Efekty olejowania paznokci / część 2 - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-16, 13:31   #1471
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
A jak u Poshe ze ściąganiem lakieru?
W sensie zmywanie? Bo po lakierze maluje sie podobnie jak SH Insta Dri.
Ale powiem Wam ze po jakichs 10 minutach wyszlam z domu ubralam sie kompletnie i zero odciskow na lakierze. Ze ja go wczesniej nie odkrylam
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 13:50   #1472
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Fakt temat nie ten Ale w z zyciu jak w kalejdoskopie... Wszystko momentalnie sie zmienia I tego Ci zycze

Jade dzis na male zakupy to moze po cichaczu przed Malzonkiem wstapie do Rosska i kupie jakis olejek Zrobie zakupy dzieciowe i maluje paznokcie bom ciekawa Poshe. Skrocilam je wczoraj co by mialy jednakowa dlugosc
Milego olejowiczki

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

O kurcze! Pomalowalam tyle co paznokcie machnelam po nich Poshe mysle trzeba siedziec i ruszac rekami. Sprawdzilam miedzyczasie cos na tel dotykam paznokci-suche!!! Tosz to szok!!! Az niemozliwe!
Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
W sensie zmywanie? Bo po lakierze maluje sie podobnie jak SH Insta Dri.
Ale powiem Wam ze po jakichs 10 minutach wyszlam z domu ubralam sie kompletnie i zero odciskow na lakierze. Ze ja go wczesniej nie odkrylam
Zazdroszczę Ci go
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 13:51   #1473
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

A Ty kiedy do Pl przyjezdzasz?
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 15:04   #1474
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
W sensie zmywanie? Bo po lakierze maluje sie podobnie jak SH Insta Dri.
Ale powiem Wam ze po jakichs 10 minutach wyszlam z domu ubralam sie kompletnie i zero odciskow na lakierze. Ze ja go wczesniej nie odkrylam
Właśnie malowanie. Insta Dri jest dobry i przy malowaniu lakieru nie kurczy. Być może Poshe też nie kurczy, a z tego co czytam może być od Insta Dri lepszy. To czy lakier nie jest ściągany zależy też od sposobu malowania. Podobno sposób 'na zakładkę' rozwiązuje sprawę. Zatem o i takie rzeczy się pytam
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 18:06   #1475
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Drakan Pokaż wiadomość
Właśnie malowanie. Insta Dri jest dobry i przy malowaniu lakieru nie kurczy. Być może Poshe też nie kurczy, a z tego co czytam może być od Insta Dri lepszy. To czy lakier nie jest ściągany zależy też od sposobu malowania. Podobno sposób 'na zakładkę' rozwiązuje sprawę. Zatem o i takie rzeczy się pytam
Nic nie zauwazylam niepokojacego. Moze tez zalezy od lakieru. Malowalam nudziaka z Wibo. I jest ok Ciekawe ile sie bedzie trzymac. A malowanie na zakladke toooo jak to?
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:54   #1476
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Bo one oba mają rycynę dość wysoko w składzie, z tego co kojarzę i to przez nią ta tępość. Dla mnie migdał&papaja jest taki mdły, przesłodzony. Za to pomarańczę i limonkę uwielbiam
Wiem właśnie dlatego już ich nie stosuję. Do pozostałych olejków Alterry jakoś nie mogę się przekonać po tym "niewypale" chociaż żel do kąpieli bardzo sobie chwalę.
Po za tym nie wiem czy ma sens kupować skoro służy mi to co mam aktualnie. Nie wpadłam w olejkowy szał ;p Czasami kuszą, ale nie aż tak ;p

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość

A w ogóle dzisiaj byłam sobie w aptece i zakupiłam moją ukochaną maść z witaminą A (cytrynowe szaleństwo) na zapas i olejek herbaciany. Dodam dziś parę kropel do mieszanki i będzie masowanko przed snem
Maść z witaminą A też mnie wysusza ;p

Cytat:
Napisane przez Kiwaczka Pokaż wiadomość
rozwaliłam skórki! nie wiem jak to zrobiłam, ale przejechałam dłonią po kantach kartki i na palcu wskazującym cała otoczka paznokcia mi zeszła z paznokcia a na środkowym to pod skórki mi ta kartka weszła i mam je naderwane!... głupia kartka a tyle szkód zrobiła
Auuć! Współczuję Palca nigdy kartką nie rozcięłam, ale wiem jak boli na "żabiej błonce" przy kciuku :/

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Nic nie zauwazylam niepokojacego. Moze tez zalezy od lakieru. Malowalam nudziaka z Wibo. I jest ok Ciekawe ile sie bedzie trzymac. A malowanie na zakladke toooo jak to?
Oprócz płytki malujesz również krawędź paznokcia
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 20:18   #1477
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Wiem właśnie dlatego już ich nie stosuję. Do pozostałych olejków Alterry jakoś nie mogę się przekonać po tym "niewypale" chociaż żel do kąpieli bardzo sobie chwalę.
Po za tym nie wiem czy ma sens kupować skoro służy mi to co mam aktualnie. Nie wpadłam w olejkowy szał ;p Czasami kuszą, ale nie aż tak ;p
Limonka i pomarańcza to zupełnie inna bajka. Pomijając zapach, który jest kwestią bardzo indywidualną mają lżejszą konsystencję, lepiej się wchłaniają. Ale masz rację, nie ma co tworzyć zapasów. Ja niestety często nie potrafię się powstrzymać i kupuję enty olejek, krem do rąk itp. Staram się nad tym panować i od miesiąca kupuję tylko rzeczy potrzebne, czyli takie, które się kończą, bądź skończyły, albo nie mam czegoś takiego na stanie w domu. Zapasy usilnie denkuję i mam nadzieję, że dojdę do momentu, w którym będę miała max 3 kosmetyki z danej kategorii. Na razie raz się złamałam, na masło z biedronki, bo miało fajny skład za małe pieniądze, a te serie są tam tylko chwilowo.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 20:56   #1478
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Oprócz płytki malujesz również krawędź paznokcia
Aaa widzisz Dzis tak malowalam jak nigdy Nie wiedzialam ze ma taka fachowa nazwe
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 22:31   #1479
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Limonka i pomarańcza to zupełnie inna bajka. Pomijając zapach, który jest kwestią bardzo indywidualną mają lżejszą konsystencję, lepiej się wchłaniają. Ale masz rację, nie ma co tworzyć zapasów. Ja niestety często nie potrafię się powstrzymać i kupuję enty olejek, krem do rąk itp. Staram się nad tym panować i od miesiąca kupuję tylko rzeczy potrzebne, czyli takie, które się kończą, bądź skończyły, albo nie mam czegoś takiego na stanie w domu. Zapasy usilnie denkuję i mam nadzieję, że dojdę do momentu, w którym będę miała max 3 kosmetyki z danej kategorii. Na razie raz się złamałam, na masło z biedronki, bo miało fajny skład za małe pieniądze, a te serie są tam tylko chwilowo.
Miałam moment, że chciałam wszystko "już, teraz, natychmiast", ale przy kolejnym z rzędu olejku powiedziałam sobie STOP. I szybko się uspokoiłam. Nie twierdzę, że nigdy go nie kupię, ale z pewnością powącham zanim wrzucę do koszyka.
Co to za masło? Z ciekawości pytam bo w sumie nie preferuję tego typu kosmetyków. Jedyne na jakim się nie zawiodłam to oliwkowe z The Body Shop, ale jest %#*&%@ drogie i mi szkoda pieniędzy ;p Konsystencja była, dla mnie, tragiczna, ale działanie super
Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
Aaa widzisz Dzis tak malowalam jak nigdy Nie wiedzialam ze ma taka fachowa nazwe
Teraz już wiesz ;p Ja też nie wiedziałam dopóki nie spotkałam się z tym określeniem nie dalej jak, może, z rok temu
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 22:49   #1480
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Miałam moment, że chciałam wszystko "już, teraz, natychmiast", ale przy kolejnym z rzędu olejku powiedziałam sobie STOP. I szybko się uspokoiłam. Nie twierdzę, że nigdy go nie kupię, ale z pewnością powącham zanim wrzucę do koszyka.
Co to za masło? Z ciekawości pytam bo w sumie nie preferuję tego typu kosmetyków. Jedyne na jakim się nie zawiodłam to oliwkowe z The Body Shop, ale jest %#*&%@ drogie i mi szkoda pieniędzy ;p Konsystencja była, dla mnie, tragiczna, ale działanie super

Teraz już wiesz ;p Ja też nie wiedziałam dopóki nie spotkałam się z tym określeniem nie dalej jak, może, z rok temu
Olejki to akurat u mnie najmniejszy problem, bo mimo dużych zapasów dość szynko je zużywam. Stosuję do wszystkiego Najgorsze są zapasy balsamów/maseł do ciała, kremów do rąk i odżywek do włosów.
A masło Jardins de provance, mam wanilie i argan, było chyba jeszcze jabłko i cynamon. Mają masło shea na 2 miejscu w składzie, a kosztowało koło 10 zł. z TBS miałam masło czekoladowe i balsam morelowy i nie zachwycają mnie. Miałam wrażenie, że masło w ogóle się nie wchłania, po jakimś czasie jak przejechałam dłoniom po skórze się okropnie rolowało miałam okazje testować jeszcze te z masłem shea i zachowywało się lepiej. Nie miej jednak uważam, że ceny mają zupełnie nieadekwatne.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 22:55   #1481
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Martinezzzz Pokaż wiadomość
Wiem właśnie dlatego już ich nie stosuję. Do pozostałych olejków Alterry jakoś nie mogę się przekonać po tym "niewypale" chociaż żel do kąpieli bardzo sobie chwalę.
Po za tym nie wiem czy ma sens kupować skoro służy mi to co mam aktualnie. Nie wpadłam w olejkowy szał ;p Czasami kuszą, ale nie aż tak ;p


Maść z witaminą A też mnie wysusza ;p
Ja cały czas szukam swojego sprawdzonego olejku. Takiego, który ruszy przyrost! U mnie maść witaminowa z A działa cuda, aż niewiarygodne. Mam taką miękką i gładką skórę teraz, cieszę się, że u mnie nie wysusza.
Za mną pierwsze użycie olejku z drzewa herbacianego. Fajnie pachnie A najlepsze jest to, że po nocnym wcieraniu wolny brzeg paznokci jest biały jak śnieg!
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 22:59   #1482
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja cały czas szukam swojego sprawdzonego olejku. Takiego, który ruszy przyrost! U mnie maść witaminowa z A działa cuda, aż niewiarygodne. Mam taką miękką i gładką skórę teraz, cieszę się, że u mnie nie wysusza.
Za mną pierwsze użycie olejku z drzewa herbacianego. Fajnie pachnie A najlepsze jest to, że po nocnym wcieraniu wolny brzeg paznokci jest biały jak śnieg!
używasz go solo? to olejek eteryczny, więc też może wysuszać, najlepiej dodać kilka kropel do innego oleju
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 23:05   #1483
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
używasz go solo? to olejek eteryczny, więc też może wysuszać, najlepiej dodać kilka kropel do innego oleju
Nie, bałabym się Do mojej mieszanki oliwy z oliwek z olejem rycynowym dodałam parę kropel herbacianego. No dobra... 20 kropel było, troszkę mnie poniosło
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 09:58   #1484
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
używasz go solo? to olejek eteryczny, więc też może wysuszać, najlepiej dodać kilka kropel do innego oleju
Wszystkie olejki z drzewa herbacianego sa eteryczne ? Bo myślałam, ze tylko ja tak źle kupiłam ;p w ulotce jest napisane by nie stosować bezpośrednio na skórę, daję tylko parę kropel do swojej mieszanki, a właśnie pamiętam, ze dziewczyny tu pisały, że dużo go dają, myślałam, że mają jakiś inny
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 10:05   #1485
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Dziewczyny, jak się nazywa tn rozcieńczacz do lakierów. Bo mój top coat SH Insta Dri już tak zgęstniał.. a została ponad połowa.
I gdzie go można kupić?
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 10:23   #1486
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Cytat:
Napisane przez Joasiunia:) Pokaż wiadomość
A Ty kiedy do Pl przyjezdzasz?
Tak
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 11:14   #1487
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Nie, bałabym się Do mojej mieszanki oliwy z oliwek z olejem rycynowym dodałam parę kropel herbacianego. No dobra... 20 kropel było, troszkę mnie poniosło
Jak wcześniej napisałaś, o działaniu herbacianego bałam się, że stosujesz go solo. W mieszance jest ok, fajnie że działa

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Wszystkie olejki z drzewa herbacianego sa eteryczne ? Bo myślałam, ze tylko ja tak źle kupiłam ;p w ulotce jest napisane by nie stosować bezpośrednio na skórę, daję tylko parę kropel do swojej mieszanki, a właśnie pamiętam, ze dziewczyny tu pisały, że dużo go dają, myślałam, że mają jakiś inny
Dobrze kupiłaś, to ten słynny tu na forum. Dziewczyny też stosują w mieszankach
Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak się nazywa tn rozcieńczacz do lakierów. Bo mój top coat SH Insta Dri już tak zgęstniał.. a została ponad połowa.
I gdzie go można kupić?
Rozcieńczalnik do lakierów. Różne firmy mają coś takiego, powinnaś znaleźć w drogerii
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 11:25   #1488
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Rozcieńczalnik do lakierów. Różne firmy mają coś takiego, powinnaś znaleźć w drogerii
Rozejrzę się
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 13:05   #1489
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Dobrze kupiłaś, to ten słynny tu na forum. Dziewczyny też stosują w mieszankach
A ile dajecie go do mieszanki ? Ja mam wrażenie, ze na mnie nie dziala :/ w nast. tygodniu planuję zrobić nową mieszankę jak zakupię rybki GAL
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-17, 13:47   #1490
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
A ile dajecie go do mieszanki ? Ja mam wrażenie, ze na mnie nie dziala :/ w nast. tygodniu planuję zrobić nową mieszankę jak zakupię rybki GAL
Ja używam opakowania po olejku SPA My Secret, o pojemności 8 ml. Wlewam oliwę i dodaję około 5 kropel olejku herbacianego. Czasem też kilka kropli rycyny. Wcześniejszą mieszankę, gdzie herbacianego dałam dużo, zużyłam dziś na olejowanie włosów.

---------- Dopisano o 14:47 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Dziewczyny, mam pytanie. Czy któraś z Was używała szklanego pilnika z Hebe? Byłam wczoraj i wpadł mi w oko. Duże, zasuwane na suwaczek plastikowe etui, sam pilnik bardzo estetyczny, wyglądał solidnie. Na opakowaniu było napisane, że jest dostępny tylko w Hebe. Kosztuje 12 zł, więc całkiem okej, ale chciałam najpierw zasięgnąć opinii, a nie znalazłam nic na jego temat ani na Wizażu, ani na blogach.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55

Edytowane przez Pjerniczek
Czas edycji: 2015-01-17 o 13:44 Powód: !
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 14:23   #1491
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja używam opakowania po olejku SPA My Secret, o pojemności 8 ml. Wlewam oliwę i dodaję około 5 kropel olejku herbacianego. Czasem też kilka kropli rycyny. Wcześniejszą mieszankę, gdzie herbacianego dałam dużo, zużyłam dziś na olejowanie włosów.
Ja używam buteleczki po odżywce Lovely, 11 ml, także dodam też z 5-6 kropli i zobaczę co z tego wyjdzie planuję dać 1 rybkę niebieską, 1 żółtą ( o ile uda mi się je zakupić :/ ) parę kropel rycynowego, Altera M&P i limonkowa, BDFM i Wellnes&Beauty z jojoba.
Nie za dużo ???
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 14:50   #1492
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

a dlaczego nie używacie olejku herbacianego solo?
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 15:09   #1493
Joasiunia:)
Zakorzenienie
 
Avatar Joasiunia:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 15 589
GG do Joasiunia:)
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Ja używam buteleczki po odżywce Lovely, 11 ml, także dodam też z 5-6 kropli i zobaczę co z tego wyjdzie planuję dać 1 rybkę niebieską, 1 żółtą ( o ile uda mi się je zakupić :/ ) parę kropel rycynowego, Altera M&P i limonkowa, BDFM i Wellnes&Beauty z jojoba.
Nie za dużo ???
Od olejkow głowa nie boli Nigdy dosc Ja dzis zareklamowalam Poshe Siostrzenicy i zapewne sie skusi
Joasiunia:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 16:12   #1494
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49804182]a dlaczego nie używacie olejku herbacianego solo?[/QUOTE]

W ulotce było napisane by nie używać bezpośrednio na skórę. To jest olejek eteryczny a nie do ciała
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 16:24   #1495
201606220925
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 873
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
W ulotce było napisane by nie używać bezpośrednio na skórę. To jest olejek eteryczny a nie do ciała
ale jeśli ma się np. ochynolizę to ludzie go wtedy stosują bezpośrednio, smarują nim i on leczy, nie szkodzi
201606220925 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 17:02   #1496
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49805369]ale jeśli ma się np. ochynolizę to ludzie go wtedy stosują bezpośrednio, smarują nim i on leczy, nie szkodzi[/QUOTE]
Bo on ma właściwości antyseptyczne, bakterio i grzybobójcze. Przy onycholizie jest to o tyle ważne, że takie miejsce pod odwarstwionym paznokciem, gdzie łatwo zbiera się wilgoć jest idealnym środowiskiem dla bakterii i grzybów. Dlatego poleca się zakraplanie pod paznokieć olejku z drzewa herbacianego, żeby nic tam się nie zalęgło, a paznokieć sobie przyrastał. Słyszałam też, że niektórzy stosują olejek punktowo na wypryski, ale sama jeszcze nie próbowałam.
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 17:27   #1497
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Wydłużenie łóżyska za pomocą olejów - możliwe?

Ja go dodalam do mieszanki i uzywam codziennie
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 19:39   #1498
Martinezzzz
Raczkowanie
 
Avatar Martinezzzz
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 254
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Olejki to akurat u mnie najmniejszy problem, bo mimo dużych zapasów dość szynko je zużywam. Stosuję do wszystkiego Najgorsze są zapasy balsamów/maseł do ciała, kremów do rąk i odżywek do włosów.
A masło Jardins de provance, mam wanilie i argan, było chyba jeszcze jabłko i cynamon. Mają masło shea na 2 miejscu w składzie, a kosztowało koło 10 zł. z TBS miałam masło czekoladowe i balsam morelowy i nie zachwycają mnie. Miałam wrażenie, że masło w ogóle się nie wchłania, po jakimś czasie jak przejechałam dłoniom po skórze się okropnie rolowało miałam okazje testować jeszcze te z masłem shea i zachowywało się lepiej. Nie miej jednak uważam, że ceny mają zupełnie nieadekwatne.
Widziałam te masełka. Niestety zapachu wanilii nie mogę czuć, a jabłko z cynamonem też do mnie nie przemawia :/
Te oliwkowe mi się nie rolowało, ładnie się wchłaniało, ale jak już pisałam konsystencja średnia i pachniał jak stara trawa ;p O ile zapach świeżo skoszonej lubię to już takiej starej, przygnitej już nie, a tak ten zapach odbierałam ;p
Do do cen absolutnie się zgadzam
Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Ja cały czas szukam swojego sprawdzonego olejku. Takiego, który ruszy przyrost! U mnie maść witaminowa z A działa cuda, aż niewiarygodne. Mam taką miękką i gładką skórę teraz, cieszę się, że u mnie nie wysusza.
Za mną pierwsze użycie olejku z drzewa herbacianego. Fajnie pachnie A najlepsze jest to, że po nocnym wcieraniu wolny brzeg paznokci jest biały jak śnieg!
Ja mam w 98% kolorowe paznokcie więc jak zmyję lakier to szarość aż razi. Potrzebuję jednego dnia żeby wróciły do stanu normalnego i fakt, olejki tu bardzo pomagają. Kiedyś to i po 3 dniach nadal były szare. Dobrze, że nie żółte! ;p

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
A ile dajecie go do mieszanki ? Ja mam wrażenie, ze na mnie nie dziala :/ w nast. tygodniu planuję zrobić nową mieszankę jak zakupię rybki GAL
Ja daję ponad 10 kropli. Zależy ile olejków namieszam
[1=377b519153ace8f38426cdf 0b0980aad6bbc22c4_5d5886f 2b45de;49805369]ale jeśli ma się np. ochynolizę to ludzie go wtedy stosują bezpośrednio, smarują nim i on leczy, nie szkodzi[/QUOTE]
Leczy, ale wysusza mimo wszystko.
Onycholizę

Cytat:
Napisane przez poison.iv Pokaż wiadomość
Bo on ma właściwości antyseptyczne, bakterio i grzybobójcze. Przy onycholizie jest to o tyle ważne, że takie miejsce pod odwarstwionym paznokciem, gdzie łatwo zbiera się wilgoć jest idealnym środowiskiem dla bakterii i grzybów. Dlatego poleca się zakraplanie pod paznokieć olejku z drzewa herbacianego, żeby nic tam się nie zalęgło, a paznokieć sobie przyrastał. Słyszałam też, że niektórzy stosują olejek punktowo na wypryski, ale sama jeszcze nie próbowałam.
Ja kiedyś próbowałam na moją "cudną" gębę, ale w sumie nie pamiętam jak się spisał. Chyba nie najlepiej skoro już go nie stosuję ;p Natomiast oleje spisują się i na paznokcie i na twarz. Poprawiłam jej wygląd w bardzo krótkim czasie
__________________
"Take what you need and be on your way"
Martinezzzz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 09:11   #1499
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Właściwości i zalety olejku:
  • Specjalny olejek pielęgnujący naturalną płytkę paznokciową.
  • Reguluje wchłanianie wilgoci do paznokcia, chroni przed wysuszeniem, trwale pielęgnuje i stymuluje zdrowy odrost paznokcia.
  • Wspiera leczenie grzybicy, poprawia wygląd paznokciom i długotrwale chroni przed infekcjami.
  • Zawiera naturalną witaminę E i Bisabolol (wyciąg z rumianku)
Jak stosować?
Stosować oszczędnie. W ostatniej fazie manicure lub w codziennej pielęgnacji cienką warstwę olejku delikatnie wmasować w paznokcie i skórki. Olejek pozostawi długotrwały połysk paznokci i właściwie odżywi skórki okołopaznokciowe.
Nagel Pflegeöl jest produktem z naturalnych składników pozyskanych z przyrody. peclavus® dzięki wyselekcjonowanym składnikom naturalnym pochodzącym z wybranych roślin produkuje skuteczne kremy na dolegliwości stóp oraz do ich profesjonalnej i efektywnej pielęgnacji.
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 11:18   #1500
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Ja mam olejek herbaciany firmy PharmaTech... Dałam za niego 8 zł za 10 ml. W składzie ma jeszcze D-Limonene i linalool. Marzy się czysty, ale to już droższa przyjemność, jakoś trzykrotnie.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-17 07:18:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:40.