Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-06, 10:43   #151
WhiteInnocent
Wtajemniczenie
 
Avatar WhiteInnocent
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 092
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Walcie śmiało
8290776
Mam też u siebie w profilu podane
__________________
WhiteInnocentt.blogspot.c om

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:43   #152
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
frantic mnie powie za jaja których nie mam za kolejny wątek redakcyjn y, ale to niezły pomysł Hanneke
Moja wyzwolona Pani z Bilogii mówiła, że to Kobiety mają jaja z bilogicznego punktu widzenia
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:44   #153
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Alescie naprodukowaly (jak zwykle)
Foxxy, stanowczo sie nie zgadzam na zmiane odcienia lisiego futerka, slodki blond pasuje do cietos jezykos ripostos Ten napis na smyku tez widzialam i usmialam sie setnie
Krystle, jak idzie urzadzanie kuchni? poradzcie, gdzie kupic fajne foremki, papilotki, najlepiej w jednym miejscu? Tortownia polecona przez Dominke bardzo fajna, ale lekko drogawa.
AnkaFranka, tez mi sie strasznie spodobalo co napisalas. Chociaz 90% jednak zalezy od nas samych, ja mam teraz kochajacego, najwspanialszego TZ jakiego moglam sobie wymyslic, ale od czasu do czasu dopada mnie kompleks nt. jego eks ktora jest modelka, piekna sliczna zgrabna i w ogole cud natury. Tak jestesmy chyba skonstruowane, nie potrafie tego wyrzucic z glowy.
Rozi kochana, nie bij, ale gdzie ten link do zebractwa o forum? przepraszam, ja roztrzepana jestem.
Co jeszcze...? wkurza mnie moj podklad, czekam z utesknieniem na przesylke od Dominki z Lauress. CM jakos ostatnio lekka tapete mi robi. Moze na tym nowym kremie? btw, Ilonko, jak Ci sie sprawuje Shiseido?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:44   #154
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Oki dzięki Miałam trochę obawy, ale jak można to super

A masz jaką opracowaną dietę? Możesz mi PW przesłać jakiś przykładowy jadłospis? Będę wdzięczna
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:48   #155
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Rozi, to tak na jakiś czas W końcu bardzo ważna sprawa, mamy być Niagarą a nie Siklawą (uhh, uwielbiam określenia Vril).
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:50   #156
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

WI identyczny kocurek jak ten Twój mały znaleźny przyszedł dziś do mnie i jakby nigdy nic położył sie na kolanach my kocia nie mamy, to sąsiadów, karmel się nazywa mimo że szarobury jest.
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:52   #157
gadmarka
Zakorzenienie
 
Avatar gadmarka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 215
GG do gadmarka
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
WI identyczny kocurek jak ten Twój mały znaleźny przyszedł dziś do mnie i jakby nigdy nic położył sie na kolanach my kocia nie mamy, to sąsiadów, karmel się nazywa mimo że szarobury jest.
a ciastko i czekolada?
tak mi sie na szybko skojarzyło
__________________
Starsza pani po trzydziestce
gadmarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 10:53   #158
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Rozi kochana, nie bij, ale gdzie ten link do zebractwa o forum? przepraszam, ja roztrzepana jestem.
w moim podpisie i w nowym watku pt. Petycja podklejonym na górze

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Rozi, to tak na jakiś czas W końcu bardzo ważna sprawa, mamy być Niagarą a nie Siklawą (uhh, uwielbiam określenia Vril).
No ba, jesteśmy Niagarą jak się patrzy od strony amerykańskiej!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:54   #159
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Alescie naprodukowaly (jak zwykle)
Foxxy, stanowczo sie nie zgadzam na zmiane odcienia lisiego futerka, slodki blond pasuje do cietos jezykos ripostos Ten napis na smyku tez widzialam i usmialam sie setnie
Krystle, jak idzie urzadzanie kuchni? poradzcie, gdzie kupic fajne foremki, papilotki, najlepiej w jednym miejscu? Tortownia polecona przez Dominke bardzo fajna, ale lekko drogawa.
AnkaFranka, tez mi sie strasznie spodobalo co napisalas. Chociaz 90% jednak zalezy od nas samych, ja mam teraz kochajacego, najwspanialszego TZ jakiego moglam sobie wymyslic, ale od czasu do czasu dopada mnie kompleks nt. jego eks ktora jest modelka, piekna sliczna zgrabna i w ogole cud natury. Tak jestesmy chyba skonstruowane, nie potrafie tego wyrzucic z glowy.
Rozi kochana, nie bij, ale gdzie ten link do zebractwa o forum? przepraszam, ja roztrzepana jestem.
Co jeszcze...? wkurza mnie moj podklad, czekam z utesknieniem na przesylke od Dominki z Lauress. CM jakos ostatnio lekka tapete mi robi. Moze na tym nowym kremie? btw, Ilonko, jak Ci sie sprawuje Shiseido?
Pranie, Ty jak modelka wyglądasz, piękna jesteś i chudziutka i zgrabna i nie wiem w ogóle o co Ci chodzi
Link w podpisie Rozi, a podkład dopiero wczoraj wysłałam. Sorki, ale nie dałam rady we wtorek, bo do domu o 20-tej dotarłam (samochód na wakacje przygotowywałam i się mechanicy nie wyrobili w czasie )
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A masz jaką opracowaną dietę? Możesz mi PW przesłać jakiś przykładowy jadłospis? Będę wdzięczna
Nie mam diety, poprostu mniejsze porcje, rzadziej i więcej białka + trochę ćwiczeń codziennie. Ja się nie umiem dokładnych jadłospisów trzymać.
W GB jest taka moda na restauracje, które Ci dostarczają dokładnie wg jadłospisu dietetycznego do domu potrawy codziennie. To by była dla mnie rewelacja. Mój kolega, który ma małą restaurację w Sopocie, chce się czymś takim zająć to może mi się uda z czegoś takiego skorzystać
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-08-06 o 10:56 Powód: popr
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:55   #160
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Ja testuję podkłady, które mam po spotkaniu. Dzisiaj mam Buffka na twarzy ale już musiałam się matowić bambusem, bo jakoś szybko zaczęłam się błyszczeć.... No i róże od Cathy też testuję - Znalazły sie Kasiu w torebce, bo już w kufrze nie było miejsca
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 10:59   #161
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

przykre to to Malinko... słów brak... znaczy się są, ale lepiej się nimi nie dzielić... ja właśnie z takich powodów boję się już robić jakiekolwiek wspólne, to mojeżycie i ja o nim decyduję. jak się komuś moja uczciwa łacha nie podoba to niech mi nie zawraca.... i przyznam szczerze, że PW ciężko czasem ogarnąć, zwłaszcza w tym wizażowym systemie

a mnie przyszło takie coś: problemy zazwyczaj stwarzają nowe osoby. Może dla nich też zrobić ograniczenie: np 150 postów? No z drugiej strony co to jest?sklep spożywczy?wpadasz, tanio kupujesz wypadasz?Nie ma tak łatwo, tu są jakieś zasady chcesz szybko zmykaj na all lub zakładaj sama pp - o nim jest wszystko napisane też. tak to przynajmniej jest mobilizacja by się trochę obeznać w zasadach działania forum, poczytać o firmach (i pytania niewlaściwe na zakupowym się skończą). A zamówienie wspólne poniżej liczby postów - owszem, ale jak któraś inna uczestniczka się zgodzi podpiąć pod siebie na własne ryzyko, by nie niszczyć organizatorek.
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 11:00   #162
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Nie mam diety, poprostu mniejsze porcje, rzadziej i więcej białka + trochę ćwiczeń codziennie. Ja się nie umiem dokładnych jadłospisów trzymać.
W GB jest taka moda na restauracje, które Ci dostarczają dokładnie wg jadłospisu dietetycznego do domu potrawy codziennie. To by była dla mnie rewelacja. Mój kolega, który ma małą restaurację w Sopocie, chce się czymś takim zająć to może mi się uda z czegoś takiego skorzystać
O, takie coś by mi pasowało
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:06   #163
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
a mnie przyszło takie coś: problemy zazwyczaj stwarzają nowe osoby. Może dla nich też zrobić ograniczenie: np 150 postów? No z drugiej strony co to jest?sklep spożywczy?wpadasz, tanio kupujesz wypadasz?Nie ma tak łatwo, tu są jakieś zasady chcesz szybko zmykaj na all lub zakładaj sama pp - o nim jest wszystko napisane też. tak to przynajmniej jest mobilizacja by się trochę obeznać w zasadach działania forum, poczytać o firmach (i pytania niewlaściwe na zakupowym się skończą). A zamówienie wspólne poniżej liczby postów - owszem, ale jak któraś inna uczestniczka się zgodzi podpiąć pod siebie na własne ryzyko, by nie niszczyć organizatorek.
podrzucę pomysł frantic, trzeba się zastanowić jakie wymogi postawić nowym osobom
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:08   #164
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Wymogi owszem.... ale jak ktos sie nie dostosuje do regulaminu... i do pewnych zasad to i nawet taki prog nic nie pomoze
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:11   #165
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

wydaje mi się, że bardziej chodzi o uczciwość, wyrozumialosc, cierpliwosc i kulturę zakupową niz o ilość komentarzy poczatkujacych..ja nie udzielam sie czesto na forum, ale czytam codziennie, kupuje na wspólnym, a ograniczenie 150 komentarzy zamknie mi droge do mineralkow

Edytowane przez LadyDaisy
Czas edycji: 2009-08-06 o 11:13
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:12   #166
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że bardziej chodzi o uczciwość i wspolne ryzyko niz o ilość komentarzy poczatkujacych..ja nie udzielam sie czesto na forum, ale czytam codziennie, kupuje na wspónym, a ograniczenie 150 komentarzy zamknie mi droge do mineralkow
zmotywuje do lepszego zaprezentowania swojej osoby
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:15   #167
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość


A dlaczego mnie nikt na gg nie zagaduje? Atojka kiedyś pisała ale przestała
Do mnie też nikt n ie chce pisać


Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Krystle, jak idzie urzadzanie kuchni? poradzcie, gdzie kupic fajne foremki, papilotki, najlepiej w jednym miejscu? Tortownia polecona przez Dominke bardzo fajna, ale lekko drogawa.
Ja sporo foremek kupiłam sobie w Lidlu, oni co jakiś czas mają takie kuchenne rzeczy i spory wybór wtedy jest, no i tanio

Jeśli chodzi o internet to kiedyś trafiłam jeszcze na coś co nazywało coś chyba Klub Dla Ciebie czy jakoś tak, i trochę fajnych rzeczy do domu też mieli

Cytat:
AnkaFranka, tez mi sie strasznie spodobalo co napisalas. Chociaz 90% jednak zalezy od nas samych, ja mam teraz kochajacego, najwspanialszego TZ jakiego moglam sobie wymyslic, ale od czasu do czasu dopada mnie kompleks nt. jego eks ktora jest modelka, piekna sliczna zgrabna i w ogole cud natury. Tak jestesmy chyba skonstruowane, nie potrafie tego wyrzucic z glowy.
Ja za to mam kompleks na punkcie wykształcenia i w ogóle wiedzy i inteligencji Ale to tylko czasem mnie dopada
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:17   #168
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że bardziej chodzi o uczciwość, wyrozumialosc, cierpliwosc i kulturę zakupową niz o ilość komentarzy poczatkujacych..ja nie udzielam sie czesto na forum, ale czytam codziennie, kupuje na wspólnym, a ograniczenie 150 komentarzy zamknie mi droge do mineralkow

Wydaje mi się, że jakiś próg trzeba ustawić. W przypadku kiedy ktoś nie będzie spełniał wymogów to zawsze może sam zamówić, bądź zacząć się udzielać
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:18   #169
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
zmotywuje do lepszego zaprezentowania swojej osoby
w sumie racja (przepraszam edytowałam troszke poprzedniego posta), jesli tak bedzie to trzeba na szybko dobic do 150 postow bo nie wyobrazam sobie inaczej zakupow niz na wpolnym
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 11:19   #170
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez LadyDaisy Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że bardziej chodzi o uczciwość, wyrozumialosc, cierpliwosc i kulturę zakupową niz o ilość komentarzy poczatkujacych..ja nie udzielam sie czesto na forum, ale czytam codziennie, kupuje na wspólnym, a ograniczenie 150 komentarzy zamknie mi droge do mineralkow
ja ręczę za Ciebie w razie czego jesteś super materiałem na uczestniczkę sprawdzone w praktyce
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:20   #171
LadyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar LadyDaisy
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 241
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
ja ręczę za Ciebie w razie czego jesteś super materiałem na uczestniczkę sprawdzone w praktyce
dziekuje dobra duszko a Ty wspaniałą organizatorką

Edytowane przez LadyDaisy
Czas edycji: 2009-08-06 o 11:22
LadyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:27   #172
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość


Co się dzieje?
I właśnie Selene, jesteś pewna tych 1,5 do 2,2 g białka na kg masy ciała? Bo chciałam jeszcze więcej białka do diety wprowadzić, ale nie chcę sobie też nerek obciążyć za bardzo
[QUOTE=[B]Lemirka[/B];13610373]tak, ja nie Selene ale te wartości białka na kg się zgadają.[/QUOTE

Wiatam dziewczyny


Oczywiscie ze tego bilka mozesz zjesc wiecej , tylko nie ma sensu , bo nadmiar bialka tak czy inaczej zostanie wydolony z twoim moczem.
Jest to oczywiscie nieekonomiczne, bialko jest drogim produktem.
Ale jezeli bedziesz przez krotki okres spozywala wiecej bialka to sie nic nie stanie , gorzej jak bedziesz sie tak dluzej odzywiac, bo:
1. Duże ilości białek obciążają wątrobę ktora wytwarza enzymy potrzebne do ich trawienia,odpowiada za dystrybucję i przemiany aminokwasów. Również za ich zamianę na cukry.
2. Duża ilość dostarczanych aminokwasów zawsze oznacza wzrost stężenia mocznika, a to z kolei zakwasi twoj organizm. Efekt - obciążone nerki, oraz ubytki wapnia w kościach (aby zneutralizować mocznik nasz organizm uwalnia wapń z kości).
3. Metabolizm białek zawsze łączy się niestety ze wzrostem stężenia wolnych rodników tlenowych, co przyspiesza procesy stażenia się. Niektórzy uważają, że to właśnie białko i wolne rodniki tlenowe są jedyną przyczyną starzenia się !! Na szczęście to tylko pół prawdy, hihiih
Do 3 gr mozesz wcisnac..tylko ja sie zastanawiam gdzie ty chcesz je wcisnac, to jest kupe gramow miesa, chyba ze masz odzywki
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...

Edytowane przez selene211
Czas edycji: 2009-08-06 o 11:31
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:30   #173
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Malinn Pokaż wiadomość
Musze sie wyzalic.. bo tak sie @#$%^&&*( ze az sie poryczalam
Mowilam wam o opoznieniach z paczkami, jedna jeszcze nie doszla na 2 pozostale vat. Jak tylko paczki doszly napisalam na zakupowym, ze sprawdze jak bede miala chwile, bo mam remont i wielki burdel. Wczoraj wieczorem dopiero zajrzalam ale juz nie ialam sily wlaczac komutera. Dzisiaj otwieram wizaz, a tam 2 siarczyste PW.
Ze sobie jaja robie, na zakupowym zadnych info (wiem, mialam napisac od razu) ze to kpina, bo ile mozna czekac na paczke...(nie moja wina, ze szla ponad 3 tyg) i generalnie nic milego... odpisalam grzecznie....wiec znowu odp. ze jak nie wysle tego dzisiaj to zawiadomi moderatorow i nawet zadzwoni na policje za "przywlaszczanie sobie cudzego mienia" wiec odpisalam, ze wysle jak doplaci vat... wiec znowu ze jestem zlodziejka i zeruje na ludzkich portfeleach bo ona juz zaplacila za swoje rzeczy i doplacac do tego nie bedzie bo nie wiedziala...wkurzylam sie i odeslalam fotke kwita z UC.

Generalnie poryczalam sie bo nie dosc, ze nic z tego nie mam.... jak narazie same straty... bo pedzle, ktore do mnie przyszly oddalam dziewczyna, ktroe zamowienie "idzie i nie wiadomo czy dojdzie", mam kupe nerwow i listonosz ma mnie dosc bo tylko pytam czy nie ma dla mnie paczuszki.... za telefony do urzedow celnych, poczty i innych instytucji tez mi nikt nie odda. I jeszcze dostaje baty Nie jestem sprzedawca od ktorego sie wymaga, bo sie zaplacilo.... a zwyklym czlowiekiem ktory robi komus przysluge... i nie dosc, ze nic nie ma to jeszcze teraz jest tylko stratny... nie wiem czemu rodzice mnie nauczyli, ze jak sie czegos podejmuje to sie za to odpowiada... bo jest mi glupio przed dziewczynami ktore zamawialy a teraz musza czekac na paczke ktorej nie ma.... Ehhhh

Jeszcze jak by bylo malo to albo ktos zwinal 2 angledy albo EDM ich nie wyslalo
Malinn, ja brałam udział w 2 Twoich zamówieniach i moim zdaniem organizacja była na najwyższym poziomie.
Więc nie mogę zrozumieć, jak ktoś może Tobie zarzucać, że paczka trafiła do Urzędu Celnego.
Myślę, że każda organizatorka powinna w swoim regulaminie zamówień zawrzeć klauzurę, że poprzez uczestnictwo w zamówieniu uczestnik przyjmuje do wiadomości fakt, iż koszty zamówienia mogą wzrosnąć o wysokość podatku VAT, jak również, że w przypadku zaginięcia przesyłki może nie otrzymać z powrotem całej wpłaconej kwoty (niektóre firmy zwracają kwotę zamówienia bez kosztów przesyłki, ponadto trzeba mieć na uwadze różnicę kursów walut).
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:32   #174
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Dzięki Selene, do 3 gr to nie, poprostu jakieś 3 kg chcę zgubić i tak zostać, ale stopniowo, nie spieszy mi się. Poza tym nie chcę się zestarzeć No i właśnie myślę nad włączeniem odżywek, bo poprostu nie mam czasu na szykowanie sobie posiłków wg jadłospisu
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:37   #175
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

biedronqa zacytowałam Cię w podpunkcie 11, mam nadzieję że sie nie gniewasz
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:42   #176
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dzięki Selene, do 3 gr to nie, poprostu jakieś 3 kg chcę zgubić i tak zostać, ale stopniowo, nie spieszy mi się. Poza tym nie chcę się zestarzeć No i właśnie myślę nad włączeniem odżywek, bo poprostu nie mam czasu na szykowanie sobie posiłków wg jadłospisu
a o jakich odżywkach myślisz?
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:50   #177
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dzięki Selene, do 3 gr to nie, poprostu jakieś 3 kg chcę zgubić i tak zostać, ale stopniowo, nie spieszy mi się. Poza tym nie chcę się zestarzeć No i właśnie myślę nad włączeniem odżywek, bo poprostu nie mam czasu na szykowanie sobie posiłków wg jadłospisu
Do zrzucenia 3 kilo na pewno nie potrzebujesz 3 g , a 2g w zupelnosci wystarczą W100g piersi z kurczaka jest tylko 20 g bialka, inne produkty maja jeszce mniej bialka ,wiec przy 5 posilkach dzinnie jak to rozlozysz bedziesz na pewno syta Mam nadzieje ze nie stosujesz Dunkana

---------- Dopisano o 12:50 ---------- Poprzedni post napisano o 12:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Dzięki Selene, do 3 gr to nie, poprostu jakieś 3 kg chcę zgubić i tak zostać, ale stopniowo, nie spieszy mi się. Poza tym nie chcę się zestarzeć No i właśnie myślę nad włączeniem odżywek, bo poprostu nie mam czasu na szykowanie sobie posiłków wg jadłospisu
Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a o jakich odżywkach myślisz?
Sa to odzywki w formie bialego proszku, zawierajace do nwet 90 % bialka, wiec mozna zmiast wpychac w siebie tony miesa , zjesc go polowe i uzupelnic odzywka. Kilogram kosztuje od 60 do 100zl, wiec tanio
nie jest Wystarczy pojsc do pierwszego sklepu z odzywkami, tam wam sprzedawca wytlumaczy co i jak
__________________
Wszystko, co naprawdę lubię, jest albo niemoralne, albo nielegalne, albo tuczące...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 11:51   #178
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a o jakich odżywkach myślisz?
Rozważam dwie, ale czekam na znajomego aż z wakacji wróci i mi posprawdza dokłądnie, bo się zna, a ja wcale niestety. Takie mam na razie: PRO 85 Maximize lub LEAN DESSERT firmy BSN
Cytat:
Napisane przez selene211 Pokaż wiadomość
Do zrzucenia 3 kilo na pewno nie potrzebujesz 3 g , a 2g w zupelnosci wystarczą W100g piersi z kurczaka jest tylko 20 g bialka, inne produkty maja jeszce mniej bialka ,wiec przy 5 posilkach dzinnie jak to rozlozysz bedziesz na pewno syta Mam nadzieje ze nie stosujesz Dunkana
Nie stosuję Dunkana, bo nie umiem ściśle diety trzymać niestety. Nie jem słodyczy wcale, bo nie potrzebuję, ale nie umiem tak ze wszystkiego zrezygnować, bo się męczę. Dzięki za info o tych zawartościach, muszę jeszcze dokładnie podoczytywać, ale pomysł na więcej białka mi się ogólnie bardzo podoba, bo masa mięśniowa też by mi się przydała
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 12:01   #179
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
biedronqa zacytowałam Cię w podpunkcie 11, mam nadzieję że sie nie gniewasz
Oczywiście, że się nie gniewam - wręcz przeciwnie - czuję się zaszczycona

To zdanie sformułowałam na szybko, więc jeżeli jest tak potrzeba, to można je przeredagować, by jeszcze lepiej oddawało, o co chodzi
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-06, 12:01   #180
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część III

mamy forum!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.