Filtry UV a makijaż - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-12-10, 11:06   #3751
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Juzka Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko: jesli nałoze filtr LRP a na to podkład LRP z SPF chyba 20 to zdestabilizuje filtry?
Chyba nie zdestabilizuje ich bo jest to ta sama firma. Ale nie wiem cyz sam w sobie fluid nie destabilizuje filtra. Sprawdzałaś na tej liście czy można go kłaść na filtr?
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 11:29   #3752
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a czym nakładasz ten puder? pędzlem? i czy na całą twarz?

Pedzlem,a ostatnio przerzucilam sie na duzy pedzel z Rossmanna do pudru (ten z naturalnego wlosia) i jest juz wogole bajkowo Wlosie jest mieciutkie i delikatne,swietnie naklada sie puder na twarz.

Daje go na cala twarz,delikatnie omiatam pedzlem i juz
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 12:07   #3753
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Pedzlem,a ostatnio przerzucilam sie na duzy pedzel z Rossmanna do pudru (ten z naturalnego wlosia) i jest juz wogole bajkowo Wlosie jest mieciutkie i delikatne,swietnie naklada sie puder na twarz.

Daje go na cala twarz,delikatnie omiatam pedzlem i juz
Ja pędzlem z Inglota.
A mówisz że Rossmański dobry?

P.S.
Dziewczyny, ratunku wielkiego potrzebuję - czy to możliwe, aby mleczko avene mi na naczynka źle działało?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 12:49   #3754
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Filtry UV a makijaż

Czy pisząc puder jedwabny dr Hauschka macie na myśli ten:
http://www.cefarm24.pl/dr-hauschka-s...0-g-p7800.html ?
bo jakoś nie wyobrażam sobie kładzenia go pędzlem

Hihi, a który pędzel Inglota masz, bo ja się właśnie wacham między 1SS, 15BJF I 27TG, KABUKI też mnie kusi
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-10, 13:30   #3755
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Czy pisząc puder jedwabny dr Hauschka macie na myśli ten:
http://www.cefarm24.pl/dr-hauschka-s...0-g-p7800.html ?
bo jakoś nie wyobrażam sobie kładzenia go pędzlem

Hihi, a który pędzel Inglota masz, bo ja się właśnie wacham między 1SS, 15BJF I 27TG, KABUKI też mnie kusi
Ten puder - najlepszy puder matujący świata! wystarcza minimalna ilość, a twarz pieknie matowa przez cały dzień, a nakładam pędzlem bardzo prostu - sypię na wieczko od lucidity - duuuże jest, wkładam w to pędzel, otrzepuje i na pysk Sprawdza się idealnie

A pędzle inglota mam 3: 1SS do uderu idealny i jestem bardzo zadowolona, 15BJF to raczej do różu, rozświetlaczy używam, i 3P typowo do różu
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 14:38   #3756
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Filtry UV a makijaż

ja używam tego Hauszkę, ale nie powiem, żebym przepadała
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 14:40   #3757
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez sylwiani Pokaż wiadomość
ja używam tego Hauszkę, ale nie powiem, żebym przepadała
A ja, poza brakiem koloru żadnych wad narazie nie widzę Zobaczymy latem
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 14:51   #3758
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dzięki, z przyczyn mi całkowicie niewiadomych ubzdurałam sobie, że on jest w spray-u. Zmęczenia materiału się odzywa.
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 14:55   #3759
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja pędzlem z Inglota.
A mówisz że Rossmański dobry?

P.S.
Dziewczyny, ratunku wielkiego potrzebuję - czy to możliwe, aby mleczko avene mi na naczynka źle działało?

Zadowolona jestem z tego pedzla a wlasciwie pedzli bo kupilam kilka sztuk,tych do pudru

Hmmmm trudno jest mi powiedziec by mleczko Avene zle dzialalo na naczynka,masz te nowa wersje,tak?
Poszukam watku ze skladami Avenek ale nie wydaje mi sie aby byly tam skladniki podrazniajace naczynka.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 14:57   #3760
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zadowolona jestem z tego pedzla a wlasciwie pedzli bo kupilam kilka sztuk,tych do pudru

Hmmmm trudno jest mi powiedziec by mleczko Avene zle dzialalo na naczynka,masz te nowa wersje,tak?
Poszukam watku ze skladami Avenek ale nie wydaje mi sie aby byly tam skladniki podrazniajace naczynka.
No mi się wydaje, że ta avenka nie powinna nic złego mi zrobić i wtedy to musiałby być Effaclar...

P.S.
Masz może fotkę tych pędzli?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-11, 15:09   #3761
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No mi się wydaje, że ta avenka nie powinna nic złego mi zrobić i wtedy to musiałby być Effaclar...

P.S.
Masz może fotkę tych pędzli?
Niestety nie mam fotki ale tutaj jest aktualna oferta
http://www.rossmann.isens.biz/inicja...CJE_pl09bl.jpg

Dopoki nie wyprobowalam innych kwasow bylam w miare zadowolona z Effaclaru K jednak po zmianie widze duza roznice i zaluje,ze tak dlugo sie meczylam z nim Pomimo,ze jest lagodny to dodatkowo mnie przesuszal i to dosc mocno
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-11, 19:22   #3762
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Niestety nie mam fotki ale tutaj jest aktualna oferta
http://www.rossmann.isens.biz/inicja...CJE_pl09bl.jpg

Dopoki nie wyprobowalam innych kwasow bylam w miare zadowolona z Effaclaru K jednak po zmianie widze duza roznice i zaluje,ze tak dlugo sie meczylam z nim Pomimo,ze jest lagodny to dodatkowo mnie przesuszal i to dosc mocno
A jakiego kwasu używasz teraz Bo ja zadowolona jestem z effaclaru ale jeżeli mówisz że jest coś lepszego
Tylko żeby było łagodne dla naczynek
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-12, 07:21   #3763
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Niestety nie mam fotki ale tutaj jest aktualna oferta
http://www.rossmann.isens.biz/inicja...CJE_pl09bl.jpg

Dopoki nie wyprobowalam innych kwasow bylam w miare zadowolona z Effaclaru K jednak po zmianie widze duza roznice i zaluje,ze tak dlugo sie meczylam z nim Pomimo,ze jest lagodny to dodatkowo mnie przesuszal i to dosc mocno
Hexxana a możesz mi doradzić jakieś kwasy dla naczynkowców? Mam skórę alergiczną, naczynkową i dośc wrażliwą... i jestem totalnym głupolem w tej kwestii
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 23:04   #3764
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Filtry UV a makijaż

Ja też prosze o radę, szukam czegoś zeby nadać twarzy koloru aby nie byął tak biała po filtrze .
Na wstępie mówie: używam klorane czyli zero parsolu czyli dowolna kolorówka
i szukam czegoś za max. 20 zł .

W takim razie mam dwa pytania:
- jakiego koloru szukać? filtr lekko bieli, czy w takim razie puder powiniej być ciemniejszy niż naturalny kolor skóry czy szukac w drogerii takiego jak kolor mojej skóry, żeby się z nią stapiał, to ąłdnie przykryje?
- moze brązer zamiast pudru?
- mam na oku mineralny essence SKŁAD: mica, cl...., cl..., cl... (czyli te wszytskie barwniki) i nic wiecej. Skąłd mi się podoba, bo nie powinien podrazniać ani zapychac, mam jedynie problem z dobraniem koloru i tym jak sie. będzie nakładał, czy nie trzeba go będzie "rozcierać" na skórze, scierając filtr?ewentulanie zmieszać go ze skroobią, hmmm?

Prosze pomocy! Napiszcie mi jakie macie doświadczenia!
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-14, 23:39   #3765
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
A jakiego kwasu używasz teraz Bo ja zadowolona jestem z effaclaru ale jeżeli mówisz że jest coś lepszego
Tylko żeby było łagodne dla naczynek
Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hexxana a możesz mi doradzić jakieś kwasy dla naczynkowców? Mam skórę alergiczną, naczynkową i dośc wrażliwą... i jestem totalnym głupolem w tej kwestii

Na obszary poza naczynkowe uzywam Hydracidu Alfa na noc SVR-dla mnie bajka,w koncu to jest to,czego potrzebowalam.
Poza tym uzywam Zelu odnawiajacego Tru Face Nu Skin
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20992

musze sie zmotywowac do recenzji W planach mam jeszcze Neostrate ale to na pozniej

Agacior,przede wszystkim musisz szukac pudru,ktory wyrowna koloryt cery ale nie bedzie ciemniec na filtrze-trudno jest mi doradzic bo korzystam glownie z jedwabnego Hauschki + pudry o ktorych juz tutaj pisalam.
Brazer tez nie jest zly ale to juz indywidualne preferencje kazdej z Nasprzede wszystkim ile chcesz przeznaczyc na zakup pudru?ma byc sypki?w kamieniu?kompakt pudrowy? masz cere problemowa?czy raczej nie potrzebujesz duzego krycia?

Fajnym dodatkiem jest krem tonujacy Bielendy z serii Sunny Skin,bardzo sie lubi z Klorane przynajmniej na mojej skorze on na pewno pomoglby Ci zniwelowac bladosc a na to pozniej tylko mach mach pudrem sypkim i makijaz gotowy ale pod warunkiem,ze jestes posiadaczka bezproblemowej cery lub takiej ktora ma malo do ukrycia.
jest wiele alternatyw ale trudno o gotowa odpowiedz
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 09:40   #3766
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Agacior,przede wszystkim musisz szukac pudru,ktory wyrowna koloryt cery ale nie bedzie ciemniec na filtrze-trudno jest mi doradzic bo korzystam glownie z jedwabnego Hauschki + pudry o ktorych juz tutaj pisalam.
Brazer tez nie jest zly ale to juz indywidualne preferencje kazdej z Nasprzede wszystkim ile chcesz przeznaczyc na zakup pudru?ma byc sypki?w kamieniu?kompakt pudrowy? masz cere problemowa?czy raczej nie potrzebujesz duzego krycia?

Fajnym dodatkiem jest krem tonujacy Bielendy z serii Sunny Skin,bardzo sie lubi z Klorane przynajmniej na mojej skorze on na pewno pomoglby Ci zniwelowac bladosc a na to pozniej tylko mach mach pudrem sypkim i makijaz gotowy ale pod warunkiem,ze jestes posiadaczka bezproblemowej cery lub takiej ktora ma malo do ukrycia.
jest wiele alternatyw ale trudno o gotowa odpowiedz
Pisałam- max. 20 zł.
Jest weekend, mam więcej czasu i nie muszę wychodzić; nałożyłam mój filter (Klorane, swoja drogą, Hexana, Ty chyba tez sie nim zachwycałaś? i po 40 minutach już nie jestem biała!!! .
Wniosek> Potrzebuję czegoś do porządnego zmatowienia, bo strasznie się świecę.
Jaka konsystencja? Taki, żeby wygodnie się nakładało na filtr.
Nie mam problemowej, nie potrzebuję krycia. Przede wszystkim nie chce jej zapchać. Filtra użyam właściwie tylko dlatego, że kwaszę się Lysanelem.

A co to krem tonujacy? Nigdy nie używałam
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 11:08   #3767
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Filtry UV a makijaż

Dziewczyny a ja na allegro kupiłam sypki translucide A już myślałam że go nigdy nie zdobędę
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-15, 11:19   #3768
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Pisałam- max. 20 zł.
Jest weekend, mam więcej czasu i nie muszę wychodzić; nałożyłam mój filter (Klorane, swoja drogą, Hexana, Ty chyba tez sie nim zachwycałaś? i po 40 minutach już nie jestem biała!!! .
Wniosek> Potrzebuję czegoś do porządnego zmatowienia, bo strasznie się świecę.
Jaka konsystencja? Taki, żeby wygodnie się nakładało na filtr.
Nie mam problemowej, nie potrzebuję krycia. Przede wszystkim nie chce jej zapchać. Filtra użyam właściwie tylko dlatego, że kwaszę się Lysanelem.

A co to krem tonujacy? Nigdy nie używałam

Przeoczylam kwote

Mleczko Klorane bardzo lubie,jest to moj jeden z ulubionych filtrow jednak nie bieli mnie jakos specjalnie i szybko sie wchlania.

Nie mam pojecia jaki puder moze Cie dobrze matowic bo ja do tego celu uzywam jedwabnego Hauschki,zreszta uzywam go minimalnie bo nie lubie absolutnego matu i nawet nie mam potrzeby by taki osiagnac

Z sypancow pasuje mi puder z Yves Rocher z serii Luminelle;mialam tez Inglota i byl calkiem niezly.

Krem tonujacy to ten
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19488
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 11:07   #3769
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Filtry UV a makijaż

Widiziałam już, ale boję sie ze tonujący będzie dla mnie za ciemny (jestem raczej z bladolicych).
A nie ścierasz nim filtra?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-16, 11:54   #3770
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Widiziałam już, ale boję sie ze tonujący będzie dla mnie za ciemny (jestem raczej z bladolicych).
A nie ścierasz nim filtra?

On wcale nie jest ciemny ale z drugiej strony ja nie mam typowo jasnej cery.
Nie ma mowy o scieraniu,metoda prob i bledow doszlam do idealnej techniki nakladania podkladow itd. na filtry

Wyszperalam puder naturalny z Jadwigi
http://www.jadwigajk.hg.pl/

Stuknelam maila z pytaniem o podanie skladu,bo wyglada zachecajaco z opisu i fajna pojemnosc 30g
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 14:58   #3771
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Filtry UV a makijaż

Jka się dowiesz to mi napisz, też jestem bardzo ciekawa
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 16:33   #3772
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
On wcale nie jest ciemny ale z drugiej strony ja nie mam typowo jasnej cery.
Nie ma mowy o scieraniu,metoda prob i bledow doszlam do idealnej techniki nakladania podkladow itd. na filtry

Wyszperalam puder naturalny z Jadwigi
http://www.jadwigajk.hg.pl/

Stuknelam maila z pytaniem o podanie skladu,bo wyglada zachecajaco z opisu i fajna pojemnosc 30g
Skład Jadwigi był kilka razy podawany na wizazu, z tego, co pamiętam to kaolin, tlenek cynku i betonit - montmorillonit. Sama miałam tę Jadwigę, ale mi nie pasowała. Bardzo słabo matuje, nawet na skrobi lub zasypce, właściwości innych brak - typu optyczne wygładzenie, zmniejszenie porów, a składa się przecież z kaolinu, który w pudrach ma takie właściwości itp, itd. Odradzam zakup, bo ani nie zastąpi kolorowego pudru ani skrobi czy zasypek w ich właściwościach matujących.

Lubię sypkie pudry właśnie na bazie kaolinu - mistrzem dla mnie jest Clinique, fajny jest też Mary Kay i Coulers Nature YR. Z niekaolinowych - puder sypki Nivea.
Wychwalanego przez Ciebie Hexxano Guerlaina sypkiego miałam odsypkę nr 02, ale był zbyt ciemny i w zasadzie nie powalił mnie na kolana. Jakoś produkty Guerlaina mi nie leżą.

Moim pudrem matującym nr 1 jest zasypka Babydream talkowa, ale tak drobna, że nie miałam jeszcze tak drobno zmielonego pudru jako ona. Ładnie wygląda pod suchy kompakt, puder sypki lub na płynny fluid - ostatnio zakupiłam Isadorę w piance nr 50, która jest dla mnie zbyt ciemna - a zasypka pięknie ją rozjaśnia.
Oglądałam Miracle Touch MF, ale nie dla mnie, włazi mi w pory.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-16, 21:32   #3773
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Skład Jadwigi był kilka razy podawany na wizazu, z tego, co pamiętam to kaolin, tlenek cynku i betonit - montmorillonit. Sama miałam tę Jadwigę, ale mi nie pasowała. Bardzo słabo matuje, nawet na skrobi lub zasypce, właściwości innych brak - typu optyczne wygładzenie, zmniejszenie porów, a składa się przecież z kaolinu, który w pudrach ma takie właściwości itp, itd. Odradzam zakup, bo ani nie zastąpi kolorowego pudru ani skrobi czy zasypek w ich właściwościach matujących.

Lubię sypkie pudry właśnie na bazie kaolinu - mistrzem dla mnie jest Clinique, fajny jest też Mary Kay i Coulers Nature YR. Z niekaolinowych - puder sypki Nivea.
Wychwalanego przez Ciebie Hexxano Guerlaina sypkiego miałam odsypkę nr 02, ale był zbyt ciemny i w zasadzie nie powalił mnie na kolana. Jakoś produkty Guerlaina mi nie leżą.

Moim pudrem matującym nr 1 jest zasypka Babydream talkowa, ale tak drobna, że nie miałam jeszcze tak drobno zmielonego pudru jako ona. Ładnie wygląda pod suchy kompakt, puder sypki lub na płynny fluid - ostatnio zakupiłam Isadorę w piance nr 50, która jest dla mnie zbyt ciemna - a zasypka pięknie ją rozjaśnia.
Oglądałam Miracle Touch MF, ale nie dla mnie, włazi mi w pory.
No patrz jakos nie interesowalam sie do tej pory zbyt bardzo ta firma i ...nie mialam pojecia,ze posiadaja w swojej ofercie puder..
Czyli nie polecasz....hmmmm,nie powiem bo mnie korci

Z Clinique mialam puder ale jakos nie bardzo go wspominam,bylo to dosc dawno i na nowo zainteresowalam sie sypancami z tej firmy ale nie mam tez gdzie sprawdzic kolorow wiec poki co bede dumac
Guerlaina sypkiego mam 01 i jest dla mnie idealny,lubie te firme i mam do niej sentyment
Pudru Nivea nie upoluje na teraz nigdzie-jakos zapanowal brak Coulers Nature YR jest naprawde dobry ale z MK nie mialam nic poza podkladami,jaki odcien polecisz,moze jakis link?


Mimo wszystko mamy inny odcien karnacji bo piankowa IsaDora 50 jest dla mnie idealna a Miracle Touch MF mam 060 i jest bajeczna alternatywa dla Isadory.Mimo wszystko kazda cera inaczej przyjmuje podklad/puder.

A i lubie jeszcze sypanca z Max Factora

Nad zasypka caly czas sie zastanawiam i przyznam sie,ze zapomnialam o niej calkiem
Masz moze do nie link?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 06:22   #3774
schaetzchen
Rozeznanie
 
Avatar schaetzchen
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 965
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja na allegro kupiłam sypki translucide A już myślałam że go nigdy nie zdobędę
Dzięki dobra kobieto za informację! I ja skierowałam tam swoje kroki, a raczej klawiaturę i myszkę i kupiłam (pierwszy raz korzystam z allegro, nie licząc nieudanej licytacji jednej książki ), w dodatku cena bajeczna bo 30 zł. Mam nadzieję, że puder w porządku, sprzedający ma pozytywne opinie.

Sypki nu skin który zamówiłam na początku listopada ciągle do mnie nie dotarł, podobno przez jakieś nieporozumienie, zobaczymy czy kiedykolwiek dotrze... ale jak dotrze to zdam relację (obiecaną dawno temu)
__________________
Ładne zdjęcia

Biorę się za ramiona
schaetzchen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 10:01   #3775
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Dzięki dobra kobieto za informację! I ja skierowałam tam swoje kroki, a raczej klawiaturę i myszkę i kupiłam (pierwszy raz korzystam z allegro, nie licząc nieudanej licytacji jednej książki ), w dodatku cena bajeczna bo 30 zł. Mam nadzieję, że puder w porządku, sprzedający ma pozytywne opinie.

Sypki nu skin który zamówiłam na początku listopada ciągle do mnie nie dotarł, podobno przez jakieś nieporozumienie, zobaczymy czy kiedykolwiek dotrze... ale jak dotrze to zdam relację (obiecaną dawno temu)
Nie ma sprawy
Zastanawiam się czy nie wziąśc jeszcze jednego bo trudno go zdobyć. Na allegro pierwszy raz od roku go chyba widzę
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 19:39   #3776
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: Filtry UV a makijaż

Hm, skusic się czy nie skusić?
A co w tym Transucidzie takiegho och poza tym, ze bez talku?
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 20:24   #3777
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez agacior89 Pokaż wiadomość
Hm, skusic się czy nie skusić?
A co w tym Transucidzie takiegho och poza tym, ze bez talku?
O tym pudrze wszystko zostalo juz napsiane w tym watku musisz sie cofnac do pierwszych stron albo przeszukaj watek.
Mnie osobiscie nie powalil na kolana,glownie dlatego ze kolorystycznie nie bardzo mi pasowal.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-17, 22:40   #3778
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Filtry UV a makijaż

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
No patrz jakos nie interesowalam sie do tej pory zbyt bardzo ta firma i ...nie mialam pojecia,ze posiadaja w swojej ofercie puder..
Czyli nie polecasz....hmmmm,nie powiem bo mnie korci

Z Clinique mialam puder ale jakos nie bardzo go wspominam,bylo to dosc dawno i na nowo zainteresowalam sie sypancami z tej firmy ale nie mam tez gdzie sprawdzic kolorow wiec poki co bede dumac
Guerlaina sypkiego mam 01 i jest dla mnie idealny,lubie te firme i mam do niej sentyment
Pudru Nivea nie upoluje na teraz nigdzie-jakos zapanowal brak Coulers Nature YR jest naprawde dobry ale z MK nie mialam nic poza podkladami,jaki odcien polecisz,moze jakis link?


Mimo wszystko mamy inny odcien karnacji bo piankowa IsaDora 50 jest dla mnie idealna a Miracle Touch MF mam 060 i jest bajeczna alternatywa dla Isadory.Mimo wszystko kazda cera inaczej przyjmuje podklad/puder.

A i lubie jeszcze sypanca z Max Factora

Nad zasypka caly czas sie zastanawiam i przyznam sie,ze zapomnialam o niej calkiem
Masz moze do nie link?
Joasiu - pudrem Jadwiga sobie głowy nie zawracaj, bo znając Twoje upodobania, raczej zadowolona nie będziesz. Tak jak pisałam - nie da rady zastąpic nim pudru, bo jest szorstki i widoczny, skrobi/zasypki czy jedwabnika w matowaniu też nie zastąpi. Jeśli korci Cię ta firma - polecam maseczkę bionawilżającą z nagietka, maseczki glinkowe, olej jojoba, papkę na wypryski itd. To jest wrocławska firma i trochę pooglądałam ich produkty.


Lubie bardzo Clinique i pudry kaolinowe - ale nie każdemu będą odpowiadać: raczej są kryjące i lekko się kleją, jakby zbijają w grudki i trochę jakby na twarzy wilgotnieją. Puder Clinique jest najczęściej podawanym produktem w wątku odkrycia roku 2007, porządny produkt za przystępną cenę.
Fakt - Nivea jest nie do zdobycia, ale zrobiłam sobie zapas

Puder z YR ma tylko jeden kolor - mam wersję matującą:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3626

Podobny - ale bardzo jasny i superżółty jest puder z Mary Kay.
Zasypka - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=20182

A na sypańca z MF zawsze miałam ochotę, chyba czas przetestować
W testach fajnie też wyglądał sypki Gosh - nie supermatowy, tylko rozświetlający.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 09:11   #3779
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Filtry UV a makijaż

Piękny, żółty kolorek sypańca ma też IsaDora http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=306&page=1
podobno dobry dla naczynkowców ale się jakoś nie mogę przekonać

Mam ochotę na Avene http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1434
obecnie jest dostępny w dwóch kolorach: sand i gold i tu moje pytanie, czy ktoś wie czy ten sand jest taki sam jak w Couvrance?
__________________

Edytowane przez IlonaP
Czas edycji: 2007-12-18 o 11:09
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-18, 10:57   #3780
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Filtry UV a makijaż

Pogubiłam się już w tym wątku i w ilości przekazywanych tu informacji. Robiłam notatki, nawet byłam w paru sklepach i oglądałam opisywane przez Was filtry "na żywo" ale wyboru dokonać nie umiałam.

Smoku - czy ten z YR jest godny zakupienia? Czy te drobinki rozświetlające są widoczne?

Ilonko - ten drugi podany przez Ciebie link to puder IsaDory. A chciałaś nam pokazać Avene. Popraw proszę link.

Dziewczyny - HELP. Chcę kupić jakiegoś sypańca który zmatuje filtr i będzie stanowił kołderkę ochronną na zimowe dni dla moich naczynek.
Czym się kierować przy wyborze filtra?

Będę wdzięczna za wszelkie rady.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.