Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 21:42   #2641
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Super zdobycze! Widzę, że sklep ciągle tak ładnie obdarowuje próbkami. Miałaś już z coś z LF, bo nie pamiętam?
Właściwie to nic jeszcze nie kupowałam bezpośrednio z LF, ale miałam sporo próbek mydełek z wymian. Żadne mnie nie powaliło, więc nie skusiłam się na zamówienie, a tutaj przy okazji sobie wzięłam


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

jak tylko skończę odwyk...............
Koniecznie napisz cos o kremie jak tylko zaczniesz używac

a teraz moje ostatnie, lutowe jeszcze nabytki.
kolejne zakupy dopiero w kwietniu!
- woda różana
- olej neem - licze na cuda conajmniej takie same jak w przypadku maseczki z neem
- proszek z drzewa herbacianego
- olej herbaciany
- glinka oliwkowozielona
- woda pomarańczowa
Mam zamiar przetestować ten krem w tym tygodniu, więc dam znać za jakiś czas
Bardzo fajne zakupy
Współczuję doznań z neem, ale czy ten olejek można stosować bezpośrednio na skórę, może lepiej go zmieszać z czymś w mniejszym stężeniu ?

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Bardoz jestem ciekawa Evolve i AMB, napiszesz kilka slow po przetestowaniu?
Ja kremów pod oczy nie używam, więc nawet nie wiem czy będę otwierać tą próbkę. Evolve mogę przetestować Nie wiem jak to się stało, ale żadnego balsamu do ciała nie mam

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja mam evolve w takiej samej buteleczce, chyba ta sama seria, ale krem. Z...bisty Nałożyłam go na dłonie tylko raz i ślad wszelki po popękanej od mrozu skórze zaginął.
Który konkretnie krem taki fajny ?
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 21:58   #2642
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Który konkretnie krem taki fajny ?
Evolve Mega Omega Ale Essentially Yours Seaweed Body Lotion jest równie dobry i za króko używam, ale zaczyna mi sie wydawać jeszcze lepszy od Evolve
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-05, 22:10   #2643
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jeśli o włosy chodzi to ja nie znam innego sposobu, niż czepek, ale porzadny dobrze przylegający do głowy, wtedy włosy sie tak nie moczą, ja mam czepek aquaspeed taki gumowy i po wyjściu z basenu włosy sa prawie suche. Poza tym jak wychodzę z baseniu, to biorę prysznic, jeśli nie macie tego w nawyku to polecam zacząć naprawdę. Jesli nie wezmę prysznicu to potem w domu wszystkie ręczniki mi zaczynają zajeźdżać chlorem i już nie idzie sie tego smrodu pozbyć. Poza tym jak raz dwa zmyjecie ten chlor ze skóry i sie nasmarujecie czyms tresciwym to skóra nie ucierpi nic a nic.
no przesz ze sie prysznicuje po basenie czepki gumiaki mnie troche jednak odrzucaja - taki kontakt z guma... hmm... ale moje wlosy jakos daja rade. tylko probuje dmuchac na zimne
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Moja córka ma okropnie wrażliwą atopową skórę i chodzi w tym semestrze na basen 3x w tygodniu.
Wieczorem przed basenem (chodzi na 11.30 a w sobotę na 9.30) po kąpieli dokładnie natłuszczam ją oliwka Phenome (akurat się promocja trafiła a przed basenem tylko się płucze (to trochę niezgodne z regulaminem, powinna myć się mydłem no ale
Po basenie zazwyczaj od razu wracamy do domu i wrzucam ja do wanny, myję włosy itd (w sobotę trochę na siłę ja wrzuciłam, miała inny pomysł akurat, ale jak już wlazła to się pyta: co to tak śmierdzi chlorem? To ja????)
Włosy psikam jej mgiełką Pat&Rub ona ma właściwości zabezpieczające.... a czepek nie zabezpiecza prawie w ogóle.
Nie widzę żadnych zmian na skórze póki co.
no ja wlasnie sie przed wejsciem na basen tylko plucze - i nie przejmuje sie zbytnio, bo rano jestem wymyta, wypielegnowana - a czasami czuje jakas wyperfumowana lodzie z wlosami wylakierowanymi - to co ja sie bede przejmowac
teraz wlasnie bylam na basenie, jako tako wygladam, ale na twarzy suchar (a mam skore tlusta )
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 00:44   #2644
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cześć Dziewczynki Wykończycie mnie kiedyś, znowu miałam tyyyle do nadrabiania, że ledwo patrze na oczęta

Witam wszystkie nowo przybyte na wątek ofiary
Gratuluje wszystkim przecudownych zakupów, miałam na co popatrzeć i do czego się poślinić

marcelinka12, masz śliczne włoski
izus, zdjęcie w avku jest bajeczne
No i Melya, Ty to masz cudowne włoski!! I jak ich duuużo Podziel się trochę no

Korah, mhm Cudownie wyglądają Wasze zbiory!! U Małgosi jest jak w raju, gdzie się nie popatrzysz to kosmetyk naturalny

Dziewczyny dajcie znać proszę jak puder Jadwigi się sprawdza Kiedyś się na niego czaiłama ale jakoś odpuściłam.

Beets, w którym tk kupowałaś szampon AO? Bo jesteś chyba z Krakowa, tak?

Moje kosmetyczne początki? Podpatrywanie za młodu (baardzo młodu) mamusi jak się maluję i trenowanie pod jej nieobecność tej ciekawej sztuki czego konsekwencją było zapoznanie się z wieeloma lekarzami i zrobienie wielu badań w celu uzyskania odpowiedzi: dlaczego moja córka wstaje codziennie rano z tak zaropiałymi oczami, że nie jest w stanie ich nawet sama otworzyć W końcu jakaś pani doktor kazała przypilnować dziecka i sprawdzić co robi samo w domu Może na tym skończe

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Była bielenda. Naszą rozrywką na targach było pytanie pań o składy. Z bielendy nadawały się maski, peelingi i masła do ciała. Reszta nie przesł naszej weryfikacji. Za to na stoisku Ziai zdziwiłam się, że nie było listy INCI na opakowaniu maski algowej. Nieładnie
To bielenda ma takie fajne peelingi i masła?
Odnośnie Ziaji, trzeba było zaglądnąć do środka opakowania Lista składników jest na woreczku strunowym, w którym ta maseczka się znajduje, wiem bo mam Podsunęłam go Korah i stwierdziła, że jest ok, jakby co wrzuce jeszcze raz.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Dziewczyny zaczęłam się znów malować
w końcu użyjesz swojej niesamowitej wiedzy w praktyce!

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to jak juz tak sie zgadzasz z Gayenka to i ja sie zgodze
Ja jakos nigdy nie wierzyłam w siłę pielęgnacyjną włosów w postaci ich podcinania. Owszem podcięcie pomaga wizualnie, bo usuwamy zniszczne końce, ale nie wiem jak to ma wpływac na cebulki?
Ja jeszcze odnośnie włosów i ich podcinania. Kiedyś po dłuższej przerwie poszłam do mojego fryzjera żeby podciąć zniszczone końcówki i mówie, że mnie długo nie było bo zapuszczam włosy więc podcinać ich ciągle nie mogę a on na to, że źle robie bo znaczna większość minerałów i witamin jakie powinny zostać w cebulce włosa i ją odżywiać kierowane są we włosy żeby nawilżyć ich suche, uszkodzone partie a jeśli je regularnie podcinamy to wszystko zostaje w cebulce i one szybciej rosną

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
ja, mój portfel i moje konto przyjmujemy nadchodzący miesiąc w wielką ulgą. nie martwcie się, mam tyle kosmetyków, że brudna nie będę chodzić... mam już wszystko czego mogłabym zapragnąć. zresztą nawet jak by mnie coś kusiło, to co z tego i tak nie mam za co kupić chyba, że samochód sprzedam, oj nie mam samochodu? aparatu mi szkoda, łóżka nie mogę bo trzymam tam kosmetyki które się nie mieszczą w szafce, książki są nietykalne, nie mam nawet co sprzedać... a w nagrodę zrobię zamówienie na iherbie
padłam ze śmiechu!

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
gdyby to nie marzec i gdybym nie miała dość bawołów i wyjących panien młodych... może do maja zejdą ze mnie te emocji związane z targami... a wtedy będzie Krakowie przybywam
TAK! TAK! Osobiście zaoferuję terapie w celu wyjścia z traumy i widzimy się w maju!

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Miała któraś krem pod oczy z Avy?
Jeśli chodzi o ten kremik z serii eco linea to ja miałam, a nawet dalej mam i muszę go właśnie wyrzucić. Jest beznadziejny, jest bardzo lekki, nic kompletnie nie robi ze skórą wokół oczu a wręcz miałam wrażenie, że ją wysusza, chciałam zmęczyć go na siłe ale nie dałam rady Anula też go miała i też z tego co pamiętam się z nim nie polubiła.

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Zależy jakie wolisz zapach jeśli owocowy to weź mandarynkowe pachnie ślicznie świeżą mandarynką jeśli wolisz kwiatowe to kup makadamia -ma w składzie rosa damascena flower water jak dla mnie zapach róży zlamany cytryną
Maziam się tylko makadamią więc nie mam porównania jeśli chodzi o nawilżanie.
Poważnie? Lece do lekarza, trace węch On dla mnie jest praktycznie bez zapachu.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Z Matique:
Madara Szampon do włosów suchych i zniszczonych
Madara Odżywka do włosów zniszczonych

Madara Szampon dla Toma
Madara Krem - oliwka dla Toma
Madara Dezodorant ziołowy
Lavera Kuracja z mleczkiem różanym
Lavera Pasta do zębów
Khadi Henna z Amlą
i całkiem sporo różnych próbek
Błagam o recenzję tych kosmetyków Madary Strasznie mnie od dawna kuszą ale na razie padło na inne. Miałam próbeczkę odżywki () Madary do włosów normalnych, była fajna ale dla mnie ciut za mało nawilżająca a ta do zniszczonych włosków mogłaby być boska!

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj widziałam w TK Maxxx (tym w Bonarce i tym nowym w M1) po co najmniej dziesięć sztuk słoiczków Schellera
A co jeszcze ciekawego widziałaś?

Jutro podzielę się swoimi zdjęciami lutowych zakupów bo oczywiście przyłączam się do postnego marca
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-03-06 o 16:16
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 05:44   #2645
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To jest Essentially Yours. Coś dla wrażliwców. Polecam Ci bardzo, mam peeling do twarzy ( rewelka) i mnóstwo próbek i kazda wręcz grzeszy łagodnością i prawie nie ma zapachu Najlepiej kup na eco-esthetique.pl ( najnowsze odkrycie), prawdopodobnie dostaniesz dużo dużych próbek, tak jak my Jak chcesz to moge Ci podesłać coś od siebie tej marki.
Dzięks; tak się pytam na zapas, bo póki co jestem całkiem dobrze zaopatrzona... mam 3 kremy pod oczy (na dzień na noc i dodatkowy nawilżacz ekstra serum pod filtr jest, dwa filtry i krem na noc do mieszania z olejkami i kolagenem z elastyną... a tych olejków dwanaście

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wściekłam się. Moja znajoma jest w ciąży, drugiej. I jakiś czas temu mi sie zapytała, które chusteczki dla dzieci wybrać, Cleanic-Dzidziuś czy Bambino. Stwierdziłam ze żadne z tych i że jedyne bezpieczne tanie chusteczki łatwodostępne to Babydream. Powiedziala, że mieli te BD przy pierwszym dziecku i że fajne były. I wiecie co ona zrobiła? Kupiła w końcu dzidziusie ( czyt. propylene glicol i inne paści) i to na zapas. Więc to ja się pytam, po co ona mnie sie pytała, po co mi to mówi? Bo mnie na pewno na złość tym nie zrobi, a jedynie dziecku szkodzi. Nie skomentowałam i nie skomentuję takiego toku myślenia
Kochana, Babydream (ekstrasensitive) mają phenoxyethanol więc też nie za pięknie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:03   #2646
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wściekłam się. Moja znajoma jest w ciąży, drugiej. I jakiś czas temu mi sie zapytała, które chusteczki dla dzieci wybrać, Cleanic-Dzidziuś czy Bambino. Stwierdziłam ze żadne z tych i że jedyne bezpieczne tanie chusteczki łatwodostępne to Babydream. Powiedziala, że mieli te BD przy pierwszym dziecku i że fajne były. I wiecie co ona zrobiła? Kupiła w końcu dzidziusie ( czyt. propylene glicol i inne paści) i to na zapas. Więc to ja się pytam, po co ona mnie sie pytała, po co mi to mówi? Bo mnie na pewno na złość tym nie zrobi, a jedynie dziecku szkodzi. Nie skomentowałam i nie skomentuję takiego toku myślenia
bo niektorzy nie wierze w naturalne kosmetyki ja juz nawet nic nikomu nie tlumacze, bo w odpowiedzi slysze "ja uwielbiam nivea, ostatnio reklamowali odzywke, super jest'

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no przesz ze sie prysznicuje po basenie czepki gumiaki mnie troche jednak odrzucaja - taki kontakt z guma... hmm... ale moje wlosy jakos daja rade. tylko probuje dmuchac na zimne

no ja wlasnie sie przed wejsciem na basen tylko plucze - i nie przejmuje sie zbytnio, bo rano jestem wymyta, wypielegnowana - a czasami czuje jakas wyperfumowana lodzie z wlosami wylakierowanymi - to co ja sie bede przejmowac
teraz wlasnie bylam na basenie, jako tako wygladam, ale na twarzy suchar (a mam skore tlusta )
ja bym chciala zeby bylo juz cieplej, wtedy w ogole nie suszylabym tam wlosow (bo tego robic tez nie lubie) albo bede zabierac swoja wielka suszarke

a moze olejek po basenie od razu na buzie?




wczoraj dostalam peeling do ciala z organique - piekny zapach

i ile tam jest pieknych rzeczy, chce wszystkie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:13   #2647
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Moje kosmetyczne początki? Podpatrywanie za młodu (baardzo młodu) mamusi jak się maluję i trenowanie pod jej nieobecność tej ciekawej sztuki czego konsekwencją było zapoznanie się z wieeloma lekarzami i zrobienie wielu badań w celu uzyskania odpowiedzi: dlaczego moja córka wstaje codziennie rano z tak zaropiałymi oczami, że nie jest w stanie ich nawet sama otworzyć W końcu jakaś pani doktor kazała przypilnować dziecka i sprawdzić co robi samo w domu Może na tym skończe
rozumiem, ze teraz juz lepiej sie poslugujesz kosmetykami (i tez odpowiednich uzywasz) i oczka otworzyc potrafisz?
Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
ja bym chciala zeby bylo juz cieplej, wtedy w ogole nie suszylabym tam wlosow (bo tego robic tez nie lubie) albo bede zabierac swoja wielka suszarke

a moze olejek po basenie od razu na buzie?
no tak, jak by jeszcze suszyc klaczkow nie trzeba bylo chociaz jak ja tak wieczorami bede z basenu wylazic, to nawet latem moze byc troche wietrznie i niebezpiecznie. a po basenie oczywiscie sie smaruje na cialo mieszanka balsamu nawilzajacego z olejem, na twarz musze wyprobowac olej jojoba z aloesem, bo fajnie nawilza i kojaco dziala, jak mam przesusz w "niebasenowe" dni tylko tez nie chce mi sie zabierac pol szafy kosmetykow na basen
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 07:38   #2648
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Klolcia, Margoltka alez piękne cudenka, niech no sie ten marzec skonczy tylko

Auraria wirtualnie przytulam...


Anula Twoje zakupy współczuje doznań po olejku
Przeżyłam ale parę razy nad kibelkiem wisiałam, bo myślałam, że nie utrzymamkolacji......
Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
Współczuję doznań z neem, ale czy ten olejek można stosować bezpośrednio na skórę, może lepiej go zmieszać z czymś w mniejszym stężeniu ?

ale ja go nie uzywałam w stężeniu 100%. Dodałam do maceratu. Chyba po prostu wreszcie trafiłam na swojego zapachowego killera

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet wyjątkowo w dniu 6 marca robiąc zakupy w Ekodrogerii za co najmniej 70zł otrzmasz bezpłatną przesyłkę*.
Jeśli chcesz kupić prezent lub uzupełnić zapasy ekologicznych kosmetyków, skorzystaj z darmowej wysyłki. Zamówienia podlegające promocji przyjmujemy przez cały 6 marca od 00:01 do 23.59.
Zapraszamy!!!


__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:44   #2649
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Margo rzuć link do sklepu gdzie kupiłaś herbatki
Są dostępne w wielu sklepach i na Allegro. Ja kupowałam w tym sklepie: http://www.natural4you.pl/ ze względu na jeszcze inne produkty, które akurat mieli. Poza tym błyskawicznie wysyłają

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
odnośnie tkmaxx - własnie, jesli cos jest w nienaruszonym opakowaniu to spoko (mówie o opakowaniu własciwym, bo kartonik to najwyzej niezachęcająco wyglada, ale i tak jest do wyrzucenia). ale jak widzę, że balsam był otwierany a krem próbowany to sory
w kwestii peelingu solnego to mogłabys napisac jaką sól kuchenną moge stosowac do twarzy? chyba taką najdrobniejszą?

Nałożyłam olej neem na twarz.......... pierwszy raz mam tak silny odruch
zapachu nie umiem w obecnej chwili opisac...... wydawał mi sie całkiem nienajgorszy, ale po kilku minutach na twarzy nie wyrabiam - jest mi gorąco i duszno i chyba pójde wymiotowac.......
Podziwiam, że nie zwróciłaś kolacji. Ja zatem z daleka od oleju z neem. Jestem bardzo wrażliwa na zapachy, więc u mnie byłby pewno sajgon. W olejku do włosów dr.Hauschka nie było niczego smrodlawego Współczuje.

A ja jestem ruda, tak jak chciałam. Włosy są dużo przyjemniejsze i mniej śmierdzące niż ostatnio. Zastanawiam się, czy to możliwe Nie robiłam jeszcze dokładnych oględzin, ale zdaje się wszystko równomiernie złapało. Zobaczymy jak będzie po myciu włosów.

Oczywiście dam znać, jak się Madara spisuje. U synka już mogę powiedzieć, że bardzo dobrze. Zdecydowanie lepiej niż Phenome. Czy lepiej niż Topfer to się okaże. Szampon dla maluchów delikatnie umył włoski, pienił się. Oliwka ładnie nawilżyła. Wypróbowałam również dezodorant i przetrwał cały dzień i farbowanie. Póki co jestem zadowolona. Zobaczymy co będzie dalej.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:47   #2650
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Chciałam coś kiedyś kupić w tej Ekodrogerii, ale jak zobaczyłam, że odbiór jest dosłownie na końcu Wrocławia, a nie daleko jakieś wioski to mi się odechciało.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:54   #2651
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Mam ogromną prośbe do tych, które maja mleczko do demakijażu z yves rocher, czy radzi sobie z tuszem wodoodpornym? Bo woda nic a nic Pipa ze mnie, kupiłam tusz wodoodporny przez pomyłkę
Jeśli mówisz o tym to owszem domywa
Fakt, że trzeba się z nim troszkę pomęczyć - za pierwszym pociągnięciem wacika nie usunie - ale efekt końcowy fajny. Mnie w oczy nie szczypie, chociaż jak mi się troszkę dostało - zmywałam linię wodną - to migiem pod kran Denerwować może jeśli nie lubisz warstewki na twarzy - mleczko taka zostawia. Z jednej strony jest to fajne, bo nie trzeba już po nim żadnego kremu używać, ale ja je zmywam na koniec wodą, hydrolat na dziób i jest dobrze
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 07:54   #2652
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Podziwiam, że nie zwróciłaś kolacji. Ja zatem z daleka od oleju z neem. Jestem bardzo wrażliwa na zapachy, więc u mnie byłby pewno sajgon. W olejku do włosów dr.Hauschka nie było niczego smrodlawego Współczuje.

A ja jestem ruda, tak jak chciałam. Włosy są dużo przyjemniejsze i mniej śmierdzące niż ostatnio. Zastanawiam się, czy to możliwe Nie robiłam jeszcze dokładnych oględzin, ale zdaje się wszystko równomiernie złapało. Zobaczymy jak będzie po myciu włosów.

.
hej Rudzielcu
tak jak pisałam - zapach neem nie był bardzo intensywny, po prostu nie dla mnie....mi maseczka tez niczym nie smierdzi, a niby z neem.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Chciałam coś kiedyś kupić w tej Ekodrogerii, ale jak zobaczyłam, że odbiór jest dosłownie na końcu Wrocławia, a nie daleko jakieś wioski to mi się odechciało.
nie zrozumiałam.
nie zamówiłas, bo niedaleko wrocławia są?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:57   #2653
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Właśnie dzisiaj widziałam w TK Maxxx (tym w Bonarce i tym nowym w M1) po co najmniej dziesięć sztuk słoiczków Schellera
Midusia, a skąd Ty jesteś? Ze Śląska, Zagłębia??

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Kochana, Babydream (ekstrasensitive) mają phenoxyethanol więc też nie za pięknie
Dobrze wiedzieć, ale to i tak najlepsze składy wśród drogeryjnych chusteczek

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
bo niektorzy nie wierze w naturalne kosmetyki ja juz nawet nic nikomu nie tlumacze, bo w odpowiedzi slysze "ja uwielbiam nivea, ostatnio reklamowali odzywke, super jest'
Nie niektórzy, ale obawiam się, że niestety większość i nie wygramy nigdy z wiatrakami Poza tym mam wrażenie, że ona tego nie zrobiła z matczynych pobudek, tylko właśnie to była akcja "ANTY EKO", tyle że jakim kosztem?

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Chciałam coś kiedyś kupić w tej Ekodrogerii, ale jak zobaczyłam, że odbiór jest dosłownie na końcu Wrocławia, a nie daleko jakieś wioski to mi się odechciało.
Asz Ty wygodna


SICILIA
, chyba wcześniej nie doczytałam któregoś postu. Które konkretnie balsamy i peelingi Bielendy masz na myśli, że są ok? Co ze składami

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-03-06 o 08:00
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 07:59   #2654
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie zrozumiałam.
nie zamówiłas, bo niedaleko wrocławia są?
Oni przenieśli teraz tą siedzibę do Wrocławia, co nie i ja myślałam, że oni postawią się gdzieś w centrum albo obok centrum a oni ten magazyn czy tam sklep mają na końcu Wrocławia gdzie ja nawet dojazdu nie mam. Musiałabym mieć auto aby tam dojechać, bo tramwaj tam nie dojedzie, a niestety auta nie posiadam, roweru też nie i nawet już hulajnogi nie mam. A jak sprawdzałam na mapie w google (która zwykle się sprawdza) to wyszło mi, że piechotą to są 3 godziny.
+ 3 h na powrót, razem aż 6 godzin.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-03-06 o 08:01
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:01   #2655
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Są dostępne w wielu sklepach i na Allegro. Ja kupowałam w tym sklepie: http://www.natural4you.pl/ ze względu na jeszcze inne produkty, które akurat mieli. Poza tym błyskawicznie wysyłają



.

A ja jestem ruda, tak jak chciałam. Włosy są dużo przyjemniejsze i mniej śmierdzące niż ostatnio. Zastanawiam się, czy to możliwe Nie robiłam jeszcze dokładnych oględzin, ale zdaje się wszystko równomiernie złapało. Zobaczymy jak będzie po myciu włosów.

.
Dzięki

Fajnie,że kolorek Ci wyszedł taki jakiego oczekiwałaś

Anula współczuję wczorajszych....eeee przeżyć
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:11   #2656
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

SICILIA
, chyba wcześniej nie doczytałam któregoś postu. Które konkretnie balsamy i peelingi Bielendy masz na myśli, że są ok? Co ze składami
Sicilia pisała o tej serii
tu wszystkie - te 8 od góry patrząc
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:11   #2657
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

SICILIA, chyba wcześniej nie doczytałam któregoś postu. Które konkretnie balsamy i peelingi Bielendy masz na myśli, że są ok? Co ze składami
widziałyśmy na targach - seria eko tu do tej pory sobie nie mogę darowac, że przegapiłam peeling arbuzowy
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Oni przenieśli teraz tą siedzibę do Wrocławia, co nie i ja myślałam, że oni postawią się gdzieś w centrum albo obok centrum a oni ten magazyn czy tam sklep mają na końcu Wrocławia gdzie ja nawet dojazdu nie mam. Musiałabym mieć auto aby tam dojechać, bo tramwaj tam nie dojedzie, a niestety auta nie posiadam, roweru też nie i nawet już hulajnogi nie mam. A jak sprawdzałam na mapie w google (która zwykle się sprawdza) to wyszło mi, że piechotą to są 3 godziny.
+ 3 h na powrót, razem aż 6 godzin.
aaaaaaa
to teraz masz dostawe za darmo od 70 - nie musisz jechac
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:15   #2658
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Midusia, a skąd Ty jesteś? Ze Śląska, Zagłębia??
Gdzie tam, z Krakowa
Ten TK Maxxx w M1 to jakiś nowootwarty, bo maila z info dostałam od nich może 3-4 dni temu. Przeszłam się, bo myślałam, że na dzień dobry rzucą czymś ekstra, a miała wrażenie, że słabiej tam z zaopatrzeniem, niż w Bonarce ;/
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:16   #2659
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

anula zaskoczyłaś mnie z tym olejkiem neemmyślałam że Ciebie to nic nie złamie a jednak ....
margolciu strasznie jestem ciekawa Twojego kolorku na włosach bo ja też chciałabym sobie niedługo troszkę porudzić włoski na długości tylko jeszcze nie zdecydowałam się którą henne wybrać (myślałam nad jasnym brązem lub henną z amlą i jatrophą
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-06, 08:26   #2660
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez aga89s Pokaż wiadomość
Sicilia pisała o tej serii
tu wszystkie - te 8 od góry patrząc
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
widziałyśmy na targach - seria eko tu do tej pory sobie nie mogę darowac, że przegapiłam peeling arbuzowy
: love:

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Gdzie tam, z Krakowa
Ten TK Maxxx w M1 to jakiś nowootwarty, bo maila z info dostałam od nich może 3-4 dni temu. Przeszłam się, bo myślałam, że na dzień dobry rzucą czymś ekstra, a miała wrażenie, że słabiej tam z zaopatrzeniem, niż w Bonarce ;/
W Czeladzi też jest M1 mam nieco bliżej niż do Krakowa. Dużo nas z Krk i okolic, a może by tak jakieś spotkanko na targach Najbliższe w maju.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:37   #2661
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Oni przenieśli teraz tą siedzibę do Wrocławia, co nie i ja myślałam, że oni postawią się gdzieś w centrum albo obok centrum a oni ten magazyn czy tam sklep mają na końcu Wrocławia gdzie ja nawet dojazdu nie mam. Musiałabym mieć auto aby tam dojechać, bo tramwaj tam nie dojedzie, a niestety auta nie posiadam, roweru też nie i nawet już hulajnogi nie mam. A jak sprawdzałam na mapie w google (która zwykle się sprawdza) to wyszło mi, że piechotą to są 3 godziny.
+ 3 h na powrót, razem aż 6 godzin.

Ekhem... bez samochodu też się da... moja koleżanka mieszka niedaleko, więc dojazd mam opracowany
Najłatwiej dojechać 109 z Dworca Świebodzkiego, albo z Rynku podjechać 142 na Nowy Dwór i tam wsiąść w 109. Wysiadasz na przystanku Jarnołtowska i voila ! Dojazd z centrum zajmuje ok 40-45 minut

A w ogóle polecam stronkę jakdojade.pl już kilka razy ratowała mnie we własnym i obcych miastach
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:41   #2662
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
anula zaskoczyłaś mnie z tym olejkiem neemmyślałam że Ciebie to nic nie złamie a jednak ....
margolciu strasznie jestem ciekawa Twojego kolorku na włosach bo ja też chciałabym sobie niedługo troszkę porudzić włoski na długości tylko jeszcze nie zdecydowałam się którą henne wybrać (myślałam nad jasnym brązem lub henną z amlą i jatrophą
Cyknę zdjęcie. Właśnie siedzę w słonku i jestem baaardzo ruda. Chyba trzeba było zmieszać z Jasnym brązem Za to zielone oczy teraz lepiej są widoczne. W średniowieczu bym spłonęła
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-03-06 o 08:49
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 08:46   #2663
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Cyknę zdjęcie. Właśnie siedzę w słonku i jestem baaardzo ruda. Chyba trzeba było zmieszać z Jasnym brązem Zz to zielone oczy teraz lepiej są widoczne. W średniowieczu bym spłonęła
Opis taki
Fotkę proszę... bardzo ładnie proszę
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 09:46   #2664
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Anula współczuję wczorajszych....eeee przeżyć

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
anula zaskoczyłaś mnie z tym olejkiem neemmyślałam że Ciebie to nic nie złamie a jednak ....
a jednak
ale spróbuje jeszcze - może to taki pierwszy szok był tylko?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:05   #2665
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Ale żeście cudne zakupy zrobiły
Margolotka cóż to za promocja JMO się szykuje, ja wczoraj się wymiziałam serum z vit C i strasznie fajne mi się wydaje, może na dzień kobiet bym sobie sprawiła
Madare dla mojej córki też wypróbuje bo mi Phenome dla niej nie podszedł ( oprócz szamponu Delicato)oliwka tak jak by ją wysuszyła, a kremik everyday też nie do końca dał rade z buzią na mrozie ( musiałam ratować sie, jak nie zawodną Laverą Besic Sensitive)

A to z tymi chusteczkami dla dzieci to mnie zdziwiłyście - to które w takim układzie polecacie jak nie BD - pewnie najbezpieczniej by było woda + delikatne mydło
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:05   #2666
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Czy są wśród nas dziewczyny z Łodzi?
Przy Manufakturze była swego czasu (przy fontannach) był sklepik z naturalnymi kosmetykami. Czy on nadal jest? Jak z cenami i z wyborem?
Pytam, bo czeka mnie wycieczka do Łodzi i nie wiem, czy warto tam zaglądać.

korah, o której wybierasz się do Tk maxx?

anula, zgadzam się z tobą, niektóre produkty straszą w tk maxx, ale da się coś wygrzebać. Jak ja pierwszy raz byłam właśnie na marszałkowskiej (wawa jest dla mnie 2 domem) to mnie przestraszył balagan wśród ubrań. A potem jak powstał tk maxx u mnie w mieście, to poznałam na czym polega tk maxx dogłębnie

cam, australian organics kupiłam w tk maxx bonarka, została 1 sztuka w sobotę.

Może zrobimy swoje wish listy na kwiecień?
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-03-06 o 10:12
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:16   #2667
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Dzięks; tak się pytam na zapas, bo póki co jestem całkiem dobrze zaopatrzona... mam 3 kremy pod oczy (na dzień na noc i dodatkowy nawilżacz ekstra serum pod filtr jest, dwa filtry i krem na noc do mieszania z olejkami i kolagenem z elastyną... a tych olejków dwanaście

Kochana, Babydream (ekstrasensitive) mają phenoxyethanol więc też nie za pięknie
Małgos bez takich ogólników nazwy prosze kremisze pod oczy mnie interesuje i reszta tez, te Twoje miksy kw.hiauloronowego i kolagen super
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:21   #2668
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

śmieszne to coś, ale chyba dobrze kombinuje, że sama maseczka nic nie robi - jest tylko nośnikiem przygotowanej esencji????
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:24   #2669
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Czy są wśród nas dziewczyny z Łodzi?
Przy Manufakturze była swego czasu (przy fontannach) był sklepik z naturalnymi kosmetykami. Czy on nadal jest? Jak z cenami i z wyborem?
Pytam, bo czeka mnie wycieczka do Łodzi i nie wiem, czy warto tam zaglądać.

korah, o której wybierasz się do Tk maxx?

anula, zgadzam się z tobą, niektóre produkty straszą w tk maxx, ale da się coś wygrzebać. Jak ja pierwszy raz byłam właśnie na marszałkowskiej (wawa jest dla mnie 2 domem) to mnie przestraszył balagan wśród ubrań. A potem jak powstał tk maxx u mnie w mieście, to poznałam na czym polega tk maxx dogłębnie

cam, australian organics kupiłam w tk maxx bonarka, została 1 sztuka w sobotę.

Może zrobimy swoje wish listy na kwiecień?
kurcze ja jestem z Łodzi, a sklepu nie kojarzę
a kiedy się wybierasz, bo ja pewnie w Manufakturze będę w sobotę to mogę sprawdzić i dać ci znać
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-06, 10:37   #2670
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
kurcze ja jestem z Łodzi, a sklepu nie kojarzę
a kiedy się wybierasz, bo ja pewnie w Manufakturze będę w sobotę to mogę sprawdzić i dać ci znać
sklepik eko-kosmetyki Juventa.
mieli HAUSCHKA,LAVERA,AVA, WELEDA, LOGONA, BIO SURE, ORGANIX, FLORAME, SANOFLORE.
robili tam badania skóry za darmo i mogłaś sobie dobrać do tego kosmetyki.
czy nadal są i robią właśnie nie wiem

Pamiętam też sklep z eko żywnością i kosmetykami naturalnymi - Biotanika, niedaleko Piotrowskiej.
Mieli Lavera, Anne Marie Borlind, Sante.
czy są nadal

Będę za 2 tyg, więc ogromnie będę ci wdzięczna za aktualne newsy
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL

Edytowane przez beeets
Czas edycji: 2012-03-06 o 10:38
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.