Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 13:59   #3361
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kikakika1 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Mam odrost ciemny blond. Jednak wolałabym, zeby włosy były jaśniejsze Mam zamiar użyć szapmonu rumiankowego ale boję sie, że zrobią sie rudawe, złote lub żółte...
Czy macie jakies doświadczenia z rumiankiem????
jest o tym specjalny wątek
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:23   #3362
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

wiecie co? z tego wszystkiego mam chęć drastyczniej ciachnąć włosy, tak do ramion ale po sesji najprędzej. zaoszczędze tym sposobem na oleju taki mały offtop: wiecie jakie włosy miałą ta marmozeta co balowała z moim już byłym??? Rude, malowane oczywiście, przedłużane... One były ładneŁapie doła...
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:36   #3363
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
wiecie co? z tego wszystkiego mam chęć drastyczniej ciachnąć włosy, tak do ramion ale po sesji najprędzej. zaoszczędze tym sposobem na oleju taki mały offtop: wiecie jakie włosy miałą ta marmozeta co balowała z moim już byłym??? Rude, malowane oczywiście, przedłużane... One były ładneŁapie doła...
daj spokój teraz wszyscy mają rude.. ja już tym rzygam, a po za tym na starość będzie miała trzy włosy na głowie jak tak dalej pójdzie..
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:44   #3364
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
daj spokój teraz wszyscy mają rude.. ja już tym rzygam, a po za tym na starość będzie miała trzy włosy na głowie jak tak dalej pójdzie..
zycze jej tego z całego serca
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:46   #3365
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
wiecie co? z tego wszystkiego mam chęć drastyczniej ciachnąć włosy, tak do ramion ale po sesji najprędzej. zaoszczędze tym sposobem na oleju taki mały offtop: wiecie jakie włosy miałą ta marmozeta co balowała z moim już byłym??? Rude, malowane oczywiście, przedłużane... One były ładneŁapie doła...
hej, kotek, też dziś myłam głowę i ttttaaaaka mnie naszła ochota, żeby ciachnąć! ale potem... doczepiłam sztuczne włosy i mi przeszło
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:52   #3366
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AnetqxD Pokaż wiadomość
Witam musiałam nadrobić zaległości. Miałam chirurgicznie usuwaną ósemkę (ząb tkwił sobie poziomo w dziąśle!)-przez co dokładnie tydzień miałam wyjęty z życiorysu. Na szczęście szwy już ściągnięte i wszystko pomału wraca do normy.

Włosy, włosy... końce posypały mi się okrutnie, już nie tylko się rozdwajają, ale łamią. Odstawiłam suszarkę i to dopiero pierwszy dzień odwyku, ale czuje, że będzie ciężko. Same schną nieskończenie dłuuugo.
Ostatnimi czasy zjadłam dużo antybiotyków, być może to też miało wpływ na pogorszenie ich stanu. Nie wiem co robić, chyba poczekam, aż podrosną i dopiero zetnę, tylko przez ten czas te rozdwojenia i roztrojenia będą postępować... I jeszcze ten zrudziały połysk. Eh.

A żeby tak nie zamartwiać się ich stanem i cierpliwie czekać na powrót naturalnego odcienia postanowiłam ćwiczyć Jogę! Ukoi duszę i uelastyczni ciało. Hehe.
Auu... Mnie też to czeka, bo mam te poziomą ósemkę, która urosła w stronę siódemki, wysunęła mi czwórkę do przodu i w ogóle pokrzywiła mi zęby... Ale jakoś nie mogę się zmusić do umówienia się na wizytę boję się.
Oj kudełki na pewno Ci się odwdzięczą odstawienia suszarki
A zapisałaś się na zajęcia z Jogi, czy sama?
Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
wiecie co? z tego wszystkiego mam chęć drastyczniej ciachnąć włosy, tak do ramion ale po sesji najprędzej. zaoszczędze tym sposobem na oleju taki mały offtop: wiecie jakie włosy miałą ta marmozeta co balowała z moim już byłym??? Rude, malowane oczywiście, przedłużane... One były ładneŁapie doła...
Kochana, ale Ci tego dupka współczuję! Takich to tylko ukatrupić i powiesić za... Dobrze, że szybko podjęłaś decyzję i dałaś sobie z nim spokój -tego można Ci pogratulować Czemu faceci to takie świnie niby to nierozumne większość ma jakieś zaćmienie umysłu.
Teraz głowa do góry -chcesz obciąć -tnij! To pomaga. Ale broń Cię przed farbami
I pamiętaj, my jesteśmy i będziemy zawsze. Ale musisz sobie odnowić trochę przyjaźni, bo samym Internetem też się nie da żyć Szkoda, że nie mieszkamy bliżej siebie
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 14:58   #3367
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
hej, kotek, też dziś myłam głowę i ttttaaaaka mnie naszła ochota, żeby ciachnąć! ale potem... doczepiłam sztuczne włosy i mi przeszło
moje i tak są suche od połowy, więc i tak muszą iść pod nożyczki. tak do ramion bym sobie ścięła przez wakacje trochę by odrosły

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość

Kochana, ale Ci tego dupka współczuję! Takich to tylko ukatrupić i powiesić za... Dobrze, że szybko podjęłaś decyzję i dałaś sobie z nim spokój -tego można Ci pogratulować Czemu faceci to takie świnie niby to nierozumne większość ma jakieś zaćmienie umysłu.
Teraz głowa do góry -chcesz obciąć -tnij! To pomaga. Ale broń Cię przed farbami
I pamiętaj, my jesteśmy i będziemy zawsze. Ale musisz sobie odnowić trochę przyjaźni, bo samym Internetem też się nie da żyć Szkoda, że nie mieszkamy bliżej siebie
oj szkoda, szkoda w sobotę mam juwenalia w szkole to mam nadzieję, że trochę się rozerwę, później w niedzielę impreza plenerowa, to przynajmniej weekend nie będzie przytłaczający. Farby mnie nie kuszą podoba mi się mój kolor i kocham moje włosy przynajmniej one są wobec mnie uczciwe i wierne
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 14:59   #3368
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

do ramion???!?to moje marzenie, bo ja mam krótkie:h ahaha:
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:08   #3369
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
do ramion???!?to moje marzenie, bo ja mam krótkie:h ahaha:
moje są za zapięcie stanika razem z 5 cm odrostu
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:18   #3370
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
oj szkoda, szkoda w sobotę mam juwenalia w szkole to mam nadzieję, że trochę się rozerwę, później w niedzielę impreza plenerowa, to przynajmniej weekend nie będzie przytłaczający. Farby mnie nie kuszą podoba mi się mój kolor i kocham moje włosy przynajmniej one są wobec mnie uczciwe i wierne
My mamy teraz Bachanalia
No, co do włosów to święta prawda!

EJ DZIEWCZYNY właśnie się zastanawiam czy nie zamówić sobie Tangle Teezera i się nie mogę zdecydować na kolor -jak to baba

Niebieski? Miętowy?
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:21   #3371
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

którą byście wybrały na moim miejscu?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tt_real_foto.jpg (69,5 KB, 27 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 15:22   #3372
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
o mój boże, tulę... ja na szczęście mam spokój, poki co przestały rosnąć, ale pamiętam, że gdy tylko zaczęły... cholera, bolało!!! na szczęscie mam już 3 całe, ostatnia ósemka w drodze,ale najgorsze już za mną

wiecie, ostatnie tygodnie to sam stres ,ale na włosy nie podziałało nic a nic! może to dlatego,że ten stres to taki szalenie pozytywny, wiecie, nie kortyzol, a endorfinki i adrenalina
Hehe, teraz to już luuuz. Zazdroszczę, że Ci wyrosły. Ja nawet nie wiedziałabym, że mam już ósemki gdyby nie zdjęcie pantomograficzne.
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:30   #3373
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 238
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
którą byście wybrały na moim miejscu?
Ja bym wziela chyba ta zielona/mietowa, chyba dlatego, ze kupilam sobie bluze w takim kolorze i strasznie fajnie mi sie w niej chodzi. Hehe, ale uzasadnienie, nie ma to jak babska logika
__________________


Be the change you want to see in the world!
Konwalia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:45   #3374
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
My mamy teraz Bachanalia
No, co do włosów to święta prawda!

EJ DZIEWCZYNY właśnie się zastanawiam czy nie zamówić sobie Tangle Teezera i się nie mogę zdecydować na kolor -jak to baba

Niebieski? Miętowy?
miętowy
a tak wgl nie lepiej kupić np szczotkę z naturalnego włosia, albo drewniany grzebień??
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!

Edytowane przez Espoir91
Czas edycji: 2012-05-21 o 15:50 Powód: ...
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 15:45   #3375
kikakika1
Przyczajenie
 
Avatar kikakika1
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
którą byście wybrały na moim miejscu?
podoba mi się pomarańczowa - wakacyjna!
miętowa tez fajna
kikakika1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 16:05   #3376
AmaiMomo
Zadomowienie
 
Avatar AmaiMomo
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 381
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Ja bym wybrała miętową albo różową, bo to akurat moje ulubione kolory.

Trochę mnie nie było, a już tyle do nadrabiania.

Odwiedźcie mnie od pomysłu ścinania włosów...proszę. Ostatnio korci mnie fryzurka "na chłopczycę".

A odrostów dalej nie widać... Chyba są zbyt podobne do koloru farby.
AmaiMomo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 16:15   #3377
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Espoir91 Pokaż wiadomość
miętowy
a tak wgl nie lepiej kupić np szczotkę z naturalnego włosia, albo drewniany grzebień??
Nie Mam szczotkę z naturalnego włosia i jak tylko znajdę coś na jej miejsce to ją spalę w ognisku. Dziadostwo! Moje włosy zbierają dużo kurzu i za chiny ludowe nie idzie tego ze szczotki wyczyścić -zbierają się między jej włosami koty i trzeba to pęsętą pojedyńczo wyciągnąć, a ja nie mam czasu na takie rozrywki
Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Pokaż wiadomość
Ja bym wziela chyba ta zielona/mietowa, chyba dlatego, ze kupilam sobie bluze w takim kolorze i strasznie fajnie mi sie w niej chodzi. Hehe, ale uzasadnienie, nie ma to jak babska logika
Ano, nasza logika Ja się właśnie gapię w lustro i wyobrażam sobie siebie z szczotką jakiegoś koloru ale chyba niebieski bardziej? A już sama nie wiem, znowu nie zamówię
Cytat:
Napisane przez kikakika1 Pokaż wiadomość
podoba mi się pomarańczowa - wakacyjna!
miętowa tez fajna
Nie, pomarańcz nie róż i się podoba, ale bym już chciała jakiś doroślejszy kolor

---------- Dopisano o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez AmaiMomo Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała miętową albo różową, bo to akurat moje ulubione kolory.

Trochę mnie nie było, a już tyle do nadrabiania.

Odwiedźcie mnie od pomysłu ścinania włosów...proszę. Ostatnio korci mnie fryzurka "na chłopczycę".

A odrostów dalej nie widać... Chyba są zbyt podobne do koloru farby.
a dobrze będziesz się czuć? Jak tak to tnij
a braku odrostów -zazdrościć

mierzyłam przed chwilą -5,5 cm jak mi zaczną rosnąć 1,5 cm miesięcznie to będzie super
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 16:44   #3378
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Natalisis Pokaż wiadomość
AnetqxD ja miałam usuwanie chirurgicznie 3 ósemki na raz, bo właśnie urosły mi w poprzek i nie wybiły się z dziąseł. Co prawda zabieg miałam robiony w szpitalu pod narkozą, bo trzeba było otwierać zatoki i dłutować szczękę tak mi fajnie te zęby się umiejscowiły, ale i tak parę dni sobie tam poleżałam na środkach przeciwbólowych, które guzik dawały. A żeby było weselej to wyglądałam jak napakowany chomik i miałam całą buzię w sińcach i popodbijanie oczy , nie wiem co oni tam ze mną robili Przez pierwszy miesiąc to nie wiedziałam jak mam buzią ruszać i co jeść bo wszystko bolało. Potem już było lepiej, ale jeszcze musiałam uważać na twardsze jedzenie, bo jak uraziło dziąsło to był niezły ból. Na szczęście to było jakieś 2-3 lata temu, teraz już mam spokój. Chociaż najpierw rok chodziłam z potwornym bólem zębów, bo mądrzy dentyści nie wiedzieli co to może być. Dopiero jak się wykłóciłam o skierowanie na zdjęcie panoramiczne szczęki to się okazało, że mam te niemiłe niespodzianki do usunięcia.
Olaboga! 3 na raz... swoje wycierpiałaś, współczuję. Ja przy tej jednej umierałam tydzień. Z tych trzech co mi zostały to, chyba tylko jedna ma szansę wyrosnąć, a jak jej się uda to i tak będzie krzywo. Czeka mnie wizyta u ortodonty.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
Auu... Mnie też to czeka, bo mam te poziomą ósemkę, która urosła w stronę siódemki, wysunęła mi czwórkę do przodu i w ogóle pokrzywiła mi zęby... Ale jakoś nie mogę się zmusić do umówienia się na wizytę boję się.
Oj kudełki na pewno Ci się odwdzięczą odstawienia suszarki
A zapisałaś się na zajęcia z Jogi, czy sama?
Nie radzę zwlekać z wizytą, bo się zaczną robić stany zapalne- tak było w moim przypadku. Te nieszczęsne ósemki.
Co do Jogi, sama będę ćwiczyć, znaczy z panem Godfrey'em Devereux'em-1,5 godziny dynamicznej Jogi Vinyasa . Zobaczymy jak mi pójdzie, na razie czekam aż się późny obiad w brzuszku ułoży.
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013


Edytowane przez AnetqxD
Czas edycji: 2012-05-21 o 16:50
AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 16:57   #3379
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AnetqxD Pokaż wiadomość
Nie radzę zwlekać z wizytą, bo się zaczną robić stany zapalne- tak było w moim przypadku. Te nieszczęsne ósemki.
Co do Jogi, sama będę ćwiczyć, znaczy z panem Godfrey'em Devereux'em-1,5 godziny dynamicznej Jogi Vinyasa . Zobaczymy jak mi pójdzie, na razie czekam aż się późny obiad w brzuszku ułoży.
póki co nic się nie robi, a mam je już rok może w wakacje pójdę...
Już myślałam, że się zapisałaś -teraz joga modna, kupa moich koleżanek chodzi choć droga impreza ja czekam, aż mi TŻ kupi fitness na PS3 Move bo mi kiedyś obiecał -tylko coś się doczekać nie mogę
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 16:59   #3380
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
którą byście wybrały na moim miejscu?
ja bym brała róż, ale to dlatego, że dobrze widać tę szczotkę, bo ja to zaraz bym zgubiła znając siebie
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:00   #3381
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ja bym brała róż, ale to dlatego, że dobrze widać tę szczotkę, bo ja to zaraz bym zgubiła znając siebie
ona chyba taka spora jest, to nie wiem czy by się tak zgubiła choć kto wie. A już sama nie wiem, zaczęłam czytać, że nie wszyscy są zadowoleni... Choć najtańsza na all już za 35 zł do kupienia. Ciekawe czy naprawdę oryginał
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:01   #3382
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
póki co nic się nie robi, a mam je już rok może w wakacje pójdę...
Już myślałam, że się zapisałaś -teraz joga modna, kupa moich koleżanek chodzi choć droga impreza ja czekam, aż mi TŻ kupi fitness na PS3 Move bo mi kiedyś obiecał -tylko coś się doczekać nie mogę
kurdę też bym sobie sama ćwiczyła, ale trochę się boję, że nie będę umieć, jeszcze sobie coś zrobię i co

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ona chyba taka spora jest, to nie wiem czy by się tak zgubiła choć kto wie. A już sama nie wiem, zaczęłam czytać, że nie wszyscy są zadowoleni... Choć najtańsza na all już za 35 zł do kupienia. Ciekawe czy naprawdę oryginał
nawet jak to nie oryginał, to ciężko taki plastik nie jest podrobić jakby się kto postarał nic tam skomplikowanego nie ma
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:09   #3383
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

jak myślicie?
http://allegro.pl/tangle-teezer-mode...356312360.html
i oczywiście nie ma ani niebieskiej ani miętowej w tej cenie

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
kurdę też bym sobie sama ćwiczyła, ale trochę się boję, że nie będę umieć, jeszcze sobie coś zrobię i co

---------- Dopisano o 18:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------



nawet jak to nie oryginał, to ciężko taki plastik nie jest podrobić jakby się kto postarał nic tam skomplikowanego nie ma
a co Ty taka delikatna jesteś? Ja to się forsować bym nie zamierzała, a wiem ile mogę -tak mi się wydaje kiedyś zapasy trenowałam serio

ale może podróba się czymś różni -z tego co czytam to musi być jakaś tam miękkość tego plastiku itd a sama nie wiem zresztą.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

A w ogóle wiecie, że ten koleś co wymyslił TT to zgłosił się z tą szczotką do takiego programu, w którym odpowiednie osoby pomagają w rozwinięciu własnego biznesu (taki leciał na Discovery lub jakimś takim kanale) i go olali mówiąc, że z tego nic nie będzie. A proszę!
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:18   #3384
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
jak myślicie?
http://allegro.pl/tangle-teezer-mode...356312360.html
i oczywiście nie ma ani niebieskiej ani miętowej w tej cenie

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------



a co Ty taka delikatna jesteś? Ja to się forsować bym nie zamierzała, a wiem ile mogę -tak mi się wydaje kiedyś zapasy trenowałam serio

ale może podróba się czymś różni -z tego co czytam to musi być jakaś tam miękkość tego plastiku itd a sama nie wiem zresztą.

---------- Dopisano o 18:09 ---------- Poprzedni post napisano o 18:06 ----------

A w ogóle wiecie, że ten koleś co wymyslił TT to zgłosił się z tą szczotką do takiego programu, w którym odpowiednie osoby pomagają w rozwinięciu własnego biznesu (taki leciał na Discovery lub jakimś takim kanale) i go olali mówiąc, że z tego nic nie będzie. A proszę!
ano haha teraz kasę zbija nie no delikatna to raczej nie siatkówkę namiętnie trenowała, a mam 158 cm, nieźle i do tego wystawiałam pod siatką piłki więc taki delikates to nie jestem, ale mam problemy z kręgosłupem i trochę się boję
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:18   #3385
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
póki co nic się nie robi, a mam je już rok może w wakacje pójdę...
Już myślałam, że się zapisałaś -teraz joga modna, kupa moich koleżanek chodzi choć droga impreza ja czekam, aż mi TŻ kupi fitness na PS3 Move bo mi kiedyś obiecał -tylko coś się doczekać nie mogę
Szkoda mi pieniędzy właśnie. Acz jak kiedyś będę miała przypływ wolnej gotówki to, poważnie rozważę wybranie się na kilka zajęć z Jogi. Z ciekawości zwykłej, a i podpatrzę jak to wygląda.
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:19   #3386
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Kat - ja z zasady nie kupuję podróbek, więc nie polecam tych najtańszych. Sama mam purple disco i wygląda i sprawuje się świetnie! milion razy lepiej niż z naturalnego włosia...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:33   #3387
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
ano haha teraz kasę zbija nie no delikatna to raczej nie siatkówkę namiętnie trenowała, a mam 158 cm, nieźle i do tego wystawiałam pod siatką piłki więc taki delikates to nie jestem, ale mam problemy z kręgosłupem i trochę się boję
ano, z kręgosłupem nie ma żartów... a coś poważnego?
Też kiedyś siatkówkę trenowałam ale stałam raczej z tyłu na odbieraniu jako, że się nigdy mocnych piłek nie bałam.
Cytat:
Napisane przez AnetqxD Pokaż wiadomość
Szkoda mi pieniędzy właśnie. Acz jak kiedyś będę miała przypływ wolnej gotówki to, poważnie rozważę wybranie się na kilka zajęć z Jogi. Z ciekawości zwykłej, a i podpatrzę jak to wygląda.
też bym poszła, ale ja raczej nie miewam przypływów gotówki więc zostaje mi fitness na PS3 jak się doproszę Znacie to w ogóle? Wygląda super...:

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
Kat - ja z zasady nie kupuję podróbek, więc nie polecam tych najtańszych. Sama mam purple disco i wygląda i sprawuje się świetnie! milion razy lepiej niż z naturalnego włosia...
Ale patrzyłaś do linka? Myślisz, że to podróba? Właśnie z tych 4 kolorów to albo disco, albo róż, albo pomarańcz... Albo już nie wiem
Kiedyś mnie ten mój "perfekcjonizm" zabije
Właśnie od TŻ dostałam pozwolenie na TT
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:53   #3388
AnetqxD
Raczkowanie
 
Avatar AnetqxD
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 105
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ano, z kręgosłupem nie ma żartów... a coś poważnego?
Też kiedyś siatkówkę trenowałam ale stałam raczej z tyłu na odbieraniu jako, że się nigdy mocnych piłek nie bałam.

też bym poszła, ale ja raczej nie miewam przypływów gotówki więc zostaje mi fitness na PS3 jak się doproszę Znacie to w ogóle? Wygląda super...:
Kojarzę to, na pewno dużo przyjemniej się z tym ćwiczy niż tak solo.
Co do tej szczotki, nie zgłębiałam jej tematu i nie wątpię, że coś tam daje, ale 35zł za kawałek plastiku? Matko...
Zresztą, ja nie używam szczotek, jestem wierna jednemu grzebieniowi już od daaaawna. O to, ten:
http://www.donegal.com.pl/grzebienie...549208230.html
__________________
You can do more. You can always do more.

Zapuszczam włosy
Drożdżuję od: 12.08.2013
Jantaruję od: 18.08.2013

AnetqxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 17:54   #3389
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

jeśli chodzi o zeby to w zeszły wtorek miałam wyrywany ząb, 6stkę i do tego rozcinane dziąsło na zebie mądrości po tej samej stronie. nadal boli, chociaż lepiej jest, niby... ale masakra była.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-21, 18:04   #3390
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez AnetqxD Pokaż wiadomość
Kojarzę to, na pewno dużo przyjemniej się z tym ćwiczy niż tak solo.
Co do tej szczotki, nie zgłębiałam jej tematu i nie wątpię, że coś tam daje, ale 35zł za kawałek plastiku? Matko...
Zresztą, ja nie używam szczotek, jestem wierna jednemu grzebieniowi już od daaaawna. O to, ten:
http://www.donegal.com.pl/grzebienie...549208230.html
W Naturze można je dostać z tego co kojarzę. Ale oglądałam i mnie to nie przekonuje. Ja przerobiłam już wiele szczotek i grzebieni do 20 zł i wszystko było do a potrzebuję czegoś co rozczesze moje kołtuny i ściągnie kurz po całym dniu a grzebień choćby nie wiem jak cudowny -kurzu nie ogarnie. Owszem, mam zwyklaka z szeroko rozstawionymi zębami, ale służy głównie przy odżywkach.
Już sama nie wiem -dzika nie mogę doczyścić, wrócę do TŻa to Wam zrobię zdjęcia mojej szczoty z naturalnego włosia -wygląda jak to wyłysiałe nieszczęście
Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o zeby to w zeszły wtorek miałam wyrywany ząb, 6stkę i do tego rozcinane dziąsło na zebie mądrości po tej samej stronie. nadal boli, chociaż lepiej jest, niby... ale masakra była.
brr mówicie mi więcej, to nigdy nie pójdę poczekam, aż będę szczerbata nie no, w wakacje może pójdę... Jedną krzywą ósemkę obiecał mi mój dentysta wyrwać (ale też mówił, że póki nie boli to jej nie trzeba), bo ta pozioma to chirurgicznie i jeszcze na dole -a tam podobno gorzej się goją
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:55.