And it seems to me you lived your life
Like a candle in the wind
Never fading with the sunset
When the rain set in
And your footsteps will always fall here..."


"Like a candle in the wind"
szarlotka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 12:32   #4980
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

przeszukanie wątku,przedewszystkim zbiorczego
__________________
ehhh
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.