Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-01, 08:38   #1321
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Dzisiejszy odrost, ostatnie zdjęcie z zaznaczeniem granicy odrostu :
bardzo ladny i zdrowy odrost, byle tak dalej! no i wlasciwwie nie widac roznicy pomiedzy reszta wloskow, brawo!

Cytat:
Napisane przez Asiek000 Pokaż wiadomość
Przyszła mi do głowy myśl, która troszkę mnie rozśmieszyła - gdy teraz na ulicy zobaczę dziewczynę z pokaźnym odrostem pomyślę, że to któraś z Was
hahhaha ja tez nie tylko inaczej patrze na dziewczyny z odrostami, ale rowniez te, ktore fabuja- oj wy niedobre!
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 08:58   #1322
karmela41
Raczkowanie
 
Avatar karmela41
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 413
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Nadszedł "dzień odrostów" więc wrzucam też swoje. Chciałam zaznaczyć gdzie się kończą nturalne, ale zwyczajnie nie wiem tak różnej długości mam odrosty, co zresztą widać.

Co ciekawe ja również bacznym okiem podglądam dziewczyny z odrostami chyba wszystkie mamy to "zboczenie".

Edytowane przez karmela41
Czas edycji: 2010-12-05 o 10:22
karmela41 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:11   #1323
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez karmela41 Pokaż wiadomość
Nadszedł "dzień odrostów" więc wrzucam też swoje. Chciałam zaznaczyć gdzie się kończą nturalne, ale zwyczajnie nie wiem tak różnej długości mam odrosty, co zresztą widać.

Co ciekawe ja również bacznym okiem podglądam dziewczyny z odrostami chyba wszystkie mamy to "zboczenie".
sliczne wloski i widac ze sa baaardzo geste- zazdroszcze! ja mam takie piorka i na dodatek roznej dlugosci....
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 09:42   #1324
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

To pokazałyście dziewczyny w tym miesiącu piękne odrosty i żadne Wasze farbowane mi się nie podobają, tylko natural is the best

Też jak widzę dziewczyne z dużym odrostem to sobie myślę, czy to może któraś z Was
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 16:23   #1325
zonawymarzona
Rozeznanie
 
Avatar zonawymarzona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 645
ciezki powrot?

Mam naturalne ciemne wlosy- obecnie jasny blond-bardzo jasny... Wlosy oczywiscie zniszczone mocno. Teraz doszly odrosty...
W zwiazku z tym chcialabym wrocic do naturalnego koloru...
Jak to osiagnac?
Boje sie ze jak naloze na wlosy ciemna farbe to na glowie wyjdzie mi nie wiadomo co...
Moze kolor jasny braz najpierw ale wtedy nie wiem jak to zrobic- odrosty czarne a reszta jasna:/

Edytowane przez zonawymarzona
Czas edycji: 2010-10-01 o 16:24
zonawymarzona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:33   #1326
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
hahhaha ja tez nie tylko inaczej patrze na dziewczyny z odrostami, ale rowniez te, ktore fabuja- oj wy niedobre!
Ja też ostatnio bardzo wnikliwie przyglądam się włosom mijanym na ulicy, uczelni itp. I na pewno nie zgodzę się z tym, że naturalne = zdrowe, a farbowane = zniszczone. W ogóle bardzo zdziwiło mnie to, że wypatrzyłam naprawdę dużo dziewczyn z niefarbowanymi włosami(wbrew powszechnej opinii, że to jest już 'niespotykane', zresztą mi też się tak wydawało). No i powiem, że 'niespotykane' to jest to jak bardzo dziewczyny na wizażu dbają o włosy... Niestety, chociaż wypatrzyłam sporo naturalnych to niewiele z nich było ładnych i wypielęgnowanych. Zaraz przypomniało mi się jak dawno temu za czasów małolata nie robiłam z włosami nic poza myciem szamponem(0 pielęgnacji), ale przecież nie farbowałam, nie prostowałam, suszarka sporadycznie i miałam naprawdę mega siano, które nadawało się tylko pod nożyczki. Do tego włosy strasznie mi wypadały.
A teraz mimo że włosy farbowane, to mają się dobrze, wyglądają zdrowo, nie mam żadnych problemów z wypadaniem, a wszystko dlatego, że naprawdę staram się dbać, nawet jestem w tej kwestii przewrażliwiona. Pielęgnacja ma bardzo duże znaczenie.
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 20:42   #1327
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio bardzo wnikliwie przyglądam się włosom mijanym na ulicy, uczelni itp. I na pewno nie zgodzę się z tym, że naturalne = zdrowe, a farbowane = zniszczone. W ogóle bardzo zdziwiło mnie to, że wypatrzyłam naprawdę dużo dziewczyn z niefarbowanymi włosami(wbrew powszechnej opinii, że to jest już 'niespotykane', zresztą mi też się tak wydawało). No i powiem, że 'niespotykane' to jest to jak bardzo dziewczyny na wizażu dbają o włosy... Niestety, chociaż wypatrzyłam sporo naturalnych to niewiele z nich było ładnych i wypielęgnowanych. Zaraz przypomniało mi się jak dawno temu za czasów małolata nie robiłam z włosami nic poza myciem szamponem(0 pielęgnacji), ale przecież nie farbowałam, nie prostowałam, suszarka sporadycznie i miałam naprawdę mega siano, które nadawało się tylko pod nożyczki. Do tego włosy strasznie mi wypadały.
A teraz mimo że włosy farbowane, to mają się dobrze, wyglądają zdrowo, nie mam żadnych problemów z wypadaniem, a wszystko dlatego, że naprawdę staram się dbać, nawet jestem w tej kwestii przewrażliwiona. Pielęgnacja ma bardzo duże znaczenie.
Ojj kochana, podpisuję się pod tym I również należę do osób, które jeszcze kiedy miały niefarbowane, swoje włosy nie robiły z nimi nic - szampon, ew. suszenie i tyle. Niestety z natury włosy mam matowe i pozbawione blasku, przy farbowanych problem zniknął, farbowanie motywowało mnie też do pielęgnacji [nie tak dobrej jak moja obecna, ale zawsze jakiejś] i włosy wyglądały ślicznie. Dlatego teraz, kiedy odrastają moje naturalki walczę o nie jak tylko mogę i widać efekty, to nie są te same włosy co miałam zanim zaczęłam farbować
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 20:44   #1328
anusia1990
Zakorzenienie
 
Avatar anusia1990
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 6 244
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio bardzo wnikliwie przyglądam się włosom mijanym na ulicy, uczelni itp. I na pewno nie zgodzę się z tym, że naturalne = zdrowe, a farbowane = zniszczone. W ogóle bardzo zdziwiło mnie to, że wypatrzyłam naprawdę dużo dziewczyn z niefarbowanymi włosami(wbrew powszechnej opinii, że to jest już 'niespotykane', zresztą mi też się tak wydawało). No i powiem, że 'niespotykane' to jest to jak bardzo dziewczyny na wizażu dbają o włosy... Niestety, chociaż wypatrzyłam sporo naturalnych to niewiele z nich było ładnych i wypielęgnowanych. Zaraz przypomniało mi się jak dawno temu za czasów małolata nie robiłam z włosami nic poza myciem szamponem(0 pielęgnacji), ale przecież nie farbowałam, nie prostowałam, suszarka sporadycznie i miałam naprawdę mega siano, które nadawało się tylko pod nożyczki. Do tego włosy strasznie mi wypadały.
A teraz mimo że włosy farbowane, to mają się dobrze, wyglądają zdrowo, nie mam żadnych problemów z wypadaniem, a wszystko dlatego, że naprawdę staram się dbać, nawet jestem w tej kwestii przewrażliwiona. Pielęgnacja ma bardzo duże znaczenie.


ja swoje farbowane tez mam zdrowe nic sie z nimi nie dzieje, ale juz zadlugo farbuje, jak na swoj wiek mialam juz duzo kolorow i chcialabym miec swoje naturalne zanim osiwieje i wtedy będę musiała na pewno farbowac.
anusia1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-01, 22:30   #1329
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Witam Was po bardzo dlugiej przerwie, wlosy zapuszczalam ponad dwa lata, od dluzszego czasu mam swoje, niefarbowane i powiem szczerze bez fajerwerkow. Ciemny blond to kolor, ktory ma chyba 90% Polek, i wbrew pozorom duzo dziewczyn ma naturalny kolor wlosow. Osobiscie nie uzywam ani suszarki ani prostownicy, uzywam profesjonalnych szamponow i kosmetykow do wlosow, biore suplementy regularnie i niestety ale nie ma szans by wlosy naturalne blyszczaly sie jak farbowane. Moga byc albo mysie, albo mniej mysie, ale glebi koloru nie maja i miec nie beda, dlatego mimo meczacych odrostow, zwarzywszy ze farby nie sa az tak obciazajace wlosy jak kiedys szczerze zastanawiam sie nad ich zafarbowaniem.
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 07:09   #1330
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez karmela41 Pokaż wiadomość
Nadszedł "dzień odrostów" więc wrzucam też swoje. Chciałam zaznaczyć gdzie się kończą nturalne, ale zwyczajnie nie wiem tak różnej długości mam odrosty, co zresztą widać.

Co ciekawe ja również bacznym okiem podglądam dziewczyny z odrostami chyba wszystkie mamy to "zboczenie".
Piękny kolor.. I według mnie te farbowance na koncach wygladaja nawet trcohe jak celowy efekt

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Ojj kochana, podpisuję się pod tym I również należę do osób, które jeszcze kiedy miały niefarbowane, swoje włosy nie robiły z nimi nic - szampon, ew. suszenie i tyle. Niestety z natury włosy mam matowe i pozbawione blasku, przy farbowanych problem zniknął, farbowanie motywowało mnie też do pielęgnacji [nie tak dobrej jak moja obecna, ale zawsze jakiejś] i włosy wyglądały ślicznie. Dlatego teraz, kiedy odrastają moje naturalki walczę o nie jak tylko mogę i widać efekty, to nie są te same włosy co miałam zanim zaczęłam farbować
W zyciu bym nie powiedziala, ze masz matowe wlosy Prawda- pielęgnacja na pewno jest potrzebna, ale mnie brakuje systematyczności, czasu i chęci I tak tylko jak sobie przypomne , to coś robie A mam kupione wszystko - olej kokosowy (choc to juz kolejna proba olejowania. jestem niezadowolona , mam chyba jednak za bardzo przetluszczajace sie wlosy do olejowania... ), WAXa, szampon Lush'a, odżywki Joanny (dwie albo trzy ), herbaty - skrzyp, pokrzywe, ... A i tak tego wszystkiego nie uzywam regularnie. Podobnie mam z kosmetykami. TŻ sie wkurza , bo co chwile kupie jakies cienie, kredke do oka, lekier do paznokci, a niczego nie używam i leżakuje w kosmetyczce i traci właciwosci a nawet czasem ważnosc

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
Witam Was po bardzo dlugiej przerwie, wlosy zapuszczalam ponad dwa lata, od dluzszego czasu mam swoje, niefarbowane i powiem szczerze bez fajerwerkow. Ciemny blond to kolor, ktory ma chyba 90% Polek, i wbrew pozorom duzo dziewczyn ma naturalny kolor wlosow. Osobiscie nie uzywam ani suszarki ani prostownicy, uzywam profesjonalnych szamponow i kosmetykow do wlosow, biore suplementy regularnie i niestety ale nie ma szans by wlosy naturalne blyszczaly sie jak farbowane. Moga byc albo mysie, albo mniej mysie, ale glebi koloru nie maja i miec nie beda, dlatego mimo meczacych odrostow, zwarzywszy ze farby nie sa az tak obciazajace wlosy jak kiedys szczerze zastanawiam sie nad ich zafarbowaniem.
Bardzo się boje, że bede miala tak samo... A wtedy się zastrzele Tyle czekania i męczenie się z osrostami, żeby znowu pofarbować...
__________________


Edytowane przez talkative2
Czas edycji: 2010-10-02 o 07:11
talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 08:33   #1331
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
Witam Was po bardzo dlugiej przerwie, wlosy zapuszczalam ponad dwa lata, od dluzszego czasu mam swoje, niefarbowane i powiem szczerze bez fajerwerkow. Ciemny blond to kolor, ktory ma chyba 90% Polek, i wbrew pozorom duzo dziewczyn ma naturalny kolor wlosow. Osobiscie nie uzywam ani suszarki ani prostownicy, uzywam profesjonalnych szamponow i kosmetykow do wlosow, biore suplementy regularnie i niestety ale nie ma szans by wlosy naturalne blyszczaly sie jak farbowane. Moga byc albo mysie, albo mniej mysie, ale glebi koloru nie maja i miec nie beda, dlatego mimo meczacych odrostow, zwarzywszy ze farby nie sa az tak obciazajace wlosy jak kiedys szczerze zastanawiam sie nad ich zafarbowaniem.

Ja też przez 28 lat miałam naturalny kolor włosów. Dwa tygodnie temu pogłębiłam swój naturalny kolor farbą. Na początku był szok, bo zawsze hołdowałam zasadzie 100% naturalności (czyli kolor nijaki, na końcach włosy miałam ze trzy tony jaśniejsze od słońca...), a tu nagle mam po farbie błyszczące włosy takiego samego koloru na całej długości. Tydzień się nie mogłam przyzwyczaić. Kolor farby jest dobrany idealnie pod moje naturalne włosy, więc efekt jest całkiem ładny tzn. naturalny. Zobaczę za miesiąc co zrobie - jakie będą odrosty itd. Generalnie podpisuje się pod wypowiedzią wiszer

Miałam też inny problem. Jestem kolorystyczną ciepłą "wiosną", a naturalnie włosy miałam w odcieniu chłodnego ciemnego blondu. Farba dała efekt zmiany odcienia włosów z chłodnego na ciepły i efekt jest widoczny - na plus.
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 10:31   #1332
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

wiszer, moje naturalne się bardzo błyszczały, a używam tylko szamponu i nic więcej i na dodatek susze suszarką, także muszę powiedzieć, że mylisz się mówiąc ogólnie

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-10-02 o 10:33
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 10:51   #1333
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: ciezki powrot?

powiem Ci tak... ja tez chciałam zapuszczać, ale włosy miałam czarne, odrost dorósł tak do 6 cm i wyglądało to nieciekawie, bo włosy mam jasny brąz a latem jak siedzę na słońcu to średni/ciemny blond wtedy całośc rozjaśniłam i zafarbowałam włosy na średni brąz ze zmieszanym złotym brązem palette. Kolor był można powiedziec taki sam jak mój naturalny, z tym, że na wcześniej rozjaśnianych włosach bardzo szybko sie wypłukał, i w końcu zostały mi włosy w kolorze takiego ciepłego średniego blondu, jak miałam odrosty 9 cm to dałam na to szamponetkę czarną, która po jakichs dwóch tygodniach spłukała się całkiem, ale przyciemniła lekko na stałe już ten dół i włosy było w kolorze ciemnego blondu co ładnie przechodziło lekko w moje odrosty i różnica nie była aż tak duża. Później niestety zostałam oszukana przez "domową fryzjerkę" (bo kuzynka, ucząca się w tym zawodzie) i wylądowałam z farbą na głowie nie wiedząc o tym. Będę znów wracała do swoich i radze Ci wybrać farbę ciemniejszą niż kolor który chciałabyś mieć, bo po ok. 2-3 miesiącach Ci się za mocno spłucze (przez to, że są rozjaśniane i zniszczone) i odrosty będą bardziej widoczne.
Ale nigdy nie da sie dobrać koloru idealnie... można jedynie zmniejszyć różnicę.

Bardzo serdecznie polecam Ci ten wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=435703

jest to już druga częśc, wracamy tam do naturalnych, chodzimy z odrostami itp.

mam nadzieję, że przez swoje rozpisywanie się choć trochę pomogłam

Aha i jeszcze jedno... moja siostra ma kolor włosów taki bardzo ciemny blond, nałożyła na jasny blond (oczywiście rozjaśniany) farbe ciemny brąz i włosy wyszły jej smoliście czarne, ale nie farbowała już więcej i po ok. pół roku (może więcej,może mniej, nie jestem pewna) farba spłukała jej się tak, że nie było widac różnicy między farba a odrostami, jedynie końcówki lekko podrudziałe, ale miała włosy do pasa i sie podcięło i nie było widać, także jak widzisz wszystko wymaga czasu i wieeeelkich chęci
pozdrawiam

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2010-10-02 o 10:54
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 11:00   #1334
scooby0
Raczkowanie
 
Avatar scooby0
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
GG do scooby0
Dot.: ciezki powrot?

oj to tak jak ja . ja juz jestem w trakcie wracania do swojego. przez ciagle rozjasnianie ...
I juuz craz blizej :P
__________________
Życie bez muzyki było By jak Seks bez orgazmu..
scooby0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 11:33   #1335
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Niestety mi sie nawet po farbowaniu nie błyszczą,po farbach blond chyba rzadko kiedy sie błyszczą włosy.
Dziewczyny mam taki problem,mam nadzieje,że mi pomożecie.. Po umyciu włosów w ogóle nie umiem ich rozczesać,są strasznie skołtunione,gdy czeszę wypada ich mnóstwo...strasznie to boli,mam tak od ostatniego farbowania prawie dwa miesiące temu
Na czym polega olejowanie włósów i gdzie moge te opleje kupić
Please help Musze je odzywić i szukam sposobów
Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 12:04   #1336
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

a ja mam w nosie farbowanie i w 99% juz do niego nigdy nie wroce. I co z tego, ze zaczely mi sie pojawiac siwe wlosy!!!! Nie wstydze sie tego chociaz mam zaledwie 24 lata. Jak sie to komus nie podoba to droga wolna. Kocham swoj naturalny kolor i nie wyobrazam sobie bym go miala rozjasniac, badz przyciemnac. Wogole glupia bylam ze tak naturalnosci nie docenialam.... Ale to sie zmienilo !!!!
KooooochAM SWOJE WLOSIETA, KOCHAM SIEBIE I W 100% AKCEPTUJE TAKA JAKA JESTEM.
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 12:51   #1337
karolcia2106
Raczkowanie
 
Avatar karolcia2106
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 445
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
a ja mam w nosie farbowanie i w 99% juz do niego nigdy nie wroce. I co z tego, ze zaczely mi sie pojawiac siwe wlosy!!!! Nie wstydze sie tego chociaz mam zaledwie 24 lata. Jak sie to komus nie podoba to droga wolna. Kocham swoj naturalny kolor i nie wyobrazam sobie bym go miala rozjasniac, badz przyciemnac. Wogole glupia bylam ze tak naturalnosci nie docenialam.... Ale to sie zmienilo !!!!
KooooochAM SWOJE WLOSIETA, KOCHAM SIEBIE I W 100% AKCEPTUJE TAKA JAKA JESTEM.
Podpisuję się pod tym w 100%
Też kocham swój naturalki, mimo, że różnica kolorów na mojej głowie jest coraz bardziej widoczna,że jeszcze czeka mnie dużo zapuszczania zanim będę mieć całe swoje.
I jeszcze jedno. Ostatnio zdałam sobie sprawa, że mój powrót do naturalek przeszedł na kolejny poziom - dwie osoby powiedziały mi, że lepiej mi było w farbowanych włosach. Kiedyś może bym się tym przejęła, zaczęła myśleć o koloryzacji. Ale jedyna myśl jaka wtedy przeszła mi przez głowę to- ja wam jeszcze pokażę, jak zapuszczę całe swoje będziecie mówić, że ślicznie mi w naturalnych
__________________

Looking for heaven, found the devil in me
Well what the hell I'm gonna let it happen to me





karolcia2106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:31   #1338
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez karolcia2106 Pokaż wiadomość
Podpisuję się pod tym w 100%
Też kocham swój naturalki, mimo, że różnica kolorów na mojej głowie jest coraz bardziej widoczna,że jeszcze czeka mnie dużo zapuszczania zanim będę mieć całe swoje.
I jeszcze jedno. Ostatnio zdałam sobie sprawa, że mój powrót do naturalek przeszedł na kolejny poziom - dwie osoby powiedziały mi, że lepiej mi było w farbowanych włosach. Kiedyś może bym się tym przejęła, zaczęła myśleć o koloryzacji. Ale jedyna myśl jaka wtedy przeszła mi przez głowę to- ja wam jeszcze pokażę, jak zapuszczę całe swoje będziecie mówić, że ślicznie mi w naturalnych
Brawo brawo!
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 13:41   #1339
wiszer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 93
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
wiszer, moje naturalne się bardzo błyszczały, a używam tylko szamponu i nic więcej i na dodatek susze suszarką, także muszę powiedzieć, że mylisz się mówiąc ogólnie
Moje wlosy tez sie blyszcza, i owszem, w duzym sloncu czy na zdjeciu naturalne beda sie blyszczec, poza tym blyszczenia wlosow naturalnych do farbowanych nie porownasz.

Poza tym dwa lata temu tez mowilam, ze juz nigdy nigdy na 100% nie zafarbuje, ale jak juz osiagniesz cel to mozna sie przekonac, ze gra nie jest warta swieczki.

Edytowane przez wiszer
Czas edycji: 2010-10-02 o 13:44
wiszer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-02, 14:41   #1340
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

oj porównać można jak się takie ma nie przyporządkowuj od razu wszystkich do jednego
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-02, 15:09   #1341
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez wiszer Pokaż wiadomość
Moje wlosy tez sie blyszcza, i owszem, w duzym sloncu czy na zdjeciu naturalne beda sie blyszczec, poza tym blyszczenia wlosow naturalnych do farbowanych nie porownasz.
Prawda, przynajmniej u mnie się zgadza. Niestety Czytałam gdzieś nawet ostatnio o tym, włosy naturalne mają pigment rozłożony nierównomiernie, natomiast farby pokrywają włosy nadając im jednolity kolor, stąd ten blask. Są farby, które w składzie mają specjalne skoncentrowane pigmenty i składniki pielęgnacyjne od których włosy cudnie błyszczą.
Ja staram się trochę oszukać naturę i nadać naturalkom blasku, poza tym istnieją zabiegi nabłyszczające Będzie 100% naturalek będę głębiej nad tym myśleć
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 03:27   #1342
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Prawda, przynajmniej u mnie się zgadza. Niestety Czytałam gdzieś nawet ostatnio o tym, włosy naturalne mają pigment rozłożony nierównomiernie, natomiast farby pokrywają włosy nadając im jednolity kolor, stąd ten blask. Są farby, które w składzie mają specjalne skoncentrowane pigmenty i składniki pielęgnacyjne od których włosy cudnie błyszczą.
Ja staram się trochę oszukać naturę i nadać naturalkom blasku, poza tym istnieją zabiegi nabłyszczające Będzie 100% naturalek będę głębiej nad tym myśleć
Z tym nierownomiernie rozlozonym pigmentem to by sie zgadzalo, nawet jak ogladam pojedynczy wlos - widze takie jakby paski i ogolnie mam duzo kolorow na glowie - od bialych wlosow po bardzo ciemne. Chyba zaczne uzywac kosmetykow z filtrem UV zeby juz mi nie blakly od slonca i sie tak nie niszczyly (chociaz nawet bez slonca nie mam rownomiernego koloru ).
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 09:18   #1343
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Z tym nierownomiernie rozlozonym pigmentem to by sie zgadzalo, nawet jak ogladam pojedynczy wlos - widze takie jakby paski i ogolnie mam duzo kolorow na glowie - od bialych wlosow po bardzo ciemne. Chyba zaczne uzywac kosmetykow z filtrem UV zeby juz mi nie blakly od slonca i sie tak nie niszczyly (chociaz nawet bez slonca nie mam rownomiernego koloru ).
ja zauwazylam ro samo na moich wlosach- kolory mam tak rozne ze az dziwie sie czy to napewno moje wloski!
Niektore wlosy sa tak jasne, ze az blond, niektore przechodza od jasnego do srednio ciemnego brazu. No i jeszcze sa te rude, ktorych wczesniej nie zauwazylam Ogolnie podoba mi sie to, ze w sloncu mienia sie na setki barw. slicznie to wyglada!
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 09:49   #1344
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

a moje naturalne są bardzo ładne, jak ich słońce nie wyjaśni do reszty (co sie zdarzało jak byłam mała i latałam po dworze jedynie ) to mam ciemne z ciepłym połyskiem, na jednym boku blond pasemko a na grzywce na drugim boku czarne pasemko, lubię je
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 10:39   #1345
Karolina_xxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 114
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

;] Wczoraj się wpis nei oddał niestety.
Odrosty jak ot odrosty, widać.
Kolor jest robiony przy świetle lampy, dlatego jest taka roznica. Mam naturalnie ciemnozłociste włoski. : )
Nie takie brudne Sa swieżo po myciu, być moze jeszcze mokre, zdjecia robione przed szkołą D

Bez farby od 18 Sierpnia.
Karolina_xxl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 10:41   #1346
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Jeśli dobrze pamietam, to moje naturalne miały blask, dbałam o nie bardzo. Nie były mysie, tylko jasny blondzik, taki jak mają małe dzieci :p Oczywiście włosy były gęstsze itp niz u dzieci. Tylko mam problem,, że poprostu nie dzierże blondu. Ciemny brąz dodaje mi charakteru. No ale już sie pogodziłam z tym że za jakis czas będe blondi. Bardzo dbam o włosy, chociaż były często farbowane, to są łatwe w pielęgnacji, długie i idealnie proste, nie musze ich układać aby mieć efekt użycia prostownicy (czego nigdy nie robiłam) Poprostu ładnie rozczesze i zostawiam do wyschnięcia po myciu. Latem gdy jeszcze ni9e farbowałam, moje jasne włosy mialy takie refleksy ledwo widoczne jasne pasemka, nawet ładnie to wyglądało.
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 11:31   #1347
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Karolina_xxl Pokaż wiadomość
;] Wczoraj się wpis nei oddał niestety.
Odrosty jak ot odrosty, widać.
Kolor jest robiony przy świetle lampy, dlatego jest taka roznica. Mam naturalnie ciemnozłociste włoski. : )
Nie takie brudne Sa swieżo po myciu, być moze jeszcze mokre, zdjecia robione przed szkołą D

Bez farby od 18 Sierpnia.
masz baaardzo zdrowe wlosy, a przynajmniej te pierwsze 10 cm, bo dobrze je widac. Odrost rowniez niczego sobie a mi osobiscie kolor baaardzo sie podoba
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 12:10   #1348
Karolina_xxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 114
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
masz baaardzo zdrowe wlosy, a przynajmniej te pierwsze 10 cm, bo dobrze je widac. Odrost rowniez niczego sobie a mi osobiscie kolor baaardzo sie podoba
Dziękuję.
Są zdrowe choć był tlenione przez dwa lata ;P
Myślicie, ze dość szybko urósł odrost? zdjecie po 5,5 tygodnai po farbowaniu.... DDD

3majcie się!
U mnie w klasie 90% dziewczyn ma naturalne włosy, 2 farbowane, nastala nowa moda? + ja 1/10 naturalnych Jest to dla mnei szok, gdyzw poprzedniej zaledwie 2 na kilkanascie nei mialy farby... O.o!!
Karolina_xxl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 13:34   #1349
Patisha87
Raczkowanie
 
Avatar Patisha87
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 329
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Mój dwumiesięczne maleństwo

Patisha87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-03, 14:30   #1350
Karolina_xxl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 114
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Patisha87 Pokaż wiadomość
Mój dwumiesięczne maleństwo

Spore to maleństwo
Ja równ oza dwa tygodnie mam 2-miesieczną rocznicę~!!~
Karolina_xxl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.