Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-26, 22:38   #1711
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Wojowniczka__
mam taką samą cerę jak Ty Czego używasz do mycia buzi?
poważnie? mieszana, nadwrażliwa, zaczerwieniona pomimo serii IPL na szczęście dużo mniej, zaskórniki i mega pory?
a teraz jeszcze odwodniona bleee

zawsze tzn od 10 gdzieś roku życia myłam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...oucissant.html i trzymam się go do tej pory jednak od roku wspomagam się rano https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...sibio-h2o.html , oraz http://www.bebeautycare.pl/img/zel_hydro_effect_312.jpg a ostatnio kupiłam też https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ia-twarzy.html wszystkie są ok i nie robią nic złego - dobrego też nie
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 08:30   #1712
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Wojowniczka_ Pokaż wiadomość
poważnie? mieszana, nadwrażliwa, zaczerwieniona pomimo serii IPL na szczęście dużo mniej, zaskórniki i mega pory?
a teraz jeszcze odwodniona bleee
e
Tak, dokładnie taka Nadwrażliwa może aż taka nie jest, ale od tych wszystkich peelingów, kwasów - stała się jeszcze cieńsza. I non stop jest zanieczyszczona, bo wszystko, każdy krem, brud, włazi w te olbrzymie pory i musiałabym non stop używać jakiś złuszczaczy, żeby to wszystko oczyścić, ale skóra tego nie lubi przecież...
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 10:39   #1713
olasia
Zadomowienie
 
Avatar olasia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1 346
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Musze Cie rozczarowac,ale z wagrami to nie taka prosta sprawa, a juz szczegolnie z tymi ktore sa na nosie. Z doswiadczenia ( a tez mam sporo zaskornikow na nosie, na koscilach policzkowych ale tylko pod oczami i na brodzie ) to Ci napisze,ze dzieki stosowaniu kwasu BHA udalo mi sie je najbardziej zredukowac na brodzie ,ze sa niemal niewidoczne , natomiast te na nosie i na kosciac policzkowych tez sie zredukowaly,ale jednak bardziej je widac niz te ktore mam na brodzie. Musisz sie nastawic na to,ze zaskornikow w calosci nie wyleiminujesz.

Odnosnie peelingu to dobry omysl ALE musisz wiedziec,ze peeling dziala tylko powierzchniowo, na naskorek,wiec efekt bedzie dorazny. Jezeli chcesz lepszych efektow to w tym wzgledzie najlepsze beda kwasy BHA, ze wzgledu na (cytuje z mojego ulubionego artykulu na ten temat):

"Kwas BHAJest to kwas rozpuszczalny w tłuszczach, dzięki temu oprócz tego, że złuszcza martwe komórki z powierzchni naskórka, ma także zdolność przenikania przez warstwę łojową-sebum i wnikania w głąb oraz oczyszczania porów skóry, a także wnikania w głąb mieszków włosowych, co ma duże znaczenie w leczeniu trądziku. Dzięki temu przyczynia sie do odblokowania porów, a co za tym idzie zapobiega tworzeniu wszelkich wyprysków oraz pomaga oczyszczać tzw. "zaskórniki", które stają się dzięki temu mniej widoczne. Z tego też względu preparaty z kwasem BHA polecane są dla cer skłonnych do zanieczyszczonych porów i trądziku, ale to nie znaczy, że są odpowiednie tylko dla cer tłustych. Dla osób, które mają problemy z wypryskami kwasy BHA będą na pewno bardziej efektywne niż AHA, jednak kwasy te są także odpowiednie dla cer suchych, nie mają one bowiem właściwości wysuszających, poza tym nawet osoby z suchą cerą mają często problem z zanieczyszczonymi porami skóry, zwłaszcza w tzw. linii T, czyli nos, broda i środkowa partia czoła. Wyjątkiem są preparaty z kwasem BHA, które dodatkowo zawierają typowe składniki dla cer trądzikowych o działaniu antybakteryjnym, regulującym nadmiar łoju, takie kremy mogą wysuszać suchą cerę."
Bardzo zachecilas mnie swoja wypowiedzia do tego toniku BHA.

Dziewczyny serum migdalowe dziala! Moje gule na dolnej szczenie sie kurcza i od tygodnia nic nowego mi nie wyskoczylo. Uzywam 2 razy w tygodniu. Serum bardzo wysusza wiec uzywam podwojnej ilosci kremu.
Niestety serum olejek c jakos na mnie nie dziala, mam wrazenie jakbym sobie nalozyla na twarz folie spozywcza. Moze w jakims stopniu przyczynia sie do redukcji przebarwien ale nawilzenia brak, a wrecz wyszuszenie, tylko ten sucho-tlusty film, a fuuu! (uzywam doslownie kropelke- dwie)
__________________
Każdemu własna kupa ładnie pachnie, ale nie daj się zwieść

Marcelek moj caly swiat
Laura 39/40 tp 9.03.2015
olasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 18:02   #1714
santi santi
Raczkowanie
 
Avatar santi santi
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/warszawa
Wiadomości: 399
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez fabregasowa Pokaż wiadomość
dziękuję

Peeling z BU bardzo mnie podrażniał, czułam piekło na twarzy i swędzenie z Naturalisa jest fajny, ale mało wydajny
dziękuję! w takim razie szykuje mi się Naturalisowe zamówienie
__________________
United We Stand!

Jedna santi wystarczy
santi santi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 08:37   #1715
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Z silikonem, czy bez?

Piszę, bo mam mały dylemat, a na tym forum są osoby bardziej doświadczone i doinformowane ode mnie. Chciałabym zakupić Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF [ http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html ]
Ale nie wiem, czy wziąć formułę z silikonami, czy bez?
Silikony ogólnie kojarzą mi się ze wszystkim co złe - zapychają, niszczą, nie pozwalają oddychać skórze.
Na pewno jesteście bardziej kompetentne ode mnie i mi coś polecicie (^^)
Skóra: mieszana, wrażliwa, skłonna do zapychania.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 15:50   #1716
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Tak, dokładnie taka Nadwrażliwa może aż taka nie jest, ale od tych wszystkich peelingów, kwasów - stała się jeszcze cieńsza. I non stop jest zanieczyszczona, bo wszystko, każdy krem, brud, włazi w te olbrzymie pory i musiałabym non stop używać jakiś złuszczaczy, żeby to wszystko oczyścić, ale skóra tego nie lubi przecież...
Ja tez podraznilam moja cere...po prostu przedobrzylam z ... maseczkami z glinki. Najpierw zaserwowalam serum migdalowe a na drugi dzien maseczke z glinki. I jak ja podraznilam to zaczela sie buntowac w postaci wysypu takiego ze nie moge sobie z nim poradzic.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 16:45   #1717
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez bursztynka007 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn, które używały kremu anty-oksydacyjnego:
czy w Waszych kremach też są wyczuwalne takie dziwne, szorstkie drobinki? W moim dodatkowo widać na powierzchni jakąś ciecz/olejek. Tak, jakby się rozwarstwiał.
u mnie wprawdzie nic się nie rozwarstwiało, ale drobinki były owszem. Pojawiły się dopiero pod koniec opakowania więc podejrzewam, że coś źle wymieszałam (chociaż kręciłam dłuuugo) i po prostu jakoś przy dnie zostały..


Nie wiem jak ten nowy peeling BU z papainą, ale zamówiłam z ZSK 5g papainy jeszcze zanim biochemia wprowadziła tą swoją nowość, ale to nawet po zmieszaniu z mlekiem w proszku tak strasznie śmierdzi, że nie wiem czy będę w stanie nałożyć coś podobnego na twarz
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-28, 17:54   #1718
bursztynka007
Raczkowanie
 
Avatar bursztynka007
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 37
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

kael dzięki Chyba za słabo kręciłam skoro tylko u mnie się rozwarstwia. A wydawało mi się, że mam wprawę w robieniu kremów. Zauważyłaś jakiś pozytywny wpływ na skórę po zużyciu całego opakowania? Ja używam dopiero tydzień i na razie głównie te drobinki ( i zapach) mnie drażnią, ale liczę na cuda

Edytowane przez bursztynka007
Czas edycji: 2012-01-28 o 17:57
bursztynka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 18:59   #1719
kael
Raczkowanie
 
Avatar kael
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 107
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

szczerze mówiąc cudów nie było nie umiem się wypowiedzieć co do ochrony anty UV z jego strony, na ile działa, na ile nie, ale jeśli chodzi o nawilżenie - ani trochę... chociaż muszę powiedzieć, że i tak go lubiłam (to 'lubienie' przyszło z czasem, bo z początku mnie zniechęcił), przy dłuższym stosowaniu, gdy skóra się już przyzwyczaiła, moje czoło wreszcie nie przetłuszczało się tak szybko. Może też miałam mniej zaskórników i zaczerwienień na policzkach, ale to chyba raczej efekt tego, że stosowałam jednocześnie krem AZELO/BHA. Teraz podleczę trochę przesuszoną skórę, właściwie to nie wiem od czego, ale coraz bardziej się wysusza i niczym nie idzie tej powłoczki złuszczyć... mam nadzieję, że Cetaphil da radę z nawilżeniem. Może wtedy do niego wrócę (i jak zniosę już sobie zakaz na ciągłe zamawianie czegoś z BU:p) licząc choćby na tą ochronę UV, bo filtrów szczerze nie znoszę
kael jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 11:44   #1720
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Drogie Wizażanki, dostałam właśnie paczuszkę z BU, a w niej dobrze znamy mi już hydrolat różany ECO (z róży damasceńskiej), niestety po otwarciu butelki poczułam silny zapach..hydrolatu lawendowego! Dla pewności nałożyłam na twarz kilka kropli, miałam nadzieję, że może nos mi figle płata ale nie.....czysta lawenda i od razu burak..Nastąpiła pomyłka i mam teraz zamiast różanego 200ml hydrolatu lawendowego (z naklejką róża damsc. EKO), którego nie znoszę i moja skóra nie toleruje..Czy ma ktoś numer telefonu do BU?Napisałam juz maila i czekam...miała któraś z Was taką sytuację?
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-30, 16:44   #1721
Morvaa
Raczkowanie
 
Avatar Morvaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 45
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Musze Cierozczarowac,ale z wagrami to nie taka prosta sprawa, a juz szczegolnie z tymi ktore sa na nosie. Z doswiadczenia ( a tez mam sporo zaskornikow na nosie, na koscilach policzkowych ale tylko pod oczami i na brodzie ) to Ci napisze,ze dzieki stosowaniu kwasu BHA udalo mi sie je najbardziej zredukowac na brodzie ,ze sa niemal niewidoczne , natomiast te na nosie i na kosciac policzkowych tez sie zredukowaly,ale jednak bardziej je widac niz te ktore mam na brodzie. Musisz sie nastawic na to,ze zaskornikow w calosci nie wyleiminujesz.

Odnosnie peelingu to dobry omysl ALE musisz wiedziec,ze peeling dziala tylko powierzchniowo, na naskorek,wiec efekt bedzie dorazny. Jezeli chcesz lepszych efektow to w tym wzgledzie najlepsze beda kwasy BHA, ze wzgledu na (cytuje z mojego ulubionego artykulu na ten temat):
Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość


"Kwas BHAJest to kwas rozpuszczalny w tłuszczach, dzięki temu oprócz tego, że złuszcza martwe komórki z powierzchni naskórka, ma także zdolność przenikania przez warstwę łojową-sebum i wnikania w głąb oraz oczyszczania porów skóry, a także wnikania w głąb mieszków włosowych, co ma duże znaczenie w leczeniu trądziku. Dzięki temu przyczynia sie do odblokowania porów, a co za tym idzie zapobiega tworzeniu wszelkich wyprysków oraz pomaga oczyszczać tzw. "zaskórniki", które stają się dzięki temu mniej widoczne. Z tego też względu preparaty z kwasem BHA polecane są dla cer skłonnych do zanieczyszczonych porów i trądziku, ale to nie znaczy, że są odpowiednie tylko dla cer tłustych. Dla osób, które mają problemy z wypryskami kwasy BHA będą na pewno bardziej efektywne niż AHA, jednak kwasy te są także odpowiednie dla cer suchych, nie mają one bowiem właściwości wysuszających, poza tym nawet osoby z suchą cerą mają często problem z zanieczyszczonymi porami skóry, zwłaszcza w tzw. linii T, czyli nos, broda i środkowa partia czoła. Wyjątkiem są preparaty z kwasem BHA, które dodatkowo zawierają typowe składniki dla cer trądzikowych o działaniu antybakteryjnym, regulującym nadmiar łoju, takie kremy mogą wysuszać suchą cerę."


Dziękuję za odp. Zdaję sobie sprawę, że walka będzie długa i nie do końca trwała, ale stwierdziłam, że może skorzystam z jednej wysyłki i zamówię coś jeszcze właśnie za zaskórniki
Morvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-31, 20:47   #1722
MONIA9911
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 165
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

zakupiłam ostanio 2 masełka: jojoba i ze skrzypem
oba są bardzo fajne
tylko jojoba daje takie bardziej 'aksamitne wykończenie'
są przydatne zwłaszcza w podróży bo mogą spełniąc funkcję kosmetyku uniwersalnego bo nadaje się do twarzy, ust, rąk, włosów
wtedy bardzo szybko się zużywa niestety
jak dobrze, że juz nie trzeba tak długo czekać na paczkę
MONIA9911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 08:01   #1723
ann.mich
Raczkowanie
 
Avatar ann.mich
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 61
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

do Narnijkar- ja mam taką sytuację! Ja zamawiałam hydrolat lawendowy,
a w butelce prawidłowo opisanej czuję mocny zapach różany....
jednak już zaczęłam go używać
(paczkę otrzymałam w zeszłym tyg. , )
jeszcze nie napisałam maila do BU
ann.mich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 08:14   #1724
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ann.mich Pokaż wiadomość
do Narnijkar- ja mam taką sytuację! Ja zamawiałam hydrolat lawendowy,
a w butelce prawidłowo opisanej czuję mocny zapach różany....
jednak już zaczęłam go używać
(paczkę otrzymałam w zeszłym tyg. , )
jeszcze nie napisałam maila do BU
Kochana to napisz do BU, zwłaszcza, że BU twierdzi iz to niemożliwe i nie było takiego przypadku, a jednak są..tylko dziewczyny nie piszą..Ja swój odesłałam bo nie mogę znieść zapachu lawendy..wszędzie ja wyczuję niestety i buraka po niej leczę do dziś.Może ten mój hydrolat był dla Ciebie a Twój dla mnie i zamienili etykietki Ja się trochę zdenerwowałam bo czekałam na ten hydrolat różany EKO do ukręcenia kremu sojowego..a tak znów czekam..a pojedyńcza aplikacja lawendowego hydrolatu zrobiła mi masakrę na twarzy.. nie mam teraz ani kremu, ani hydrolatu, za to mam olbrzymi rumień na policzkach i skórę nosorożca:-( Czekam na info od BU.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2012-02-01 o 08:16
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 09:11   #1725
ann.mich
Raczkowanie
 
Avatar ann.mich
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 61
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Napisałam maila
uważam, że powinni przysłać każdej z nas po hydrolacie tym, który zamawiałyśmy(na ich koszt)
ja już mojego nie będę odsyłać, bo zaczęłam używać, choć nie ukrywam,że też czekałam na lawendowy (uwielbiam zapach)
mam nadzieję, że odeślą Ci bez problemu ,,twój" hydrolat
ukręciłam krem z retinolem- wspaniała konsystencja, pięknie się wchłania, jednak teraz-zimą potrzebuję dodatkowo czegoś tłustszego -na noc
kupiłam też serum flavo-c z kompl. silikonowym,puder bambusowy, masełko jojoba, masło shea i żel hialuronowy z pantenolem i alantoiną i peeling enzymatyczny
ze wszystkich produktów jestem b. zadowolona (puder bambusowy bardziej na lato-mocno matuje i mam wrażenie, ze lekko wysusza, a w masełku shea są jakieś ostre drobinki - jakby zmielone pestki, peeling ładnie wygładza skórę)
aha- mam cerę dojrzałą, latem strefa T mocno się błyszczy
ann.mich jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 11:04   #1726
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 141
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ha wczoraj dostałam paczuszkę od biochemii ( zamówiona w czwartek, opłacona w piątek, we wtorek dostarczona===> jednak się do szybciej ).
Peeling enzymatyczny ponoć nowa wersja, ale wygląda tak samo jak stary. za jakieś 2-3 tyg przetestuje. Mam jeszcze troszkę starego a nie lubię zaczynać tak nie kończyć.
I jeszcze serum migdałowe, ale że tak szybko przyszło to nie zdążyłam się jeszcze zaopatrzyć w spirytus.
Trochę skromnie, wrażenia po serum opisze jak tylko zacznę używać.
lenor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 15:36   #1727
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez ann.mich Pokaż wiadomość
Napisałam maila
uważam, że powinni przysłać każdej z nas po hydrolacie tym, który zamawiałyśmy(na ich koszt)
ja już mojego nie będę odsyłać, bo zaczęłam używać, choć nie ukrywam,że też czekałam na lawendowy (uwielbiam zapach)
mam nadzieję, że odeślą Ci bez problemu ,,twój" hydrolat
ukręciłam krem z retinolem- wspaniała konsystencja, pięknie się wchłania, jednak teraz-zimą potrzebuję dodatkowo czegoś tłustszego -na noc
kupiłam też serum flavo-c z kompl. silikonowym,puder bambusowy, masełko jojoba, masło shea i żel hialuronowy z pantenolem i alantoiną i peeling enzymatyczny
ze wszystkich produktów jestem b. zadowolona (puder bambusowy bardziej na lato-mocno matuje i mam wrażenie, ze lekko wysusza, a w masełku shea są jakieś ostre drobinki - jakby zmielone pestki, peeling ładnie wygładza skórę)
aha- mam cerę dojrzałą, latem strefa T mocno się błyszczy
Dokładnie..zwłaszcza, że na mój koszt odesłałam za potwierdzeniem odbioru felerny hydrolat..Mam nadzieję,że zwrócą mi koszty wysyłki i wyślą prawdziwy hydrolat z róży damsc...najgorsze że kremu nadal nie mogę zrobić, hydrolatu tez nie mam..mam te składniki do lodówki włożyć (zestaw krem sojowy)? Z reszty tez jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z szybkiego czasu realizacji zamówienia i serum z wit C olejkowego.
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 15:48   #1728
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Dokładnie..zwłaszcza, że na mój koszt odesłałam za potwierdzeniem odbioru felerny hydrolat..Mam nadzieję,że zwrócą mi koszty wysyłki i wyślą prawdziwy hydrolat z róży damsc...najgorsze że kremu nadal nie mogę zrobić, hydrolatu tez nie mam..mam te składniki do lodówki włożyć (zestaw krem sojowy)? Z reszty tez jestem bardzo zadowolona, zwłaszcza z szybkiego czasu realizacji zamówienia i serum z wit C olejkowego.
Dziwna sprawa z tym hydrolatem, pewnie źle nakleili etykiety. Mam nadzieję, że pozytywnie rozwiążą tę sprawę.
Jednak skusiłaś się na krem . Jeszcze nigdy nie miałam kremu z BU, chociaż mnie kuszą. Składników nie musisz przechowywać w lodówce, wystarczy w temperaturze pokojowej, w ciemnym i suchym miejscu. Jednak gdy przez dłuższy czas nie będziesz go wykonywać, to lepiej włóż je do lodówki.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 18:57   #1729
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dziwna sprawa z tym hydrolatem, pewnie źle nakleili etykiety. Mam nadzieję, że pozytywnie rozwiążą tę sprawę.
Jednak skusiłaś się na krem . Jeszcze nigdy nie miałam kremu z BU, chociaż mnie kuszą. Składników nie musisz przechowywać w lodówce, wystarczy w temperaturze pokojowej, w ciemnym i suchym miejscu. Jednak gdy przez dłuższy czas nie będziesz go wykonywać, to lepiej włóż je do lodówki.
Jak tylko ukręcę służę próbką
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-01, 19:24   #1730
cynamon88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 156
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cześć dziewczyny !! strasznie się cieszę że znalazłam ten watek od dawna planuje zamówienie z BU ale nigdy nie mogłam się zdecydować. Poczytałam trochę waszych wypowiedzi i zdecydowałam się na tonik BHA/AHA 10 % i krem rozjaśniająco-wygładzający (z hydrolatem oczarowym ) i tu moje pytanie czy mogę stosować te produkty razem?? czy nie spowodują zbytniego przesuszenia?? a przede wszystkim czy stężenie kwasów w toniku nie będzie za wysoki?? Do tej pory używałam effaclaru K ale od dłuższego czasu nie widzę żadnych efektów więc chciałam spróbować czegoś mocniejszego. Dodam, że moja cera jest mocno zanieczyszczona z rozszerzonymi porami i zaskórnikami ale bez ropnych zmian, raczej tłusta ale ze skłonnością do przesuszania. Będę ogromnie wdzięczna za pomoc
cynamon88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 21:17   #1731
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

2x w tygodniu stosuję wieczorem serum migdałowe ma ono działanie lekko złuszczające..czy po tym serum powiedzmy tak po 10 minutach mogę na twarz nałożyć normalny krem, ten co zwykle??
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 21:45   #1732
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
2x w tygodniu stosuję wieczorem serum migdałowe ma ono działanie lekko złuszczające..czy po tym serum powiedzmy tak po 10 minutach mogę na twarz nałożyć normalny krem, ten co zwykle??
nie ma przeciwwskazan
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-01, 22:59   #1733
mysiunia81
Raczkowanie
 
Avatar mysiunia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Magic World :D
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Witam was wszystkie
Mam dosyć spory problem, a że po waszych opiniach dotyczących tych cudownych kosmetyków tanim kosztem, postanowiłam spróbować, zwłaszcza że moja cera wymaga poprawy
Mam cerę mieszaną, tłustą w strefie T i suchą na policzkach, nos, broda, czoło - wągry, zaskórniki, czasem jakiś pryszcz. Moja cera potrzebuje nawilżenia, no i wiadomo, oczyszczenia z tych wszystkich syfków. Naczytałam się masę o tych wszystkich specyfikach, tylko mi jak kompletnemu laikowi co chodzi o te sprawy, ciężko to ogarnąć I z tym do was pytanie: Od jakich prostych zestawów najlepiej zacząć? żeby nie rzucać się na głęboką wodę? Co polecacie a co niekoniecznie?
Najlepiej gdyby wypowiedziały się osoby z cerą podobną do mojej, chociaż wszystkie odpowiedzi mile widzianeo
A i nie wiem czy to coś pomoże, ale jestem z natury bladzioch i chcę to podkreślić, słyszałam i czytałam o pudrze bambusowym, sprawdzi się?
TYle pytań, że szok xd Mam nadzieję, że nie sprawię kłopotu Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
mysiunia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 08:41   #1734
masija
Zakorzenienie
 
Avatar masija
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 989
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Dziewczyny a ja chciałam się zapytać co polecacie na blizny?

Btw. zrobiłam już zamówienie i właśnie na nie czekam
Robiłam z siostrą i trochę kasy im zostawiłyśmy...chciałabym za to jakiś gratis
__________________

masija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 09:01   #1735
sotie
Zadomowienie
 
Avatar sotie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 1 717
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez mysiunia81 Pokaż wiadomość
A i nie wiem czy to coś pomoże, ale jestem z natury bladzioch i chcę to podkreślić, słyszałam i czytałam o pudrze bambusowym, sprawdzi się?
__________________

napełnij pustą miskę KLIK!
sotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 09:02   #1736
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
nie ma przeciwwskazan
dzięki
dopiero się uczę natury i dlatego pytam

po wczorajszych próbach mam swoje spostrzeżenia:
serum migdałowe złuszcza mnie dość intensywnei ale w znośnysposób, tzn. rano po przetarciu twarzy nasączonym wacikiem <hydrolat oczarowy> poschodziły mi takie małe skórki, najbardziej na nosie i brodzie

zastanawiam się czy nie smarować tylko tych okolic??

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-02-04 o 04:46
Absit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 11:22   #1737
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Arrow Dot.: Oleje, olejki, hydrolaty - ZBIORCZY CZ.II - wchodzisz na własną odpowiedzialnoś

Cytat:
Napisane przez Absit Pokaż wiadomość
dzięki
dopiero się uczę natury i dlatego pytam

po wczorajszych próbach mam swoje spostrzeżenia:
serum migdałowe złuszcza mnie dość intensywnei ale w znośnysposób, tzn. rano po przetarciu twarzy nasączonym wacikiem <hydrolat oczarowy> poschodziły mi takie małe skórki, najbardziej na nosie i brodzie

zastanawiam się czy nie smarować tylko tych okolic??
pytaj
mysle, ze mozesz smarowac jakims dobrze nawilzajacym kremem/olejem cala buzie jednak przy zluszczaniu, ale te miejsca grubiej
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2012-02-04 o 04:48
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 12:28   #1738
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cześć, powracam do naturalnej pielęgnacji i mam parę pytań. Wykorzystuję teraz to, co mam, czyli 1. serum LEMON 2. tonik migdałowy 10%(mazidłowy) 3. olej z pestek malin 4. olej z pestek truskawki 5. hydrolat z róży damasceńskiej.

Używam tego zestawu mniej więcej od tygodnia i na początku na czole wyszło mi parę czerwonych kropek, które potem zamieniły się w ropne pryszcze(ale już się "wysuszyły" i chyba niedługo znikną) i pryszcze w okół ust :| i te pryszcze są najgorsze, bo jak ruszam ustami to mnie po prostu to boli I moje pytanie brzmi: czy te pryszcze są wynikiem zapchania czy oczyszczania się skóry?

I co sądzicie na temat serum migdałowego z BU? Raczej nie będę się kierować komentarzami ze strony BU, bo tam zawsze wszystko jest super
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 16:25   #1739
Narnijkar
Zadomowienie
 
Avatar Narnijkar
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zielone Lubusko-Wielkopolskie Wzgórze:-)
Wiadomości: 1 252
GG do Narnijkar
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Spieszę z wieściami Dzisiaj dostałam nowy hydrolat z róży damasceńskiej EKO, prawidłowy..w końcu znajomy zapach! Paczuszkę dostałam niespodziewanie szybko, zanim mój felerny hydrolat dotarł do BU (przedwczoraj odesłałam hydrolat, a wczoraj BU wysłało natychmiast do mnie paczuszkę z nowym, o czym nawet nie wiedziałam). To mi się podoba! Czekam tylko jeszcze na info na temat zawartości odesłanego hydrolatu Musze pochwalić BU jeśli chodzi o reklamacje. Zaraz zabieram sie za krem sojowy..
__________________
Szukam FM Musc Ravageur, L'Artisan Safran Troublant,

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-02-13 o 13:41
Narnijkar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-02, 16:56   #1740
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Czy jest tu jakaś osóbka, która przez dłuższy czas używa serum oliwkowego Renew? Chciałabym porozmawiać o efektach


Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Cześć, powracam do naturalnej pielęgnacji i mam parę pytań. Wykorzystuję teraz to, co mam, czyli 1. serum LEMON 2. tonik migdałowy 10%(mazidłowy) 3. olej z pestek malin 4. olej z pestek truskawki 5. hydrolat z róży damasceńskiej.

Używam tego zestawu mniej więcej od tygodnia i na początku na czole wyszło mi parę czerwonych kropek, które potem zamieniły się w ropne pryszcze(ale już się "wysuszyły" i chyba niedługo znikną) i pryszcze w okół ust :| i te pryszcze są najgorsze, bo jak ruszam ustami to mnie po prostu to boli I moje pytanie brzmi: czy te pryszcze są wynikiem zapchania czy oczyszczania się skóry?

I co sądzicie na temat serum migdałowego z BU? Raczej nie będę się kierować komentarzami ze strony BU, bo tam zawsze wszystko jest super
Zdecyduj się - albo używasz Lemonka albo toniku migdałowego. Dlatego masz teraz takie efekty... Poczytaj posty pseudofeministki. Ona tutaj wypowiadała się nt. kwasów. A o serum migdałowym były pozytywne opinie


Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Jak tylko ukręcę służę próbką


Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
Spieszę z wieściami Dzisiaj dostałam nowy hydrolat z róży damasceńskiej EKO, prawidłowy..w końcu znajomy zapach! Paczuszkę dostałam niespodziewanie szybko, zanim mój felerny hydrolat dotarł do BU (przedwczoraj odesłałam hydrolat, a wczoraj BU wysłało natychmiast do mnie paczuszkę z nowym, o czym nawet nie wiedziałam). To mi się podoba! Czekam tylko jeszcze na info na temat zawartości odesłanego hydrolatu Musze pochwalić BU jeśli chodzi o reklamacje. Zaraz zabieram sie za krem sojowy..
Bardzo się cieszę . Solidna firma
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.