Potrzebuje szybkiej pomocy, paznokieć się złamał i krwawi! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-27, 11:36   #1
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966

Potrzebuje szybkiej pomocy, paznokieć się złamał i krwawi!


Dziewczyny może wy będziecie wiedziały co zrobić, prócz przemycia wodą. Moja stylistka niestety nie odpowiada... Paznokiec zelowy złamał mi sie w połowie długosci razem z naturalnym paznokciem i okropnie krwawi, co mam robic? Nalezy go zdjąć, założyć plaster? Chyba rozkrwawił się do mięsa;/ I boli...
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 17:37   #2
beatar6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 38
Dot.: Potrzebuje szybkiej pomocy, paznokieć się złamał i krwawi!

najlepiej nic nie rób zawiń palec i poczekaj aż odrośnie...a następnym razem nie rób az takich długich albo po prostu uważaj sam się na pewno nie złamał.
beatar6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 11:29   #3
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Potrzebuje szybkiej pomocy, paznokieć się złamał i krwawi!

Twoja 'stylistka' zapewne nie zbudowała krzywej C i dlatego teraz cierpisz... :/. Ja bym zrobiła tak:
- uwinęłabym paznokieć jakimś bandażem, plastrem, czymkolwiek innym żeby nie spowodować dodatkowych bolesnych uszkodzeń. Nie wiem tylko czy wtedy nie zalegną się jakieś choróbska. Nie przemywałabym wodą ale wiesz czym...trochę będzie boleć...
- w PONIEDZIAŁEK DO LEKARZA, jak bol jest nie do zniesienia to dzisiaj na ostry dyżur
- Zrobiłabym zdjęcie pazura
- Udałabym się do Twojej 'stylistki'
W ŻADNYM WYPADKU NIE OBGRYZAJ PAZNOKCIA!
Czy ta stylistka przyjmuje normalnie w salonie, czy to koleżanka, która 'robi tipsy'?
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 15:31   #4
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Potrzebuje szybkiej pomocy, paznokieć się złamał i krwawi!

Wyobraź sobie Beator, że nie masz racji, bo paznokieć miałam długość 2 czyli był krótki. Owszem sam się złamał a stylistka nie zrobiła żadnej krzywej bo robiłam całe w jednym kolorze...
Aerin - tak, robi paznokcie w domu. Ja pisałam watek 27.05 takze paznokiec juz zdazyl wyzdrowiec, a przynajmniej prawie zdążył wyzdrowieć. Niedawno sobie zrobiłam nowe paznokcie, tamten jakoś się w miarę zagoił, zaklejałam plastrem jak gdzieś wychodziłam, najpierw mocno krwawił, ale po 2 dniach już zupełnie przestał boleć. W każdym bądź razie dzięki za odpowiedź Aerin, pozdrawiam.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 16:21   #5
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Potrzebuje szybkiej pomocy, paznokieć się złamał i krwawi!

Aerin - chyba troche przesadzilas z tym ostrym dyzurem poza tym nawet dobrze zbudowane paznokcie moga sie zlamac na linii stresu i wtedy boli niemilosiernie, ale mozna zawinac pazurka w plaster na dzien, a na noc proponowalabym odwinac - najlepiej leczy powietrze i nie nagromadza sie pod opatrunkime zadne bakterie.. no i czekac az odrosnie, zagoi sie etc - pamietajmy, ze uszkodzonych lub przepilowanych do krwi paznokci nie nalezy pokrywac zadna masa.
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 17:44   #6
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Potrzebuje szybkiej pomocy, paznokieć się złamał i krwawi!

Dzięki, dzięki, juz jest wszystko ok, obyło się bez ostrych dyżurów, hehe.
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 19:42   #7
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Potrzebuje szybkiej pomocy, paznokieć się złamał i krwawi!

[QUOTE=whitechocolateraspb erry;34523993]Wyobraź sobie Beator, że nie masz racji, bo paznokieć miałam długość 2 czyli był krótki. Owszem sam się złamał a stylistka nie zrobiła żadnej krzywej bo robiłam całe w jednym kolorze...
....
Kotku,nawet jak są w jednym kolorze powinny mieć wybudowaną krzywą.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-05, 23:16   #8
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Potrzebuje szybkiej pomocy, paznokieć się złamał i krwawi!

[QUOTE=dark01;34529539]
Cytat:
Napisane przez whitechocolateraspberry Pokaż wiadomość
Wyobraź sobie Beator, że nie masz racji, bo paznokieć miałam długość 2 czyli był krótki. Owszem sam się złamał a stylistka nie zrobiła żadnej krzywej bo robiłam całe w jednym kolorze...
....
Kotku,nawet jak są w jednym kolorze powinny mieć wybudowaną krzywą.
masz racje Darko - tylko, ze ja ostatnio coraz czesciej czytam na innych forach, ze dziewczyny nie buduja paznokcia jak robia w jednym kolorze.. baa, nawet go nie opracowuja... Zdolne sa chyba bardzo - zazdroszcze
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 11:51   #9
whitechocolateraspberry
Zadomowienie
 
Avatar whitechocolateraspberry
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 966
Dot.: Potrzebuje szybkiej pomocy, paznokieć się złamał i krwawi!

Tak, już wiem, że powinny mieć krzywą nawet jak są w jednym kolorze, więc chyba już nie będę robiła w jednym kolorze aby mieć jednak tą krzywą W każdym bądź razie już jest dobrze. Paznokcie mam już nowe, tym razem french z krzywa i jak na razie jest ok
__________________
Truth has no path. Truth is living, and therefore, changing. It has no resting place, no form, no organized institution, no philosophy.
whitechocolateraspberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 15:57   #10
Aaerin
Raczkowanie
 
Avatar Aaerin
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 108
Dot.: Potrzebuje szybkiej pomocy, paznokieć się złamał i krwawi!

Sunniva, nie ma co się szczypać jak boli i krwawi. Dziewczyny z zapaleniem spojowek przychodza na ostry dyzur bo nie zmyly makijazu z imprezy. A Czekoladzie niemiła sytuacja zdarzyla sie w weekend. Ja u lekarza bywam raz na pół roku jednak jestem zdania, że w takiej sytuacji lepiej dmuchać na zimne i nie cierpieć.
__________________
Dukan - srukan

Dieta Turbo! było 82 jest 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60

Bańki chińskie! Cudo na cellu!
Aaerin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 11:18   #11
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Potrzebuje szybkiej pomocy, paznokieć się złamał i krwawi!

Cytat:
Napisane przez Aaerin Pokaż wiadomość
Sunniva, nie ma co się szczypać jak boli i krwawi. Dziewczyny z zapaleniem spojowek przychodza na ostry dyzur bo nie zmyly makijazu z imprezy. A Czekoladzie niemiła sytuacja zdarzyla sie w weekend. Ja u lekarza bywam raz na pół roku jednak jestem zdania, że w takiej sytuacji lepiej dmuchać na zimne i nie cierpieć.
hmm.. no to bywasz bardzo czesto jak na mlody -wnioskuje po zdjeciu-wiek.
i ja uwazam, ze przesadzasz, bo lekarz nie bedzie nic w stanie zrobic, na pewno nie da srodkow przeciwbolowych, nie podlaczy pod kroplowke i nie polozy na szpitalny oddzial, tylko zalozy opatrunek a jeszcze pewnie sie wkurzy, ze z byle pierda przychodzi i zajmuje miejsce w kolejce ludziom, ktorzy przychodza z czyms bardzo powaznym np. z powaznym zlamaniem reki lub nogi . My nie mamy po 5 lat tylko jestesmy juz doroslymi osobami, no ale jesli ktos jest hipohondrykiem to juz jego sprawa. Ja nie raz, nie dwa zlamalam sobie paznokcia i to tak, ze krwawil i bolal (co jest normalne przy tyego typu urazach), ale nie lecialam z tym na ostry dyzur, tylko odkazilam, na dzien zakladalam plaster, na noc sciagalam i paznokiec leczyl sie w ciagu kilku dni. Co innego jesli stylistka wprowadzi ci jakiegos grzyba lub zarazi cie zoltaczka-to jest powazne i bez lekarza sie nie obejdzie..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.