siwy kolor po farbie:( HELP ME - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-03, 10:45   #1
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Unhappy

siwy kolor po farbie:( HELP ME


od wrzesnia robie sobie sama pasemka blond. za kazdym razem wychodzil ladny kolorek -nigdy zolty. ostatnio stwierdzilam, ze zamiast pasemek zafarbuje cale wlosy. uzylam farby l'oreala. wlosy wyszly wyjatkowo zolto-zlotawe.(nie bylo sladu nawet po pasemkach-moje ciemne odrosty wyrownaly sie z reszta).to nawet nie byl kurczakowy kolor- tylko wstretny mdly- blee. odczekalam jeden dzien i wczoraj polozylam farbe l'oreala-sredni blond. no i po zmyciu okazalo sie ze moje wlosy sa siwe. . partie wlosow, ktore wczesniej byly ladnymi pasemkami sa jakby wyplukane z barwnika i maja taki siwawo -niebieskawy odcien. nie wiem co teraz zrobic. wygladam jak stara babcia. nie chce znow farbowac, bo boje sie ze mi wypadna- i tak moje koncowki sie juz lamia od ciaglego farbowania.ehhh. co robic?

Edytowane przez ggoraa
Czas edycji: 2006-02-03 o 13:06
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:37   #2
juanita
Raczkowanie
 
Avatar juanita
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 107
Dot.: siwy kolor po farbie:( HELP ME

a jaka farba z jakiej serii farbowalas?>????bo ja wlasnie marze o takim siwym odcieniu:Pheheh...
juanita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:59   #3
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: siwy kolor po farbie:( HELP ME

wiec najpierw polozylam l'oreal perfect blonde creme-highlight kit- do robienia pasemek- polozylam na cale wlosy- wyszedl kurczak. potem zaraz polozylamfirmy clairol 352 platinum blonde z serii born blonde toner- szampon zeby wyszly srebrne. wiec wyszly kurczakowo- zlotawo- srebrne. nastepnego dnia polozylam loreal 03 lightest ash blonde - seria recital preference. no i mam na glowie zlotawo- siwawo - dziwne- wlosy. teraz kupilam serie odzywcza z loreala elvive maske i kapsulki ale nie chce uzywac jeszce bo chce je przytluscic troche. bo po tym calym malowaniu mialam strasznie sciagnieta skore na glowie- no i mnie mrowila, wiec teraz chce dac im odpocza troche, mam nadzieje ze sie ten kolor jakos wyrowna, ewentulnie zmyje. no i mam nadzieje, ze mi sie nie pokrusza. ale nie wie co zrobic a by zrobil sie bardziej blond platyna- a nie siiwy- zloty na czubku.......no wygladam jak babcia. moze jakies odzywki, jakies szampony-cokolwiek, niestety nie jestem w polsce, wiec nie mam dostepu do rodzimych wyrobow.pozdrawiam
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 13:04   #4
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: siwy kolor po farbie:( HELP ME

A może regenalz welli Ci pomoże, to taki szampon wysrebrzający, na pewno nie będą żółte po kilku zastosoawniach. Albo przeszukaj to forum dziewczyny pisały o płiukankach do blond włosów. Oj tyle eksperymentów, coś mi się zdaje, że wizyta u fryzjera byłabuy najlepszym, wyjściem. Pewnie te wszystkie zabiegi i tak cie sporo koszytowaly
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 13:06   #5
Anastazja85
Przyczajenie
 
Avatar Anastazja85
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 21
Dot.: siwy kolor po farbie:( HELP ME

ja zrobiłam sobie na głowie dwa dni temu dokładnie to samo co ty, tylko że farbowałam innym odcieniem z loreala - viking. Kolor wyszedł mi żółto - siwy, straszny, a do tego taki matowy. Nie mogłam na siebie patrzeć i poszłam zrobić do fryzjera pasemka blond. Jestem bardzo zadowolona. Wyszły mi takie jak jednej z siostry Olsen.
__________________
anastazja85
Anastazja85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 13:10   #6
ggoraa
Zadomowienie
 
Avatar ggoraa
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 1 498
Dot.: siwy kolor po farbie:( HELP ME

wiesz, problem taki, ze zbyt wiele produktow welli tu nie ma. ehhhh. plukanek tez nie spotkalam zadnych..moze nie wiem gdzie szukac. czytalam gdzies ze wax jest produktem z uk moze gdzies tu go znajde?..chociaz je zregeneruje wlosy w ten sposob. nie wspominajac o kolorze....a jesli chodzi o fryzjera. tutaj polozenie pasemek na same odrosty to koszt 60 funtow, gdzie za farbe zaplace 5-10 funtow....zreszta prawie zawsze sama robie wszystko z wlosami- zadko kiedy chodze do fryzjera- no i mam nauczke hehehe
ggoraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 13:26   #7
bethi
Raczkowanie
 
Avatar bethi
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 329
Dot.: siwy kolor po farbie:( HELP ME

Wax na pewno poprawi stan Twoich wloskow ale dopiero po dluzszym stosowaniu.Regenal welli jest do wlosow siwych i blond.Likwiduje zotly odcien i sprawia ze wlosy sa platynowe ale co robi z siwymi to nie mam pojecia..Jezeli nie mozesz znalezc go w sklepie to poszukaj innej firmy ale przeznaczony do tego samego.
bethi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 13:46   #8
asia_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 278
Dot.: siwy kolor po farbie:( HELP ME

Regenal to był tylko taki przykład bo najbardziej znany, ale pewnie mas firm ma cos takiedo w swojej ofercie, ja sie nie bardzo w tej kwestii orientuje, bo jestem brunetka ) Fakt, że u Ciebie fryzjer drogi, ale na te arby to tez już sporo wydałaś :-( Jest jeszcze coś co możesz zrobić, to nałożyć jakiś szampon czy toners w odcieniu srebra, żeby sie tej żółtości pozbyć, ale czy chwyci? tego nie wiem na pewno, po tylu farbach może byc różnie...
asia_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:36.