Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 97 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 14:11   #2881
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
coz... mam takie samo zdanie.
mowi sie ze sa malo szkodliwe i takie dobre... ale czy przeprowadzono juz badania na kilku pokoleniach staruszek ktore by braly taka forme zabezpieczenia przez wieksza czesc zycia? nie!
dlatego ja nie wierze w te bajeczki.
gumki moze sa dyskomfortowe- ale przynajmniej nie maja takich skutkow ubocznych...
juz bym chyba wolala plastry anty niz tabsy chociaz to tez zabawa w dalszym ciagu hormonami i sztuczne sterowanie organizmem...

a nigdy nie wiadomo czy na starosc nie bedziemy tak chore, ze bedziemy zalezne od wielu lekow jak moj dziadek- 10tabl na dobe i wtedy zdrowa watrobka by sie przydala.... a tak... bedzie wiecej inwalidow i wieksza smiertelnosc na choroby ukl krazenia, i tak koncerny zwala to na postep cywilizacyjny
ten reportaz naprawde otworzyl mi oczy a tu przyklad tragedii http://www.figa.pl/28-latka-umarla-p...epcyjne-a371/4 i takich jest o wiele wiecej

Sa bardzo niebezpieczne. Ostatnio moja znajoma lat 28 - spuchla jej noga , najpierw bolala , zrobil sie mniejszy zylak , poszla do lekarza i we wrzesniu ma miec operacje na tego zylaka bo lekarz stwierdzil ze natychmiast trzeba operowac bo grozi zakrzepica szkoda ,ze nie zapytal jej czy bierze tabsy ,bo bierze i u tak mlodej osoby to spowodowane jest przez te cholerne tabsy plus sklonnosc genetyczna.

Musze rozwazyc swoja decyzje.Tez mam kilka dolegliwosci ktore sa zwiazane z tabletkami.Da sie z nimi zyc ale to bez sensu...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:22   #2882
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez 7Paulina7 Pokaż wiadomość
Kolor piękny - mam cos podobnego na głowie

Widziałyście nowy odcień włosów Aleny - fajny , stonowany kolor blondu
to cos jak kitka chce- perlowy blond poziom 8 czyli 8.2
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:23   #2883
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja nie mam zdania brac nie brac tabsow. Jeste wiele za, jest wiele przeciw.
Duzo by pisac.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:38   #2884
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ten reportaz naprawde otworzyl mi oczy a tu przyklad tragedii http://www.figa.pl/28-latka-umarla-p...epcyjne-a371/4 i takich jest o wiele wiecej

Sa bardzo niebezpieczne. Ostatnio moja znajoma lat 28 - spuchla jej noga , najpierw bolala , zrobil sie mniejszy zylak , poszla do lekarza i we wrzesniu ma miec operacje na tego zylaka bo lekarz stwierdzil ze natychmiast trzeba operowac bo grozi zakrzepica szkoda ,ze nie zapytal jej czy bierze tabsy ,bo bierze i u tak mlodej osoby to spowodowane jest przez te cholerne tabsy plus sklonnosc genetyczna.

Musze rozwazyc swoja decyzje.Tez mam kilka dolegliwosci ktore sa zwiazane z tabletkami.Da sie z nimi zyc ale to bez sensu...
caskada wiesz ja mam takie zdanie... tabsy czy plastry itp sa fajne dla nastolatek zaczynajacych zycie sexualne- z wlasnego doswiadczenia wiem, ze wtedy uprawia sie sexu mnostwo, z roznymi partnerami, nie zawsze przemyslanie czy pamieta o antykoncepcji typu gumka na wszelki wypadek wiadomo- gowniarskie mlodziencze bledy zeby nie spaprac sobie zycia wczesna ciaza- uwazam ze srodek jak najbardziej ok.
jednak nie oszukujmy sie.. z czasem gdy dorastamy, patrzymy na to wszystko juz inaczej- madrzejemy...idziemy do pracy,chowamy dzieci i juz sex nie jest najwieksza atrakcja zycia uwazam ze jesli ktos nie uprawia sexu powiedzmy kilka razy w tyg to mu te tabsy sa zbedne... sa inne formy zabezpieczen, mniej inwazyjne jak na tak okazyjne stosunki...
nie koniecznie trzeba zrec hormony....
ale sie przyjelo- na tradzik diane ilestam, jak okres bolesny/nieregularny to tabsy, idziesz do gina i dluzej namawia cie na tabsy niz zajmuje mu zbadanie ciebie to przykre...
a jak z duma mowie ze inaczej sie zabezpieczam i dziekuje to slysze- to zycze powodzenia! o i nie miala pani dotad dzieci??? jakbym z kosmosu spadla...
kazdy decyduje o swoim zyciu i zdrowiu- nie wiem czy warto je sobie psuc akurat tak... u mnie po 1,5 roku brania zaczely sie klopoty z pecherzem i kamica nerek...miewalam nadcisnienie, bol glowy to byla codziennosc... do tego krwawienei 2x w miesiacu.
ciesze sie, ze wtedy sie obudzilam i tak szybko to odrzucilam....
jak widac da sie- sexem ciesze sie bardziej niz wiekszosc moich znajomych/kolezanek co jedza tabsy a sex uprawiaja 1-2x w miesiacu
wiadomo z genetyka sie nie wygra... u mnie w rodzinie albo rak albo wlasnie krazenie- zawaly, wylewy... nie zamierzam dowalac sobie czyms, co wiem, ze moze mnie zabic.

ty masz juz dziecko... gdybym ja juz je miala pewnie pomyslalabym o spirali...chociaz sprobowac. jak by sluzylo to super, nie no to wrocilabym do gumek.
i jak mowie- nie trafiaja do mnie argumenty ze gumke czuc, ze trze, ze bariera, ze facetowi nie podchodzi.
owszem, gumki durexa i wszelkie tanie lateksy- zgadzam sie, malo przyjemne. tz mowi ze go cisna i ma uczucie jakby go ubrali wlasnie w stroj lateksowy...
ale odkad stosujemy skyny to nic nie czuc totalnie... czuje jego cieplo, miekkosc jaka ma skora "tam"... on mnie czuje... i to nie tylko moja opinia- dlugo z niego wyciagalam i choc cena troche zaporowa jesli sie duzo sexu uprawia, to sam stwierdzil jak ost mielismy kupowac, zebym brala skyny i on zaplaci- wiec juz wiem ze i jemu podeszlo. i nigdy mnie nie namawial na inna forme zabezpieczenia- szanowal moje zdrowie, chcial dla mnie najlepiej i dziecka poki co tez miec nie chcial.
faceci sa egoistami z natury ale czy chcieliby potem przez takie tabsy miec piekna, 40letnia zone na wozku, albo byc wdowcami przez to ze brala tabletki??? raczej nie...

a co tobie doskwiera najbardziej przez tabsy?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:43   #2885
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Tak wygladaja moje wloski na chwile obecna (3tyg po farbowaniu). Ciezko w ogole ten kolor okreslic
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obraz 869.jpg (44,0 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 883.jpg (29,5 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 880.jpg (22,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obraz 862.jpg (38,4 KB, 28 załadowań)
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-08-23 o 14:46
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:47   #2886
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Tak wygladaja moje wloski na chwile obecna (3tyg po farbowaniu). Ciezko w ogole ten kolor okreslic
wcale nie ciezko, świetny kolor popielaty blond poziom 9
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:52   #2887
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja gdybym miala mozliwosc tez zostalabym przy gumkach, ale po pierwsze oboje czulismy sie bardzo niekomfortowo w nich, po drugie kilka razy zdazylo nam sie ze gumka pekla i obawiamy sie wpadki... a po trzecie moj ma jakby jakies uczulenie na lateks (robia mu sie kropeczki tam po gumkach) i w tym jest najwiekszy problem...
Tez sie boje w przyszlosci roznych chorob zwiazanych z hormonami, ale nie moge znalezc zadnej innej zastepczej metody dla nich. Wsrod moich znajomych praktycznie wszystkie biora pigulki i nie maja zadnych skutkow ubocznych, ale kto wie co bedzie z Nami w przyszlosci....

Czasem mam takie glupie rozkminy czy te problemy z pecherzem i nadzerka nie moga byc powiazane z tym sexem bez gumy....

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wcale nie ciezko, świetny kolor popielaty blond poziom 9
no wiedzialam ze Ty nie bedziesz miala z tym problemu
to teraz jeszcze jeden poziom i bedzie tak jak chcialam



Kurde krew mi leci z nosa i ogolnie jakos slabo sie dzis czuje
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-08-23 o 14:57
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 15:04   #2888
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Dziewczyny jade wlasnie tramwajem! Jaaa ale przygoda, nie wiedzialam jak sie bilet kasuje bo tutaj jakies nowinki technologiczne uskutecznili, Jezu :/ ale tym razem nie powiedzialam z przejecia dzien dobry :d ale fajnie sie jedzie, fajny tramwaj jakis nowy chyba kurcze ale fajnie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:07   #2889
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Ja gdybym miala mozliwosc tez zostalabym przy gumkach, ale po pierwsze oboje czulismy sie bardzo niekomfortowo w nich, po drugie kilka razy zdazylo nam sie ze gumka pekla i obawiamy sie wpadki... a po trzecie moj ma jakby jakies uczulenie na lateks (robia mu sie kropeczki tam po gumkach) i w tym jest najwiekszy problem...
Tez sie boje w przyszlosci roznych chorob zwiazanych z hormonami, ale nie moge znalezc zadnej innej zastepczej metody dla nich. Wsrod moich znajomych praktycznie wszystkie biora pigulki i nie maja zadnych skutkow ubocznych, ale kto wie co bedzie z Nami w przyszlosci....

Czasem mam takie glupie rozkminy czy te problemy z pecherzem i nadzerka nie moga byc powiazane z tym sexem bez gumy....

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------



no wiedzialam ze Ty nie bedziesz miala z tym problemu
to teraz jeszcze jeden poziom i bedzie tak jak chcialam
a moze tez tak byc...
gdzies kiedys czytalam artykul, jak sie dowiedzialam ze moja sis ma nadzerke, ze czesto u mlodych kobiet pojawia sie gdy wczesnie rozpoczynaja wspolzycie- choc tu by sie nie zgadzalo bo ja rozpoczynalam b. wczesnei i jej nigdy nie mialam- albo wlasnie jak sie kocha bez gumek- bo te bakterie co sie przenosza powoduja wlasnie czestsze zapalenia i stany nadzerkowe to byl jakis artykul medyczny tlumaczony na polski lekarzy z usa...
nie mam zrodla ale zapadlo mi to w pamiec
no i moja e.... jej sytuacja tez by pasowala- tez walczyla z nadzerka, miala nawet juz wymrazana ale sie odnawia i tez tylko tabsy, gum nie, bo partner narzeka i na gumie to wcale nie chce z nia ale jej sprawa, jej zdrowie... no i ciagle ma infekcje, w sumie nie zdarzylo sie zeby sie do konca wyleczyla... ciagle uplawy i ciagle zapal pecherza
meczy mi sie bidulka ale co ja jej poradze... musi dojrzec psychicznie do pewnych decyzji...

sa gumki nielateksowe ktore nie uczulaja wlasnie skyny ktore polecam, chociaz kupic opak. 3szt za 10zl w rossmanie i sprobowac jak bedzie bardzo zle- pozostale 2szt oddacie znajomym
mnie pekla gumka tylko 2x w zyciu... za kazdym razem ratowalam sie postinorem od gina- 72h po... i cacy.
dzis wiem, ze raz to byl cholerny durex stad ich nie znosze i ten lateks taki twardy maja a drugi raz po pijaku i cos zle zalozylismy....
na gumkach jakbym zliczyla to robilam to w liczbach 4cyfrowych, wiec jak widac zle nie jest, trzeba tylko pocwiczyc nakladanie albo przeczytac i przemyslec ulotke jak sie powinno je zakladac- moj tz z poczatku nie pamietal o scisnieciu czubka w gumce i ja powietrze rozsadzalo... ale doszlismy co zle i od tamtej pory spokoj, wiele par popelnia ten blad.
z pecherzem klopot to na bank przez bakterie jakie na ciebie przenosi...i to bedzie ci wracalo pierwsze kilka lat. pamietaj o siku tuz po i sporo pic i nie krepowac sie korzystac z lazienki.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość


Kurde krew mi leci z nosa i ogolnie jakos slabo sie dzis czuje
pewnie przez cisnienie i goraco...
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jade wlasnie tramwajem! Jaaa ale przygoda, nie wiedzialam jak sie bilet kasuje bo tutaj jakies nowinki technologiczne uskutecznili, Jezu :/ ale tym razem nie powiedzialam z przejecia dzien dobry :d ale fajnie sie jedzie, fajny tramwaj jakis nowy chyba kurcze ale fajnie
kitka wybacz ale...
ja ost jak jechalam trolejbusem to nie umialam sobie drzwi otworzyc bo teraz jest tak ze pasazerowie sami musza klikac guzik i sie otworzy, juz nie kierowca otwiera jak dawniej
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:13   #2890
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a moze tez tak byc...
gdzies kiedys czytalam artykul, jak sie dowiedzialam ze moja sis ma nadzerke, ze czesto u mlodych kobiet pojawia sie gdy wczesnie rozpoczynaja wspolzycie- choc tu by sie nie zgadzalo bo ja rozpoczynalam b. wczesnei i jej nigdy nie mialam- albo wlasnie jak sie kocha bez gumek- bo te bakterie co sie przenosza powoduja wlasnie czestsze zapalenia i stany nadzerkowe to byl jakis artykul medyczny tlumaczony na polski lekarzy z usa...
nie mam zrodla ale zapadlo mi to w pamiec
no i moja e.... jej sytuacja tez by pasowala- tez walczyla z nadzerka, miala nawet juz wymrazana ale sie odnawia i tez tylko tabsy, gum nie, bo partner narzeka i na gumie to wcale nie chce z nia ale jej sprawa, jej zdrowie... no i ciagle ma infekcje, w sumie nie zdarzylo sie zeby sie do konca wyleczyla... ciagle uplawy i ciagle zapal pecherza
meczy mi sie bidulka ale co ja jej poradze... musi dojrzec psychicznie do pewnych decyzji...

sa gumki nielateksowe ktore nie uczulaja wlasnie skyny ktore polecam, chociaz kupic opak. 3szt za 10zl w rossmanie i sprobowac jak bedzie bardzo zle- pozostale 2szt oddacie znajomym
mnie pekla gumka tylko 2x w zyciu... za kazdym razem ratowalam sie postinorem od gina- 72h po... i cacy.
dzis wiem, ze raz to byl cholerny durex stad ich nie znosze i ten lateks taki twardy maja a drugi raz po pijaku i cos zle zalozylismy....
na gumkach jakbym zliczyla to robilam to w liczbach 4cyfrowych, wiec jak widac zle nie jest, trzeba tylko pocwiczyc nakladanie albo przeczytac i przemyslec ulotke jak sie powinno je zakladac- moj tz z poczatku nie pamietal o scisnieciu czubka w gumce i ja powietrze rozsadzalo... ale doszlismy co zle i od tamtej pory spokoj, wiele par popelnia ten blad.
z pecherzem klopot to na bank przez bakterie jakie na ciebie przenosi...i to bedzie ci wracalo pierwsze kilka lat. pamietaj o siku tuz po i sporo pic i nie krepowac sie korzystac z lazienki.

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------


pewnie przez cisnienie i goraco...

kitka wybacz ale...
ja ost jak jechalam trolejbusem to nie umialam sobie drzwi otworzyc bo teraz jest tak ze pasazerowie sami musza klikac guzik i sie otworzy, juz nie kierowca otwiera jak dawniej


No wlasnie sobie lod przykladam do noska... zaraz musze wyjsc a mam czerwony nochal

Wiesz co musimy sprobowac kiedys te Skyny, moze rzeczywiscie sa lepsze...Bo my to zawsze Durexy albo Unimile i nam pekaly czesto Ja wczesnie jakos nie zaczelam wspolzycia bo kolo 17stego roku zycia, wiec mysle ze to raczej taki w sam raz wiek na to... No ja z tym pecherzem i nadzerka to mam ciagle problemy i ciagle mi to powraca To jest taka meczarnia, ze daj spokoj...
No pamietam o sikaniu przed i po plus o czestym podmywaniu sie (stosuje Lactacyd) plus ostatnio nie nosza za bardzo stringow, tylko raczej zabudowane majtki takie bokserkowe.... No i nie mozemy szalec za bardzo z Tztem w roznych pozycjach, zeby uwazac na ta nadzerke wlasnie.... We wtorek ide sie skonsultowac jeszcze jednego ginekologa czy przy mojej wielkiej nadzerce musze ja wypalac czy wymrazac czy laserowo najlepiej. Niestety nie jestem w tym znawca i dlatego radze sie kilku lekarzy....

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jade wlasnie tramwajem! Jaaa ale przygoda, nie wiedzialam jak sie bilet kasuje bo tutaj jakies nowinki technologiczne uskutecznili, Jezu :/ ale tym razem nie powiedzialam z przejecia dzien dobry :d ale fajnie sie jedzie, fajny tramwaj jakis nowy chyba kurcze ale fajnie
i po co ludziom takie utrudnienia wprowadzaja potem nikt nie wie co i jak
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:22   #2891
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
No wlasnie sobie lod przykladam do noska... zaraz musze wyjsc a mam czerwony nochal

Wiesz co musimy sprobowac kiedys te Skyny, moze rzeczywiscie sa lepsze...Bo my to zawsze Durexy albo Unimile i nam pekaly czesto Ja wczesnie jakos nie zaczelam wspolzycia bo kolo 17stego roku zycia, wiec mysle ze to raczej taki w sam raz wiek na to... No ja z tym pecherzem i nadzerka to mam ciagle problemy i ciagle mi to powraca To jest taka meczarnia, ze daj spokoj...
No pamietam o sikaniu przed i po plus o czestym podmywaniu sie (stosuje Lactacyd) plus ostatnio nie nosza za bardzo stringow, tylko raczej zabudowane majtki takie bokserkowe.... No i nie mozemy szalec za bardzo z Tztem w roznych pozycjach, zeby uwazac na ta nadzerke wlasnie.... We wtorek ide sie skonsultowac jeszcze jednego ginekologa czy przy mojej wielkiej nadzerce musze ja wypalac czy wymrazac czy laserowo najlepiej. Niestety nie jestem w tym znawca i dlatego radze sie kilku lekarzy....

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------



i po co ludziom takie utrudnienia wprowadzaja potem nikt nie wie co i jak
chodzi mi o unimil skyn
http://www.unimil.pl/produkty/?i=1234

zreszta poczytaj sobie opinie o nich na necie- rewelacja! nie musisz mi na slowo ufac ale warto sprobowac zeby miec swoje zdanie.
wiem ze po porodzie ginowie tez zalecaja sex z prezerwatywa i nie tylko ze wzgledu na nowa ciaze jak cos... ale dopoki wszystko sie idealnie nie zagoi, kiedys gadalam o tym z moim ginem, bo lubie wypytywac lekarzy o to co mnie interesi i nie wstydze sie- oni bardziej sa zszokowani nieraz moimi pytaniami

masz osobny recznik do okolic int czy po myciu wycierasz sie papierowymi???to tez wazne...

dobrze, ze sie kilku pytasz co z tym zrobic- bo wiadomo sa fachowcy i Fachowcy wiem, ze nierodkom bardzo rzadko sie robi cos z nadzerkami przed pierwsza ciaza... to sa juz sytuacje wyjatkowe...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 15:28   #2892
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
chodzi mi o unimil skyn
http://www.unimil.pl/produkty/?i=1234

zreszta poczytaj sobie opinie o nich na necie- rewelacja! nie musisz mi na slowo ufac ale warto sprobowac zeby miec swoje zdanie.
wiem ze po porodzie ginowie tez zalecaja sex z prezerwatywa i nie tylko ze wzgledu na nowa ciaze jak cos... ale dopoki wszystko sie idealnie nie zagoi, kiedys gadalam o tym z moim ginem, bo lubie wypytywac lekarzy o to co mnie interesi i nie wstydze sie- oni bardziej sa zszokowani nieraz moimi pytaniami

masz osobny recznik do okolic int czy po myciu wycierasz sie papierowymi???to tez wazne...

dobrze, ze sie kilku pytasz co z tym zrobic- bo wiadomo sa fachowcy i Fachowcy wiem, ze nierodkom bardzo rzadko sie robi cos z nadzerkami przed pierwsza ciaza... to sa juz sytuacje wyjatkowe...
aaa to sa te unimilie widzialam je ale ich jeszcze nie testowalismy... jak namowie mojego Tz-ta to sprobujemy Ogolnie to chce go namowic, zeby on tez sie poszedl zbadac, bo moze on ma w sobie jakies bakterie i mnie ciagle zaraza ? Co do recznika- mam osobny.

No ja niestety musze miec cos zrobione z ta nadzerka bo kazdy lekarz mowi mi, ze jest ona dosc duzych rozmiarow a do tego powiekszyla mi sie ostatnio. Takto nie czuje zadnego bolu ani nic, ale podczas sexu mnie bardzo boli czasem Czytalam, ze po wypalankach i laserach robia sie ogromne blizny i moga byc pozniej problemy z urodzeniem dziecka...a z kolei wymrazanie jest takie troche bezsensu, bo ponoc czesto wlasnie po nim odnawia sie nadzerka. I tak teraz mam wyjazd wiec dopiero we wrzesniu cos z tym zrobie....Ale musze dzialac bo boje sie zeby nie miec pozniej raka szyjki macicy...No zobaczymy, co on powie na to wszystko jak pojde we wtorek....

Fajnie, ze moge sobie swobodnie tutaj o tym pogadac.
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-08-23 o 15:30
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:34   #2893
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

musze przyznac ze temat mnie wciagnal
moze jakas notka na bloga az mi wkoncu usuna go

bunny wlasnie niedawno myslalam o spirali
co mi dolega ? no wlasnie to ,przed czym ostrzega ulotka ,zeby nie brac tabsow , czyli mam migreny po 2x w miesiacu , oslabienia,pocenie sie , bole nog i opuchniecia przy kostkach ...nie zapowiada sie to wesolo o nadzerce nie wspomne ,ze tez przeszlam i o zmianach nastroju na bardziej nerwowy



agatko owszem jakies plusy sa ale przy tylu wadach to te plusy sa kropla w morzu , bylam nie za bardzo uswiadomiona do wczoraj , czytalam ulotke , zawsze czytam ulotki lekow ...ale sprawe zaczynaja naglasniac zagraniczne media a firma bayer schering stala sie dziwnie niedostepna do rozmowy na zarzucane im zarzuty
W kilku krajach jest bardzo glosno juz na ten temat .A ginekolodzy nie czuja obowiazku nas informowac o skutkach ubocznych wkoncu im lepsze nam wcisna tabletki ,tym lepiej dla nich po kieszeni
Niebezpieczny jest skladnik tych tabsow-drospirenon- ludzki hormon , ktory sieje spustoszenie we krwi bardziej ja zageszczajacefektem czego sa zakrzepy zylne...
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:38   #2894
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ja tez nie umiem drzwi w autobusach otwierac, jakies cuda porobili, guziki


Dziewczyny nie kazdej tabsy szkodza, nie kazdej pomoga.
Zwieksza ryzyko zatorów, ale nie spowodują ot tak nagle z kosmosu.
Na cisnienie-wpłyną bądź nie, moga nawet obnizyc.
Wszystko zalezy od predyspozycji osoby.
Dlatego przed nalezy zrobic badania, badac sie w miedzy czasie.

Ja sie wlasnie dlatego nie wypowiadam. Nie moge byc ZA albo PRZECIW.
Jestem ZA albo PRZECIW tabsom ALE w konkretnej sytuacji u KONKRETNEJ PRZEBADANEJ osoby.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:42   #2895
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
aaa to sa te unimilie widzialam je ale ich jeszcze nie testowalismy... jak namowie mojego Tz-ta to sprobujemy Ogolnie to chce go namowic, zeby on tez sie poszedl zbadac, bo moze on ma w sobie jakies bakterie i mnie ciagle zaraza ? Co do recznika- mam osobny.

No ja niestety musze miec cos zrobione z ta nadzerka bo kazdy lekarz mowi mi, ze jest ona dosc duzych rozmiarow a do tego powiekszyla mi sie ostatnio. Takto nie czuje zadnego bolu ani nic, ale podczas sexu mnie bardzo boli czasem Czytalam, ze po wypalankach i laserach robia sie ogromne blizny i moga byc pozniej problemy z urodzeniem dziecka...a z kolei wymrazanie jest takie troche bezsensu, bo ponoc czesto wlasnie po nim odnawia sie nadzerka. I tak teraz mam wyjazd wiec dopiero we wrzesniu cos z tym zrobie....Ale musze dzialac bo boje sie zeby nie miec pozniej raka szyjki macicy...No zobaczymy, co on powie na to wszystko jak pojde we wtorek....

Fajnie, ze moge sobie swobodnie tutaj o tym pogadac.
a mialas kiedys w zwiazku z zapaleniami robiony posiew-wymaz z pochwy? bo w nim powinno byc widac czy masz problem przez jakas bakterie, jesli tak to jaka albo grzyba i wtedy do leczenia oboje ty i tz tez...
bo moze byc tak, ze u niego nic nie wyjdzie a u ciebie tak- tez to przerabialam

no to chyba musisz cos z nia robic..
nie wiem jak to jest z ta ciaza potem- ale mi cos swita ze sa problemy z zajsciem i donoszeniem, a nie porodem- bo porod mozna olac i masz cesarke wtedy wiadomo... ale najlepiej jakbys szczerze pogadala z lekarzem o tym, ze poki co nie planujesz ciazy np kilka nastepnych lat i co tu robic jesli ona sie powieksza i daje ci dyskomfort...i boisz sie o przyszla ciaze bo chcesz miec dzieci.

ja zawsze swobodnie o tym pogadam z kazdym
moja ciocia mnie tego nauczyla- dla niej bylo za pozno przez glupie zaniedbanie i krepacje... czekala, az skonczylo sie wycinka i rakiem na szczescie przezyla...
ale jak zawsze wpadam na kawke, to opowiada mi jak bylo, jaka chemia jak sam zabieg... i ze zaluje ze tyle czekala. przez glupi wstyd i zaniedbanie tego- bo ma 2 doroslych synow i przeciez wstydzic sie nie powinna a jednak...

dlatego uwazam ze warto rozmawiac, pytac innych...
to niby ciagle tabu, ja z moja mama dopiero teraz umiem siasc i przy drinku pogadac o wspolzyciu, ciazy i chorobach... kiedys bym predzej ze wstydu splonela jakas dziwna bariere mialam- dla mnie byla PANI MATKA.... dzis zaluje bo jakbym kilka lat temu z nia pogadala szczerze- uniknelabym kilku bledow...
za to z kolezankami sobie zawsze przy alko uzywamy i sprawy babskie to nasz glowny temat za kazdym razem
jednak wiem ze nie kazdy ma chec o takich rzeczach gadac albo nie ma z kim... i to tez szanuje.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:44   #2896
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

drospirenon akurat to po prostu progesteron ale taki moczopedny, ma nie powodowac obrzekow i tycia, zbierania wody. ale u mnie powodował, jak brałam yasmin-w nich jest.

zawsze bylo wiadomo co powoduja tabsy, trzeba dopytac lekarza, samemu poczytac. sa kobiety którym nie szkodzą-powtarzam. wszystko trzeba dostosowac do konkretnej osoby.
a nagłasniają bo nie mają juz o czym pisac. nagle nikt nie zaczał umierac po tabsach, znalezli sobie taki temat i pisza.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:53   #2897
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
musze przyznac ze temat mnie wciagnal
moze jakas notka na bloga az mi wkoncu usuna go

bunny wlasnie niedawno myslalam o spirali
co mi dolega ? no wlasnie to ,przed czym ostrzega ulotka ,zeby nie brac tabsow , czyli mam migreny po 2x w miesiacu , oslabienia,pocenie sie , bole nog i opuchniecia przy kostkach ...nie zapowiada sie to wesolo o nadzerce nie wspomne ,ze tez przeszlam i o zmianach nastroju na bardziej nerwowy



agatko owszem jakies plusy sa ale przy tylu wadach to te plusy sa kropla w morzu , bylam nie za bardzo uswiadomiona do wczoraj , czytalam ulotke , zawsze czytam ulotki lekow ...ale sprawe zaczynaja naglasniac zagraniczne media a firma bayer schering stala sie dziwnie niedostepna do rozmowy na zarzucane im zarzuty
W kilku krajach jest bardzo glosno juz na ten temat .A ginekolodzy nie czuja obowiazku nas informowac o skutkach ubocznych wkoncu im lepsze nam wcisna tabletki ,tym lepiej dla nich po kieszeni
Niebezpieczny jest skladnik tych tabsow-drospirenon- ludzki hormon , ktory sieje spustoszenie we krwi bardziej ja zageszczajacefektem czego sa zakrzepy zylne...
z tego co wiem na blogu mozna pisac o wszystkim tylko nie wyrazac sie ostro o wierze czy politykach
moja mama np nie mogla nosic spirali... miala plamienia niby normalne ale tez bole ciagle i po kilku miesiacach jej wyjeli...
ale mysle ze sprobowac warto.
kurcze, to masz calkiem sporo tych dolegliwosci kochana... ja bym przemyslala to i obgadala z partnerem bo wiadomo- to decyzja dwojga ale facet musi szanowac twoje zdrowie i bedzie chcial jak najlepiej dla ciebie na pewno
do tabsow zawsze mozna wrocic...
mnie najbardziej wlasnie wkurza ta tajemnica wokol tabsow- zero prawdziwych badan i testow do opinii publicznej, wszystko poukrywane i niby taki cud dla ludzkosci a na starosc to wyjdzie... zwlaszcza u palaczy

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tez nie umiem drzwi w autobusach otwierac, jakies cuda porobili, guziki


Dziewczyny nie kazdej tabsy szkodza, nie kazdej pomoga.
Zwieksza ryzyko zatorów, ale nie spowodują ot tak nagle z kosmosu.
Na cisnienie-wpłyną bądź nie, moga nawet obnizyc.
Wszystko zalezy od predyspozycji osoby.
Dlatego przed nalezy zrobic badania, badac sie w miedzy czasie.

Ja sie wlasnie dlatego nie wypowiadam. Nie moge byc ZA albo PRZECIW.
Jestem ZA albo PRZECIW tabsom ALE w konkretnej sytuacji u KONKRETNEJ PRZEBADANEJ osoby.
jasne agatko... ale teraz mi powiedz z reka na sercu- ilu ginow naprawde bada cie wszerz i wzdluz uczciwie pod katem dobrania tabsow? ilu zgadza sie bez szemrania pisac skierowania na badania co roku typu- krzepliwosc krwi czy proby watrobowe???
szczerze? ja takiego w calym moim zyciu intymnym nie spotkalam zawsze jest a po co, a dlaczego? ze nie trzeba a potem rach ciach wypadek! i juz cie nie ma... i zgania sie na pacjenta- ze to on sie nie pilnowal, nie badal na wszystko itp.
i jeszcze- czy naprawde te co biora tabsy robia te badania coroczne? nawet co 2-3 lata?
z cytologia jest ciezko a co mowic dodatkowe badania wlasnei pod katem tolerancji anty hormonalnej....
nie znam nikogo kto by sie regularnie badal, tylko wchrzaniaja te tabsy jak cukierki i sa dumne ze nie wpadly...
nie pomysla co bedzie za kilka lat... i z tego co wiem pierwsze klopoty zwykle pojawiaja sie po odstawieniu lub przy checi zajscia w ciaze...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:54   #2898
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja tez nie umiem drzwi w autobusach otwierac, jakies cuda porobili, guziki


Dziewczyny nie kazdej tabsy szkodza, nie kazdej pomoga.
Zwieksza ryzyko zatorów, ale nie spowodują ot tak nagle z kosmosu.
Na cisnienie-wpłyną bądź nie, moga nawet obnizyc.
Wszystko zalezy od predyspozycji osoby.
Dlatego przed nalezy zrobic badania, badac sie w miedzy czasie.

Ja sie wlasnie dlatego nie wypowiadam. Nie moge byc ZA albo PRZECIW.
Jestem ZA albo PRZECIW tabsom ALE w konkretnej sytuacji u KONKRETNEJ PRZEBADANEJ osoby.
zgadza sie i moje akurat predyspozyje nie sa do brania tabsow a biore sobie na wlasna odpowiedzialnosc



aaaaa wiedzialyscie ze np u mnie ,zeby zatrzymac tram miejski czy autobus miejski nalezy zamachac reka bo inaczej ominie cie i pojedzie dalej , nawet jesli stoisz na przystanku? tak samo jak sie wchodzi na jezdnie to ruchem reki zatrzymuje sie samochod ,zeby przejsc ostatnio zapomnialam sie i tak zrobilam u siebie w miescie w PL facet sie zatrzymal i wyjrzal przez okno w samochodzie bo myslal ze cos chce , a ja sobie tylko przeszlam
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:30   #2899
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

BUNNY
chwilowa zmiana tematu
pamietam ze casting 1021 mi wysuszył-czytam KWC i rzeczywiscie piszą ze 1021 i 1010 jest dziwny ale 1013 ma pochlebne opinie.
moze ja bym sama sobie zrobiła refleksy 1013?
czy nic nie wyjdzie, bez sensu?
ja farbowałam intercosmo 8,32 to złoto opalizujacy
potem 400 casting
i teraz 1013 to ten piaskowy, ma niby popiel i zloto...
nie wiem czy jest sens, czy cokolwiek wyjdzie i czy nie wyjdzie zielen?

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jasne agatko... ale teraz mi powiedz z reka na sercu- ilu ginow naprawde bada cie wszerz i wzdluz uczciwie pod katem dobrania tabsow? ilu zgadza sie bez szemrania pisac skierowania na badania co roku typu- krzepliwosc krwi czy proby watrobowe???
szczerze? ja takiego w calym moim zyciu intymnym nie spotkalam zawsze jest a po co, a dlaczego? ze nie trzeba a potem rach ciach wypadek! i juz cie nie ma... i zgania sie na pacjenta- ze to on sie nie pilnowal, nie badal na wszystko itp.
i jeszcze- czy naprawde te co biora tabsy robia te badania coroczne? nawet co 2-3 lata?
z cytologia jest ciezko a co mowic dodatkowe badania wlasnei pod katem tolerancji anty hormonalnej....
nie znam nikogo kto by sie regularnie badal, tylko wchrzaniaja te tabsy jak cukierki i sa dumne ze nie wpadly...
nie pomysla co bedzie za kilka lat... i z tego co wiem pierwsze klopoty zwykle pojawiaja sie po odstawieniu lub przy checi zajscia w ciaze...
No masz racje, jasne, trzeba badac sie sammeu za kase...
sa tez gini co wypisują, ale ja nie wiem ilu. Nie mam pojecia jak to wyglada. A kobiety no cóż nie zawsze mysla...
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zgadza sie i moje akurat predyspozyje nie sa do brania tabsow a biore sobie na wlasna odpowiedzialnosc



aaaaa wiedzialyscie ze np u mnie ,zeby zatrzymac tram miejski czy autobus miejski nalezy zamachac reka bo inaczej ominie cie i pojedzie dalej , nawet jesli stoisz na przystanku? tak samo jak sie wchodzi na jezdnie to ruchem reki zatrzymuje sie samochod ,zeby przejsc ostatnio zapomnialam sie i tak zrobilam u siebie w miescie w PL facet sie zatrzymal i wyjrzal przez okno w samochodzie bo myslal ze cos chce , a ja sobie tylko przeszlam
O kurka

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

CASCADA
znasz to:

http://odrastaniewlosow.pl/crescina.htm

tak przegladam internet i sie natknelam, nie znalam tego, a wlasciwie moze i słyszałam ale nigdy nie zwrócilam uwagi.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 16:34   #2900
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY
chwilowa zmiana tematu
pamietam ze casting 1021 mi wysuszył-czytam KWC i rzeczywiscie piszą ze 1021 i 1010 jest dziwny ale 1013 ma pochlebne opinie.
moze ja bym sama sobie zrobiła refleksy 1013?
czy nic nie wyjdzie, bez sensu?
ja farbowałam intercosmo 8,32 to złoto opalizujacy
potem 400 casting
i teraz 1013 to ten piaskowy, ma niby popiel i zloto...
nie wiem czy jest sens, czy cokolwiek wyjdzie i czy nie wyjdzie zielen?

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------



No masz racje, jasne, trzeba badac sie sammeu za kase...
sa tez gini co wypisują, ale ja nie wiem ilu. Nie mam pojecia jak to wyglada. A kobiety no cóż nie zawsze mysla...


O kurka

---------- Dopisano o 17:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

CASCADA
znasz to:

http://odrastaniewlosow.pl/crescina.htm

tak przegladam internet i sie natknelam, nie znalam tego, a wlasciwie moze i słyszałam ale nigdy nie zwrócilam uwagi.
agatko obawiam sie ze ten casting totalnie nic ci nie pojasni... bo on nie jest farba superrozjasniajaca predzej z majiblond cos.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:38   #2901
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
agatko obawiam sie ze ten casting totalnie nic ci nie pojasni... bo on nie jest farba superrozjasniajaca predzej z majiblond cos.
no ale ma wode 7,5...
powinien zlapac...
czym bys zrobila refleksy u mnie?
jakimś bezem?
moze tym musem loreala? 913? ale on ma 6%.
A moze ten casting cokolwiek wezmie.
teraz mam taką 6, a pewnie jak wróce z wakacji zmyje sie do poziomu 7.
Obmysl cos

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-08-23 o 16:40
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:44   #2902
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Paulina - właśnie tak jak Bunny mówi - do takiego odcienia dążę, perłowy blondzik, boski już się nie mogę doczekać aż go będę miała

Czeko pięknie wyszło, a jaka Ty jesteś śliczna i fotogeniczna a jakie włosy długie!!! są trochę cieniutkie, ale jak urosły kolor bardzo ładny, czyściutki, podoba mi się i pasuje do Ciebie bardzo

Lavia Ty też masz piękny kolor myślę, że do Ciebie pasuje

Bunny, Agatka
- teraz to wiedziałam jak się otwiera drzwi, bo jechałam już kiedyś, więc aż taka ciemna nie byłam ale wprowadzili jakieś bilety elektroniczne, jakieś karty co się przykłada i już skasowane, więc nie wiedziałam gdzie mam wcisnąć ten swój bilet papierowy czułam się jak turystka, nie miałam nawet pojęcia czy w dobry wsiadłam

Caskada dlatego ja nie biorę tabsów nigdy nie brałam i raczej nie zamierzam. Nie mam nic do tego, że ktoś bierze - jego zdrowie, ja nie chcę i nie potrzebuję


wiecie coo... u mnie w Carrefourze nie ma już Nivea intense repair w starej wersji, już są nowe!!! nie przeżyję musiałam kupić tylko niebieską Herbala
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 16:56   #2903
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
no ale ma wode 7,5...
powinien zlapac...
czym bys zrobila refleksy u mnie?
jakimś bezem?
moze tym musem loreala? 913? ale on ma 6%.
A moze ten casting cokolwiek wezmie.
teraz mam taką 6, a pewnie jak wróce z wakacji zmyje sie do poziomu 7.
Obmysl cos
agatko halloooo... farba farby nie rozjasnia pamietasz? chyba ze jest superrozjasniajaca.
wyjda ci te refleksy rude jak po dekoloryzacji o ile cokolwiek ci ruszy. ja bym robila superrozjasniajcym bezowym czy zlotym...


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Paulina - właśnie tak jak Bunny mówi - do takiego odcienia dążę, perłowy blondzik, boski już się nie mogę doczekać aż go będę miała

Czeko pięknie wyszło, a jaka Ty jesteś śliczna i fotogeniczna a jakie włosy długie!!! są trochę cieniutkie, ale jak urosły kolor bardzo ładny, czyściutki, podoba mi się i pasuje do Ciebie bardzo

Lavia Ty też masz piękny kolor myślę, że do Ciebie pasuje

Bunny, Agatka
- teraz to wiedziałam jak się otwiera drzwi, bo jechałam już kiedyś, więc aż taka ciemna nie byłam ale wprowadzili jakieś bilety elektroniczne, jakieś karty co się przykłada i już skasowane, więc nie wiedziałam gdzie mam wcisnąć ten swój bilet papierowy czułam się jak turystka, nie miałam nawet pojęcia czy w dobry wsiadłam

Caskada dlatego ja nie biorę tabsów nigdy nie brałam i raczej nie zamierzam. Nie mam nic do tego, że ktoś bierze - jego zdrowie, ja nie chcę i nie potrzebuję


wiecie coo... u mnie w Carrefourze nie ma już Nivea intense repair w starej wersji, już są nowe!!! nie przeżyję musiałam kupić tylko niebieską Herbala
kitka to kladz teraz 8 z 8.2 bedzie co ma byc.
kurcze u mnie jeszcze tydzien temu byly...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:00   #2904
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kitka to kladz teraz 8 z 8.2 bedzie co ma byc.
kurcze u mnie jeszcze tydzien temu byly...
myślisz? a jak wylezie glon (odpukać) to co wtedy?

to póki co się wstrzymam, spróbuję jeszcze z tydzień a później chlapnę Majirela


nie było ani jednej poszukam jeszcze w Leclerku ale wątpię jak oni mogli je tak schrzanić

Edytowane przez kitkulka
Czas edycji: 2012-08-23 o 17:02
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:07   #2905
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
myślisz? a jak wylezie glon (odpukać) to co wtedy?

to póki co się wstrzymam, spróbuję jeszcze z tydzień a później chlapnę Majirela


nie było ani jednej poszukam jeszcze w Leclerku ale wątpię jak oni mogli je tak schrzanić
to wtedy czerwona szamponetka taka na 3 mycia najtansza na kilka minut 2-3 i koniec glona.
ale potem juz bedziesz stale robila 8.2...
moze zieleni nie bedzie- wszystko teraz zalezy czy wlosy juz sa nasycone farba.
u mnie w lelku juz od dawna ich nie ma...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:11   #2906
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to wtedy czerwona szamponetka taka na 3 mycia najtansza na kilka minut 2-3 i koniec glona.
ale potem juz bedziesz stale robila 8.2...
moze zieleni nie bedzie- wszystko teraz zalezy czy wlosy juz sa nasycone farba.
u mnie w lelku juz od dawna ich nie ma...
kurczę, sprawdzę jeszcze w innym Carrefourze, może tam będą, zrobię zapas, bo ta nowa naprawdę jest tragiczna, próbowałam na wszelkie możliwe sposoby: mało odżywki, dużo odżywki, na dłużej, na krócej, na samej długości, na całych... obficie spłukiwana wodą i lżej - efekt zawsze taki sam. Włosy szare, bez połysku, takie jakby posklejane, no koszmar

oki super, zamówię Majirele

a czy włosy się nasyciły hmm... kolor wypłukał się, to na pewno, jest poziom 8 jak jestem na dworze i patrzę na włosy to wydają się takie właśnie popielate, ale jak słońce zaświeci to widać ten złoty połysk, czyli 8,13 jak nic bo jest i popiel i złoty blask.
A w sztucznym świetle wydają się takie żółtawe czasem. Raz popielate a raz żółtawe
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:23   #2907
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
kurczę, sprawdzę jeszcze w innym Carrefourze, może tam będą, zrobię zapas, bo ta nowa naprawdę jest tragiczna, próbowałam na wszelkie możliwe sposoby: mało odżywki, dużo odżywki, na dłużej, na krócej, na samej długości, na całych... obficie spłukiwana wodą i lżej - efekt zawsze taki sam. Włosy szare, bez połysku, takie jakby posklejane, no koszmar

oki super, zamówię Majirele

a czy włosy się nasyciły hmm... kolor wypłukał się, to na pewno, jest poziom 8 jak jestem na dworze i patrzę na włosy to wydają się takie właśnie popielate, ale jak słońce zaświeci to widać ten złoty połysk, czyli 8,13 jak nic bo jest i popiel i złoty blask.
A w sztucznym świetle wydają się takie żółtawe czasem. Raz popielate a raz żółtawe
nie no bardziej jak poziom 8 nie powinny sie wyplukiwac czyli jest dobrze, biale łatki nie wylaza...
bo np agatce sie bardzo wyplukuja te farby...
skoro poziom 8 sie trzyma to tak jakbys tylko tonowala kolor, nie powinno byc niespodzianek
a z nivea sliska sprawa... ale zainteresowala mnie z niej nowa linia nawilzajaca poczekam na jakies opinie i jak bedzie ok to sama sprobuje.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:25   #2908
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

A jaki jest bez superrozjasniajacy?
przeciez zawsze tak mamy ze jednak coś tam farba farbę rozjasnia...nawet jak odrosty robimy.

KITKA
ja tam ciemna jestem
z tymi guzikami w autobusach

---------- Dopisano o 18:25 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie no bardziej jak poziom 8 nie powinny sie wyplukiwac czyli jest dobrze, biale łatki nie wylaza...
bo np agatce sie bardzo wyplukuja te farby...
skoro poziom 8 sie trzyma to tak jakbys tylko tonowala kolor, nie powinno byc niespodzianek
a z nivea sliska sprawa... ale zainteresowala mnie z niej nowa linia nawilzajaca poczekam na jakies opinie i jak bedzie ok to sama sprobuje.
I co robic
musze isc do fryz, chyba sama nic nie zdzialam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:26   #2909
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

co to za sprawa z nowymi nivea? oswieccie mnie jak wyglada nowa wersja
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 17:30   #2910
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie no bardziej jak poziom 8 nie powinny sie wyplukiwac czyli jest dobrze, biale łatki nie wylaza...
bo np agatce sie bardzo wyplukuja te farby...
skoro poziom 8 sie trzyma to tak jakbys tylko tonowala kolor, nie powinno byc niespodzianek
a z nivea sliska sprawa... ale zainteresowala mnie z niej nowa linia nawilzajaca poczekam na jakies opinie i jak bedzie ok to sama sprobuje.
białe łaty nie wychodzą widzę tam czasami jakieś jaśniejsze pasemko, ale to chyba normalne? W każdym razie nie odróżnia się jeszcze odrost od tej długości rozjaśnianej

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-wlosow.html
ta odzywka Cię zainteresowała?
Nie widziałam jej nawet, ale też jestem ciekawa, mam nadzieję, że nie jest napakowana keratyną i innymi olejkami, bo jak tak to kiepsko
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
KITKA
ja tam ciemna jestem
z tymi guzikami w autobusach
u nas na drzwiach są takie wielkie guziki, więc widać gdzie wciskać ale to tylko na tych nowych tramwajach wiem gdzie, bo jak jeżdżą stare to ciemna masa

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
co to za sprawa z nowymi nivea? oswieccie mnie jak wyglada nowa wersja
właściwie to się nie różni wyglądem, troszeczkę tylko, ale ma napis NOWA FORMUŁA. Wrzucałam kiedyś skład na wątek, spróbuję znaleźć

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:29 ----------

o już mam, proszę

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1767

skład nowej wersji, ale nie mam starej
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.