Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II - Strona 79 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-12, 16:01   #2341
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Nester Pokaż wiadomość
Też od początku kuracji biorę Tretinex. Zauważyłem, że ostatnio wszystkie retinoidy doustne zdrożały, przynajmniej jeśli chodzi o aptekę doz. Axotret był po 76zł teraz prawie 85zl. Pozostałe jeszcze bardziej poszybowały w górę. Tretinex tylko około 50groszy
Mnie się w ogóle wydawało, że staniał o złotówkę,a le pewnie sobie coś pokręciłam
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 19:18   #2342
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

NiepowtarzalnaMonisia oraz aktogimka - WOW! Wasze cery wyglądają dziś, jakby w nigdy nie widziały żadnego pryszcza! to chyba najlepsza rekomendacja retinoidów
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 19:41   #2343
_szeherezada_
Raczkowanie
 
Avatar _szeherezada_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 65
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez agalia Pokaż wiadomość
ja za Axotret 99 zł we Wrocławiu
A skąd jesteś że u Ciebie kosztuje tylko 76 zł ??
Chociaż nie wiem czy to od dawki nie zależy... ja mam za opakowanie 30 tabletek po 20 mg

ja zawsze wykupuję w kwiatach polskich bo po zrobieniu rundki po aptekach tu Axotret byl najtańszy. A moja derma przepisała mi ten lek bo powiedziała że tylko w przypadku Axotretu opakowanie 10mg jest sporo tańsze od 20mg, nie wiem czy tak jest rzeczywiście powtarzam tylko co mówiła za 10mg płacę 39zł 99gr

u mnie dzisiaj mija 100 dzień z izo od dawna nic mi nie wyskoczyło, cholesterol mi się ładnie obniżył nawet. zaczęłam się tylko ostatnio trochę bać czy to że nie miałam takiego prawdziwego wysypu nie spowoduje że trądzik wróci....
_szeherezada_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 20:22   #2344
NiepowtarzalnaMonisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Koszalin,Poznań
Wiadomości: 22
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Do Olkie:
Mija już 7 miesiąc po kuracji
NiepowtarzalnaMonisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 22:19   #2345
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

no ladnie ladnie na mineralach gdzies byla moja twarz obecnie nie jest juz tak gladka pojawiaja sie zaskorniki na czole ale obecnie atakuje je triacnealem ktory ma retinaldehyd i mam nadzieje ze mi je powyciaga duzo ich nie ma ale moje "sokole oko: zawsze je wychwyci albo sobie zfunduje krotka lekka kuracje wewnetrzna by je powyciagal daje foto jak wygladalam jakies 6 miesiecy po.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie1609aa.jpg (56,4 KB, 136 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 23:06   #2346
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
NiepowtarzalnaMonisia oraz aktogimka - WOW! Wasze cery wyglądają dziś, jakby w nigdy nie widziały żadnego pryszcza! to chyba najlepsza rekomendacja retinoidów
Blizny jednak o pryszczowej erze skutecznie mi przypominają. Ale generalnie jestem ogromnie zadowolona z kuracji, a bliznami zajmę się w swoim czasie.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 09:48   #2347
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
no ladnie ladnie na mineralach gdzies byla moja twarz obecnie nie jest juz tak gladka pojawiaja sie zaskorniki na czole ale obecnie atakuje je triacnealem ktory ma retinaldehyd i mam nadzieje ze mi je powyciaga duzo ich nie ma ale moje "sokole oko: zawsze je wychwyci albo sobie zfunduje krotka lekka kuracje wewnetrzna by je powyciagal daje foto jak wygladalam jakies 6 miesiecy po.
O ile pamiętam twoja twarz ju ż tu chyba była i wtedy też podziwiałyśmy
masz tu lekki makijaż czy to taka idealna gładź bez plamek?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 11:04   #2348
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

lekki makijarz bo mam policzki zarozowione ale to po mamie nic z tym nie da sie zrobic poprostu geny tak jak i duze pory jednak makijarz jest poltransparentnu i jesli cokolwiek wiekszego oprocz naczynek by bylo to by podklad mineralny w tej formule nie dal rady przykryc ale pocieszw was juz tak idealnie nie jest przynajmniej z czolem
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 11:40   #2349
agalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 96
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
lekki makijarz bo mam policzki zarozowione ale to po mamie nic z tym nie da sie zrobic poprostu geny tak jak i duze pory jednak makijarz jest poltransparentnu i jesli cokolwiek wiekszego oprocz naczynek by bylo to by podklad mineralny w tej formule nie dal rady przykryc ale pocieszw was juz tak idealnie nie jest przynajmniej z czolem
Hehh no to nie jest akurat dla nas pocieszenie, że z czołem nie jest już tak idealnie
Ale fakt faktem na prawdę super cera!!!! W życiu bym nie powiedziała, że miałaś kiedyś problemy z trądzikiem
agalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:10   #2350
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

nie jest tak idealnie bo mam problemy z hormonami na szczescie zaczelam sie leczyc i jest lepiej wraca wszyto do normy. tylko mam duze otwarte pory na nosie ale przy podkladzie nawet lekkim ich nie widac
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 12:23   #2351
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
nie jest tak idealnie bo mam problemy z hormonami na szczescie zaczelam sie leczyc i jest lepiej wraca wszyto do normy. tylko mam duze otwarte pory na nosie ale przy podkladzie nawet lekkim ich nie widac
Nie boisz się, że po odstawieniu hormonów, trądzik mimo kuracji może wrócić?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-13, 17:01   #2352
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Czy ktoras z was stosowala kuracje izo wiecej niz 2 razy? Bo ja juz mam dosc, twarz z bliska jest straszna, z odleglosci w miare ujdzie, nie straszy jeszcze na ulicy, ale nie radze sobie z plecami, a i dekolt ostatnio coraz gorzej wyglada Pierwszy raz bralam Roaccutane 10 lat temu, potem 6 lat temu Izotek i teraz od roku jest fatalnie Choc to w sumie tez kwestia problemow hormonalnych, okazalo sie ostatnio, ze mam hiperandrogenizacje nadnerczowa, biore teraz leczniczo deksametazon w malutkiej dawce i tabletki antykoncepcyjne (Yasmin, bo dziala antyandrogennie).

Czekac jeszcze troche, bo moze przejdzie przy bardziej uregulowanych hormonach (tez nie wiadomo czy od brania sterydow nie zrobi mi sie tradzik sterydowy, mimo ze to malutka dawka, ale jednak zawsze...), czy isc po recepte na izo? Ja nie chce kolejnych wakacji spedzic w bluzkach pod szyje z rekawkami

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-08 o 14:41
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:18   #2353
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

to pochwale sie i ja ;d
leciutki makijaż na twarzy, oczka trochę mocnieej
w każdym bądź razie niiiic nie widać. mam lekkie zaczerwienienia, ale takie delikatniusie co bez makijażu dopiero są zauważalne, i chyba tylko ja je widze bo aparat nawet ich wyłapać nie może.
ostatnio u koleżanki na imprezce umyłam twarz i dostałam jakiś efekt uboczny. cała twarz piekła, zrobiła się czerwona i czułam jak mi wyżera skórę! natychmiast do domu się udałam umyłam swoim żelem, swój tonik, swoj krem i wszystko i jeszcze trochę było, ale rano już wszystko w porządku. aż mi zdjęcia porobili bo tak śmiesznie wyglądałam. chodź dla mnie to nie było śmieszne. ale zdjęć wam nie pokażę bo sie wstydzę, bo okropne to było
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02131.jpg (16,7 KB, 99 załadowań)
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 18:21   #2354
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez walicnazwe Pokaż wiadomość
to pochwale sie i ja ;d
leciutki makijaż na twarzy, oczka trochę mocnieej
w każdym bądź razie niiiic nie widać. mam lekkie zaczerwienienia, ale takie delikatniusie co bez makijażu dopiero są zauważalne, i chyba tylko ja je widze bo aparat nawet ich wyłapać nie może.
ostatnio u koleżanki na imprezce umyłam twarz i dostałam jakiś efekt uboczny. cała twarz piekła, zrobiła się czerwona i czułam jak mi wyżera skórę! natychmiast do domu się udałam umyłam swoim żelem, swój tonik, swoj krem i wszystko i jeszcze trochę było, ale rano już wszystko w porządku. aż mi zdjęcia porobili bo tak śmiesznie wyglądałam. chodź dla mnie to nie było śmieszne. ale zdjęć wam nie pokażę bo sie wstydzę, bo okropne to było
Walić nazwę... hahah, epicki nick xD

a buzia też ładna
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-13, 19:10   #2355
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Walić nazwę... hahah, epicki nick xD

a buzia też ładna
tak, bardzo epicki ;dd

dzieki
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 10:27   #2356
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cześć, dziewczyny
Byłam wczoraj u dermatologa, który przepisał mi Aknenormin.
Ogólnie nie mam trądziku.
Jedynie kilka zaskórników na kościach policzkowych i w okolicach skroni.
Czasem wiadomo, że pojawi się jakaś jedna gulka przed okresem.
(większą krzywdę robię sobie ciągle rozdrapując i oczyszczając na własną rękę skórę =/)
Podobno te tabletki świetnie złuszczają i oczyszczają skórę.
Mam nadzieje, że nie będę musiała miesiącami czekać na rezultaty.
Pani dermatolog zapewniała, że nie mam wielu zmian skórnych, więc efekty powinny być widoczne w miarę szybko i że ona jeszcze nie spotkała się z jakimiś znaczącymi skutkami ubocznymi (wielki wysyp itd.) no ale uprzedzała, że lek strasznie wysusza, więc może zdarzyć się tak, że podrażniony nabłonek sprawi, że poleci mi np. krew z nosa.
Musiałam podpisać oświadczenie, że liczę się z konsekwencjami przyjmowania tych tabletek w razie, gdybym zaszła w ciążę (nie biorę hormonów, bo nie prowadzę życia seksualnego)
Przeraża mnie tylko cena tych tabletek =/
Miesięczna kuracja to koszt ok. 100 zł... (ja za samą wizyte płace też tyle, a za miesiąc muszę się zjawić na kontroli i przynieść wyniki badań)
Wybaczcie, że tak pitolę bez powodu ;]

Zastanawiam się jak szybko u was była widoczna poprawa przy małych zmianach skórnych?
Pozdrawiam
__________________
Kliknij!
Pomóż dzieciom!
http://pajacyk.pl
Pomóż zwierzakom!
http://www.pustamiska.pl
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 15:57   #2357
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
Miesięczna kuracja to koszt ok. 100 zł... (ja za samą wizyte płace też tyle, a za miesiąc muszę się zjawić na kontroli i przynieść wyniki badań)
Wybaczcie, że tak pitolę bez powodu ;]

Zastanawiam się jak szybko u was była widoczna poprawa przy małych zmianach skórnych?
Pozdrawiam
no niestety, koszt jest bardzo drogi, ale jest za co płacić, bo widać efekty.
przez jakies 5 lat wydawałam pieniądze na lekarzy, na maście, antybiotyki itp. efektów - braak było.
aż w końcu na retinoidy trafiłam. co prawda aż do warszawy muszę dojeżdżać (jakieś 4 godzinki autobuseem, ale daje rade;d)

u mnie to praktycznie już po 2 tygodniach widziałam poprawe, malutką, a taką znaczącą to po 1,5-2 miesiącach
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 16:43   #2358
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

A leczyłaś jakieś poważniejsze zmiany skórne?
Ja tak naprawdę ostatni raz u dermatologa byłam jakieś 5 lat temu, bo to, co za młodu dokuczało wyleczyłam, no ale przyszedł w końcu czas, by zająć się zaskórnikami ;]
Na razie zastanawiam się, gdzie wykupić tabletki, bo jak poszłam do jednej ze swoich aptek, to myślałam, że upadnę na kolana...
139 zł =/
__________________
Kliknij!
Pomóż dzieciom!
http://pajacyk.pl
Pomóż zwierzakom!
http://www.pustamiska.pl
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-14, 17:19   #2359
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
A leczyłaś jakieś poważniejsze zmiany skórne?
Ja tak naprawdę ostatni raz u dermatologa byłam jakieś 5 lat temu, bo to, co za młodu dokuczało wyleczyłam, no ale przyszedł w końcu czas, by zająć się zaskórnikami ;]
Na razie zastanawiam się, gdzie wykupić tabletki, bo jak poszłam do jednej ze swoich aptek, to myślałam, że upadnę na kolana...
139 zł =/
To i tak nie przebije tej którą najczęściej słyszałam z jakieś 4 lata temu:
180 zł :O
od tamtej pory chyba staniało o jakieś 30 zł.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-14, 17:51   #2360
agalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 96
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
Cześć, dziewczyny
Byłam wczoraj u dermatologa, który przepisał mi Aknenormin.
Ogólnie nie mam trądziku.
Jedynie kilka zaskórników na kościach policzkowych i w okolicach skroni.
Czasem wiadomo, że pojawi się jakaś jedna gulka przed okresem.
(większą krzywdę robię sobie ciągle rozdrapując i oczyszczając na własną rękę skórę =/)
Podobno te tabletki świetnie złuszczają i oczyszczają skórę.
Mam nadzieje, że nie będę musiała miesiącami czekać na rezultaty.
Pani dermatolog zapewniała, że nie mam wielu zmian skórnych, więc efekty powinny być widoczne w miarę szybko i że ona jeszcze nie spotkała się z jakimiś znaczącymi skutkami ubocznymi (wielki wysyp itd.) no ale uprzedzała, że lek strasznie wysusza, więc może zdarzyć się tak, że podrażniony nabłonek sprawi, że poleci mi np. krew z nosa.
Musiałam podpisać oświadczenie, że liczę się z konsekwencjami przyjmowania tych tabletek w razie, gdybym zaszła w ciążę (nie biorę hormonów, bo nie prowadzę życia seksualnego)
Przeraża mnie tylko cena tych tabletek =/
Miesięczna kuracja to koszt ok. 100 zł... (ja za samą wizyte płace też tyle, a za miesiąc muszę się zjawić na kontroli i przynieść wyniki badań)
Wybaczcie, że tak pitolę bez powodu ;]

Zastanawiam się jak szybko u was była widoczna poprawa przy małych zmianach skórnych?
Pozdrawiam
ja za miesięczną kurację płacę 200 zł, ale to zależy od dawki jaką dostaniesz, no i musisz się liczyć z tym, że to jest kuracja nie na miesiąc czy dwa, tylko chyba co najmniej cztery. Ja dlatego chodzę na kase chorych bo jakbym miała płacić jeszcze za wizytę to ja dziękuję!!!
Efekty są, ale jak nie masz dużego trądziku to i dużych efektów nie będzie Najlepiej widać to u kogoś kto ma co leczyć.
Ja ogólnie polecam kurację, pomimo kosztów, bo zaoszczędzi się bezcenny czas i nerwy do innych smarowideł, które też nie są tanie.
agalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 12:38   #2361
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
A leczyłaś jakieś poważniejsze zmiany skórne?
Ja tak naprawdę ostatni raz u dermatologa byłam jakieś 5 lat temu, bo to, co za młodu dokuczało wyleczyłam, no ale przyszedł w końcu czas, by zająć się zaskórnikami ;]
Na razie zastanawiam się, gdzie wykupić tabletki, bo jak poszłam do jednej ze swoich aptek, to myślałam, że upadnę na kolana...
139 zł =/

poważne nie, ale jakby nie było co leczyć to bym się nie podjęła tej kuracji, także trochę pryszczyków było. ogólnie to środek czoła i na policzkach tu pod okiem i koło nosa tak. to były moje największe strapienia. chodziło ogólnie o to że leczyłam się przez kilka lat i nic nie pomagało, a nie o to w jakim stanie była buźka.

u mnie 150 zł curacne 20mg O-x
w stolicy kupowałam ze trzy razy to ok 100 zł za 20mg.
teraz zaczęłam już końcówkę i mam 10 mg. i za 10 mg u mnie w mieście 100 zł zapłaciłam, co w wwie bym miała już 20 ;Oo.
nie wiem skąd takie wahania cen w aptekach. ah i najlepsze to że w trzech aptekach byłam w mieście i nigdy o czymś takim nie słyszeli
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 13:22   #2362
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez walicnazwe Pokaż wiadomość
poważne nie, ale jakby nie było co leczyć to bym się nie podjęła tej kuracji, także trochę pryszczyków było. ogólnie to środek czoła i na policzkach tu pod okiem i koło nosa tak. to były moje największe strapienia. chodziło ogólnie o to że leczyłam się przez kilka lat i nic nie pomagało, a nie o to w jakim stanie była buźka.

u mnie 150 zł curacne 20mg O-x
w stolicy kupowałam ze trzy razy to ok 100 zł za 20mg.
teraz zaczęłam już końcówkę i mam 10 mg. i za 10 mg u mnie w mieście 100 zł zapłaciłam, co w wwie bym miała już 20 ;Oo.
nie wiem skąd takie wahania cen w aptekach. ah i najlepsze to że w trzech aptekach byłam w mieście i nigdy o czymś takim nie słyszeli
U mnie w Trójmieście, nawet na tej samej dzielnicy w aptekach potrafi być kilkudziesięciu złotówkowa (a może złotowa?) różnica Dlatego sprowadzam z DOZ i mam święty spokój
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 14:42   #2363
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Mi dziś tabletki udało się kupić za 89,99
Czyli zaczynam kuracje
I bardzo dobrze, bo rano obudziłam się z czerwoną krostką na brodzie i poliku
Ale o mało nie padłam, jak przeczytałam z ulotki wszystkie możliwe skutki uboczne...
__________________
Kliknij!
Pomóż dzieciom!
http://pajacyk.pl
Pomóż zwierzakom!
http://www.pustamiska.pl
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 15:38   #2364
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
Mi dziś tabletki udało się kupić za 89,99
Czyli zaczynam kuracje
I bardzo dobrze, bo rano obudziłam się z czerwoną krostką na brodzie i poliku
Ale o mało nie padłam, jak przeczytałam z ulotki wszystkie możliwe skutki uboczne...
Nie czytaj, bo jeszcze sobie je wmówisz.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 15:51   #2365
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Bez obaw ;]
Pani doktor wyjaśniła mi jakie skutki uboczne mogą wystąpić/z jakimi ona się do tej pory spotkała w trakcie swojej pracy ;]
Wiec kazała mi przygotować balsamy nawilżające itd. i przed kolejną wizytą (za miesiąc) przynieść wyniki badań cholesterolu i prób wątrobowych (czy jakoś tak, bo mam to na kartce zapisane).
__________________
Kliknij!
Pomóż dzieciom!
http://pajacyk.pl
Pomóż zwierzakom!
http://www.pustamiska.pl
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 20:09   #2366
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Nie czytaj, bo jeszcze sobie je wmówisz.

dookładnie. też wolałabym nie czytać, bo pewnie z połowe sobie wmawiam
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-15, 20:45   #2367
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez walicnazwe Pokaż wiadomość
dookładnie. też wolałabym nie czytać, bo pewnie z połowe sobie wmawiam
Ja sobie wmawiałam problemy z oczami mimo, że nic mi nie było i brałam tylko jedno opakowanie
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 15:17   #2368
Ewelinka_00
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka_00
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 439
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

A powiedzcie mi, dziewczyny, po jakim czasie zaczęła wam skóra wysychać?
__________________
Kliknij!
Pomóż dzieciom!
http://pajacyk.pl
Pomóż zwierzakom!
http://www.pustamiska.pl
Ewelinka_00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:11   #2369
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi, dziewczyny, po jakim czasie zaczęła wam skóra wysychać?
Hmm chyba już po kilku dniach. ale to było minimalne wysychanie. Najbardziej przesuszone były usta i dłonie.
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-16, 16:20   #2370
walicnazwe
Rozeznanie
 
Avatar walicnazwe
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 676
Send a message via Skype™ to walicnazwe
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ewelinka_00 Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi, dziewczyny, po jakim czasie zaczęła wam skóra wysychać?
mi to już po pierwszym tygodniu brania. a usta to najgorzej!
__________________
“Co za bezsensowny dzień. Bezsensowny dzień bezsensownego miesiąca, bezsensownego roku. ”


— Haruki Murakami - Kroniki Ptaka Nakręcacza
walicnazwe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:29.