????KOSMETYKI ROSSMAN????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-04-26, 13:46   #1
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22

????KOSMETYKI ROSSMAN?????


Witam serdecznie
zwracam sie z takim malym pytankiem do Was drogie wizazanki.
Chodzi mi o kosmetyki firmy Rossman. Czy sa godne polecenia? jestem zainteresowana takim malym kremikiem do twarzy(zapomnialam jak sie nazywa).jest cala seria :plyny mleczka do mycia twarzy.
kremik jest w takim malusienkim okraglym sloiczku plastikowym z zielona nakretka.kosztuje niewiele cos ok.3zl!nie kupilam go poniewaz na opakowaniu nie ma zadnych informacji. Interesuja mnie rowniez spostrzezenia na temat innych kosmetykow tej firmy.
Bardzo prosze o informacje!
Jak narazie wyczytalam w internecie ze kosmetyki Rossman sa nietestowane na zwierzetach!

Pozdrawiam
Ola
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-04-26, 17:07   #2
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: ????KOSMETYKI ROSSMAN?????

Ja tez kupilam te male opakowania zeby przetestowac i powiem tak sa wydajne wiec na podroz mozna zabrac, Mialam krem na noc i na dzien do wrazliwej skory, zelik do mycia do mieszanej i tonik do wrazliwej bo nie zawieral alkoholu jak ten do wrazliwej. Umiescilam nawet swoje opinie w KW. Zel calkiem dobrze myl. Tonik wywalilam bo chodz alkoholu nie rawieral to mialam uczucie ze jednak tam jest, a kremy lezaly , lezaly i wkoncu tylko po 2-4 aplikacjach wyrzucilam, bo co sie posmarowalam to budzilam sie z wielkim syfem na tw3arzy. Niedosyc ze mialam z tym problemy to lekko juz zaleczone wywalily mi ponownie po tych kosmetykach. Niby nie sa drogie ale jak zobaczylam te male opakowania i mozliwosc przetestowania za grocze to sie ucieszylam ale dla mnie to gowna. kremik jest maly i malo kosztuje kup jeden i sprobuj moze bedzie ci pasowac na KW 3 gwiazdki maja te kosmetyki wiec sa osoby ktorym pasuje, ale ja nie bylam zachwycona. Poczytaj na KW moze to ci pomoze bardziej sie zdecydowac
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 12:35   #3
kasia_90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: ????KOSMETYKI ROSSMAN?????

Kupiłam w ROSSMANIE peeling do twarzy "Synergen" jestem z niego bardzo zadowolona ładnie usuwa martwy naskórek z twarzy niepowodując podrażnień jestem na wiele kosmetyków uczulona i kiedy po raz pierwszy go użyłam byłam mile zaskoczona skóra nie piekła nie była czerwona .


Polecam go wszystkim
kasia_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:14.