prawo jazdy - instruktor z innej szkoły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-08, 16:08   #1
chocolate_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 60

prawo jazdy - instruktor z innej szkoły


Witam,

Podchodzę już do egzaminów praktycznych z prawa jazdy. Ale mam pytanie, chciałabym jeszcze wykupić jazdy ale u innego instruktora.. I czy np. Mogę wykupić pare jazd w innej szkole? Mi sie wydaje że pewnie nie.. Bo jednak niby w tej mojej sie uczyłam a co gdyby moj były instruktor zobaczył mnie w innej Lce :p wiem że np ludzie którzy już maja prawko znajdują sobie instruktora i jeżdżą ale to co innego. Ja nawet nie mam namiarów na takiego. Ale nie wiem czy było by to zgodne z prawem w ogóle. Czy ktos z Was tak robił?

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Po prostu mi się wydaję że żadna szkoła się na to nie zgodzi bo przecież wiadomo w której jeździłam a szkoły później się ,,chwalą'' liczbą zdanych kursantów..

A w ogóle jak Wy wspominacie swój egzamin? Ja nie wiem.. Mnie chyba po prostu nerwy ponoszą i tak wszystko wychodzi nerwowo przy tym egzaminatorze.. Już się zastanawiałam czy w ogóle powinnam zdawać :p
chocolate_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 16:11   #2
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: prawo jazdy - instruktor z innej szkoły

Można.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 16:13   #3
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: prawo jazdy - instruktor z innej szkoły

dodatkowe godziny możesz wykupić sobie z kim chcesz, możesz nawet codziennie jeździć z kimś innym
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 18:16   #4
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: prawo jazdy - instruktor z innej szkoły

oczywiście że można sobie wykupić dodatkowe godziny w innej szkole. ja wykupywałam i inny instruktor zwrócił mi uwagę na pewne rzeczy. nie było żadnego problemu żeby się zapisać.
jak jeździłam to przy mijaniu innych elek patrzyłam czy przypadkiem nie mijam mojego instruktora ale na szczęście nie
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 20:31   #5
diamelen
mała księżniczka
 
Avatar diamelen
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 1 127
Dot.: prawo jazdy - instruktor z innej szkoły

Cytat:
Napisane przez chocolate_92 Pokaż wiadomość
Witam,

Podchodzę już do egzaminów praktycznych z prawa jazdy. Ale mam pytanie, chciałabym jeszcze wykupić jazdy ale u innego instruktora.. I czy np. Mogę wykupić pare jazd w innej szkole? Mi sie wydaje że pewnie nie.. Bo jednak niby w tej mojej sie uczyłam a co gdyby moj były instruktor zobaczył mnie w innej Lce :p wiem że np ludzie którzy już maja prawko znajdują sobie instruktora i jeżdżą ale to co innego. Ja nawet nie mam namiarów na takiego. Ale nie wiem czy było by to zgodne z prawem w ogóle. Czy ktos z Was tak robił?

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Po prostu mi się wydaję że żadna szkoła się na to nie zgodzi bo przecież wiadomo w której jeździłam a szkoły później się ,,chwalą'' liczbą zdanych kursantów..

A w ogóle jak Wy wspominacie swój egzamin? Ja nie wiem.. Mnie chyba po prostu nerwy ponoszą i tak wszystko wychodzi nerwowo przy tym egzaminatorze.. Już się zastanawiałam czy w ogóle powinnam zdawać :p
Inna szkołą i inny instruktor to dobry pomysł jeśli nie czujesz się pewnie za kierownicą. Można nawet zmieniać szkołę w trakcie trwającego kursu. Co prawda większość szkół zabezpiecza się umową, ale znam takie przypadki i część pieniędzy zostawała przekazana innej szkole aby kursant w niej dokończył kurs.
__________________
W oczekiwaniu na szczęście...


diamelen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 05:33   #6
chocolate_92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 60
Dot.: prawo jazdy - instruktor z innej szkoły

Z tego co wiem druga szkoła ma nawet inny plac manewrowy więc raczej tam z moim instruktorem się nie spotkamy :p Po prostu zastanawiałam się czy to jest zgodne z prawem tak jakby. Bo to że w swojej szkole można zmieniać instruktorów to wiem, chociaż w mojej to tak jakoś chętni nie byli. Już tyle czasu mi się to wszystko ciągnie... Chce jeździć i nie boje się ale chyba mnie po prostu stres zżera.

Zobaczymy ile będę czekala na jazdy z innym instruktorem w innej szkole :p
chocolate_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 06:31   #7
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: prawo jazdy - instruktor z innej szkoły

Możesz bez problemu. Ja tak zrobiłam. Jeździłam łącznie z 3 instruktorami z 2óch szkół. Nie było problemu.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-09, 07:53   #8
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: prawo jazdy - instruktor z innej szkoły

można
dodatkowe godziny kupujesz u kogo chcesz
i w moim odczuciu żaden wstyd jak twój instruktor zobaczy Cie w innej Lce

Żeby przystąpić do egzaminu praktycznego musisz mieć papier ze szkoły jazdy że zrobiłaś kurs. Na tej podstawie zapisujesz się na egzamin. I to na konto szkoły która dała Ci papier idzie Twój sukces lub Twoja porażka na egzaminie.

W szkole w której dodatkowo wykupujesz godziny instruktor nie ponosi odpowiedzialności za przygotowanie Cię do egzaminu, nie podpisuje żadnych świstków i nie będzie mógł Cię doliczyć do listy sukcesów lub porażek pedagogicznych.

Nie musisz mieć żadnych namiarów na instruktora. Przychodzisz do wybranej szkoły, mówisz że chcesz wykupić jedną czy ileś tam jazd i już.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 08:41   #9
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: prawo jazdy - instruktor z innej szkoły

Możesz a nawet powinnaś jeździć z więcej niż jednym instruktorem.
Ja łącznie miałam 4 ☺co prawda z jednej szkoły ale nie ma problemu żeby jazdy doszkalające brać w innej szkole.
U mnie było tak że 1 instruktor był świetny, drugi beznadziejny, trzeci spoko i czwarty też świetny, brałam jazdy doszkalające z 1 i 4 😊każdy zwracał mi uwagę na różne błędy, znałam różne sposoby wykonania manewru. Dzięki tym panom zdałam prawko za 1 razem ☺. Bierz jazdy z kimś innym, są strony internetowe na których ludzie chwalą instruktorów, polecają kto jest dobry a kto beznadziejny.
Życzę powodzenia na egzaminie!!!!
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 14:54   #10
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: prawo jazdy - instruktor z innej szkoły

Oczywiście, że możesz zmienić szkołę. Ja tak zrobiłam i to było najlepsze co mogłam zrobić. Widywałam swoich poprzednich instruktorów na drodze, parkingach i miałam to generalnie gdzieś. Zmieniając szkołę dopiero zauważyłam swoją niewiedzę, jak mało mnie nauczyli.
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 08:00   #11
rosier21
Przyczajenie
 
Avatar rosier21
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 15
Dot.: prawo jazdy - instruktor z innej szkoły

Oczywiście, że możesz tak zrobić. Nie ma z tym problemu, a ja ze swojej strony uważam, że to bardzo dobry pomysł. Inny instruktor zwróci uwagę na niedociągnięcia, które mogą Ci pozostać po wcześniejszych jazdach. każdy instruktor widzi co innego, więc warto Mnie jazdy z innym instruktorem z innej szkoły dały baardzo dużo. Za pierwszym razem nie zdałam, a jazdy z kimś innym mnie naprostowały, zdałam już bez problemów i od dwóch lat śmigam autkiem
__________________
http://e-catwalk.pl
rosier21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-01, 18:23   #12
gutek90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 7
Dot.: prawo jazdy - instruktor z innej szkoły

Ja juz mialam 5 instruktorów z 5 różnych szkół ale nadal nie zdałam egzaminu... Nie wiem dlaczego

Edytowane przez gutek90
Czas edycji: 2016-09-03 o 11:53
gutek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-01 19:23:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:41.