pomóźcie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-13, 10:42   #1
Bella 18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1

pomóźcie.


Czesc.
Mam 17lat i chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie
Chciałabym być w końcu ładniejsza i zauważana przez chłopaków

Doradzcie mi coś co mogłabym zmienić.
Bella 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 10:54   #2
arielka13
Raczkowanie
 
Avatar arielka13
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 124
Dot.: pomóźcie.

jesteś bardzo ładna i masz śliczną figurę może by tak zrobić coś z włosami? mam na myśli jakieś inne obcięcie, np inny rodzaj grzywki radziłabym też wyregulować brwi
__________________
nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej
arielka13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 12:11   #3
anusia-87
Wtajemniczenie
 
Avatar anusia-87
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bln /K.O.
Wiadomości: 2 838
Dot.: pomóźcie.

koniecznie regulacja brwi - ale wybierz się do kosmetyczki również uważam, że pasowałaby Ci grzywka w tym kolorze Ci ładnie, napewno nie przyciemniaj włosków
masz też ładna figurę, wybieraj stroje dopasowane, podkreślające sylwetkę (rurki, legginsy, sukienki, tuniki).
Ładną dziewczyną jesteś i na pewno chłopcy zwracają uwagę na Ciebie
anusia-87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 12:50   #4
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: pomóźcie.

Ja na twoim miejscu wyregulowałabym tylko brwi i nic więcej nie zmieniła .
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 01:31   #5
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: pomóźcie.

Chłopacy... znowu Ci chłopacy .
Czego to się nie robi dla facetów


Wyreguluj brwi i nie maluj się tak czarną kredką bo jesteś zbyt młoda żeby przesadzać z makijażem Proponuję Ci coś delikatniejszego. Będziesz wyglądać bardziej "świeżo"/"niewinnie" (?)/młodzieńczo.
Może rób kreskę tylko na górnej powiece. Lekki krem koloryzujący albo podkład. Dobry korektor na ewentualne niedoskonałości pojawiające się w młodym wieku. Delikatny błyszczyk. Nic dodać nic ująć

...a tak od siebie to taka mała dygresja - zlituj się ze zdjęciami "od góry"
(ciekawe czy ktoś mnie zbeszta za to)

Pozdrawiam
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 02:08   #6
nvmd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warmia.
Wiadomości: 1 591
Dot.: pomóźcie.

Cytat:
Napisane przez Bella 18 Pokaż wiadomość
Czesc.
Mam 17lat i chciałabym coś zmienić w swoim wyglądzie
Chciałabym być w końcu ładniejsza i zauważana przez chłopaków

Doradzcie mi coś co mogłabym zmienić.

JESTEŚ ŚLICZNA i masz świetną figurę!
Ja także jak dziewczyny wyregulowałabym brwi i postawiła na promienny, rozświetlający makijaż bo czarna kredka wygląda zbyt ciężko i pomniejsza oczy, które masz śliczne.
Jeśli koniecznie chcesz coś zmieniać to może jakieś cieniowanie? postrzępiona grzyweczka opadająca na bok?
nvmd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 19:20   #7
fizja
Raczkowanie
 
Avatar fizja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 66
Dot.: pomóźcie.

Cytat:
Napisane przez effulla Pokaż wiadomość
...a tak od siebie to taka mała dygresja - zlituj się ze zdjęciami "od góry"
(ciekawe czy ktoś mnie zbeszta za to)
nikt Cię nie zbeszta, bo ja też poproszę o litość ale widać te roczniki tak mają

Wracając do tematu.. z tą czarną kredką to święta prawda co doradzają dziewczyny nie wiem co w tym jest, że wszystkie dorastające dziewczyny, chcąc się pomalować robią to w ten sam sposób- po całym oku ewentualnie maluj tylko górną powiekę jak już nie możesz oprzeć się bez kredki, poza tym trochę tuszu i błyszczyk- naturalnie wtedy na pewno chłopaki będą zwracać na Ciebie uwagę w końcu ładną masz buźkę tylko odpowiednio to wykorzystaj poza tym wyreguluj brwi koniecznie u kosmetyczki- nie rób tego na własną rękę
Co do fryzury to nie zmieniałabym nic, bo jest w porządku tylko pocieniowałabym mocno po długości, będą lżejsze i lepiej będą się układać :P
__________________



16.02.2010
szczęśliwa
fizja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-15, 03:38   #8
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: pomóźcie.

Cytat:
Napisane przez fizja Pokaż wiadomość
nikt Cię nie zbeszta, bo ja też poproszę o litość ale widać te roczniki tak mają

Wracając do tematu.. z tą czarną kredką to święta prawda co doradzają dziewczyny nie wiem co w tym jest, że wszystkie dorastające dziewczyny, chcąc się pomalować robią to w ten sam sposób- po całym oku ewentualnie maluj tylko górną powiekę jak już nie możesz oprzeć się bez kredki, poza tym trochę tuszu i błyszczyk- naturalnie wtedy na pewno chłopaki będą zwracać na Ciebie uwagę w końcu ładną masz buźkę tylko odpowiednio to wykorzystaj poza tym wyreguluj brwi koniecznie u kosmetyczki- nie rób tego na własną rękę
Co do fryzury to nie zmieniałabym nic, bo jest w porządku tylko pocieniowałabym mocno po długości, będą lżejsze i lepiej będą się układać :P
widzę, że się w zupełności zgadzamy
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 06:41   #9
Annaoj
Raczkowanie
 
Avatar Annaoj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 238
Dot.: pomóźcie.

Regulacja brwi bęzwzględnie. Reszta jak dla mnie ok, tylko zbyt ciemna kredka do oczu. Poza tym zazdroszczę figury
__________________
Mężczyzna nie pies - na kości nie poleci
Mam silną wolę - robi ze mną co chce
Annaoj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 12:05   #10
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: pomóźcie.

wszyscy doradzaja regulacje brwi - a ja dodam zdecydowanie tak, ale u KOSMETYCZKI , to jest naprawde banalny koszt - zazwyczaj okolo 8-15 zl - zalezy jaki salon i w jakim miescie... a przynajmniej wiadomo ze wszystko bedzie zrobione jak nalezy, a nie wyskubane brwi w kosmicznych ksztaltach i nienaturalnie cienke, bleeee....
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 12:21   #11
effulla
Zakorzenienie
 
Avatar effulla
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 392
Dot.: pomóźcie.

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
wszyscy doradzaja regulacje brwi - a ja dodam zdecydowanie tak, ale u KOSMETYCZKI , to jest naprawde banalny koszt - zazwyczaj okolo 8-15 zl - zalezy jaki salon i w jakim miescie... a przynajmniej wiadomo ze wszystko bedzie zrobione jak nalezy, a nie wyskubane brwi w kosmicznych ksztaltach i nienaturalnie cienke, bleeee....
a ja dodam , że już to było doradzane więc zanim zaspamujesz wątek czytaj co było wyżej, a nie było tego dużo

Cytat:
Napisane przez anusia-87 Pokaż wiadomość
koniecznie regulacja brwi - ale wybierz się do kosmetyczki
nie chcę być uszczypliwa ale luudzie nie róbmy śmietnika z forum
__________________
effulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-18, 13:15   #12
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: pomóźcie.

nie chcialabym sie specjalnie czepiac, ale przed tym jak Ty doradzilas regulacje brwi, bylo to takze wspomniane juz wczesniej 3 razy nie jest to z mojej strony zadna "chec" robienia z forum smietnika, a jedynie mala dygresja: jezeli np.to mi ilestam osob powiedzialoby o zmianie jakiejs konkretnej rzeczy (osob calkowicie obiektywnych) to na pewno bym to zrobila. Dlatego i ja wspomnialam o tym samym rozwiazaniu, czytajac wczesniej wszsytkie pozostale opinie
dilara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 13:29   #13
MadziQ88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 26
Dot.: pomóźcie.

Powtórzę się, ale najbardziej w oczy rzucają się niewyregulowane brwi Włoski rzeczywiście pomyślałabym nad grzywką idealnie prostą lub bardzo z boku na bok wycieniowaną idącą prawie przez całe czoło(ciężko to opisać:P ) moim zdaniem kolorek jest ok jednak mógłby być troszke jaśniejszy np. ciemny blond lub jasny brąz. Makijaż delikatniejszy jeżeli już chcesz robić kreski to może lepiej jakiś delikatnym cieniem do powiek np. brązowym nie za ciemnym, złotym (bardziej naturalne kolorki żeby były a na jakieś wyjscia można poszaleć np z żywym zielonym czy niebieskim) i mocniej wytuszować rzęsy do tego delikatny błyszczyk. Figurę masz ładną tylko ją podkreślaj(rurki, legginsy, tuniki czy bardziej przylegające do ciała bluzki) np taki zestaw: biały t-shirt z fajnym nadrukiem, szare rurki, balerinki typu trampki czarno-białe i czarno biała chustka pod szyje, dodatki: jakąś bransoletkę albo cieniutkie bransoletki na rączce kolejny zestaw np legginsy do tego fajna długa koszulowa tunika (kolorowa obowiązkowo) lub jakaś inna kolorowa ciekawa tuniczka i balerinki czarne najlepiej(do wszystkiego pasuja)i jeszcze wiele innych kompozycji duzo robia dodatki Takie jest moje zdanie i moje propozycje nie żebym się mądrowała Jak coś zmienisz w swoim wyglądzie to sie pochwal
MadziQ88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:13.