Sukienka na studniówkę - opinie! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-19, 12:39   #31
anymore1327
Raczkowanie
 
Avatar anymore1327
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 155
Dot.: Sukienka na studniówkę - opinie!

Cytat:
Napisane przez TaeyongWang Pokaż wiadomość
Dziękuję za delikatność i wyrozumiałość.
Chyba utworzyłaś ten wątek, by poznać nasze szczere opinie, a nie po to byśmy ci słodzili jaka piękna sukienka.

Nie podoba mi się jak ten gorset leży. Wygląda jakby był zbyt luźny albo po prostu ma taki dziwny krój
anymore1327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 20:29   #32
lean_magda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: Sukienka na studniówkę - opinie!

sukienka bardzo ładna i moim zdanie pasuje na studniówkę, moja koleżanka wybrała bardzo podobny fason jeśli chodzi o buty wybrałabym szpilki w kolorze nude
lean_magda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-07, 17:50   #33
malinowa_kraina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 24
Dot.: Sukienka na studniówkę - opinie!

Powiem tak nie przejmuj się tym co Ci tu napiszą na forum ponieważ każdemu podoba się coś innego . I tak naprawdę nie ma znaczenia kto w jakiej sukience pójdzie na 100-dniówkę . Chodzą dziewczyny w sukienkach typu księżniczki, chodzą jak na dyskę że im ledwo tyłek zakrywa i te które które noszą długie zależy kto co lubi. Ja bym taką ubrała bo mnie się bardzo podoba i uważam że pasuje jak najbardziej jest piękna .Ważne żebyś to ty się w niej dobrze czuła To tego będzie pasować np srebrna biżuteria i srebrne buty .
malinowa_kraina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 05:29   #34
Black_Isabell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 203
Dot.: Sukienka na studniówkę - opinie!

Studniówka to według mnie poważne, długo oczekiwane spotkanie, o wyjątkowym klimacie, a nie dyskoteka, impreza u znajomych. Pokazana przez Ciebie sukienka pasuje na dyskotekę/randkę zakończoną w łóżku. Nie jest elegancka, nie porywa klasą, tajemniczością, wysublimowaniem. Bieliźniany gorset i rzeka falban o fatalnym wykończeniu. Do tego ten kolor... Rozumiem, że żyjemy w XXI wieku i wokół aż kipi sexem, ale na boga... Gorset, krótka spódnica plus - o nie, nie, nie, tylko nie to... - szpile na platformach... czy to jest styl nastolatki z klasą?

Nie chcę cię urazić, ale przynajmniej przemyśl powyższą opinię.

Ładne, skromne sukienki ma np. Mohito. Na pewno w innych sklepach też takie znajdziesz. Zastanów się.

Udanej studniówki!
Black_Isabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 18:29   #35
nataalli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 11
Dot.: Sukienka na studniówkę - opinie!

Jak dla mnie to raczej za jasna na studniówkę. Może coś w tym ostatnio modnym lazurowym kolorze
nataalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-26, 11:50   #36
Paulina3678
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Sukienka na studniówkę

Co myślicie o takiej sukience na studniowke ? Kupiłam ja a teraz wydaje mi sie troche ze sie nie nadaje. Ten kolor sprawia ze wyglada troche jak koszula nocna. Chcialam ja zwrocic i kupic inna ale oczywiscie moja mama po rozpakowaniu od razu wyrzucila paragon... Jeżeli juz bede musiala w niej isc to jakie dodatki dobrac do niej ? Jaki makijaż i fryzurę ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 6412632.jpeg (55,9 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dluga-sukienka-koronkowa-nude-maksi-1-558x1024 (1).jpg (56,9 KB, 23 załadowań)
Paulina3678 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 15:22   #37
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sukienka na studniówkę - opinie!

kolor rzeczywiście jest pościelowy. ale bardziej zdecydowanym makijażem i paznokciami w kolorze można ją chyba uratować. zdobna góra pozostawia dwie opcje do wyboru - albo równie zdobny, duży wisior albo wręcz przeciwnie - skromnie, a ewentualną odzobę przerzucić na rękę.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-28, 20:32   #38
anymore1327
Raczkowanie
 
Avatar anymore1327
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 155
Dot.: Sukienka na studniówkę

Cytat:
Napisane przez Paulina3678 Pokaż wiadomość
Co myślicie o takiej sukience na studniowke ? Kupiłam ja a teraz wydaje mi sie troche ze sie nie nadaje. Ten kolor sprawia ze wyglada troche jak koszula nocna. Chcialam ja zwrocic i kupic inna ale oczywiscie moja mama po rozpakowaniu od razu wyrzucila paragon... Jeżeli juz bede musiala w niej isc to jakie dodatki dobrac do niej ? Jaki makijaż i fryzurę ?

Jak już ją kupiłaś i nie masz możliwości zwrotu to idź w niej. Ja bym postawiła na jakiś mocniejszy makijaż, delikatny naszyjnik i fryzurę ze spiętymi włosami, albo tylko tak lekko podpiętymi A buty i torebka to nie wiem. Może spróbuj ze srebrnymi dodatkami/ butami? Bo wydaje mi się, że jak pójdziesz w beż/ nude to będzie bardzo mdło.
anymore1327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 15:49   #39
nataalli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 11
Dot.: Sukienka na studniówkę - opinie!

Cytat:
Napisane przez TaeyongWang Pokaż wiadomość
Witam.

Chciałabym Was zapytać czy ta sukienka pasuje na studniówkę i jakie buty/dodatki powinnam do niej dobrać?
a mi się podoba, jest bardzo delikatna i powinnaś być raczej ładnie opalona do tego koloru piszę o tym bo ja nie jestem i jeszcze jestem blondynką i bym się całkiem zlała z tą kiecką. moja siostra też szukała sukienki na studniówkę ostatnio i kupiła tu http://http://www.copolecamy.pl/tag/...i-sylwestrowe/ tylko zupełnie inną taką cekinową krótką granatową. Fajnie macie bo jak ja miałam studniówkę to wszystkie byłyśmy raczej w długich czarnych lub granatowych kieckach :/
nataalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 17:33   #40
patka01524
Przyczajenie
 
Avatar patka01524
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Sukienka na studniówkę

Hej Kupiłam sukienke w kolorze łososiowym na studniowke Jakie doradziłybyście mi dodatki (buty,marynarka itp) Myslałam o srebnej biżuterii
patka01524 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 00:00   #41
anymore1327
Raczkowanie
 
Avatar anymore1327
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 155
Dot.: Sukienka na studniówkę

Cytat:
Napisane przez patka01524 Pokaż wiadomość
Hej Kupiłam sukienke w kolorze łososiowym na studniowke Jakie doradziłybyście mi dodatki (buty,marynarka itp) Myslałam o srebnej biżuterii
Możesz iść w takie najpopularniejsze dodatki czyli czarne albo jeśli jesteś fajnie opalona lub niezbyt blada to spróbuj z beżowymi lub złotymi (ale takimi delikatnymi nie tandetnie, mocno złotymi ), tylko uważaj żeby całość się zbytnio nie zlała jeśli jesteś blada. To zależy tez jaki jest ten odcień sukienki dokładnie czy intensywny łososiowy czy blady, ale spróbuj poszukać czegoś w tych odcieniach
anymore1327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 01:00:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:06.