Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 22:59   #901
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

a to dziady sprzedać paletkę śmierdziucha, jestem tym faktem dogłębnie poruszona i zbulwersowana, ot co!
dobrze, że zamówiłam szczotkę, tych się nie da przeterminować

co tam jeszcze widziałyście fajnego?

ja się zasadzam na olejek decleor ylang ylang, podobno cudo jakieś w perf. kosztuje straszne pieniądze za 15 ml
najlepiej kupię od razu cały komplet, tylko nie wiem, kiedy zużyję to, co mam. Poza tym nabyłam flavo-c, podobno takie dobre i to 15 proc. narazie nie widzę nic i chyba muszę skończyć z tymi eksperymentami w postaci używania próbek, bo coś mi się twarz zepsuła.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 22:59   #902
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Oj to jutro rano wyciągam swoją triple i czekam na oszołomienie bo na moich rzęsach podobnie jak na oczach wszystko się trzyma mocno i długo, więc aż boję się co to będzie z tą bazą Już się zastanawiałam nad przedłużeniem rzęs, chociaż najkrótszych nie mam, ale może ta baza to będzie to Już nie mogę się doczekać rana
Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
ja tez jutro testuje baze Triple bo dzis przyleciała i do mnie
mam nadzieje,ze z Chanelowskiego Extracils zrobi wreszcie coś porządnego, bo tusz super ale efekt bardzo codzienny
Dziewczyny, tylko ostrożnie z triple bo ja za pierwszym razem zrobiłam sobie krzywdę Pozlepiałam rzęsy i takie tam... Za drugim razem podeszłam do sprawy inaczej: najwięcej poszło na końcówki, no i nie nakładam tusz nie pozwalając bazie wyschnąć. Jest bosko
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:09   #903
Maggie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Lodz
Wiadomości: 275
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
a to dziady sprzedać paletkę śmierdziucha, jestem tym faktem dogłębnie poruszona i zbulwersowana, ot co!
Layla - a jak ja sie obruszylam, wyslalam maila ze zdjeciem z kodem i miałam po 2h odpowiedz,ze przepraszaja i proponuja 30% rabatu, zgodzilam sie ...teraz czekam na zwrot
Marioluś, Tobie chyba tez zwracali kaske z reklamacji, po jakim czasie mialas na karcie, i czy dostalas jeszcze maila ostatecznego,ze zgodnie z ustaleniami zwracaja np. te 50%? czy cos takiego?

bo mnie poprosili, abym im odpisala,czy sie na te 30% zgadzam...i teraz zero odpowiedzi, kaski in plus tez niet :-( a troche juz mineło...

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tylko ostrożnie z triple bo ja za pierwszym razem zrobiłam sobie krzywdę Pozlepiałam rzęsy i takie tam... Za drugim razem podeszłam do sprawy inaczej: najwięcej poszło na końcówki, no i nie nakładam tusz nie pozwalając bazie wyschnąć. Jest bosko
Reese, a ile mam czasu, aby baza nie wyschła?
ja sie tak pytam bo choc szybko sie maluje to czasami moj slodki aniolek-diabolek cos psoci obok i malowanie sie przeciaga...
nakladamy tusz na mokra baze, tak? czyli wlasciwie najlepiej od razu po przeciagnieciu po rzesach (hej truskawomaniaczki, ktore juz spraktykowalyscie-najpierw baza na 1 oko, potem tusz, baza na 2 oko i tusz...czy mozna baze na oba i szybko tuszowac....hi,hi...)
jutro normalnie padne jak to uzyje....do czego mnie kochane sklonilyscie, ja kosmetyczna minimalistka, jakies bazy, fazy, razy....
Maggie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-14, 23:17   #904
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Tą (kupilam wtedy w promocji Easter, byla tansza cale szczescie):
http://eu.strawberrynet.com/productD...77562&goChar=L
rok produkcji 2001
A to ja na szczęście inną paletkę kupiłam. Może będzie świeża.

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Testuje serie Biosource, link do PIANKI
http://us.strawberrynet.com/800/spro...27820&goChar=B
Czy pianka ma jakiś zapach ?

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Layla - a jak ja sie obruszylam, wyslalam maila ze zdjeciem z kodem i miałam po 2h odpowiedz,ze przepraszaja i proponuja 30% rabatu, zgodzilam sie ...teraz czekam na zwrot
Marioluś, Tobie chyba tez zwracali kaske z reklamacji, po jakim czasie mialas na karcie, i czy dostalas jeszcze maila ostatecznego,ze zgodnie z ustaleniami zwracaja np. te 50%? czy cos takiego?

bo mnie poprosili, abym im odpisala,czy sie na te 30% zgadzam...i teraz zero odpowiedzi, kaski in plus tez niet :-( a troche juz mineło...
Wczoraj wysłałam im maila ze zdjęciami kodu, po 2 godzinach miałam odpowiedź, że jest im przykro i zwrócą kasę na kartę, a dzisiaj rano dostalam oficjalnego maila o zwrocie -wszystko expresowo.
Kiedyś pamiętam zaproponowali mi raz zwrot 30%, ale powiedziałam, że się nie zgadzam, po czym dostałam szybko maila, że zwrócą całość jak powiedzieli tak zrobili
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 07:25   #905
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Asiu, fajne te cienie, zwłaszcza na lato do opalenizny A jak z ich trwałością? Dobrze są napigmentowane?

Dziś drugi dzień testowałam Triple Care+cętkowany HR no i.....o 7 rano podkręciłam rzęsy, nałożyłam bazę, potem tusz-->rzęsy fantastyczne Wróciłam do domu o 17 a one nadal piekne, podkręcone. Jeszcze nigdy moje rzęsy nie utrzymały sie podkrecone cały dzień, ta baza najwyraźniej pomaga utrzymać efekt. Jestem bardzo zadowolona
Tak, lubię używać te cienie. Ostatnio maluję się nimi codziennie, bo opalam się bambusem, więc one ładnie współgrają z moją opalenizną.
Cienie są dość trwałe. Bez bazy trzymają się na moich powiekach przez 8 godzin. Potem potrafią się zbierać na załamaniu powieki.
Są dobrze napigmentowane, najrzadziej używam tego rudego odcienia. Reszta jest w użyciu non stop.

Aniu, zachęcający ten Twój opis baza + cętki.

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
AsikS ja mam chopla na brązy...i już też o tej paletce myślałam, napisz pliss czy to chlodne czy cieple odcienie?
nie chcialabym sie zdublowac z Choco-Latte Cliniqua...
no i boje sie daty tej paletki....po wpadce z paletka Lancome'a chyba juz bede ostrozniejsza
To są raczej chłodne odcienie.
Jeśli chodzi o datę, to nie umiem Ci pomóc. Jeśli bardzo Ci zależy na tej paletce, to ja radzę Ci wyszukać ją na Allegro i poprosić sprzedawcę o podanie kodu. To jedyny sposób by uniknąć rozczarowania jeśli chodzi o datę produkcji cieni.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 07:33   #906
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
a to dziady sprzedać paletkę śmierdziucha, jestem tym faktem dogłębnie poruszona i zbulwersowana, ot co!
dobrze, że zamówiłam szczotkę, tych się nie da przeterminować

co tam jeszcze widziałyście fajnego?

ja się zasadzam na olejek decleor ylang ylang, podobno cudo jakieś w perf. kosztuje straszne pieniądze za 15 ml
najlepiej kupię od razu cały komplet, tylko nie wiem, kiedy zużyję to, co mam. Poza tym nabyłam flavo-c, podobno takie dobre i to 15 proc. narazie nie widzę nic i chyba muszę skończyć z tymi eksperymentami w postaci używania próbek, bo coś mi się twarz zepsuła.
powiedz a masz flavo forte czy ten słabszy? malwina podpowiedziała domowy sposób na flavo c tz juvit witaminy dla dzieci i powiem, że super tanio i efekt pierwszego dnia chociaż wyczytałam tak dużo o tym flavo a w aptece kupowałaś?


Tragedia dziewczyny nabrałam takiej wielkiej ochoty na pryzmy a mam już meteoryty powiedzcie że jak się ma meteoryty pryzmy nie potrzebne
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 07:41   #907
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
powiedz a masz flavo forte czy ten słabszy? malwina podpowiedziała domowy sposób na flavo c tz juvit witaminy dla dzieci i powiem, że super tanio i efekt pierwszego dnia chociaż wyczytałam tak dużo o tym flavo a w aptece kupowałaś?


Tragedia dziewczyny nabrałam takiej wielkiej ochoty na pryzmy a mam już meteoryty powiedzcie że jak się ma meteoryty pryzmy nie potrzebne
Leana, nie mam pryzm ale z tego co wiem pryzmy i meteoryty to zupełnie inne kosmetyki
A powiedz jak stosujesz ten juvit?
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 07:47   #908
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Leana, nie mam pryzm ale z tego co wiem pryzmy i meteoryty to zupełnie inne kosmetyki
A powiedz jak stosujesz ten juvit?
ech wcale niepocieszyłaś mnie i moj dług na karcie kredytowej też
juvit kilka kropiel na palce i na twaz na noc nasmarowac się, szczypi ale da się znieść podobnie za kolejnym razem już nie szczypie ale rano buzka gładziutka brew pozorom juvit jest tłusty i dobrze sie rozmarowuje
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 07:54   #909
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
ech wcale niepocieszyłaś mnie i moj dług na karcie kredytowej też
juvit kilka kropiel na palce i na twaz na noc nasmarowac się, szczypi ale da się znieść podobnie za kolejnym razem już nie szczypie ale rano buzka gładziutka brew pozorom juvit jest tłusty i dobrze sie rozmarowuje
Ok, dzięki dzisiaj wypróbuję
Ja miałam prasowane pryzmy i nie zachwyciły mnie To jest jakaś nicnierobiąca tandeta
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 08:31   #910
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny donoszę, że jak szukacie linerka Clinique w słoiczku to zaglądajcie, bo ja wczoraj jak go złapałam to dzisiaj dostałam maila, że mają brak i bedzie w ciągu 24 godzin, więc myślę, że trochę więcej ukręcą i rzucą na truskawę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 08:46   #911
bubinka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 33
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Chciałam Wam zaserwować daty ważności kosmetyków, które dostałam dzisiaj. I tak:
- Kiss Kiss Maxi Shine Guerlaina nr 600 - lipiec 2006 (ale szybko ją zużyje, bo szminka bardzo miękka, daje sam blask i zero koloru),
- Lucidity nr 06 - marzec 2007 - rzeczywiście dla bladych lepszy niż 01
- Biotherm dla faceta High Recharge Non Stop Anti-Fatigue Moisturizer - listopad 2007
bubinka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 08:50   #912
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tylko ostrożnie z triple bo ja za pierwszym razem zrobiłam sobie krzywdę Pozlepiałam rzęsy i takie tam... Za drugim razem podeszłam do sprawy inaczej: najwięcej poszło na końcówki, no i nie nakładam tusz nie pozwalając bazie wyschnąć. Jest bosko
no więc dzisiaj, niecierpliwa, zrobiłam sobie tę krzywdę o której piszesz
pomazałam się Cils Booster TC i na to Lash Queen, efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, dłuuugo wyczesywałam szczoteczką do rzęs nadmiary ale generalnie widzę, że będzie bosssko
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 08:51   #913
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
powiedz a masz flavo forte czy ten słabszy? malwina podpowiedziała domowy sposób na flavo c tz juvit witaminy dla dzieci i powiem, że super tanio i efekt pierwszego dnia chociaż wyczytałam tak dużo o tym flavo a w aptece kupowałaś?
Tragedia dziewczyny nabrałam takiej wielkiej ochoty na pryzmy a mam już meteoryty powiedzcie że jak się ma meteoryty pryzmy nie potrzebne
mam flavo forte ten najsilniejszy
Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ok, dzięki dzisiaj wypróbuję
Ja miałam prasowane pryzmy i nie zachwyciły mnie To jest jakaś nicnierobiąca tandeta
oglądałam pryzmy w perf. i też uważam, że to nic specjalnego, zwykły puder, zresztą dziewczyny pisały, że czasem trzeba zakleić jedno okienko, bo kolor nie pasuje, także leana nie napalaj się To taki rozreklamowany gadżet
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 08:57   #914
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Ok, dzięki dzisiaj wypróbuję
Nosku, zdaj relacje Jestem bardzo ciekawa.
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 09:06   #915
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Maggie Pokaż wiadomość
Reese, a ile mam czasu, aby baza nie wyschła?
ja sie tak pytam bo choc szybko sie maluje to czasami moj slodki aniolek-diabolek cos psoci obok i malowanie sie przeciaga...
nakladamy tusz na mokra baze, tak? czyli wlasciwie najlepiej od razu po przeciagnieciu po rzesach (hej truskawomaniaczki, ktore juz spraktykowalyscie-najpierw baza na 1 oko, potem tusz, baza na 2 oko i tusz...czy mozna baze na oba i szybko tuszowac....hi,hi...)
jutro normalnie padne jak to uzyje....do czego mnie kochane sklonilyscie, ja kosmetyczna minimalistka, jakies bazy, fazy, razy....
ja tez zawsze byłam minimalistyczna. jeszcze rok temu miałam tylko podkład, jakiś tam puder prasowany i tusz do rzęs. A teraz...
Pomaluj rzęsy bazą, chwleczkę poczekaj i na to tusz, potem analogicznie drugie oko

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
no więc dzisiaj, niecierpliwa, zrobiłam sobie tę krzywdę o której piszesz
pomazałam się Cils Booster TC i na to Lash Queen, efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, dłuuugo wyczesywałam szczoteczką do rzęs nadmiary ale generalnie widzę, że będzie bosssko
dlatego ostrzegałam, ale pare dni cwiczeń i jest pięknie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 09:24   #916
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja tez zawsze byłam minimalistyczna. jeszcze rok temu miałam tylko podkład, jakiś tam puder prasowany i tusz do rzęs. A teraz...
ja to jeszcze pół roku temu, całkowicie minimalistyczna kosmetyczka... a teraz

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Pomaluj rzęsy bazą, chwleczkę poczekaj i na to tusz, potem analogicznie drugie oko
dlatego ostrzegałam, ale pare dni cwiczeń i jest pięknie
mam nadzieję, że tylko dzisiejszy dzien będzie "trudny"
ale okulary to chyba tylko na włosach będę mogła nosić

a tak btw w pierwszej chwili ja tez pomyslałam, że jest jakaś promocja na pędzle
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 09:24   #917
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez bubinka26 Pokaż wiadomość
Chciałam Wam zaserwować daty ważności kosmetyków, które dostałam dzisiaj. I tak:
- Kiss Kiss Maxi Shine Guerlaina nr 600 - lipiec 2006 (ale szybko ją zużyje, bo szminka bardzo miękka, daje sam blask i zero koloru)

Ja też ją zamówiłam, mówisz, że z 2006 roku ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 09:30   #918
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny, znacie to - Chanel Poudre Universelle Compacte ?
http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=3554#3554

A może lepiej Mat Lumiere ? Szukam bezskutecznie następcy Double Perfection.
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 09:36   #919
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też ją zamówiłam, mówisz, że z 2006 roku ?
Mariolka przeciez ci pisałam że data ważnosci jest 2006 rok
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 09:48   #920
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Tak, lubię używać te cienie. Ostatnio maluję się nimi codziennie, bo opalam się bambusem, więc one ładnie współgrają z moją opalenizną.
Cienie są dość trwałe. Bez bazy trzymają się na moich powiekach przez 8 godzin. Potem potrafią się zbierać na załamaniu powieki.
Są dobrze napigmentowane, najrzadziej używam tego rudego odcienia. Reszta jest w użyciu non stop.

Aniu, zachęcający ten Twój opis baza + cętki.



To są raczej chłodne odcienie.
Jeśli chodzi o datę, to nie umiem Ci pomóc. Jeśli bardzo Ci zależy na tej paletce, to ja radzę Ci wyszukać ją na Allegro i poprosić sprzedawcę o podanie kodu. To jedyny sposób by uniknąć rozczarowania jeśli chodzi o datę produkcji cieni.
Asiu, żałuj że nie kliknęłaś bazy

A te cienie Lancome jaki mają numer? pisałaś pewnie a ja przegapiłam...

edit: znalazłam
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 09:55   #921
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
Mariolka przeciez ci pisałam że data ważnosci jest 2006 rok

No właśnie jak napisałam to sobie przypomniałam, że Ty właśnie o niej pisałaś, że ona jest z 2006 roku, ale szybko się zużywa Początki sklerozy u mnie...
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 10:20   #922
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
ja tez zawsze byłam minimalistyczna. jeszcze rok temu miałam tylko podkład, jakiś tam puder prasowany i tusz do rzęs. A teraz...
Pomaluj rzęsy bazą, chwleczkę poczekaj i na to tusz, potem analogicznie drugie oko
Też jeszcze rok temu miałam w swojej kosmetyczce zaledwie tusz, puder prasowany i błyszczyk. A teraz.

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
ja to jeszcze pół roku temu, całkowicie minimalistyczna kosmetyczka... a teraz
Całe szczęście, że nie jestem w tym osamotniona. Od razu mi milej i raźniej.


Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Asiu, żałuj że nie kliknęłaś bazy

A te cienie Lancome jaki mają numer? pisałaś pewnie a ja przegapiłam...

edit: znalazłam
Aniu, żałuję. Ale w każdej chwili jeszcze mogę to zmienić.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 10:33   #923
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Też jeszcze rok temu miałam w swojej kosmetyczce zaledwie tusz, puder prasowany i błyszczyk. A teraz.

Aniu, żałuję. Ale w każdej chwili jeszcze mogę to zmienić.
a takie dobre, skromne dziewczyny z nas były Zeszłam na "złą" drogę A jak mi z tym dobrze....

Klikaj
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 10:36   #924
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
a takie dobre, skromne dziewczyny z nas były Zeszłam na "złą" drogę A jak mi z tym dobrze....

Klikaj


Ja byłam grzeczna jak Aniołek, a teraz kuszę na prawo i lewo i sama jestem wodzona na pokuszenie, np. przez taką jedną Anię.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 10:47   #925
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość


Ja byłam grzeczna jak Aniołek, a teraz kuszę na prawo i lewo i sama jestem wodzona na pokuszenie, np. przez taką jedną Anię.
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 11:41   #926
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość

AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 11:50   #927
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cześć dziewczyny, ja mam takie pytanie:
mam kartę z mbanku (z delfinkiem) i chciałabym zapłacić nią na truskawce. Czytałam że trzeba zadzwonić na infolinię i odblokować tę mozliwość. A czy da się zapłacić przez PayPal mając tę kartę? Bo kompletnie się w tym nie orientuję...
Czy wtedy nie trzeba odblokowywać niczego przez infolinię i na zym ten cały PayPal polega?
Gdyby ktoś mi odpowiedział byłabym bardzo wdzięczna
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 12:08   #928
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez inayah Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja mam takie pytanie:
mam kartę z mbanku (z delfinkiem) i chciałabym zapłacić nią na truskawce. Czytałam że trzeba zadzwonić na infolinię i odblokować tę mozliwość. A czy da się zapłacić przez PayPal mając tę kartę? Bo kompletnie się w tym nie orientuję...
Czy wtedy nie trzeba odblokowywać niczego przez infolinię i na zym ten cały PayPal polega?
Gdyby ktoś mi odpowiedział byłabym bardzo wdzięczna
Ja mam kartę z delfinkiem, zadzwoniłam na MLinię, ustaliłam sobie limity transakcji internetowych i kupując ostatnio pierwszy raz na Tru płaciłam tą kartą. Trzeba wpisać nr karty a potem podać trzy ostatnie cyfry znajdujące się na stronie odwrotnej karty i gotowe. Po 3 godzinach już miałam shipment status i czekam na swoją przesyłkę.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 12:22   #929
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Właśnie dostałąm paczuszkę
z:

1/ Shiseido - The Skincare Night Essential Moisturizer ( Light ) 75ml Na kartoniku wycięty kod i zaklejony białą nalepką na wewnętrznej stronie zamkniecia pudełka jest coś takiego 53020-01-5040 i pod spodem AHA.
2/ Shiseido - Pureness Matifying Moisturizer Oil-Free 50ml KOD ZAKRZYŻYKOWANY na wewnętrznej stronie zamknięcia pudełka jest coś takiego, ale nie wiem czy to jest kod czy coś innego ?16708-11-5020 a pod spodem FFA
3/ Estee Lauder - Idealist Pore Minimizing Skin Refinisher 30ml - data prod. 2007-10

Co o tym myślicie ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-15, 12:31   #930
201612191106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 396
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

a jakie informacje trzeba podać na tej infolinii? i czy można dzwonić na nią z komórki? bo chyba kiedyś próbowałam i można było tylko ze stacjonarnego... O co tam pytają? Jakie numery?
201612191106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.