Tylko MAJIBLOND - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 17:31   #181
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez Aagatkaaa Pokaż wiadomość
Tak wlasnie zrobie Pochwale się efektem.

To tak nałoze farbe na odrost, poczekam 35 min i przeciagne po calosci na te ostatnie 15 min. Moze tak byc? A nic nie stanie sie z mieszanka ktora bedzie stac te 35 min?? Dolac do niej wody pozniej?

Wiem moje pytania sa glupie, ale pierwszy raz sama farbuje sobie włosy
nie powinna ta farba stać ja malaksuje pod koniec farbowania czyli np farbe powinno sie trzymac 30minut, to po 25minutach ide do lazienki, polewam glowę troszkę wodą i malaksuję całe wlosy i zostawiam tak na 5-max 10minut. Kolor się odswieza a i odrosty są pofarbowane
Bo farbujesz tylko odrosty i chcesz odswiezyc kolor, tak?
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-03-25 o 17:32
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:38   #182
Aagatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Aagatkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 35
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
nie powinna ta farba stać ja malaksuje pod koniec farbowania czyli np farbe powinno sie trzymac 30minut, to po 25minutach ide do lazienki, polewam glowę troszkę wodą i malaksuję całe wlosy i zostawiam tak na 5-max 10minut. Kolor się odswieza a i odrosty są pofarbowane
Bo farbujesz tylko odrosty i chcesz odswiezyc kolor, tak?
Farbuje odrost. Na reszcie wlosow mam inny odcien blondu a chcialabym miec ten 901s, tak zeby odrost byl taki sam jak reszta. Jak to zrobic?:-(
Aagatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:41   #183
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez Aagatkaaa Pokaż wiadomość
Farbuje odrost. Na reszcie wlosow mam inny odcien blondu a chcialabym miec ten 901s, tak zeby odrost byl taki sam jak reszta. Jak to zrobic?:-(
Hmm nie wiem, nie robilam nigdy tak. A moze najpierw na odrosty nalozysz, a jak tylko skonczysz, to zaczniesz nakladac na calosc reszte mieszanki? Kurcze, nie chce Ci zle poradzic ale wydaje mi sie to dobrym rozwiazaniem
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 17:44   #184
Aagatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Aagatkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 35
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Hmm nie wiem, nie robilam nigdy tak. A moze najpierw na odrosty nalozysz, a jak tylko skonczysz, to zaczniesz nakladac na calosc reszte mieszanki? Kurcze, nie chce Ci zle poradzic ale wydaje mi sie to dobrym rozwiazaniem
Poradze sobie jakos! Najwyzej bede taka: ! haha!
Aagatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 20:36   #185
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez Aagatkaaa Pokaż wiadomość
Poradze sobie jakos! Najwyzej bede taka: ! haha!
daj znaka jak wyszło
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 10:54   #186
Aagatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Aagatkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 35
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez julisari Pokaż wiadomość
daj znaka jak wyszło
Załączam zdjecia Zrobilam tak jak pisalam wczesniej. Nalozylam farbe na odrosty, po 35 min nalozylam na reszte wlosow. Calkowity czas trzymania 50 min. Kolor 901s. Jestem zadowolona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAGE_023.jpg (122,6 KB, 360 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMAGE_029.jpg (95,4 KB, 341 załadowań)
Aagatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:00   #187
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez Aagatkaaa Pokaż wiadomość
Załączam zdjecia Zrobilam tak jak pisalam wczesniej. Nalozylam farbe na odrosty, po 35 min nalozylam na reszte wlosow. Calkowity czas trzymania 50 min. Kolor 901s. Jestem zadowolona
pieknie wyszlo a odrosty jak?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-28, 16:27   #188
Aagatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Aagatkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 35
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pieknie wyszlo a odrosty jak?
Dziekuje Odrosty wyszly troche takie złotawe, jednak nie przeszkadza mi to... Miały moze z 2 cm, to az tak tego nie widac
Aagatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 16:37   #189
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez Aagatkaaa Pokaż wiadomość
Dziekuje Odrosty wyszly troche takie złotawe, jednak nie przeszkadza mi to... Miały moze z 2 cm, to az tak tego nie widac
no to super, ciesze sie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 17:53   #190
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez Aagatkaaa Pokaż wiadomość
Załączam zdjecia Zrobilam tak jak pisalam wczesniej. Nalozylam farbe na odrosty, po 35 min nalozylam na reszte wlosow. Calkowity czas trzymania 50 min. Kolor 901s. Jestem zadowolona
no ślicznie. No nic tylko zamawiam 901 s
__________________

mama 3 cudownych córeczek J.S. L.kocham WAS
wojna z tłuszczykiem trwa nadal
julisari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-02, 15:11   #191
mznx
Przyczajenie
 
Avatar mznx
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 20
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Jestem tu nowa,i nie przeczytałam wszystkich waszych wypowiedzi ze względu na ilosc..Ale ma pytanie...chciałabym bardzo miec lsniące,popielato platynowe włoski,teraz nie mam ich strasznie żółtych no ale maj taki kurzczokowy odcień ;p Zaciekawiło mnie to Majiblond,ale nigdy wczesniej ich nie widziałam..można je normalnie kupic w rosmannie czy innych drogeriach ? I czy bardzo zniszczyły Wam włoski ?
mznx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 11:35   #192
beciksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez mznx Pokaż wiadomość
Jestem tu nowa,i nie przeczytałam wszystkich waszych wypowiedzi ze względu na ilosc..Ale ma pytanie...chciałabym bardzo miec lsniące,popielato platynowe włoski,teraz nie mam ich strasznie żółtych no ale maj taki kurzczokowy odcień ;p Zaciekawiło mnie to Majiblond,ale nigdy wczesniej ich nie widziałam..można je normalnie kupic w rosmannie czy innych drogeriach ? I czy bardzo zniszczyły Wam włoski ?
MZNX - Loreal Majiblond to farby profesjonalne, dostaniesz je w każdym sklepie fryzjerskim natomiast po drogeriach nie ma co szukać.
Ja na początku byłam bardzo zadowolona kolory jakich używałąm to 902, 911 lub mieszanka 902 z 911. Ten drugi to chyba najchłodniejszy kolor z palety majiblond, ale jak masz mocny żółty pigment to po wypłukaniu farby on i tak niestety wyjdzie. Przynajmniej tak jest u mnie. Niestety po długim stosowaniu zauważyłam , że włoski mam troszkę poniszczone, ale ja farbowałam co 2 tyg, właśnie ze względu na żółć która mi wychodziła po jakimś czasie (ok. 1,5 tyg).
Teraz kupiłam na spróbowanie Renee Blanche kolor b. jasny blond z odcieniem perłowym, jeszcze nie robiłam, ale robiłam komuś dekoloryzator z tej firmy i jeśli farba jest tak świetna jak dekoloryzator to byłby strzał w 10-kę. Wiem, że to forum dot. farb Majirel, ale może ktoś próbował kiedyś R.B. 10.1 i może napisać jak wychodzi ten kolor ile trzymac i jak długo się farba trzyma?
beciksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 12:08   #193
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Tylko MAJIBLOND

lepiej jak zadasz to pytanie na innym watku, bo tutaj wiele sie nie dowiesz- ten kto ma zagladac do watku o RB zajrzy na inny, poswiecony RB a nie na majiblond ale szkoda ze Ci sie wyplukal, mi sie majirel 10,21 wyplukal, z kolei 9,22 trzymal sie cudnie
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 23:30   #194
beciksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
lepiej jak zadasz to pytanie na innym watku, bo tutaj wiele sie nie dowiesz- ten kto ma zagladac do watku o RB zajrzy na inny, poswiecony RB a nie na majiblond ale szkoda ze Ci sie wyplukal, mi sie majirel 10,21 wyplukal, z kolei 9,22 trzymal sie cudnie
no właśnie RB nie ma takiego wątku. Nikt nie pisze o kolorkach, o farbach jest też nie wiele. Ale ja już nie muszę pytać bo dziś zrobiłam)) na razie jestem średnio zadowolona bez achów i echów. Kolorek fajny, pewnie na kimś jakbym zobaczyła to by mi się podobał, ale mnie bardziej pasowała ostatnia kombinacja majiblondów tzn troszke 902 reszta 901 a po 1,5 tyg. kładłam diacolor 9.02 i to było super takie nie ciepłe nie bardzo zimne, a ten po rb mi wyszedł taki chłodny popielato jasny, może nie biały ale taki jasny i chłodny. zależy co kto lubi ja musze mieć pomiędzy ciepłem i zimnem) i nie wiem czy nie wroce do loreala

---------- Dopisano o 00:30 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
lepiej jak zadasz to pytanie na innym watku, bo tutaj wiele sie nie dowiesz- ten kto ma zagladac do watku o RB zajrzy na inny, poswiecony RB a nie na majiblond ale szkoda ze Ci sie wyplukal, mi sie majirel 10,21 wyplukal, z kolei 9,22 trzymal sie cudnie
no właśnie RB nie ma takiego wątku. Nikt nie pisze o kolorkach, o farbach jest też nie wiele. Ale ja już nie muszę pytać bo dziś zrobiłam)) na razie jestem średnio zadowolona bez achów i echów. Kolorek fajny, pewnie na kimś jakbym zobaczyła to by mi się podobał, ale mnie bardziej pasowała ostatnia kombinacja majiblondów tzn troszke 902 reszta 911a po 1,5 tyg. kładłam diacolor 9.02 i to było super takie nie ciepłe nie bardzo zimne, a ten po rb mi wyszedł taki chłodny popielato jasny, może nie biały ale taki jasny i chłodny. zależy co kto lubi ja musze mieć pomiędzy ciepłem i zimnem) i nie wiem czy nie wroce do loreala
beciksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 20:55   #195
Aaaalicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 15
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez Aagatkaaa Pokaż wiadomość
Załączam zdjecia Zrobilam tak jak pisalam wczesniej. Nalozylam farbe na odrosty, po 35 min nalozylam na reszte wlosow. Calkowity czas trzymania 50 min. Kolor 901s. Jestem zadowolona
super kolorek.
ja dziś dostałam farbe i przystąpiłam do działania.
Ciekawe co mi wyjdzie.
Szczypie mnie głowa :/
i chyba wzięłam jednak za mocny oxydant.
okaże się po fakcie.
jesli nadal będę miała włosy to jutro wrzucę fotki
Aaaalicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 18:29   #196
Aagatkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Aagatkaaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 35
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez Aaaalicja Pokaż wiadomość
super kolorek.
ja dziś dostałam farbe i przystąpiłam do działania.
Ciekawe co mi wyjdzie.
Szczypie mnie głowa :/
i chyba wzięłam jednak za mocny oxydant.
okaże się po fakcie.
jesli nadal będę miała włosy to jutro wrzucę fotki
HEJ! Dziękuję A jaki kolorek kupiłaś? Też 901s?

Mnie tez szczypało, miałam oxy 12% a i tak odrost wyszedł nieco złotawy...
Aagatkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 16:36   #197
lia871
Przyczajenie
 
Avatar lia871
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Köln/Niemcy
Wiadomości: 28
Dot.: Tylko MAJIBLOND

wklejam fotki po majiblond 911, uzylam wody 9% i jestem bardzo zadowolona
zrobilam zdjecia szybko po umyciu, dlatego wlosy nieuzlozone itp. pozniej postaram sie zrobic lepsze fotki
Jak widac po zdjeciach, odrost chwycilo przepieknie, mimo, iz moj odrost jest ciemny i przewaznie musialam dwa razy go rozjasniac,aby pozbyc sie zoltka,
ale majiblond 911 z woda 9% poradzil sobie z nim swietnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (15,0 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (18,5 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.jpg (20,2 KB, 294 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 44.jpg (16,2 KB, 325 załadowań)

Edytowane przez lia871
Czas edycji: 2011-04-16 o 16:40
lia871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 12:05   #198
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: Tylko MAJIBLOND

,

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2011-04-24 o 00:26
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 19:27   #199
lia871
Przyczajenie
 
Avatar lia871
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Köln/Niemcy
Wiadomości: 28
Dot.: Tylko MAJIBLOND

dorzucam jeszcze foty (tym razem suchych) wlosow po farbowaniu majiblondem 911 + 9 %
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosyy.jpg (12,8 KB, 269 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy 1.jpg (27,0 KB, 383 załadowań)
lia871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 10:06   #200
lotiel
Raczkowanie
 
Avatar lotiel
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 396
GG do lotiel
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Dziewczyny, chciałabym poprosić Was o radę.

Obecnie mam włosy farbowane na poziomie 8, złoto-rude z jaśniejszymi refleksami.
Zamarzył mi się jaśniejszy kolor, pomyślałam właśnie o majiblond.
Znalazłam gdzieś informację, że majiblond nie nadaje się na włosy koloryzowane i teraz już nie wiem?

I jeszcze jedno pytanie: czy odcienie nazywane jako "superrozjaśniające" to po prostu odcienie jaśniejsze, przeznaczone do jaśniejszych włosów czy rozjaśniające jakoś bardziej?
__________________
12.09.2017 konsultacja J.K. Wrocław
27.10.2017 operacja 285cc Alergan Natrelle Inspira TRX )))
lotiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 12:37   #201
lia871
Przyczajenie
 
Avatar lia871
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Köln/Niemcy
Wiadomości: 28
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez lotiel Pokaż wiadomość
Dziewczyny, chciałabym poprosić Was o radę.

Obecnie mam włosy farbowane na poziomie 8, złoto-rude z jaśniejszymi refleksami.
Zamarzył mi się jaśniejszy kolor, pomyślałam właśnie o majiblond.
Znalazłam gdzieś informację, że majiblond nie nadaje się na włosy koloryzowane i teraz już nie wiem?

I jeszcze jedno pytanie: czy odcienie nazywane jako "superrozjaśniające" to po prostu odcienie jaśniejsze, przeznaczone do jaśniejszych włosów czy rozjaśniające jakoś bardziej?
wiesz, moje wlosy byly juz tysiace razy koloryzowane, a majiblond mimo tego wyszedl mi fajnie, wiec mysle, ze mozesz probowac bez zastanowienia
Nie jestem pewna co do tych odcieni "superrozjasniajacych ", ale wydaje mi sie,
ze rozjasniaja o np. o 3-4 tony, a te inne np. o 2 tony, chociaz z drugiej strony stopien rozjasniania mozna kontrolowac poprzez dodatnie wyzej badz nizej procentowego oxydantu.
Ale ciezko mi poradzic, bo ja farbowalam wlosy majiblondem na bardzo jasne wlosy,
wiec byla to dosyc latwa sprawa, nie bylam tylko pewna czy ladnie pokryje moj ciemny odrost, ale i z tym dal sobie majiblond rade
Ja bym probowala, jezeli kolor za pierwszym razem nie wyjdzie taki jak trzeba,
to zawsze mozna poprawic, az uzyskasz ladny, jasny blond
lia871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 13:38   #202
lotiel
Raczkowanie
 
Avatar lotiel
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 396
GG do lotiel
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez lia871 Pokaż wiadomość
wiesz, moje wlosy byly juz tysiace razy koloryzowane, a majiblond mimo tego wyszedl mi fajnie, wiec mysle, ze mozesz probowac bez zastanowienia
Nie jestem pewna co do tych odcieni "superrozjasniajacych ", ale wydaje mi sie,
ze rozjasniaja o np. o 3-4 tony, a te inne np. o 2 tony, chociaz z drugiej strony stopien rozjasniania mozna kontrolowac poprzez dodatnie wyzej badz nizej procentowego oxydantu.
Ale ciezko mi poradzic, bo ja farbowalam wlosy majiblondem na bardzo jasne wlosy,
wiec byla to dosyc latwa sprawa, nie bylam tylko pewna czy ladnie pokryje moj ciemny odrost, ale i z tym dal sobie majiblond rade
Ja bym probowala, jezeli kolor za pierwszym razem nie wyjdzie taki jak trzeba,
to zawsze mozna poprawic, az uzyskasz ladny, jasny blond
Super, dziękuję za odpowiedź

To chyba spróbuję, może 921, żeby te moje rudości stonować. I woda 9%. I zobaczymy, co z tego wyjdzie
lotiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 20:54   #203
kamillia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Witajcie, mogę się przyłączyć? Zamarzył mi sie taki mroźny blond, wiec niewiele myśląc kupiłam... Palette... no i kiepsko, bo odrost złotawy, reszta siwo- popielata... Po jakim czasie mogłabym spróbować tych specyfików Majblond? One są mocniejsze niż te drogeryjne farby, tak?
włoski mam króciutkie, wiec odrost szybko widać.. swoje mam ciemny blond....

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:46 ----------

ah, i jeszcze, czy firma wody jest istotna? czy może być obojętnie jaka? znalazłam coś takiego...
http://allegro.pl/kallos-utleniacz-w...542778279.html
kamillia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:56   #204
kamillia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Halo jest tu kto
Mam prośbę.. Powiedziałybyście jak krok po kroku samemu w domu rozjaśnić włosy za pomocą tych farb majiblond? Farbę miesza sie z wodą (np.12%?) i na włosy? Czy jakoś inaczej?
kamillia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 11:05   #205
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Tylko MAJIBLOND

przeciez farbowalas juz palette- farbowanie wlosow wyglada tak samo. Czy sa mocniejsze- hmm zalezy od wody jaka dasz, trwalsze podobno tez nie, ale sama z doswiadczenia tego nie wiem, bo farbuje wlosy srednio co miesiac. Majiblond robi sie z 9% lub z 12%. Aktualnie masz jasne wlosy tak?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 13:57   #206
kamillia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: Tylko MAJIBLOND

tzn. końce mam jasne, prawie takie jak chciałam, ale odrosty już nie... i nie wiem co z tym zrobić..
Wiesz, ja patrzyłam na allegro na te farby, i to trzeba samemu zrobić, tzn wymieszać a odpowiedniej proporcji a z palette to było gotowe
kamillia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 14:05   #207
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez kamillia89 Pokaż wiadomość
tzn. końce mam jasne, prawie takie jak chciałam, ale odrosty już nie... i nie wiem co z tym zrobić..
Wiesz, ja patrzyłam na allegro na te farby, i to trzeba samemu zrobić, tzn wymieszać a odpowiedniej proporcji a z palette to było gotowe
tubka ma 50ml, a w majiblondzie jest chyba 1:2, wiec dodajesz 100ml oxy.
Ja farbowalam majiblondem dosc jasne wlosy wiec na calosci troche mi rozjasnil i wyrownal wlosy, ale odrost nawet ladnie mi wzielo, tyle, ze ja mam sredni blond. Mozesz zerknac do mojego albumu i zobaczysz jaki mialam przedtem.
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 14:08   #208
kamillia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Już sobie pozwoliłam to zrobić Piękne masz włoski!! Kurcze chciałabym mieć jednolity blond na całości ale chyba bez fryzjera się nie obejdzie... wiesz, jakby mi ten palette jeszcze te odsosty chwycił to byłoby super... a powiedz jakie masz duże odrosty, kiedy farbujesz?
kamillia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 14:12   #209
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Tylko MAJIBLOND

Cytat:
Napisane przez kamillia89 Pokaż wiadomość
Już sobie pozwoliłam to zrobić Piękne masz włoski!! Kurcze chciałabym mieć jednolity blond na całości ale chyba bez fryzjera się nie obejdzie... wiesz, jakby mi ten palette jeszcze te odsosty chwycił to byłoby super... a powiedz jakie masz duże odrosty, kiedy farbujesz?
1-1,5cm. Ja juz dzis mam prawie jednolity kolor, no ale zajelo mi to pol roku A jaka palette robilas? Moze sprobuj c12, tutaj masz efekty- polecam przejrzec caly blog http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...,ID422616718,n
edit: tu jeszcze ten majiblond ktorym robilam http://swiat-swiadomej-blondynki.blo...,ID422167235,n
__________________


Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2011-04-28 o 14:13
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 14:28   #210
kamillia89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 12
Dot.: Tylko MAJIBLOND

c12 właśnie robiłam.... Nie mam pojęcia co z tymi moimi odrostami jest, jakieś takie toporne strasznie a powiedz, ja Ty doszłaś do jednolotego koloru?
kamillia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-26 13:45:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.