Rozstępy i laser frakcyjny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-13, 17:33   #1
black_widow1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4

Rozstępy i laser frakcyjny


Witam.

Co prawda temat rozstępów i lasera frakcyjnego był już poruszany, ale ja mam nieco inny problem. Moje rozstępy są w niemal 100% stare i już białe, nie są to świeże rozstępy. Do tej pory chciałam zrobić sobie zabieg mikrodermabrazji, powtarzany kilkakrotnie. Dowiedziałam się jednak, że nie jest on zbyt skuteczny, a najlepszą metodą jest właśnie laser frakcyjny.

Czy któraś z Pań miała może podobną sytuację mając stare i białe rozstępy i poddała się zabiegowi laserem frakcyjnym? Czy takie rozstępy można usunąć? Mam je na całych nogach... Na udach, szczególnie od wewnętrznej strony, a nawet na łydkach... Mam je także na pośladkach i na boczkach...

Jestem z województwa zachodniopomorskiego i chciałabym gdzieś w tych rejonach zrobić ten zabieg, a nie gdzieś w Krakowie... Może Gdynia, Gdańsk, Szczecin, Poznań?

Z góry bardzo dziękuję za każdą informację, pozdrawiam.
black_widow1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 18:06   #2
sztukakamuflazu
Raczkowanie
 
Avatar sztukakamuflazu
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 224
Dot.: Rozstępy i laser frakcyjny

ja robilam, poczytam moje wypowiedzi. wydałam kilka tysięcy na 5 letnie rozstępy i NIC.
sztukakamuflazu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-11, 22:44   #3
Alinka1968
Przyczajenie
 
Avatar Alinka1968
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: Rozstępy i laser frakcyjny

Dziewczyny! Lasery frakcyjne tez się między sobą różnią. Sama mam podobny problem do rozwiązania więc trochę popytałam. Chociaż na rynku jest kilku producentów tego typu urządzeń to tylko jeden z producentów (firma Palomar) ma laser zatwierdzony przez FDA (amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków) do leczenie rozstępów ale uwaga - poprawa wyglądu w badaniach wynosiła 51 do 75 procent - czyli raczej nie ma szans na pupcię niemowlaka U mnie w Katowicach najbliżej mam taki laser w multi-klinika.pl u siebie tez na pewno znajdziesz jakiś dobry gabinet mający taki sprzęt i dobrego lekarza.
Alinka1968 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 22:24   #4
vivalitein
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 37
Dot.: Rozstępy i laser frakcyjny

Popieram... Palomar bije wszystkie na głowe!
__________________
szczęściara
vivalitein jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.