akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-04, 11:39   #301
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Ja niestety nie polecam : http://anja-paznokcie.blog.onet.pl/#Scene_1
dziewczyna sympatyczna, ale z paznokciami już gorzej. Z góry wyglądają podobnie, ale z profilu każdy inny - jeden płaski i prosty, a inny zagięty i gruby. Po 3 dniach jeden z paznokci mi odpadł :/. Dziewczyna miała przyjechać i mi go naprawić, ale 30 min. przed umówionym terminem zrezygnowała... Dodatkowo pod szablon na kciuku wszedł primer... o teraz mam poparzoną skórę i raczej zostanie mi blizna .
A na jej blogu zdjęcia Igi Sadowskiej ....
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 18:42   #302
Ona 12345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 16
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Dawno nikt tu nie zaglądał, może czas odświeżyć wątek. Poszukuję stylistki, która wykonuje paznokcie metodą żelową. Nestety mam za sobą kilka złych doświadczeń. Mimo wszystko szukam dalej. Proszę piszcie, kogo polecacie
Ona 12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 10:15   #303
gosiamysia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Ja nie polecam paznokci u pani http://www.salonanna2008.strefa.pl/
Pani miła i sypmatyczna ale paznokci to robić nie umie. Robi w expresowym tempie(niecała godzina). Wogóle nie patrzy na ich kształt narobiła mi takich gór i dolin na płytce że masakra i po 2 dniach pełno powietrza, wszystko odstało i 100zł w plecy
gosiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-12, 19:45   #304
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Napisane przez Ehinokokus
Ja niestety nie polecam : http://anja-paznokcie.blog.onet.pl/#Scene_1
dziewczyna sympatyczna, ale z paznokciami już gorzej. Z góry wyglądają podobnie, ale z profilu każdy inny - jeden płaski i prosty, a inny zagięty i gruby. Po 3 dniach jeden z paznokci mi odpadł :/. Dziewczyna miała przyjechać i mi go naprawić, ale 30 min. przed umówionym terminem zrezygnowała... Dodatkowo pod szablon na kciuku wszedł primer... o teraz mam poparzoną skórę i raczej zostanie mi blizna .

A na jej blogu zdjecia IGI sadowskiej



---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Napisane przez Ehinokokus
Ja niestety nie polecam : http://anja-paznokcie.blog.onet.pl/#Scene_1
dziewczyna sympatyczna, ale z paznokciami już gorzej. Z góry wyglądają podobnie, ale z profilu każdy inny - jeden płaski i prosty, a inny zagięty i gruby. Po 3 dniach jeden z paznokci mi odpadł :/. Dziewczyna miała przyjechać i mi go naprawić, ale 30 min. przed umówionym terminem zrezygnowała... Dodatkowo pod szablon na kciuku wszedł primer... o teraz mam poparzoną skórę i raczej zostanie mi blizna .

A na jej blogu zdjecia IGI sadowskiej



---------- Dopisano o 20:30 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Napisane przez Ehinokokus
Ja niestety nie polecam : http://anja-paznokcie.blog.onet.pl/#Scene_1
dziewczyna sympatyczna, ale z paznokciami już gorzej. Z góry wyglądają podobnie, ale z profilu każdy inny - jeden płaski i prosty, a inny zagięty i gruby. Po 3 dniach jeden z paznokci mi odpadł :/. Dziewczyna miała przyjechać i mi go naprawić, ale 30 min. przed umówionym terminem zrezygnowała... Dodatkowo pod szablon na kciuku wszedł primer... o teraz mam poparzoną skórę i raczej zostanie mi blizna .

A na jej blogu zdjecia IGI sadowskiej



---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Napisane przez Ehinokokus
Ja niestety nie polecam : http://anja-paznokcie.blog.onet.pl/#Scene_1
dziewczyna sympatyczna, ale z paznokciami już gorzej. Z góry wyglądają podobnie, ale z profilu każdy inny - jeden płaski i prosty, a inny zagięty i gruby. Po 3 dniach jeden z paznokci mi odpadł :/. Dziewczyna miała przyjechać i mi go naprawić, ale 30 min. przed umówionym terminem zrezygnowała... Dodatkowo pod szablon na kciuku wszedł primer... o teraz mam poparzoną skórę i raczej zostanie mi blizna .

A na jej blogu zdjecia IGI sadowskiej


przeoraszam za powtorki a jaki to byl primer ?

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Ja niestety nie polecam : http://anja-paznokcie.blog.onet.pl/#Scene_1
dziewczyna sympatyczna, ale z paznokciami już gorzej. Z góry wyglądają podobnie, ale z profilu każdy inny - jeden płaski i prosty, a inny zagięty i gruby. Po 3 dniach jeden z paznokci mi odpadł :/. Dziewczyna miała przyjechać i mi go naprawić, ale 30 min. przed umówionym terminem zrezygnowała... Dodatkowo pod szablon na kciuku wszedł primer... o teraz mam poparzoną skórę i raczej zostanie mi blizna
primer cie tak poprzyl ? ???? co to bylo kwas ? szok !!!

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Napisane przez Ehinokokus
Ja niestety nie polecam : http://anja-paznokcie.blog.onet.pl/#Scene_1
dziewczyna sympatyczna, ale z paznokciami już gorzej. Z góry wyglądają podobnie, ale z profilu każdy inny - jeden płaski i prosty, a inny zagięty i gruby. Po 3 dniach jeden z paznokci mi odpadł :/. Dziewczyna miała przyjechać i mi go naprawić, ale 30 min. przed umówionym terminem zrezygnowała... Dodatkowo pod szablon na kciuku wszedł primer... o teraz mam poparzoną skórę i raczej zostanie mi blizna .

A na jej blogu zdjecia IGI sadowskiej


przeoraszam za powtorki a jaki to byl primer ?

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Ja niestety nie polecam : http://anja-paznokcie.blog.onet.pl/#Scene_1
dziewczyna sympatyczna, ale z paznokciami już gorzej. Z góry wyglądają podobnie, ale z profilu każdy inny - jeden płaski i prosty, a inny zagięty i gruby. Po 3 dniach jeden z paznokci mi odpadł :/. Dziewczyna miała przyjechać i mi go naprawić, ale 30 min. przed umówionym terminem zrezygnowała... Dodatkowo pod szablon na kciuku wszedł primer... o teraz mam poparzoną skórę i raczej zostanie mi blizna
primer cie tak poprzyl ? ???? co to bylo kwas ? szok !!!

---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Ja niestety nie polecam : http://anja-paznokcie.blog.onet.pl/#Scene_1
dziewczyna sympatyczna, ale z paznokciami już gorzej. Z góry wyglądają podobnie, ale z profilu każdy inny - jeden płaski i prosty, a inny zagięty i gruby. Po 3 dniach jeden z paznokci mi odpadł :/. Dziewczyna miała przyjechać i mi go naprawić, ale 30 min. przed umówionym terminem zrezygnowała... Dodatkowo pod szablon na kciuku wszedł primer... o teraz mam poparzoną skórę i raczej zostanie mi blizna
primer cie tak poprzyl ? ???? co to bylo kwas ? szok !!!
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 00:41   #305
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

polecam Panią Arletę na bodajże ul Związkowej czy jakoś tak, trzeba by poszukać, ale bycmoże mam jeszcze do niej gdzies numer
Pracuje na produktach Golden nail i sa one bardzo dobre
Zdjęcia, które wrzucilam poniżej, to paznokcie wynonane przez dziewczynę, która była u niej na kursie (ja robilam za modelke dla koleżanki) dziewczyna nigdy wczesniej nie robila paznokci, a te na zdjęciach to żel na szablonie z kamuflarzem, niestety cieżko było lepiej ulozyc dłonie i zrobić zdjęcie laptopem ---> tak więc to paznokcie zrobione przez uczennice a sama Pani Arleta robi cudeńka na żelu
...aha i żeby nie było-materiał jest naprawdę dobre, paznokcie spilowałam po miesiącu, bo zaczął mnie denerwowac odrost ale powietrze nie podeszło na jednym paznokciu od strony łozyska bała mniej niz milimetrowa krawędź, która podeszła powietrzem, ale na Boga-dopiero po miesiącu, także naprawde polecam
Sama jeśli będe robić kurs, to napewno i Pani Arlety

----------------------------------------
EDIT

poszukalam troszkę po necie i znalazlam to studio
tu odnośnik do galerii http://www.studio-arabeska.pl/index.php/galeria.html
polecam Pania Arletę-miła i fachowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg p1.jpg (24,7 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p2.jpg (25,4 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p3.jpg (31,2 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg p4.jpg (32,1 KB, 31 załadowań)

Edytowane przez Młódka
Czas edycji: 2011-02-16 o 00:49
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 12:16   #306
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Ale tu ktos ma po prostu straszne kompleksy i chyba nie ma co robic, bo jesli tylko ktos poleci jakas kosmetyczke, fryzjerke gabinet, ktos bo mysle , ze to jest jedna osoba bo w podobnym tonie sa wypowiedzi, !!!! od razu obsmarowuje i chce zniechecic do pojscia tam !!! nie oszukujemy sie KONKURENCJE CHYBA COC BOLI !!! A jest to najprawdopodonniej BRAK KLIENTOW I KASY W KASIE !!!!!!!

Dziewczyny nie robmy z tego forum smietnika walczacego konkurencja z konkurencja tylko zeby forum bylo naprawde cos warte i godne poczytania !!!!
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 08:41   #307
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

sprawdzcie www.urodalublin.pl

Edytowane przez czerwony krasnal
Czas edycji: 2011-03-30 o 08:26
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 17:01   #308
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez czerwony krasnal Pokaż wiadomość
Polecam Anie, śliczne pazurki i niesamowicie trwałe, Czy pazurki są ładne można samemu sprawdzić bo ma swoją stronkę. Można sobie też zrobić śliczne rzęski. Wejdzcie na www.urodalublin.pl i same sprawdzcie.
......
tak..czy ta Ania przyjmuje w jakims salonie?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 18:42   #309
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez czerwony krasnal Pokaż wiadomość
Polecam Anie, śliczne pazurki i niesamowicie trwałe, Czy pazurki są ładne można samemu sprawdzić bo ma swoją stronkę. Można sobie też zrobić śliczne rzęski. Wejdzcie na www.urodalublin.pl i same sprawdzcie.
Przejrzałam stronkę p.Ani i cóż Krasnalku ceny adekwatne do jakości usług....
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 20:29   #310
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
Przejrzałam stronkę p.Ani i cóż Krasnalku ceny adekwatne do jakości usług....
Dokładnie.
Szału nie robią... niestety...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-29, 21:23   #311
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
Przejrzałam stronkę p.Ani i cóż Krasnalku ceny adekwatne do jakości usług....
.......
dokładnie...z tego wszystkiego to chyba makijaże najlepsze...
poza tym nie róbmy reklamy dziewczynom działającym w domach na forum publicznym,taki mały postulat.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 08:32   #312
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez TOMASZKA Pokaż wiadomość
Przejrzałam stronkę p.Ani i cóż Krasnalku ceny adekwatne do jakości usług....
a jakie masz pojęcie o jakości??? trzymają sie bardzo długo, niezapowietrzają są zgrabne i naturalne

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Szału nie robią... niestety...


A jaki szał mają robić? są naturalne, zgrabne i piekielnie długo się trzymają. Jak ktoś chce to niech sobie robi tipsiory a'la Jola Rutowicz tylko czy takie paznokcie robią szał twoim zdaniem???
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 11:14   #313
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez alexa2010 Pokaż wiadomość
Ale tu ktos ma po prostu straszne kompleksy i chyba nie ma co robic, bo jesli tylko ktos poleci jakas kosmetyczke, fryzjerke gabinet, ktos bo mysle , ze to jest jedna osoba bo w podobnym tonie sa wypowiedzi, !!!! od razu obsmarowuje i chce zniechecic do pojscia tam !!! nie oszukujemy sie KONKURENCJE CHYBA COC BOLI !!! A jest to najprawdopodonniej BRAK KLIENTOW I KASY W KASIE !!!!!!!

Dziewczyny nie robmy z tego forum smietnika walczacego konkurencja z konkurencja tylko zeby forum bylo naprawde cos warte i godne poczytania !!!!

zgadzam sie z tym całkowicie, jezeli nie mamy nic przyjemnego do powiedzenia to poprostu nie mowmy, myśle że wszystko jest kwestią gustu i oczekiwań. Jednemu się spodoba, drugiemu nie i takie nasze święte prawo ale troszke taktu zachowajcie i mieszajcie ludzi z błotem, nie znająć a ni ich osobiście ani ich pracy

zgad
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 11:44   #314
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez czerwony krasnal Pokaż wiadomość
a jakie masz pojęcie o jakości??? trzymają sie bardzo długo, niezapowietrzają są zgrabne i naturalne

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------





A jaki szał mają robić? są naturalne, zgrabne i piekielnie długo się trzymają. Jak ktoś chce to niech sobie robi tipsiory a'la Jola Rutowicz tylko czy takie paznokcie robią szał twoim zdaniem???
Sorry bardzo, ale ty chyba oczu nie masz
Niektóre sa łopatowate, krzywe i french do polowy płytki...
także wiem o czym mówie niestety.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 11:47   #315
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Dokladnie dziekuje , ze ktos na forum wkoncu podjal temat, ja pisalam gdzies wczesniej , ze chodze do salonu Anna i jestem bardzo zadowolona i ktos OD RAZU zaczal poczertniac ten i inne osoby robioce paznokcie , wiec nie bede pisac nic, myslalam, ze forum ma sluzyc faktycznie do OBIEKTYWNEGO pisania o uslugach lubeslkich , ale widze, ze niestety jest tak , ze jak ktos napisze cos DOBREGO o kosmetyczce, fryzjerce, manikiurzystece to OD RAZU jest "zjedzony" , i komentarze negatywne, i tak niestety jest do kazdego dobrego komentarza o kims, NIe ludzmy sie !!! polowa tych wpisow to konkurencja, ktora np w ten sposob chce oczernic konkurencje, taka prawda !!! dziwne jest to, ze i tyle !!! Nie to ladne co ladne , ale co sie komu podoba !!! dobrze kolezanka wyzej napisala, kazdy ma inny gust i kazdemu sie ma prawo poodbac co innego a forum ma sluzyc do przekazywania informacji PRAWDZIWYCH a nie oczerniania jakie zrobilo sie na tym forum,
PS dlaczego osoby piszace zle o innych sie nie podpisza prawdziwiwym imieniem i nazwiskiem ??? skoro faktycznie byly i korzystaly maja prawo wyrazic swoja opinie a nie sie kryja pod nickami ?
i pokazcie mi chociaz jeden post ktory gdzie poisalo sie o kims dobrze, nie zostal zaraz zatakowany !!! Dziewczyny niech to forum naprawde sluzy ludziom a nie atakom na innych , takich informacji nie mozna i tak sprawdzic, a wiele naprawde dobrych fryzjerek i kosmetyczek nie ma sie nawet szans obronic , a komputer jak papier przyjmie wszytsto niestety !!! ps dziekuje " czerwony krasnal " za podjecie tematu, pozdrawiam
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-30, 21:54   #316
TOMASZKA
Raczkowanie
 
Avatar TOMASZKA
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 241
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Alexa - chyba trochę przesadzasz. Nikt nikogo nie zjada, tylko jak ktoś pieje z zachwytu nad naprawdę przeciętnymi pracami, a nawet powiedziałabym widać tam podstawowe błędy w stylizacji - to chyba mogę powiedzieć, że są przeciętne. Zobacz sobie do galerii początkujących dziewczyn gdzie są słowa krytyki ale też rady na co zwrócić jeszcze uwagę, albo co jest ładne w ich pracach i jest dobrze. Nikt nie chce nikogo urazić, ale nie zgodzę się jako stylistka a także instruktor, że te z przyklejonym tipsem french od połowy płytki i rzęsy posklejane na niektórych fotkach na maxa klejem są super i jest pięknie i och i ach. Ale masz rację każdemu coś innego się podoba jednym Kiepscy innym Avatar.

Edytowane przez TOMASZKA
Czas edycji: 2011-03-30 o 21:57
TOMASZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 08:55   #317
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Jak sobie ktoś ma zyczenie głębokiej końcówki to trudno na siłę robić coś innego. Nikt nie pomyślał ze robi się to czego życzą sobie klientki??? Większość osób faktycznie nie pyta, nawet o długość...
w każdym razie kiedyś to było fajne forum a teraz żal wogóle podejmować temat bo to jak sądze po wpisach i tak nie są osoby poszukujące tylko te dbające o zniszczenie opinii wszystkich salonów. Ja korzystam od lat i wiem co mówię.
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-31, 11:43   #318
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

dokladnie ! mnie sie tez tak wydaje , ze to forum juz nie sluzy do obiektywnego oceniania fryzjerek i kosmetyczek, manikiurzytsek tylko najezadzania na siebie i psucia sobie renomy gabinetu kosm.lub fryzjerskiego, zeby przypadkiem zaden klient tam nie poszedl i nie zostawil bron boze pieniedzy !, niestety w mojej ocenie tak to wyglada, do Tomaszka: czesciowo masz racje posklejane zle wykonane rzesy i paznokcie, sa od razu widoczne przez osoby ktore sie chociaz troche na tym znaja i wychwyca kazdy blad, ale to nie daje uprawnien do oczerniania ich tak jak wyzej pisano o tej dziewczynie wykonujacej paznokcie w domu, kady widzi na jej blogu efekty jej pracy i moze ocenic czy chce tam pojsc czy nie . Czerwony krasnal ma racje !!! w 100 % !!!
kosmetyczka czy feyzejrka wykonuje to co chce klientka !!!! klient nasz pan jak to mowia i za to placi klientka nawet jakby chciala miec frencha naklejonego przy skorkach i nie wiem jak ochydnie by to wygladalo MA DO TEGO PRAWO !!! PLACI za to ! to tyle dziekuje Wam za dyskusje i pozdrawiam serdecznie !!! i niech to forum naprawde sluzy ludziom do obiektywnej oceny !!!
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 10:56   #319
ATnails
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Alexa i Krasnal

A ja myślę, że nie umiecie przyjmować krytyki, ten wątek jak da się zauważyć ma na celu wychwytywać niedociągnięcia w celu ich wyeliminowania w przyszłości, a nie po złośliwości.
Nie tylko dziweczynom, które robią paznokcie, ale i klientkom ma uświadomić, że np. french z tipsa od połowy paznokcia jest sztumski i teraz passe
Sorry technika idzie do przodu isą np. kamuflaże!!!

Więc nie wmawiajcie ludziom, że się wizaż popsuł tylko idźcie na inne wątki!!!

Krytykę przyjmę na klatę

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Tomaszka
Popieram Cię w 100%
__________________
ATnails - Lublin
PaznokcieLublin2.blog.one t.pl
ATnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 11:29   #320
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Ale to nie chodzi o nieumiejetnosc przyjmowania krytyki !!! Sa po prostu klientki ktore przychodza z zalozeniem , ze chca takie i takie paznokcie i co wtedy robisz ? przekonujesz je na sile , ze sa passe , ze nieladne, uwierz, ze klientka jak sobie cos " umani" to nie ma sily tego zmnienic, a oczywsicie zgadzam sie z toba , ze nie wyglada to dobrze, i kamuflaz jest jak najbardziej wskazany, w wypadku takich klientek, ale zadna kosmetyczka ani fryzjerka nie jest od przekonywania !!!! MOZE co najwyzej podpowiedziec, ze bedzie to slabo wqygladalo i zaproponowac cos innego , ale nie moze sie nie zgodzic na wykonanie zabiegu skoro TAK CHCE KLIENTKA !!!!!!
Tak samo jest z fryzjerem jak sie uprze i chociaz chcialaby glowe na lyso obciac, bedziesz ja przekonywalam, ze dlugie wlosy sa ladniejsze i na sile doczepisz sztuczne ???? pozdrawiam
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 11:42   #321
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez alexa2010 Pokaż wiadomość
Ale to nie chodzi o nieumiejetnosc przyjmowania krytyki !!! Sa po prostu klientki ktore przychodza z zalozeniem , ze chca takie i takie paznokcie i co wtedy robisz ? przekonujesz je na sile , ze sa passe , ze nieladne, uwierz, ze klientka jak sobie cos " umani" to nie ma sily tego zmnienic, a oczywsicie zgadzam sie z toba , ze nie wyglada to dobrze, i kamuflaz jest jak najbardziej wskazany, w wypadku takich klientek, ale zadna kosmetyczka ani fryzjerka nie jest od przekonywania !!!! MOZE co najwyzej podpowiedziec, ze bedzie to slabo wqygladalo i zaproponowac cos innego , ale nie moze sie nie zgodzic na wykonanie zabiegu skoro TAK CHCE KLIENTKA !!!!!!
Tak samo jest z fryzjerem jak sie uprze i chociaz chcialaby glowe na lyso obciac, bedziesz ja przekonywalam, ze dlugie wlosy sa ladniejsze i na sile doczepisz sztuczne ???? pozdrawiam
.........
wiesz co.... wydaje się,że częściowo masz rację...skoro klientka sobie życzy tips od połowy płytki to powinna dostać to za co płaci... jednak...
ja patrzę na to troszke z innej strony... w dłużeszej perspektywie czasu ja na takim działaniu tracę...wolę odmówić jednej klientce zrobienia błędu,nawet na jej życzenie ,niz pozwolić sobie na to,żeby chodziła potem z takim pazurskami i pytana gdzie robiła,mówiła,że u mnie....przeciez ja firmuje to swoim nazwiskiem, wizerunkiem salonu ! !! i nie mam się zamiaru za takie klientki bez poczucia estetyki wstydzić i za swoją pracę też ! Tak jak we fryzjerstwie,jeżeli wiem,ze dany zabieg dla klientki jest nieodpowiedni,ze zniszczy jej włosy to odmawiam ! trzeba być odpowiedzialnym i za siebie i za klientke,która często gęsto nie ma pojęcia o technologii zabiegów.Zazwyczaj też delikatne nakierowywanie na dobrą droge jest skuteczne,ponieważ często Panie nie mają bladego pojęcia jakie efekty mozna uzyskać w stylizacji paznokci,po to jesteśmy,żeby im te możliwości pokazywac.amen.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:25   #322
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

ja wiem , ze mam racje !!! niestety jest tak ,ze jak kosmetyczka czy fryzjerka nie ma swojego salonu, a pracuje u kogos NIE MA MOZLIWOSCI ODMOWY WYKONANIA ZABIEGU !!!!!! dlatego, ze pracodawca albo ja wyrzuci albo odetnie od pensji !!!!! dziewczyny nie oszukujmy sie taka jest POLSKA RZECZYWISTOSC !!!!! niestety
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 12:38   #323
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez alexa2010 Pokaż wiadomość
ja wiem , ze mam racje !!! niestety jest tak ,ze jak kosmetyczka czy fryzjerka nie ma swojego salonu, a pracuje u kogos NIE MA MOZLIWOSCI ODMOWY WYKONANIA ZABIEGU !!!!!! dlatego, ze pracodawca albo ja wyrzuci albo odetnie od pensji !!!!! dziewczyny nie oszukujmy sie taka jest POLSKA RZECZYWISTOSC !!!!! niestety
............
o właścicielach salonów powinien powstać osobny wątek
..ALE generalnie to co napisałam odnosi się również do salonu jako takiego,przecież taka praca to wizytówka/antywizytówka salonu i jego właściciela....ale cóż są właściciele i "właściciele''.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2011-04-07 o 13:17
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 19:08   #324
alexa2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

No dokladnie w tym sie zgadzam w 100 % niektorym zalezy tylko na kasie a innym na ladnych ,zadbanych paznokciach , ale niestety oni sa w mniejszosci, Niestety w tym zwiariowanym swiecie sie KASA LICZY wylacznie, a nie pasja , ladne wykonanie itd . pozdrawiam Was serdecznie PS Chyba temat zszedl strasznie na boczne tory i dyskusja zeszla z kosmetyczek i fryzjerek na temat zatrudnienia itd buziaki
alexa2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 08:34   #325
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.........
wiesz co.... wydaje się,że częściowo masz rację...skoro klientka sobie życzy tips od połowy płytki to powinna dostać to za co płaci... jednak...
ja patrzę na to troszke z innej strony... w dłużeszej perspektywie czasu ja na takim działaniu tracę...wolę odmówić jednej klientce zrobienia błędu,nawet na jej życzenie ,niz pozwolić sobie na to,żeby chodziła potem z takim pazurskami i pytana gdzie robiła,mówiła,że u mnie....przeciez ja firmuje to swoim nazwiskiem, wizerunkiem salonu ! !! i nie mam się zamiaru za takie klientki bez poczucia estetyki wstydzić i za swoją pracę też ! Tak jak we fryzjerstwie,jeżeli wiem,ze dany zabieg dla klientki jest nieodpowiedni,ze zniszczy jej włosy to odmawiam ! trzeba być odpowiedzialnym i za siebie i za klientke,która często gęsto nie ma pojęcia o technologii zabiegów.Zazwyczaj też delikatne nakierowywanie na dobrą droge jest skuteczne,ponieważ często Panie nie mają bladego pojęcia jakie efekty mozna uzyskać w stylizacji paznokci,po to jesteśmy,żeby im te możliwości pokazywac.amen.
To naprawde jest kwestia gustu, osobiście lubię kamuflaż ale mam rzesze koleżanek ktore tego nie tolerują i uwielbia głęboką koncówkówkę i wiecie co???? to ich paznokcie są komentowane jakie cudowne i biora numery telefonów!!!! A na moje mówią "ładne, ale takie nie przezroczyste..."Nie wszystkie klientki poddają sie modzie!. A poza tym.... głęboka końcówka to nie jest błąd! Błędem jest powietrze pod paznokciem a nie długość koncowki!
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 13:48   #326
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez czerwony krasnal Pokaż wiadomość
To naprawde jest kwestia gustu, osobiście lubię kamuflaż ale mam rzesze koleżanek ktore tego nie tolerują i uwielbia głęboką koncówkówkę i wiecie co???? to ich paznokcie są komentowane jakie cudowne i biora numery telefonów!!!! A na moje mówią "ładne, ale takie nie przezroczyste..."Nie wszystkie klientki poddają sie modzie!. A poza tym.... głęboka końcówka to nie jest błąd! Błędem jest powietrze pod paznokciem a nie długość koncowki!
....
nie zgodze sie co do tej końcówki...zbyt głęboka zaburza wizualnie proporcje paznokci i całych dłoni.Nie tylko chodzi o to,żeby paznokcie sie nie zapowietrzały tylko żeby to miało''ręce i nogi'' poprostu.Poza tym jak już mówimy o coverach,nie zawsze musi byc od razu cover połozony...mozna dodac ciekawe ,delikatne zdobienie na granicy przejścia i to tez zakamufluje ewentualny odrost na granicy bieli i łoża paznokcia.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 07:27   #327
czerwony krasnal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 20
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
nie zgodze sie co do tej końcówki...zbyt głęboka zaburza wizualnie proporcje paznokci i całych dłoni.Nie tylko chodzi o to,żeby paznokcie sie nie zapowietrzały tylko żeby to miało''ręce i nogi'' poprostu.Poza tym jak już mówimy o coverach,nie zawsze musi byc od razu cover połozony...mozna dodac ciekawe ,delikatne zdobienie na granicy przejścia i to tez zakamufluje ewentualny odrost na granicy bieli i łoża paznokcia.
to jest dopiero sztumskie, to sie robilo 10 lat temu!!!
czerwony krasnal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-09, 12:13   #328
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

Cytat:
Napisane przez czerwony krasnal Pokaż wiadomość
to jest dopiero sztumskie, to sie robilo 10 lat temu!!!
.......
taaaa jasne,pewnie masz na mysli pasek brokatu umieszczony pomiędzy...: D troche bardziej wysiliłam wyobraźnie pisząc pos powyżej. pozdr.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 21:33   #329
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

są nieestetyczne. po prostu odbierają apetyt. niepoprawnie wykonane. takie na trzy z dwoma...
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 11:02   #330
ATnails
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 58
Dot.: akryl,żel w Lublinie - gdzie najlepiej?

To prawda, nie można odmawiać kilentkom bo Szefowa traci kase i odbija to się na nas
ale błagam przynajmniej nie fotografujcie i nie chwalcie się tymi łopatami tylko lepiej poczekać i wstawić coś wartościowego od gigantycznego frencha
__________________
ATnails - Lublin
PaznokcieLublin2.blog.one t.pl
ATnails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-19 22:17:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.