Refleksy we włosach-co to takiego? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 15:24   #31
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

gdybym sie czego kolwiek sensownego dowiedziala z tego watku to bym sie nie pytala

odswiezylam go zeby ktos kto je robil (zwlaszcza na ciemnych wlosach) napisal czy warto, jaka byla cena itp
jak nie masz nic sensowego do pisania to nie pisz, bo takie zlosliwe posty nic tu nie wnosza
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 21:44   #32
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Zacytuj mi w którym miejscu byłam złośliwa? Bo ja nie umiem się tego dopatrzyć. Wręcz ułatwiłam Ci zadanie, bo w skrócie podałam Ci w jednym zdaniu całe meritum sprawy. Rozumiem, że niektórym nie chce się czytać ale to już przesada...

Bez sensu również pytać o cenę - co salon to inna cena - w Koziej Wólce zapłacisz 20 zł a w Warszawie 200 zł. Najlepiej przejdź się do swojego ulubionego salonu i zapytaj. Minimum wysiłku a już będziesz wiedziała...

Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2009-08-03 o 21:46
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-03, 21:48   #33
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Dla Twojej wiadomosci - przeczytalam watek
I to np byla zlosliwa uwaga z Twojej strony.

Pytanie o cene wcale nie jest bez sensu, z Twoim podejsciem wszystkie pytania byly by bez sensu wiec nie wiem po co wlasciwie to forum?

ale ok nie chce sie udzielac nie na temat.
Jesli ktos mial robione refleksy na ciemnych wlosach (w kolorze brazu.. a nie blondu b.jasnego - zbyt duzy kontrast) to prosze o wypowiedz
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 17:05   #34
szkoti
Przyczajenie
 
Avatar szkoti
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: podbeskidzie
Wiadomości: 21
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

wg. mnie refleksy na ciemnych włosach będą wyglądały jakoś tak...
swoją drogą sama chce coś podobnego na głowie zrobić
szkoti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:53   #35
Kotuuu
Raczkowanie
 
Avatar Kotuuu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 186
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
Zacytuj mi w którym miejscu byłam złośliwa? Bo ja nie umiem się tego dopatrzyć. Wręcz ułatwiłam Ci zadanie, bo w skrócie podałam Ci w jednym zdaniu całe meritum sprawy. Rozumiem, że niektórym nie chce się czytać ale to już przesada...

Bez sensu również pytać o cenę - co salon to inna cena - w Koziej Wólce zapłacisz 20 zł a w Warszawie 200 zł. Najlepiej przejdź się do swojego ulubionego salonu i zapytaj. Minimum wysiłku a już będziesz wiedziała...
Zgadzam się całkowicie z Tobą! Nie jestem z dużego miasta raczej przeciętnego tutaj strzyżenie kosztuje ok. 25-30zł i to jest normalna cena w każdym salonie. Ja tyle płace.. tam gdzie chodzę się strzyc trzeba się o wiele wcześniej zapisywać, świetna atmosfera, wszystkie fryzjerki skupiają się na włosach.. chcą doradzać i w ogóle, nic nie naciągają. Za darmo podcinanie grzywki. Liczy się jakość, a nie to ile się płaci.

Co do tematu mam ciemny blond.. co roku ładnie mi się rozjaśniają od słońca.. ale nie zamierzam tym razem ich suszyć na słońcu, zrobię sobie refleksy.. aby włosy nabrały cieplejszego koloru ;D pokaże efekt ;D
__________________
Bo gdzie sięgać wzrok nie może - sięga siła wyobraźni...

---
Przez 100 dni nie jem słodkości!
Start... 2/100 ..
Kotuuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 22:05   #36
Naur
Raczkowanie
 
Avatar Naur
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 434
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

No ja zamierzam własnie jutro zrobić sobie refleksy na włosach średni brąz własnym sumptem, czyli rozjaśniacz, delikatne pasemka i jechane
No i jeszcze pokombinuję z samymi końcówkami, bo te mam najciemniejsze, więc chcę dać lekko na całość od dołu.
Zobaczymy jak wyjdzie
Naur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 20:17   #37
LolaBunny
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 211
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Ja mam pytanie .


Mam jasne blond rozjaśniane włosy. i chcę zrobić refleksy w kolorze ciemnego blondu.... chcę żeby to bardzo naturalnie wyglądało ale zbytnio nie przyciemniło mi włosów.
Da się coś takiego uzyskać ??
LolaBunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-15, 13:03   #38
malibu1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 37
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość

w wielu salonach opierajacych swoj profil na zamozniejszej klienteli jest tak, ze wlosy farbuje sie wylacznie ze strzyzeniem lub czesaniem. nie ma uslugi "sama farba". dlaczego? bo nie do pomyslenia jest aby klientke, ktora po usludze leci na bankiet albo spotkanie firmowe wypuscic z mokra glowa albo wlosami wysuszonymi w minute suszarką. i nie jest dla mnie argumentem, ze wlosy dobrze ostrzyzone "same sie ukladaja" - nieprawda, modelowanie rękami to tez modelowanie.

Klienci sa zawsze informowani przy zapisach o tym strzyzeniu i czesaniu i wiekszosc nie uwaza tego za "wyciaganie pieniedzy" tylko oczywista usluge. jesli kogos nie stac albo uwaza, inaczej to wychodzi. i tyle.

nie rozumiem tego bulwersowania się... zwlaszcza, ze prawie w ogole reklamacji nie mamy a klientki wychodza usmiechniete, zrelaksowane i zadowolone. i wracają
ja często łączę wizytę u fryzjera z pełnym relaksem, czyli idę później na basen/ saunę. nie skorzystałabym z salonu w którym mogłabym się umawiać głównie wtedy jeśli wybierałabym się 'do ludzi' (bankiet etc.) nie wiem jak inni, ale ja nie chadzam do fryzjera po to, żeby zaraz po wizycie pokazywać się z tej 'lepszej' strony innym. a jeśli już to mam prawo decydować o tym, czy chcę pokazać się z tej odmienionej strony (np. widoczne ścięcie i uczesanie u fryzjera) czy też robić sobie nieznaczną metamorfozę, a uczesać się 'po swojemu' - co uwielbiam robić. Nie znoszę modelowania u fryzjera.
FREEDOM oraz KLIENT nasz pan to moje ulubione hasła (wciąż ciężko jednak je wyegzekwować w po PRL-owskiej Polsce)
jeśli miałabym taki chory kaprys, żeby przyjść do fryzjera i najpierw zostać uczesaną, później zachciałabym farbę etc etc to każdy dobry fryzjer POWINIEN spełnić moje zachcianki bez szemrania i nie powinien mi mówić co jest dobre a co nie. Amen.
pozdrawiam

Edytowane przez malibu1
Czas edycji: 2011-07-15 o 13:05
malibu1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-15, 16:50   #39
maszunik
Raczkowanie
 
Avatar maszunik
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 90
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Nie chce offtopować, ale nie do końca się zgadzam. To, w czym wyjdziesz na głowie jest wizytówką fryzjera, jego portfolio. Fryzjer nie jest tylko rzemieślnikiem, ale zawodem artystycznym. A kolejność właściwa koloryzacji, strzyżenia etc jest istotna, jeśli chodzi o kondycję włosów. Tak samo jak dobranie koloru do urody. Gdybym była fryzjerką odmówiłabym koloryzacji jednej z mych koleżanek, która uparcie farbuje na ciepłe kolory pomimo tego, iż ewidentnie powinna na chłodne. Nie chciałabym, by ktoś chodził z taką fryzurą mojego autorstwa.
__________________
walczę z obgryzaniem i zapuszczam naturalne paznokcie

lipiec 2011 - postanawiam, że wracam do naturalnego koloru włosów i więcej nie farbuję

bladolica

dbam o skórę
maszunik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 19:39   #40
lemoniada_cytrynowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6
Proszę o pomoc- refleksy na brązowych włosach

Witam Was cieplutko,
Mam zrobione rozjaśniaczem refleksy na naturalnie brązowych włosach. Orientuje sie ktoś, czy włosy po rozjaśnianiu wracają kiedyś do swojego naturalnego koloru? Wiadomo, farba zmywa się z czasem, ale co z takim rozjaśniaczem? Czy one są już na zawsze wybarwione, a brązowe będą dopiero odrosty nad refleksami?
Bardzo proszę kogoś poinformowanego o odpowiedź
lemoniada_cytrynowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-17, 20:33   #41
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Proszę o pomoc- refleksy na brązowych włosach

Cytat:
Napisane przez lemoniada_cytrynowa Pokaż wiadomość
Witam Was cieplutko,
Mam zrobione rozjaśniaczem refleksy na naturalnie brązowych włosach. Orientuje sie ktoś, czy włosy po rozjaśnianiu wracają kiedyś do swojego naturalnego koloru? Wiadomo, farba zmywa się z czasem, ale co z takim rozjaśniaczem? Czy one są już na zawsze wybarwione, a brązowe będą dopiero odrosty nad refleksami?
Bardzo proszę kogoś poinformowanego o odpowiedź
Niestety nie, bo rozjaśniacz pozbawił włosy pigmentow.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-18, 16:49   #42
zbroja
Raczkowanie
 
Avatar zbroja
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 68
GG do zbroja Send a message via Skype™ to zbroja
Dot.: Proszę o pomoc- refleksy na brązowych włosach

Cytat:
Napisane przez lemoniada_cytrynowa Pokaż wiadomość
Witam Was cieplutko,
Mam zrobione rozjaśniaczem refleksy na naturalnie brązowych włosach. Orientuje sie ktoś, czy włosy po rozjaśnianiu wracają kiedyś do swojego naturalnego koloru? Wiadomo, farba zmywa się z czasem, ale co z takim rozjaśniaczem? Czy one są już na zawsze wybarwione, a brązowe będą dopiero odrosty nad refleksami?
Bardzo proszę kogoś poinformowanego o odpowiedź
Rozjasniacz wyciaga barwnik z wlosa wiec kolor nigdy nie wroci bo nie ma jak moze sie delikatnie przyciemnic z dluzszym czasem ale nieznacznie tak jak napisalas ciemniejsze beda tylko odrosty

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Zbroja ma zawsze rację, a jak Zbroja nie ma racji to patrz punkt pierwszy.
zbroja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 16:48   #43
asmistrz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Refleksy we włosach-co to takiego?

Cytat:
Napisane przez olcac Pokaż wiadomość
a co z odrostami w przypadku tych refleksów?
przeczytałam wątek i nie znalazłam odpowiedzi. Co z odrostami po refleksach ? czy są bardzo widoczne czy można pozwolić włosom odrosnąć? I czy refleksy są od czubka głowy?

Edytowane przez asmistrz
Czas edycji: 2014-04-16 o 17:01
asmistrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 12:39   #44
karolazmc19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17
Kolor włosów na lato - refleksy?

Hej!!
W zwiazku z tym iz nastalo lato, chcialabym pokusic sie o zmiane w kolorze swoich wlosow. Aktualnie sa one brazowe. Zapisalam sie na jutro do fryzjera z zamiarem pofarbowania je na ciepla czekolade jednak przejrzalam internet i zauwazylam ze tego lata modne sa roznego rodzaju jasne kolory. Zaczelam zastanawiac sie nad jasnymi refleksami.

Może ktoras z Was juz miala do czynienia z refleksami i moglaby sie ze mna podzielic swoimi spostrzezeniami na ten temat?
karolazmc19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 16:28   #45
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kolor włosów na lato - refleksy?

delikatne, umiejętnie zrobione refleksy są naprawdę świetne
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-08 17:28:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.