Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i dekolcie - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-27, 07:49   #781
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez lily_of_the_valley Pokaż wiadomość
Nie powinno sie "szorowac" skory z tradzikiem " ostra gąbką " gdyz to roznosi trądzik na wiekszą powierzchnię skory. Powinno sie stosowac delikatny peeling jak już, który wygladzi skorę, ale jej nie podrazni.
Rzeczywiście przy ropnych wypryskach szorowanie jest niewskazane, ale bardzo pomaga przy podskórnych grudkach i zwykłych wągrach.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 09:49   #782
Celebre
Raczkowanie
 
Avatar Celebre
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 468
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Dzięki dziewczynki za wszystkie odpowiedzi Peeling robię ziają ogórkową, i nie opalam specjalnie pleców, chwyta mnie samo Wiem, że dermatolog jest najlepszy ale nie mam teraz czasu-sesja, więc chciałam podziałać sama. Chodzi oto, że ja na plecach mam takie pojedyncze krostki bardziej przeszkadzają te przebarwienia, nierówny koloryt skóry na plecach. Liczyłam,że słońce to trochę wyrówna ale jak odradzacie to może faktycznie uzbroje sie w cierpliwość i później pojde do dermatologa
Amika mydła siarkowego używam ok 3tygodnia

Edytowane przez Celebre
Czas edycji: 2007-06-27 o 10:08 Powód: dopisek
Celebre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 12:59   #783
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez Celebre Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczynki za wszystkie odpowiedzi Peeling robię ziają ogórkową, i nie opalam specjalnie pleców, chwyta mnie samo Wiem, że dermatolog jest najlepszy ale nie mam teraz czasu-sesja, więc chciałam podziałać sama. Chodzi oto, że ja na plecach mam takie pojedyncze krostki bardziej przeszkadzają te przebarwienia, nierówny koloryt skóry na plecach. Liczyłam,że słońce to trochę wyrówna ale jak odradzacie to może faktycznie uzbroje sie w cierpliwość i później pojde do dermatologa
Amika mydła siarkowego używam ok 3tygodnia
Trzy tygodnie to moim zdaniem trochę mało, by zobaczyć widoczny efekt. Mnie walka z wypryskami na plecach zajęła kilka miesięcy, co nie znaczy, że zupełnie się ich pozbyłam. Wyskakuje mi coś od czasu do czasu, na szczęście nie są to ataki zmasowane.

Na lekkie przebarwienia i wyrównanie kolorytu może pomóc (oprócz kwasów takich jak np. Acne Derm) lekkie serum z wit. C. Zajrzyj na wizażową biochemię urody. Są tam o tym wątki.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 13:10   #784
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Też mogę do was dołączyć - walczę z krostkami na plecach. Z tym jako tako sobie radzę (kiedyś wyglądało to wszystko dużo gorzej), dość dobrze spisuje się mydełko siarkowe i porządne szorowanie pleców szorstką gąbką. Mimo wszystko zawsze coś wyskoczy, mam przebarwienia i okropny nawyk drapania pleców - chcę się go pozbyć bo to tylko pogarsza stan skóry Wstydzę się chodzić w koszulkach bokserkach i tak modnych obecnie - z wycięciem "łezką" na plecach dobrze że dekolt mam OK.
Słuchajcie plecy placami ale najgorsze że od kilku tygodni (ok.3) pojawiły mi się krosty na przedramionach! Nie wiem jak się tego pozbyć, nawet mydełko siarkowe nie pomaga, codzień wyskakuje coś nowego. Błagam pomocy! Może któraś wie jak sobie z tym poradzić i co może być przyczyną tego stanu
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-27, 18:33   #785
efffkas
Raczkowanie
 
Avatar efffkas
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 241
Arrow Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Nie wiem jak im zapobiec,ale jak już wyskoczą to posmaruj żelem Benzacne 5% dla początkujących,jak nie będzie pomagał to kup 10%. Ogólnie przydaje się na różne wypryski,a i kosztuje ok 9zł. A na noc smaruj pastą cynkową (np.Lassari ok 2zł), która wysusza i pomaga w walce z pozostającymi bliznami. Oczywiście możesz przemywać jakimś tonikiem, używać mydła siarkowego itp.
Ech ta walka z trądzikiem, u mnie chyba nigdy się nie skończy
efffkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 10:12   #786
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Ja jeszcze niedawno byłam u bardzo znanej w Białymstoku pani dermatolog i przepisała mi robione u nich w aptece 2 leki po pięć złotych.

Czyli wydałam 10 złotych, a efekt jest bombowy!

Pierwszy preparat, który stosuje się rano na krostki na dekolcie i plecach należy stosować po uprzednim umyciu tych miejsc. Jest ok. Trochę pieczenia, ale da się znieść. Smród mały dlatego jak gdziesz musisz wyjść to radzę założyć bluzkę przez którą będzie się on wietrzył.

Wieczorem nakładam drugi preparat - gęsty, o siarkowym zapachu i białym kolorze. No i z nim idę spać na tych wypryskach. ;] Rano oczywiście budzę się i śmierdzę siarką, a pokruszone droginki tego leku mam wszędzie. Na poduszcze, pościeli, we włosach. ;P

Czyli trochę poświęcenia, ale efekty są.

Ostatnio jak się opalałam to wypryszczyło mi dekolt i to tak mocno, że szok. 3 dzień kuracji, a tych pryszczków może 1/4 już mi została do wybicia.

Jest tylko jedna sprawa. To są robione rzeczy i nie znam ich nazwy.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 12:08   #787
efffkas
Raczkowanie
 
Avatar efffkas
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 241
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Ja też mam spirytus z siarką na plecy od mojej dermatolog i bardzo pomaga w walce z trądzikiem. Krostki wyskakują mi tylko przed miesiączką (wiadomo-zmiany hormonalne) i to tylko kilka. Jednak mój problem to blizny i przebarwienia,których nie mogę się pozbyć
efffkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-28, 19:02   #788
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Nie wiem co na to poradzić. Pozostaje mi współczuć. ;(
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-28, 21:04   #789
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Ja ostatnio stosuje mydelko pine tar(sosnowe)-jest brazowe,smierdzi okropnie(az sie Tz wczoraj zapytal co tak okropnie smierdzi w lazience)ale dziala-mialam cale plecy w tradziku-teraz mam tylko 3 krostki(ale to dlatego ze rozdrapalam) i slady po tradziku(ale na to zamierzam zastosowac balsamy z kwasami(ale to dopiero na jesieni).Polecam to mydlo-smierdzi tylko w lazience bo uzyciu zapach nie pozostaje na ciele.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pinetarsoap.jpg (26,2 KB, 60 załadowań)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 17:59   #790
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

A gdzie można je kupić?
Na jakiejś aukcji na necie czy w drogerii?
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 18:06   #791
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
A gdzie można je kupić?
Na jakiejś aukcji na necie czy w drogerii?
Obawiam się że takie rarytasy to tylko za oceanem.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-29, 18:10   #792
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
A gdzie można je kupić?
Na jakiejś aukcji na necie czy w drogerii?
Napewno je znajdziesz w sklepie z mydlami naturalnymi
wpisalam w wyszukiwarke i wyskoczyly mi takie stronki-na 2 stronce mozna zamowic mydlo sosnowe:
http://www27.brinkster.com/reko/Mydla.html#rodzaje
http://www.laurus.com.pl/oferta/do-kapieli.htm
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 18:23   #793
Hanka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 24
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

mnie tez dotknął ten problem, bądz co bądz z tradzikiem nie mam specjalnie problemów (odpukać) ale ostatnio bardzo zsypało mi dekolt i plecy przeogromna ilościa krost i wypryskow ropnych. brrrrrrrr próbowałam róznych medikamentów i innych specyfików ale niestety nic nie pomogło. udałam się wiec do dobrego dermatologa i oazało sie ze mam zwykłe uczulenie na słońce. cóz dlugie przebywanie na nim tez ma szkodliwy wplyw! dostałam cała siatke leków i smarowideł no i musze powiedziec ze po tygodniu czasu stosowania leków nie mam ju zzadnych krost!!!!!!!!!!!!!! niestety męcze sie jeszcze z bliznami i innymi sladami tych przekletych pryszczy, ale mam nadzieje, że i to w niedlugom czasie mi zejdzie.
tak wiec dziewczyny uszy do góry, znajdzcie dobrego dermatologa, kosmetyczke a problem zniknie sam!!!!!!!!!!
Hanka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 18:32   #794
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

A tutaj znalazlam mydelko nagietkowe ktore ma w skladzie olejek sosnowy-kosztuje niecale 9zl:Moje jest nieco ciemniejsze-a tez mam ten olejek na 4 chyba miejscu w skladzie-mysle ze dzialanie bedzie b podobne.
http://www.medycynanaturalna.pl/5,13..._Nagietek.html


Ogolnie to mydlo pomaga mi bardziej niz siarkowe.
Tez sie musze wybrac do dermatologa-w moim przypadku mysle ze to hormonalne problemy.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 21:21   #795
invissible
Zakorzenienie
 
Avatar invissible
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 555
GG do invissible
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Ja, o dziwo, opaliłam plecy, syfki zniknęły, traktuję plecy co wieczór płynem Afronis (jakieś cuś z apteki) i Benzacne i, o dziwo i odpukać!, mam w miarę ładne plecy, ew. jakieś pojedyncze krostki.

Ile czeka się na efekt po mydełku siarkowym, bo zaczełam używać parę dni temu..?
invissible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 22:40   #796
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez efffkas Pokaż wiadomość
Nie wiem jak im zapobiec,ale jak już wyskoczą to posmaruj żelem Benzacne 5% dla początkujących,jak nie będzie pomagał to kup 10%. Ogólnie przydaje się na różne wypryski,a i kosztuje ok 9zł. A na noc smaruj pastą cynkową (np.Lassari ok 2zł), która wysusza i pomaga w walce z pozostającymi bliznami. Oczywiście możesz przemywać jakimś tonikiem, używać mydła siarkowego itp.
Ech ta walka z trądzikiem, u mnie chyba nigdy się nie skończy
O ile pamiętam mam uczulenie na Benzacne
Póki co zaczęłam smarować plecy i przedramiona Acne-dermem - też tani a dobry krem Mam wrażenie, że po 2 miesiącach stosowania mydełka siarkowego przestało na mnie działać a na początku to był szok - działało praktycznie od zaraz
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 08:51   #797
efffkas
Raczkowanie
 
Avatar efffkas
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 241
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
O ile pamiętam mam uczulenie na Benzacne
Póki co zaczęłam smarować plecy i przedramiona Acne-dermem - też tani a dobry krem Mam wrażenie, że po 2 miesiącach stosowania mydełka siarkowego przestało na mnie działać a na początku to był szok - działało praktycznie od zaraz
Ja używam lekkich kremów antybakteryjnych,ale tylko do twarzy. A co do mydełka to wydaje mi się,że organizm do wszystkiego się przyzwyczaja i po jakimś czasie trzeba stosować silniejsze preparaty.
efffkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 11:56   #798
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

A ze mną trochę lepiej.
Ostatnio nie smarowałam się tymi śmierdzącymi, ale skutecznymi specyfikami, bo załatwiałam sprawy odnośnie szkoły, a nawet po porządnym prysznicu ten smrodek tak od razu nie schodzi. ;P Więc sobie odpuściłam.

Mimo to nowe pryszczki mi na twarzy, dekolcie, plecach i szyjce nie wyskoczyły. ;D

Postanowiłam, że teraz ostro się za to wezmę przed wyjazdem na Kretę, bo jak wyjdę w pełne słońce z takimi pryszczkami to nie dość, że nieładnie to wygląda, to ususzę je na chwilę, a po wakacjach zaatakują z podwójną siłą. xF

Takie życie.
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 12:10   #799
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Znalazłam ciekawe mydełka na trądzik i w ogóle. xD

Artykuł 1
Strona tych mydełek (na trądzik poleca się kaszmirowe)

Artykuł 2
"Strona mydełka" (jest to mydełko bardziej dla suchej skóry, ale też polecane przy trądziku)

Mam nadzieję, że pomogłam i przejrzycie to. ;-)
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 17:37   #800
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Ja nastepne mydlo jakie zamierzam wyprobowac to baking soda(moze uda mi sie nim troche rozjasnic te plamy po tradziku).Co dziwne ja mam tradzik w wiekszosci na lopatkach.Twarz jest czysta-tylko te plecy-wczesniej tez mialam na ramionach ale teraz jakos nie wyskakuja.
Dobre na tradzik sa tez podobno produkty Neutrogeny-wkleje kilka linkow-niewiem czy wszystkie sa dostepne w Polsce

Peeling rozjasniajacy slady po tradziku:
http://www.drugstore.com/products/pr...9&atrxp4=24535


Krem do stosowania punktowo -zawiera 2.5% benzoyl peroxide(podobno b skuteczny skladnik w walce z tradzikiem)
http://www.drugstore.com/products/pr...-PLST-0-SEARCH
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 19:14   #801
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Dzięki za linki! Bardzo mi się przydadzą!
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-30, 19:29   #802
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez Tancerka Pl Pokaż wiadomość
Dzięki za linki! Bardzo mi się przydadzą!
Prosze
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 21:38   #803
ciastuś :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Witam wszystkich
Ja mam takie pytanie, co robicie z prsebarwieniami po trądziku na plecach?
bo ja właśnie z tym mam problem i dupa nic nie pomaga ale kupiłam teraz Acne-derm to może to mi pomoże jak myślicie? Te przebarwienia nie są duże ale mocno czerwone a ja strasznie blada jestem i widać je bardzo więc jak najszybciej chciałabym cie tego pozbyć ale nie wime czy kupiłam dopowiedni lek i nie wiem ile taka kuracja może trwać? pomógłby mi ktoś? prosze
ciastuś :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 21:41   #804
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez ciastuś :) Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
Ja mam takie pytanie, co robicie z prsebarwieniami po trądziku na plecach?
bo ja właśnie z tym mam problem i dupa nic nie pomaga ale kupiłam teraz Acne-derm to może to mi pomoże jak myślicie? Te przebarwienia nie są duże ale mocno czerwone a ja strasznie blada jestem i widać je bardzo więc jak najszybciej chciałabym cie tego pozbyć ale nie wime czy kupiłam dopowiedni lek i nie wiem ile taka kuracja może trwać? pomógłby mi ktoś? prosze
Rany się jeszcze nie zagoiły skoro są czerwone. Lepiej maść z wit. A. Kwasy jesienią.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-01, 22:15   #805
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

to bedzie moze glupie pytanie ale kto pyta nie błądzi, o co chodzi z tymi kwasami?
na czym to polega, co sie dokladnie stosuje itp.. ktos mi pomoze?
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 11:07   #806
efffkas
Raczkowanie
 
Avatar efffkas
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 241
Thumbs up Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez y_ulia Pokaż wiadomość
to bedzie moze glupie pytanie ale kto pyta nie błądzi, o co chodzi z tymi kwasami?
na czym to polega, co sie dokladnie stosuje itp.. ktos mi pomoze?
Chodzi o zabiegi kwasem glikolowym 50% AHA albo kwasem migdałowym. Można je wykonać profesjonalnie u kosmetyczki albo samemu w domu. Na rynku są też dostępne kosmetyki,które zawierają ten kwas

Możesz kupić go na allegro, tam jest dokładny opis i działanie

http://allegro.pl/item210154945_kwas...zanie_q10.html
efffkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 11:54   #807
y_ulia
Rozeznanie
 
Avatar y_ulia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 856
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

dziekuje
__________________
"szukam innego swiata. bez nudy, rutyny, bezsensownych dyskusji, głupich wymówek, zadufanych i egoistycznych ludzi. czegos, co nie jest plastikowe i przereklamowane."



[ Uciekaj moje serce! ]





y_ulia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 17:53   #808
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Ja bym się bała kwasów. :P
Chyba się do nich nie przekonam. ;O
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-03, 18:01   #809
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Cytat:
Napisane przez efffkas Pokaż wiadomość
Chodzi o zabiegi kwasem glikolowym 50% AHA albo kwasem migdałowym. Można je wykonać profesjonalnie u kosmetyczki albo samemu w domu. Na rynku są też dostępne kosmetyki,które zawierają ten kwas

Możesz kupić go na allegro, tam jest dokładny opis i działanie

http://allegro.pl/item210154945_kwas...zanie_q10.html
No tak nie do końca.. Oprócz kwasu glikolowego i migdałowego mamy też inne. I używając słowa ''kwasy'' nie mamy na myśli wyłącznie zabiegów u kosmetyczki. Na rynku dostępnych jest wiele preparatów zawierających kwasy AHA, BHA, PHA czy kwas azelainowy lub mlekowy. Polecam lekturę biochemii -> http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193361
guia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-04, 09:14   #810
efffkas
Raczkowanie
 
Avatar efffkas
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 241
Dot.: Plecy i dekolt. Trądzik, krostki, wypryski, blizny potrądzikowe na plecach i de

Tak tak,wiem,że tych kwasów i metod jest więcej Ja przymierzam się do zabiegu kwasem TCA,bo świetnie wybiela,ale ostatnio przeczytałam o nim takie rzeczy,że chyba zrezygnuję

WYMIANA doświadczeń po zabiegu TCA
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...zczanie+kwasem
efffkas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-21 13:52:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.