Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-26, 08:59   #4651
Leoreth
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 56
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Ostatnio czytałam na innym portalu pozytywną opinię nt. Face Fabric; na tyle pozytywną, że sama się rozejrzę za tym podkładem.
Fajnie łączyć go z bazą Chanel Le Blanc
Leoreth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 15:45   #4652
MonikSee
Raczkowanie
 
Avatar MonikSee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 98
Question Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Yariewenka Pokaż wiadomość

Z kulek jest jeszcze trzecia wersja, bodajże 01-Mythic - i tam ta mieszanka jest powalająca:zielony, różowy, biały... Nie ukrywam, ze ta mnie chyba najbardziej interesuje. Dziewczyny, jakieś wskazówki?
mam te kuleczki są bardzo jaśniutkie, pamiętam, że kupowałam właśnie ze względu na te różne odcienie kulek (każda ma inną "funkcję"), dają ładne rozświetlenie buźki, nie sprawdzą się jako normalny puder, bo są za delikatne ale jako rozświetlacz jak najbardziej OK!


Teraz zastanawiałam się nad kupnem jednego z odcieni jakie opisywała
Leoreth - mam do Ciebie pytanko, bo pisałaś , że masz odcień 02 - czy on jest najjaśniejszy? bardzo chciałabym taki , który mogłabym użyć zarówno jako rozświetlacz jak i bardzo delikatny róż do policzków i nie wiem czy odcień 01 nie jest jaśniejszy? ?-nazywa się Mythic Parfait

Mam jeszcze pytanie , czy ktoś może polecić dobrą bazę pod puder ,taką która rozjaśni koloryt cery, ale sama w sobie jest bez koloru?
Nie mogę używać podkładów , ponieważ są dla mnie za ciężkie, używam tylko pudru.

na razie wyszukałam na kwc:
Lancome, Transparence Base de Teint i Clarins, Eclat Minute Instant Light Complexion Perfector ale nigdzie w necie jej nie ma do kupienia

trzecią jaką znalazłam to baza Gosh, Velvet Touch Fondation Primer (Baza pod podkład) - dziewczyny możecie mi doradzić?

__________________
Say That You Love me...


Edytowane przez MonikSee
Czas edycji: 2008-09-27 o 17:48 Powód: dopisanie
MonikSee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-27, 18:09   #4653
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez MonikSee Pokaż wiadomość
Mam jeszcze pytanie , czy ktoś może polecić dobrą bazę pod puder ,taką która rozjaśni koloryt cery, ale sama w sobie jest bez koloru?
Nie mogę używać podkładów , ponieważ są dla mnie za ciężkie, używam tylko pudru.

na razie wyszukałam na kwc:
Lancome, Transparence Base de Teint i Clarins, Eclat Minute Instant Light Complexion Perfector ale nigdzie w necie jej nie ma do kupienia

trzecią jaką znalazłam to baza Gosh, Velvet Touch Fondation Primer (Baza pod podkład) - dziewczyny możecie mi doradzić?

Może coś z Inglota? Jest nawet biała, która przy testowaniu na ręce robiła się transparentna.
Zamówiłam sobie nową bazę Oriflame Giordani Gold, w katalogu wygląda bardzo ciekawie. Dam znać jak ma się do bladości jak odbiorę pewnie za jakieś 1,5 tygodnia.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 09:13   #4654
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny pomóżcie dobrać mi odcień podkładu MAX FACTOR'A Colour Adapt

Mam bardzo jasną karnację i zastanawiam się czy kupić na allegro kolor :

CREAMY IVORY czy PORCELAIN ??
mam cerę chłodną -różową...teraz stosuję Colorstay'a BUFF a kiedyś Loreala True Match C2(i ten kolorek chyba był za jasny ale buff jest ok)


z góry wam dziękuję...

A i jeszcze pyt... macie sprawdzonego sprzedawcę z all?


__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 10:17   #4655
narjia
Zakorzenienie
 
Avatar narjia
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Polska;)
Wiadomości: 5 547
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam wszystkie bladolice Wizażanki. Chciałam prosić Was o pomoc w doborze podkładu. Z natury powinnam mieć bardziej oliwkową karnację, ale lata używania filtrów, a teraz kwasy wybieliły mnie bardzo. Jak dla mnie tak jest o wiele ładniej, ale nie mogę znaleźć odpowiedniego koloru podkładu. Wszystkie są albo za ciemne, albo za żółte, albo za różowe. Kolor cery mam taki blado "zielonkawy". Widać to zwłaszcza jak mam podkład na twarzy, twarz żółta lub różowa, a reszta ciała inny odcień. Znacie jakiś kryjący jasny podkład tak do ok. 70/80 zł w jakimś bardziej odpowiednim dla mnie odcieniu?
narjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 17:32   #4656
littlepeach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

hej ja rowiez mam jasna karnacje i chociaż marze dalej o śniadej to moja zaczyna mi sie podobac :P mam taka bardzo jasna z leciutkim rozowym odcieniem taka rozana ladna ;p ale zastanaiwam sie nad kolorem wlosow moje naturalne to ciemny blond ale teraz mam czarne i wiekszosc mowi ze mi ladnie bo mam duze stalowoniebieskie oczy ale zastanawiam sie czy nie zrobic sobie sredniego blondu bo teraz tak sie ogolnie wyrozniam ale chcialabym byc naturalniejsza..
littlepeach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-28, 18:56   #4657
Leoreth
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 56
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez MonikSee Pokaż wiadomość
mam te kuleczki są bardzo jaśniutkie, pamiętam, że kupowałam właśnie ze względu na te różne odcienie kulek (każda ma inną "funkcję"), dają ładne rozświetlenie buźki, nie sprawdzą się jako normalny puder, bo są za delikatne ale jako rozświetlacz jak najbardziej OK!


Teraz zastanawiałam się nad kupnem jednego z odcieni jakie opisywała
Leoreth - mam do Ciebie pytanko, bo pisałaś , że masz odcień 02 - czy on jest najjaśniejszy? bardzo chciałabym taki , który mogłabym użyć zarówno jako rozświetlacz jak i bardzo delikatny róż do policzków i nie wiem czy odcień 01 nie jest jaśniejszy? ?-nazywa się Mythic Parfait

Mam jeszcze pytanie , czy ktoś może polecić dobrą bazę pod puder ,taką która rozjaśni koloryt cery, ale sama w sobie jest bez koloru?
Nie mogę używać podkładów , ponieważ są dla mnie za ciężkie, używam tylko pudru.

na razie wyszukałam na kwc: Lancome, Transparence Base de Teint i Clarins, Eclat Minute Instant Light Complexion Perfector ale nigdzie w necie jej nie ma do kupienia

trzecią jaką znalazłam to baza Gosh, Velvet Touch Fondation Primer (Baza pod podkład) - dziewczyny możecie mi doradzić?


Odcień 02 Rose Frais jest najjaśniejszy, ale z tych trzech pudrów prasowanych.
Nie z meteorites wogóle.
Jedna strona tej kuli jest jaśniejsza i ta działa jak rozświetlacz a druga to taki róż właściwie.Dzis spróbuję wkleić zdjęcie robione moim aparatem tam kolory są lepiej widoczne i bliższe prawdzie. Ten rożowy odcień może służyć jako bardzo delikatny róż jeśli masz narawdę jasna cerę, użyty na białą bazę Chanel, działa jak róż u mnie, ale wszystko zależy od efektu jakiego po różu się oczekuje. Ja jestem bardzo z niego zadowolona.
Leoreth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-28, 19:09   #4658
Leoreth
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 56
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

To byłoby tak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00224.jpg (60,8 KB, 75 załadowań)
Leoreth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-29, 09:02   #4659
absurdalna89
Zadomowienie
 
Avatar absurdalna89
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 339
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dziewczyny zamówiłam wreszcie podkład Revlon Colorstay. Ten zwykły, matujący... Na allegro oczywiście. I na obrazku był taki, który miał 35ml, a doszedł mi z 37ml. Czy to podróba?
absurdalna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 16:18   #4660
MonikSee
Raczkowanie
 
Avatar MonikSee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 98
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziękuję Ci Leoreth za odpowiedź i foto a ta baza Chanel to jaka? właśnie się zastanawiam nad bazą..
__________________
Say That You Love me...

MonikSee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-30, 17:27   #4661
Leoreth
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 56
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez MonikSee Pokaż wiadomość
dziękuję Ci Leoreth za odpowiedź i foto a ta baza Chanel to jaka? właśnie się zastanawiam nad bazą..
To baza Le Blanc De Chanel, mam limitowana wersję z wiosny 2008, ale chyba ta baza jest w stałej ich ofercie (nie mam jednak pewności) to biała baza, która rozświetla i daje taka szlachetną bladość u mnie przynajmniej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mk_Chanel_Sp08_LE%20BLANC%20DE%20CHANEL.jpg (6,7 KB, 11 załadowań)
Leoreth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-30, 21:57   #4662
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

A jak z ceną i wydajnością tej bazy? Już od jakiegoś czasu przymierzam się żeby kupić jakąś bazę, co prawda myślałam o czymś tańszym, ale jeżeli jest fajna i wydajna to może zaszaleję.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 08:32   #4663
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamówiłam wreszcie podkład Revlon Colorstay. Ten zwykły, matujący... Na allegro oczywiście. I na obrazku był taki, który miał 35ml, a doszedł mi z 37ml. Czy to podróba?
też mam ten podkład i aż musiałam sprawdzić na swoim...Ale na moim jest 35 ml.. i też mam z Allegro..
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 08:38   #4664
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi filtrami i makijażem? Wyczytałam,że niektóre kosmetyki można stosować na filtry inne nie. Czy jak kłade na krem z filtrem puder to szkodze tym filtrom?
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 08:53   #4665
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

zależy jaki puder - jeśli ma mikę i/lub talk, destabilizuje większość filtrów, ale też nie wszystkie, np filtry Avene są w stanie to przetrwać tyle wiem to się powymądrzałam ale tak naprawdę ja sama pudruję wszystkie filtry
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 08:57   #4666
Mycha
Raczkowanie
 
Avatar Mycha
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 418
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

No ma talk ,tzn,że o dupe rozbić moje starania :-( A jaki puder go nie ma? Najlepiej jakiś matujący i kryjący?????? Niech ktoś mi napisze.
Mycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 12:49   #4667
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
No ma talk ,tzn,że o dupe rozbić moje starania :-( A jaki puder go nie ma? Najlepiej jakiś matujący i kryjący?????? Niech ktoś mi napisze.
a jaki filtr stosujesz? ja polecam avene , nie dosc ze to swietny filtr( a uzywalam chyba wszystkich aptecznych mniej lub wiecej), nie lepi sie, poporawia wyglad cery, wchlania sie ladnie, nie zapycha to jeszcze mozesz klasc na niego wszystko co jest o wiele wygodniejsze(i moim zdaniem lepsze dla wygladu niz bawienie sie w skrobie i taki tam

zawsze mozesz wziac probeczke tej avenki i przemyslec to
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 14:57   #4668
littlepeach
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez littlepeach Pokaż wiadomość
hej ja rowiez mam jasna karnacje i chociaż marze dalej o śniadej to moja zaczyna mi sie podobac :P mam taka bardzo jasna z leciutkim rozowym odcieniem taka rozana ladna ;p ale zastanaiwam sie nad kolorem wlosow moje naturalne to ciemny blond ale teraz mam czarne i wiekszosc mowi ze mi ladnie bo mam duze stalowoniebieskie oczy ale zastanawiam sie czy nie zrobic sobie sredniego blondu bo teraz tak sie ogolnie wyrozniam ale chcialabym byc naturalniejsza..
dziewczyny proszę pomóżcie nie chce zakładać nowego tematu po co zaśmiecać forum to w sumie tyczy się jasnej cery..
littlepeach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 15:00   #4669
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
zależy jaki puder - jeśli ma mikę i/lub talk, destabilizuje większość filtrów, ale też nie wszystkie, np filtry Avene są w stanie to przetrwać tyle wiem to się powymądrzałam ale tak naprawdę ja sama pudruję wszystkie filtry
Cytat:
Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
No ma talk ,tzn,że o dupe rozbić moje starania :-( A jaki puder go nie ma? Najlepiej jakiś matujący i kryjący?????? Niech ktoś mi napisze.
No co Wy Chyba jednak za mało przeczytałam zanim zaczęłam stosować filtry Stosuję filtr Iwostin normalnie an nim robię makijaż.Chyba więc niepotrzebnie się smaruę,skoro to go dezaktywuje
moren jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 15:29   #4670
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Mycha Pokaż wiadomość
No ma talk ,tzn,że o dupe rozbić moje starania :-( A jaki puder go nie ma? Najlepiej jakiś matujący i kryjący?????? Niech ktoś mi napisze.
talku nie zawierają - o ile pamiętam - pudry: Lucidity Estee Luder(ale ma mikę gdzieś w środku składu), puder sypki dr Hauschka no i oczywiście puder jedwabny hauschki, którego używam odkąd zaczęłam stosować filtr anthelios lrp (one 'nie tolerują' właśnie talku no i miki). teraz przeszłam na avenki - dla mnie o niebo lepsze, ale zostałam przy tym pudrze jedwabnym - 1. jest wydajny i ma dobrą cenę w stosunku do pojemności, 2. jest jak na razie jedynym pudrem, którego kolor mi pasuje - wszystkie inne, łącznie z LU byłu za ciemne. w połączeniu z warstwą filtra daje mi na skórze efekt lekko kryjącego podkładu i jest dla mnie megamatujący, co z kolei nie jest w moim przypadku zaletą, bo mam suchą skórę. ale ogólnie - polecam bladolicym, które się filtrują na codzień.
moren - nadal niestety mało wiemy o tym, w jakim stopniu talk/mika z pudru, podkładu destabilizuje filtr, jaka wtedy pozostaje ochrona, ale z takimi 'wrażliwymi' rodzajami filtrów stosować beztalkowe kosmetyki .
littlepeach - a co w tym złego, że sie wyróżniasz? przynajmniej jesteś zauważalna w tłumie szarych myszek lub solaryjnych skwarek
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 15:40   #4671
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Za ciemny sypki puder można wymieszać np. z pudrem dla niemowląt/skrobią/pudrem jedwabnym i mamy trochę bardziej transparentny, ale odpowiednio jasny odcień. Najlepiej spróbować na małej ilości na początek. Ja swój puder przesypałam w oddzielny, czysty pojemniczek i mieszam go na bieżąco z pudrem dla dzieci.

Filtry zawierające Parsol destabilizuje mika i talk. O filtrach na które można kłaść wszystkie kosmetyki kolorowe (oczywiście starając się nie zetrzeć filtra) na biochemii jest naprawdę dużo.

Leoreth, nie pisz posta pod postem. Żeby coś dopisać, dokleić zdjęcie jest opcja edycji.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-01, 15:51   #4672
klarcia
Raczkowanie
 
Avatar klarcia
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 199
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

fajny wątek
__________________
klarcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-02, 12:38   #4673
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziewczyny male pytanie
kiedys przypadkiem wpadlam na fotoblog pewnej dziewczyny, w ktorej sie po prostu zakochalam pomine ze jest piekna ehhhh.... to nas interesowalaby jej ABSOLUTNIE ALABTROWA CERA
tylko nie wiem czy moge wkleic adres strony tego bloga? zdjec oczywiscie nie powinno se wrzucac bez zgody, a co z linkiem? w koncu to otwarty blog? chetnie bym sie podzielila tym znaleziskiem, ale absolutnie nie chce przez niewiedze zlamac jakiejs ochrony danych co myslicie?

Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2008-10-02 o 19:26 Powód: dopisek
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-03, 18:32   #4674
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wiecie moze czy Loreal true match jest dostepny w drogeriach w odcieniu n2 i czy jest on bardzo jasny??? bo c2 widzialam, ale n2 nie...
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 12:26   #4675
noemi_ak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 12
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
dziewczyny male pytanie
kiedys przypadkiem wpadlam na fotoblog pewnej dziewczyny, w ktorej sie po prostu zakochalam pomine ze jest piekna ehhhh.... to nas interesowalaby jej ABSOLUTNIE ALABTROWA CERA
tylko nie wiem czy moge wkleic adres strony tego bloga? zdjec oczywiscie nie powinno se wrzucac bez zgody, a co z linkiem? w koncu to otwarty blog? chetnie bym sie podzielila tym znaleziskiem, ale absolutnie nie chce przez niewiedze zlamac jakiejs ochrony danych co myslicie?

ja bym chętnie zerknęła więc nawet jeśli nie na forum to poproszę na pw linka
noemi_ak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:16   #4676
Delave
Raczkowanie
 
Avatar Delave
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: groch pod siódmym materacem
Wiadomości: 394
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

to ja bym też poprosiła, lubię patrzeć na ładne bladolice
Delave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 13:19   #4677
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
dziewczyny male pytanie
kiedys przypadkiem wpadlam na fotoblog pewnej dziewczyny, w ktorej sie po prostu zakochalam pomine ze jest piekna ehhhh.... to nas interesowalaby jej ABSOLUTNIE ALABTROWA CERA
tylko nie wiem czy moge wkleic adres strony tego bloga? zdjec oczywiscie nie powinno se wrzucac bez zgody, a co z linkiem? w koncu to otwarty blog? chetnie bym sie podzielila tym znaleziskiem, ale absolutnie nie chce przez niewiedze zlamac jakiejs ochrony danych co myslicie?

koniecznie podziel się linkiem
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 15:49   #4678
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
dziewczyny male pytanie
kiedys przypadkiem wpadlam na fotoblog pewnej dziewczyny, w ktorej sie po prostu zakochalam pomine ze jest piekna ehhhh.... to nas interesowalaby jej ABSOLUTNIE ALABTROWA CERA
tylko nie wiem czy moge wkleic adres strony tego bloga? zdjec oczywiscie nie powinno se wrzucac bez zgody, a co z linkiem? w koncu to otwarty blog? chetnie bym sie podzielila tym znaleziskiem, ale absolutnie nie chce przez niewiedze zlamac jakiejs ochrony danych co myslicie?
Jestem zainteresowana
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 16:11   #4679
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

http://www.photoblog.pl/ninjin/archiwum

polecam archiwum ,btw fajne zdjęcia
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-04, 16:22   #4680
przykre
Raczkowanie
 
Avatar przykre
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wadowice.
Wiadomości: 137
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

hm, to na Iwostin można stosować, czy nie? (o podkład chodzi). a i jeszcze jedno. bo na filtrze pisze, że zwiększa możliwość wystawiania skóry na słońce 50 razy, czy coś takiego, ale ja dalej nie wiem jak długo nie muszę nakładać następnej porcji kremu?

co do bloga, po prostu - ach.
przykre jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.