Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-02, 22:17   #3661
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
ja go mam bardzo lubie, ale nie uzywam zbyt czesto - raczej tak raz na tydzien. przy mojej tlustej skorze to wystarczy poza tym uzywam olejkow bardziej nadajacych sie do tlustej skory. ten koncentrat rewitalizujacy bosko pachnie i jako kuracja nada sie do kazdej cery - przynajmniej tak mi sie wydaje... ogolnie polecam


ja mam mieszaną, ale odwodniona i poszukuje czegoś co ją nawilży ale nie przetłuści - jakich olejków używasz, polecasz szczegolnie jakiś
W planach mam avokado.
__________________

Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-02, 22:38   #3662
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość


ja mam mieszaną, ale odwodniona i poszukuje czegoś co ją nawilży ale nie przetłuści - jakich olejków używasz, polecasz szczegolnie jakiś
W planach mam avokado.
Ja polecam olej z rozy pizmowej To najlepszy olej z jakim mialam do czynienia. Do cery tlustej nadaje sie tez olej z orzecha wloskiego, arganowy, winogronowy, z maliny, konopny, slonecznikowy, z czarnuszki... Niektore z nich moga byc za lekkie do odwodnionej skory. Z tego co wiem, to rowniez arganowy jest odzywczy, ale nie probowalam go jeszcze. Mnie natomiast na odwodnioona skore pomagalo serum odbudowujace z BU. Nawilzalo lepiej niz olejki, ale z kolei musialam stosowac ostroznie, bo troche zapychalo (a przynajmniej b ylo podejrzane ) Ale bez tragedii - bo pomoglo mi pozbyc sie problemu odwodnienia.
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 01:08   #3663
Derella
Raczkowanie
 
Avatar Derella
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Derella zbiór imponującyI masz już te maski dermaglin bioNo z takim zbiorem to czuj się tutaj jak u siebie
Bardzo wszystkim dziękuję za tak gorące przyjęcie.
Postaram się tu zadomowić, bo mi sie ten watek bardzo podoba.

A pierwszy raz maski bio Dermaglinu to ja w Naturze kupiłam chyba w marcu. Teraz mam juz kolejna porcję.

---------- Dopisano o 01:50 ---------- Poprzedni post napisano o 01:07 ----------

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
witaj
Ładny zbiorek, taki mały sklep prawie masz
ciekawa jestem opinii o toniku z BU.
Tonik z kwasami z BU używam na twarz dosyć rzadko, częściej na plecy i dekolt, głównie w celu odblokowania porów i zlikwidowania krost trądzikowych. Trochę szczypie i wysusza skórę, ale moim zdaniem dobrze sobie radzi z trądzikiem i zakórnikami.

Cytat:
Napisane przez patiuszka Pokaż wiadomość
O rany, imponujące zbiory Ale Ci zazdroszczę, bo ja uwielbiam tak wszystko mieć na wystawce w łazience i korzystać kiedy dusza zapragnie Może mogłabyś mi polecić jakiś dobry naturalny kremik to twarzy, cera wrażliwa, lekko mieszana z porami na nosie, lat 33, nie-alergiczka. Byłabym bardzo wdzięczna, bo ja dopiero zaczynam przygodę z naturalną pielęgnacją
Z kremem do twarzy to ja trochę też mam problem, bo jeszcze nie znalazłam idealnego.
U mnie problem polega głównie na tym, że te które wydaja się być fajne pod względem nawilżania, to zwykle po paru godzinach podkład mineralny na nich zaczyna brzydko wyglądać.
Z tych co przetestowałam, to najbardziej lubię Mineral Flowers do cery normalnej i mieszanej oraz Yes to Tomatoes do cery mieszanej i tłustej.
Najgorzej moja cera zareagowała na kremy Aubrey Organics, dostałam od nich mega wysypu pryszczy.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Derella - mocne wejście
Gratuluję pięknej kolekcji i zapraszam do klubu zakupoholiczek będziesz sie tam czuć bardzo dobrze
Cieszymy sie bardzo, że się wreszcie ujawniłaś
Do klubu zakupoholiczek to ja się chyba faktycznie nadaję, bo mam koszmarnie długą listę rzeczy, które jeszcze koniecznie musze kupić.

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość

Im ponujaca kolekcja Powiesz cos na temat toniku oraz serum migdalowego z BU?
O toniku napisałam już wyżej, a serum kupiłam w celu walki też z trądzikiem i przebarwieniami po krostkach. Na pewno jest łagodniejsze w działaniu i mniej wysusza skórę niż tonik. Na razie nie wiedzę jakiś spektakularnych efektów, ale może trzeba trochę dłużej je poużywać.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Witamy, witamy! Ja również od stycznia tego roku zaczęłam wymianę.
Co to za krem z HiPPa? Jaki ma skład? Ta żyrafa jest słodka. Czy on ma konsystencję podobną do kremu Nivea, tego klasycznego? Gdzie go kupiłaś, bo ja się jeszcze z nim nie spotkałam.
Ten krem z żyrafką dostałam kiedyś gratis do zakupów w Rossmanie i szczerze mówiąc nie spotkałam go jeszcze na półce w żadnej drogerii.
Konsystencje ma faktycznie podobną do kremu Nivea, ale skład na pewno o niebo lepszy (wklejam zdjęcie, bo mi się nie chce przepisywać).

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 01:50 ----------

Cytat:
Napisane przez gfkjfgjfg Pokaż wiadomość
A jak zmieniła się skóra twarzy odkąd zaczełaś używać naturalnych kosmetyków?
Wydaje mi się, że moja skóra jest teraz trochę lepiej nawilżona i na pewno lepiej wygląda po nałożeniu podkładu mineralnego w porównaniu od tych tradycyjnych, które wcześniej używałam.
Na pewno też skóra mniej mi się przesusza i nie podrażnia podczas zmywania makijażu - najgorzej było z powiekami, koszmarnie mnie piekły, były opuchnięte i aż się łuszczyły. Teraz już nie mam z tym problemu.
Chyba mniej mi się też teraz zapychają pory, poza tym nieszczęsnym przypadkiem po kosmetykach z Aubrey Organics.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05342.jpg (99,6 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez Derella
Czas edycji: 2011-07-03 o 01:11
Derella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 08:17   #3664
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z was używała może Dwufazowy koncentrat rewitalizujący - AnneMarie Borlind - o ten - http://www.kosmetyki-natury.eu/Dwufa...50_ml-816.html
ankazar go chyba ma i opisywała gdzieś tu na forum ponoć jest świetny inne dziewczyny tez go zachwalały, ja ma mieszana cere ale chyba tez sie na niego skusze kupuj kupuj kosmetyki AnneMarie Borlind sa rewelacyjne

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość


ja mam mieszaną, ale odwodniona i poszukuje czegoś co ją nawilży ale nie przetłuści - jakich olejków używasz, polecasz szczegolnie jakiś
W planach mam avokado.
no to masz podobna cere jak ja...
zobacz sobie tem krem http://www.kosmetyki-natury.eu/Lekki...75_ml-604.html to tak przy okazji ja go mam i jestem nim zachwycona bo jednoczesnie nawilża skóre i ja matuje, fajny bo ma dodatkowo filtr UV i jest bardzo wydajny ja jestem jego fanką
kup sobie bellise hydro to nawilżysz skórę od wewnątrz na pewno pomoże
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 08:35   #3665
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
ankazar go chyba ma i opisywała gdzieś tu na forum ponoć jest świetny inne dziewczyny tez go zachwalały, ja ma mieszana cere ale chyba tez sie na niego skusze kupuj kupuj kosmetyki AnneMarie Borlind sa rewelacyjne
Francuzka ja też mam cerę mieszaną,a i tak się skusiłam na ten koncentrat.I myślę,że nawet z tłustą cerą by się polubiłDawno go już nie używałam,bo cały czas smaruję się wspaniałym.
Zapach ma zniewalającyBył moim numerem jeden,ale odkąd mam wspaniały olej to teraz widzę co to znaczy kosmetyk cud-nie wiem czy znajdę coś lepszego od tego oleju

Jednak polecam dwufazowy koncentrat jak najbardziejMyślę,że każdy kto go ma nie żałuje zakupu
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 09:25   #3666
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Derella Pokaż wiadomość
O toniku napisałam już wyżej, a serum kupiłam w celu walki też z trądzikiem i przebarwieniami po krostkach. Na pewno jest łagodniejsze w działaniu i mniej wysusza skórę niż tonik. Na razie nie wiedzę jakiś spektakularnych efektów, ale może trzeba trochę dłużej je poużywać.



Dziekuje Serum jest u mnie na liscie i planuje go kupic w najblizszym czasie
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 09:43   #3667
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość


ja mam mieszaną, ale odwodniona i poszukuje czegoś co ją nawilży ale nie przetłuści - jakich olejków używasz, polecasz szczegolnie jakiś
W planach mam avokado.
najlepszy olejek do tlustej skory, jaki kiedykolwiek mialam przyjemnosc uzywac, to ten od dr. hauschka (gesichtsöl). od czasu do czasu stosowalam tez oliwke hipp na twarz - mnie nie zapychala, po nocy z nia mialam ladnie matowa cere i oba produkty nawilzaly, ale pod warunkiem, ze twarz przed nalozeniem byla dobrze zwilzona tonikiem - nawilzajacym oczywiscie

ankazar, a ze sie tak glupio spytam... jaki to ten olej wspanialy??? kusisz...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 10:18   #3668
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja znowu na chwilę tylko (kiedy ja te wszystkie posty nadrobię?!).
Mam kilka pytań, ale na razie zadam tylko jedno, a resztę przy dłuższej chwili. Czy słyszeliście o kosmetykach Omnia Botanica? Znalazłam dzisiaj u jednej z blogerek peeling z tej firmy, rzekomo w 100% naturalny. Na wizażu jest tylko napisane, że to organiczne i naturalne włoskie kosmetyki. Są rzekomo dostępne tylko w Naturze, chociaż ja ich nigdy nie widziałam, ale z drugiej strony za tą drogerią nie przepadam, więc bardzo, bardzo rzadko tam bywam. A jak jest z wami, któraś coś słyszała?
-
Były dostępne, zniknęły jeszcze przed Natuderm. Były takie półnaturalne
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 10:40   #3669
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Witamy, witamy! Ja również od stycznia tego roku zaczęłam wymianę.
Co to za krem z HiPPa? Jaki ma skład? Ta żyrafa jest słodka. Czy on ma konsystencję podobną do kremu Nivea, tego klasycznego? Gdzie go kupiłaś, bo ja się jeszcze z nim nie spotkałam.
Też mi sie ta żyrafka rzuciła w oko

Cytat:
Napisane przez gfkjfgjfg Pokaż wiadomość
A jak zmieniła się skóra twarzy odkąd zaczełaś używać naturalnych kosmetyków? Ja narazie mam tylko żel i krem nadzień Mineral Flowers. Krem sobie chwale a zelu jeszcze nie używałem. I jakby kogoś to intersowało w sephorze w złotyh tarasach żele, maski, kremy i masła do ciała Mineral Flowers są nadal dostępne. Pani w sephorze mówiła że niby wycofują już od roku ale i tak wciąż im przysyłają.
Z tego co ja usłyszałam w sephorze to po prostu wycofują kosmetyki z Polski i nowych artii towaru od producenta ju z nie będzie. Ale po pierwsze towar jest jeszcze w polskich magazynach, a po drugie sephory co jakis czas przerzucają asortyment pomiędzy drogeriami dostosowując tym samym produkty do popytu.
No ale co sklep to inna wersja
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
najlepszy olejek do tlustej skory, jaki kiedykolwiek mialam przyjemnosc uzywac, to ten od dr. hauschka (gesichtsöl). od czasu do czasu stosowalam tez oliwke hipp na twarz - mnie nie zapychala, po nocy z nia mialam ladnie matowa cere i oba produkty nawilzaly, ale pod warunkiem, ze twarz przed nalozeniem byla dobrze zwilzona tonikiem - nawilzajacym oczywiscie

ankazar, a ze sie tak glupio spytam... jaki to ten olej wspanialy??? kusisz...
Ja wiem to olej wspaniały alepii (helfy, biolander) to mieszanka 4 olejów:argan, róża, nigelle, figa. Mam drugie opakowanie i jest naprawdę wspaniały, zgodnie z nazwą
Po za tym b.fajne sa też inne olejej alepii - róża (boska na młode rozstepy i pomaga w zabliznianiu) i nigelle na grubsze porblemy skórne, ale na poczatku może wysuszać (mój TŻ sobie nim skórę doprowadził do porządku).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 11:04   #3670
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ja wiem to olej wspaniały alepii (helfy, biolander) to mieszanka 4 olejów:argan, róża, nigelle, figa. Mam drugie opakowanie i jest naprawdę wspaniały, zgodnie z nazwą
Po za tym b.fajne sa też inne olejej alepii - róża (boska na młode rozstepy i pomaga w zabliznianiu) i nigelle na grubsze porblemy skórne, ale na poczatku może wysuszać (mój TŻ sobie nim skórę doprowadził do porządku).
to bede musiala sobie chyba zmieszac... strony alepii wyswietlaja mi sie tylko po frenczu nawet szwajcarska jest tylko po frenczu i italiano, a ja po italiano to tak slabo, frencz w ogole niet... nie moge znalezc nic po dojcz czy inglisz ale moge sobie kupic wszystkie cztery oleje i pokombinowac z iloscia szczegolnie roza mnie kusi... w najblizszych latach dzieci w planach, wiec trzeba bedzie zapobiegac rozstepom. a nigelle to czarnuszka zdaje sie - juz sie naczytalam o dzialaniu, musze go miec!!!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 12:01   #3671
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to bede musiala sobie chyba zmieszac... strony alepii wyswietlaja mi sie tylko po frenczu nawet szwajcarska jest tylko po frenczu i italiano, a ja po italiano to tak slabo, frencz w ogole niet... nie moge znalezc nic po dojcz czy inglisz ale moge sobie kupic wszystkie cztery oleje i pokombinowac z iloscia szczegolnie roza mnie kusi... w najblizszych latach dzieci w planach, wiec trzeba bedzie zapobiegac rozstepom. a nigelle to czarnuszka zdaje sie - juz sie naczytalam o dzialaniu, musze go miec!!!
Ale po co kombinować z ilością jak we wspaniałym masz już te 4 olejezobacz sama
http://biolander.com/produkty/katego...i-figowej-bio/
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 12:10   #3672
Derella
Raczkowanie
 
Avatar Derella
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Z tego co ja usłyszałam w sephorze to po prostu wycofują kosmetyki z Polski i nowych artii towaru od producenta ju z nie będzie. Ale po pierwsze towar jest jeszcze w polskich magazynach, a po drugie sephory co jakis czas przerzucają asortyment pomiędzy drogeriami dostosowując tym samym produkty do popytu.
No ale co sklep to inna wersja
Zgadzam się z tym, że każdy sklep ma swoją wersję.
U nas w jednej Sephorze nie ma już ani sztuki Mineral Flowers, a sprzedawczyni powiedziała mi, że odesłali wszystko do Warszawy i że teraz tylko tam bedą one dostępne w dużych salonach. A za kilka dni byłam w innej Sephorze i kosmetyki jeszcze były i nawet nadal są.
Derella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 12:12   #3673
Aleksandrap
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 864
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Ja polecam olej z rozy pizmowej To najlepszy olej z jakim mialam do czynienia. Do cery tlustej nadaje sie tez olej z orzecha wloskiego, arganowy, winogronowy, z maliny, konopny, slonecznikowy, z czarnuszki... Niektore z nich moga byc za lekkie do odwodnionej skory. Z tego co wiem, to rowniez arganowy jest odzywczy, ale nie probowalam go jeszcze. Mnie natomiast na odwodnioona skore pomagalo serum odbudowujace z BU. Nawilzalo lepiej niz olejki, ale z kolei musialam stosowac ostroznie, bo troche zapychalo (a przynajmniej b ylo podejrzane ) Ale bez tragedii - bo pomoglo mi pozbyc sie problemu odwodnienia.


Moja cera zapych się nad wyraz łatwo niestety.
Ale róza brzmi ciekawie.
---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
ankazar go chyba ma i opisywała gdzieś tu na forum ponoć jest świetny inne dziewczyny tez go zachwalały, ja ma mieszana cere ale chyba tez sie na niego skusze kupuj kupuj kosmetyki AnneMarie Borlind sa rewelacyjne

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------


no to masz podobna cere jak ja...
zobacz sobie tem krem http://www.kosmetyki-natury.eu/Lekki...75_ml-604.html to tak przy okazji ja go mam i jestem nim zachwycona bo jednoczesnie nawilża skóre i ja matuje, fajny bo ma dodatkowo filtr UV i jest bardzo wydajny ja jestem jego fanką
kup sobie bellise hydro to nawilżysz skórę od wewnątrz na pewno pomoże

Belissa to świetny pomysł, zupełnie mi wyleciało z głowy jej istnienie
Własnie przez darmową wysyłke na kosmetykach natury zainteresowała sie jej kosmetykami, ma jeszcze lotion do twarzy - o ten - http://www.kosmetyki-natury.eu/Lotio...150ml-526.html, ma w składzie też avokado
---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
najlepszy olejek do tlustej skory, jaki kiedykolwiek mialam przyjemnosc uzywac, to ten od dr. hauschka (gesichtsöl). od czasu do czasu stosowalam tez oliwke hipp na twarz - mnie nie zapychala, po nocy z nia mialam ladnie matowa cere i oba produkty nawilzaly, ale pod warunkiem, ze twarz przed nalozeniem byla dobrze zwilzona tonikiem - nawilzajacym oczywiscie

ankazar, a ze sie tak glupio spytam... jaki to ten olej wspanialy??? kusisz...


Dziewczyny jesteście nieocenione
__________________


Edytowane przez Aleksandrap
Czas edycji: 2011-07-03 o 12:18
Aleksandrap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 12:16   #3674
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Najwyższa pora podzielić się z Wami moim zbiorem kosmetyków:
zd. 1
od lewej
- Phenome szampon, odżywka
- Phenome żel pod prysznic nourishing
- oliwka Hipp
- Lucy minerals multi-tasking ambrosia
- Lush aqua marina
- kwas borny przepisany przez dermatolog
-Lush szmpon trichomania
- macerat z nagietka
- Lush body butter king of skin
- Lush maseczka oatifix
- Phenome krem do cery naczynkowej ideal skin protector
zd. 2
- glinka czerwona
- glinka biała

Dla wyjaśnienia mam cerę mieszaną w kierunku suchej, naczynkową i wrażliwą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolekcja1.jpg (87,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kolrekcja2.jpg (64,3 KB, 39 załadowań)
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>

Edytowane przez Pusia84
Czas edycji: 2011-07-03 o 12:18
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 12:22   #3675
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Najwyższa pora podzielić się z Wami moim zbiorem kosmetyków:
zd. 1
od lewej
- Phenome szampon, odżywka
- Phenome żel pod prysznic nourishing
- oliwka Hipp
- Lucy minerals multi-tasking ambrosia
- Lush aqua marina
- kwas borny przepisany przez dermatolog
-Lush szmpon trichomania
- macerat z nagietka
- Lush body butter king of skin
- Lush maseczka oatifix
- Phenome krem do cery naczynkowej ideal skin protector
zd. 2
- glinka czerwona
- glinka biała

Dla wyjaśnienia mam cerę mieszaną w kierunku suchej, naczynkową i wrażliwą
Hej, możesz cos więcej napisac o ambrosji?
Lush nie do konca naturalny niestety....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 12:39   #3676
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Hej, możesz cos więcej napisac o ambrosji?
Lush nie do konca naturalny niestety....
Wiem, wiem ale muszę go wykończyć i znaleźć coś sensownego do mycia twarzy
Ambrosie uwielbiam, ma lawendowo olejowy zapach, świetnie nawilża, ja stosuje ok. 2-3 krople rozcieram w wilgotnych rękach i nakładam na twarz zazwyczaj na noc, rano mam super nawilżoną skórę Miałam jescze sweet dream ambrosia ona ma dodatek oleju emu i szczerze mówiąc była jeszcze lepsza! Na stronie jest mowa, że ambrosia dobra także na włosy ale tego jeszcze nie testowałam.
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>

Edytowane przez Pusia84
Czas edycji: 2011-07-03 o 13:12 Powód: uzupełnienie
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 12:55   #3677
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wpadłam na chwilkę bo zaraz goście się zjadą. Gdzie mogę kupić Dr.Hauschka? Mieszkam w małej miejscowości więc stacjonarne odpadają bo nie ma w nich. Znalazłam w internecie kilka sklepów ale nigdy tam nie kupowałam, więc spieszę z pytaniem: czy macie jakiś sprawdzony sklep z tymi kosmetykami?
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 13:29   #3678
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny opiszcie wrażenia z używania odżwyki Citrus & Neroli Detangler JMO jak ją wypróbowałyście.A jeszcze jak któraś z was używa jej dłużej to super

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez zai Pokaż wiadomość
Wpadłam na chwilkę bo zaraz goście się zjadą. Gdzie mogę kupić Dr.Hauschka? Mieszkam w małej miejscowości więc stacjonarne odpadają bo nie ma w nich. Znalazłam w internecie kilka sklepów ale nigdy tam nie kupowałam, więc spieszę z pytaniem: czy macie jakiś sprawdzony sklep z tymi kosmetykami?
Chyba nie ma Hauschki w znanych mi sklepach i sprawdzonychJa też szukałam i nie znalazłam.Tylko jakieś przypadkowe apteki-a z nich się boję zamawiać,bo nie znam ich

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Pusia a rzuć linkiem do sklepu gdzie można kupić phenome
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 13:35   #3679
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

podczytuje Was od jakiegos czasu wymienilam kilka produktów ze swojej pielegnacji na naturalne, dzis zamowilam olej wspanialy

i spiesze donieść ze niestety rozany zel do mycia twarzy JMO spowodował u mnie wysyp... uzywałam go przez tydzien

mam mieszana cer, przed@ zamienia sie miejscami w poligon.

czy mozecie polecic jakis delikatny zel do mycia twarzy z biolander
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-03, 13:45   #3680
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
podczytuje Was od jakiegos czasu wymienilam kilka produktów ze swojej pielegnacji na naturalne, dzis zamowilam olej wspanialy

i spiesze donieść ze niestety rozany zel do mycia twarzy JMO spowodował u mnie wysyp... uzywałam go przez tydzien

mam mieszana cer, przed@ zamienia sie miejscami w poligon.

czy mozecie polecic jakis delikatny zel do mycia twarzy z biolander
Kolejna,która z sephorowskiego/douglasowego wątku zwiała na naturalny

U mnie też żel do buzi JMO się nie sprawdził.Brudną twarz po nim czułam fuu

A myślałaś może o mydełkach do twarzy?bo są świetne

U nas Anula ma najwięcej sprawdzonych produktów w Biolanderze to może ona poleci jakiś żel.

A olej wspaniały
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 13:55   #3681
One_LoVe
Zakorzenienie
 
Avatar One_LoVe
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 754
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Najwyższa pora podzielić się z Wami moim zbiorem kosmetyków:
zd. 1
od lewej
- Phenome szampon, odżywka
- Phenome żel pod prysznic nourishing
- oliwka Hipp
- Lucy minerals multi-tasking ambrosia
- Lush aqua marina
- kwas borny przepisany przez dermatolog
-Lush szmpon trichomania
- macerat z nagietka
- Lush body butter king of skin
- Lush maseczka oatifix
- Phenome krem do cery naczynkowej ideal skin protector
zd. 2
- glinka czerwona
- glinka biała


Dla wyjaśnienia mam cerę mieszaną w kierunku suchej, naczynkową i wrażliwą
Jesteś zadowolona z tych glinek? Ostatnio używałam zielonej z Dermaglinu i bardzo przypadło mi do gustu ale na ZSK dostanę więcej i taniej więc myślę aby tam zrobić zamówienie.


edit.
a, i chciałam zapytać o Mazidła mleczko winogronowe - czy używała któraś z was? Mam cerę skłonną do zapychania, zastanawiam się czy nie narobi mi szkód?
Chciałabym aby nawilżyło mi buzię.
__________________
..że SŁOWA mogą budzić nowy dzień!

Kosmetyki na wymianę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016

Edytowane przez One_LoVe
Czas edycji: 2011-07-03 o 13:58
One_LoVe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 13:56   #3682
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ale po co kombinować z ilością jak we wspaniałym masz już te 4 olejezobacz sama
http://biolander.com/produkty/katego...i-figowej-bio/
tylko ja nie w polsce mieszkam, przeszukalam neta i na niemieckich stronach go nie znalazlam mam za to swietna strone z roznymi ekstraktami, olejkami - jak dotychczas znalazlam tam wszystko
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 14:04   #3683
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
tylko ja nie w polsce mieszkam, przeszukalam neta i na niemieckich stronach go nie znalazlam mam za to swietna strone z roznymi ekstraktami, olejkami - jak dotychczas znalazlam tam wszystko
A już tyle było gadania o phenome,że myślałam,że są u nas dostępne.Ja też jestem teraz za granicą i szukam czegoś fajnego co bym mogła kupić,ale gdzie nie trafię to same diory i te inne paskudy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 14:07   #3684
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kolejna,która z sephorowskiego/douglasowego wątku zwiała na naturalny

U mnie też żel do buzi JMO się nie sprawdził.Brudną twarz po nim czułam fuu

A myślałaś może o mydełkach do twarzy?bo są świetne

U nas Anula ma najwięcej sprawdzonych produktów w Biolanderze to może ona poleci jakiś żel.

A olej wspaniały
przyzjane ze to za Toba tu przyszlam, kiedyś chciałam zobaczyc Twoje opinie kosmetykow a kliknelam ostatnie posty i tak po nitce do kłębka

mam kilka próbek JMO i jakos po tej niemilej przygodzie nie mam parcia na wiecej ale potestuje moze jakas perełka sie trafi

prosze mi tu napisac jasno o jakie mydelkach piszesz bo ja raczkujaca tu jestem

no olej tak zachwalasz ze wreszcei go kupilam


to ja sie do Anuli usmiecham szeroko

ja tez Ania
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 14:17   #3685
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
przyzjane ze to za Toba tu przyszlam, kiedyś chciałam zobaczyc Twoje opinie kosmetykow a kliknelam ostatnie posty i tak po nitce do kłębka

mam kilka próbek JMO i jakos po tej niemilej przygodzie nie mam parcia na wiecej ale potestuje moze jakas perełka sie trafi

prosze mi tu napisac jasno o jakie mydelkach piszesz bo ja raczkujaca tu jestem

no olej tak zachwalasz ze wreszcei go kupilam


to ja sie do Anuli usmiecham szeroko

ja tez Ania
To szpiegowanie tylko na dobre Ci wyszło
Ja mam też cerę mieszaną i kupiłam kilka mydełek tuli-parę dla córci i dla siebie i powiem Ci,że po niczym innym nie czułam tak cudownie oczyszczonej buziA do twarzy mam mydło węglowe i z glinką mm.
Wbij w gogle mydlarnia tuli i przeleć ofertę,na dobry początek możesz zamówić mini mydełkaCiało tylko nimi myję i twarz też-bo jak dla mnie są świetne.

Z JMO to mi tylko odżywki pasują.Reszta,którą próbowałam mi nie odpowiada,a po okropnym żelu do twarzy nie mam ochoty na testowanie niczego więcej na twarz

Ooo a dziewczyny są zadowolone z żeli do twarzy mineral flowers.Zresztą wszystko z MF tutaj jest polecaneOne w Sephorze są dostępne-pewnie je widziałaś

A ja po nicku myślałam,że masz na imię Ola
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 15:07   #3686
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Wiem, wiem ale muszę go wykończyć i znaleźć coś sensownego do mycia twarzy
Ambrosie uwielbiam, ma lawendowo olejowy zapach, świetnie nawilża, ja stosuje ok. 2-3 krople rozcieram w wilgotnych rękach i nakładam na twarz zazwyczaj na noc, rano mam super nawilżoną skórę Miałam jescze sweet dream ambrosia ona ma dodatek oleju emu i szczerze mówiąc była jeszcze lepsza! Na stronie jest mowa, że ambrosia dobra także na włosy ale tego jeszcze nie testowałam.
Dziękuję, brzmi zachęcająco
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dziewczyny opiszcie wrażenia z używania odżwyki Citrus & Neroli Detangler JMO jak ją wypróbowałyście.A jeszcze jak któraś z was używa jej dłużej to super

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------


Chyba nie ma Hauschki w znanych mi sklepach i sprawdzonychJa też szukałam i nie znalazłam.Tylko jakieś przypadkowe apteki-a z nich się boję zamawiać,bo nie znam ich

---------- Dopisano o 14:29 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Pusia a rzuć linkiem do sklepu gdzie można kupić phenome
Anakazar, ostatnio któraś z dzewczyn (przepraszam nie pamiętam) podawała informację, że na phenome jakas promocja - kupuja jeden produkt drugi o takiej samej lub niższej wartości masz w gratisie. Chodziło o ich firmowy sklep internetowy.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Kolejna,która z sephorowskiego/douglasowego wątku zwiała na naturalny

U mnie też żel do buzi JMO się nie sprawdził.Brudną twarz po nim czułam fuu

A myślałaś może o mydełkach do twarzy?bo są świetne

U nas Anula ma najwięcej sprawdzonych produktów w Biolanderze to może ona poleci jakiś żel.

A olej wspaniały
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
przyzjane ze to za Toba tu przyszlam, kiedyś chciałam zobaczyc Twoje opinie kosmetykow a kliknelam ostatnie posty i tak po nitce do kłębka

mam kilka próbek JMO i jakos po tej niemilej przygodzie nie mam parcia na wiecej ale potestuje moze jakas perełka sie trafi

prosze mi tu napisac jasno o jakie mydelkach piszesz bo ja raczkujaca tu jestem

no olej tak zachwalasz ze wreszcei go kupilam


to ja sie do Anuli usmiecham szeroko

ja tez Ania
Witamy hola ola
Wiesz, sporo z biolandera miałam, ale do mycia twarzy to tylko pelingi i mydła. Nie lubię żeli do mycia (ale jeśli marilou ma żel do myci twarzy to mysle, że wart kupienia). Najbardziej odpowiadal mi peeling omindia i marilou - delikatne, twarz po nich najedzona. Do demakijażu oczu stosouje od dawna micel argile provence, natomiast resztę twarzy myje wyłącznie mydłami. Jeśli Ci zależy na jakimś mydle z biolandera to napisz co miałoby robić to chetnie podpowiem któreś z wypróbowanych przeze mnie. Od razu powiem, że najbardziej psowały mi mydła les argiles z glinkami - czerwona, żółta, różowa, (biała tez mam , ale czeka).
Poza tym b.fajne sa mydła z tuli i lawendowej farmy, jak anakazar pisała. Węglowe do oczyszczania jest super! Teraz mam z glinką multani coś tam i też jest świetne.
Jadę na zakupy jak wrócę chętnie odpowiem na pytania, więc zadawaj!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 15:24   #3687
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziękuję, brzmi zachęcająco

Anakazar, ostatnio któraś z dzewczyn (przepraszam nie pamiętam) podawała informację, że na phenome jakas promocja - kupuja jeden produkt drugi o takiej samej lub niższej wartości masz w gratisie. Chodziło o ich firmowy sklep internetowy.



Poza tym b.fajne sa mydła z tuli i lawendowej farmy, jak anakazar pisała. Węglowe do oczyszczania jest super! Teraz mam z glinką multani coś tam i też jest świetne.
Jadę na zakupy jak wrócę chętnie odpowiem na pytania, więc zadawaj!
Wiem właśnie,że było o tym pisane-o tej promocji.

Ja też nigdy nie wiem jaka jest końcówka-dlatego piszę"z glinką mm"
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 16:00   #3688
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

ale chyba juz nie ma tej promocji - przynajmniej na stronie netowej nic nie ma.

a kosmetyki fajne - ja mam dla dziecka zel do mycia i jestem bardzo zadowolona. ale tez dosc drogie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 16:06   #3689
francuzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 419
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość


Moja cera zapych się nad wyraz łatwo niestety.
Ale róza brzmi ciekawie.
---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------




Belissa to świetny pomysł, zupełnie mi wyleciało z głowy jej istnienie
Własnie przez darmową wysyłke na kosmetykach natury zainteresowała sie jej kosmetykami, ma jeszcze lotion do twarzy - o ten - http://www.kosmetyki-natury.eu/Lotio...150ml-526.html, ma w składzie też avokado
---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------




Dziewczyny jesteście nieocenione
zdaj relację z tego lotonu jak kupisz ciekawa jestem jego własciwości.
francuzzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-03, 16:38   #3690
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez francuzzka Pokaż wiadomość
zdaj relację z tego lotonu jak kupisz ciekawa jestem jego własciwości.
Ja go mamI go lubię.Kolejny udany produkt AMB.Fajnie nawilża,szybko się wchłania,buzia po nim jest taka delikatna i świeża.Opakowanie boskie-tak samo dwufazowego koncentratu
I wydajny bardzo.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:59.